PDA

View Full Version : Βοηθεια Εξατμησεισ Για Dt



fotografos
17/09/2004, 03:55
ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ! ΜΟΛΙΣ ΓΡΑΦΤΙΚΑ!
ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ
ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ YAMAHA DT125 RE 2004 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ WR ΤΟ ΤΕΤΡΑΧΡΟΝΟ.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΒΡΩ ΜΠΡΟΣ ΚΟΜΑΤΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ.
ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗ ΠΑΝΩ ΤΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΕΝΑ ΣΩΛΙΝΑΚΙ ΓΙΑ ΑΝΚΥΚΛΩΣΗ ΚΑΥΣΑΕΡΙΩΝ ΜΑΛΟΝ.
ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ, Η ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΡΓΗΣΩ ΑΣ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ! ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΑΠΩΝΕΣ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Mr.T
29/11/2004, 23:46
gia to dt125re 2004 iparxoyn arketes eksatmiseis opos: DEP, RHINO, MIG kai ala.. egw tha valw mia DEP thn epomenh
ebdomada, apla perimenw na erthei :ZZZ:

n1k3man
30/11/2004, 19:22
re file pou 8a tin valeis tin dep? exei site mpas kai kataferw na dw an vgazei kai gia d-tracker?

Mr.T
30/11/2004, 23:46
yeap, http://www.deppipes.com/depmain.htm ekei tha breis oles tis plirofories gia tis eksatmiseis dep :wave2:

n1k3man
01/12/2004, 01:15
thanx re paixti &to epsaxna. by the way kalws ir8es sto forum:beer:

Avapxia
01/12/2004, 20:11
[FONT=arial][SIZE=3]D-Traker KLX250 KLX300 e3atmiseis[SIZE=1]


E3atmiseis bgazoun polloi alla poies a3izoun;
H CRD einai ap'tis kaluteres, an oxi H kaluterh.
To na alla3eis to teliko den leei polla, prepei na alla3eis kai to laimo. Ths manas tou o swlhnas einai arketa mikroteros ths e3agwghs kai to pnhgei. Stis xamhles strofes einai wraio alla stis uyhles 0eleis ton megalo swlhna.
Bgazei kai DG kai h FMF sthn Amerikh. Ekeina einai kai pio elafria giati to teliko einai alouminio. Ths FMF einai terastio kai bgainei panw ap'to ftero alla ap'oti eixa akousei apo KLX enduro pou etrexan se agwnes o FMF htan o kaluteros se apodwsh.

H kalh e3atmish omws prepei na sunodeuetai me kalh eisagwgh kai ru0mish karmpurater, alliws asto etsi opws einai.

X-Dirt Tracker

n1k3man
01/12/2004, 23:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Avapxia
E3atmiseis bgazoun polloi alla poies a3izoun;


file to 8ema me tis e3atmiseis gia tracker to exw psaxei oso de pernei allo:lol:

rwtisa aplws gia dep gia na dw ti paizei & me auta ta telika..

mallon 8a tsimpisw to teliko tis fmf apo amerika [diafora 100eu se sxesi me ellada mazi me metaforika klp.. &1zeugari gantia thor:cool:]

twra gia laimo symfwnos me auta pou les alla paei polu gia twra..

as valoume to teliko na 3ekavlwsein ligo [tetoia kavla pia me to tracker :lol: ] &meta 8a er8ei kai to laimoudaki!

auta & sorry gia ta off topic guys..
:beer:

Mr.T
01/12/2004, 23:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από n1k3man
...by the way kalws ir8es sto forum :beer:

efkaristo poly :beer:

xeromai ean voithisa kai olas :D