PDA

View Full Version : triumph 675 daytona



sakisdani750
23/06/2007, 20:37
ρε παιδια υπαρχει κανενας απο εδω μεσα με την ποιο πανω μηχανη??

οταν πουλησω το δικο μου με το καλο, και μαζεψω κανα φραγκο μεχρι το επομενο καλοκαιρακι θα το σκεφτομουνα σοβαρα να το αγορασω....

αλλα δεν εχω βρει κανεναν να συζηταει για αυτη την μηχανη και εχω διαβασει μονο σε περιοδικα οτι και καλα γαμαει το μηχανακι και Best για απο ολον το σημοσιογραφικο τυπο ολου του κοσμου οτι εχει ψηφιστει....:cool: :cool:


υπαρχει κανενας απο εδω μεσα που εχει βολταρει το μηχανακι η το εχει κιολας

:smokin: :smokin: :smokin:


94149

zephyr1
23/06/2007, 20:46
Δεν το εχω βολταρει ουτε το εχω.Αλλα το θελω πολυ.:bigcry:

Αν κανεις την κινηση ,τσεκαρε απο το Css(californiasuperbikescholl)γιατι καθε τελος χρονου ανανεωνουν τον στολο και τα δινουν,ειναι και σε αψογη κατασταση.

Το μηχανακι προοριζεται περισσοτερο για πιστα και ειναι κ@υλα.

:wave2:

el_hymador
23/06/2007, 20:48
Το εχω παρει για test. Οι εντυπωσεις ειναι οτι παει σφαιρα και εχει απιστευτο κινητηρα , ειναι ευελικτο σαν ποδηλατο και εχει τα καλυτερα φρενα που εχω πατησει ποτε στην ζωη μου....


για περισσοτερες πληροφοριες καποιος κατοχος θα σου πει σιγουρα περισσοτερα.

lampros_fazer
23/06/2007, 20:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Δεν το εχω βολταρει ουτε το εχω.Αλλα το θελω πολυ.:bigcry:
Καλά ρε μλκ,τώρα δεν άλλαξες μηχανάκι..; :lol:

mesh
23/06/2007, 21:00
Στην ιλιοφιλ στην μιχαλακοπουλου μπορεις να την παρεις τεστ ride...Χωρις μα μου σου του...
Αν και εχω πολυ λιγες εμπειριες με ss μου φανηκε αρκετα ευκολο,πολυ γραμμικο και γενικως μαλλον η χρυση τομη αναμεσα σε δικυλινδρα και τετρακυλινδρα
:wave2:

road spirit
23/06/2007, 21:34
το εχω οδηγησει ενα 20λεπτο μεσα στη πιστα, μεγαρα. Αισθηση μηδενικού βάρους, το πετουσα κατω με τη σκεψη... Πολυ δυνατα φρενα, κινητηρας που σκιζει στις μεσαίες, αλλα και παρα πολυ σφιχτό - καλο για πιστα δηλαδη, αλλα πακετο για οδηγηση σε δρομο.

Αν εχεις σκοπο να κανεις τακτικα trackdays, ειναι εκπληκτικο μηχανακι

zephyr1
23/06/2007, 21:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Καλά ρε μλκ,τώρα δεν άλλαξες μηχανάκι..; :lol:

Ειχα συνηθισει με 2 και το ενα μου καθεται καπως.Χωρια που το ειδωλο μου ειναι ο Pap.:bigcry:

sakisdani750
24/06/2007, 08:05
Eννοειται οτι το θελω πιο πολυ για τον δρομο, αντε το πολυ να μπουμε στην πιστα 2 με 3 φορες τον χρονο!
γιαιτι το gsxr600 ειναι σαμπως πιο φιλικο?

ποιο πολυ με προβληματιζει στη μαρκα(triumph) για πολους λογους που τους γνωριζετε και εσεις.

ανταλλακτικα θα βρισκουμε??
αν ψαξω μεταχειρισμενο θα βρω??
αφου δεν βρισκω ευκολα μεταχειρισμενο φανταζομαι ποσο δυσκολα θα ειναι να το πουλησεις μετα απο κανα 2 χρονια......:confused: :confused: :confused: :confused:

Alx 84
24/06/2007, 11:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Το εχω παρει για test. Οι εντυπωσεις ειναι οτι παει σφαιρα και εχει απιστευτο κινητηρα , ειναι ευελικτο σαν ποδηλατο και εχει τα καλυτερα φρενα που εχω πατησει ποτε στην ζωη μου....


κ εγώ το ίδιο!!!!


κ μόλις καβάλησα το δικό μου νόμιζα ότι ήταν παπί!:cry: :cry: :bawl:

Giorgos19
24/06/2007, 16:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από mesh
Στην ιλιοφιλ στην μιχαλακοπουλου μπορεις να την παρεις τεστ ride...Χωρις μα μου σου του...
Αν και εχω πολυ λιγες εμπειριες με ss μου φανηκε αρκετα ευκολο,πολυ γραμμικο και γενικως μαλλον η χρυση τομη αναμεσα σε δικυλινδρα και τετρακυλινδρα
:wave2:


Τι ειπες τωρα!!!!!!

ΑΛΕΚΟ ΑΚΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΣ????

:a07: :a07: :a07: :a07: :a07: :a07:

m1ke
25/06/2007, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisdani750
ρε παιδια υπαρχει κανενας απο εδω μεσα με την ποιο πανω μηχανη??

οταν πουλησω το δικο μου με το καλο, και μαζεψω κανα φραγκο μεχρι το επομενο καλοκαιρακι θα το σκεφτομουνα σοβαρα να το αγορασω....

αλλα δεν εχω βρει κανεναν να συζηταει για αυτη την μηχανη και εχω διαβασει μονο σε περιοδικα οτι και καλα γαμαει το μηχανακι και Best για απο ολον το σημοσιογραφικο τυπο ολου του κοσμου οτι εχει ψηφιστει....:cool: :cool:


υπαρχει κανενας απο εδω μεσα που εχει βολταρει το μηχανακι η το εχει κιολας

:smokin: :smokin: :smokin:

Το έχω εδώ και έξι μήνες και άλλοι δύο φίλοι μου. Επίσης αν πας Μέγαρα θα δεις αρκετά να γυρίζουν.

Στείλε μου ΠΜ αν θες να ρωτήσεις κάτι :wave2: