PDA

View Full Version : ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ



CARP
25/06/2007, 11:53
Παιδες ειμαι κοντα στο να αποφασισω την αγορα του 750.
Τα θεματα ειναι:

1) Παραεισαγωγης ή αντιπροσωπιας ? ( 1500 Ε περιπου διαφορα)
2) Μεσα στο μυαλο μου τριγυρναει και το 1000 ( ΜΑΤΑΙΟΔΟΞΙΑ ΜΟΥ)
3) Σε σχεση με το 1000 εχει λιγοτερα εξοδα συντηρησης? Αναλωσιμα κ.τ.λ.

T.R.E
25/06/2007, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από CARP
Παιδες ειμαι κοντα στο να αποφασισω την αγορα του 750.
Τα θεματα ειναι:

1) Παραεισαγωγης ή αντιπροσωπιας ? ( 1500 Ε περιπου διαφορα)
2) Μεσα στο μυαλο μου τριγυρναει και το 1000 ( ΜΑΤΑΙΟΔΟΞΙΑ ΜΟΥ)
3) Σε σχεση με το 1000 εχει λιγοτερα εξοδα συντηρησης? Αναλωσιμα κ.τ.λ.


1)Παραεισαγωγης
2)Δεν ξερω,το 750 ειναι εργαλειο παντως
3)Ισως μονο λαστιχα,το 1000 εχει μια καταστροφικη διαθεση προς αυτα...Βενζινη μικρη η διαφορα,τακακια και λοιπα τα ιδια,λαδια φιλτρα ιδια...


ΥΓ: 1η μηχανη θα ειναι?

CARP
25/06/2007, 12:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
1)Παραεισαγωγης
2)Δεν ξερω,το 750 ειναι εργαλειο παντως
3)Ισως μονο λαστιχα,το 1000 εχει μια καταστροφικη διαθεση προς αυτα...Βενζινη μικρη η διαφορα,τακακια και λοιπα τα ιδια,λαδια φιλτρα ιδια...


ΥΓ: 1η μηχανη θα ειναι?

Πως ηξερα οτι θα μου απαντησεις ρε φιλε. πριν λιγο διαβαζα απαντησεις σου και ελεγα
<< ωρε π@@@@η μου το παλικαρι ενδιαφερεται>>

τωρα εχω ενα fazer
ξερεις τι γινεται....εκτος οτι το εχω τρελη καυλα το μηχανακι (γενικα την σειρα gsxr)
θελω και κατι πιο στριφτερο. Ασε που σκεφτομαι και για κανα μαθηματακι......
Απλα (οχι οτι δεν μου ειναι αρκετο το 600) λεω να ανεβω κατηγορια κυβικων.
Πιστευω να καταλαβαινεις.

T.R.E
25/06/2007, 12:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από CARP
Πως ηξερα οτι θα μου απαντησεις ρε φιλε. πριν λιγο διαβαζα απαντησεις σου και ελεγα
<< ωρε π@@@@η μου το παλικαρι ενδιαφερεται>>

τωρα εχω ενα fazer
ξερεις τι γινεται....εκτος οτι το εχω τρελη καυλα το μηχανακι (γενικα την σειρα gsxr)
θελω και κατι πιο στριφτερο. Ασε που σκεφτομαι και για κανα μαθηματακι......
Απλα (οχι οτι δεν μου ειναι αρκετο το 600) λεω να ανεβω κατηγορια κυβικων.
Πιστευω να καταλαβαινεις.

Οπως σου ειπα και πιο πανω,για την προσωπικη σου ματαιοδοξια (οι πιο πολλοι γι'αυτο παιρνουμε 1000),δεν ξερω να σου απαντησω...

Με 1500 ? που ειναι η διαφορα της αντιπροσωπειας ομως κανεις το μηχανακι σου κουκλα φιλε,πολυστερικα (σημαντικο αν μπαινεις πιστα και κανεις TD),και γενικα μερικα εξτρα ετσι για να το βλεπεις και να γουσταρεις...(εγω παραεισαγωγης θα επαιρνα)

Εχω οδηγησει για λιγο 750 Κ5,και ομολογω ενθουσιαστηκα...Τωρα αν υπολογισεις οτι το 750 Κ6-Κ7 παει περιπου σαν τα 1000 του 2002-2003,(135 τροχο περιπου,τα Suzuki ειχαν παραπανω βεβαια :lol: :lol: ) τοτε μονο λιγο δεν ειναι...Αν δε η χρηση του θα ειναι στριφτερη κυριως,τοτε ισως ειναι και καλυτερο το 750,πιο "ευκολο"...

Παντως λογω μειωσης των τιμων,θα κοιτουσα και για ενα Κ5-Κ6 1000,(αν τελικα καταληξεις εκει),βρισκεις πολυ καλα μηχανακι γυρω στο 10χιλιαρο και ισως και πιο κατω...


ΥΓ:Δεν ενδιαφερομαι,στα αρχιδια μου σε γραφω,απλα δεν εχω τιποτα καλυτερο να κανω... :D :D :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :beer: :beer: (αστειευομαι φυσικα)...

CARP
25/06/2007, 13:01
Μπραβο ρε τιτανομεγιστοτεραστιε μπηκες στην ψυχολογια μου. :beer: :beer:

Ευχαριστω φιλε ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.

T.R.E
25/06/2007, 13:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από CARP
Μπραβο ρε τιτανομεγιστοτεραστιε μπηκες στην ψυχολογια μου. :beer: :beer:

Ευχαριστω φιλε ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.

Ωπ,μην με λες ετσι θα παρεξηγηθει ο Titan...xaxaxa...:rotflmao: :rotflmao: :bigcry:

Moλις το παρεις βαλε καμια φωτο να το δουμε...:beer: :beer: :wave2:

CARP
25/06/2007, 13:25
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
[B]Ωπ,μην με λες ετσι θα παρεξηγηθει ο Titan...xaxaxa...:rotflmao: :rotflmao: :bigcry:

Σορρυ.....διορθωνω.......γεια σου κυκλωπομεγιστοτεραστιε :eyepop: :eyepop:

Αντε θα μας πνιξουν οι ΔΟΣΕΙΣ.

Meni0s
25/06/2007, 13:53
Το 750 ειναι η χρυση τομη πιστευω.

Το μονο - ειναι η μεταπωλητικη του αξια μιας και δεν παιζουν αλλα 750αρια στη κατηγορια.


Αν το σκευτομουν ποιο ωριμα το 750 8α αγοραζα και εγω οπως και πολλοι αλλοι εδω μεσα πιστευω.

maniak.
25/06/2007, 16:40
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
[B]Οπως σου ειπα και πιο πανω,για την προσωπικη σου ματαιοδοξια (οι πιο πολλοι γι'αυτο παιρνουμε 1000),δεν ξερω να σου απαντησω...

Με 1500 ? που ειναι η διαφορα της αντιπροσωπειας ομως κανεις το μηχανακι σου κουκλα φιλε,πολυστερικα (σημαντικο αν μπαινεις πιστα και κανεις TD),και γενικα μερικα εξτρα ετσι για να το βλεπεις και να γουσταρεις...(εγω παραεισαγωγης θα επαιρνα)






ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΗΣ ΦΙΛΕ ΤΗΝ "ΕΓΓΥΗΣΗ" ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ , ΤΑ 1500Ε ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ

ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ "ΑΚΑΛΥΠΤΟΣ" ΑΠΟ ΑΝΤΙΠΡΟΣΟΠΕΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ

ΑΝΑΚΛΗΣΗΣ ΤΟΥ ΜΟΝΤΕΛΟΥ :wave2:

CARP
26/06/2007, 08:37
ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΗΣ ΦΙΛΕ ΤΗΝ "ΕΓΓΥΗΣΗ" ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΗΣ , ΤΑ 1500Ε ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ

ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ "ΑΚΑΛΥΠΤΟΣ" ΑΠΟ ΑΝΤΙΠΡΟΣΟΠΕΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ

ΑΝΑΚΛΗΣΗΣ ΤΟΥ ΜΟΝΤΕΛΟΥ


Αυτο ειναι ενα μεγαλο διλλημα ρε γαμωτο.....αλλα τι να κανω!!!!

δεν πιστευω να μου βγαλει κανα προβλημα....:bawl: :bawl: :bawl:

Εχει ακουστει τιποτα ρε παιδια.....για μεγαλη ζημια μιλαμε ετσι!!

nikmak3
26/06/2007, 12:58
επειδη ειχα το gsxr 750 κ6 σου λεω να το παρεις ασυζητητη.....τρομερο μηχανακι.....αλλα για εμενα μην το περεις καινουργιο.....παρε καλυτερα ενα μεταχ κ6 750 με 9500 και αντιπρ παρα ενα καινουργιο κ7 ποy διαφορες δεν εχει.....

CARP
27/06/2007, 07:02
Ευχαριστω ρε παιδια :beer: :beer: :beer: