PDA

View Full Version : Σύνταξη...



milaber
17/09/2004, 17:13
Συζητάνε τρεις υπάλληλοι, ένας από Γερμανία, ένας από
Ιταλία, και ένας από Ελλάδα σχετικά με το τι θα κάνουν όταν βγούν σε σύνταξη με τα λεφτά που θα έχουν καταφέρει να βάλουν στην άκρη από τους μισθούς και τα bonus τόσων ετών προσφοράς στις εταιρείες τους.
-Εγώ, λέει ο Γερμανός, θα αγοράσω ένα πύργο στη Μάνη που τον έχω βάλει στο μάτι από το τελευταίο ταξιδάκι μου, και θα αποσυρθώ εκεί.
- Εγώ, λέει ο Ιταλός, θα αγοράσω ένα κτηματάκι στη νότια Ιταλία και θα βάλω αμπέλια. Πάντα μου άρεσε το κρασί.
- Εγώ, λέει ο Έλληνας, θα αγοράσω ένα Hyundai Atos.
- Kαλά, λένε οι άλλοι δύο, και με τα υπόλοιπα λεφτά τι θα κάνεις;
- Εεε, τα υπόλοιπα θα τα βάλει η μάνα μου.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ruyjin
20/09/2004, 09:27
χαχααχαχαχαχαχχ
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

γαματο!!!!!!!!!

adam_tsouk
20/09/2004, 14:13
Κάποτε μια ξανθιά επισκέπτεται τον δερματολόγο της.
-Καλημέρα γιατρέ, έχω ένα πρόβλημα στο αριστερό μου μπούτι από την μέσα πλευρά. Μου έχει παρουσιαστεί μια μελανιά αλλά είμαι σίγουρη ότι δεν το κτύπησα πουθενά.
Ο γιατρός πιάνει τον μεγεθυντικό του φακό κοιτάζει προσεκτικά το μπούτι της κοπέλας, πιάνει ένα κομμάτι βαμβάκι με οινόπνευμα, τρίβει το μαυρισμένο μέρος και ως δια μαγείας η μελανιά εξαφανίζεται.
-Ευχαριστώ πολύ, λέει καταχαρούμενη η κοπέλα μα τι ήταν;
-Δεν μου λέτε δεσποινίς μου, λέει ο γιατρός, μήπως ο φίλος σας είναι μαραγκός;
Ναι λέει κατάπληκτη η κοπέλα, πως το ξέρετε;
-Να του πείτε άλλη φορά όταν σας γλύφει εκεί κάτω να βγάζει το μολύβι από το αυτί του γιατί θα ξαναμελανιάσετε....

milaber
20/09/2004, 17:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
-Να του πείτε άλλη φορά όταν σας γλύφει εκεί κάτω να βγάζει το μολύβι από το αυτί του γιατί θα ξαναμελανιάσετε....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: