PDA

View Full Version : Δειτε που ζουμε και που οδηγουμε



AFTER
29/06/2007, 08:58
http://www.drive.gr/index.php?option=com_docman&task=doc_download&gid=115&Itemid=46

Θα σχισω τα διπλωματα μου και θα παω να ζησω στα βουνα

Ο τυπος δε με την μοτο, ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ
:mad: :mad: :mad:

Sotirios
29/06/2007, 09:34
ο τύπος με την μοτο, ο τυπος που κάνει οπισθεν ο άλλος αναστροφή οι ταχύτητες στα τουνελ κλασικά γνωστά πράγματα, και μετά παραπονιόμαστε οτι τα πρόστιμα είναι τσουχτερά..... να γίνουν πιο τσουχτερά και να έχουν 1 μπλόκο ατυνομίας ανά χιλιόμετρο μπας και βάλουμε καμια στάλα μυαλό, ή μήπως καταφέρουνε και μας αναγκάσουνε με τις χρηματικές απειλές - κλήσεις

odt
29/06/2007, 09:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
http://www.drive.gr/index.php?option=com_docman&task=doc_download&gid=115&Itemid=46

Θα σχισω τα διπλωματα μου και θα παω να ζησω στα βουνα

Ο τυπος δε με την μοτο, ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ
:mad: :mad: :mad:


Γιατί αυτός που έκανε αναστροφή; Αυτός που πήγαινε με όπισθεν; Δεν είναι για πολύ ξύλο; Ο ταξιδευτής έγραψε τις προάλλες για καποιον που πήγαινε ανάποδα στην κακιά σκάλα. Ήμαρτον δηλαδή, είμαστε τόσο αληταράδες;:mad: :mad: :mad:

AFTER
29/06/2007, 09:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από odt
Γιατί αυτός που έκανε αναστροφή; Αυτός που πήγαινε με όπισθεν; Δεν είναι για πολύ ξύλο;

Φυσικα και ειναι, και μαλιστα πιο επικινδυνοι, αλλα σαν ανθρωπος, κοιταω πρωτα να φτιαξω το δικο μου σπιτι(αναβατες) και μετα τους διπλα
Ντρεπομαι βεβαια να λεω οτι ανηκω στην ιδια κατηγορια με αυτον τον πανιβλακα, αλλα απο καπου πρεπει να αρχισω

DimChios
29/06/2007, 10:15
Εγώ έχω δεί με τα μάτια μου live 3 ή 4 φορές ανάποδα στην Αττική οδό αμάξι!

ΦΡΙΚΑΡΑ!

Στη μία μάλιστα συναντήθηκα φάτσα-κάρτα λίγο πρίν τη στροφή που ευτυχώς πήγαινα χαλαρά, αλλιώς...


:mad:

tifoefs
29/06/2007, 16:09
:a53: :a53: :a53: :a53:

P70
01/07/2007, 12:10
Paidia ti sxesi exoun ta prostima me ayta ta skinika?
Milame gia vlakes,atoma pou exoun varethei tin zwi tous...
O allos kanei 5 xlm opisthen(erwtisi 5xlm mprosta den eixe eksodo na kanei kiklo??)
:a24:

Sotirios
02/07/2007, 11:17
πως δεν έχουν ....
μάλλον αυτοί οι τύποι δεν εχουν πληρώσει σοβαρά ποσά σε κλησεις ακόμη. κάτσε να τους έρθει καμια 300άρα ή 700άρα να δεις πως θα το σκεφτουν όταν είναι να ξανακάνουν τέτοια μαλακία. Γιαυτό λέω καλύτερη αστυνόμεση και τρελά πρόστιμα για να στρώσουν όλοι. Αφού δεν καταλαβαίνουν από λόγια και από λογική να είσαι σίγουρος πως θα καταλάβουν αν χτυπηθούν στη τσέπη.
Υπάρχουν φορές που αισθάνομαι κορόιδο που τηρώ τον κοκ και μόλις το σκέφτομαι εξοργίζομαι που έχουμε φτάσει να θεωρούμε το νόμιμο κοροιδία και τους νόμιμους μαλάκες. Σε θέματα σφάλειας τουλάχιστον αυτό δεν θα έπρεπε να γίνεται σε καμία περίπτωση.

gcrook
02/07/2007, 11:53
Παιδια χωρις πλακα τωρα ειδα το βιντεο.....
Τον πρωταθλητη της...οπισθεν.....
τυχαινει να τον γνωριζω:eek: :eek: :eek:

Τον μαλακα........:sad:

DimChios
02/07/2007, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Παιδια χωρις πλακα τωρα ειδα το βιντεο.....
Τον πρωταθλητη της...οπισθεν.....
τυχαινει να τον γνωριζω:eek: :eek: :eek:

Τον μαλακα........:sad:


Που τον γνωρισες απο το βιντεο ρε?

ή στο εχει πεί και τον πλάκωσες στις σφαλιάρες?

:mad: :mad: :mad:

H.A.Balafoutre
02/07/2007, 11:58
Στούρνοι ρε Θεέ.....μα το έλεος.....τόσο μα τόσο κάφροι ρε άνθρωποι.....λες και ζούνε σε στον πλανήτη happy ρε γμτ....λες και δεν τρέχει τίποτα.....ρε τους δολοφόνους....

gcrook
02/07/2007, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Που τον γνωρισες απο το βιντεο ρε?

ή στο εχει πεί και τον πλάκωσες στις σφαλιάρες?

:mad: :mad: :mad:

:rolleyes:

Ημασταν στην ιδια εταιρεια περσι το καλοκαιρι και μας ειχε πει
οτι το εκανε αυτο καθε μερα για να παει στην δουλεια.
Καπου στην Λ Σχιστου αν θυμαμαι καλα.
Και αυτο ηταν το αμαξι του.
Φιατ Παντα αν θυμαμαι καλα εντονο κοκκινο.
Αυριο θα ξερω και σιγουρα θα του δειξει ενας απο την δουλεια το βιντεο:rotflmao:

DimChios
02/07/2007, 12:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
:rolleyes:

Ημασταν στην ιδια εταιρεια περσι το καλοκαιρι και μας ειχε πει
οτι το εκανε αυτο καθε μερα για να παει στην δουλεια.
Καπου στην Λ Σχιστου αν θυμαμαι καλα.
Και αυτο ηταν το αμαξι του.
Φιατ Παντα αν θυμαμαι καλα εντονο κοκκινο.
Αυριο θα ξερω και σιγουρα θα του δειξει ενας απο την δουλεια το βιντεο:rotflmao:



Πές του ότι είναι πολύ γελοίος και ότι το λέω εγώ!

ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΙ ΕΧΕΙ ΤΑ @@ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ!

:mad:

gcrook
02/07/2007, 12:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Πές του ότι είναι πολύ γελοίος και ότι το λέω εγώ!

ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΙ ΕΧΕΙ ΤΑ @@ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ!

:mad:

Και εμεις του το λεγαμε και δεν το πιστευε:rotflmao:

sober
02/07/2007, 12:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sotirios
πως δεν έχουν ....
μάλλον αυτοί οι τύποι δεν εχουν πληρώσει σοβαρά ποσά σε κλησεις ακόμη. κάτσε να τους έρθει καμια 300άρα ή 700άρα να δεις πως θα το σκεφτουν όταν είναι να ξανακάνουν τέτοια μαλακία. Γιαυτό λέω καλύτερη αστυνόμεση και τρελά πρόστιμα για να στρώσουν όλοι. Αφού δεν καταλαβαίνουν από λόγια και από λογική να είσαι σίγουρος πως θα καταλάβουν αν χτυπηθούν στη τσέπη.
Υπάρχουν φορές που αισθάνομαι κορόιδο που τηρώ τον κοκ και μόλις το σκέφτομαι εξοργίζομαι που έχουμε φτάσει να θεωρούμε το νόμιμο κοροιδία και τους νόμιμους μαλάκες. Σε θέματα σφάλειας τουλάχιστον αυτό δεν θα έπρεπε να γίνεται σε καμία περίπτωση.



Σωστα αυτα που λες αλλα δυστυχως οπως βλεπουμε παρ'ολα τα προστιμα η μλκια συνεχιζεται...τι να πω... εχουμε ξαναμιλησει εδω μεσα για το ποσο σημαντικη ειναι η γνωση και η τηρηση ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΩΝ (εστω) κανονων οδικης συμπεριφορας και τελικα καταληγω στο συμπερασμα οτι το μονο που μας απομενει ειναι να κανουμε το σταυρο μας μη βρε8ουμε στο λα8ος μερος ..τη λα8ος στιγμη...:rolleyes: :sad:

Sotirios
02/07/2007, 13:08
να κανουμε το σταυρο μας μη βρε8ουμε στο λα8ος μερος ..τη λα8ος στιγμη

συμφωνώ και επαυξάνω... ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να σου τύχει και για όσους πιστεύουμε αυτό έχει σημασία

AFTER
02/07/2007, 13:16
Εγω πιστευω οτι μερικοι ανθρωποι πραγματικα ή πολυ χαζοι ειναι ή το να οδηγεις χρειαζεται να εχεις IQ απο 200 και πανω

Δεν εξηγειται αλλιως, με ολα αυτα που βλεπουμε καθε μερα

Το να παραμεινεις στην λωριδα σου, φαινεται οτι ειναι πιο δυσκολο απο οτι φαινεται
Αυτοκινητα κινουνται αριστερα-δεξια, σαν μεθυσμενα, και χωρις λογο

Βλεπουν καποιον να τσιμπαει το φρενο μπροστα(στα 200 μετρα), και αξαφνα πλακονονται και αυτοι στα φρενα, δημιουργοντας ατυχημα πιο πισω, και φυσικα δεν εχουν παρει χαμπαρι απο ολα αυτα

Η παραβιαση του ΣΤΟΠ εχει γινει καθημερινο φαινομενο
Πραγματικα σχεδον σε ολες τις διασταυρωσεις, θα δω καποιον να πεταγεται
Τελευταια δε, εχουν αρχισει και πεταγονται και μηχανανακια!!!


Τα λεμε, τα ξαναλεμε, τα σκαταξαναλεμε, και τιποτα δεν αλλαζει

Ενα μονο ρωταω

Αφου ρε θελετε να γεμισετε τα ταμια σας, γιατι δεν βαζετε τους αστυνομικους να γραφουν ολους αυτους, και δεν αφηνετε στην ησυχια τους τα ακρανωτα παπακια
Εσυ σαλιγκαρε με το SUV, τοσο πολυ θετει σε κινδυνο την σωματικη σου ακεραιοτητα η μη χρηση κρανους αυτου?

Ποσοι δεν εχουμε πει ''ε ρε και να ημουν μπατσος''

Αυτοι ΕΙΝΑΙ, γιατι δεν το κανουν?


βαρεθηκα.......