PDA

View Full Version : Αναβάτες του Σαββατοκύριακου



anf125
30/06/2007, 23:28
Τους συναντάμε όλο το χρόνο, αλλά τώρα το καλοκαίρι πολύ πιο συχνά...

Ενδεικτική περίπτωση (όχι όμως περιοριστική):

Οδηγός: Άρρεν, 30 - 40

Συνοδηγός: Θήλυ, 20 - 40

Μοτό: μεσαίου κυβισμού on/off

Εξοπλισμός οδηγού: Κράνος (αν είναι βράδυ), γύαλί ηλίου επώνυμο (μεσημέρι), κοντό παντελονάκι, φανελάκι, αθλητικό παπούτσι

Εξοπλισμός οδηγού: Γυαλί ηλίου, κάποιο αξεσουάρ για τα μαλλιά, τιραντάκι ή ξώπλατο μπλουζάκι, σορτσάκι/φουστίτσα/κολάν, γόβα/πλατφόρμα/τσόκαρο, συχνά και τσιγάρο στο χέρι

Τρόπος οδήγησης: Συνήθως αργά και με τρόπο που να μην μπορεί να τους περάσει κανένας.


Δε θέλει να πάει για διαμάχες λόγω των κλισέ, το θέμα είναι πότε τέτοιες εικόνες θα γίνουν σπάνιες και γραφικές και όχι ο κανόνας... Κατανοητό ότι λόγω ζέστης δεν είναι εύκολο να φοριέται πλήρης εξοπλισμός, αλλά ένα γαμημένο κράνος έστω... άντε και ένα τζιν και κλειστό παπούτσι. Ακόμα χειρότερα αν παρασύρεις και άλλον άνθρωπο στον κίνδυνο, ο οποίος συνήθως είναι ανίδεος και απονήρευτος... έγκλημα!



:nono: Ακούτε οι κυρίες/δίδες; Κάποιες έχουν μείνει φαίνεται με τη ρομαντική εικόνα της φίλης του... Μιχαλόπουλου στα τσακάλια, που έμπλεξε με μηχανόβιο (με την καακή έννοια) για να κάνει την επανάσταση από τη βαρετή ζωή της και για ναα ικανοποιήση της αυταρέσκεια της ότι μπορεί να τον "φτιάξει"... Ουστ!

maron
30/06/2007, 23:33
anarotieme an tha stamatisei pote ayto to grafiko kraksimo mesa se ayto to site......
ELEYTHERIA EXOUME...................................
panta tha yparxoun aytoi (den anoikw ekei)
kalitera krakse kapoion apo aytous pou se kanoun na kyndineveis pragmatika.
AYTO EXEI KAI KAPOIA ENNOIA

anf125
30/06/2007, 23:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από maron
anarotieme an tha stamatisei pote ayto to grafiko kraksimo mesa se ayto to site......
ELEYTHERIA EXOUME...................................

Σπό μένα τουλάχιστο δε θα πάψει ποτέ. Ελευθερία Αρβανιτάκη και για μένα να κράζω :p


Αρχικά δημιουργήθηκε από maron

kalitera krakse kapoion apo aytous pou se kanoun na kyndineveis pragmatika.
AYTO EXEI KAI KAPOIA ENNOIA

Το κάνω κι αυτό και μάλιστα πολύ περισσότερο. Μάλλον δε με διαβάσεις ταχτικά, ω φίλε αναγνωστη :wave2:

xtrm600
30/06/2007, 23:59
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ : Ο αναβάτης του σαββατοκύριακου έχει γκόμενα 10 χρόνια μικρότερή του

Nikoskazer2000
01/07/2007, 00:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από anf125
Τους συναντάμε όλο το χρόνο, αλλά τώρα το καλοκαίρι πολύ πιο συχνά...


...και είναι πάντοτε κάφροι :a06:

T.R.E
01/07/2007, 00:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από xtrm600
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ : Ο αναβάτης του σαββατοκύριακου έχει γκόμενα 10 χρόνια μικρότερή του


:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:


Και ειναι και καγκουρας...:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

anf125
01/07/2007, 00:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από xtrm600
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ : Ο αναβάτης του σαββατοκύριακου έχει γκόμενα 10 χρόνια μικρότερή του

Νά κι ένας που έπιασε το βαθύτερο νόημα! Αυτό ήθελα να καταδικάσω κατά βάθος, όλα τα άλλα είναι μπούρδες :beer:

Nikoskazer2000
01/07/2007, 00:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από anf125
Νά κι ένας που έπιασε το βαθύτερο νόημα! Αυτό ήθελα να καταδικάσω κατά βάθος, όλα τα άλλα είναι μπούρδες :beer:

Και το ακόμα βαθύτερο νόημα: Η παιδεραστία ανθίζει στην Ελλάδα και οι δουλειές είναι λίγες.

:lol: :rotflmao: :lol:

zephyr1
01/07/2007, 00:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από anf125


:nono: Ακούτε οι κυρίες/δίδες; Κάποιες έχουν μείνει φαίνεται με τη ρομαντική εικόνα της φίλης του... Μιχαλόπουλου στα τσακάλια, που έμπλεξε με μηχανόβιο (με την καακή έννοια) για να κάνει την επανάσταση από τη βαρετή ζωή της και για ναα ικανοποιήση της αυταρέσκεια της ότι μπορεί να τον "φτιάξει"... Ουστ! [/B]


Εγω λογω τον ημερων προτεινω να τους καιμε.:lol:

anf125
01/07/2007, 00:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Εγω λογω τον ημερων προτεινω να τους καιμε.:lol:

Υπερβολικό... αρκεί να τους ταριχεύουμε και να τους βάζουμε σε μουσείο και να τους δείχνουμε μετά στα παιδάκια "να ο κακός μηχανόβιος!" για να φοβούνται και να φοράν κράνος με το... ποδήλατο και να πηγαίνουν και σε σχολείο ασφαλούς οδήγησης αντί για κατασκήνωση!

xampos
01/07/2007, 11:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από xtrm600
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ : Ο αναβάτης του σαββατοκύριακου έχει γκόμενα 10 χρόνια μικρότερή του


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

reptile4
02/07/2007, 09:41
Παω συχνα θαλλασα και ω! ναι! ειναι γεματος ο δρομος απο "κακους μηχανοβιους" με "κακες συνοδηγους" αλλα τη να κανουν και αυτοι με τοση ζεστη, για ενα μπανιο πηγαν, η δε κυριες να μην δειξουν λιγο και τα καλη τους :cool: !!! Ειπαμε 20-40 χρονων ειναι ΜΟΝΤΕΛΑ!!!! :sun:

EVI
02/07/2007, 09:55
οι γυναικες (εκτος πολυ λιγων εξεραισεων) που ανεβαινουν σε μοτοσυκλετες γυμνες ειναι ξεκωλακια που χαιροντε μεχρι να περασει η να σταματησει διπλα τους γυναικα ντυμενη.


στανταρια τωρα σας το λεω αυτο! εχω δει την εκφραση τους .......και ειμαι γυναικα και την καταλαβαινω ξαφνικα δεν ειναι και τοσο σεξυ η γυμνια τους ξαφνικα νιωθουν ασχημα (και ανοητες).


μεχρι τοτε θα παρακαλαμε να μην παθουν τιποτα οδηγοι και συνοδηγοι :beer: :beer: :beer:

airamhag
02/07/2007, 10:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
οι γυναικες (εκτος πολυ λιγων εξεραισεων) που ανεβαινουν σε μοτοσυκλετες γυμνες ειναι ξεκωλακια που χαιροντε μεχρι να περασει η να σταματησει διπλα τους γυναικα ντυμενη.


στανταρια τωρα σας το λεω αυτο! εχω δει την εκφραση τους .......και ειμαι γυναικα και την καταλαβαινω ξαφνικα δεν ειναι και τοσο σεξυ η γυμνια τους ξαφνικα νιωθουν ασχημα (και ανοητες).


μεχρι τοτε θα παρακαλαμε να μην παθουν τιποτα οδηγοι και συνοδηγοι :beer: :beer: :beer:

+755

Cpt. Haddock
02/07/2007, 10:25
Γιατί ασχολείστε με το πώς ντύνονται και καβαλάνε μηχανές οι άλλοι απορώ...

:rolleyes:

DUKASII
02/07/2007, 10:47
ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΚΑΛΟΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ.ΣΩΣΤΟΙ ΠΟΥ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ

ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΑΝΩΤΕΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΥΧΑΡΠΑΣΤΟΥΣ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΥΣ ΤΟΥ ΣΚ.


α και εγω για μπανιο με μαγιο παω να ξερετε ρε...

αλλα είναι νταενεζε και απο μεσα φοραω και εντουραδικο κολαν με προστατευτικα.


και πραγματικα εσας του γνησιους και καλους και σωστους μηχανοβιους σας γραφω κανονικα και κοιταω τη δουλεια μου.

αν θελετε καντε το ίδιο .:beer:

EVI
02/07/2007, 10:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Γιατί ασχολείστε με το πώς ντύνονται και καβαλάνε μηχανές οι άλλοι απορώ...

:rolleyes:

πες μας εσυ ενα θεμα που θεωρεις σωστο να ασχολουμαστε ρε κουλαδιοΝ (εκτος απο την αφεντια σου)


:smokin:


:lol: :ninja: :D

EVI
02/07/2007, 10:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΚΑΛΟΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ.ΣΩΣΤΟΙ ΠΟΥ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ

ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΑΝΩΤΕΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΥΧΑΡΠΑΣΤΟΥΣ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΥΣ ΤΟΥ ΣΚ.


α και εγω για μπανιο με μαγιο παω να ξερετε ρε...

αλλα είναι νταενεζε και απο μεσα φοραω και εντουραδικο κολαν με προστατευτικα.


και πραγματικα εσας του γνησιους και καλους και σωστους μηχανοβιους σας γραφω κανονικα και κοιταω τη δουλεια μου.

αν θελετε καντε το ίδιο .:beer:




ναι ειμαστε καλοι και σεβομαστε

εσυ που δεν εισαι καλος και δε σεβεσε εχεις προβλημα τι να κανουμε δεν ειμαστε ολοι τελειοι

:ninja: :ninja:






:smokin:

DUKASII
02/07/2007, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
οι γυναικες (εκτος πολυ λιγων εξεραισεων) που ανεβαινουν σε μοτοσυκλετες γυμνες ειναι ξεκωλακια που χαιροντε μεχρι να περασει η να σταματησει διπλα τους γυναικα ντυμενη.


στανταρια τωρα σας το λεω αυτο! εχω δει την εκφραση τους .......και ειμαι γυναικα και την καταλαβαινω ξαφνικα δεν ειναι και τοσο σεξυ η γυμνια τους ξαφνικα νιωθουν ασχημα (και ανοητες).


μεχρι τοτε θα παρακαλαμε να μην παθουν τιποτα οδηγοι και συνοδηγοι :beer: :beer: :beer: και που σε ρε Ευη..περσι που σας πετυχα στη νεα μακρη με τα μηχανακια σας ολη τη παρεα...και αφου φαγατε τα ωραια σας σουβλακια μετα ανεβηκατε στις μοτο και φυγατε και δεν ειδα τιποτα μπουφαν κτλ να φορατε..
με κοντομανικα και βερμουδες μου σασταν ολοι.


ξεκωλακια αμέσως ολες..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ..:sad: :sad:

Cpt. Haddock
02/07/2007, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
.... ρε κουλαδιοΝ ....

Σας αρέσει το τσάι δεσποινίς;

:evil: :smokin: :D


:rotflmao:

DUKASII
02/07/2007, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ναι ειμαστε καλοι και σεβομαστε

εσυ που δεν εισαι καλος και δε σεβεσε εχεις προβλημα τι να κανουμε δεν ειμαστε ολοι τελειοι

:ninja: :ninja:






:smokin: ΩΠ ΔΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΛΙΓΟ ΒΡΕ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΚΑΙ ΣΕΝΑ??ΠΕΤΑΧΤΗΚΕΣ ΑΜΕΣΩΣ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟ...

ναι ξερω ειμαι... ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ.

gcrook
02/07/2007, 10:58
Γουσταρω στεγνο δωσιμο:smokin:

DUKASII
02/07/2007, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Γουσταρω στεγνο δωσιμο:smokin: ΔΩΣΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ ΦΙΛΕ..


ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΟ..


το λέω πριν με πει ψευτη..:lol: :lol:

επισης ακομα θυμαμαι το καβλασακι μπαικερς μπλουζακι κοντομανικο του οδηγου..

EVI
02/07/2007, 11:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
και που σε ρε Ευη..περσι που σας πετυχα στη νεα μακρη με τα μηχανακια σας ολη τη παρεα...και αφου φαγατε τα ωραια σας σουβλακια μετα ανεβηκατε στις μοτο και φυγατε και δεν ειδα τιποτα μπουφαν κτλ να φορατε..
με κοντομανικα και βερμουδες μου σασταν ολοι.


ξεκωλακια αμέσως ολες..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ..:sad: :sad:

Για πια παρεα μιλας?


γιατι βερμουδες και σορτσακια κια αμανικα στην ν μακρη δεν εχω βαλει ποτε

βασικα


ΠΟΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΛΑΕΙ ΣΟΡΤΣΑΚΙΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΜΗΧΑΝΗ ειμαι κοτα ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ νταξ? :smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin:


και ναι

ΞΕΚΩΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ νταξ? :smokin: ετσι πιστευω εγω εσυ δε το πιστευεις αυτο ολα καλα ο καθεις εχει την γνωμη του

EVI
02/07/2007, 11:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΩΠ ΔΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΛΙΓΟ ΒΡΕ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΚΑΙ ΣΕΝΑ??ΠΕΤΑΧΤΗΚΕΣ ΑΜΕΣΩΣ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟ...

ναι ξερω ειμαι... ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ.

τιποτα βρε! :wave2: :wave2:

Cpt. Haddock
02/07/2007, 11:02
:a014:

EVI
02/07/2007, 11:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Σας αρέσει το τσάι δεσποινίς;

:evil: :smokin: :D


:rotflmao:

με γευση φραουλα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Lupo
02/07/2007, 11:06
:a014:

Επιτέλους, ένα thread με όλες τις προυποθέσεις για μία σωστή διαμάχη! :D

Julius
02/07/2007, 11:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από maron
anarotieme an tha stamatisei pote ayto to grafiko kraksimo mesa se ayto to site......
ELEYTHERIA EXOUME...................................
panta tha yparxoun aytoi (den anoikw ekei)
kalitera krakse kapoion apo aytous pou se kanoun na kyndineveis pragmatika.
AYTO EXEI KAI KAPOIA ENNOIA


+100000000000000000000000000



re afiste te komplex kai asxolithite me thn dikia sas asfalia lemeeeee


kai opos leei kai o maron.... kraxte kalytera aftous pou pezoun me thn zoh sas kai asiste toys typoys me tis sagionares kai tis pitsirikes sthn isixia toys

EVI
02/07/2007, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
+100000000000000000000000000



re afiste te komplex kai asxolithite me thn dikia sas asfalia lemeeeee


kai opos leei kai o maron.... kraxte kalytera aftous pou pezoun me thn zoh sas kai asiste toys typoys me tis sagionares kai tis kyries me thn kytaritida sthn isixia toys

δεν εχετε (και οι 2) αδικο αλλα ειναι ενας κοινωνικος σχολιασμος (η αλλιως κουτσομπολιο):rotflmao: :rotflmao:


:beer:

Trans
02/07/2007, 11:23
Εγώ προτιμώ τους νυχτερινούς αναβάτες:

Με SS, naked κτλ αλλά και γκομενάκι πίσω με μικροσκοπικό σορτσάκι, mule-γοβα-whatever κτλ..... Ειδικά όπως είναι η φοβερή θέση του συνοδηγού έχει απίστευτη θέα.

BTW προτιμώ τα ξεκολάκια :):):) έχω δει και τις "καλές" κοπέλες

Κι όπως λεει και μια παροιμια.... Όσα δεν φτάνει η αλεπού....... τα κάνει κρεμαστάρια :) (με την καλή εννοια)

Για κράνη, μπουφάν, μπότες κτλ κτλ στα @@ αν φοράνε η όχι. Δικό τους το πρόβλημα. Κι εγώ με το κάπρι μου και το κοντομάνικο κυκλοφορώ. Το κράνος μου έχει γίνει συνήθεια και το έχω πάντα μαζί μου.

EVI
02/07/2007, 11:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Trans
Εγώ προτιμώ τους νυχτερινούς αναβάτες:

Με SS, naked κτλ αλλά και γκομενάκι πίσω με μικροσκοπικό σορτσάκι, mule-γοβα-whatever κτλ..... Ειδικά όπως είναι η φοβερή θέση του συνοδηγού έχει απίστευτη θέα.

BTW προτιμώ τα ξεκολάκια :):):) έχω δει και τις "καλές" κοπέλες

Κι όπως λεει και μια παροιμια.... Όσα δεν φτάνει η αλεπού....... τα κάνει κρεμαστάρια :) (με την καλή εννοια)

Για κράνη, μπουφάν, μπότες κτλ κτλ στα @@ αν φοράνε η όχι. Δικό τους το πρόβλημα. Κι εγώ με το κάπρι μου και το κοντομάνικο κυκλοφορώ. Το κράνος μου έχει γίνει συνήθεια και το έχω πάντα μαζί μου.

αμα γινει η στραβη ετσι πως θα γινουν τα ξεκωλακια δε θα σου αρεσουν και πολυ :wave2: :wave2:


τουλαχιστον ας φοραγαναν κρανος (οπως κανεις και συ)

αλλα οοοοοοοοοοοοχχιιι μα τι λες τωρα απαραδεκτον κυριε προεδρε που ακομα δεν μας ειπες αλεπου η κρεμασταρι εισαι?


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2: :smokin:

airamhag
02/07/2007, 11:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo
:a014:

Επιτέλους, ένα thread με όλες τις προυποθέσεις για μία σωστή διαμάχη! :D

εννοεις την Ευη ?

:look:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

EVI
02/07/2007, 11:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από airamhag
εννοεις την Ευη ?

:look:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

εγω και ο δουκας κανουμε τις καλυτερες διαμαχες

που και που αλληλοβοηθιομαστε κιολας αλλα στα κρυφα

(καλυτερη διαμαχα=οχι βρισιες οχι καποτες σε θαλασσες και ακτες παλιο τυροβρωμικουλοι παμεεεεεεεεεεε ολοιοιοιοι μαζιιιιιιιιιι σεεεε μιαααα παραλιαααααα)


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gcrook
02/07/2007, 11:55
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
02/07/2007, 12:08
ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ ΡΕ ΔΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΜΟΤΟ.ΤΖΙΑΡ ΜΠΙΤΣ ΠΑΡΤΥ???
ΒΡΑΔΥΝΟ ΜΠΑΝΙΟ ΜΠΥΡΕΣ ΣΕΞ ΟΡΓΙΑ ΚΤΛ??

Trans
02/07/2007, 12:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
αμα γινει η στραβη ετσι πως θα γινουν τα ξεκωλακια δε θα σου αρεσουν και πολυ :wave2: :wave2:
τουλαχιστον ας φοραγαναν κρανος (οπως κανεις και συ)
αλλα οοοοοοοοοοοοχχιιι μα τι λες τωρα απαραδεκτον κυριε προεδρε που ακομα δεν μας ειπες αλεπου η κρεμασταρι εισαι?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2: :smokin:

Αν πέσουν θα βάλουν μυαλό, όπως κι εγώ άλλωστε γιατί τις περισσότερες φορές (το καλοκαίρι λόγω ζέστης) δεν είμαι και ο πιο προβλεπόμενος καβαλάρης.

Αλλά.... ξεκωλάκια υπάρχουν πάντα...Και να χάσω κανα δυο στην επόμενη βόλτα θα εντοπίσω νέα! :D:D Άλλωστε το "μωρό" μου το έχω και δεν είναι ξεκωλάκι (η τουλάχιστον έτσι νομίζω-άλλωστε ο κερατάς το μαθαίνει πάντα τελευταίος). Επίσης, ξεκωλάκια (κι όχι μόνο υποκοριστικά όπως το γράφεις) είχα παλαιότερα και μπορεί να έχω και στο μέλλον (ποτέ δεν ξέρεις).

Και σε ότι αφορά στην ερώτησή σου ΝΟΜΙΖΩ ότι πλεον είμαι αλεπού. Τι περίμενες να ακούσεις άλλωστε:D:D:D

Μην ξεχνάς όμως: το μάτι πολλοί αγάπησαν.... (τον ματάκια ουδείς).

Cpt. Haddock
02/07/2007, 12:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ ΡΕ ΔΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΜΟΤΟ.ΤΖΙΑΡ ΜΠΙΤΣ ΠΑΡΤΥ???
ΒΡΑΔΥΝΟ ΜΠΑΝΙΟ ΜΠΥΡΕΣ ΣΕΞ ΟΡΓΙΑ ΚΤΛ??

Ναι, αλλά όχι μπύρες...

ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΙΝΩ :smokin:

EVI
02/07/2007, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ ΡΕ ΔΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΜΟΤΟ.ΤΖΙΑΡ ΜΠΙΤΣ ΠΑΡΤΥ???
ΒΡΑΔΥΝΟ ΜΠΑΝΙΟ ΜΠΥΡΕΣ ΣΕΞ ΟΡΓΙΑ ΚΤΛ??


ουουοουουουου 666



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:






(κατσε γιατι μας διβαζουν και αλεπουδες που κανουν παρεα με ξεκωλακια -εεε αυτοι το ειπαν οτι ειναι οχι εγω -)


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
02/07/2007, 12:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ναι, αλλά όχι μπύρες...

ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΙΝΩ :smokin: καλα δε ρωτησα εσενα ρε...σου πε κανεις να ρθεις??
τις κοπελες ρωταω...:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

KaTaNaS
02/07/2007, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
τις κοπελες ρωταω...:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

pame pame! :beer:

gcrook
02/07/2007, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
pame pame! :beer:

:blush: :blush:

Ψιτ κοπελια εσυ....
Ναι εσενα λεω την ψηλη την εντουρου...
Ελα καμια Καλοπουλα και μετα πας και bitch παρτη(να) :cool:

DUKASII
02/07/2007, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
:blush: :blush:

Ψιτ κοπελια εσυ....
Ναι εσενα λεω την ψηλη την εντουρου...
Ελα καμια Καλοπουλα και μετα πας και bitch παρτη(να) :cool: EXEI STH KALOPOYLA PARALIA RE ???:mad: :mad:

MH MOY XALAS TO POST LEME..:rotflmao: :rotflmao: :lol:

gcrook
02/07/2007, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII

MH MOY XALAS TO POST LEME..:rotflmao: :rotflmao: :lol:

Ξαναπετα καμια σποντα για μυγες και τα λεμε:smokin:
:rotflmao:

Ζεύκας
02/07/2007, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ναι, αλλά όχι μπύρες...

ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΙΝΩ :smokin:

δηλαδή άμα φέρω ένα καφάσι hoegaarden κι αλλο ένα με erdinger δεν θα τα ακουμπήσεις? :smilea:

Cpt. Haddock
02/07/2007, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas
δηλαδή άμα φέρω ένα καφάσι hoegaarden κι αλλο ένα με erdinger δεν θα τα ακουμπήσεις? :smilea:

Για το καλό της παρέας :blush: θα πιω λίγο....

λιγουλάκι :D

Ζεύκας
02/07/2007, 15:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Για το καλό της παρέας :blush: θα πιω λίγο....

λιγουλάκι :D

καλά κατάλαβα θα παραγγείλω από 4 καφάσια! :rotflmao:

Lupo
02/07/2007, 15:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
EXEI STH KALOPOYLA PARALIA RE ???:mad: :mad:


Που κολλάει η παραλία ? :confused: :confused: :confused:
bitch party είπε ο άνθρωπος!







:D

crs-k
02/07/2007, 15:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ ΡΕ ΔΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΜΟΤΟ.ΤΖΙΑΡ ΜΠΙΤΣ ΠΑΡΤΥ???
ΒΡΑΔΥΝΟ ΜΠΑΝΙΟ ΜΠΥΡΕΣ ΣΕΞ ΟΡΓΙΑ ΚΤΛ??




Επειδη εχω (παλι) πολυ τρεξιμο αυτον τον καιρο... :sick:

Μηπως μπορειτε να μου βαλετε λιγο όργιο μαζι μου για τον δρομο? :confused:



Απο το καλο (με ξύγκι ούρου) ε? :( :dizzy:






















:lol: :rotflmao: :lol:

Cpt. Haddock
02/07/2007, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Μηπως μπορειτε να μου βαλετε λιγο όργιο μαζι μου για τον δρομο? :confused:
Απο το καλο (με ξύγκι ούρου) ε? :( :dizzy:

- Άντερα αγριογούρουνου τηγανισμένα σε λιπος ταύρου

- Με μέλι;

:rotflmao:

crs-k
02/07/2007, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
- Άντερα αγριογούρουνου τηγανισμένα σε λιπος ταύρου

- Με μέλι;

:rotflmao:



Πως φαινονται αυτοι που ΔΕΝ εχουν διαβασει την ΠΑΛΙΑ ΚΑΛΗ μεταφραση ... :rolleyes: :a024:





ΝΑΙ ρε! Με μελι!!! :mad:






:lol: :rotflmao: :lol:

zireous
02/07/2007, 21:45
Δεν θα σχολιάσω τα περί κοντομάνικου και βερμούδας, καθότι υπάρχει περίπτωση να έχει κάποιος ενοχοποιητικές φωτογραφίες μου...


Το όργιο επίσης μου είναι αδιάφορο, η δικιά μου με κουράζει ήδη αρκετά (κωλόγερας που όσο πάει γίνομαι χειρότερος δηλαδή).


Δεν νοείται πάντως να βγώ για ξεκάπνισμα στας κωλοερημιάς που συνηθίζω χωρίς τα απαραίτητα -σε 5-10 χρόνια θα μάθω (λέει) και θα πηγαίνω με το τάγκα κι εγώ όπως όλοι οι νορμάλ τύποι. :lol:

X_NR750
02/07/2007, 21:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από maron
anarotieme an tha stamatisei pote ayto to grafiko kraksimo mesa se ayto to site......
ELEYTHERIA EXOUME...................................
panta tha yparxoun aytoi (den anoikw ekei)
kalitera krakse kapoion apo aytous pou se kanoun na kyndineveis pragmatika.
AYTO EXEI KAI KAPOIA ENNOIA

Απλα και ΣΤΕΓΝΑ

ΕΤΣΙ

X_NR750
02/07/2007, 21:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΚΑΛΟΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ.ΣΩΣΤΟΙ ΠΟΥ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ

ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΑΝΩΤΕΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΥΧΑΡΠΑΣΤΟΥΣ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΥΣ ΤΟΥ ΣΚ.


α και εγω για μπανιο με μαγιο παω να ξερετε ρε...

αλλα είναι νταενεζε και απο μεσα φοραω και εντουραδικο κολαν με προστατευτικα.


και πραγματικα εσας του γνησιους και καλους και σωστους μηχανοβιους σας γραφω κανονικα και κοιταω τη δουλεια μου.

αν θελετε καντε το ίδιο .:beer:

ΕΤΣΙ ΣΤΕΓΝΑ ALSO

anf125
02/07/2007, 22:02
Εγώ αναρωτιέμαι γιατί κάποιοι υπεραμύνονται επιλεκτικά την ελευθερία να κάνεις λάθος και όχι την ελευθερία να κάνεις σωστό. :mad: Άλλωστε το "κράξιμο" δε νομίζω πως περιορίζει καμμιά ελευθερία, αντίθετα ενημερώνει και προσφέρει και λίγο χιούμορ. :lol:

Με προβληματίζουν επίσης απόψεις του στυλ, εγώ είμαι σωστός αλλά με ενοχλεί που λέτε κατά ξεκράνωτων, ξεμπουφάνιαστων (sic) κλπ. Ο λαός λέει όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται και και όποιος έχει τη... σφίγγα (όχι το hornet) σφίγγεται :p

Σε τελική ανάλυση οι απόψεις είναι τα... τελικά των εξατμίσεων (να το πω περισσότερο technically & politically correct), όλοι έχουν από μία. Αν νομίζετε σοβαρά πως το πρόβλημα ειναι όσοι κάνουν κριτική, ζητήστε να σας τυπώσουν ένα μπλουζάκι με λογότυπο "anf125 (ή οτιδήποτε) sux" και κυκλοφορείστε έτσι :wave2:

X_NR750
02/07/2007, 22:05
Εμενα με ενοχλουν οι τυποι ΘΕΑΘΗΝΑΙ

ποιος εισαι ρε φιλε ο Ερυθρος σταυρος? :lol: :lol: :lol:

Trans
03/07/2007, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από X_NR750
Εμενα με ενοχλουν οι τυποι ΘΕΑΘΗΝΑΙ

ποιος εισαι ρε φιλε ο Ερυθρος σταυρος? :lol: :lol: :lol:

Ερυθρός Θάνος


Ερυθρός Οίνος κτλ κτλ:D:D:D

X_NR750
03/07/2007, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Trans
Ερυθρός Θάνος


Ερυθρός Οίνος κτλ κτλ:D:D:D

Μμμμππππππρρρρρρρ :lol: :lol: :lol:

soundstorm
03/07/2007, 15:19
Τωρα σχολασα απο την δουλεια μου,θα παρω λοιπον το μηχανακι φοροντας το κρανος μου,το αθλητικο μου,και το μπλουζακι μου για να παω 1000m να κανω μια βουτια!
Την στολη του ιπποτη θα την αφησω για αλλη φορα.
Τουλαχιστον ουτε παρανομω,ουτε βαζω σε κινδυνο την ασφαλεια κανενος αλλου οδηγου(πλην και βλεπει τα μπουτια της γυναικας μου,οποτε καλα να παθει:D )

Αλλα επειδη το να:
α)παραβιαζω τα φαναρια(αφου βλεπω οτι δεν ερχετε κανεις)
β)να παραβιαζω μονοδρομους(γιατι ειμαι μοτοσυκλετακιας)
γ)να πηγαινω με 270χλ/ωρα(μηπως και τελικιασει το r1)
δ)να προσπερναω απο δεξια τα φορτηγα γιατι ειναι μλκες και πιανουν ολο το δρομο

θετουν σε κινδυνο την ασφαλεια αλλων και δεν τα κανω!

και αν σκοτωθω εξαιτιας των αθλητικων παπουτσιων,ενταξει μην ανοιξετε thread,δεν θα με πειραξει!Α,και σημερα δεν θα φορεσω τα αθλητικα,βρηκα κατι σανδαλια που βολευουν.
Αντε καλο απογευμα να εχουμε,

KaTaNaS
03/07/2007, 15:31
afoy einai gia ton founto to thread

xazepste tis dynameis ths fysikhs pou exoume dynatothta na paijoume mazi tous... isws kai mexri telikhs ptwshs....


stis motosykletes telika o ayxenas kindyneyei para ma para poly!

http://www.youtube.com/watch?v=XCKuZPUn2nQ&NR=1