PDA

View Full Version : Γάμος αλλά Harley..



lamoun
01/07/2007, 19:56
Γυρίζοντας από βόλτα και περνώντας από πυλαία, γύρω στις 20:00, πετυχαίνω μπροστά καμιά 10αριά Harley και ένα αμάξι σκούπα με alarm αναμμένα. Στη μια Harley νύφη και γαμπρός! Τους πέτυχε κανείς;;


Υ.Γ. Αφού τους πέρασα, με φτάνουν σε ένα φανάρι, κόκκινο αρκετή ώρα, και περνάνε έτσι όλοι κορνάροντας :eyepop: :eyepop: (10 κλήσεις σε μερικά δευτερόλεπτα) :evil:

alx255
01/07/2007, 23:30
κιτς:mad: :beer:

Nikoskazer2000
01/07/2007, 23:32
Ωραίο! :wacko:

:a33: :a33:

Nikoskazer2000
01/07/2007, 23:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από alx255
κιτς:mad: :beer:

Γιατί δηλαδή στους κλασσικούς γάμους που είναι με αυτοκίνητα δεν κορνάρουν αυτοί ή μήπως δίνουν καλύτερο παράδειγμα απο τους αλήτες/τσαντάκιες/μηχανόβιους; :a24:

Εγω λεω μπράβο στα παιδιά που γουστάρανε μοτογάμο με Harley και έτσι κάνανε! :beer:

Lupo
01/07/2007, 23:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
Γιατί δηλαδή στους κλασσικούς γάμους που είναι με αυτοκίνητα δεν κορνάρουν αυτοί ή μήπως δίνουν καλύτερο παράδειγμα απο τους αλήτες/τσαντάκιες/μηχανόβιους; :a24:

Εγω λεω μπράβο στα παιδιά που γουστάρανε μοτογάμο με Harley και έτσι κάνανε! :beer:
+1
:beer: :beer:

TROOPER
02/07/2007, 00:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
Γιατί δηλαδή στους κλασσικούς γάμους που είναι με αυτοκίνητα δεν κορνάρουν αυτοί ή μήπως δίνουν καλύτερο παράδειγμα απο τους αλήτες/τσαντάκιες/μηχανόβιους; :a24:

Εγω λεω μπράβο στα παιδιά που γουστάρανε μοτογάμο με Harley και έτσι κάνανε! :beer:

+1000 αλλα να περναγανε και με πρασινο....

Nikoskazer2000
02/07/2007, 00:48
Αααα...ok! Αυτό δεν το ήξερα, οτι την είχαν δει outlaws δηλαδή και ηταν ολα βαθιά-πορτοκαλί. :o :smokin:

alximistis
02/07/2007, 01:32
Μπράβο τους να ζήσουν να είναι πάντα καλά τα παιδιά και μπράβο και στο πανηγυράκι. ΑΦού τους άρεσε οκ. Αλλά το φαναράκι το καυμένο... γιατί;

EVI
02/07/2007, 09:29
εκτος της παρανομιας (:yuck: )


ενας μοτογαμος ειναι πολυ ωραιος εχω παραβρεθει σε 2 μεχρι στιγμης (σε οσους μπορω παω) βεβαια οχι με χαρλεαδες με καβασεους και ηταν πολυ ωραια

στον τελευταιο που πηγα ο γαμπρος μπροστα με ενα 12ρι και πισω ουρα τα περισσοτερα γνωστα μοντελα της καβα 9ρια Ζ750 Ζ1000 10ρια και αλλα 12ρια κλπκλπ (δλδ εμεις :D ) με ασπρες κορδελες και κορναροντας η μαρσαροντας


βεβαια ειμαστα παντα νομιμοι δε το συζητω και ολοι κοιταγαν και χαμογελουσαν και δειχναν (ειδικα τα παιδια ειχαν ξετρελαθει τρεχαν στα πεζοδρομια η κολλαγαν τα μουτρακια τους στα τζαμια :rotflmao: :rotflmao: )



:beer:

airamhag
02/07/2007, 09:36
μονο ετσι πρεπει να γινονται οι γαμοι πλεον...


αντε κ με τα scania ...


:lol: :lol: :lol:

lamoun
02/07/2007, 12:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
+1000 αλλα να περναγανε και με πρασινο....

Η αλήθεια είναι ότι σε προηγούμενο φανάρι, κάθισαν όμορφα, έβγαζαν φωτογραφίες, μαρσάρανε κλπ, τώρα πως τους τη βάρεσε στο φανάρι που μπαίνεις στη πόλη (Χαριλάου, γυρίζοντας από πανόραμα, για όποιους ξέρουν) να περάσουν έτσι, δε ξέρω.. έμεινα μαλάκας και τους κοιτούσα με ανοιχτό το στόμα.. έτσι :o

Η αλήθεια είναι, πως μου έκαναν ακόμα μεγαλύτερη εντύπωση :rotflmao: :rotflmao:

Υ.Γ. κάποιος να αλλάξει τον τίτλο αλλά --> αλα :cry:

castoras
02/07/2007, 12:30
Τους εδειξε η tv,στην εκκλησια εσκασαν με ferrari και μετα την κουλουρα εφυγαν με μηχανη..και στα δικα σας:beer: :beer:

kawasaki ZX-12
02/07/2007, 12:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
εκτος της παρανομιας (:yuck: )


ενας μοτογαμος ειναι πολυ ωραιος εχω παραβρεθει σε 2 μεχρι στιγμης (σε οσους μπορω παω) βεβαια οχι με χαρλεαδες με καβασεους και ηταν πολυ ωραια

στον τελευταιο που πηγα ο γαμπρος μπροστα με ενα 12ρι και πισω ουρα τα περισσοτερα γνωστα μοντελα της καβα 9ρια Ζ750 Ζ1000 10ρια και αλλα 12ρια κλπκλπ (δλδ εμεις :D ) με ασπρες κορδελες και κορναροντας η μαρσαροντας


βεβαια ειμαστα παντα νομιμοι δε το συζητω και ολοι κοιταγαν και χαμογελουσαν και δειχναν (ειδικα τα παιδια ειχαν ξετρελαθει τρεχαν στα πεζοδρομια η κολλαγαν τα μουτρακια τους στα τζαμια :rotflmao: :rotflmao: )



:beer:

evi μας ακουσε ολοι η περιοχη λεμε!!!!!!!
φαντασου οταν ειμασταν στο φαναρι πριν την εκκλησια λεει ενας φιλος στην εκκλησια σε εναν αλλο μαλλον ερχονται ακου και του λεει ο αλλος οχι ρε μπουμπουνιζει!!!!!!χαχχαχχαχαχχαχ

και συν οτι ο παπας σταματησε τον προηγουμενο γαμο για ρωτησει την ειναι αυτη η φασαρια που ακουγεται!!!!!!

EVI
02/07/2007, 13:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από kawasaki ZX-12
evi μας ακουσε ολοι η περιοχη λεμε!!!!!!!
φαντασου οταν ειμασταν στο φαναρι πριν την εκκλησια λεει ενας φιλος στην εκκλησια σε εναν αλλο μαλλον ερχονται ακου και του λεει ο αλλος οχι ρε μπουμπουνιζει!!!!!!χαχχαχχαχαχχαχ

και συν οτι ο παπας σταματησε τον προηγουμενο γαμο για ρωτησει την ειναι αυτη η φασαρια που ακουγεται!!!!!!

να και ο γαμπρος :rotflmao: :beer:

α ρε φιλε γαματα ηταν!

να ειναι η ζωη σας παντα ετσι!


:beer: :beer: :beer:

SvsGreek
02/07/2007, 14:11
Κ εγω τους ειδα χτες αδερφε.
Γυρνουσα με το κουτι μου απο χαλκιδικη κ ανεβηκα απο το δρομο της πυλαιας, την ιδια ωρα.
Τους πετυχα στο πιο πανω φαναρι απο σενα.


Αλλα μιλαμε για πολυ μλκ, δυο ατομα φορουσαν μονο κρανη!!!!!!!!!
Οτι πρεπει δηλαδη για να κανουν κηδεια κ οχι γαμο!!!!!!
Τους βλακες.