PDA

View Full Version : Προφυλακτικά....



morpheus
20/09/2004, 09:32
Τώρα που έπεσε ψύχρα τα βράδια, πήραν χαμπάρι τα κωλό-γατα της γειτονιάς ότι η μηχανή είναι ζεστή και αρχίσαν τις επιδρομές στη σέλα... Επειδή μάλλον τσακώνονται άρχισαν να εμφανίζονται γρατζουνιές από το πουθενά πάνω στο ντεπόζιτο... οπότε...

ΨΑΧΝΩ!

...που μπορώ να βρω αυτά τα δερματινο-ειδή καλύματα για το ντεπόζιτο και τι τιμή έχουν περίπου? Είναι δερμάτινα ή πλαστικά? Αντέχουν τη βρόχα?

Μοτόρι: fazer-άουα 2004,

σημ.: είδα μια με ένα μαύρο κάλυμα που είχε δεξιά ένα ταμπελάκι (μάλλον σιδερένιο) που έγραφε fazer... καλόοοοοο.

melsaltas
20/09/2004, 09:35
Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ BAGSTER.
ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΗ.
ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ, ΔΕΝ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΕΤΑΙ ΤΟ ΝΤΕΠΟΖΙΤΟ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ TANKBAG ΕΠΑΝΩ ΤΟ ΟΠΟΙΟ Γ@Μ@ΕΙ!!!
ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΠΑΝΤΟΥ (ΣΧΕΔΟΝ) ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 100 ΕΥΡΩ.

hornet
20/09/2004, 09:36
bagster δερματινο που γραφει και fazer.Δευτερος ρολος και κυριαρχος η προσαρμογη tankbag.
Το βρισκεις σε οποιοδηποτε καταστημα αξεσουαρ για μοτο.

pablack
20/09/2004, 09:44
ΚΑΛΗΜΕΡΑ
και εγω bagster εβαλα και ησυχασα
γκρι με το λογοτυπο fazer
112 ευρο

powerphot
20/09/2004, 09:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από morpheus
Τώρα που έπεσε ψύχρα τα βράδια, πήραν χαμπάρι τα κωλό-γατα της γειτονιάς ότι η μηχανή είναι ζεστή και αρχίσαν τις επιδρομές στη σέλα... Επειδή μάλλον τσακώνονται άρχισαν να εμφανίζονται γρατζουνιές από το πουθενά πάνω στο ντεπόζιτο... οπότε...

ΨΑΧΝΩ!

...που μπορώ να βρω αυτά τα δερματινο-ειδή καλύματα για το ντεπόζιτο και τι τιμή έχουν περίπου? Είναι δερμάτινα ή πλαστικά? Αντέχουν τη βρόχα?

Μοτόρι: fazer-άουα 2004,

σημ.: είδα μια με ένα μαύρο κάλυμα που είχε δεξιά ένα ταμπελάκι (μάλλον σιδερένιο) που έγραφε fazer... καλόοοοοο.


Λοιπόν όπως είπαν κι οι υπόλοιποι forumistes, bagster το οποίο θα βρείς παντού σε διάφορες τιμές και χρώματα, αλλά,....
αν δεν είσαι τυχερός μπορεί να περιμένεις και κανένα μήνα να σου έρθει.(εγώ δεν ήμουν τυχερός) μου κόστισε 90e.
Αν θες σου στέλνω σε πμ το μαγαζί γιατί δε γουστάρω να κάνω διαφήμηση.:wave2:

morpheus
20/09/2004, 12:51
Ευχαριστώ!

Από ότι είδα Bagster είναι ταυτόχρονα και μια γαλλική εταιρεία με μεγάλη γκάμα...

Αν ξέρετε και κανένα μαγαζί (περιοχή Καλλιρόης, Βουλιαγμένης, Μιχαλακοπούλου...)... τι λέω.. όλα εκεί είναι! Anyway, θα με υποχρεώνατε...