PDA

View Full Version : Κανεις για Μηλο???



Vezouvios
03/07/2007, 09:00
Καλημερα σε ολους!!
Με ενδιαφερει να μου πει καποιος που εχει επισκεφθει την μηλο,που πρεπει να μεινω (περιοχη) και εαν εχει κανενα τηλ απο δωματια!!!
Ευχαριστω προκαταβολικα!

Stergios69
03/07/2007, 09:14
Πήγα Μήλο πριν χρόνια...
Ο χρήστης Nik0s είχε γράψει ένα ωραίο ταξιδιωτικό, ψάξε στο φόρουμ.
Να κάνεις οπωσδήποτε βόλτα με καραβάκι τον γύρο του νησιού. :wave2:

Vezouvios
03/07/2007, 09:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
Πήγα Μήλο πριν χρόνια...
Ο χρήστης Nik0s είχε γράψει ένα ωραίο ταξιδιωτικό, ψάξε στο φόρουμ.
Να κάνεις οπωσδήποτε βόλτα με καραβάκι τον γύρο του νησιού. :wave2:

Eψαξα στο φορουμ αλλα δεν βρηκα τιποτα!!!

kakofonixx
03/07/2007, 09:19
Καλημερα Vezouvie....

Ειχα παει Μηλο πριν δυο χρονια και ειχα μεινει εναν ολοκληρο μηνα! :wacko:
Οποτε οτι θες.... εδω... :wave2:

Για δωματια δεν μπορω να σου πω πολλα πολλα, μιας και εχα μεινει σε σπιτι ντοπιου.
Παντως σαν πρωτες επιλογες σου θα ειναι ο Αδαμαντας (το λιμανι του νησιου - πολυ νυχτερινη ζωη), η Πλακα (ομορφη και γραφικη με αρκετη νυχτερινη ζωη) και οποιαδηποτε αλλη περιοχη στο δρομο που συνδεει αυτες τις δυο περιοχες, για πιο ησυχα (π.χ. Τριοβασαλος)

Οτι αλλο θες για παραλιες, ταβερνακια κλπ, μου λες :beer:

Vezouvios
03/07/2007, 09:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από kakofonixx
Καλημερα Vezouvie....

Ειχα παει Μηλο πριν δυο χρονια και ειχα μεινει εναν ολοκληρο μηνα! :wacko:
Οποτε οτι θες.... εδω... :wave2:

Για δωματια δεν μπορω να σου πω πολλα πολλα, μιας και εχα μεινει σε σπιτι ντοπιου.
Παντως σαν πρωτες επιλογες σου θα ειναι ο Αδαμαντας (το λιμανι του νησιου - πολυ νυχτερινη ζωη), η Πλακα (ομορφη και γραφικη με αρκετη νυχτερινη ζωη) και οποιαδηποτε αλλη περιοχη στο δρομο που συνδεει αυτες τις δυο περιοχες, για πιο ησυχα (π.χ. Τριοβασαλος)

Οτι αλλο θες για παραλιες, ταβερνακια κλπ, μου λες :beer:
Ευχαριστω φιλε μου!!!
Οποιος εχει στα υποψην του κανενα τηλ απο δωματιο ας βοηθησει ρε μαγκες!

crs-k
03/07/2007, 09:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vezouvios
Eψαξα στο φορουμ αλλα δεν βρηκα τιποτα!!!



Για τους οκνηρους κι ευδαιμονιστες νεους... :sick:

Μήλος (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=25856)


Btw...

Μεταφερθηκε στις "Πληροφοριες"... :smilea: :wave2:

Nik0s
03/07/2007, 10:08
Έχεις ΠΜ !

:wave2:

low__rider
03/07/2007, 10:41
...κοιτα το θεμα ειναι ποτε θες να πας...εγω ειχα κλισει ακτοπλοικα εισητηρια να παω 19 με 22 Ιουλιου και τα πιο πολλα ενικοιαζομενα και ξενοδοχεια η ηταν γεματα η μου ελεγαν οτι εχουν λιγο πιο νωρις η λιγο πιο μετα...τεσπα χθες βρηκα και εκελεισα σε αυτο http://www.hotelportiani.gr/ καλο μου φαινεται και ειναι και στο κεντρο πανω μπροστα στην θαλασσα:winka:


τωρα για αλλα μπορεις να δεις και εδω http://www.holiday.gr/gr/place5.php?place_id=71

merkouris
03/07/2007, 12:35
εχω παει 3 φορες,τις δυο εχω μεινει σε κατοι νοικιαζομενα στην τρυπιτη ειναι 10 λεπτα απο το λιμανι τον αδαμαντα μωλις μαθω το τηλ θα στο πω.τα περισσοτερα δωματια εχουν θεα ολο το αιγαιο ειναι φανταστικα και την αλλη ειχα παει με ενα κα'ι'κι.για μπανιο θα πας σιγουρα στο προβατα και να επισκεφτεις και το κλεφτικο με κανα κα'ι'κακι.εχω και να φιλο εκει που εχει καραβακι και σε παει στο κλεφτικο,μωλις μαθω θα σου πω.
καλη επιλογη,εχει φανταστικες παραλιες και καλο κοσμο.

Vezouvios
03/07/2007, 14:44
TΕΣΠΑ κατι βρηκα ,,αντε να δουμε.
Ευχαριστω παιδια.
Οποιος βρεθει εκει απο 18 εως 23 αυγουστου ,κερναω καφε!

merkouris
03/07/2007, 14:44
σοφια ξηρου λεγετε η κυρια που τα εχει και πες της για το δωματια στην τρυπιτη που βλεπουν θαλασσα,οκ?(αν εχει συγγενεια με τον ξηρο δεν ξερω)
22870-22120......22870-21994.

Vezouvios
03/07/2007, 14:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από merkouris
σοφια ξηρου λεγετε η κυρια που τα εχει και πες της για το δωματια στην τρυπιτη που βλεπουν θαλασσα,οκ?(αν εχει συγγενεια με τον ξηρο δεν ξερω)
22870-22120......22870-21994.
θυμασε τιμες και τι ειχες νοικιασει?
δωματιο στουντιο?
Τι να ζητησω,απο οτι μου ειπε εχει για την ημερομηνια που ζητησα!

kakofonixx
03/07/2007, 15:51
Και μιας και ειπατε για την Τρυπητη, μην ξεχασεις να περασεις και απο τη "Μεθυσμενη Πολιτεια" στο δρομο προς το Κλημα!
Σουπερ φαγητα, ομορφο περιβαλλον και μακραν τα καλυτερα πιτταρακια του νησιου (τσεκαρισμενο)!
:wave2:

SPORAKIAS
03/07/2007, 17:17
σουπερ νησι...

ειχα παει πριν χρονια...

εχει φοβερες παραλιες και νερα...

παπαφραγκας...προβατας...κλεφτικο...σαρακινικο...++..+++.++...

θα περασεις τελεια...

αν βρω τηλ εκει που ειχα μεινει(λιγο εξω απο την χωρα πανω στο βουνο με πιατο ολη την πολη) θα σου στειλω π.μ....βεβαια το 98 που ειχα παει εδινα 15,000 τωρα δεν ξερω...αλλα με πισινα , φοβερα δωματια , αψογοι ανθρωποι και πεντακαθαρα...

:beer: :beer: :beer:

merkouris
04/07/2007, 12:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vezouvios
θυμασε τιμες και τι ειχες νοικιασει?
δωματιο στουντιο?
Τι να ζητησω,απο οτι μου ειπε εχει για την ημερομηνια που ζητησα!


εχω να παω κανα τριαρι χρονια οποτε καταλαβαινεις,πες να σου δωσει δωματιο αλλα να εχει μπαλκονακι με θεα.ε και μεσα θα στα ειπε κιολλας πρεπει να εχει κλιματισμο,κουζινιτσα για καν καφε κτλ.τωρα για στουντιο δεν ξερω αναλογα κ τι σηκωνει η τσεπη σου.εγω απλος στο πρωτεινω γιατι ειχα παει κ τα δωματια ηταν κομπλε,ειχε ησυχια (βασικο) και ωραια θεα για να ψιλοαραξεις οταν γυρνας στο δωματιο.οτι σου πει κανε της και κανα παζαρι,πες τιποτα σαλτσες για να σου κοψει και τιποτα:wave2: