PDA

View Full Version : ΠΑΕΙ ΤΟ ΔΙΠΛΩΜΑ!!!



Mimas
03/07/2007, 12:23
Κυριακή πρωί 09:00 ξεκινάω να πάω Βρωμοπούση για μπανάκι με το αμάξι της γυναίκας μου (και την γυναίκα μου φυσικά) και λίγο πρίν την Α' είσοδο της Κερατέας να ένα μπλόκο με κάτι κωλοψαράδες αστυνομικούς.
Με σταματάνε, άδεια, δίπλωμα και μου κόβουνε κλήση για ταχύτητα αφού το όριο ήταν 80!!!! (όποιος ξέρει την Λ.Λαυρίου καταλαβαίνει για τί όριο μιλάμε) και γώ πήγαινα με 118.
Αποτέλεσμα 350ευρουδάκια (τα μισά άν πάω μεσα σε 10 μέρες) και το δίπλωμα για 2 μήνες!!!!!

Και σας ρωτώ ρε παλικάρι, πήρανε το δίπλωμα, μου γαμήσανε τις διακοπές αφού φεύγω σε 20 μέρες για Κρήτη με αμάξι και μηχανή (αφήνω πίσω την μηχανή) αλλά αφού με πιάσανε με αμάξι ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΟΔΗΓΗΣΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ τότε??????
Είναι δίκαιο αυτό ρε κερατάδες νεούδια αστυνομικοί, τί σχέση έχει η παράβαση κάποιου που έκανε την μαλακία του με αμάξι και να μήν μπορεί να πάει στην δουλειά του ή τις διακοπές του για 2 μήνες με την μηχανή???

Ένα μόνο με σώνει, οι γνωριμίες που προσπαθούν να μου πάρουν το δίπλωμα νωρίτερα!!!

Cpt. Haddock
03/07/2007, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Mimas
αλλά αφού με πιάσανε με αμάξι ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΟΔΗΓΗΣΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ τότε??????

Γιατί δεν παρανόμησε το αμάξι αλλά ο οδηγός... :rolleyes:


Αρχικά δημιουργήθηκε από Mimas
Είναι δίκαιο αυτό ρε κερατάδες νεούδια αστυνομικοί, τί σχέση έχει η παράβαση κάποιου που έκανε την μαλακία του με αμάξι και να μήν μπορεί να πάει στην δουλειά του ή τις διακοπές του για 2 μήνες με την μηχανή???

οι "κερατάδες νεούδια αστυνομικοί" κάνουν απλά αυτό που τους λένε... Τα παράπονά σας στο Λιάπη και τον Πόλύδωρα...


Αρχικά δημιουργήθηκε από Mimas
Ένα μόνο με σώνει, οι γνωριμίες που προσπαθούν να μου πάρουν το δίπλωμα νωρίτερα!!!

ασχολίαστο... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :sick:

dirtbird
03/07/2007, 12:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock



ασχολίαστο... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :sick:

χέσε μας ρε κάπταιν....

Πήγαινε στη Λαυρίου με μηχανάκι* και αν πέσεις κάτω από 160, να μου τρυπήσεις τη μύτη... :smokin: :smokin:

*: με μηχανάκι ΟΧΙ με Triumph
:smokin:

Λεωνίδας
03/07/2007, 12:31
καλά σ'αυτή τη Λαυρίου μόνο ο Γκάντι θα μπορούσε να κρατηθεί στα 80 εδώ που τα λέμε :lol:

Λεωνίδας
03/07/2007, 12:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
χέσε μας ρε κάπταιν....

Πήγαινε στη Λαυρίου με μηχανάκι* και αν πέσεις κάτω από 160, να μου τρυπήσεις τη μύτη... :smokin: :smokin:

*: με μηχανάκι ΟΧΙ με Triumph
:smokin: εγώ ήμουν συνέχεια κάτω από 160 πάντως τη μοναδική φορά που έχω πάει :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

McGyver
03/07/2007, 12:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
καλά σ'αυτή τη Λαυρίου μόνο ο Γκάντι θα μπορούσε να κρατηθεί στα 80 εδώ που τα λέμε :lol:

Then you can address me as Mahatma...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Λεωνίδας
03/07/2007, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Then you can address me as Mahatma...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :eek: :eek: :eek: :eek:
πλάκα κάνεις :confused:

jasondakar
03/07/2007, 12:37
οπως ειπε και ο καπτεν δεν ειναι μαλακια γιατι ο οδηγος παρανομησε.

Cpt. Haddock
03/07/2007, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
χέσε μας ρε κάπταιν....

Πήγαινε στη Λαυρίου με μηχανάκι* και αν πέσεις κάτω από 160, να μου τρυπήσεις τη μύτη... :smokin: :smokin:

*: με μηχανάκι ΟΧΙ με Triumph
:smokin:

Να σας χέσω ευχαρίστως...

Μια χαρά παω με 160...

(και με triumph :smokin: )

Αλλα δε θα κλαίγομαι σα μωρό αν με γράψουν...

Ειδικά αν έχω "γνωριμίες" για να πάρω πίσω το δίπλωμα

Mimas
03/07/2007, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Γιατί δεν παρανόμησε το αμάξι αλλά ο οδηγός... :rolleyes:





οι "κερατάδες νεούδια αστυνομικοί" κάνουν απλά αυτό που τους λένε... Τα παράπονά σας στο Λιάπη και τον Πόλύδωρα...



ασχολίαστο... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :sick:

Δηλαδή το ίδιο οδηγείς ένα αμάξι και μία μηχανή, με την ίδια άνεση, με την ίδια ασφάλεια και ταχύτητα??
Δέν νομίζω!!

Εδώ 2 μέρες προσπαθώ να βρώ τον διοικητή γιατί δικαιούμε ακρόαση 3 μέρες μετά την κλήση και δέν έχει εμφανιστεί πουθενά και εσύ θέλεις να βρείς Λιάπη και Πολύδωρα??? μα πού ζείς???

Cpt. Haddock
03/07/2007, 12:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Mimas


Αυτό που προσπαθω να σου πω είναι οτι το ερώτημά σου "γιατί μου παίρνουν και το δίπλωμα μηχανής ενώ οδηγούσα αμάξι :bawl: " ειναι επειικώς παιδαριώδες...

Απλά... :smokin:

McGyver
03/07/2007, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
πλάκα κάνεις

Όχι, έχω cruise control και στο πόδι και στο χέρι (αναλόγως τι οδηγώ)...

McGyver
03/07/2007, 12:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Απλά... :smokin:

Πακ10, στρίψε μΕ κι εμένα ένα...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Mimas
03/07/2007, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Αυτό που προσπαθω να σου πω είναι οτι το ερώτημά σου "γιατί μου παίρνουν και το δίπλωμα μηχανής ενώ οδηγούσα αμάξι :bawl: " ειναι επειικώς παιδαριώδες...

Απλά... :smokin:

Και γώ σε ρωτάω είναι σωστό να σε κρίνουν και να σε τιμωρούν άσχετα με το τί οδηγείς??

McGyver
03/07/2007, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Mimas
Και γώ σε ρωτάω είναι σωστό να σε κρίνουν και να σε τιμωρούν άσχετα με το τί οδηγείς??

Δε σε τιμωρούν γι' αυτό που οδηγείς αλλά για το πώς οδηγείς...

Mimas
03/07/2007, 12:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Να σας χέσω ευχαρίστως...

Μια χαρά παω με 160...

(και με triumph :smokin: )

Αλλα δε θα κλαίγομαι σα μωρό αν με γράψουν...

Ειδικά αν έχω "γνωριμίες" για να πάρω πίσω το δίπλωμα


Αν είχες και σύ γυναίκα έγκυο και πρέπει να την πηγαίνεις στο γιατρό θα σου λεγα άν θα έβαζες γνωριμίες ή ότι άλλο μπορούσες να φανταστείς έξυπνε φίλε μου για να γλυτώσεις αλλά βιάζεσε να κρίνεις και να χλευάσεις τον άλλον οπότε την επόμενη φορά μην βιαστείς να κάνεις τον έξυπνο!!

Cpt. Haddock
03/07/2007, 12:51
Καλά, δικαιολογίες έχουμε όλοι μας...

όσο για το


Αρχικά δημιουργήθηκε από Mimas
Και γώ σε ρωτάω είναι σωστό να σε κρίνουν και να σε τιμωρούν άσχετα με το τί οδηγείς??

σου απάντησε ο McGyver

απο εκεί και πέρα, με το καλό να ξαναπαρεις το δίπλωμά σου

:wave2: :wave2:

Mimas
03/07/2007, 12:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Καλά, δικαιολογίες έχουμε όλοι μας...

όσο για το



σου απάντησε ο McGyver

απο εκεί και πέρα, με το καλό να ξαναπαρεις το δίπλωμά σου

:wave2: :wave2:

Νομίζεις ότι είναι διακιολογία ε?
Καλά το κατάλαβα εγώ ότι κάτι δέν πάει καλά μαζί σου!!:eek:

Vezouvios
03/07/2007, 13:51
2 ειναι οι λυσεις...

1)Διπλωμα γυναικας,αρκει να την κουβαλας συναιχεια μαζι σου,,,,Μπλιαχ
2)Δηλωση απωλειας του διπλωματος και εκδοση νεου.

Οπωτε εχεις 2!!!
Εμενα μην ρωτας παντως,,δεν ξερω τιποτα:a13: :a13: :a13:

Nik0s
03/07/2007, 13:52
Μιας και δεν έχει να κάνει με V-Strom μεταφέρεται στις Γενικές.:winka:

Vezouvios
03/07/2007, 14:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Μιας και δεν έχει να κάνει με V-Strom μεταφέρεται στις Γενικές.:winka:

Μα γιατι το λες ρε συ Νικο??
Ειναι πολυ σχετικο με τα μηχανακια μας!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

Κριμα ρε συ που δεν εχει δωματια αυτη..ειναι και απο τα καλητερα που ειδα στο νετ!!
Ρε μπας και αμα τις μιλησεις ακυρωσει κανεναν και βαλει εμενα μεσα?
:lol:

Nik0s
03/07/2007, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vezouvios
Μα γιατι το λες ρε συ Νικο??
Ειναι πολυ σχετικο με τα μηχανακια μας!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

Κριμα ρε συ που δεν εχει δωματια αυτη..ειναι και απο τα καλητερα που ειδα στο νετ!!
Ρε μπας και αμα τις μιλησεις ακυρωσει κανεναν και βαλει εμενα μεσα?
:lol:


και που να δεις το πρωινό που αφήνουν ΚΑΘΕ πρωί, έξω από την πόρτα σου.... :look: :beer:

Vezouvios
03/07/2007, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
και που να δεις το πρωινό που αφήνουν ΚΑΘΕ πρωί, έξω από την πόρτα σου.... :look: :beer: :mad: :bigcry: :bawl: :a27: :a27: :a02: :a016: :a018:

nocarder
03/07/2007, 18:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Mimas
Αν είχες και σύ γυναίκα έγκυο και πρέπει να την πηγαίνεις στο γιατρό θα σου λεγα άν θα έβαζες γνωριμίες ή ότι άλλο μπορούσες να φανταστείς έξυπνε φίλε μου για να γλυτώσεις αλλά βιάζεσε να κρίνεις και να χλευάσεις τον άλλον οπότε την επόμενη φορά μην βιαστείς να κάνεις τον έξυπνο!!

Μα αν έχεις έγκυο γυναίκα και τρέχεις στους γιατρούς έχεις και ένα λόγο παραπάνω να προσέχεις να μην κάνεις αυτό που τελικά έκανες και να μην κατηγορείς τζάμπα τους μπάτσους που έκαναν αυτό που είναι υποχρεωμένοι να κάνουν....

Θα μου πεις πολλά είναι υποχρεωμένοι να κάνουν αλλά δεν τα κάνουν....αυτός όμως δεν είναι λόγος για να μην κάνουν τελικά ούτε αυτά τα λίγα!!!

alfa156
03/07/2007, 18:56
τι να σου πω ρε αδερφε τωρα,η κατασταση εχει παραγινει με τα γελεια ορια ταχυτητας,...και φυσικα ειναι το μονο που ασχολουνται διοτι ειναι σιγουρα και γρηγορα λεφτα,πριν βγει νταλαλιος ετσι σκεψουν τωρα να ειναι μεστον ηλιο εκει περα...
για αυτο και αυτα τα μπλοκα ειναι απο της 9-11 και μετα τις 5 το απογευμα...
αν ησουν απο την περιοχη θα το ηξερες..
θα σε συμβουλευα να παρεις ενα destinator που ειναι ολα τα μπλοκα χαρτογραφημενα ι ετσι θα ηξερες οτι την στηνουν εκει περα....
τωρα εμαθες οτι δεν τρεχουμε σε μεροι που δεν ξερουμε..μεχρι να μαθουμε που την στηνουν για μπλκο...
κτος αν βαζεις τον λαγο μπροστα και ετσι τσιμπαν αυτον.

Xrider
03/07/2007, 19:05
Σε ποια περιπτωση πιστευεις οτι θα επερεπε να γραφουν και να παιρνουν διπλωματα!?
Αν σε τρακαρε ενας που πηγαινε με 200,θα ελεγες τα ιδια,οτι ο δρομος προσφερεται για γκαζια και δεν πειραζει?Δεν νομιζω.
Οι πινακιδες ειναι για να λενε το οριο οχι τον Μ.Ο ταχυτητας,καλως η κακος ετσι ειναι.
Και εγω κανω τον ταρζαν καποιες φορες,και οποιες φορες με τσιμπησαν ειχαν δικιο....οταν παρανομεις ,το ρισκαρεις αρα πρεπει να εισαι και ετοιμος για τις συνεπειες.

dirtbird
03/07/2007, 19:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Να σας χέσω ευχαρίστως...

Μια χαρά παω με 160...

(και με triumph :smokin: )


Άσε δεν πειράζει....

Χεστήκαμε μόνοι μας από τα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mimas
04/07/2007, 07:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
Σε ποια περιπτωση πιστευεις οτι θα επερεπε να γραφουν και να παιρνουν διπλωματα!?
Αν σε τρακαρε ενας που πηγαινε με 200,θα ελεγες τα ιδια,οτι ο δρομος προσφερεται για γκαζια και δεν πειραζει?Δεν νομιζω.
Οι πινακιδες ειναι για να λενε το οριο οχι τον Μ.Ο ταχυτητας,καλως η κακος ετσι ειναι.
Και εγω κανω τον ταρζαν καποιες φορες,και οποιες φορες με τσιμπησαν ειχαν δικιο....οταν παρανομεις ,το ρισκαρεις αρα πρεπει να εισαι και ετοιμος για τις συνεπειες.

Έχεις δίκιο φίλε μου και τις δέχομαι τις συνέπειες απλά έτυχε σε περίοδο που έχω ανάγκη το δίπλωμα (΄διακοπές, δουλειά κλπ όπως όλοι μας βέβαια) και έτσουξε λίγο όχι τόσο το πρόστιμο όσο το δίπλωμα.
Φυσικά και οι αστυνόμοι κάνουν την δουλειά τους ή ότι τους πούν τέλος πάντων αλλά αυτό που μου ξίνησε ήταν ότι δέν σου απαντάνε σε ερωτήσεις σου, ειρωνεύονται και μπροστά στα μάτια μου άφησε να φύγει ένα άλλο αμάξι που μας σταματήσανε μαζί, δηλαδή πηγαίναμε με την ίδια ταχύτητα αλλά σ'αυτόν έκαναν έναν απλό έλεγχο!!

BUSA MAKIS
04/07/2007, 08:20
Αν έχεις ανάγκη το δίπλωμα για τους λόγους που λες πιο πάνω ή μπορεί να είσουν οδηγός ταξί ή λεωφορείου που εξαρτάται το μεροκάματό σου θα έπρεπε να είσουν πιο προσεκτικός.

Προσωπικά έχω αρχίσει με το αυτοκίνητο να προσέχω πλέον τις πινακίδες των ορίων ταχύτητας και να μην τις παραβιάζω παραπάνω από +20 χιλιόμετρα.

Με την μηχανή είναι διαφορετικά τα πράγματα.

Xrider
04/07/2007, 10:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Mimas
αυτό που μου ξίνησε ήταν ότι δέν σου απαντάνε σε ερωτήσεις σου, ειρωνεύονται και μπροστά στα μάτια μου άφησε να φύγει ένα άλλο αμάξι που μας σταματήσανε μαζί, δηλαδή πηγαίναμε με την ίδια ταχύτητα αλλά σ'αυτόν έκαναν έναν απλό έλεγχο!!
:lol:
Πρωτη φορα σε τσιμπανε?:lol:
Εχεις δικιο...αλλα ειναι σε ποιον θα κατσει το μπαλακι...απο αυτης της αποψης περι ειρωνειας κλπ συμφωνω μαζι σου.

Mimas
04/07/2007, 11:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
:lol:
Πρωτη φορα σε τσιμπανε?:lol:
Εχεις δικιο...αλλα ειναι σε ποιον θα κατσει το μπαλακι...απο αυτης της αποψης περι ειρωνειας κλπ συμφωνω μαζι σου.

Δέν είναι η πρώτη φορά απλά τις άλλες φορές κάνανε καμιά ευκολία δηλαδή κατεβάζανε το όριο για να είναι μικρότερη η κλήση.
Άν προχθές αντί για 30χλμ παρπάνω απο το όριο μου έκοβαν κλήση για 20χλμ απλά δέν θα μου έπαιρναν το δίπλωμα και θα είχα την ίδια κλήση, απλά μια ευκολία για να μην χάσεις το δίπλωμα καλοκαιριάτικα, φυσικά δέν το δέχτηκαν.

iLia
04/07/2007, 13:53
Το Σαββατο παρακολουθησα παρομοιο σκηνικο στο σπιτι μου απο κατω...δεν ειχα καταλαβει γιατι του πηραν το διπλωμα αλλα τωρα μαλλον βλεπω οτι ηταν για ταχυτητα ( εχει μια ευθεια σπιτι μου μπροστα οπου πανε σαν τρελλοι ολοι). Τελοσπαντων..τον σταματαν τον τυπο 5 τα ξημερωματα ( εγω το παρακολουθησα απο το μπαλκονι γιατι ξυπνησα απο την κωλοσειρηνα). Η γυναικα να χτυπιεται 'και πως θα γυρισουμε Αθηνα, διακοπες ερχομαστε εδω', τα πιτσιρικια στο πισω καθισμα να εχουν πλανταξει στο κλαμα κτλ. Anyways που καταληγω. Δεν ξερω τι ακριβως του ειπαν αλλα κατι παιχτηκε και ο τυπος θα το επαιρνε το διπλωμα την επομενη εβδομαδα. Και αυτο το λεω γιατι ξαφνικα ολα ηταν μελι γαλα αν εξαιρεσεις την γυναικα που αφου εφυγαν οι αστυνομικοι μαλακα τον ανεβαζε μαλακα τον κατεβαζε ( "καλα να παθεις μαλακα με τις μαγκιες σου" και αλλα τετοια χαριτωμενα). Η μονη διαφορα ηταν οτι του τυπου του εδωσαν επιλογη..διπλωμα η πινακιδες ( πραγμα το οποιο δεν καταλαβα).

Οποτε ναι...χωρις να λεω οτι ειναι σωστο η οχι, μαλλον υπαρχει τροπος να παρεις το διπλωμα ( αν τουλαχιστον σε γραψουν στην Ηγουμενιτσα :lol: )

Και μια και μιλαμε για προστιμα..δεν εχω δει ποτε τοσα κρανη στην πολη μου..και τα χαιρομαι πολυ :D

OldMan
04/07/2007, 13:57
Καλά ρε σεις ...

ΕΝΑ δίπλωμα οδήγησης έχετε μόνο ??? :confused:

Mimas
04/07/2007, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Καλά ρε σεις ...

ΕΝΑ δίπλωμα οδήγησης έχετε μόνο ??? :confused:

Ρώτησα γι'αυτό και μου είπαν ότι οκ μπορείς να δηλώσεις απώλεια και να σου βγάλουν άλλο αλλά άν τύχεις σε μπλόκο και περάσουν τα στοιχεία σου στο Mini computer που έχουν και δούν ότι στο έχουν πάρει το δίπλωμα απο άλλη παράβαση και σύ τους εμφανίσεις κανούργιο δίπλωμα σου κόβουνε τον κώλο!!!

Δέν ξέρω άν γίνετε να τους πείς ότι απλά δέν έχω μαζί μου το δίπλωμα και πληρώσεις το μοναδικό μειωμένο πρόστιμο που είναι 35ευρώ νομίζω.

FestoNero
04/07/2007, 15:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Mimas
Ρώτησα γι'αυτό και μου είπαν ότι οκ μπορείς να δηλώσεις απώλεια και να σου βγάλουν άλλο αλλά άν τύχεις σε μπλόκο και περάσουν τα στοιχεία σου στο Mini computer που έχουν και δούν ότι στο έχουν πάρει το δίπλωμα απο άλλη παράβαση και σύ τους εμφανίσεις κανούργιο δίπλωμα σου κόβουνε τον κώλο!!!

Δέν ξέρω άν γίνετε να τους πείς ότι απλά δέν έχω μαζί μου το δίπλωμα και πληρώσεις το μοναδικό μειωμένο πρόστιμο που είναι 35ευρώ νομίζω.
Αν τους πεις οτι δεν εχεις το διπλωμα μαζι σου ενω στο εχουν παρει και οδηγας, και παλι θα σου κοψουν τον πωπο.
:wave2:

Mimas
04/07/2007, 15:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero
Αν τους πεις οτι δεν εχεις το διπλωμα μαζι σου ενω στο εχουν παρει και οδηγας, και παλι θα σου κοψουν τον πωπο.
:wave2:

Άν το τσεκάρουν εννοείτε απλά αντί να πληρώνεις για άλλες copies ίσως είναι καλύτερα έτσι, ίσως λέω...

Xrider
04/07/2007, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Mimas
Ρώτησα γι'αυτό και μου είπαν ότι οκ μπορείς να δηλώσεις απώλεια και να σου βγάλουν άλλο αλλά άν τύχεις σε μπλόκο και περάσουν τα στοιχεία σου στο Mini computer που έχουν και δούν ότι στο έχουν πάρει το δίπλωμα απο άλλη παράβαση και σύ τους εμφανίσεις κανούργιο δίπλωμα σου κόβουνε τον κώλο!!!

Δέν ξέρω άν γίνετε να τους πείς ότι απλά δέν έχω μαζί μου το δίπλωμα και πληρώσεις το μοναδικό μειωμένο πρόστιμο που είναι 35ευρώ νομίζω.
Kala re,pisteueis tis istories pou sou lene!?:hypnotize
8a vre8eis poli xontra blegmenos me afta pou sou lene kai meta 8a travas ta malia sou!!
Min kaneis kanena asteio.

Nostra
04/07/2007, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
Kala re,pisteueis tis istories pou sou lene!?:hypnotize
8a vre8eis poli xontra blegmenos me afta pou sou lene kai meta 8a travas ta malia sou!!
Min kaneis kanena asteio.


+100000

συμφωνώ απόλυτα με τον φίλο xrider....


δεν είδες οι άλλοι που δεν είχαν δίπλωμα τί παθανε? (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=42581)






















:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: