PDA

View Full Version : περι χαιρετουρων συνέχεια!!!



transalper600
20/09/2004, 16:08
wave2: :wave2: :wave2: :wave2:
Ena tha po
...... 2 xronia tora kathe mera
apo ta
1552 street pou sinantisa kai xairetisa apantisan ta ....3

apo ta
750 schooper po vrika ...xeretisan ta 0...!!!

apo ta
5322 on-of pou vrika ....xeretisan ta 300 toulaxiston...

kai apo ta
300 varadero(eidiki katoigoria...) ...xeretisan ta 0...!!!

opos kai na to kanoume o thesmos tou xereto ton "sinepivati" ton dromon fthinei..... kai kirios stin entyposi pou exoun meriki pos pote de th axeretousan ena zeygari 18 xronon pou pane gi ampanio me ena papaki.....giati opos kai na to kanoume kavaloun pollaaaaa aloga kai tis logikis tou anoterou kai katoterou!!!! anavates eimaste oloi ...eite foronas amaniko...eite spidy....eitai tipota..... mia eyxi gia kalo dromo xoris paratragouda tin aksizoun oloi!!!!

melsaltas
20/09/2004, 16:11
ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ "ΣΤΡΙΤΑΔΕΣ" ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΤΟΥΣ "ΟΝ-ΟΦΑΔΕΣ"
ΦΑΥΛΟΣ ΚΥΚΛΟΣ.
ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ!

transalper600
20/09/2004, 16:17
na sou po tin alitheia gia mena de theoro pos kapoios "yperterei" enanti tou allou kai ekei einai oli i ousia...

de tha mpo sti logiki street, on-off, papi,.... epimeno sti logiki kapoion na katoigoriopioun ta ditroxa san na einai seira palaiotitas sto strato

otan tis protes meres eixa ti mixani kai eimoun me ti dikia mou ...mou elege ma giati pezoun ta fota tous oi apenanti...:confused: ....kai otan tis apantisa to vrike komataki xazo..... ti na peis..de perimena kai kati perissotero:)

melsaltas
20/09/2004, 16:24
ΑΥΤΗ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΘΑ ΠΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΤΟΤΕ.
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΜΗΧΑΝΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ-ΟΔΗΓΟ.
ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΚΟΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΒΑΛΑΕΙ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΣΤΟΚΟΣ.
ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΘΕΣ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΓΑ ΑΠΟ ΕΚΔΡΟΜΗ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΔΕΙ.
ΝΑ ΚΟΥΝΑΕΙ Ο ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ-ΤΗΣ (ΔΕΝ ΞΕΡΩ) ΝΑ ΜΕ ΧΑΙΡΕΤΗΣΕΙ.
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ.
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΧΑΙΡΕΤΑΩ ΚΑΙ ΜΟΤΟ (ΜΕ ΑΝΤΙΧΕΙΡΑ ΠΑΝΩ) ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΩ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΩ.

hornet
20/09/2004, 16:36
αχ αυτες οι χαιρετουρες.
Τι να πει κανεις........
Χαιρετα και ριχτο στο γυαλο!Δεν παει τιποτα αλλο στην ολη υποθεση

tsoukas77
20/09/2004, 20:44
Ειναι και συναρτηση της εποχης και της συχνοτητας που εμφανιζονται οι μοτοσυκλετες.
Τον χειμωνα,στην εθνικη οδο,βλεπω ελαχιστες και παντα αλλαζουμε χαιρετισμο.Το καλοκαιρι,ισως επειδη γινομαστε πολλοι,δεν βλεπω ανταποκριση.

ΥΓ.Παντως,τον χειμωνα με χαιρετουν και χαιρετω ακομα και τους οδηγους νταλικας!

KaTaNaS
21/09/2004, 01:47
stis liges boltes poou exw kanei , exw parathrhsei pws yparxei kalo klima metajy mas asxeta thn kathgoria ths moto. proswpika de jerw giati ma arxizw na ginomai oligon ti ratsisths me tous jekranwtous xwris egw na eimai ypodeigma prosteymenou anabath.
polles fores pali mou anaboun ta fwta kai epeidh ta dika mou ta exw panta anoixta sthn makria skala thn hmera gia na ginomai pio eykola antilhptos , den prolabai nw panta na shkwsw to aristero xeri to opoio mou trabaei kai o ageras pisw eneka naked streetfighter . einai krima na parejhgiwmaste metajymas de jerei kaneis ti skeftetai o allos ekeinh ti stigmh pou koita sto dromo h pws odhgei, ti ikanothtes exei. h eyxh as einai gia olous , eimaste oloi aderfia .
kai an thelete to genikeyw kiolas. eimaste oloi aderfia sto dromo kai oi aytokinithstes, poses fores prospernw sthn ethnikh aytokinhta sarga kai tous blepw pws me parakolouthoun kai koitoun entypwsiasmenoi, possa paidakia de me exoun xairethsei apo to pisw tzami tou aytokinhtou tou mpampa kai gelane otan antapodhdw. mallon egina pali bareta synaisthimatikos.
tespa

oloi kaloi eimaste, oi kakoi einai sth fylakh...

orthioi aderfia

gmakris
21/09/2004, 17:30
Εγω δεν εχω διαπιστωσει κατι τετοιο

Οσους χαιρεταω με χαιρετουν επισης, και το αντιθετο - και συμβαινει στο 95% των περιπτωσεων.

Δεν χαιρετω παπακια, σκουτερακια και γενικα τα -ακια (γιατι δεν δειχνουν να ειναι στο "πνευμα"), οδηγους χωρις κρανος (γιατι δεν τους γουσταρω) , chopper-αδες (γιατι δεν ανταποδιδουν) , και οταν βρισκομαι εντος και πολεως εως προαστια.......

Για να μην εχετε παραπονο : :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

petridist
22/09/2004, 12:07
κι εγώ στο δρόμο χαιρετώ και με χαιρετάνε κατά κανόνα... Τώρα αν κάποιοι δε χαιρετάνε μπορέεί να μην προλαβαίνουν είτε γιατί ρίξαν μια ματιά στα όργανα ή στο τοπίο κλπ.. βέβαια σίγουρα υπάρχουν και οι υπεράνω οι οποίοι δεν νομίζω να είναι μονο οι βαραντεράδες οι μόνο οι gsxrάδες κλπ κλπ

πάντως γενικά εγώ βλέπω το κλίμα καλό μεταξύ μας και γι'αυτό μας αποκαλώ ''αδέρφια''..

καλούς και ασφαλείς δρόμους να έχουμε όλοι και ας μην παραπονιόμαστε για κάτι τόόόσο μικρό

τώρα όσο για τους ξεκράνωτους στην εθνική.... sorry αλλά εγώ θυμώνω βλέποντας τους και δεν χαιρετώ

:wave2:

Traveller
23/09/2004, 09:39
Einai kathara thema odigou, alla kai prosilwseis.

To 90% pou exw xairetisei mou exoun antapwdwseis. Sto 10% yparxoun autoi pou variountai, kathws kai autoi pou DEN prolavainoun n xairetisoun i pou apla den sas vlepoun.

P.X bainw se strofi kai kapoios ligo pio makria me xaireta... Ekeini ti stigmi den katevazw ta fwta sti mesai skala (kiklofo me megala ti mera kai kyriows to summer gia na me vlepou) gia na peksw fwtta klp, alla koitazw kai ligo...!!!... ton brostino mou :)

p.x2 an den prolavw kounaw to kefali

p.x3 eimai afosiomwnos sto dromo kai se kapoies skepseis kai ton vlepw me tin akri tou matiou mou kathws prospernaei...

Pantws o kivismos kai to eidos tis mixanis den exei simasia.


Telos den xairetaw mesa stin poli!!!! kai sta periksi (eidalws tha evazw xristougeniatika fwtakia gia na anavosvinou oloi tin wra!!)

x-rider
23/09/2004, 14:12
ΧΑΙΡΕΤΑΩ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ

ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΣΕ ΕΝΑΝ 'ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΣΥΝΙΔΟΙΠΟΡΟ" ΚΑΙ ΟΥΧΙ

ΓΙΑ ΔΕΣ ΜΕ, ΓΙΑ ΔΕΣ ΜΕ!:D

ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ, Η , ΧΑΡΑ ΔΕΝ ΧΑΙΡΕΤΩ:sad:

ΑΝ ΕΧΩ ΕΓΩΙΣΜΟ,ΕΓΩΙΣΜΟ, ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΤΑ

ΠΑΝΤΑΑΑΑΑ:wave2:



:sun: :beer: :sun:

crs-k
23/09/2004, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από x-rider
ΧΑΙΡΕΤΑΩ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ
ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΣΕ ΕΝΑΝ 'ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΣΥΝΙΔΟΙΠΟΡΟ" ΚΑΙ ΟΥΧΙ
ΓΙΑ ΔΕΣ ΜΕ, ΓΙΑ ΔΕΣ ΜΕ!:D
ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ, Η , ΧΑΡΑ ΔΕΝ ΧΑΙΡΕΤΩ:sad:
ΑΝ ΕΧΩ ΕΓΩΙΣΜΟ,ΕΓΩΙΣΜΟ, ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΤΑ
ΠΑΝΤΑΑΑΑΑ:wave2:
:sun: :beer: :sun:

Μπα ?
Εσυ οταν εισαι χαρουμενος δεν κουνας την ουρα σου ?

:lol: :rotflmao: :lol:

Τι λες ρε Αρη? Θα μας τρελλανεις? :rotflmao:



Οπως και στο βουνο (μεσα στα μονοπατια) ειναι αδιαννοητο να συναντηθουν δυο ορειβατες (ή ομαδες) και να μην ανταλλαξουν μια καλημερα τουλαχιστον, χαιρετοντας τον "συνοδοιπορο", τον ανθρωπο που μοιραζεται το ιδιο ακριβως συναισθημα μ' αυτους, ετσι και στους δρομους (εθνικους και επαρχιακους), οι μοτοσυκλετιστες (που ειναι σαν τις ασπρες μυγες) νιωθουν (πιστευω) την αναγκη να χαιρετησουν τον "συνταξιδιωτη" που μοιραζεται την ιδια "ελευθερια" μ' αυτους.

Εγω ετσι το νιωθω. Νιωθω την αναγκη να πω "καλημερα". Αν δεν θελει ο αλλος ας μην μου απαντησει. Δεν τον υποχρεωνει κανεις. Εγω την δικη μου αναγκη εκφραζω. :smokin:

x-rider
23/09/2004, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Μπα ?
Εσυ οταν εισαι χαρουμενος δεν κουνας την ουρα σου ?

:lol: :rotflmao: :lol:

Τι λες ρε Αρη? Θα μας τρελλανεις? :rotflmao:



Οπως και στο βουνο (μεσα στα μονοπατια) ειναι αδιαννοητο να συναντηθουν δυο ορειβατες (ή ομαδες) και να μην ανταλλαξουν μια καλημερα τουλαχιστον, χαιρετοντας τον "συνοδοιπορο", τον ανθρωπο που μοιραζεται το ιδιο ακριβως συναισθημα μ' αυτους, ετσι και στους δρομους (εθνικους και επαρχιακους), οι μοτοσυκλετιστες (που ειναι σαν τις ασπρες μυγες) νιωθουν (πιστευω) την αναγκη να χαιρετησουν τον "συνταξιδιωτη" που μοιραζεται την ιδια "ελευθερια" μ' αυτους.

Εγω ετσι το νιωθω. Νιωθω την αναγκη να πω "καλημερα". Αν δεν θελει ο αλλος ας μην μου απαντησει. Δεν τον υποχρεωνει κανεις. Εγω την δικη μου αναγκη εκφραζω. :smokin:



ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ;)



ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ Κ. ΛΥΚΕ:wave2:

& ΚΑΛΟ ΚΑΤΕΥΩΔΙΟ? ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ!:bawl:


:sun: :beer: :sun:

crs-k
23/09/2004, 15:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από x-rider
ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ;)

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ Κ. ΛΥΚΕ:wave2:
& ΚΑΛΟ ΚΑΤΕΥΩΔΙΟ? ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ!:bawl:
:sun: :beer: :sun:

Thanks a lot! :cool:

Καλα να περασεις κι εσυ ... :wave2:

x-rider
23/09/2004, 15:20
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από x-rider
[B]ΧΑΙΡΕΤΑΩ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ

ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΣΕ ΕΝΑΝ 'ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΣΥΝΙΔΟΙΠΟΡΟ" ΚΑΙ ΟΥΧΙ

ΓΙΑ ΔΕΣ ΜΕ, ΓΙΑ ΔΕΣ ΜΕ!:D

ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ, Η , ΧΑΡΑ ΔΕΝ ΧΑΙΡΕΤΩ:sad:

ΑΝ ΕΧΩ ΕΓΩΙΣΜΟ,ΕΓΩΙΣΜΟ, ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΤΑ

ΠΑΝΤΑΑΑΑΑ:wave2:



ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΗ. ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΗΝ ΕΝΣΤΑΣΗ ΣΟΥ Κ.ΛΥΚΕ

ΟΧΙ ΔΕΝ ΧΑΙΡΕΤΩ, ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ.

ΑΛΛΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΓΡΑΨΑ

:beer:

crs-k
23/09/2004, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από x-rider
ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΗ. ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΗΝ ΕΝΣΤΑΣΗ ΣΟΥ Κ.ΛΥΚΕ
ΟΧΙ ΔΕΝ ΧΑΙΡΕΤΩ, ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ.
ΑΛΛΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΓΡΑΨΑ
:beer:

Μα που εχετε το μυαλο σας εσεις νεαροι ???

:lol: :rotflmao: :lol:

SaraMaritis
23/09/2004, 15:49
...κατα περιοδους, και ειναι εντυπωσιακο το
οτι παρολο που "ολοι" οι συμμετεχοντες λενε
πως χαιρετανε, "ολοι" εχουν παραπονο απο τους
"αλλους" οι οποιοι τους γραφουν... :p

(Χμμμ, πιστευω μαλλον οτι αυτο που φταιει ειναι:
αυτοι που ΔΕΝ χαιρετανε, ΔΕΝ διαβαζουν το forum !!! :lol: )

Τεσπα εγω δεν περιμενω "κατι" απο αυτους
που χαιρεταω, το κανω γιατι ετσι μου βγαινει,
και εαν ανταποδωσουν, αυτο ειναι ευχαριστο...

Θααααα, συνεχισω να χαιρεταω εστω κι αν
μεινω ο "τελευταιος" !!! :smokin:

crs-k
23/09/2004, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από SMr2a4
.....................
Θααααα, συνεχισω να χαιρεταω εστω κι αν
μεινω ο "τελευταιος" !!! :smokin:

Ο τελευταιος των "χαιρετιανων"?

:lol: :rotflmao: :lol:
:beer: :beer:

SaraMaritis
23/09/2004, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Ο τελευταιος των "χαιρετιανων"?

:lol: :rotflmao: :lol:
:beer: :beer:
:lol: :lol: :lol:
Βλεπω σημερα δινουμε ρεστα !!!
:lol: :rotflmao: :lol:
Αντε γεια μας !!! :beer: :beer: :beer:

nimbus
23/09/2004, 16:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από SMr2a4
:lol: :lol: :lol:
Βλεπω σημερα δινουμε ρεστα !!!
:lol: :rotflmao: :lol:
Αντε γεια μας !!! :beer: :beer: :beer:


ΟΠΩς ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΑΛΛΩΣΤΕ:winka:

ruyjin
27/09/2004, 12:55
δεν είχα σκοπό να πω κάτι για το πολυαναφερθες θεμα, αλλα μετα απο χθεσινη εμπειρια μου ηταν αδυνατο.
κατοχος cb εγω, φευγω απο Λαμια που ειχα παει για ΣΚ και μετα απο μπορα μεσημεριατικη, μολις σταματα ξεκινω κατα τις 17:30 να παω Αραχωβα να βρω την αδερφη μου με παρεα για ενα καφεδακι και μετα να συνεχισω για Αθηνα.
ανεβαινοντας το Μπραλο η γνωστη εικονα...καμια 10 σουπερσπορ, suzuki1000, Hayabusa, R1, RR1000 κτλ. με στολες ρομποκοπ ολοι.
Ε ειπα κι εγω να χαιρετησω.
χαιρετω τον πρωτο.... κανονι!!!
χαιρετω τον δευτερο.... με συνδεει με Καϊρο
χαιρετω κι αλλον.... κανει τον κινεζο
κοκ.....

και καταληγω ξανα σε κατι που ειχα ξανασκεφτει και συμπερανει...
οσοι το παιζουν πολυ γρηγορεοι σσ, και τετοια, μαλλον θεωρουν τα μουτρα τους πολυ μαμαω και δερνω και οτι ειναι οι καλυτεροι πιλοτοι και ειναι τοσο βαριοι μαγκες που δε μπορουν να σηκωσουν το δαχτυλακι να παιξουν τα φωτα και να χαιρεςτησουν.
δε νευριασα γιατι το περιμενα
και επαιξα και τα φωτα και σε αλλους για να δω τελικα αν ισχυει αυτο που παλιοτερα ειχα συμπερανει.
τωρα ειμαι σιγουρος.

ΧΩΡΙΣ να αναφερομαι σε ΟΛΟΥΣ τους σσ, αλλα ΜΟΝΟ σε αυτους που προανεφερα....

αυτοι για μενα παντως δεν ειναι μοτοσυκλετιστες.....
:wave2:

sniper
27/09/2004, 13:07
Ελα ρε Νάσο.....

Σκέφτηκες ποτέ ότι αυτοί που εσύ χαιρετούσες ούτε καν σε είδαν γιατί εκείνη την ώρα πάλευαν με τον εαυτό τους, την μηχανή τους και τον δρόμο;

Εγώ στον ίδιο δρόμο πριν από κανένα μήνα περίπου πάντως πρέπει να ομολογήσω ότι δεν θυμάμαι να με χαιρέτησαν αλλά ούτε και εγώ χαιρέτισα κανένα.....

Και ΠΑΝΤΑ χαιρετώ......

Για σκέψου το λίγο......

ruyjin
27/09/2004, 13:22
αυτο που δεν ειπα ειναι πως ειχαν σταματησει να ανεβοκατεβαινουν μαλιοκουβαρα, διοτι σε αυτη την περιπτωση δε θα ειχα κανενα προβλημα.
κατεβαιναν με οχι πανω απο 100χλμ χαλαρα γιατι ο δρομος ηταν και βρεγμενος.
σε κατηφορικη ευθεια με απλετη ορατοτητα και ανεση για να στριψουν και τσιγαρο με το ενα χερι καθως θα οδηγουν

εγω πετυχει μηχανες που οταν οδηγουν δε μπορουν να χαιρετησουν και το καταλαβαινω
αλλα οταν ειναι η μια πισω απο την αλλη και σε "συνδεουν"
τοτε εχω δικιο μαλλον εγω..........

sniper
27/09/2004, 13:40
Τώρα μάλιστα..... Έχεις δίκιο.....

Χαιρέτα και άσε τους άλλους..... Οι κομπλεξικοί παντού υπάρχουν

:wave2:

afrotwin
27/09/2004, 16:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από SMr2a4
...κατα περιοδους, και ειναι εντυπωσιακο το
οτι παρολο που "ολοι" οι συμμετεχοντες λενε
πως χαιρετανε, "ολοι" εχουν παραπονο απο τους
"αλλους" οι οποιοι τους γραφουν... :p

(Χμμμ, πιστευω μαλλον οτι αυτο που φταιει ειναι:
αυτοι που ΔΕΝ χαιρετανε, ΔΕΝ διαβαζουν το forum !!! :lol: )

Τεσπα εγω δεν περιμενω "κατι" απο αυτους
που χαιρεταω, το κανω γιατι ετσι μου βγαινει,
και εαν ανταποδωσουν, αυτο ειναι ευχαριστο...

Θααααα, συνεχισω να χαιρεταω εστω κι αν
μεινω ο "τελευταιος" !!! :smokin:

re pedia aftos giati parousiazete olo me sostes apopsis den ton exi xalasi kanis akoma?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
27/09/2004, 16:23
den kserete afto to tragoudi ton neaterntal pou leei: oi kaliteroi ine tis spilias 23 oi aloi as pane sto di@0l0:rotflmao: :rotflmao:
i taksidiotes xeretiounte ston dromo ke tous taksidiotes tous xaraktirizoun ta mpagazia.tous kagkoures giati na tous xeretisis na tous pi ti? kales kagkouries file kavlogkazakia?:rotflmao: :rotflmao:
re oust pou 8elete ke xeretoures afta ine gia politismenous an8ropous:rotflmao: :rotflmao:

SaraMaritis
27/09/2004, 16:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
...den ton exi xalasi kanis akoma?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:lol: :lol: :lol:
Μα τι γινεται σημερις ??? :confused: :hypnotize
Κοιτα που πανε φιρι-φιρι να μου κολλησουν καμμια "ρετσινια" !!! :rotflmao:

Δεεεεεν ξερω τιπτις...δεεεεεεεν υπαρχουν αποδειξεις γι’αυτα που λετε
(και τελος παντων, αυτες που υπαρχουν ειναι "πλαστες") !!! :smokin:
:lol: :rotflmao: :lol: :beer:

antonis111
01/10/2004, 11:30
πριν10 χρόνια χερετούσα τους πάντες, και αυτοί εμένα. τώρα πιον να χερετίσω? τον κάθε τυπάκο με τα μαλιά του μέζ και το στέρνο ξιρισμένο, που μόλις ξεχρέωσε το 1300άρι Ι.Χ. του χρεώθικε (στην καλίτερι περίπτοση.γιατί μπορεί να τα έβαλε ο μπαμπάς του) πάλι για να πάρει ένα σούπερ μηχανάκι για να το παίζει σούπερ άντρας, στον εαυτό του, στη γυναίκα του κ.ο.κ.? πήγαινε ένα ταξίδι το φλεβάρη και θα δεις που θα σε χερετίσουν όλοι! πήγενε σε έναν έρημο δρόμο, ένα έρημο μέρος, θα συναντίσεις λιγους αλλά θα σε χερετίσουν. οι άλλοι δεν πάνε εκεί. αφού δεν υπάρχει κανείς να τους δει, να πουλίσουν μούρη. οι μηχανές πλέον έχουν γίνει της μόδας, οπότε θα ανεχτούμε και αυτούς χωρίς διαμαρτηρία, άλωστε έχουν συμβάλει στο ότι ο κόσμος πλέον δεν κοιτάει με μισό μάτι τους μιχανόβιους.

stako
24/06/2005, 10:37
Ας μιλήσω κι εγώ σαν νέος σε βόλτες/ταξίδια εκτός πόλης. Οδηγάω μέσα στην πόλη και λίγο σε χώματα καμιά 10αριά χρόνια αλλά street μηχανή οδηγάω μόνο 7 μήνες.

Αρχικά τους χαιρετούσα όλους. Και SS και on-off. Σε κάποια φάση άρχισα να πιστεύω ότι οι on-offάδες έχουν αγγύλωση στον δείκτη του αριστερού χεριού που είναι το σινιάλο. Ελάχιστες εξαιρέσεις με έκαναν να το ξανασκεφτώ. Αλλά ήταν τόσο ελάχιστες που τελικά το πήρα απόφαση, έχουν πρόβλημα με τον δείκτη.... Από τότε sorry παιδιά αλλά επειδή νιώθω κάπως μαλάκας να χαιρετάω και να με γράφουν.......χαιρετάω μόνο SS και street που κατά 90% ανταποδίδουν τον χαιρετισμό. (Το υπόλοιπο 10% δεν νομίζω ότι σε αγνοεί, απλά κάτι άλλο κάνει εκείνη την στιγμή, μου έχει τύχει κι εμένα).

Το καλύτερο ήταν στην βόλτα στη Λίμνη με το Μοτο που πέτυχα μια παρέα με καμιά δεκαριά παπιά, τους παίζω φώτα και έγινε χαμός, κάποιοι που ήταν συνεπιβάτες σηκώθηκαν όρθιοι και χαιρετούσαν, φωνές, χαμός! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Boxer
24/06/2005, 10:55
:ZZZ: :ZZZ: :ZZZ:

free rider
24/06/2005, 12:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Boxer
:ZZZ: :ZZZ: :ZZZ:

ξύπνα ρε....

τελείωσαμε...

Lupo
25/06/2005, 08:51
Καλά ντε! Ξύπνησα!




Ρε δεν με παρατάτε με τις διακρίσεις σας!:mad:

Το έχω πει 100 φορές. Έχω ένα Virago 750. Ναι ρε ! είναι custom.
Αυτό το είχα και δεν το πούλησα ποτέ. Έπαιρνα άλλες, αλλά αυτή παντα την κρατούσα, σαν 2η ή σαν 1η.Τώρα, παλι έχω μόνο αυτήν.



Πώς γινόταν, με διαφορά 1-2 ημερών, να κάνω την ίδια διαδρομή, (πχ βόλτα μέχρι Χαλκίδα ή Κόρινθο) με τον ίδιο εξοπλισμό (κράνος , μπουφάν κτλ.), αλλά με διαφορετική μοτό,
και την μία φορά, με (πχ)cbr να μου ανταποδίδουν χαιρετισμούς ή και να χαιρετούν πρώτοι ( :eyepop: ), ενώ την άλλη με το Virago να με γράφουν ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ, δεν μπόρεσα ποτέ να το καταλάβω!

Ρε δεν μας παρατάτε, που κάνετε και διαχωρισμούς "Όχι τον ένα δεν τον χαιρετάω γιατί έχει Virago. Όχι δεν τον χαιρετάω γιατί έχει ss. Όχι δεν χαιρετάω γιατί έχει διαστημόπλοιο."


Ρε άντε απο δώ , βρε κομπλεξάρες.
Χαιρετάτε. Κι αν δεν χαιρετήσουν, αυτοί είναι οι λαλάκες.
Και να κρατάτε και τα στοιχεία τους, να μην τους κάνουμε παρέα :lol: :lol: :lol:

gtsiros
25/06/2005, 10:55
Πως το βλέπω εγώ:
Με το που εμφανιστεί μηχανή, αν είναι σχετικά μακριά και δε βλέπει το χέρι μου και είναι μέρα, ανάβω τη μεγάλη σκάλα.
Αν είναι βραδάκι ή είναι κοντά, σηκώνω το αριστερό χέρι. Τόσο αργά που πάω με το gn 250 έχω χρόνο αρκετόοοοοοοο να το κάνω αυτό...

Αν ο άλλος απαντήσει, είμαι χαρούμενος. Αν ο άλλος δεν απαντήσει, ΟΧΙ ΡΕ! ΔΕ ΘΑ ΘΕΩΡΉΣΩ ΌΤΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ Ή ΟΤΙ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΧΑΙΡΕΤΗΣΕΙ. Θυμάμαι τον εαυτό μου, που κάποιες φορές δεν πρόλαβα ή δε μπόρεσα να χαιρετήσω και λέω: Ε, δε πειράζει, μπορεί να ξεχάστηκε ή μπορεί τώρα να σκέφτεται κάτι στη μηχανή του.

Αν παιδιά δείτε κανέναν με ένα suzuki gn250 κόκκινο με μαυρό κράνος ΕΓΩ είμαι :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :yuck: :yuck: :yuck: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

free rider
26/06/2005, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros

Αν παιδιά δείτε κανέναν με ένα suzuki gn250 κόκκινο με μαυρό κράνος ΕΓΩ είμαι :rotflmao:

οχι ρε γμτ...
:evil: :evil:
τόσο καιρό μιλάμε και τώρα έμαθα οτι έχεις πως το είπες???

gn ?? 250??

ρε τσιρο τι είναι αυτό ??
χυτρα ταχύτητος μίξερ τηλεόραση??
:evil: :evil:
φτουυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ορίστε μας τώρα
μιλάνε και τα 250...
:evil: :evil:
κάτι δεν παέι καλά..πρέπει να φτιάξουμε ενα χώρο στο φλόρουμ να μιλάνε και να χαιρετιούνται οι ...κακόμοιροι με τα 250 κυβικά...
σιγά μη τους χαιρετάμε και στο δρόμο..

ουστ..
οχι παίζουμε..
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :evil: :evil: :evil:

Lupo
26/06/2005, 12:21
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



Τα πήρε ο free!
Προβλέπω να χε*ει τον gtsiros!!!
:lol: :lol: :lol:













* χαιρετάει (για να μενουμε και στο τόπικ)

free rider
26/06/2005, 20:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo

Τα πήρε ο free!
Προβλέπω να χε*ει τον gtsiros!!!
:lol
* χαιρετάει (για να μενουμε και στο τόπικ)

ρε συ ...

το παράκανε και δεν μου απαντάει ....

οχι ρε τσιράκο ...

πλάκα σου κάμνω το άτιμο..

αφου σε ξερω οτι τσιμπάς...

:rotflmao: :rotflmao:

Lupo
26/06/2005, 22:59
Μπαααα
Μην ανησυχείς.
Κυριακή σήμερα, και μάλλον ο τσίρος, θα κάνει τις βόλτες του.

Από αύριο, να περιμένεις τις απαντήσεις!






To gtsiros: :beer: :beer: :beer:

gtsiros
27/06/2005, 02:00
Πράγματι, είχε πέσει στα χέρια μου η CB και την τελίκιαζα στο πανεπιστήμιο.

free rider, εγώ με το GN έχω 20χμ στο λίτρο... και άνεση πολυθρόνας. Συ τί έχεις;

adam_tsouk
27/06/2005, 16:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από gtsiros
Πράγματι, είχε πέσει στα χέρια μου η CB και την τελίκιαζα στο πανεπιστήμιο.

free rider, εγώ με το GN έχω 20χμ στο λίτρο... και άνεση πολυθρόνας. Συ τί έχεις;


20 χλμ στο τεπόζιτο! :lol: :lol: :lol:



Τσίρος, αλήθεια θα έρθεις δέλεαρ;
Να μην κανονίσω τπτ για απόψε! :lol: :lol:

oulas
13/07/2005, 14:44
Εγω στο πρωτο μου ταξιδι, χθες γυρισα, χαιρετησα 4-45φορες να δω τι θα γινει και εφαγα κλασιμο. Επιδη εχω και εγω δηλαδη 250αρι, δεν αξιονονται να με χαιρετισουν;

Μετα απο ορα διαδρομης στην Εθνικη Πατρα - Κορινθος, με χαιρετησε αναπαντεχα ενα παιδι με ενα ΧΤ, που ειχε σταματησει στη βοηθητικη για τσιγαρο.

Ανταπεδωσα ( αν και λιγο καθυστεριμενα) και το χαρηκα πολυ!

Boxer
13/07/2005, 15:00
Δεν βαρεθηκατε ακομα ;

Δεν χαιρεταμε λεμε:o

Tigas
13/07/2005, 15:44
LUPO ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ, ΟΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ ΧΑΙΡΕΤΑΝΕ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ , ΕΣΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗ ΓΑΛΕΡΑ ΜΟΝΟ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΑΝΚΕΡ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΕΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΧΙ ΜΕ ΦΩΤΑ, ΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥΤ ΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΤ:evil:

:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:



ΟΙ ΓΑΛΕΡΕΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΑ ΛΙΜΑΝΙΑ, ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΗΣΥΧΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ :wave2:

Lupo
13/07/2005, 16:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
LUPO ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ, ΟΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΙ ΧΑΙΡΕΤΑΝΕ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ , ΕΣΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗ ΓΑΛΕΡΑ ΜΟΝΟ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΑΝΚΕΡ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΕΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΧΙ ΜΕ ΦΩΤΑ, ΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥΤ ΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΤ


ΟΙ ΓΑΛΕΡΕΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΑ ΛΙΜΑΝΙΑ, ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΗΣΥΧΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ



Αχου τοοοοο!!!
Κοίτα που ξέθαψε αυτό το thread, ίσα - ίσα για να ξεκινήσουμε διαμάχη!!!

Γιατί ρε ΤΙΓΚΑ???
Γιατί???

Γιατί τέτοια ώρα ρε πουλάκι μου, που δεν προλαβαίνω να τσακωθώ???
:lol: :lol: :lol:

Κι εσύ κι ο Batlal τα ίδια κάνετε!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Το πρωί δεν σας κάνει? το μεσημεράκι?

Ή πάτε συνεργείο τα πατίνια σας εκείνη την ώρα, για να βγαλετε 2 αλογατάκια παραπάνω(ΤΙΓΚΑΣ), ή να ρυθμίσετε τα φώτα για να βλέπετε καλύτερα μέσα στα βουνά και τα λαγκάδια που πάτε τα on-off σας ( Batlal),
αλλά επί τη ευκαιρία,ρωτάτε και στα κρυφά, γιατί σας πάτησε εκείνο το παπί, στην Καβάλας, και γιατί το μόνο που περάσατε ήταν το τρίκυκλο του μανάβη!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




Καλά ε?!!! ξεκίνησα διαμάχη σε 2 μέτωπα, και δεν έχω και χρόνο.
Θα με φάνε ζωντανό.


ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΩΡΑΙΟΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΩΡΑΙΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΧΑΙΡΕΤΑΩ ΤΟΥΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΕΣ!!!



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:wave2:

adam_tsouk
13/07/2005, 18:01
μιας και επανήλθε το ποστ έχω να πω ότι ο ΤΣΙΡΟΣ ΜΑΣ ΠΟΥΛΗΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ..... τσάμπα πήγα!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gmakris
13/07/2005, 20:26
Δεν μπορω να καταλαβω ποσο διαφορετικα βλεπω το θεμα.....στο συνολο σχεδον των περιπτωσεων που βλεπω μηχανακι απεναντι μου, παιζω τα φωτα και σχεδον ολοι ανταποδιδουν - το ιδιο γινεται με ολη την παρεα μου και κανεις δεν εχει ασχοληθει περισσοτερο με το θεμα....

Ηarley, παπακια, τσοπερ, Goldwing δεν χαιρετουν και δεν τα χαιρετω....:D

Lupo
13/07/2005, 21:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
Δεν μπορω να καταλαβω ποσο διαφορετικα βλεπω το θεμα.....στο συνολο σχεδον των περιπτωσεων που βλεπω μηχανακι απεναντι μου, παιζω τα φωτα και σχεδον ολοι ανταποδιδουν - το ιδιο γινεται με ολη την παρεα μου και κανεις δεν εχει ασχοληθει περισσοτερο με το θεμα....

Ηarley, παπακια, τσοπερ, Goldwing δεν χαιρετουν και δεν τα χαιρετω....:D

Πάλι τα ίδια?
Λίγο πιο πάνω δεν το έγραψα?

Δηλαδή όταν ήμουν με άλλου τύπου μοτοσυκλέτα, θα με χαιρετούσες, κι αν ήμουν με το "τσοπερ"(ο Θεός να το κάνει, δηλαδή!), θα με έγραφες?
Ό ίδιος άνθρωπος δεν θα ήμουν?
Μοτοσυκλέτα δεν θα οδηγούσα?

Δηλαδή, τα ράσα κάνουν τον παπά?

Δεν λέω ότι έχεις άδικο, για τις παραπάνω κατηγορίες, ότι οι ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ δεν χαιρετουν.
Αλλά υπάρχουν και οι λίγοι, οι μοτοσυκλετιστες.

Και το ξαναλέω. ...
Αν πήγαινα μία βόλτα, με ένα μηχανάκι αποδεκτό για σένα, και με πετύχαινες στον δρόμο, δεν θα με χαιρετούσες? ΝΑΙ.
Κι αν γυρνούσα, και άλλαζα μηχανή, και έπαιρνα την "γαλερα" μου που λέει κι ο ΤΙΓΚΑΣ, με τα ιδια δερματινα κρανη κτλ., και τυχαινε να ξανασυναντηθούμε, γιατι δεν θα χαιρετούσες?
το βρίσκεις λογικό?
Ευχαρίστως να χαιρετήσω πρώτος, και το κάνω, αλλά προσπαθώ να καταλάβω την λογική!
:confused: :confused: :confused:


:wave2:
-Ο καπετανιος του κρουαζιεροπλοιου virago-
:lol: :lol: :lol:

gmakris
13/07/2005, 22:11
Lupo, δεν καταλαβες την απαντηση μου.....

Ρατσιστικες μ@λ@κιες θα τις συναντησεις αλλου - οχι απο μενα και τους φιλους μου.....

Lupo
13/07/2005, 23:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από gmakris
Lupo, δεν καταλαβες την απαντηση μου.....

Ρατσιστικες μ@λ@κιες θα τις συναντησεις αλλου - οχι απο μενα και τους φιλους μου.....

ΟΚ.
Μπορεί να κατάλαβα λάθος.

Αλλά απάντησα στο
"Ηarley, παπακια, τσοπερ, Goldwing δεν χαιρετουν και δεν τα χαιρετω...."

που μου φάνηκε κάπως απόλυτο βρε gmakris.

:beer: :beer: :beer:

gmakris
14/07/2005, 12:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo
ΟΚ.
Μπορεί να κατάλαβα λάθος.

Αλλά απάντησα στο
"Ηarley, παπακια, τσοπερ, Goldwing δεν χαιρετουν και δεν τα χαιρετω...."

που μου φάνηκε κάπως απόλυτο βρε gmakris.

:beer: :beer: :beer:

Στις εκατονταδες εξορμησεις που εχω κανει, η αληθεια ειναι οτι εχω δει ελαχιστα τετοια μηχανακια.
Στις λιγες αυτες περιπτωσεις, εχω χαιρετησει 2-3 φορες δεν ειδα ανταποκριση, και θεωρησα οτι ειναι της αλλης "νοοτροπιας".....

Tigas
14/07/2005, 14:09
ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΛΟΙΠΟΝ ΟΛΗΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΣΥΖΥΤΗΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ STREETBOYS ΕΙΜΝΑΣΤΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΕΣ, ΜΕΤΑ ΟΙ ΒΡΩΜΙΑΡΙΔΕΣ ON-OFFΑΔΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΣΥΝΙΑΛΑ ΚΤΛ.

ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΤΙ ΓΑΛΕΡΕΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΝΤΑΙ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ ΦΩΤΑ, ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟΒΟΛΙΔΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΤΟΠΙΖΟΥΝ:evil: :D

LUPO ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΣΟΥ ΘΑ ΡΙΞΩ ΚΑΝΟΝΙΕΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΤΥΧΩ:p
ΓΙΑΤΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΩΜΑΣΤΕ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΠΥΡΟΒΟΛΑΕΙ:rotflmao:

free rider
14/07/2005, 14:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΛΟΙΠΟΝ ΟΛΗΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΣΥΖΥΤΗΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ STREETBOYS ΕΙΜΝΑΣΤΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΕΣ, ΜΕΤΑ ΟΙ ΒΡΩΜΙΑΡΙΔΕΣ ON-OFFΑΔΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΣΥΝΙΑΛΑ ΚΤΛ.

ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΤΙ ΓΑΛΕΡΕΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΝΤΑΙ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ ΦΩΤΑ, ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟΒΟΛΙΔΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΤΟΠΙΖΟΥΝ:evil: :D

LUPO ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΣΟΥ ΘΑ ΡΙΞΩ ΚΑΝΟΝΙΕΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΤΥΧΩ:p
ΓΙΑΤΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΩΜΑΣΤΕ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΠΥΡΟΒΟΛΑΕΙ:rotflmao:

γιες μαν....

ειμαι μαζι σου...

:beer: :beer: :beer:

Lupo
14/07/2005, 16:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΛΟΙΠΟΝ ΟΛΗΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΣΥΖΥΤΗΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ STREETBOYS ΕΙΜΝΑΣΤΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΕΣ, ΜΕΤΑ ΟΙ ΒΡΩΜΙΑΡΙΔΕΣ ON-OFFΑΔΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΣΥΝΙΑΛΑ ΚΤΛ.

ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΤΙ ΓΑΛΕΡΕΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΝΤΑΙ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ ΦΩΤΑ, ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟΒΟΛΙΔΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΤΟΠΙΖΟΥΝ:evil: :D

LUPO ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΣΟΥ ΘΑ ΡΙΞΩ ΚΑΝΟΝΙΕΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΤΥΧΩ:p
ΓΙΑΤΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΩΜΑΣΤΕ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΠΥΡΟΒΟΛΑΕΙ:rotflmao:

Προτείνω, περισσότερη ξηρή τροφή, και λιγότερη φασολάδα, για αποφυγή πυροβολισμών!
:lol: :p


Έχω και γαλέρα, πάμε μια βόλτα???


:lol: :lol: :lol:

Oh captain, my captain!

:rotflmao:

tsoukas77
14/07/2005, 22:47
Τον χειμωνα που κυκλοφορουμε λιγοτεροι,ειναι μεγαλυτερη η ανταποκριση.Ερχομαστε πιο κοντα,λογω συνθηκων μαλλον.
Σε αραιη κινηση τον χειμωνα,με ασχημες καιρικες συνθηκες,χαιρετουν ακομη και οι φορτηγατζηδες...

ΥΓ.Ολες οι Goldwing,μου ανταπεδιδαν παντα τον χαιρετισμο.Ισως,επειδη εβλεπαν την Pacific τοτε...

Tigas
15/07/2005, 01:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo
Προτείνω, περισσότερη ξηρή τροφή, και λιγότερη φασολάδα, για αποφυγή πυροβολισμών!
:lol: :p


Έχω και γαλέρα, πάμε μια βόλτα???


:lol: :lol: :lol:

Oh captain, my captain!

:rotflmao:

ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ RACING ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΟΝΤΡΑ , κοκοκο

ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ

Lupo
15/07/2005, 02:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ RACING ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΟΝΤΡΑ , κοκοκο

ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ


Κόντρα με πλεούμενα!
Τουλάχιστον δεν θα έχω φόβο να μην μου έρθει καμμία ρόδα στο κεφάλι, γιατι κάπου διάβασα ότι όταν είσαι δεύτερος, βγάζεις τις ρόδες απ'το όχημα σου και τις πετάς στον πρώτο!:evil: :evil:
Τελευταία έγινε με κάρτ, νομίζω????
:evil: :evil:








:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:beer: :beer:
:wave2:

free rider
15/07/2005, 02:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo
Προτείνω, περισσότερη ξηρή τροφή, και λιγότερη φασολάδα, για αποφυγή πυροβολισμών!
:lol: :p


Έχω και γαλέρα, πάμε μια βόλτα???


:lol: :lol: :lol:

Oh captain, my captain!

:rotflmao:

εξαρτάται απο το αν μας θέλεις για να τραβάμε κουπί....

:D :D :D :D

kostasgym
15/07/2005, 08:38
Κύριοι εγω πιστεύω οτι πάνω απο όλα, σημαντικό ρόλο παίζει το πως νοιώθει και βλέπει το θέμα μοτοσυκλέτα ο καθένας ξεχωριστά.
Δηλαδή. Όποιοι έχουν το δίκυκλο απλά σαν μέσω μετακίνησης και μοναδικό τρόπο να αποφύγει τη κίνηση, σιγά μην ασχοληθεί με το συνάδελφο απέναντι γιατί στην ουσία δεν έχει ο ανθρωπος συνάδελφο.
Άλλοι έχουν το μοτό τους σαν μέσω κοινωνικής καταξίωσης (συνήθως τύπου varaderaδες) που τις καθημερινές πηγαίνουν στη δουλεία τους με το 4χ4 και τα θερινά σαβ/κα καβαλάνε τα super on-of τους, γιατί είναι και πουρεΪτζερ οι άνθρωποι και δεν μεγαλώνουν ποτέ πανω στη πολυθρόνα του σπιτιού τους και το παίζουνε τζόβενα. εεε μην περιμένετε απο αυτούς τους βλαχονεόπλουτους να σας χαιρετήσουν!
Η άλλη κατηγορία είναι οι σκληροπυρινικοί ροκόβιοι με τα τσόπερ που έχουν πιάσει τη ζωή και το καταστημένο απο τα κέρατα και δεν δείχνουν οίκτο πουθενά, περιμένεις εσύ βλαμένε που εχεις κατεβάσει το κεφάλι και τα σώβρακα στη κοινωνία και το κατεστημένο να σε χαιρετίσει ο <επαναστάτης δίχως αύριο>!!!
Βέβαια υπάρχουν και άλλες κατηγορίες αλλά επειδή πρέπει να βγάλουμε και μεροκάματο, μόνον όσοι νοιώθουν κάτι παραπάνω για το δίκυκλο, οδηγώντας το, στίβωντας το και ξεζουμίζωντας το( συνήθως σουπερσπορτάδες και κάποιοι original on-ofαδες) ΄βλέπουν τον απέναντι όμοιό τους και αξιο προσοχής για να τον χαιρετήσουν!!
Εγω προσωπικά πιστεύω οτι καταφέρνω και με ότι ασχολούμαι το αισθάνομαι και το νοιώθω σε σημείο που με εξιτάρει και με πλυμηρίζει απο <ηδονή>. Είμαι ευχαριστημένος και μ αρέσει!!!!
Καλημέρα και αγαπάτε ότι κάνετε, έτσι θα χαιρετήσετε πολύ κόσμο!!1

nimbus
15/07/2005, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostasgym
Κύριοι εγω πιστεύω οτι πάνω απο όλα, σημαντικό ρόλο παίζει το πως νοιώθει και βλέπει το θέμα μοτοσυκλέτα ο καθένας ξεχωριστά.
Δηλαδή. Όποιοι έχουν το δίκυκλο απλά σαν μέσω μετακίνησης και μοναδικό τρόπο να αποφύγει τη κίνηση, σιγά μην ασχοληθεί με το συνάδελφο απέναντι γιατί στην ουσία δεν έχει ο ανθρωπος συνάδελφο.
Άλλοι έχουν το μοτό τους σαν μέσω κοινωνικής καταξίωσης (συνήθως τύπου varaderaδες) που τις καθημερινές πηγαίνουν στη δουλεία τους με το 4χ4 και τα θερινά σαβ/κα καβαλάνε τα super on-of τους, γιατί είναι και πουρεΪτζερ οι άνθρωποι και δεν μεγαλώνουν ποτέ πανω στη πολυθρόνα του σπιτιού τους και το παίζουνε τζόβενα. εεε μην περιμένετε απο αυτούς τους βλαχονεόπλουτους να σας χαιρετήσουν!
Η άλλη κατηγορία είναι οι σκληροπυρινικοί ροκόβιοι με τα τσόπερ που έχουν πιάσει τη ζωή και το καταστημένο απο τα κέρατα και δεν δείχνουν οίκτο πουθενά, περιμένεις εσύ βλαμένε που εχεις κατεβάσει το κεφάλι και τα σώβρακα στη κοινωνία και το κατεστημένο να σε χαιρετίσει ο <επαναστάτης δίχως αύριο>!!!
Βέβαια υπάρχουν και άλλες κατηγορίες αλλά επειδή πρέπει να βγάλουμε και μεροκάματο, μόνον όσοι νοιώθουν κάτι παραπάνω για το δίκυκλο, οδηγώντας το, στίβωντας το και ξεζουμίζωντας το( συνήθως σουπερσπορτάδες και κάποιοι original on-ofαδες) ΄βλέπουν τον απέναντι όμοιό τους και αξιο προσοχής για να τον χαιρετήσουν!!
Εγω προσωπικά πιστεύω οτι καταφέρνω και με ότι ασχολούμαι το αισθάνομαι και το νοιώθω σε σημείο που με εξιτάρει και με πλυμηρίζει απο <ηδονή>. Είμαι ευχαριστημένος και μ αρέσει!!!!
Καλημέρα και αγαπάτε ότι κάνετε, έτσι θα χαιρετήσετε πολύ κόσμο!!1


:beer: :beer:

free rider
16/07/2005, 07:40
ρε σεις ...
εχουμε ενα προβλημα ..

κάθε φορά που πιάνουμε να συζητήσουμε κάτι μας πιανει η χαζομαρα και αρχιζουμε τις βλακειούλες...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer: :beer:

nimbus
16/07/2005, 09:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
ρε σεις ...
εχουμε ενα προβλημα ..

κάθε φορά που πιάνουμε να συζητήσουμε κάτι μας πιανει η χαζομαρα και αρχιζουμε τις βλακειούλες...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer: :beer:


κι εσύ πρώτος απ'όλους:lol: :lol: :lol: