PDA

View Full Version : Tracday Κυριακη 8/7



vic13r
04/07/2007, 17:12
Καλησπερα κατι πηρε το αυτι μου για trackday την Κυριακη που μας ερχεται 8/7.Ειναι οντως ετσι??

road spirit
04/07/2007, 17:20
ναι, διοργάνωση Χάλαρης

tomd
05/07/2007, 10:53
Περισσότερες πληροφορίες που μπορούμε να βρούμε ??

u know?? :confused: :confused:

:wave2: :wave2:

road spirit
05/07/2007, 12:06
δοκίμασε αυτό : 2107014438

R-1nas
05/07/2007, 12:07
makria......

tomd
05/07/2007, 12:08
thnx both ....

Nostra
05/07/2007, 12:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
ναι, διοργάνωση Χάλαρης


εγγύηση :a06: :a06: :a06: :a06:

road spirit
05/07/2007, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
εγγύηση :a06: :a06: :a06: :a06:

βάσει αυτού (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=40777) αν δεν κάνω λάθος, ε?

Nostra
05/07/2007, 12:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
βάσει αυτού (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=40777) αν δεν κάνω λάθος, ε?


και εκ του σύνεγγυς μαρτυριών φίλων και γνωστών...


αρπαχτή : Ελλάς το όραμά σου...

biglebowski
05/07/2007, 13:08
Oλα λειτουργουν σουπερ στην ελλαδαρα,οι δρομοι ειναι τελειοι.ο ΚΟΚ δικαιοτατος κλπ,τα μεγαρα και ο κακομοιρος ο χαλαρης σας χαλασαν...
Ασε που πολλοι που ειναι συνεχως στην γκρινια και την μιζερια οχι μονο δεν εχουν πατησει σε διοργανωση του χαλαρη αλλα δεν εχουν κανει ουτε ενα γυρο στα μεγαρα!!!Παρ'ολα αυτα τα θαβουν συστηματικοτατα προσπαθωντας να χωσουν κι'αλλο κοσμο μεσα στην μιζερια τους,
Καντε μας την χαρη λοιπον ρε μαγκες με τα υψηλα στανταρ (mugello και βαλε) και κοψτε τη μπουρδα και τη μουρμουρα,αν δε γουσταρετε μη πατησετε ποτε σας,πηγενετε να στριψετε στον αγιο και την επιδαυρο (ασε που αμφιβαλλω αν εχετε ss μηχανακια) με τις υψηλες προδιαγραφες,μη δημιουργειτε ομως κλιμα και αφηστε τους υπολοιπους να πηγαινουν στο ΜΟΝΑΔΙΚΟ μερος κοντα στην αθηνα που μπορει να στριψει ενα ss..

Nostra
05/07/2007, 13:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από biglebowski
Oλα λειτουργουν σουπερ στην ελλαδαρα,οι δρομοι ειναι τελειοι.ο ΚΟΚ δικαιοτατος κλπ,τα μεγαρα και ο κακομοιρος ο χαλαρης σας χαλασαν...
Ασε που πολλοι που ειναι συνεχως στην γκρινια και την μιζερια οχι μονο δεν εχουν πατησει σε διοργανωση του χαλαρη αλλα δεν εχουν κανει ουτε ενα γυρο στα μεγαρα!!!Παρ'ολα αυτα τα θαβουν συστηματικοτατα προσπαθωντας να χωσουν κι'αλλο κοσμο μεσα στην μιζερια τους,
Καντε μας την χαρη λοιπον ρε μαγκες με τα υψηλα στανταρ (mugello και βαλε) και κοψτε τη μπουρδα και τη μουρμουρα,αν δε γουσταρετε μη πατησετε ποτε σας,πηγενετε να στριψετε στον αγιο και την επιδαυρο (ασε που αμφιβαλλω αν εχετε ss μηχανακια) με τις υψηλες προδιαγραφες,μη δημιουργειτε ομως κλιμα και αφηστε τους υπολοιπους να πηγαινουν στο ΜΟΝΑΔΙΚΟ μερος κοντα στην αθηνα που μπορει να στριψει ενα ss..


οκ...sorry...:wave2: :wave2:

καλά να περάσετε... :beer: :beer:

sapila racing
05/07/2007, 14:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από biglebowski
Oλα λειτουργουν σουπερ στην ελλαδαρα,οι δρομοι ειναι τελειοι.ο ΚΟΚ δικαιοτατος κλπ,τα μεγαρα και ο κακομοιρος ο χαλαρης σας χαλασαν...
Ασε που πολλοι που ειναι συνεχως στην γκρινια και την μιζερια οχι μονο δεν εχουν πατησει σε διοργανωση του χαλαρη αλλα δεν εχουν κανει ουτε ενα γυρο στα μεγαρα!!!Παρ'ολα αυτα τα θαβουν συστηματικοτατα προσπαθωντας να χωσουν κι'αλλο κοσμο μεσα στην μιζερια τους,
Καντε μας την χαρη λοιπον ρε μαγκες με τα υψηλα στανταρ (mugello και βαλε) και κοψτε τη μπουρδα και τη μουρμουρα,αν δε γουσταρετε μη πατησετε ποτε σας,πηγενετε να στριψετε στον αγιο και την επιδαυρο (ασε που αμφιβαλλω αν εχετε ss μηχανακια) με τις υψηλες προδιαγραφες,μη δημιουργειτε ομως κλιμα και αφηστε τους υπολοιπους να πηγαινουν στο ΜΟΝΑΔΙΚΟ μερος κοντα στην αθηνα που μπορει να στριψει ενα ss..

biglebowski το εχεις κάψει τελείως??

Στα Μέγαρα εχουμε πάει αρκετοί απο εδω μέσα και θα ξαναπάμε πολλές φορές ακόμα.
Οχι σε διοργάνωση του Χάλαρη όμως.
Οι διοργανώσεις του 0-300 αλλά και του Ζαφειρόπουλου ειναι πως να το πω...διοργανώσεις :lol:

Του Χάλαρη ειναι σκέτη αρπαχτή και πολλές φορές εχει αποδειχτεί στα TD που κάνει (προσεξε δεν λέω διοργανώνει) οτι απλές καταστάσεις εξελίσσονται σε επικίνδυνες.

Ο καθένας εχει μυαλό και κρίνει σε ποιό TD θα πάει.

lkol
05/07/2007, 20:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
biglebowski το εχεις κάψει τελείως??

Στα Μέγαρα εχουμε πάει αρκετοί απο εδω μέσα και θα ξαναπάμε πολλές φορές ακόμα.
Οχι σε διοργάνωση του Χάλαρη όμως.
Οι διοργανώσεις του 0-300 αλλά και του Ζαφειρόπουλου ειναι πως να το πω...διοργανώσεις :lol:

Του Χάλαρη ειναι σκέτη αρπαχτή και πολλές φορές εχει αποδειχτεί στα TD που κάνει (προσεξε δεν λέω διοργανώνει) οτι απλές καταστάσεις εξελίσσονται σε επικίνδυνες.

Ο καθένας εχει μυαλό και κρίνει σε ποιό TD θα πάει.

Ακριβώς έτσι είναι...

Τώρα αυτά τα ...


Αρχικά δημιουργήθηκε από biglebowski
... Ασε που πολλοι που ειναι συνεχως στην γκρινια και την μιζερια οχι μονο δεν εχουν πατησει σε διοργανωση του χαλαρη αλλα δεν εχουν κανει ουτε ενα γυρο στα μεγαρα!!!
...
κοψτε τη μπουρδα και τη μουρμουρα,αν δε γουσταρετε μη πατησετε ποτε σας, πηγενετε να στριψετε στον αγιο και την επιδαυρο (ασε που αμφιβαλλω αν εχετε ss μηχανακια) με τις υψηλες προδιαγραφες,

...μη δημιουργειτε ομως κλιμα και αφηστε τους υπολοιπους να πηγαινουν στο ΜΟΝΑΔΙΚΟ μερος κοντα στην αθηνα που μπορει να στριψει ενα ss..


... μην τα λες εδώ μέσα γιατί πολλά από τα παιδιά έχουν λιώσει αρκετα λάστιχα μέσα στα Μέγαρα κ τις Σέρρες. Δεν έχουν τις τρελές απαιτήσεις, μόνο τη βασική υπευθυνότητα που επιβάλλεται όταν διοργανώνονται τετοια events.

Ό μόνος λόγος που πέρασα καλά εγώ την τελευταία φορά σε track day του Χάλαρη, ήταν ότι ήταν Σάββατο πρωί κ κυκλοφορούσαμε 5 άτομα στην πίστα, οπότε πρέπει να είσαι πολύ γκαντέμης να γίνει μαλακία...

:beer:

fazerakis
06/07/2007, 18:08
Δεν έχω καταλάβει τι χαλάει μερικούς με τα τρακ ντεις του Χάλαρη.

Αν ο κόσμος είναι πολύς είναι παντού χάλια
Αν είναι λίγος είναι ωραία οποιος και να το διοργανώνει.

Ασθενοφόρα Χ 2 στην πίστα υπάρχουν οπότε δεν βλέπω το πρόβλημα.

Στις Σέρρες όταν πηγαίνετε (πλην Βικενετ + Ντουκατι ΣΚ) έχετε πολλά περισσότερα???

stako
07/07/2007, 11:43
Τελικά θα έρθει κανείς?

Θα είμαι εκεί με μερικούς φίλους...

NICK-Z-DAGREEK
07/07/2007, 13:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Τελικά θα έρθει κανείς?

Θα είμαι εκεί με μερικούς φίλους...

Αν δεν εχει πανω απο 42 βαθμους δε λεει....:D

zephyr1
07/07/2007, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από NICK-Z-DAGREEK
Αν δεν εχει πανω απο 42 βαθμους δε λεει....:D

:lol: :rotflmao: :wave2: :beer:

stako
07/07/2007, 15:06
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

34, να το αφήσω? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Θα έρθετε?

erR0r
07/07/2007, 17:50
Μήπως ξέρει κανείς μέχρι τι ώρα θα είναι και τι ώρα ξεκινάει ?

NikosRR
07/07/2007, 21:58
Πελάτες μου και απο σήμερα να έρθετε δεχόμαστε τα λεφτά σας!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

vic13r
09/07/2007, 11:11
Τελικα δεν ηταν και τοσο τραγικα βεβαια μας τον επιασαν κανονικα με 60 ευρω αλλα ξενερωσα οταν εφυγε το ασθενοφορο γαιτι τσιμπησε τον Σκουρτα μια σφιγγα,εαν ημουν εγω π.χ σιγα μην εφευγε το ασθενοφορο ασε που δεν υπηρχε 2ο και επιπλεον δεν εγινε διακοπη ευτυχως δεν χρειαστηκε εκεινη την ωρα...

stako
09/07/2007, 11:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από vic13r
Τελικα δεν ηταν και τοσο τραγικα βεβαια μας τον επιασαν κανονικα με 60 ευρω αλλα ξενερωσα οταν εφυγε το ασθενοφορο γαιτι τσιμπησε τον Σκουρτα μια σφιγγα,εαν ημουν εγω π.χ σιγα μην εφευγε το ασθενοφορο ασε που δεν υπηρχε 2ο και επιπλεον δεν εγινε διακοπη ευτυχως δεν χρειαστηκε εκεινη την ωρα...

Πάντως δεν άργησε να επιστρέψει, 10 λεπτά έλειψε... Το ξέρω γιατί το παρακολούθησα και είπα δεν μπαίνω αν δεν γυρίσει...

byron
09/07/2007, 11:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από vic13r
εφυγε το ασθενοφορο γαιτι τσιμπησε τον Σκουρτα μια σφιγγα,

Τι σφίγγα τον τσίμπησε και χρειάστηκε ασθενοφόρο για να τον πάει; :confused: Μεγέθους Hornet ή απ΄τις κανονικές;

(sorry αλλά μόνο σε μένα φαίνεται γελοίο; )

stako
09/07/2007, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Τι σφίγγα τον τσίμπησε και χρειάστηκε ασθενοφόρο για να τον πάει; :confused: Μεγέθους Hornet ή απ΄τις κανονικές;

(sorry αλλά μόνο σε μένα φαίνεται γελοίο; )

Αν ο άλλος είναι αλλεργικός σε τσίμπημα πρέπει να πάει σε νοσοκομείο. Βέβαια θα μπορούσε να πάει και με απλό αυτοκίνητο...

byron
09/07/2007, 11:50
Δεν αναφέρομαι στην μεταβαση του στο νοσοκομείο. Καλά έκανε αν ένιωθε πως έπρεπε να πάει. Η χρήση του μοναδικού ασθενοφόρου για αυτόν τον σκοπό μου έκανε εντύπωση.

stako
09/07/2007, 11:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Δεν αναφέρομαι στην μεταβαση του στο νοσοκομείο. Καλά έκανε αν ένιωθε πως έπρεπε να πάει. Η χρήση του μοναδικού ασθενοφόρου για αυτόν τον σκοπό μου έκανε εντύπωση.

Σωστός, όπως είπα θα μπορούσε να τον πάνε με απλό αυτοκίνητο. ;)

vic13r
09/07/2007, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Σωστός, όπως είπα θα μπορούσε να τον πάνε με απλό αυτοκίνητο. ;) Πιστευω πως ηταν υπερβολη να παρει το ασθενοφορο γι αυτο τον λογο,οσο για το αν θα επρεπε να παει καλα εκανε,ειδικα εαν ειναι αλλεργικος,

stako
09/07/2007, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από vic13r
Τελικα δεν ηταν και τοσο τραγικα βεβαια μας τον επιασαν κανονικα με 60 ευρω αλλα ξενερωσα οταν εφυγε το ασθενοφορο γαιτι τσιμπησε τον Σκουρτα μια σφιγγα,εαν ημουν εγω π.χ σιγα μην εφευγε το ασθενοφορο ασε που δεν υπηρχε 2ο και επιπλεον δεν εγινε διακοπη ευτυχως δεν χρειαστηκε εκεινη την ωρα...

Σε ποιό γκρουπάκι ήσουν? Εγώ με μερικούς φίλους ήμουν στα μονά.

vic13r
09/07/2007, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Σε ποιό γκρουπάκι ήσουν? Εγώ με μερικούς φίλους ήμουν στα μονά. Ημουν στα ζυγα μαζι μ ενα φιλαρακι με ενα ασημι 636 05

vic13r
09/07/2007, 12:33
Το φιλαρακι με το 636 ειχε βαλει και καμερα θα ανεβασω το βιντεακι μολις το παρω

stako
09/07/2007, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από vic13r
Ημουν στα ζυγα μαζι μ ενα φιλαρακι με ενα ασημι 636 05

Α οκ, οπότε δεν θα συναντηθήκαμε μέσα εκτός ίσως από το πρώτο session που ήταν όλοι μαζί μέσα. Απλά ρώτησα μπας και σε έχω στο βίντεο να στο έδινα...

vic13r
09/07/2007, 12:41
Θα ηθελα να ακουσω τα σχολια σας και τις παρατηρησεις οποιες και να ειναι αν καποιος με προσεξε εντως πιστας ή κοιταζοντας την πιστα με σκοπο να διορθωσω κατι αλλα και να βελτιωθω γιατι ηταν μολις η 2η φορα που μπηκα,νομιζω ο φιλος με το κιτρινο R1 ηταν εκει αν καταλαβα καλα ενα R1 που με περασε μ@μιωντ@ς

vic13r
09/07/2007, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από stako
Α οκ, οπότε δεν θα συναντηθήκαμε μέσα εκτός ίσως από το πρώτο session που ήταν όλοι μαζί μέσα. Απλά ρώτησα μπας και σε έχω στο βίντεο να στο έδινα... Ευχαριστω αλλα δεν το προλαβα αυτο το κοινο γκρουπακι που λες μπηκα μονο στο ζυγο

AlexT.SS1000.R
10/07/2007, 04:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από vic13r
Το φιλαρακι με το 636 ειχε βαλει και καμερα θα ανεβασω το βιντεακι μολις το παρω

Ωχ..πόνοι... νομιζω οτι αυτο το 636 μας εριξε στα αυτια 2-3 φορες που συναντηθηκαμε στο εσακι...ελπιζω να γινει εντιτινγκ στο βιντεο:p

stako
11/07/2007, 09:58
Ας βάλω και καμιά φωτό μια και χτες μου δώσανε μερικές...


95981

stako
11/07/2007, 10:00
Ας βάλω και καμιά φωτό μια και χτες μου δώσανε μερικές...

Και μια ακόμα με ένα φίλο από πίσω που είχαμε μια πάρα πολύ καλή φιλική κοντρίτσα! Μιλάμε το καταυχαριστηθήκαμε! Άλλη φάση να έχεις κάποιον φίλο που να είστε περίπου στα ίδια και να περνάει μια ο ένας μια ο άλλος... Βλέπεις που υστερείς και βελτιώνεσαι!


95982

NikosRR
11/07/2007, 18:09
Εγώ που είμαι ποιο μπροστά σας, σε τι να βελτιωθώ;:D

stako
11/07/2007, 19:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosRR
Εγώ που είμαι ποιο μπροστά σας, σε τι να βελτιωθώ;:D

Δεν μπήκες όμως την Κυριακή......:D Μας ήρθες με σαγιοναρίτσα και φραπεδάκι στο χέρι, δήθεν για τουρισμό (στην πραγματικότητα για κατασκοπία, να δεις τι παίζεται με δαύτους κτλ....) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

NikosRR
12/07/2007, 07:05
Ρε νόμιζα οτι ήμουν και εγώ στη φωτό αλλά δε φαινόμουν γιατι σας πέρασα και σας έριξα λάδια...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

stako
12/07/2007, 09:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosRR
Ρε νόμιζα οτι ήμουν και εγώ στη φωτό αλλά δε φαινόμουν γιατι σας πέρασα και σας έριξα λάδια...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Καλά με το Ducati μπήκες??? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

NikosRR
12/07/2007, 16:47
Σε τέτοια πίστα μόνο με το Multistrada λέει:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: