PDA

View Full Version : Ena Mail pou mou irthe



Alchimistis
07/07/2007, 19:36
Αγαπητέ αναγνώστη , και φίλε του ..κάθε ΦΟΡΟΥΜ

Θα προσπαθήσω να σου εξηγήσω με αυτό το άρθρο μου πόσο επικίνδυνο είναι να γράφεις σε ένα φόρουμ , πόσο εύκολα μπορείς να ξεφτιλιστείς ,και να απολέσεις κάθε αξιοπρέπεια σου, επειδή δυστυχώς το θέλουν οι διαχειριστές της σελίδας και ο ιδιοκτήτης ο λεγόμενος συνήθως ADMIN .
Μπορούν επίσης να δίνουν διαχειριστικά δικαιώματα στον οποιονδήποτε κουμπάρο τους...ώστε εσύ χωρίς να γνωρίζεις τι ( παιχνίδια παίζονται ), να σε χλευάζουν και να γελάνε μαζί σου τόσο φανερά όσο και πίσω από την πλάτη σου!!

Μπορούν να επεμβαίνουν (αλλοιώνοντας) τα γραπτά σου, μπορούν να σε βρίζουν και να σε χλευάζουν άφοβα και αφού εσύ απαντήσεις στον υβριστή σου (και τότε μόνο) να αφαιρέσουν το δικό τους υβριστικό κείμενο ή φωτογραφία και να αφήσουν το δικό σου για να αποδείξουν δήθεν πόσο κακόβουλος και κακοήθης είσαι !!!

Αυτά όλα βεβαίως είναι ποινικά αδικήματα αλλά στην Ελλάδα που ζούμε ποιος τα κοιτά αυτά, ποιος τα υπολογίζει ??

Εσύ όμως σε τελική ανάλυση ξεφτιλίζεσαι! Και εκείνα τα κοπρόσκυλα που διαπράττουν αυτό το σκύλευμα γελούν μαζί σου.
Διαπομπεύοντας μάλιστα με προσωπικά μηνύματα (τα λεγόμενα ΠΜ) τον κακοήθη χαρακτήρα σου!!!

Σε κάνουν ρεντίκολο, δίχως να το αντιλαμβάνεσαι !!!

ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΩΡΑ: μην τολμήσεις να εναντιωθείς, ή διαφωνήσεις με κάποιον, γιατί δεν ξέρεις ποιος είναι.
Μην τολμήσεις να εναντιωθείς με τα πιστεύω τους, γιατί δεν ξέρεις με ποιους μιλάς και τις διαθέσεις τους!
Συνήθως αν γίνεις και εσύ κουμπάρος τους και λες σε όλα ΝΑΙ δεν διατρέχεις κανέναν κίνδυνο βεβαίως , (αυτό εξαρτάται και από την αξιοπρέπεια που έχεις)

ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: τα όσα σχολιάζω δεν είναι ο κανόνας για όλες τις ιστοσελίδες και φόρουμ που επισκέπτεστε, αλλά αν το θελήσουν οι ιδιοκτήτες, οι διαχειριστές, και οι συντονιστές τους μπορούν εύκολα να σας περάσουν (σαν κλωστή) μέσα από μια βελόνα (και άντε να αποδείξεις εσύ πώς δεν είσαι μασούρι για μαντάρισμα - καρίκωμα).

Προσοχή μόνο για ενηλίκους !!!

http://www.anapiros.gr/viewtopic.php?t=48


:a55:

Ζεύκας
08/07/2007, 02:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alchimistis
Αγαπητέ αναγνώστη , και φίλε του ..κάθε ΦΟΡΟΥΜ

Θα προσπαθήσω να σου εξηγήσω με αυτό το άρθρο μου πόσο επικίνδυνο είναι να γράφεις σε ένα φόρουμ , πόσο εύκολα μπορείς να ξεφτιλιστείς ,και να απολέσεις κάθε αξιοπρέπεια σου, επειδή δυστυχώς το θέλουν οι διαχειριστές της σελίδας και ο ιδιοκτήτης ο λεγόμενος συνήθως ADMIN .
Μπορούν επίσης να δίνουν διαχειριστικά δικαιώματα στον οποιονδήποτε κουμπάρο τους...ώστε εσύ χωρίς να γνωρίζεις τι ( παιχνίδια παίζονται ), να σε χλευάζουν και να γελάνε μαζί σου τόσο φανερά όσο και πίσω από την πλάτη σου!!

Μπορούν να επεμβαίνουν (αλλοιώνοντας) τα γραπτά σου, μπορούν να σε βρίζουν και να σε χλευάζουν άφοβα και αφού εσύ απαντήσεις στον υβριστή σου (και τότε μόνο) να αφαιρέσουν το δικό τους υβριστικό κείμενο ή φωτογραφία και να αφήσουν το δικό σου για να αποδείξουν δήθεν πόσο κακόβουλος και κακοήθης είσαι !!!

Αυτά όλα βεβαίως είναι ποινικά αδικήματα αλλά στην Ελλάδα που ζούμε ποιος τα κοιτά αυτά, ποιος τα υπολογίζει ??

Εσύ όμως σε τελική ανάλυση ξεφτιλίζεσαι! Και εκείνα τα κοπρόσκυλα που διαπράττουν αυτό το σκύλευμα γελούν μαζί σου.
Διαπομπεύοντας μάλιστα με προσωπικά μηνύματα (τα λεγόμενα ΠΜ) τον κακοήθη χαρακτήρα σου!!!

Σε κάνουν ρεντίκολο, δίχως να το αντιλαμβάνεσαι !!!

ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΩΡΑ: μην τολμήσεις να εναντιωθείς, ή διαφωνήσεις με κάποιον, γιατί δεν ξέρεις ποιος είναι.
Μην τολμήσεις να εναντιωθείς με τα πιστεύω τους, γιατί δεν ξέρεις με ποιους μιλάς και τις διαθέσεις τους!
Συνήθως αν γίνεις και εσύ κουμπάρος τους και λες σε όλα ΝΑΙ δεν διατρέχεις κανέναν κίνδυνο βεβαίως , (αυτό εξαρτάται και από την αξιοπρέπεια που έχεις)

ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: τα όσα σχολιάζω δεν είναι ο κανόνας για όλες τις ιστοσελίδες και φόρουμ που επισκέπτεστε, αλλά αν το θελήσουν οι ιδιοκτήτες, οι διαχειριστές, και οι συντονιστές τους μπορούν εύκολα να σας περάσουν (σαν κλωστή) μέσα από μια βελόνα (και άντε να αποδείξεις εσύ πώς δεν είσαι μασούρι για μαντάρισμα - καρίκωμα).

Προσοχή μόνο για ενηλίκους !!!

http://www.anapiros.gr/viewtopic.php?t=48


:a55:

θα ήθελα να μάθω τη γνώμη σου για το κείμενο που πόσταρες.

:wave2:

X_NR750
08/07/2007, 03:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas
θα ήθελα να μάθω τη γνώμη σου για το κείμενο που πόσταρες.

:wave2:

Αυτη που κανεις πως δεν καταλαβαινεις :D

Ζεύκας
08/07/2007, 03:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από X_NR750
Αυτη που κανεις πως δεν καταλαβαινεις :D

Ρε φίλε ώρες-ώρες νομίζω ότι εκπέμπουμε σε τελείως διαφορετικό μήκος κύματος.Δε σε καταλαβαίνω...

Αλλά άσε, ξέρω, πάλι μαλακία πέταξα έτσι? :rolleyes:

X_NR750
08/07/2007, 03:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas
Ρε φίλε ώρες-ώρες νομίζω ότι εκπέμπουμε σε τελείως διαφορετικό μήκος κύματος.Δε σε καταλαβαίβω...

Αλλά άσε, ξέρω, πάλι μαλακία πέταξα έτσι? :rolleyes:


Δεν εισαι ο μονος :lol:

Ναι but it's ok :wave2:

Ζεύκας
08/07/2007, 03:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από X_NR750
Δεν εισαι ο μονος :lol:

Ναι but it's ok :wave2:

Τουλ. ξέρω πως δεν είμαι ο μόνος που πετάει σκόρπιες μαλακίες από δω κι από κεί...

τεσπα...

X_NR750
08/07/2007, 09:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas
Τουλ. ξέρω πως δεν είμαι ο μόνος που πετάει σκόρπιες μαλακίες από δω κι από κεί...

τεσπα...


Ναι δεν εισαι

νιωθεις καλυτερα τωρα? :D :lol: :wave2:

giobazolias
08/07/2007, 14:42
εγινε μια παρεξηγηση σε 1 φορουμ και καποιος χρηστης ΙΣΩΣ να επεσε θυμα των αντμιν...........και μια και δεν μπορει να αμυνθει, προσπαθει να δημοσιοποιησει στο νετ την απαιχθεια του για τους αντμιν του συγκεκριμενου σαιτ, και οχι μονο!


......σιγα τα ωα!

blackbusa
08/07/2007, 19:54
Καλα ρε παιδια,τα ιδια θα ξαναλεμε???
Το να εισαι μελος ενος φορουμ,ειναι αποκλιστηκα προσωπικη
αποφαση του καθενος.Ουτε σε αναγκαζει κανεις ουτε ειναι υποχρεωτικο.Και απο την στιγμη που ειναι και στο τσαμπε δεν μπορεις να εχεις και παραπανω απαιτησεις απο οσο λογικα δικαιουσαι.Καποιοι ανθρωποι βαζουν τα λεφτα τους,για την τρελλα τους, για την πλακα τους,η και για οικονομικους λογους και αυτοι αποφασηζουν την λειτουργια και τους κανονες.Αν γραφτει κατι ''σοβαρο'' και ''μηνυσημο'' την αποκλιστικη νομικη ευθυνη την εχουν αυτοι.Αρα αν κανει δεν σου αρεσει,πολυ απλα την κανεις με ελαφρα πηδηματακια,και πας αλλου να πεις αυτα που θελεις...(για να σε ακουσουν κιολας).
Εμενα πιο πολυ απο τους (χουντογκεσταπιτες κουκουλοφορους φασιστες),admin και mods μου την δινουν, καποια μελη που ο λογος υπαρξης τους ειναι ενα φορουμ και τιποτα αλλο.Που μπορουν μονο πισω απο την ανωνυμεια ενος πληκτρολογιου,να λενε οτι θελουν και δεν τους νοιαζουν οι συνεπεις.Επειδη μαλλον στην πραγματικη ζωη τους ,η καταπιεζονται και ειναι μοκο,η τους εχουν παρει χαμπαρι και δεν τολμανε να λενε τα ιδια γιατι πεφτει κραξιμο η και αποφυγη.
Ουτε αφεντικο ειμαι,ουτε mod ουτε admin,ουτε γλυφτης οπως θα πουν πολλοι γιατι οπως δεν τους χρειαζομαι ετσι και αυτοι δεν με χρειαζονται.Εδω μεσα την πλακα μας πρεπει να κανουμε και περναμε καλα.

Εντελος φιλικα και χωρις ιχνος κακιας....:) :) :)

powerphot
08/07/2007, 21:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
Εδω μεσα την πλακα μας πρεπει να κανουμε και περναμε καλα.

Εντελος φιλικα και χωρις ιχνος κακιας....:) :) :)

Είναι κανείς Admin με μωρό εδώ μέσα να του το βαφτήσω?:rolleyes:
Άντε ρε παιδιά τόσο καιρό μια χάρη ζητάω να μου κάνετε ένα ποστ "sticky"
κι ακόμα τίποτα!:mad:
Φέρτε κανα μωρό να βαπτήσουμε!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
08/07/2007, 22:47
re pousti mou:(

poso kako exo kani se afton ton kosmo?:rolleyes: :sad: :(


:rotflmao: :bawl: :lol: :rotflmao: :bawl: :lol: :rotflmao: :bawl: :lol: :rotflmao:

liakaros
08/07/2007, 22:53
Μια μαντρα α@@@δια μπορει να κλασει ο καθε admin και ο καθε mod στον οποιονδηποτε πιστευω...

οποιος αισθανεται οτι θιγεται η αξιοπρεπεια του κανει ενα κλικ και φευγει με ελαφρα χωρις πολλες πολλες κουβεντες

Αλλοιμονο αν ο καθε ενας περμενε να επιβεβαιωθει μεσα απο το καθε forum,και αλλοιμονο ο οποιοσδηποτε mod η admin νομιζει οτι εχει καποια σοβαρη ισχυ και εξουσια πισω απο ενα πληκτρολογιο...

afrotwin
08/07/2007, 23:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Μια μαντρα α@@@δια μπορει να κλασει ο καθε admin και ο καθε mod στον οποιονδηποτε πιστευω...

οποιος αισθανεται οτι θιγεται η αξιοπρεπεια του κανει ενα κλικ και φευγει με ελαφρα χωρις πολλες πολλες κουβεντες

Αλλοιμονο αν ο καθε ενας περμενε να επιβεβαιωθει μεσα απο το καθε forum,και αλλοιμονο ο οποιοσδηποτε mod η admin νομιζει οτι εχει καποια σοβαρη ισχυ και εξουσια πισω απο ενα πληκτρολογιο...

ke den mou les ligi ine mia mantra arkid1a?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ela ena ban ston kirio me to zaxaro....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

liakaros
08/07/2007, 23:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ke den mou les ligi ine mia mantra arkid1a?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ela ena ban ston kirio me to zaxaro....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Δεν ειναι λες ε??

Μιας και μιλαμε για κλανιες ειδε κανεις brainiacs σημερα στο ΣΚΑΙ? Ποια κλανια βγαλανε χειροτερη?
Εφυγα για θαλασσα και δεν προλαβα να δω ρε γμτ...

MUSTILI
09/07/2007, 10:20
Την κλανια απο λαχανα!:beer:

afrotwin
09/07/2007, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από MUSTILI
Την κλανια απο λαχανα!:beer:

kita pou exoun ke protimisis...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: