PDA

View Full Version : Καλημέρα κόσμε.......



bikersonly
24/11/2003, 08:38
Καταρχήν ελπίζω να περάσατε super όσοι πήγατε στην εκδρομή την Κυριακή.

Εγώ το Σάββατο το βραδάκι, και αφού είχα πάει σε ένα γάμο, γυρίζω σπίτι, παίρνω τον "Τιμωρό" και πάω να πάρω την almalibera να πάμε βολτίτσα και να κανονίσουμε τις λεπτομέρειες της Εκδρομής της Κυριακής.
Ξεκινάμε για Πειραιά μεριά, κατεβαίνω τον Κηφισό και επειδή γίνονται έργα και σε πάνε κύκλο, αποφάσισα να μπω σε μια παράκαμψη και να βγω μέσω Ρέντη.Και έτσι έγινε.Μετά την πλατεία του Ρέντη, ακολούθαγα κάτι ταμπέλες παρακάμψεων, ψιλοχαθήκαμε κι όλας και βγαίνω σε ένα εργοστάσιο σε μια ευθεία.

Παρατηρώ ότι είχε κάτι ξύλα και πέτρες τοποθετημένες σε ευθεία.Μπροστά μου ένα παπί με τα πολλά πέρασε.Σκέφτομαι σιγά σιγά θα περάσω κι εγώ.Πάω να περάσω με 5χλμ κι ακούω ένα θόρυβο από το μπροστινό και το ΧΧ κοκκαλώνει.Σκέφτομαι μόλις την γάμησες μεγάλε.Κατεβαίνω, βλέπω ένα τεράστιο ξύλο σφηνωμένο ανάμεσα στο φτερό και τον μπροστινό τροχό.Με τα πολλά το βγάζω και λέω οκ μικρή η ζημιά.Ξέχασα να σας πω, ότι τα ξύλα ήταν εκεί γιατί πολύ απλά είχαν κάνει οι Ολυμπιακοί μπλόκο για τα βαζέλια και πριν κάτι ώρες τους την είχαν στημένη.

Πάω να ξεκινήσω και άκουγα ένα τακ-τακ.Ξανασταματάω λίγο πιο πέρα και οι ανησυχίες μου έγιναν πραγματικότητα.Είχε σπάσει σε ένα σημείο το φτερό, και το υπόλοιπο είχε στραβώσει με αποτέλεσμα να ακουμπάει στο λάστιχο.Η ξενέρα μου απίστευτη.Ευτυχώς που ήταν και η almalibera και με έκανε να νιώσω καλύτερα.
Κάπου εκεί τέλειωσε χωρίς καν να αρχίσει η εκδρομή της Κυριακής για μένα και την ’ρτεμις.

Και να ζητήσω συγνώμη από την ’ρτεμις που της στέρησα την εκδρομούλα.Αλλά κάτι μου λέει ότι την αποζημίωσα μετά λίγο πολύ.Θέλω να πιστεύω δηλαδή.
Τώρα για τα υπόλοιπα παιδιά της εκδρομής ξέρω ότι κατάλαβαν τον λόγο που δεν ήρθα.
Βασικά εκτός από το φτερό, φοβήθηκα μήπως έχει γίνει καμιά ζημιά στα φρένα έτσι όπως μαγκώθηκε το ξύλο.

Τέλος πάντων.Θα πάω να τα κοιτάξω, να φτιάξω και το φτερό και από εκδρομούλες θα κανονιστούν και άλλες.

Κάπως έτσι πέρασα το Σαββατοκύριακο.Αν και πολύ καλύτερα τα πέρασα δηλαδή, σχεδόν τέλεια, αλλά μην την ψάχνεται.Βλέπεται όσοι οδηγούν ΧΧ βρίσκουν λύσεις και για τα πιο δύσκολα.Χαχα!!
Και εννοείται ότι για να περάσει κάποιος τέλεια δεν γίνεται να είναι μόνος του.Πρέπει να συμβάλει και άλλο ένα άτομο.Και έτσι και έγινε.Ήταν από τα πιο ξεκάρφωτα, απρόσμενα και συνάμα ομορφότερα Σαββατοκύριακα που έχω περάσει.Τα είχε όλα.Σασπένς,περιπέτεια κτλ κτλ.

Υ.Γ Τελικά την έβαλα την ουρά και η πινακίδα εκεί που είναι μόνο εργάτης σε υπόνομο μπορεί να την δει!Χαχα!!

Και πάλι καλημέρα σας! ;)

almalibera
24/11/2003, 09:30
...πάρε ένα ψηλόφτερο τακουνάτο να βρεις την υγειά σου!!!!!!:p

CyBeRseXX
24/11/2003, 10:13
Mixali, pano pou piges na me stenaxoriseis me ton traumatismo tou fterou (oi vazeloi ftaine pali), to telos tous post mou thimise elliniki tainia-agalies xamogela filia mpaleta klp. Telika gia alli mia fora KATHE EMPODIO GIA KALO, sigoura osoi pigan ekdromi tha perasan kalitera xoris esena -kai emena :D

Oso gia tin kainourgia oura, thelo na tin do!!!!

ARTEMIS oti kai na tou les, den allazei....

wizard
24/11/2003, 13:35
Την επόμενη φορά, κάτσε σπίτι - γκαβάδι τρίκουλε, μογγολέζικη ατμοσιδερώστρα.. :p Και λίγα έπαθες - φαντάσου, έπεσες σε μπλόκο των δικών σας, σκέψου να σε περιλαμβάνανε τα green penetrators να δεις τι γέλια θάκανες..

Πάντως, τώρα ξανασκέψου το και κάθε φορά που είναι να φύγεις για κάπου σάλτα καβάλα το χχ-ρέπι, κάνε με το στόμα "ΒΒΟΟΥΥΜ! ΒΒΟΟΥΜ!" και πες πως πήγες.. Έτσι γλυτώνει και η κοινωνιά από την κουλαμάρα σου..



Πω-πω, γκάβακας που είσαι.. :cool:



Και για να μην ξεχνιόμαστε..


ΟΥΣΤ!

και..

ΟΥΣΤ!

bikersonly
24/11/2003, 13:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από wizard
[QUOTE]

Πάλι τα κουμπιά μπέρδεψες ή σου έπεσε το Mouse στις μπύρες μέσα??
Ρε λακαμά για σένα και μόνο πρέπει να εφαρμοστεί αλκοοτέστ και στο ΝΕΤ.Ρε moderators κάντε κάτι ρε.Φτιάξτε του ένα καφέ σκέτο, κάτι ρε παιδί μου.Φτιάξτε κατηγορία καινούργια "Καθημερινά Μεθύσια" ονομάστε την, να χει να γράφει κάπου κι αυτός ρε!

ΟΥΣΤ ΜΠΕΚΡΟΥΛΙΑΚΑ! Χικ!

wizard
24/11/2003, 14:02
:p ΜΑ ΤΙ ΜΑΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ!... :p


ΡΕ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΚΟΨΕΙΣ ΤΑ ΣΚΛΗΡΑ;


Βλακόντιε, ξεκίνα από τώρα να προγραμματίζεις τις λεπτομέρειες για την εκδρομή που θα πάμε όλοι μαζί για να πετάξεις το χχ-άρβαλο.. Όμως, φτιάξτο πρώτα! (..τι, έτσι θα το πετάξεις;..)


ΟΥΣΤ! Γαλότσα Τουρκολίμανου..

bikersonly
24/11/2003, 14:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από wizard

Βλακόντιε, ξεκίνα από τώρα να προγραμματίζεις τις λεπτομέρειες για την εκδρομή που θα πάμε όλοι μαζί

ΝΑ ΠΑΜΕ ΕΚΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ??? ΓΙΑ ΠΟΥ ΛΕΣ?

ΓΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ?ΛΥΚΑΒΗΤΟ? ΑΚΡΟΠΟΛΗ?
ΒΑΡΚΙΖΑ?? ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ? ΕΛΑ ΡΕ ΚΑΝΤΟ 2ΗΜΕΡΟ!

ΒΡΕ ΝΥΦΙΤΣΑ ΤΣΕΡΝΟΜΠΙΛ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΑΖΙ, ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΤΡΙΑ ΜΕΡΟΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΟΔΗΓΑΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΣΟΥ?

ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΠΟΔΗΛΑΤΑ.ΑΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΣΕ ΚΟΒΩ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΠΥΡΕΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ!

ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΖΟΣ ΕΚΔΡΟΜΗ! ΑΝ ΘΕΣ ΕΚΔΡΟΜΗ ΠΕΤΑ ΤΟ MOUNTAIN BIKE ΠΟΥ ΧΕΙΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΚΑΜΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΠΟΥ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 90ΧΛΜ! ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ!


ΠΑΛΙΟΤΣΙΤΑ! ΟΥΣΤ!

wizard
24/11/2003, 14:43
..ρε θα τα κόψεις τα σκληρά η να ξαμολύσω τα ψοφάλογα από το "χιχι-μαυροπούλι" να σου φάνε τις πατσές - σαπιοτσούρεκο πασχαλιάτικο του 1999..


Αφού σου είπα, μην μπερδεύεσαι με λέξεις που δεν καταλαβαίνεις πχ "Μηχανή", δεν είναι αυτά για σένα - συνέχισε να παίζεις με τις κούκλες και τις κουβαρίστρες και του χρόνου μοδίστρα!


Υπάρχει και άλλη λύση: βάλτου του σωμιέ που καβαλάς πλωτήρες και βουρ για το Φάληρο! (..αν και εκεί όλο και πάνω σε κάτι θα πέφτεις, τέτοια κουλομαρία που είσαι..).


ΚΑΛΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ!

ΟΥΣΤ! (ΠΛΟΥΤΣ!) :)

bikersonly
24/11/2003, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από wizard
- συνέχισε να παίζεις με τις κούκλες

Είπες και κάτι σωστό! Εννοείται ότι συνεχίζω να παίζω με γυναίκες.
Και θα συνεχίσω.Είναι κόλλημε ρε φίλε.Όπως και τα γκάζια ένα πράμα.Αλλά εσύ απέχεις και από τα δύο.Από τις γυναίκες γιατί είσαι Gay αλλά και straight να ήσουν από τις πολλές τις μπύρες θα στηνόσουν εσύ αντί για την γκόμενα!Χαχαχα!! :D

Για τα γκάζια γνωστό γιατί απέχεις.Θέλουν χέρι ρε παιδί μου, βαρύ αντρίκιο, λιμανίσιο.Και κάτι άλλο θέλουν αλλά που να σου εξηγώ τώρα.Θα πάει διαξφισμούς.Χα! ;)

Τουλάχιστον εμένα δεν μου έχει κάνει μήνυση η Δασονομία.Που πας για Enduroβολτα και εξαφανίζεις μισό δάσος σε μια μέρα από τις πτώσεις.Ρε έχεις μείνει όρθιος πάνω από 100 μέτρα? Δούλεψε το και σιγά σιγά θα τα καταφέρεις.Και ίσως μια μέρα με πολύ προσπάθεια βγάλεις ολόκληρη βόλτα όρθιος.Χα! Αλλιώς βάλε βοηθητικές.Ούτως ή άλλως χρέπι είναι.Δεν θα καταλάβει κανείς την διαφορά!

Παλιομπεκάτσα!

wizard
24/11/2003, 15:17
Ρε, συ, φτάνει, γελάω σαν κι εσένα (σαν gay..) μ'αυτά που γράφεις.. Ρε κατάλαβες ότι ξεκίνησες μια μέρα πριν την εκδρομή και δεν έφτασες ποτέ; Μάλλον μπέρδεψες το γκάζι με την γκαζιέρα / φριτέζα - αλλά τι να περιμένει κανείς από Λαχουρίδη με φιδίσιο κορμί (ά-λααα..) και αναλογία λίπους ανά μουλάρι ΧΧ = άστα να πάνε, πάνε με τα πόδια πιο καλά.. :p

Πάρε Μιχαλάκη αγόρι μου το τραίνο άλλη φορά, φόρτωσε και μια φωτογραφία με το ΧΧ-λιμίτζουρα και δεν πειράζει, χαλάλι σου που το βαγόνι θα εκτροχιαστεί από το γέλιο.. Ο "Τιμωρός" ΧΧΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ.. Ο τιμωρός της μοτοκίνησης, η ντροπή του μοτοσυκλετισμού..


Αμάν, 8α σε καλέσω στο πάρτυ μου να κάνεις το Μπόζο - φέρε και την σαπιοκοιλιά σου μαζί.. :p :p :p


ΟΥΣΤ!

bikersonly
24/11/2003, 15:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από wizard
1. Ρε κατάλαβες ότι ξεκίνησες μια μέρα πριν την εκδρομή και δεν έφτασες ποτέ

2. Πάρε με Μιχαλάκη αγόρι μου



Πάμε στο Νάμπερ Ουάν. : Τι να σου κάνω που δεν μπορώ να μιλήσω.Και αν έχασα την εκδρομή ή όχι.Βλέπεις και στην ώρα μου να μην είμαι, αρκεί η απόφαση (η οποία βγαίνει αμεσως πάντα) και βρίσκομαι όπου γουστάρω.Έτσι έγινε και χτες.Αλλά τι να σου λέω εσένα τώρα.Θα ακούσεις και κάνα νούμερο τριψήφιο και θα πέφτεις κάτω λιπόθυμος.


Τώρα για το Νάμπερ Του : Σου είπα ΔΕΝ είμαι GAY.Τράβα βρες κανέναν να σε κουτουπώσει να ησυχάσουμε.Είσαι και σαν ουρακοτάγκος με παπούτσια.Δηλαδή αυτό που λέει ο λαός και πο@στης και άσχημος.’κου εκεί να σε πάρω.Ε ρε που μπλέξαμε.

wizard
24/11/2003, 15:47
ΤΙ ΜΑΣ ΛΕΣ ΡΕ ΜΠΑΖΟΥΚΛΑ.. ΤΟ ΤΡΑΙΝΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ, ΣΤΗ ΣΚΕΥΟΦΟΡΟ ΝΑ ΧΩΘΕΙΣ, ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΟΥΝ ΟΙ ΕΠΙΒΑΤΕΣ (ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΘΟΥΝ ΣΥΓΚΟΠΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΔΟΥΝ..).


Πάντως, ο όρος ΧΟΝΤΡΟ-Π@ΥΣΤΑΣ παίρνει την πραγματική της σημασία στο πρόσωπο σου (μπλιαχ! φτου!)..



ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΘΙΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΗΛΙΘΙΟΣ ΜΑΖΙ! (ΧΟΝΤΡΟ-ηλίθιος)


και ΟΥΣΤ !

bikersonly
24/11/2003, 15:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από wizard
ΤΙ ΜΑΣ ΛΕΣ ΡΕ ΜΠΑΖΟΥΚΛΑ
(μπλιαχ! φτου!)..


Φυσικό είναι να τα "παίρνεις" μαζί μου. Ντάξει κι εγώ το παράκανα.Εξάλλου τόσοι GAY υπάρχουν.Τι με πείραξε που είσαι και εσύ άλλη μία ξεφωνημένη??
Εγώ θα σου βάλω μυαλό? ’μα σ αρέσει το κρεατάκι τι να σου κάνω?Εγώ φταίω?

Τώρα κατάλαβα γιατί σκύβεις συνέχεια σε συναντήσεις.Και γιατί πέφτεις στα μονοπατάκια.

ΑΝΤΕ ΤΡΥΠΙΕ ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΤΡΥΠΙΟ ΛΟΚΩ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΡΟΜΟ!

:D

ΠΑΛΙΟ ΜΠΟΥΓΕΛΟΦΑΤΣΑ!

wizard
24/11/2003, 16:13
Ταινίες που θα μπορούσες να πρωταγωνιστήσεις:


- "Ο Μπόζο στο λάκο με τα κ@λοδάχτυλα" (αυτοπροσωπογραφία)

- "Ο Μπόζο και το Lipton" (η ζωή του, μέσα από μια κούπα τσάι..)

- "Στη φωλιά του Μπόζο - ο Μπόζο μπρούμυτα" (δύο-έργα-δύο..)

- "Ο Μπόζο και το Μπάζο" (ψυχολογικό θρίλλερ διχασμού προσ. - είναι το ίδιο άτομο..)

- "Ο Μπόζο πάει εκδρομή" (κωμωδία, πάντως Ακατάλληλο..)

- "Μπόζο, τσίμπα άλλο ένα!.." (κιν/φος ΣΤΑΡ, ΛΑΟΥ κλπ..)

- "Μπόζο, ΟΥΣΤ!" (ντοκυμαντέρ, διαχρονικό..)


Είσαι μεγάλη φακλάνα, τελικά.. :p

bikersonly
24/11/2003, 16:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από wizard


- "Ο Μπόζο και το Μπάζο" (ψυχολογικό θρίλλερ ) το μπαζο είσαι εσύ να υποθέσω.


Ο Μπόζο σε Γ@μαει! (Πιπεράτη Περιπέτεια με Happy End)

Πάρε και τις δικές σου ταινίες :

-"Μπεκρής μεζές" (Τσελεμεντές με πολύ πιώμα)

-"Ο Μπεκρής και τα ’λογα" (Σκληρό πορνό με πολύ πιώμα)

-"Ο Μπεκρής και τα στροφιλίκια" (Κωμωδία με πολύ πιώμα)

-"Ο Μπεκρής με μηχανή (Ταινία επιστημονικής φαντασίας με πολύ πιώμα)

-"Ο Μπεκρής στην Βάρκιζα (Οδοιπορικό διάρκειας 5 ωρών.... εκεί να δείτε πιώμα)

wizard
24/11/2003, 16:48
..να κόψεις τα σκληρά εν ώρα εργασίας.. :p :p :p


Αμάν, μαστούρα πούχεις αδερφάκι μου.. Τράβα ξενέρωσε πριν φύγεις, γιατί θα σε πιάσουν και θα σου κόψουν τον κ@λο με πριονοκορδέλα.. Ξέρεις, το ότι είσαι χαζός δεν περνάει σαν δικαιολογία - θα σε πάρουν μέσα και θα σε γ@μάνε μέχρι να καταλαβαίνεις τι σου λένε..


"ΚΟΨΕ ΤΑ ΣΚΛΗΡΑ ΜΙΧΑΛΗ,
ΜΗ ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ ΠΑΡΑΖΑΛΗ
ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΩΣ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ
ΚΙ ΟΛΟ ΑΚΙΝΗΤΟΣ ΝΑ ΜΕΝΕΙΣ"

"ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΡΝΑΣ ΑΠ'ΤΟ ΚΟΥΚΑΚΙ
ΜΗΝ ΚΟΥΝΑΣ ΤΟ Κ@ΛΑΡΑΚΙ
ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΛΛΟΥ
ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ "ΦΤΕΡΟΥΟΥΟΥΟΟΥ.."


Γλαρόπ@υστα, έχεις πλάκα να ψάχνεις το τζόκερ.. (..κι αααν στον κάάάτσειει;;..)

wizard
24/11/2003, 16:52
(..χωρίς πλάκα τώρα, ζητάω συγνώμη από το φιλοθέαμον κοινόν - μήπως έστω και αργά να μεταφερθεί στους διαξιφισμούς;.. και πάλι συγνώμη, παρασύρθηκα - το michel-κάνε-με-ντα!-με-φωνάζουν-τιμωρό είναι η αδυναμία μου.. :p )

bikersonly
24/11/2003, 16:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από wizard
..να κόψεις τα σκληρά εν ώρα εργασίας.. :p :p :p


Αμάν, μαστούρα πούχεις αδερφάκι μου.. Τράβα ξενέρωσε πριν φύγεις, γιατί θα σε πιάσουν και θα σου κόψουν τον κ@λο με πριονοκορδέλα.. Ξέρεις, το ότι είσαι χαζός δεν περνάει σαν δικαιολογία - θα σε πάρουν μέσα και θα σε γ@μάνε μέχρι να καταλαβαίνεις τι σου λένε..


ΕΛΑ ΜΩΡΕ!ΔΕΝ ΜΕ ΕΠΙΑΣΑΝ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΘΑ ΜΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΤΩΡΑ? ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ 11ΑΡΙ?

ΜΗΝ ΣΚΙΑΖΕΣΑΙ ΡΕ ΣΥ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ!

ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΚΟΥΤΕΛΟ ΣΟΥ AMSTEL!

:D

ΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΚΟΟΤΕΣΤ ΘΑ ΒΡΟΥΝ ΙΣΑ ΜΕ 1% ΑΙΜΑ!ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΥ ΛΕΩ!ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ.

bikersonly
24/11/2003, 16:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από wizard
(..χωρίς πλάκα τώρα, ζητάω συγνώμη από το φιλοθέαμον κοινόν - μήπως έστω και αργά να μεταφερθεί στους διαξιφισμούς

ΤΙ ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΥΣ ΡΕ?
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΙΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ.ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟ!
ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ ΔΙΑΞΙΦΙΣΤΙΚΑ ΘΑ ΦΑΣ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΥΝΗΓΑΣ ΤΟ mOUSE ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΚΑΡΕΚΛΕΣ! ΟΥΡΤ!

wizard
24/11/2003, 17:01
:p :p :p


..σε πάω!..


(γαμι@ντας, εννοείται!..)

bikersonly
24/11/2003, 17:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από wizard
:p :p :p
..σε πάω!..


Ρε συ και γω νόμιζα ότι ξεχάστηκες για λίγο........

Τι μου βγάζεις την γλώσσα και μου λες ότι με πας?

Είπαμε.Βρες την τύχη σου αλλού.Έφαγες πόρτα, χυλόπιτα πως να το πω! Ε ρε που έμπλεξα!! :mad: :D :eek:

illuminatios
24/11/2003, 17:28
μετα την τριτη απαντηση επαψα να διαβαζω.
Τι λε ρε Μιχαλη?? Τετοιο πραγμα βρε παιδι μου?
Παντως μη μασας! Μας ξενερωσες λιγο που δεν ηρθες,αφου να φανταστεις ειχε ερθει και παλικαρι με δουκα γιατι ηξερε οτι θα σαι και επειδη δεν ειχε προσπερασει ποτε ΧΧ πριν ηταν ετοιμος.... Τεσπα...
Ενταξει,η ζημια δεν ειναι μεγαλη, διορθωνεται σχετικα φτηνα(Σε σχεση με το ποσο θα σου κοστιζε να ξαναφιαξεις το μηχανακι αν μας ακολουθουσες....ολο και κανα βραχο θα αγοραζες)
Τεσπα...
Ελπιζω τουλαχιστον να μην ντραπηκες να ρωτησεις κανα δυο πραγματα σχετικα με την γρηγορη οδηγηση την Αρτεμη...αντε τουλαχιστον να μαθεις και κατι βρε παιδι μου...
Α! και που σε μην κανεις τον κοπο να μου απαντησεις...δεν ειμαι wizard εγω να καθομαι να ξαναπανταω.
Ρομπα

CyBeRseXX
24/11/2003, 17:29
Mia pou to mamisate to post-aki, ena dialeimma gia diafimiseis!


172

bikersonly
24/11/2003, 17:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Α! και που σε μην κανεις τον κοπο να μου απαντησεις...

Κανένας κόπος ρε συ.Στο γειτονάκι δεν θα απαντήσω??

Στον έχω γρήγορους φίλους?Στον τρέχουν οι άλλοι για μένα?Και κουνιέμαι για τους άλλους?Ξύπνα ρεεεεε!Εγώ μιλάω για μένα.Δεν λέω για τους φίλους μου.Αν θες ΕΣΥ τίποτα ιδιαίτερα πολύ ευχαρίστως.Τρίτη-Πέμπτη 20:00-22:00.

Δε μου λες?Σε αυτό που είπες να σας ακολουθήσω, πιστεύω ορθογραφικό λάθος είναι.Έτσι?Ντάξει, τα φιλαράκια σου δεν τα ξέρω οπότε δεν αντιλέγω.Γιατί να μην με περνάνε.
Αλλά όχι έβαλες και μία Acra και να μας κουνιέσαι κι όλας.Κι εσύ.Ήμαρτον!

Πες του φίλου σου με τον Δούκα ούτε έχει περάσει, ούτε πρόκειται να περάσει ΧΧ.Σε κάνα Βενζινάδικο μόνο.Ή σε κάνα κλειστό στροφιλίκι που όντως έχει πολλές ελπίδες.

Ρε για κοίτα ρε.Δεν μπόρεσα να έρθω και έγιναν όλοι πιλότοι.Ρε Απόστολε είπαμε να πίνουμε τίποτα για την φάση μας αλλά με ρέγουλα ρε.Με ρέγουλα.Θα το πιστέψεις και θα χεις πρόβλημα.Και άντε μετά να σε τρέχουμε στις Ιθάκες.Coolare λίγο.

Υ.Γ Και κάτι ακόμα.Αν έχεις τίποτα ανησυχίες το κινητό μου το έχεις.Πάρε να στις λύσω.ΕΓΩ όχι οι φίλοι μου.

Καλή η πλακίτσα αλλά μην το γαμάμε κι όλας.Γκε Γκε?