PDA

View Full Version : Service .....



UPEI
21/09/2004, 10:30
Λόγω του επικείμενου πρώτου service θα ήθελα να ρωτήσω δύο πράγματακια

1ον κόστος
2ον γνωρίζεται κάποιο καλό εξουσιοδοτημένο συνεργειο.
(Σημ. από εκεί που το πήρα πρότειναν τον εμμανουηλίδη)

Thanks

Παρεπιμπτοντως σε προηγούμενο post ειχε αναφερθεί για τα κάγκελα ή τα μανιτάρια.
Εβαλα τα μανιτάρια της Racing 90 έουρα , και είναι αρκετά διακριτικά

pablack
21/09/2004, 11:42
Καλημερα φιλε
Εγω το πρωτο service το εκανα στον Γκουζιβελακη στο χαιδαρι ,μου τον προτειναν καποιοι φιλοι απο το TDM club,
μου φανηκε πολυ ενταξει ,βεβαια μονο λαδακια και φιλτρο αλλαξα.
Κοστος 39 ευρο
Μου ειπε 2-3 πραματακια για τη μηχανη ,μου εσφιξε απο μονος λιγο το συμπλεκτη,λαδωμα αλυσιδα .
Καλος μου φανηκε

UPEI
21/09/2004, 11:49
thanks

pablack
21/09/2004, 22:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από HELLSPIRIT
ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΗΝ ΤΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΓΚΙΟΥΖΙΒΕΛΑΚΗ!ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΠΛΟ ΣΥΝΓΧΡΟΝΙΣΜΟ ΚΑΡΜΠΥΡΑΤΕΡ ΜΕ 16000ΧΛΜ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΛΥΣΙΜΟ ΚΑΡΜΠΥΡΑΤΕΡ,ΤΕΝΤΩΜΑ ΚΑΔΕΝΑΣ ΚΑΙ 70 ΕΥΡΟ! ΜΑΚΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ!ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ!ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ SERVICE MANUAL ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΤΟ FAZER 600 '03:winka:

Βασικα επειδη δεν εμπιστευομαι κανεναν
στον τυπο την πηγα μετα απο συζητησεις με φιλο απο το Tdm club και μου ειπε οτι παραπονο δεν ειχε κανενας.Δεν ξερω ,θα δουμε στην πορεια.
Τελικα η λυση που σου προτεινε για την μηχανη σου ,ηταν πολυ εκτος??????
Τι ηθελε τελικα????

kostasfazer
21/09/2004, 23:56
Ρε παιδιά και εγώ σε αυτόν το έχω πάει 2 φορές και δεν έχω παράπονο. για το σέρβις των 6000 μου πήρε μόνο τα λάδια 30-35 euro τώρα δεν ξέρω αν μετά μας τα χαλάσει.
Πάντως στον Σπυλιωτη που είχα ρωτήσει τα παιδια που είναι στο συνεργείο είναι τελείως άσχετοι, μου λέγανε ότι το fazer 04 θέλει λάδια κάθε 3000 χλμ λόγο ζέστης στο οποίο χρέωναν εργατικά 15 η 20 euro.
:hypnotize :uplate: :sick: :dizzy:

UPEI
22/09/2004, 12:41
Μόλις το πήρα από τον εμμανουηλίδη , ολα by the book ,35 euro .
Tο πήγα 09:30 και 11:30 ήταν έτοιμο. Η πρώτη εντύπωση είναι αρκετά καλη. φαίνεται σωστός επαγγελματίας

Θάνος
22/09/2004, 18:42
Το 1000 το πάω στο μοτοδίκτυο στην Καλλιρόης. Δείχνει σοβαρός, τακτικός και να ξέρει τη δουλειά καλά. Μέχρι τώρα με πείθει ότι αξίζει να το πηγαίνω εκεί και να φεύγω ήσυχος... Μπορείτε να το δοκιμάσετε!