PDA

View Full Version : Ξαναφερνω ενα θεμα στην επιφανεια



AFTER
10/07/2007, 11:09
Το θεμα του μισος των 4τροχων(και ποιος δεν ειναι εδω που τα λεμε) προς τις μοτοσυκλετες
Εχει συζητηθει το θεμα και παλαιοτερα, απο μενα

Διαβαστε, μονο και μονο για να δειτε τι πιστευουν ορισμενοι, ακομα, για εμας
Μονο και μονο για να δωσετε μεγαλυτερη προσοχη οταν ειστε πανω στην μοτοσυκλετα

Να τα ακουσω αυτα απο τιποτα χουντικα γεροντια, να το καταλαβω
Απο ανθρωπους νεους ομως δεν το περιμενα
Διαβαστε και φριχτε

http://www.4troxoi.gr/forum/viewtopic.php?t=24527&postdays=0&postorder=asc&start=1155

Ισως να χρειαστει sign in, αλλα αξιζει
Διαβαστε απο την 78 σελιδα και μετα

DimChios
10/07/2007, 11:16
Δε γουσταρω να κανω εγραφη!

Δε κάνεις μια παραθεση εδω?

:wave2:

AFTER
10/07/2007, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Δε γουσταρω να κανω εγραφη!

Δε κάνεις μια παραθεση εδω?

:wave2:

Θα πρεπει να κανω 300 παραθεσεις για να καταλαβεις τι παιζει

Για ολα φταινε τα μηχανακια, τελειωσε
Καποιος ειπε οτι ειμαστε και προβλημα στο κυκλοφοριακο κιολας

Αλλοι γραψανε οτι ανετα εριχναν μια μοτοσυκλετα κατω, αν λεει τους περναγαν στα διοδια, ή αν δεν οδηγουσαν οπως εκρινα αυτοι!!!!

Δεν μας γουσταρουνε ρε παδια, τελειωσε

Δεν μπορω να καταλαβω απο που ερχεται τοσο μισος


Εγω φταιω που ασχολουμαι, αλλα τα διαβασα και εφριξα!!!
Γ@μω τα νευρα μου γ@μω

:a52: :a023:

DimChios
10/07/2007, 11:31
Τι να πείς?

Μηπως δεν συναντάμε καθημερινά τετοιους?

:sad:

Cpt. Haddock
10/07/2007, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Δεν μπορω να καταλαβω απο που ερχεται τοσο μισος

Απο το ατελείωτο πήξιμο στους δρόμους

Δεν είναι κι ότι καλυτερο για την ψυχολογία σου να βλέπεις τον άλλο να περάνει άνετος κι ωραίος κι εσύ να ξέρεις οτι θες μια ώρα ακόμα ως τα διόδια

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

makis206
10/07/2007, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Δεν μπορω να καταλαβω απο που ερχεται τοσο μισος

Συμφωνώ απόλυτα μ'αυτό Γιώργη αλλά ΔΥΣΤΥΧΩΣ το ίδιο συμβαίνει και μ'εμάς προς αυτούς..

Το πιο απλό θα σου πω.

Δες για τι θέματα έχουμε κουβεντιάσει εδώ μέσα άσχετα με μοτό και όλοι συμβάλουμε/γελάμε/σπαμάρουμε στη συζήτηση.

Πήγαινε τώρα στα θέματα που μιλούν για αυτοκίνητο να δεις πόσοι παραπονέθηκαν ότι τέτοιου είδους θέματα δεν έχουν θέση σ'ένα μοτοσυκλετιστικό φόρουμ :winka:

Άρα ;:beer:

AFTER
10/07/2007, 11:51
Απλα με ενοχλει να μου βριζουν κατι για το οποιο αγαπαω

Μας θεωρουν επικινδυνους ποιοι?

Εκεινοι που αλλαζουν λαστιχα καθε 80.000 χιλιομετρα
Τα τακακια μονο οταν κανουν θορυβο
Πηγαινουν στην αριστερη λωριδα με 70
Σταματανε οπου να'ναι χωρις σημανση
Δεν μπορουν να διατηρησουν μια ευθεια πορεια
Πρεπει οπωσδηποτε να παρκαρουν ολοι εξω απο την καφετερια/δημοσια υπηρεσια
κ.α. κ.α. κ.α.


Η αναλογια μας ειναι 1 μηχανη στα 100 αμαξια, και κατα τα αλλα εμας βλεπουν μονο

''Τελικα ενοχλει παρα πολυ το να εισαι διαδορετικος''
Φιλοσοφηστε το αυτο



:wave2:

OldMan
10/07/2007, 11:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
να εισαι διαδορετικος'
Αυτός που φοράει Diadora ??? :confused:

MikeG
10/07/2007, 11:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Αυτός που φοράει Diadora ??? :confused:

Εσύ τελευταία πρέπει να έχεις ανοίξει καλό βαρέλι...:smokin:

makis206
10/07/2007, 11:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Αυτός που φοράει Diadora ??? :confused:

:a018: :a018: :a018: :a018: :a11:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao:

nelson
10/07/2007, 12:12
τι να πείς...
θα έπρεπε κάποιος να εξηγήσει στους γκρινιάρηδες αποκλειστικούς 4τροχους τι θα γινόταν στην Αθήνα (για παράδειγμα) αν με ένα "μαγικό ραυδάκι" μεταμορφώναμε όλες τις μηχανές στα ανάλογα αυτοκίνητα...

που θα πάρκαρε μετά, πως θα κινούταν στους αστικούς δρόμους και πόσες μέρες θα περίμενε στα διόδια (τουλάχιστον στις μαζικές εξόδους)...

αλλά πάλι είναι πιο αντικοινωνικό να περνάς απο κωλονάκι με ανοιχτή εξάτμιση (που προσωπικά δεν το εγκρίνω) παρά να με ένα τεράστιο image-making ενεργοβόρο SUV!

οι αντιδράσεις αυτές είναι ένα πολύ δυνατό κράμα βλακείας και πουριτανισμού...

τεσπα...

powerphot
10/07/2007, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Απλα με ενοχλει να μου βριζουν κατι για το οποιο αγαπαω

Καλά ρε Γιώργο εσένα αυτό σ' ενοχλεί?
Το οτι ευχαρίστως θα μας πέταγαν κάτω δε σου λέει τίποτα?
:mad: :mad:

OldMan
10/07/2007, 12:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot
Το οτι ευχαρίστως θα μας πέταγαν κάτω δε σου λέει τίποτα? :mad: :mad:
Πήραμε καινούριο μηχανάκι και δεν θέλουμε να το γρατζουνίσουμε ??? :D :smokin: :D

powerphot
10/07/2007, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Πήραμε καινούριο μηχανάκι και δεν θέλουμε να το γρατζουνίσουμε ??? :D :smokin: :D
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Τι μλκ..
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Gandalf dr685sm
10/07/2007, 12:52
Μην κρίνεις απο 10 άτομα επι του συνόλου. Πολλοί απο όσους διαμαρτύρονται έχουν ανέβει σε μηχανές ώς συνεπιβάτες... ακόμα περισσότεροι στις ζεστές/καυτές μέρες του καλοκαιριού θα ήθελαν να είναι επάνω σε μηχανή και να μην περιμένουν 2-3 ώρες να φτάσουν σε παραλία, να ψάχνουν για παρκάρισμα κτλ...

Το σύνολο των οδηγών πλέον , αντιλαμβάνονται οτι το Ι.Χ είναι καρκίνος για την πόλη ειδικά. Σήμερα μάλιστα μετά απο επίσημη έρευνα του Υπουργείου ανακοινώθηκε πως για να βελτιωθεί η κατάσταση στην πόλη , πρέπει να μειωθεί ο αριθμός των Ι.Χ και να βελτιωθούν οι υποδομές (ωραίο το ανέκδοτο, ε;..:eek: :D :bigcry: :rotflmao: )

Όσον αφορά την κίνηση σε στοίχους και οχι σε παράλληλη διύθηση, αυτό δεν τους είναι αντιληπτό καθώς ήδη είναι σταματημένοι σε διάφορους δρόμους και πολύ πιθανόν να μην αντιλαμβάνονται πως ακόμα και το 30% των αναβατών μηχανής να σταματήσει να κινείται με 2τροχο θα τους κάνει να περιμένουν ακόμα 30-40λεπτά στο όχημα τους.

Α... και όσον αφορά συντήρηση και κόστος αυτής... άστο...

Πάει κοντά 2 μήνες που δεν έχω πλέον μηχανή και πονάει κώλος και τσέπη. 40 ? βενζίνη για το 4τροχο την εβδομάδα σε κίνηση , ενώ με το DR ήθελε 10-15?!!! Για να μην μιλήσω για λάστιχα-φρένα και ψυχολογική κατάσταση... έρχεται τουλάχιστον ο χειμώνας και θα πάρω και το νέο δίτροχο...
Θα μπεί σύντομα ερώτημα στις διαμάχες... γιατί εκεί θα καταλήξει...:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Gandalf

Cpt. Haddock
10/07/2007, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Θα μπεί σύντομα ερώτημα στις διαμάχες... γιατί εκεί θα καταλήξει...
Gandalf

:a014:

(απο τώρα)

:lol:

afrotwin
10/07/2007, 13:13
ama stiloume kamia dekaria aftokinitades sto nosokomio me tipota mpetoverges 8a ginoun oloi ta kalitera pedia...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

hidefnick
10/07/2007, 14:27
Mε αναγνώστες σοβαρού περιοδικού ασχολήστε. Μπαντιέρα η οδική ασφάλεια και ένθετο τα καλά αντιραντάρ.:a04: :a04: :a04:

airamhag
10/07/2007, 14:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από wiredgr
Mε αναγνώστες σοβαρού περιοδικού ασχολήστε. Μπαντιέρα η οδική ασφάλεια και ένθετο τα καλά αντιραντάρ.:a04: :a04: :a04:

αυτοι οι αναγνωστες ομως βρισκονται στο δρομο ...διπλα σου..

DimChios
10/07/2007, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:a014:

(απο τώρα)

:lol:


Φερε κι απο δω τίποτα ρε!

:wacko:

Cpt. Haddock
10/07/2007, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Φερε κι απο δω τίποτα ρε!

:wacko:

εδώ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=42908) έχει τα καλά

:D

AXL954
10/07/2007, 20:24
Η βλακεία είναι αήτητη...

tsoukas77
10/07/2007, 21:06
Οι μαλακες ανθιζουν και απο τις δυο πλευρες...
Ας μην γενικευουμε γιατι αδικουμε πολλους συνειδητοποιημενους αυτοκινητιστες και μοτοσυκλετιστες...

AFTER
10/07/2007, 21:11
Αμα δειτε εχουν γραψει και αλλα

Ενας απειλησε κιολας, οτι αν προσπαθησει καποιος να τον περασει ''θα εχει να κανει μαζι του'', ''θα τον ριξει'' κτλ

Ενας αλλος ειπε οτι βγηκε απο το αμαξι και εστειλε μηχανη πισω στην σειρα(@@ οπως καταλαβατε...:rolleyes: , σιγα μην βγηκε)

Θα τον ηθελα να βγει στην επομενη ετησια μοτοβολτα μας :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Παιδια μια χαρη
100000000000000% προσοχη και 1000000000000000000000000014 τα ματια σας
Δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα απο εναν κομπλεξαρισμενο ανθρωπο

AFTER
10/07/2007, 21:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από tsoukas77
Οι μαλακες ανθιζουν και απο τις δυο πλευρες...
Ας μην γενικευουμε γιατι αδικουμε πολλους συνειδητοποιημενους αυτοκινητιστες και μοτοσυκλετιστες...

+1


Να προσθεσω κατι

Την επομενη φορα, που θα μαθουμε για εναν ακομα μοτοσυκλετιστη, οτι εγκαταλειφθηκε μετα απο τρακαρισμα, μην απορησουμε
Εφοσον υπαρχουν τετοια μυαλα, εμενα πλεον δεν μου κανει τιποτα εντυπωση ....

m1ke
10/07/2007, 23:06
Μαγκιά κλανιά και .....

Στα froum όλοι είναι μαμιάδες :rolleyes:

Εγώ όλα αυτά που γράφουν τα ακούω βερεσέ. Ανώμαλοι υπάρχουν βέβαια αλλά αυτοί που γράφουν αυτές τις π@π@ριές είναι κότες λιράτες στάνταρντ. :mad:

Nikoskazer2000
10/07/2007, 23:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από m1ke
Μαγκιά κλανιά και .....

Στα froum όλοι είναι μαμιάδες :rolleyes:

Εγώ όλα αυτά που γράφουν τα ακούω βερεσέ. Ανώμαλοι υπάρχουν βέβαια αλλά αυτοί που γράφουν αυτές τις π@π@ριές είναι κότες λιράτες στάνταρντ. :mad:

+1000

:beer:

Οτι μας βλέπουν σαν αντικοινωνικά σκουπίδια είναι γεγονός, το αν κάνουν κάτι γι' αυτό είναι αλλο θέμα γιατί το ξέρουν οτι δεν τους παίρνει αφού έχουν άδικο οπως και να το πάρουν.

Τουλάχιστον σε 'μένα δηλαδή έτσι ισχύει.

:wave2:

H.A.Balafoutre
11/07/2007, 13:55
Ψυχραιμία.

Αν εμείς είμαστε ήρεμοι με τις κινήσεις μας ανάμεσα στα κουτιά, τότε και οι οδηγοί όσο και τρελαμένοι να είναι θα αντιδράσουν με ηρεμία.

Αν οι οδηγοί είναι ήρεμοι με τις κινήσεις τους με το κουτί τους κι ας μην βγάζουν φλάς, τότε κι εμείς θα ήμαστε ήρεμοι στις αντιδράσεις μας.

Αθροιστικά οι αντιδράσεις μας, θα αναιρέσουν (τσεκαρισμένο), τέτοιου είδους αντιδράσεις και δηλώσεις.

Ας μην ΠΣαρώνουμε όλοι μας κι ας μην αφήνουμε τους αλήτες να την κάνουν στα ατυχήματα.

Προσωπικά σε ένα τρίμηνο μέσα μου έχουν τύχει 2 τρελές φάσεις από το πουθενά με 2 (δυο αντρες) τη φορά σε αυτοκίνητα.

1ο, φυλακόβιος σε αναστολή με τον αδερφό του kickboxα (καμιά 10αρία χρόνια) ψαχνόντουσταν να με δείρουν μέσα στο δρόμο και στην κίνηση αλλά στο τέλος τα δικά τους χέρια τρέμανε από την μαλακία που πήγαν να κάνουν χωρίς λόγο, ΝΑΙ στο τέλος τα βρήκαμε, παρόλο που η κατάσταση θα ξέφευγε εντελώς. ΑΛΛΑ ΤΑ ΒΡΗΚΑΜΕ.

2ο, ελληνοπόντιος με το που βλέπει να περνάω από δίπλα του, μαζεύει τον καθρέπτη και αρχίζει από το πουθενά να μου λέει πως δεν χωράω και τα ρέστα κι ενώ προσπαθώ να βγάλω άκρη βλέπω από τον καθρέπτη άλλον ελληνοπόντιο να έρχετε με μανία να σώσει την κατάσταση.....με τα πολλά βγήκε και η γυναίκα συνοδηγός από το αμάξι....μιλάμε για τρελή φάση...κι αυτοί έψαχναν να με δείρουνε....αλλά στο τέλος τους είπα 2 κουβέντες...έβριζαν όταν έφυγαν...αλλά τα βρήκαμε.....ΝΑΙ, το περιστατικό ήταν πάλι μέσα στην κίνηση σε φανάρι....αλλά τα βρήκαμε και τους έστειλα στο καλό.

Μιλάμε για 15λεπτά μέσα στην κίνηση και τα 2 σκηνικά....με φωνές και χειρονομίες, μπλιάτ, χωρίς να γίνει κίνηση να καλέσουμε την αστυνομία.

Όλοι λιώνουμε στην καθημερινότητα. Όταν τον κοιτάς τον άλλο στα μάτια και του μιλάς ήρεμα και ειλικρινά όσο μαστουρωμένος και να είναι καταλαβαίνει. Με λίγη καλή θέληση και χωρίς καμία διάθεση για ξύλο, κι ας τους έβλεπα να με "ζυγιάζουνε" να ρίξουν μπουνιά στο κράνος οι βλάκες....παρόλα αυτά δεν ήθελα να πλακωθώ....από μια χαζή αιτία.

Παίδες, τι να πω, μπορεί να ήμουν και τυχερός, αλλά 2 φορές να μην πλακωθώ πιστεύω δεν είναι σύμπτωση. Ή είμαι πολύ καλό παιδί....λέμε τώρα....ή τους αντιμετώπισα όπως έπρεπε, στα ίσα και τελικά όλα έληξαν ήρεμα.

AFTER
11/07/2007, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από H.A.Balafoutre



Και εγω θελω να τα εχω καλα με ολους, αλλα ειναι μερικα ΖΩΑ που δεν μπορεις να κανεις διαλογο

Μην προσπαθεις να κανεις ενα γουρουνι να μιλησει. Χανεις τον καιρο σου και ενοχλεις και το γουρουνι

Εγω απλα οταν βλεπω οτι εχω να κανω με ιθαγενη, απλα βριζω τον εαυτο μου που εδωσα εστω και 2'' για την παρτυ του
Συνεχιζω την πορεια μου, δεν θα επιτρεψω κανενα διαλογο, πεφτω στο επιπεδο του, χανω τον καιρο μου, χαλαω την ημερα μου
Ειναι σαν να εχεις εκνευριστει επειδη ενας σκυλος εχει λυσσαξει
Ειναι αρρωστος, τι να κανουμε

H.A.Balafoutre
11/07/2007, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Και εγω θελω να τα εχω καλα με ολους, αλλα ειναι μερικα ΖΩΑ που δεν μπορεις να κανεις διαλογο

Μην προσπαθεις να κανεις ενα γουρουνι να μιλησει. Χανεις τον καιρο σου και ενοχλεις και το γουρουνι

Εγω απλα οταν βλεπω οτι εχω να κανω με ιθαγενη, απλα βριζω τον εαυτο μου που εδωσα εστω και 2'' για την παρτυ του
Συνεχιζω την πορεια μου, δεν θα επιτρεψω κανενα διαλογο, πεφτω στο επιπεδο του, χανω τον καιρο μου, χαλαω την ημερα μου
Ειναι σαν να εχεις εκνευριστει επειδη ενας σκυλος εχει λυσσαξει
Ειναι αρρωστος, τι να κανουμε

Αποστειρωμένα είναι μόνον τα εργαστήρια.

Κι εγώ δεν δίνω χρόνο και δικαίωμα στον καθένα, αλλά όχι και να φοβόμαστε να κυκλοφορήσουμε στην πόλη μας......ή να μην είμαστε σωστοί ενώ κυκλοφορούμε και είναι δεδομένο πως δεν θα τα έχω καλά με όλους.

Κοίτα οι περιπτώσεις αυτές είναι στατιστικά αδιανόητες για μένα διότι γενικά δεν μπλέκομαι σε τίποτα. Προσπαθώ να τους προλάβω παρά να αντιδράσω.

Αλλά ότι και να λέμε, τον άνθρωπο δεν μπορείς να τον βάλεις σε καλούπια συμπεριφοράς.

Με προσοχή στις κινήσεις μας, πιστεύω μπορούμε να αποφύγουμε πολλά περισσότερα από αυτά που θα απαξιώσουμε, οπότε είναι καλύτερα για όλους.

EVI
11/07/2007, 14:43
den yparxei kanena misos oyte apo mas oyte apo aftoys

kaloi kai kakoi odhgoi kai anthropoi yparxoyn kai apo tis 2 plevres,

kai to pradeigma allazoyn lastixa kai takakia toy pote mhn to les after

oti ESY allazeis de paei na pei oti oloi to kanoyn,

exo dei ego kati XREPIA o thanatos o idios na kykloforoyn kai na xononte kai na kanoyn epidiksh vlakeias sto dromo kai OXI den htan toytoy 2troxa htan.

Ζεύκας
11/07/2007, 15:57
Έκατσα και διάβασα τα όσα έχουν γραφτεί στο φόρουμ των 4Τ και μπορώ να πώ ότι πρόκειται για μια ανούσια διαμάχη...

Το κύριο θέμα συζήτησης είναι για το αν οι μηχανές θα πρέπει να περιμένουν στην ουρά στα διόδια! Μείζον θέμα...

Σωστές κουβέντες και ανοησίες διάβασα και στις 2 πλευρές.

-Οι μηχανόβιοι λένε ότι συμβάλλουν στην μείωση της κυκλοφορίας.Σωστό,αλλά δεν πήραμε γι'αυτό το λόγο μηχανή έτσι δεν είναι?
Επίσης δεν έχει κανά νόημα οι μοτοσυκλετιστές να εκνευριζόμαστε για αυτά που καταλογίζουν οι οδηγοί στα 'ζώα' με τα παπιά ή κάποιους κάγκουρες.Καλά κάνουν και τους τα χώνουν,όπως βρίζουν τους κάφρους οδηγούς όπως επίσης κ εμείς βρίζουμε πολλούς ηλίθιους που καβαλούν 2τροχο.

-Εκνευρίστηκα πάντως με κάποιους που επειδή έχουν σίδερα 1,5 τόνων πιστεύουν ότι έχουν εξουσία και στο δρόμο. π.χ. πας να με περάσεις? θα σου κλείσω το δρόμο / πας να μπεις σφήνα στα διόδια θα σε ρίξω στις μπαριέρες! Δεν είναι ανθρωποι αυτοί...

Καταλαβαίνω ότι είμαστε μειοψηφία στους δρόμους, αλλά δεν πρέπει σε καμία περίπτωση να παίρνουμε στάση υπεράσπισης των επιλογών μας και να οργιζόμαστε με το παραμικρό που μας καταλογίζουν οι οδηγοί, γιατί στο τέλος ίσως να μας δημιουργηθεί κ ένα είδος κόμπλεξ...

:wave2:

AFTER
11/07/2007, 16:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas
...

Εχω γραψει σε αλλα θρεντ, οτι πιο πολυ τσαντιζομαι με εναν καγκουρα μοτοσυκλετιστη, απο οτι με εναν ασχετο οδηγο αυτοκινητου


-Εκνευρίστηκα πάντως με κάποιους που επειδή έχουν σίδερα 1,5 τόνων πιστεύουν ότι έχουν εξουσία και στο δρόμο. π.χ. πας να με περάσεις? θα σου κλείσω το δρόμο / πας να μπεις σφήνα στα διόδια θα σε ρίξω στις μπαριέρες! Δεν είναι ανθρωποι αυτοί...

Θα μπορουσε να ειναι μια απλη παραθεση, ειναι ομως η συντριπτικη πλειοψηφια, και η πραγματικοτητα των Ελληνικων δρομων
Το μεγαλο ψαρι τρωει το μικρο
Σημα κατατεθεν, το χερι να κρεμεται εξω απο το παραθυρο απο τον αγκωνα και μετα, με φορα προς την ασφαλτο
Ειναι σαν καποιο ειδος μασονικης αναγνωρισης, για να δηλωσουν εμμεσως, ''ειμαι και πολυ ατομο''

Προσοχη παιδες, δεν χαλαρωνουμε ποτε πανω στην μηχανη

AFTER
11/07/2007, 16:53
Α ωραια
Μολις ειδα οτι τα ατομα που ανετα ''πατανε μοτο'', ειναι μελη του TFRC

Αν δεν ξερετε για τι προκειται, βασικα ειναι το κλαμπ ολων αυτων των καγκουρων που πηγαινουν με τα σκατοφτιαγμενα τους αμαξια, στα λιμανακια και στα υπολοιπα γνωστα μερη

Τι ειπωθηκε απο μελος



Αμα δουλευαν σωστα οι νομοι εδω περα, δεν θα ειχαμε κανενα προβλημα μαζι σας γιατι απλα θα σας παταγαμε και θα μας πληρωνατε το αμαξι που μας χαλασατε

Και εγω καθομαι και απανταω.....καλα να παθω

Ζεύκας
12/07/2007, 03:24
Μια χαρά τους τα λες πάντως!

:wave2:

AFTER
12/07/2007, 08:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas
Μια χαρά τους τα λες πάντως!

:wave2:

Εγκατελειψα ομως την προσπαθεια

Ειναι 2-3 ατομα εκει μεσα(δεν φταινε ολοι βεβαια), που την εχουν δει πολυ ''τιμωροι'' των δρομων
Και οι ιδιοι ειναι που ανηκουν στο TFRC και κανουν σφηνες στα λιμανακια!!!!!!!
Να τρελαινεσαι :hypnotize :hypnotize :hypnotize

Μου σβησανε και μυνηματα, εκει να δεις τι τους ελεγα
Ο ενας τολμησε να ειρωνευτει το ατυχημα που ειχα, ''καλα σου εκανε ο ταριφας κωλομηχανακια'' και τετοια
Αν ηξερε ομως οτι ξερω ποιος ειναι.... :rolleyes:
Τελος το θεμα

Προσοχη στους δρομους παιδια, κυκλοφορει πολυ ΚΟΜΠΛΕΞ εκει εξω

AFTER
12/07/2007, 09:14
H συνεχεια εδω (http://www.4troxoi.gr/forum/viewtopic.php?t=25625&highlight=)


:a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31:

:rotflmao:

DimChios
12/07/2007, 09:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
H συνεχεια εδω (http://www.4troxoi.gr/forum/viewtopic.php?t=25625&highlight=)


:a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31:

:rotflmao:



Ρε συ, θελει εγγραφή γμτ και ΔΕΝ γουστάρω να τους αυξήσω έστω και +1 τα μέλη τους!

Δε διαβάζω τι γράφουν αλλά αν μπώ θα γίνουμε κώλος!

:mad: :mad: :mad: :mad:

AFTER
12/07/2007, 09:27
ΚΑcey:Οταν ο After θα ερθει να περασει απο διπλα μου να μπει πρωτος στα διοδια, ειναι δικο του προβλημα το οτι θα μεινει να κοιταει το τσιμεντενιο διαχωριστικο χωρις να εχει που να παει.



Kαι αλλα τετοια πολλα

Αν ηταν το θεμα καθαρα προσωπικο, ουτε που θα σαχολιομουν

Το θεμα το ανοιξα, γιατι βλεπω το ποσο κομπλεξικοι ειναι που καβαλαμε μοτοσυκλετες, και δεν θα το ειχαν σε ΤΙΠΟΤΑ, να μας σκοτωσουν επειδη για κατι τους στραβωσαμε

Οι kacey,wagner εχουν δηλωσει οτι εχουν σχεδον πεταξει σε μπαριερα μοτοσυκλετα, επειδη δεν γουσταραν που πηγαιναν αναμεσα απο τα αμαξια οι μοτοσυκλετες

Οποιος ασχοληθει με το θεμα, θα του γυρισουν τα αντερα αναποδα οπως και σε μενα

Θα μου πειτε, γιατι ασχολουμαι
Δεν ασχοληθηκα εγω, ΕΚΕΙΝΟΙ ειναι δημοσιος κινδυνος για εμας

Την επομενη φορα που θα ακουσετε για εγκαταλελειμμενο θυμα μοτοσυκλετιστη, μην απορησετε για το τι ανθρωποι υπαρχουν

Οσοι δεν μπορουν να συγκρατησουν τα νευρα τους, ΜΗΝ διαβασουν τα λινκ



Υ.Γ. Το site των 4T δεν φταιει σε τιποτα, δεν πειραζει και να γινεις μελος. Οι παραπανω που εγραψα ειναι οι καρναβαλοι

DimChios
12/07/2007, 09:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Kαι αλλα τετοια πολλα

Αν ηταν το θεμα καθαρα προσωπικο, ουτε που θα σαχολιομουν

Το θεμα το ανοιξα, γιατι βλεπω το ποσο κομπλεξικοι ειναι που καβαλαμε μοτοσυκλετες, και δεν θα το ειχαν σε ΤΙΠΟΤΑ, να μας σκοτωσουν επειδη για κατι τους στραβωσαμε

Οι kacey,wagner εχουν δηλωσει οτι εχουν σχεδον πεταξει σε μπαριερα μοτοσυκλετα, επειδη δεν γουσταραν που πηγαιναν αναμεσα απο τα αμαξια οι μοτοσυκλετες

Οποιος ασχοληθει με το θεμα, θα του γυρισουν τα αντερα αναποδα οπως και σε μενα

Θα μου πειτε, γιατι ασχολουμαι
Δεν ασχοληθηκα εγω, ΕΚΕΙΝΟΙ ειναι δημοσιος κινδυνος για εμας

Την επομενη φορα που θα ακουσετε για εγκαταλελειμμενο θυμα μοτοσυκλετιστη, μην απορησετε για το τι ανθρωποι υπαρχουν

Οσοι δεν μπορουν να συγκρατησουν τα νευρα τους, ΜΗΝ διαβασουν τα λινκ



Υ.Γ. Το site των 4T δεν φταιει σε τιποτα, δεν πειραζει και να γινεις μελος. Οι παραπανω που εγραψα ειναι οι καρναβαλοι




:a023: :a023: :a023: :a023: :a023: :a37: :a37: :a37: :a37:

CPANTELO
12/07/2007, 16:17
ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΤΣΑΜΠΑ ΧΑΛΑΤΕ ΤΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ 10 ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΕΣ. ΟΥΤΕ ΑΚΡΗ ΘΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΟΥΤΕ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ. ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΠΟΤΕ ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ, ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΤΙ ΤΟ ΑΛΛΟ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΝ ΟΤΙ ΜΑΜΑΝΕ ΚΑΙ ΣΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΑΠΟ ΜΑΣ ΠΑΡΕΑ ΣΤΑ ΦΡΥΔΙΑ ΤΟΥΣ...

Mago Babidi
12/07/2007, 16:45
Εγώ απλά να επαναλάβω στο φίλο Άφτερ ότι όλοι αυτοί δεν έχουν ένα είδους κόμπλεξ μονάχα (πχ προς τις μηχανές) αλλά είναι γιομάτοι με κόμπλεξ.

Δε χρειάζεται πολύ για να το καταλάβεις αυτό. Λίγο να τους παρακολουθήσεις φτάνει.

Ποιός ο λόγος να χολαίνεις με διανοητικά καθηστερημένους; Θα θύμωνες ποτέ με το σκύλο σου επειδή δε θέλει να καταλάβει με τίποτα να σου φέρει τη σωστή εφημερίδα από το περίπτερο;.... Ε το ίδιο ακριβώς είναι.

Η φύση έκανε το καθήκον της. Τους κατέστησε τρομπαδόρους πριν ακόμα γεννηθούν. Οπότε...;

:wave2:

Ζεύκας
13/07/2007, 02:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Mago Babidi
Εγώ απλά να επαναλάβω στο φίλο Άφτερ ότι όλοι αυτοί δεν έχουν ένα είδους κόμπλεξ μονάχα (πχ προς τις μηχανές) αλλά είναι γιομάτοι με κόμπλεξ.

Δε χρειάζεται πολύ για να το καταλάβεις αυτό. Λίγο να τους παρακολουθήσεις φτάνει.

Ποιός ο λόγος να χολαίνεις με διανοητικά καθηστερημένους; Θα θύμωνες ποτέ με το σκύλο σου επειδή δε θέλει να καταλάβει με τίποτα να σου φέρει τη σωστή εφημερίδα από το περίπτερο;.... Ε το ίδιο ακριβώς είναι.

Η φύση έκανε το καθήκον της. Τους κατέστησε τρομπαδόρους πριν ακόμα γεννηθούν. Οπότε...;

:wave2:

ε καλα μη το χοντραίνουμε κιόλας...

:wave2: