PDA

View Full Version : Κανά "επιστημονικό" συνεργείο για Suzuki



opera
12/07/2007, 18:43
Ρε παιδιά,

μπας κι έχω άσχετο μάστορα; Για πείτε κι εσείς που σας βλέπω νεότερους στην ηλικία... Πού μπορώ να βρω συνεργείο στην περιοχή της Αθήνας με ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑ μάστορα; Το GSXR θέλει από Γιακούμπ κι επάνω... :confused: Να 'στε καλά όλοι.

siakattackj
12/07/2007, 19:55
Αν ο μάστορας ξέρει γράμματα και έχει διάθεση να "READ THE FUCKIN' MANUAL" τότε δεν χρειάζονται επιστήμονες........

Απλά μερικοί μάστορες νομίζουν ότι ήταν δάσκαλοι του Jeremy berges και δεν ανοίγουν σε καμία περίπτωση το μάνιουαλ του μηχανακίου....


ΧΑΧΑΧΑΧΑ Ακόμα και ο Κανεμότο διάβαζε τα μάνιουαλ της HRC!!!!!!!!!!! XAXAXAXAXAXA


Συμπέρασμα: βρες ένα μάστορα που να "ξέρει" να διαβάζει..............

vic13r
13/07/2007, 08:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από opera
Ρε παιδιά,

μπας κι έχω άσχετο μάστορα; Για πείτε κι εσείς που σας βλέπω νεότερους στην ηλικία... Πού μπορώ να βρω συνεργείο στην περιοχή της Αθήνας με ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑ μάστορα; Το GSXR θέλει από Γιακούμπ κι επάνω... :confused: Να 'στε καλά όλοι. Αν θελεις στειλε ενα pm το κιν να σου συστησω εναν ισως εχει ακουσει για τα μηχανακια του

Tropeas
13/07/2007, 15:50
που πήγαινες μέχρι τώρα και τι σου έχει βγάλει???

gcrook
13/07/2007, 16:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από opera
Ρε παιδιά,

μπας κι έχω άσχετο μάστορα; Για πείτε κι εσείς που σας βλέπω νεότερους στην ηλικία... Πού μπορώ να βρω συνεργείο στην περιοχή της Αθήνας με ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑ μάστορα; Το GSXR θέλει από Γιακούμπ κι επάνω... :confused: Να 'στε καλά όλοι.

Για Suzuki στην περιοχη της Αθηνας μπορω να σου προτεινω 2 πολυ καλους, αλλα θελω να μου δωσεις περισοτερες λεπτομερειες σχετικα με το προβλημα σου.