PDA

View Full Version : Quote



Mago Babidi
12/07/2007, 17:59
Είμαι νέος στο φόρουμ σας (αν και είχα γραφτεί πολύ παλιά, αλλά για άγνωστο λόγο σας ξέχασα....) και δεν ξέρω αν έχει ξανασυζητηθεί.

Μονάχα σε μένα φαίνονται κάπως δυσανάγνωστα τα quotes? Δε θα μπορούσε πχ να είχε ένα δικό του backround με ξεχωριστό χρώμα (λευκό πχ) από το υπόλοιπο ποστ;

Πραγματικά με "δυσκολεύει" να παρακολουθήσω τα ποστ με παράθεση. Βέβαια φταίει και το ότι 9 στα 10 φόρουμ που είμαι-ήμουν πάντα το quote είχε το δικό του χρώμα και κάπως καλόμαθα :smokin:


Καλώς σας βρήκα btw :wave2:

Lupo
12/07/2007, 18:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Mago Babidi
Είμαι νέος στο φόρουμ σας (αν και είχα γραφτεί πολύ παλιά, αλλά για άγνωστο λόγο σας ξέχασα....) και δεν ξέρω αν έχει ξανασυζητηθεί.

Μονάχα σε μένα φαίνονται κάπως δυσανάγνωστα τα quotes? Δε θα μπορούσε πχ να είχε ένα δικό του backround με ξεχωριστό χρώμα (λευκό πχ) από το υπόλοιπο ποστ;

Πραγματικά με "δυσκολεύει" να παρακολουθήσω τα ποστ με παράθεση. Βέβαια φταίει και το ότι 9 στα 10 φόρουμ που είμαι-ήμουν πάντα το quote είχε το δικό του χρώμα και κάπως καλόμαθα :smokin:


Καλώς σας βρήκα btw :wave2:

Καλωσόρισες
:wave2:
:beer: :beer: :beer:


:D

Mago Babidi
12/07/2007, 18:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Mago Babidi
Είμαι νέος στο φόρουμ σας (αν και είχα γραφτεί πολύ παλιά, αλλά για άγνωστο λόγο σας ξέχασα....) και δεν ξέρω αν έχει ξανασυζητηθεί.

Μονάχα σε μένα φαίνονται κάπως δυσανάγνωστα τα quotes? Δε θα μπορούσε πχ να είχε ένα δικό του backround με ξεχωριστό χρώμα (λευκό πχ) από το υπόλοιπο ποστ;

Πραγματικά με "δυσκολεύει" να παρακολουθήσω τα ποστ με παράθεση. Βέβαια φταίει και το ότι 9 στα 10 φόρουμ που είμαι-ήμουν πάντα το quote είχε το δικό του χρώμα και κάπως καλόμαθα :smokin:


Καλώς σας βρήκα btw :wave2:


Ωχ ωχ πώς έγινε αυτό??

Lupo
12/07/2007, 18:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Mago Babidi
Ωχ ωχ πώς έγινε αυτό??:

Ποιό?
:confused:


:D

Mago Babidi
12/07/2007, 18:20
Τι σκουληκιάρικο κάνεις??

:bigcry:

Lupo
12/07/2007, 18:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Mago Babidi
Τι σκουληκιάρικο κάνεις??

:bigcry:
Δεν έχω καταλάβει για ποιό πράγμα μιλάς, :uplate:
αλλά όποια κι αν είναι η απορία σου, η πιο πιθανή απάντηση είναι ότι......





9 στα 10 φόρουμ που συμμετείχες-έχεις τα μέλη τους είναι καλά παιδιά,
κι όχι ρεμάλια όπως εδω, στο δέκατο! :D





:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer:

Υ.Γ. Για το καλωσόρισμα κι από τον υπόλοιπο κόσμο, καλό θα ήταν ν'ανοίξεις thread εδώ (http://www.moto.gr/forums/forumdisplay.php?s=&forumid=46) .:wave2:

Λεωνίδας
12/07/2007, 21:23
:lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: