PDA

View Full Version : Ακυρωθηκε track day



kost rider
12/07/2007, 20:31
Aκυρωθηκε το τελευταιο track day του 0300 που ηταν για τις 25-7-07.Η πληροφορια ειναι εγκυρη αφου το ανακοινωσε η Ιωαννα χθες μετα το τελος του τελευταιου session,λογο ζεστης..:(

vic13r
13/07/2007, 10:27
Κριμα γιατι στο προχθεσινο δεν μπορουσα αν παω.Πρεπει να ειχε πολυ λιγο κοσμο προχθες.Ετσι δεν ειναι?

vic13r
13/07/2007, 10:30
Υποψιαζομαι οτι πρεπει να μπηκαν μεσα στα δυο τελευταια γι αυτο ακυρωσαν και το επομενο, την προτελευταια φορα τοτε με τον καυσωνα,ακουσα πως ηταν μονο 5 μηχανακια,οποτε λογικο ειναι.

erR0r
13/07/2007, 15:07
Ακυρώθηκε και του Ζαφειρόπουλου για τις 18/7

kost rider
16/07/2007, 06:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από vic13r
Κριμα γιατι στο προχθεσινο δεν μπορουσα αν παω.Πρεπει να ειχε πολυ λιγο κοσμο προχθες.Ετσι δεν ειναι?

εγω πηγα στο τελευταιο σεζιον πραγματικα ηταν σκετη απολαυση!ειμασταν πολυ λιγοι..

jarv
18/07/2007, 11:02
Καλημέρα σε όλους, η ακύρωση δεν γίνεται γιατί "μπήκαμε" μέσα οικονομικά, όταν έχεις προγραμματίσμένα 18 track days σε μία χρονιά ξέρεις πως σε κάποια από αυτά θα βρέχει ή θα έχει ζέστη, ο λόγος της ακύρωσης είναι η ζέστη συν το γεγονός πως πολλοί ήταν αυτοί που μου είπαν στο τελευταίο πως φεύγουν για διακοπές και δεν θα έρθουν.
Εύχομαι καλό καλοκαίρι σε όλους, καλές διακοπές, καλή ξεκούραση και ραντεβού 12 Σεπτεμβρίου στα Μέγαρα.
Ιωάννα

vic13r
18/07/2007, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από jarv
Καλημέρα σε όλους, η ακύρωση δεν γίνεται γιατί "μπήκαμε" μέσα οικονομικά, όταν έχεις προγραμματίσμένα 18 track days σε μία χρονιά ξέρεις πως σε κάποια από αυτά θα βρέχει ή θα έχει ζέστη, ο λόγος της ακύρωσης είναι η ζέστη συν το γεγονός πως πολλοί ήταν αυτοί που μου είπαν στο τελευταίο πως φεύγουν για διακοπές και δεν θα έρθουν.
Εύχομαι καλό καλοκαίρι σε όλους, καλές διακοπές, καλή ξεκούραση και ραντεβού 12 Σεπτεμβρίου στα Μέγαρα.
Ιωάννα Δεν το εννοουσα με κακη εννοια ουτε ηθελα να σας κακολογισω εξαλλου πιστευω οτι οι διοργανωσεις σας ειναι απο τις καλυτερες.Και αν δεν κανω λαθος την πιστα την νοικιαζετε ετησια οποτε ειτε γινει trackday ειτε οχι ειναι το ιδιο,καλες διακοπες!!!

jarv
18/07/2007, 15:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από vic13r
Δεν το εννοουσα με κακη εννοια ουτε ηθελα να σας κακολογισω εξαλλου πιστευω οτι οι διοργανωσεις σας ειναι απο τις καλυτερες.Και αν δεν κανω λαθος την πιστα την νοικιαζετε ετησια οποτε ειτε γινει trackday ειτε οχι ειναι το ιδιο,καλες διακοπες!!!

Μάλλον ήμουν αυστηρή χωρίς να το καταλάβω (τελικά δεν είναι τυχαίο που με αποκαλούν λοχία, στρατηγό κλπ), καλά να περάσεις
Ιωάννα