PDA

View Full Version : Συζητήσεις και γενικό μπλα μπλα



afrotwin
22/09/2004, 14:12
Εδώ τα λεμε όλα

afrotwin
22/09/2004, 14:14
:beer: :beer: :beer:

A.I.
22/09/2004, 14:21
Yπάρχει ιατρικό απόρρητο ή θα τα δούμε αύριο στην espresso?.. :rotflmao:

afrotwin
22/09/2004, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από A.I.
Yπάρχει ιατρικό απόρρητο ή θα τα δούμε αύριο στην espresso?.. :rotflmao:

filarako gia tipota na min ise sigouros
:rotflmao:

A.I.
22/09/2004, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
filarako gia tipota na min ise sigouros
:rotflmao:

ούτε για την αθωότητα του κεντέρη???...:confused:

afrotwin
22/09/2004, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από A.I.
ούτε για την αθωότητα του κεντέρη???...:confused:

kala ise sovaros?:hypnotize
kirios gia afto:(
milame an ixane podia i ntopes den xriazontousan i a8lites...
:rotflmao: :rotflmao:
ala mias ke den exoun tous valane tou kenteri ke alon
ke parakolou8opusan pianou i ntopa vgeni proti :rotflmao: :rotflmao:
ke peftane ta stiximata sinefo
ke tou tzekou den tou ekatse fetos leme....:rotflmao:

A.I.
22/09/2004, 14:38
Για τον Tζέκο μην ανυσηχείς φίλε, θα τα βγάλει τα λεφτά απ' την ταινία...


4740

afrotwin
24/09/2004, 14:12
apo sniper

Και θα έχεις και μαζί σου κανένα μπουκαλάκι "Μήπως" και σου κάψει λίγο;

Σύνελθε γιατί κάτι μου λέει ότι θα σε αποβάλλουν απο εδώ με το XR750 που πας να φτιάξεις.....

afrotwin
24/09/2004, 14:14
apo gst

κατι πηρε το ματι μου και μενα


και τσιμουδια εεεε

:lol:

Μικρή Λουλού
24/09/2004, 17:49
ΤΑ ΦΟΥΛ ΡΕΙΣΙΝΓΚ ΣΥΝΘΕΤΙΚΑ ΛΑΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ "ΤΣΙΜΠΑΝΕ",ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΤΗΝ ΜΑΞΙΜΟΥΜ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΠΟΝΟΥΝΤΑΙ(ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΝΑ ΣΠΑΝΕ) ΕΥΚΟΛΑ..
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΑΩ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΔΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΕΤΑΙ,ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΣΤΟ ΜΑΞΙΜΟΥΜ !!

ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤ,ΘΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΡΝΑΤΕ ΟΛΟΙ !!!:uplate: :uplate: :yuck: :yuck:

Julius
27/09/2004, 09:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΤΑ ΦΟΥΛ ΡΕΙΣΙΝΓΚ ΣΥΝΘΕΤΙΚΑ ΛΑΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ "ΤΣΙΜΠΑΝΕ",ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΤΗΝ ΜΑΞΙΜΟΥΜ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΠΟΝΟΥΝΤΑΙ(ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΝΑ ΣΠΑΝΕ) ΕΥΚΟΛΑ..
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΑΩ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΔΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΕΤΑΙ,ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΣΤΟ ΜΑΞΙΜΟΥΜ !!

ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΠΡΟΤΖΕΚΤ,ΘΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΡΝΑΤΕ ΟΛΟΙ !!!:uplate: :uplate: :yuck: :yuck:

Exeis proxorisei kialo diladi?? :uplate: :yuck: :eyepop:

Μικρή Λουλού
27/09/2004, 09:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Exeis proxorisei kialo diladi?? :uplate: :yuck: :eyepop:



ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΗΔΗ ΨΗΛΟ ΦΤΕΡΟ,ΦΑΙΡΙΝΓΚ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΑ ΕΧΟΥΝ ΞΗΛΩΘΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ...

ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΒΑΛΩ ΜΑΣΚΑ ΣΤΑ ΚΑΛΑΜΙΑ,ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ...

ΨΑΧΝΩ ΔΕ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΦΤΕΡΟ ΙΣΙΟ ΑCERBIS, ΤΟ ΡΑΛΛΥ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΦΑΝΑΡΑΚΙΑ...


ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ SUPERSPY...


AΛΛΕΣ ΙΔΕΕΣ???


:beer:

Julius
27/09/2004, 09:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΨΑΧΝΩ ΔΕ ΓΙΑ ΠΙΣΩ ΦΤΕΡΟ ΙΣΙΟ ΑCERBIS, ΤΟ ΡΑΛΛΥ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΦΑΝΑΡΑΚΙΑ..
:beer:


to fairing einai must re tanasi, esto kai ean einai apo agventure me plastiko ntepozito 20lt acerbis (topiases to yponooumeno?)

Fteraki prepei na exei h hellinmoto apo to 660 to rally to opoio erxotane katopin paragelias alla eixane kykloforisei merika

vale toy mavres zantes kai prin tis foreseis epano steile ta kentra gia anodiosh kai kanta xrysa h' vourtsise ta.

valtoy gps 'h kai road book

'h sthn xeiroterh periptosh pigene poulato kai pare to KTM to adventure afou afto einai to epithimito apotelesma (pou omos den prokeite na ftaseis)

Ego pantos Otan erthei h ora ths allaghs....... kati tetoio skeftome

eos tote den alazo oute vida (entaksi isos alakso tis xouftes)

frog1
10/10/2004, 22:58
Καλησπέρα παιδιά θα ήθελα να σας πω δυο περιστατικά που μου συνέβησαν μεσα στην εβδομάδα που πέρασε.
Αρχίζω με το πρώτο. Καθώς πηγενα με την αφρικα σε κεντρικό δρόμο του Χαλανδρίου (ευτυχώς με λιγα χιλιόμετρα) και 8έλωντας να στρίψωσε ενα στενό νοιώθω την μπροστινή ρόδα να φεύγει αλλα ευτυχώς αμεσως ξαναγάντζωσε στον δρομο και αμέσος μετά να φεύγει η πίσω αλλα ευτυχώς και αυτή ξαναγάντζωσε στον δρόμο τινάχτηκα πανω στη μηχανή λες και με χτύπησε ρεύμα και άπλωσα τα ποδια για να την κρατήσω οσο γινότανε αλλα ευτυχώς δεν χρειάστηκε τελικά κοιτάω στον δρόμο και διαπιστώνω οτι ηταν μια λεπτή λωρίδα απο πετρέλαιο η οποία εγω εφτασα στον προορισμό μου και αυτή δεν είχε τελειώσει.

παιδια προσοχή στα πετρέλαια στους δρόμους ειναι η εποχή τώρα και μέχρι τον δεκέμβριο τουλάχιστον.


Το δεύτερο συνέβη σήμερα το πρωί βγήκαμε με την γυναίκα μου μια βολτα με την αφρικα και στην κηφισίας στο ύψος της αγίας βαρβάρας ειμε σταματημένος στο φανάρι και βλέπω στην κηφισίας ανέβαινε ενα παλικάρι με ενα τρανσαλπ 600 στην δεξια λωρίδα χωρίς να τρέχει απο την μεσαία τον περνάει ενα χιουντάι και αμέσως στριβει δεξιά στο φανάρι της αγ. Βαρβάρας με αποτέλεσμα να πετύχει το παιδί στην μπροστινή ρόδα και να το πετάξει κατω το ευτύχημα εινε οτι το παιδί δεν χτύπησε παρα λιγάκι το πόδι του η μηχανή του εφερε δυο τούμπες δεν την πρόσεξα αν επαθε κάτι να πώ την αλήθεια ο τύπος με το αυτοκίνητο σταμάτησε βεβαια ακουσε τα σχετικά μπινελίκια αρκετά χοντρά ο οποίος οδηγούσε με χτυπημένο πόδι γιατί ειχε πατερίτσα οταν ανοιξε την πόρτα και προσπα8ούσε να βγει.Η γυναικατου ηταν εγγυος η οποία τα ειχε παιξει και αυτή. τελος πάντων αφου το παληκάρι δεν ειχε πα8ει τίποτα εφυγα και τους αφησα να τα βρουν μονοι τους εδωσα στο παληκάρι το τηλεφωνό μου μήπως και χρειαστεί τίποτα.

Και ρωτάω αυτοί ειναι οι μαλάκες του σαββατοκύριακου που βγαίνουν στον δρόμο και όποιον παρει ο χάρος????

συγνωμη αν σας κούρασα αλλα ειπα να σας τα πω ειδικά το δεύτερο περιστατικό γιατί με ταρακούνησε και ήθελα να το βγάλω απο μέσα μου.