PDA

View Full Version : Alien Spaceship On The Moon



tilo_wolff
14/07/2007, 23:57
auto pou panta ithela na dw...tin pisw pleura tis selinis!!!

http://www.youtube.com/watch?v=rc7mkHtuLOs

AFTER
15/07/2007, 00:45
Εγω που θελω να δω αλλες ''πισω πλευρες'', λες να ειναι κακο? :rolleyes:

tilo_wolff
15/07/2007, 01:12
DEN KAKOOOOO:p

tifoefs
15/07/2007, 11:09
Σκεψου ναχαν φερει το σκουπιδι κατα δω και να πληρωνες για να το δεις !!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

el_hymador
15/07/2007, 11:53
:alien:

Χρειαζομαι ενα προωθητηρα πλασματος, μια ηλεκτρομαγνητικη διοδο ανασχεσης και ενα εναλλακτη ιοντων...

το μπουρδελο με αφησε σε ενα ερημο δορυφορο... ηρθε πριν λιγο καιρο ενα διαστημοπλο και νομιζα πως ηταν η διαπλανητικη οδικη βοηθεια, αλλα τελικα ηταν κατι μαλακες που με κοιταζαν και εφυγαν μετα...

παρακαλω βρισκομαι στο 244.54. -17'' 879.564-8'' σημειο του γαλαξιακου χαρτη, οποιος περασει απο εδω ας με βοηθησει...

υ.γ. και μου τα λεγαν οτι τα σκαφη που φτιαχνουν στον αστερισμο του Κυκνου ειναι ζημιαρακα, αλλα εγω εκει!! φατην τωρα....οταν γυρισω θα το πουλησω και θα παρω αξιοπιστο διαστημοπλοιο...μονο που σκεφτομαι το δουλεμα απο την παρεα δεν θελω να γυρισω μιλαμε!!

Ζεύκας
15/07/2007, 16:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
:alien:

Χρειαζομαι ενα προωθητηρα πλασματος, μια ηλεκτρομαγνητικη διοδο ανασχεσης και ενα εναλλακτη ιοντων...

το μπουρδελο με αφησε σε ενα ερημο δορυφορο... ηρθε πριν λιγο καιρο ενα διαστημοπλο και νομιζα πως ηταν η διαπλανητικη οδικη βοηθεια, αλλα τελικα ηταν κατι μαλακες που με κοιταζαν και εφυγαν μετα...

παρακαλω βρισκομαι στο 244.54. -17'' 879.564-8'' σημειο του γαλαξιακου χαρτη, οποιος περασει απο εδω ας με βοηθησει...

υ.γ. και μου τα λεγαν οτι τα σκαφη που φτιαχνουν στον αστερισμο του Κυκνου ειναι ζημιαρακα, αλλα εγω εκει!! φατην τωρα....οταν γυρισω θα το πουλησω και θα παρω αξιοπιστο διαστημοπλοιο...μονο που σκεφτομαι το δουλεμα απο την παρεα δεν θελω να γυρισω μιλαμε!!

Μια χάρη ρε φίλε....μη ξαναπάρεις ευρωπαικό διαστημόπλοιο...αφού ξέρεις ότι χαλάνε....

έχουν γραφτεί χιλιάδες ποστ στις διαμάχες περί JAPANESE VS EUROPEAN SPACESHIPS αλλά εσύ δεν μας άκουγες...

makis206
15/07/2007, 23:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
υ.γ. και μου τα λεγαν οτι τα σκαφη που φτιαχνουν στον αστερισμο του Κυκνου ειναι ζημιαρακα, αλλα εγω εκει!! φατην τωρα....οταν γυρισω θα το πουλησω και θα παρω αξιοπιστο διαστημοπλοιο...μονο που σκεφτομαι το δουλεμα απο την παρεα δεν θελω να γυρισω μιλαμε!!

Οι μλκίες πληρώνονται :evil:

Για να μάθεις την επόμενη φορά να πηγαίνεις με το CBF όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο από υπερατλαντικό :D