PDA

View Full Version : ΜιΧαλακηηη Εεεεε



XTMPAM
24/11/2003, 10:05
ΒΓΑΛΤΗΝ ΕΞΩΩΩ ΟΟΟΟΟΟ ΝΑ ΤΗ ΔΟΥΝΕ ΕΕΕΕΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΝΕΕΕ ΟΟΟΟΟ!!!


150

Julius
24/11/2003, 10:10
re seis, mhn me giouxarete alla nomizo "X" (1-1) den eitane to apotelesma??? (den to leo eironika re)

Giati xerete to paidaki????

XTMPAM
24/11/2003, 10:15
ΗΡΘΕ ΑΛΛΑ ΑΣΕ ΝΑ ΠΕΙΡΑΞΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΤΟΥΣ ΓΑΥΡΟΥΣ!!

bikersonly
24/11/2003, 10:20
Τόσο γκάουδες είστε? Δεν πήρατε πρέφα ότι σας το δώσαμε το Χ?

Τουλάχιστον έπρεπε να το φανταστείτε ρε, εδώ έβαλε ο παλτός σας γκολ.Δεν έχει ξαναγίνει.Και ο Κατεργιαννάκης το άφησε να μπει γιατί σου λέει άντε τα κουλάδια να ξανακάνετε σουτ.

Αυτά είναι γκολ αντρίκια! Πάρτε να δείτε λιγάκι.

ΟΥΣΤ ΛΟΥΓΚΡΕΣ!!!


151

XTMPAM
24/11/2003, 10:27
ΔΕ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ ΕΤΣΙ?ΠΟΥ ΕΜΠΑΙΝΕ ΑΡΓΑ ΑΡΓΑΑΑ!ΟΥΤΕ Η ΠΑΣΑ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ Ο ΜΗΤΣΑΡΑΣ?ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ!!!ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!
ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝΕ ΕΤΣΙ?

NLS
24/11/2003, 10:31
το καλύτερο αποτέλεσμα για μας (τους Πειραιώτες)... ΔΕΝ χάσαμε, αλλά ΔΩΣΑΜΕ την παράταση που θέλαμε στην μαλακία του Σουμ

ΑΝ χάνατε, ίσως οι σοβαροί βάζελοι που φωνάζουν να είχαν περάσει την γραμμή τους (δηλαδή να αλλάξει η μισή ομάδα, να πάρετε σοβαρό πρωπονητή και ωωωωωω ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΛΙΓΑ ΛΕΦΤΑ η αιώνες τώρα καβουροδιοίκηση σας - που θέλετε να είστε και αντίπαλοι μας με 1/10 του budget μας)

έτσι όμως, το κουτόχορτο συνεχίζει να μασιέται από σας και όλα καλά για μας (πρωτάθλημα δεν βλέπετε)

perfect

Alkis
24/11/2003, 10:56
Αλλά εμένα με πήρε ο ύπνος στην καρέκλα. ’μα είναι έτσι τα ντέρμπυ, καλύτερα να ασχοληθώ με τα ναρκωτικά.

Ο Γαύρος χάλια, ο βάζελος άμυνα λες και έπαιζε με την Ρεάλ Μαδρίτης στις ωραίες εποχές της. Το αποτέλεσμα λογικό, αλλά δεν νομίζω ότι μπορεί κανείς να είναι ευχαριστημένος απο την ομάδα του.

ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ ΛΙΓΟ ΜΠΑΛΙΤΣΑ ΝΑ ΤΣΟΥΛΑΕΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.

Χάλια μαύρα και στους δυο. Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός έπαιζε, όχι Κρύα Νερά - Κορδελιό. Δεν ξέρω εάν υπέπεσε της αντίληψής σας.

NLS
24/11/2003, 11:03
χάλια μαύρα both - συμφωνώ απόλυτα

το ότι οι βάζελοι έφυγαν ευχαριστημένοι πάντως (! πάει ο πάλε ποτέ ΠΑΟ μου φαίνεται) είναι επιτυχία της διοίκησης...

θα μείνουν με Σουμ-Σουμ και με τη μισή ομάδα παλτό...

το προχτεσινό αποτέλεσμα, έδωσε επ'αόριστο παράταση σε αυτό και αυτό μόνο καλό για μας μπορεί να είναι

για να φανεί η επιτυχία του αποτελέσματος, να σας αναφέρω για γνωστό μου, βάζελο, που βρήκε να πει ότι "βρε δεν παίρνετε έναν σέντερ φορ" (πράγμα που έχει δίκιο μεν) ΑΝΤΙ να αναρωτηθεί αν το παλτό τους δεν είχε γίνει παίκτης για προχτές (και μόνο) που θα ήταν, αντί να αναρωτηθεί γιατί δεν αλλάζει η μισή αίσχος ομάδα (κόστους ξαναλέω, 1/4 της δικής μας) και ο δουλοπρεπής προπονητής!

thanx guys

XTMPAM
24/11/2003, 11:03
ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝΕ!ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΚΗ!ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΝΑ 2,3,4 ΑΙΩΝΕΣ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ!!!ΠΟΙΟ ΝΤΕΡΜΠΙ!ΦΟΒΟΝΤΟΥΣΤΑΝ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΙ ΝΤΕΡΜΠΙ!!ΗΗΜΑΑΑΡΡΤΟΟΝ ΚΥΡΙΕ!!ΤΕΣΠΑ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ!!ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΟΣ Ο ΓΙΑΣΕΜΑΚΗΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΓΑΥΡΟΣ!!
ΕΙΔΩΜΕΝ!!!

greekshadow
24/11/2003, 13:22
ΠΑΥΛΟ ΘΕΕ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΠΑΕ!!!

illuminatios
24/11/2003, 16:53
Ρε Μιχαλη, αφου τα παμε... Μην τους ξυπνας τους ανθρωπους... Μην τους ξεστραβωνεις.Και ασε να πανυγηρισουν το γεγονος οτι μετα απο πολλα χρονια δεν χασανε...
Πελααααααατες μας!!