PDA

View Full Version : 5 ακόμα!



MikeG
16/07/2007, 20:27
5 ακόμα μηνύματα & φτάνω τα 1000!!!:D :D :D :D
Άντε να τα κάνω ένα δις και!


p.s 4 δηλαδή ακόμα!

:smokin: :smokin: :a5: :a5: :a25: :a25: :a08: :a022: :a33: :a49:

AFTER
16/07/2007, 20:29
Ρωτα τον Mακη που εχει μηδενισει 2 φορες

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

MikeG
16/07/2007, 20:30
Εντάξει αυτός παίζει σε δική του γαλαξιακή κατηγορία!

:D :D :wave2:

MikeG
16/07/2007, 20:36
& αυτό είναι το 1000στό!!!!

:beer: :beer: :beer: :smokin: :wave2:

AFTER
16/07/2007, 20:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
& αυτό είναι το 1000στό!!!!

:beer: :beer: :beer: :smokin: :wave2:


Τhis is ΧΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


:rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :bawl: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :lol: :rotflmao:

makis206
17/07/2007, 06:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Ρωτα τον Mακη που εχει μηδενισει 2 φορες
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Α το μόνο εύκολο !

Λίγες τεχνικές γνώσεις να έχεις και τα μηδένισες τα ποστόμετρα :rotflmao:

Υπομονή Mike :a9:

:lol: :beer: :wave2:

sober
17/07/2007, 10:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Α το μόνο εύκολο !

Λίγες τεχνικές γνώσεις να έχεις και τα μηδένισες τα ποστόμετρα :rotflmao:

Υπομονή Mike :a9:

:lol: :beer: :wave2:



Μακη παιδι μου...μετα απο σενα...το χαος!!!

:lol: :lol: :bigcry: :lol: :lol:

makis206
17/07/2007, 10:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Μακη παιδι μου...μετα απο σενα...το χαος!!!
:lol: :lol: :bigcry: :lol: :lol:

Μετά από μένα ο Λύκος (http://www.moto.gr/forums/memberlist.php?s=&what=topposters&perpage=10) !:rotflmao:

Αλλά αυτός σπαμάρει κιόλας :o


:lol: :rotflmao: :lol:

kalesin
17/07/2007, 10:18
:look: :look:

makis206
17/07/2007, 10:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
:look: :look:

:a24: :a24:


:lol:

costas81
17/07/2007, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
:look: :look:

ΑΧΙΔΙδάσκαλος!!


:winka:

costas81
17/07/2007, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Μετά από μένα ο Λύκος (http://www.moto.gr/forums/memberlist.php?s=&what=topposters&perpage=10) !:rotflmao:

Αλλά αυτός σπαμάρει κιόλας :o


:lol: :rotflmao: :lol:


κουμπάρε πας και εσυ για τα 20.000!


:a27: :a27: :a27: :a27:

makis206
17/07/2007, 10:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
κουμπάρε πας και εσυ για τα 20.000!
:a27: :a27: :a27: :a27:

Στα πόσα καίγομαι ;

:lol: :lol: :lol:

costas81
17/07/2007, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Στα πόσα καίγομαι ;

:lol: :lol: :lol:



στα επόμενα πρόβατα!!!!!




:wave2:

kalesin
17/07/2007, 10:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Στα πόσα καίγομαι ;

:lol: :lol: :lol:


κ αλλο να καεις;

ποσο πια;


:confused:

makis206
17/07/2007, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
κ αλλο να καεις;
ποσο πια;
:confused:

Κι όμως ξέρεις τι έχω παρατηρήσει ;

Ότι έχω σοβαρέψει πολύ το τελευταίο διάστημα, είμαι πως να το πω ; Πιο ώριμος πλέον.

Βλέπω τα πράγματα πιο σφαιρικά και πράττω πιο σωστά, μέχρι και φλάντζες έχω αγοράσει για να μου τις αλλάξω.

:sun:

sober
17/07/2007, 11:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Κι όμως ξέρεις τι έχω παρατηρήσει ;

Ότι έχω σοβαρέψει πολύ το τελευταίο διάστημα, είμαι πως να το πω ; Πιο ώριμος πλέον.

Βλέπω τα πράγματα πιο σφαιρικά και πράττω πιο σωστά, μέχρι και φλάντζες έχω αγοράσει για να μου τις αλλάξω.

:sun:




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
17/07/2007, 11:14
:bigcry: :bigcry: :bigcry:


ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΠΑΛΙ ΓΜΤ!!!

:cry: :cry: :cry:

kalesin
17/07/2007, 11:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Κι όμως ξέρεις τι έχω παρατηρήσει ;

Ότι έχω σοβαρέψει πολύ το τελευταίο διάστημα, είμαι πως να το πω ; Πιο ώριμος πλέον.

Βλέπω τα πράγματα πιο σφαιρικά και πράττω πιο σωστά, μέχρι και φλάντζες έχω αγοράσει για να μου τις αλλάξω.

:sun:


το εχω παρατηρησει κ εγω
δειχνεις να εχεις ωριμασει. Αλλωστε εισαι κ μεγαλο παιδι πια κ η ζωη το κανει αυτο στους ανθρωπους.

Να σου πω την αληθεια, δεν περιμενα να το πω ποτε αυτο, αλλα εισαι ενας σοβαρος ανθρωπος πια

οχι τοσο οσο μπορεις να γινεις, αλλα εισαι σε καλο δρομο

Μπραβο αγορι μου, χαιρομαι πολυ για σενα


Σε οτι εχει να κανει με τις φλατζες... μεταλλικες η απλες;

:wave2:

DimChios
17/07/2007, 11:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
το εχω παρατηρησει κ εγω
δειχνεις να εχεις ωριμασει. Αλλωστε εισαι κ μεγαλο παιδι πια κ η ζωη το κανει αυτο στους ανθρωπους.

Να σου πω την αληθεια, δεν περιμενα να το πω ποτε αυτο, αλλα εισαι ενας σοβαρος ανθρωπος πια

οχι τοσο οσο μπορεις να γινεις, αλλα εισαι σε καλο δρομο

Μπραβο αγορι μου, χαιρομαι πολυ για σενα


Σε οτι εχει να κανει με τις φλατζες... μεταλλικες η απλες;

:wave2:




Οχι που δε θα ειχε αποψη ο ΑΡΧΙΚΑΜΕΝΟΣΚΙΑΣΜΗΤΟΥΦΑΙΝΕΤΑΙ!

:a21: :a21: :a21: :a21:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
17/07/2007, 11:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
το εχω παρατηρησει κ εγω
δειχνεις να εχεις ωριμασει. Αλλωστε εισαι κ μεγαλο παιδι πια κ η ζωη το κανει αυτο στους ανθρωπους.
Να σου πω την αληθεια, δεν περιμενα να το πω ποτε αυτο, αλλα εισαι ενας σοβαρος ανθρωπος πια
οχι τοσο οσο μπορεις να γινεις, αλλα εισαι σε καλο δρομο
Μπραβο αγορι μου, χαιρομαι πολυ για σενα
Σε οτι εχει να κανει με τις φλατζες... μεταλλικες η απλες;
:wave2:

Χαίρομαι ιδιαίτερα που κάποιος αναγνώρισε τη σοβαρότητα που διακρίνει τον εγκεφαλικό μου κόσμο πλέον.

Είναι η πρώτη ακτίδα που μου δίνει την ώθηση να κατέβω μέχρι και για πρωθυπουργός στο άμεσο μέλλον, δεν θέλω ν'ακουστεί αστείο αλλά πραγματικά το σκέφτομαι, πιστεύω εξάλλου στον εαυτό μου και σε ότι είμαι ικανός να κάνω γι'αυτόν τον τόπο.

Πέρα όμως απ'αυτό που ο χρόνος θα το δείξει, είναι ιδιαίτερα ευχάριστο το γεγονός να παρατηρώ ότι υπάρχει ανταπόκριση στις ώριμές μου σκέψεις και ότι το επίπεδο που ανέβασα ξαφνικά δεν βρίσκεται μετέωρο στον αέρα δίχως αντίκρισμα, ειλικρινά φίλε μου, χαίρομαι που υπάρχεις για να μ'ακούς και να σ'ακούω.:a10:


Για τις φλάντζες θα ρωτήσεις εσύ στα τεχνικά ή να ρωτήσω εγώ μπας αποφύγω την πατάτα ;

:lol: :lol:

DimChios
17/07/2007, 11:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Χαίρομαι ιδιαίτερα που κάποιος αναγνώρισε τη σοβαρότητα που διακρίνει τον εγκεφαλικό μου κόσμο πλέον.

Είναι η πρώτη ακτίδα που μου δίνει την ώθηση να κατέβω μέχρι και για πρωθυπουργός στο άμεσο μέλλον, δεν θέλω ν'ακουστεί αστείο αλλά πραγματικά το σκέφτομαι, πιστεύω εξάλλου στον εαυτό μου και σε ότι είμαι ικανός να κάνω γι'αυτόν τον τόπο.

Πέρα όμως απ'αυτό που ο χρόνος θα το δείξει, είναι ιδιαίτερα ευχάριστο το γεγονός να παρατηρώ ότι υπάρχει ανταπόκριση στις ώριμές μου σκέψεις και ότι το επίπεδο που ανέβασα ξαφνικά δεν βρίσκεται μετέωρο στον αέρα δίχως αντίκρισμα, ειλικρινά φίλε μου, χαίρομαι που υπάρχεις για να μ'ακούς και να σ'ακούω.:a10:


Για τις φλάντζες θα ρωτήσεις εσύ στα τεχνικά ή να ρωτήσω εγώ μπας αποφύγω την πατάτα ;

:lol: :lol:




Και να σκεφτείτε ότι του χρόνου, το καλοκαίρι θα είναι ακόμα πιό ζεστο!

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

kalesin
17/07/2007, 11:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Χαίρομαι ιδιαίτερα που κάποιος αναγνώρισε τη σοβαρότητα που διακρίνει τον εγκεφαλικό μου κόσμο πλέον.

Είναι η πρώτη ακτίδα που μου δίνει την ώθηση να κατέβω μέχρι και για πρωθυπουργός στο άμεσο μέλλον, δεν θέλω ν'ακουστεί αστείο αλλά πραγματικά το σκέφτομαι, πιστεύω εξάλλου στον εαυτό μου και σε ότι είμαι ικανός να κάνω γι'αυτόν τον τόπο.

Πέρα όμως απ'αυτό που ο χρόνος θα το δείξει, είναι ιδιαίτερα ευχάριστο το γεγονός να παρατηρώ ότι υπάρχει ανταπόκριση στις ώριμές μου σκέψεις και ότι το επίπεδο που ανέβασα ξαφνικά δεν βρίσκεται μετέωρο στον αέρα δίχως αντίκρισμα, ειλικρινά φίλε μου, χαίρομαι που υπάρχεις για να μ'ακούς και να σ'ακούω.:a10:


Για τις φλάντζες θα ρωτήσεις εσύ στα τεχνικά ή να ρωτήσω εγώ μπας αποφύγω την πατάτα ;

:lol: :lol:

μπορει να ειμαστε ως επι των πλειστων αγροικοι εδω μεσα, αλλα να εισαι σιγουρος οτι προκειται για εσκεμενη συμπεριφορα απεναντι στην αλλοτριωση της ανωνυμιας του πληκτρολογιου
Οι αχτιδες της συμπεριφορας σου εχουν ληφθει απο τους συλλεκτες της ευαισθησιας των σκεπτομενων εδω μεσα.

Σε οτι εχει να κανει για πρωθυπουργος, θα σε συμβουλευα να μην βιαστεις. Ξεκινα απο την τοπικη αυτοδιοικηση, γινε Νομαρχης κ αν θελεις κ μπορεις να προχωρησεις παρα κατω, πηγαινε κ για πρωθυπουργος Θα εχεις κ 200 κεφαλια ψηφους απο μενα.



Σε οτι εχει να κανει με τις φλατζες, φοβαμαι οτι ο σοφος γεροντας του χωριου μας, δεν ασχολειται με 206... δοκιμασε ομως

:beer: :beer:

makis206
17/07/2007, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Και να σκεφτείτε ότι του χρόνου, το καλοκαίρι θα είναι ακόμα πιό ζεστο!
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Θά'χουμε αλλάξει φλάντζες όμως !:a08:


ευελπιστούμε τουλάχιστον :look:

:lol:

makis206
17/07/2007, 12:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
Σε οτι εχει να κανει για πρωθυπουργος, θα σε συμβουλευα να μην βιαστεις. Ξεκινα απο την τοπικη αυτοδιοικηση, γινε Νομαρχης κ αν θελεις κ μπορεις να προχωρησεις παρα κατω, πηγαινε κ για πρωθυπουργος Θα εχεις κ 200 κεφαλια ψηφους απο μενα.

Κι ενώ κατέβασα όλες μου τις σκέψεις και σενάρια στην στρογγυλή μου τραπέζη, πάντα υπάρχει κάτι που θα μπορούσε να χωρέσει στην όλη σούμα του πρότζεκτ μου.

Δεν έχω να πω τίποτ'άλλο, ευχαριστώ που υπάρχεις/καταθέτεις/συμμερίζεσαι, απλά.:a10:



Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
Σε οτι εχει να κανει με τις φλατζες, φοβαμαι οτι ο σοφος γεροντας του χωριου μας, δεν ασχολειται με 206... δοκιμασε ομως
:beer: :beer:


Μλκα :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

kalesin
17/07/2007, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Κι ενώ κατέβασα όλες μου τις σκέψεις και σενάρια στην στρογγυλή μου τραπέζη, πάντα υπάρχει κάτι που θα μπορούσε να χωρέσει στην όλη σούμα του πρότζεκτ μου.

Δεν έχω να πω τίποτ'άλλο, ευχαριστώ που υπάρχεις/καταθέτεις/συμμερίζεσαι, απλά.:a10:




τι θκατα συμβουλοι ειμεθα κυριε μου;



να κοψω τιμολογιο, η θα τα κανονισουμε κ αυτα φιμε;

:beer:

makis206
17/07/2007, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
να κοψω τιμολογιο, η θα τα κανονισουμε κ αυτα φιμε;
:beer:

Μισό να ρωτήσω στο λογιστήριο αλλά μάλλον για ιριδίζουσα περίπτωση την κόβω

:beer: :wave2: :look:

costas81
17/07/2007, 12:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Θά'χουμε αλλάξει φλάντζες όμως !:a08:


ευελπιστούμε τουλάχιστον :look:

:lol:


και ψυγείο Μάκη και ψυγείο!

Δεν θα αντέξει τέτοιες θερμοκρασίες.....

OldMan
17/07/2007, 12:50
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Όσο παραμένουν εδώ τα περί φλαντζών και ψυγείων, μια χαρά τα πάμε.... :D

kalesin
17/07/2007, 12:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Όσο παραμένουν εδώ τα περί φλαντζών και ψυγείων, μια χαρά τα πάμε.... :D


αμα το διατυπωσουμε ομως ομορφα ομορφα, με τεχνικοα χαρακτηριστικα, σχεδιαγραμματα κτλ κ το βαλουμε στα τεχνικα;

:D

τι θα γινει;






ασε μην απαντας, φιλολογικη ητο η ερωτηση

φανταζομαι σε καποιο τοπο που μοιαζει με αυτο που κραταει τα παντελονια, με αγκραφες κ τρυπουλες....

OldMan
17/07/2007, 12:56
Θα πω τον Στάθη, εκτός από την "Ζώνη" και φτιάξει και τις "Τιράντες" !!! :smokin:

kalesin
17/07/2007, 12:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Θα πω τον Στάθη, εκτός από την "Ζώνη" και φτιάξει και τις "Τιράντες" !!! :smokin:


αμαν αμαν



ΜΑΚΗΗΗΗΗΗΗ

σε ζητανε στα τεχνικα


:a01: :a01: :a01: