PDA

View Full Version : idea gia tis lakouves



alexrs1
17/07/2007, 01:05
opote petyxeno synergeia na ftiaxnoun (na xalane perissotero dhladh) toys dromoys anarotiemai giati na mhn mporoyme san oraioi mhxanobioi na skame epitopou organomena mpas kai vgei tipota kalo.??esto kai mia lakoyva ligoterh

lamogio
17/07/2007, 09:28
εννοείς να παγαίνουμε και να πέφτουμε μέσα για να τις γεμίζουμε?
μαζί με το μηχανάκι ή μοναχοί μας?:lol:

Da.Vintage
17/07/2007, 12:06
Ή για κάθε μία που α πέφτουμε μέσα να πάμε έξω απο το Δημαρχείο με γκασμάδες και να ανοίγουμε απο μία...











ΥΓ. Ά! Και κάτω απο τη λακούβα αφιέρωση!

Αυτή η λακούβα είναι αφιερωμένη στην λακούβα έξω απο το σπίτι μου στη Λένορμαν!

Ζεύκας
17/07/2007, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Ή για κάθε μία που α πέφτουμε μέσα να πάμε έξω απο το Δημαρχείο με γκασμάδες και να ανοίγουμε απο μία...











ΥΓ. Ά! Και κάτω απο τη λακούβα αφιέρωση!

Αυτή η λακούβα είναι αφιερωμένη στην λακούβα έξω απο το σπίτι μου στη Λένορμαν!

ναι και όποιος θα ανοίξει τις περισσότερες λακούβες θα του δίνεται και έπαινος!

στις 20 λακούβες θα του απονέμεται η ΧΡΥΣΗ ΛΑΚΟΥΒΑ

στις 30. ΠΛΑΤΙΝΕΝΙΑ

στις 40 θα γίνεται εργολάβος για μια εβδομάδα κ..ο.κ

:lol: :lol:

alexrs1
19/07/2007, 04:27
περα απο την πλακα, εννοω οτι αν υπαρχει ενεργη συμμετοχη ακομα και κραξιμο την ωρα που γινονται τα εργα ,εστω και για 10 λεπτα,το σιγουρο ειναι οτι αποκλειεται να γινουν χειροτερα. π.χ:θα τις κλεισετε καλα τις λακουβες η παλι τα ιδια?απαντηση:κι εσυ τι εισαι ρε φιλε? αυτος που εσπασε το μηχανακι-ιχ του επειδη εσεις παιζεται τετρις.καναλια που θα σας φερουμε ,καταγγελιες και στους απο πανω που σιγουρα ευθυνονται,κατι να κανουμε τελως παντων.και αν φτασουμε να γινει και μετρηση του παχους του οδοστρωματος επι τοπου ,τοτε μπινγκο.αλλιως τα ιδια.οποιος εχει καλυτερη ιδεα ας μας την πει,κι εγω μαζι του.