PDA

View Full Version : Δέκα πράγματα που οι άντρες τα θεωρούν αυτονόητα



Σελίδες : [1] 2 3 4

EVI
17/07/2007, 23:07
μου το στειλαν με μειλ



Δέκα πράγματα που οι άντρες τα θεωρούν αυτονόητα, ενώ οι γυναίκες κυριολεκτικά τα απεχθάνονται.

Είναι πράγματα που οι άντρες τα θεωρούν δεδομένα προνόμιά τους, ενώ οι γυναίκες αναγκαστικά βασανιστήρια. Παρ' όλα αυτά, και οι άντρες ελπίζουν πάντα να ζήσουν σε έναν κόσμο γεμάτο γυναίκες με στρινγκ και ζαρτιέρες. Oι γυναίκες από την άλλη θα ήθελαν να φοράνε φόρμες και μπόξερ και οι άντρες να τις βρίσκουν ακαταμάχητες.




1. Η συνωμοσία του στρινγκ
Πρέπει να είναι η ιδέα που τους φτιάχνει όλους τους άντρες, αλλά έχουν ξαφνικά αποφασίσει μαζικά ότι το πιο σέξι αξεσουάρ είναι το G-string. Και φυσικά δεν αντιπροτείνω τη βρακοζώνα της θείας Αμερσούδας, αλλά έχω να καταγγείλω το εξής: Και καθαρά αισθητικά να το πάρουμε, ακόμη και τη Ζιζέλ να βάλεις να φορέσει το κορδόνι, σίγουρα θα είναι πολύ χειρότερη απ' ό,τι με ένα κλασικό τριγωνάκι, που σπάει λίγο τη γύμνια και δείχνει το θέλγητρο πιο καμπυλωτό. Το στρινγκ, και θεϊκό σώμα να έχεις, κάπως σ' το πλακουτσώνει, σ' το εξαφανίζει, του χαλάει τη... γεωμετρία. Είναι η διαφορά του εντελώς γυμνού με το λίγο καλυμμένο, το οποίο είναι αναμφισβήτητα πιο σέξι. Άσε που όταν το φοράς μετατρέπεται σε μεσαιωνικό βασανιστήριο.




2. Το βάψιμο
Εδώ πρόκειται για μια πολύ οξύμωρη περίπτωση. Oι γυναίκες το θεωρούν αναγκαίο και κάνουν καθετί για να επιμεληθούν τα πάντα επενδύοντας ασύλληπτες περιουσίες στους Χόντους, οι άντρες όμως κάνουν τους κουλ και τους οικολόγους και πρεσβεύουν ότι θέλουν τις γυναίκες φυσικές. Πολύ εύκολα θα ακούσεις έναν άντρα να σου λέει "τι τις θες τόσες μπογιές;", αλλά, αν ακούσεις να μιλάει με τους φίλους του, με την ίδια ευκολία θα περιγράφει την περιπέτειά του με μια "πατσαβούρα", που τη γνώρισε κούκλα και το πρωί τού βγήκε πανούκλα.




3. Το στριπτίζ
Άλλη μια προπαγάνδα εναντίον του γυναικείου φύλου. Έχουν φουσκώσει τα μυαλά τους από τις ταινίες - όχι μόνο τις "ακάθαρτες", αλλά όλες, που όταν δεν έχουν τι σκηνή να βάλουν, ή στέλνουν μια στριπτιζέζ στο σπίτι ή βρίσκουν μια φτηνή δικαιολογία και στέλνουν τον αθώο πρωταγωνιστή σε στριπτιζάδικο, όπου βρίσκει την άκρη του νήματος κι ανακαλύπτει και τη χαρά του γυμνού χορού. Εντάξει, κι εσύ πήγες στα μουλωχτά μια φορά με τις φίλες σου στα go-go boys και βρεχόσουν με νερό στην τουαλέτα για να συνέλθεις, αλλά δεν υποχρέωσες κανέναν να χορεύει αφιονισμένος με το σώβρακο και τα πόδια ανοιχτά τινάζοντας τα μαλλιά του πάνω κάτω. Ενώ ο δικός σου, που εντελώςτυχαία έπεσε θύμα αποπλάνησης και πέρασε το κατώφλι του Diamonds and Pearls, ξεσηκώθηκε? κι από εκεί που το κάνατε αυστηρώς ιεραποστολικά, ξύπνησε ο Τζον Χολμς μέσα του και θέλει να του κάνεις τα κόλπα της Σβετλάνα για να τον κρατήσεις. Και στ' αλήθεια δεν ξέρω πολλές που να διασκεδάζουν χορεύοντας γυμνές σαν το σκουλήκι μπροστά στα μάτια του νεοφώτιστου, συγκρινόμενες μάλιστα με το ρώσικο ανταγωνισμό.





4. Oι γόβες
Όλοι οι άντρες, αν τους ρωτήσεις τι έχουν στο μυαλό τους για το λήμμα "γυναικείο παπούτσι", για κάποιο λόγο θα σου υποδείξουν μια δωδεκάποντη γόβα και μάλιστα κόκκινη. Και φυσικά, χωρίς καμία τύψη. Αν ρωτήσεις τις γυναίκες, εκτός από την παντόφλα-γουρούνι, δεύτερη επιλογή τους θα είναι τα Μιγκάτο, και μάλιστα αυτά τα φαρδιά αδιάφορα παπούτσια που συνήθως τα πατάς από πίσω και τα σούρνεις σαν τις αγαπημένες σου παντόφλες. Αυτό μόνο το παράδειγμα αποδεικνύει ότι οι γυναίκες είναι από την Αφροδίτη και οι άντρες από τον Άρη ή τέλος πάντων από κάπου αλλού.





5. Oι ζαρτιέρες
Άλλος καημός κι αυτός. Όχι πως ως δηλωμένο θηλυκό δεν έχεις προμηθευτεί τουλάχιστον ένα άχρηστο ζευγάρι ζαρτιέρες, αλλά αφού κυκλοφόρησαν οι κάλτσες με σιλικόνη οι ζαρτιέρες πρακτικά εξοστρακίστηκαν. Αυτό κανένας άντρας δεν εννοεί να το καταλάβει με τίποτα, αφού θεωρεί ότι υπάρχουν γυναίκες που γεννήθηκαν με τη ζαρτιέρα και άλλες που είναι για σπίτι. Και βέβαια, δεν αναλογίζεται κανείς πόσο βασανιστικό είναι να είσαι δεμένη σαν κοκορέτσι, να σου τραβάει από εδώ, να σου τραβάει από εκεί. Και μαζί με όλα αυτά πρέπει να έχεις και το νου σου να παίζεις τη μοιραία γκόμενα.





6. Το αβυσσαλέο ντεκολτέ
Τι πιο αυτονόητο για έναν άντρα από το να ζει σε έναν κόσμο που τον κατακλύζουν τουρλωτά βυζιά που σπαρταράνε μέσα στα γουόντερμπρα και περιφέρονται ανέμελα γύρω του, χωρίς κανέναν απολύτως λόγο. Πού να ξέρουν ότι εκεί βρίσκεται το δράμα κάθε έφηβης που καμπουριάζει, κάθε σαραντάρας που τα ενισχύει, κάθε πιτσιρίκας που τα φασκιώνει και γενικά -άγνωστο για ποιο λόγο- κάθε πικραμένης γυναίκας που έχει συγκεντρώσει εκεί όλα της τα κόμπλεξ από την εφηβεία μέχρι τα γεράματα;






7. Τα λόγια της πλώρης
Κάθε άντρας όταν γνωρίζει μια κοπέλα πιστεύει ότι γνώρισε την Εμμανουέλα από τα Πατήσια και είναι σίγουρος ότι με το που θα τη βάλει κάτω εκείνη θα αρχίσει να σκούζει και να αναπαράγει όλο το ρεπερτόριο της Τσιτσιολίνας πριν πολιτευτεί. Αν όμως αρχίσει πρώτος τα μπινελίκια, πριν σιγουρευτεί για το ταμπεραμέντο της Εμμανουέλας, πολύ πιθανό είναι να μείνει στο τέλος μόνος του κι η Εμμανουέλα να πάρει το δρόμο -κακήν κακώς- της επιστροφής για τα Πατήσια.





8. Τα φώτα
Τι κακό κι αυτό. Από εδώ το έχει, από εκεί το έχει, εννοεί να σε κάνει σαν φωταγωγημένη ταβέρνα της Βάρης. Δεν ξέρω ποια διαστροφή είναι υπεύθυνη, ώστε να θέλει να βλέπει την κυτταρίτιδα στα χάι της, το σπυρί που ξεβάφτηκε από την περίπτυξη, το βυζί ορφανό από το γουόντερμπρα, αλλά τι αυτοπεποίθηση να έχεις κι εσύ η καημένη κάτω από το μικροσκόπιο;






9. Η αμείωτη όρεξή σου για σεξ
Άλλος απίθανος μύθος, για τον οποίο φταίνε και οι γυναίκες, που έχει επικρατήσει. Γιατί όταν τον γνωρίζεις, κάνεις το παν να του δείξεις ότι είστε πλασμένοι ο ένας για τον άλλο, ότι μια χημεία απεριόριστη σας ενώνει, ότι έχετε κάτι μοναδικό και δυσεύρετο. Οπότε, μέσα στο μυαλό του είναι δεδομένο ότι κάθε μέρα θα φοράς κόκκινα εσώρουχα και γόβες και θα είσαι έτοιμη να γλυκαναστενάξεις όποτε ο πασάς σε ζητήσει στο σεράι του. Μην παραπονιέσαι όμως, εσύ το ξεκίνησες!





10. Η πρόθεσή σου να τον τυλίξεις
Αυτό είναι εντολή στο DNA και δεν ευθύνεται κανείς γι' αυτό εκτός από τη μαμά του. Εδώ δεν ξέρεις πώς να τον αντιμετωπίσεις, γιατί αν είναι κακότροπος, ό,τι και να κάνεις θα το παρεξηγεί: Κάνεις τη νοικοκυρά και του πηγαίνεις με τα τάπερ, πάει, χάθηκες. Αλλά αν, επειδή την έχεις πάθει από την καχυποψία του, κάνεις την αχαΐρευτη -που είναι και πιο εύκολο-, σε απορρίπτει κατευθείαν ως αναίσθητη και γουρούνα.




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

div400
17/07/2007, 23:50
1) εσεις τα φορατε, εμεις σας φταιμε?!?!?:confused:
2)εχεις δικιο αλλα...και εσεις το κανετε αυτο...:rolleyes:
3)δεν το ζηταμε καθε βραδυ....:blush: :D
4)κανεις δεν σας υποχρεωνει να φορατε αβολα υποδηματα στις 8,00 το πρωι για πατε στην δουλεια και παλι εσεις το κανετε αυτο :D
5) και να ηταν μονο αυτες...εκεινη την στολη της καμαριερας/νοσοκομας/μαθητριας ποτε θα την φορεσει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ???:confused:
6)εσεις τα βγαζετε στην φορα..αλλα παλι εμεις φταιμε ετσι?:a03:
7)ενω οταν καθεστε μουγκες σαν παγοκολωνα μας ανεβαζει την αυτοπεποιθηση....:a06:
8)εσυ τρως με σβηστα τα φωτα δηλ? πως να το κανουμε ειναι και θεμα οπτικης.....εξαλλου αν παρολο την κυτταριτιδα, τα σπυρια κτλ κτλ καταληξουμε εκει προφανως και δεν μας πειραζει και τοσο...:rolleyes:
9)ειμαστε αντρες:a56:
10) ΔΞ/ΔΑ......:rolleyes:

:lol: :rotflmao: :beer: :wave2:

EVI
17/07/2007, 23:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400


:lol: :rotflmao: :beer: :wave2: [/B]


:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

zephyr1
17/07/2007, 23:56
11. Οι γυναικες γουσταρουν να καυλωνουν ολον τον ανδρικο πλυθησμο αλλα να μην :a021: ουτε με τον ανδρα τους.


:a33:

sober
18/07/2007, 00:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
11. Οι γυναικες γουσταρουν να καυλωνουν ολον τον ανδρικο πλυθησμο αλλα να μην :a021: ουτε με τον ανδρα τους.


:a33:


......πρεπει να κυκλοφορουν πολλες ηλι8ιες αναμεσα μας ..δεν εξηγουνται αλλιως τα συμπερασματα σου...:confused:

VegasKitty
18/07/2007, 00:02
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:


Το μονο κακο τις υποθεσεις ειναι οτι σε καποια πραγματα εχει
δικιο ο ντιβ.... :look:

zephyr1
18/07/2007, 00:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
......πρεπει να κυκλοφορουν πολλες ηλι8ιες αναμεσα μας ..δεν εξηγουνται αλλιως τα συμπερασματα σου...:confused:

ΠΟσα χρονια εισαι παντρεμενη?:confused:

sober
18/07/2007, 00:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
ΠΟσα χρονια εισαι παντρεμενη?:confused:


:lol: :lol: :lol:

ουτε ΚΑΝ!!!

elias_21
18/07/2007, 00:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
11. Οι γυναικες γουσταρουν να καυλωνουν ολον τον ανδρικο πλυθησμο αλλα να μην :a021: ουτε με τον ανδρα τους.


:a33:

+1.000.000

:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

zephyr1
18/07/2007, 00:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
:lol: :lol: :lol:

ουτε ΚΑΝ!!!


Εδω θα ειμαστε και θα τα λεμε.

Θελω να μου εξηγησεις τον λογο εσυ μετα.:lol:

:wave2:

sober
18/07/2007, 00:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Εδω θα ειμαστε και θα τα λεμε.

Θελω να μου εξηγησεις τον λογο εσυ μετα.:lol:

:wave2:


8α περιμενεις πολυυυυυυ...:lol:

Απλα μου φαινεται ηλι8ιο σαν νοοτροπια ...σαν τροπος σκεψης....δηλωνει φοβερη ανασφαλεια..και ο γαμος που κολλαει??:(

Δηλ.ντε και καλα οι παντρεμενες ειναι ''αναφτρες''??? η ολες οι υπολοιπες τελος παντων...:confused:

zephyr1
18/07/2007, 00:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
8α περιμενεις πολυυυυυυ...:lol:

Απλα μου φαινεται ηλι8ιο σαν νοοτροπια ...σαν τροπος σκεψης....δηλωνει φοβερη ανασφαλεια..και ο γαμος που κολλαει??:(

Δηλ.ντε και καλα οι παντρεμενες ειναι ''αναφτρες''??? η ολες οι υπολοιπες τελος παντων...:confused:

Νομιζω οτι εχει απαντηθει ηδη στο νουμερο 9 η ερωτηση σας.:lol:

zephyr1
18/07/2007, 00:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από elias_21
+1.000.000

:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Σαν πολλα δεν ξερεις εσυ?:confused:

sober
18/07/2007, 00:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Νομιζω οτι εχει απαντηθει ηδη στο νουμερο 9 η ερωτηση σας.:lol:


Καλα ρε αν8ρωπε ... δηλ. στο γυμνασιο ειμαστε....???
Ειναι δυνατον να περιμενεις οτι η αλλη 8α σου κα8εται 100 φορες τη μερα επειδη ετσι ψιλοαρχισε το σκηνικο???

Και οσο για την (οποια αλλη ) γκομενα...ειναι αναγκη να το παιζει sex maniac για να σε κρατησει???

Ασε που ειδικα σε αυτο το 8εμα....νομιζω το καταλαβαινεις αμεσως η σχεδον αμεσως αν κολλας με τον αλλο...Τωρα το ποσες φορες 8α το κανετε ...αμα δεν κολλατε....δεν το σωζετε με τιποτα...

:lol: :lol: :lol:

elias_21
18/07/2007, 00:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Σαν πολλα δεν ξερεις εσυ?:confused:


:look:














:D :D :D :D

EVI
18/07/2007, 00:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Καλα ρε αν8ρωπε ... δηλ. στο γυμνασιο ειμαστε....???
Ειναι δυνατον να περιμενεις οτι η αλλη 8α σου κα8εται 100 φορες τη μερα επειδη ετσι ψιλοαρχισε το σκηνικο???

Και οσο για την (οποια αλλη ) γκομενα...ειναι αναγκη να το παιζει sex maniac για να σε κρατησει???

Ασε που ειδικα σε αυτο το 8εμα....νομιζω το καταλαβαινεις αμεσως η σχεδον αμεσως αν κολλας με τον αλλο...Τωρα το ποσες φορες 8α το κανετε ...αμα δεν κολλατε....δεν το σωζετε με τιποτα...

:lol: :lol: :lol:


αστους να λενε ρε ! ολο πηδανε (φραχτες) αυτοι τιποτα αλλο δε κανουν αμα τους ρωτησεις τι καναν παλια θα σου αραδιασουνοτι γνωρισαν ολο το ανατολικο μπλοκ :rotflmao: γκρικ ΛΟΒΕΡΣ :rotflmao:

makis206
18/07/2007, 00:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Νομιζω οτι εχει απαντηθει ηδη στο νουμερο 9 η ερωτηση σας.:lol:

Πες τηνε τη ρουφιάνα τη λέξη αφού εδώ την έχεις !

Ναι ρε Πάνο την ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ λέμε ντε !

:lol: :rotflmao: :rotflmao:




Φταίει και το ότι είμαστε ψιλοβαρεμάρες στον έγκαμο βίο πάντως..:a13:

makis206
18/07/2007, 00:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
αστους να λενε ρε ! ολο πηδανε (φραχτες) αυτοι τιποτα αλλο δε κανουν αμα τους ρωτησεις τι καναν παλια θα σου αραδιασουνοτι γνωρισαν ολο το ανατολικο μπλοκ :rotflmao: γκρικ ΛΟΒΕΡΣ :rotflmao:

Πσσσσστ

Μερικοί προλάβαμε και το δυτικό :smokin:


Γιουροπίαν Γκρικ λόβερ όχι παίζουμε

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

zephyr1
18/07/2007, 00:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Καλα ρε αν8ρωπε ... δηλ. στο γυμνασιο ειμαστε....???
Ειναι δυνατον να περιμενεις οτι η αλλη 8α σου κα8εται 100 φορες τη μερα επειδη ετσι ψιλοαρχισε το σκηνικο???

Και οσο για την (οποια αλλη ) γκομενα...ειναι αναγκη να το παιζει sex maniac για να σε κρατησει???

Ασε που ειδικα σε αυτο το 8εμα....νομιζω το καταλαβαινεις αμεσως η σχεδον αμεσως αν κολλας με τον αλλο...Τωρα το ποσες φορες 8α το κανετε ...αμα δεν κολλατε....δεν το σωζετε με τιποτα...

:lol: :lol: :lol:

:a03:

:lol:

:wave2:

zephyr1
18/07/2007, 00:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206

Φταίει και το ότι είμαστε ψιλοβαρεμάρες στον έγκαμο βίο πάντως..:a13:


Εγω παντως ειμαι σαν λιχουδια 17 ετων παρακαλω.:p


:bigcry:

sober
18/07/2007, 00:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
:a03:

:lol:

:wave2:



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ρε δεν αλλαζετε λεμε.....

EVI
18/07/2007, 00:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Πσσσσστ

Μερικοί προλάβαμε και το δυτικό :smokin:


Γιουροπίαν Γκρικ λόβερ όχι παίζουμε

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:rotflmao: :rotflmao: :beer:

SUPERMARIO
18/07/2007, 00:37
ο.κ ας μην φοραει ζαρτιερες η γυναικα...τι θα ελεγες για καλτσουλες μεχρι το γονατο:eyepop: αντι για στρινγκ ενα ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ (ξερεις τωρα κατι ενδιαμεσο):eyepop: κοντο μπλουζακι (η κοιλιτσα εξω & το στηθος να διαγραφει) :eyepop: εεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;




:a25: :a25: :a25: :a25: :a25: :a25: :a25:

kalesin
18/07/2007, 00:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Εγω παντως ειμαι σαν λιχουδια 17 ετων παρακαλω.:p


:bigcry:


.....ειπε το γλυφιτζουρι κ γυρισε στο ραφι

zephyr1
18/07/2007, 00:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ρε δεν αλλαζετε λεμε.....

Τα ελεγα εγω, δεν τα ελεγα?


Ενω εσεις που αλλαζετε :rolleyes: εισαστε μια τρελα.




Το κακο ειναι οτι θελετε να τρελανετε και εμας.:sad:

makis206
18/07/2007, 00:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
ο.κ ας μην φοραει ζαρτιερες η γυναικα...τι θα ελεγες για καλτσουλες μεχρι το γονατο:eyepop: αντι για στρινγκ ενα ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ (ξερεις τωρα κατι ενδιαμεσο):eyepop: κοντο μπλουζακι (η κοιλιτσα εξω & το στηθος να διαγραφει) :eyepop: εεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
:a25: :a25: :a25: :a25: :a25: :a25: :a25:

Γενεθλιαστήκαμε και είχε σπέσιαλ έκπληξη η τούρτα μεσιέ ;

:lol: :rotflmao: :lol:

elias_21
18/07/2007, 00:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI

9. Η αμείωτη όρεξή σου για σεξ
Άλλος απίθανος μύθος, για τον οποίο φταίνε και οι γυναίκες, που έχει επικρατήσει. Γιατί όταν τον γνωρίζεις, κάνεις το παν να του δείξεις ότι είστε πλασμένοι ο ένας για τον άλλο, ότι μια χημεία απεριόριστη σας ενώνει, ότι έχετε κάτι μοναδικό και δυσεύρετο. Οπότε, μέσα στο μυαλό του είναι δεδομένο ότι κάθε μέρα θα φοράς κόκκινα εσώρουχα και γόβες και θα είσαι έτοιμη να γλυκαναστενάξεις όποτε ο πασάς σε ζητήσει στο σεράι του. Μην παραπονιέσαι όμως, εσύ το ξεκίνησες!


XA! Noμίζεις!

Ίσα ίσα μετά απο κάποιο καιρό αυτός θα βάζει στο μυαλό του ότι είναι με την Jenna Jameson για να κάνει το ψυχικό και να μην ακούει την βαβούρα! :cry: :cry:

:lol:

sober
18/07/2007, 00:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
ο.κ ας μην φοραει ζαρτιερες η γυναικα...τι θα ελεγες για καλτσουλες μεχρι το γονατο:eyepop: αντι για στρινγκ ενα ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ (ξερεις τωρα κατι ενδιαμεσο):eyepop: κοντο μπλουζακι (η κοιλιτσα εξω & το στηθος να διαγραφει) :eyepop: εεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;




:a25: :a25: :a25: :a25:


Λοιπον κι εγω 8ελω κολλητο μποξερακι...φετες κοιλιακους ... αψογο σωμα γενικοτερα ...

:smokin:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

zephyr1
18/07/2007, 00:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
.....ειπε το γλυφιτζουρι κ γυρισε στο ραφι


Και παει για υπνο να λες.:bigcry:

sober
18/07/2007, 00:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Τα ελεγα εγω, δεν τα ελεγα?


Ενω εσεις που αλλαζετε :rolleyes: εισαστε μια τρελα.




Το κακο ειναι οτι θελετε να τρελανετε και εμας.:sad:



Αυτα εχει η απομυ8οποιηση...

:smokin: :lol: :lol: :lol: :lol:

kalesin
18/07/2007, 00:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Και παει για υπνο να λες.:bigcry:


ρε συ Πανο.. γι αυτο θα μεινεις στο ραφι
γιατι πας για υπνο στα καλυτερα


:lol: :lol: :lol:

SUPERMARIO
18/07/2007, 00:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Καλα ρε αν8ρωπε ... δηλ. στο γυμνασιο ειμαστε....???
Ειναι δυνατον να περιμενεις οτι η αλλη 8α σου κα8εται 100 φορες τη μερα επειδη ετσι ψιλοαρχισε το σκηνικο???

Και οσο για την (οποια αλλη ) γκομενα...ειναι αναγκη να το παιζει sex maniac για να σε κρατησει???

Ασε που ειδικα σε αυτο το 8εμα....νομιζω το καταλαβαινεις αμεσως η σχεδον αμεσως αν κολλας με τον αλλο...Τωρα το ποσες φορες 8α το κανετε ...αμα δεν κολλατε....δεν το σωζετε με τιποτα...

:lol: :lol: :lol:









συγνωμη αλλα σε πιο γυμνασιο γινοντουσαν αυτα:lol: :lol: :lol:

οσο για το αν σου κατσει 100 φορες δεν νομιζω οτι πρεπει να συζητηθει καν.απεναντιας θα επρεπε να συζηταμε πως ξεμπερδευουμε μετα την πρωτη φορα:smokin:

sober
18/07/2007, 00:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από SUPERMARIO
συγνωμη αλλα σε πιο γυμνασιο γινοντουσαν αυτα:lol: :lol: :lol:

οσο για το αν σου κατσει 100 φορες δεν νομιζω οτι πρεπει να συζητηθει καν.απεναντιας θα επρεπε να συζηταμε πως ξεμπερδευουμε μετα την πρωτη φορα:smokin:


Σου ειναι δυσκολο ε??

:smokin:

:lol: :lol: :lol: :lol:

elias_21
18/07/2007, 00:55
100 φορές την πρώτη
80 την δεύτερη και όσο πάει και λιγοστεύουν...

Και μετά απο καιρό όταν μιλάς με τον κολλητό σου, σε ρωτάει "πωωωως πάει με την.... ;) ??!?"
και εσύ απαντάς "Ένα πράμα θα σου πω: Όταν πιάνω τον κ.λο της, νομίζω οτι πιάνω τον δικό μου!"

:bigcry: :lol: :lol: :bigcry: :lol: :rotflmao:

EVI
18/07/2007, 01:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από elias_21
"Ένα πράμα θα σου πω: Όταν πιάνω τον κ.λο της, νομίζω οτι πιάνω τον δικό μου!"

:bigcry: :lol: :lol: :bigcry: :lol: :rotflmao: [/B]


εισαι και συ ατριχος?

μονο αυτο πες μου και ΤΕΛΟΣ.


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

SUPERMARIO
18/07/2007, 01:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Γενεθλιαστήκαμε και είχε σπέσιαλ έκπληξη η τούρτα μεσιέ ;

:lol: :rotflmao: :lol:








που τετοια τυχη ρε φιλε...:lol: :rotflmao: :lol:

στην δουλεια την εβγαλα:sad:

elias_21
18/07/2007, 01:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
εισαι και συ ατριχος?

μονο αυτο πες μου και ΤΕΛΟΣ.


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:a46: :a18: :a46:

:rolleyes: :rolleyes:

zephyr1
18/07/2007, 01:10
Το ανεκδοτο αυτο θα εχει ξαναμπει αλλα χεστηκα.

Μια κυρια ηθελε να βρει ανδρα για να παντρευτει γιατι ειχε βαρεθει της προσωρινες σχεσεις και ηθελε να κανει οικογενεια.

Εμαθε για ενα γραφειο που ειχε ανδρες απο ολα τα ειδη.Μολις εφτασε στη γραφειο ,αντικρυσε ενα ψηλο κτιριο που στην εισοδo εγραφε:


Σε καθε οροφο υπαρχει ενας ανδρας συμφωνα με καποια χρηματικη αξια,οσο ανεβαινετε θα βρισκετε καλυτερους ανδρες με περισσοτερα χρηματα.

Μπορειτε μονο να ανεβαινεται και οχι να κατεβαινετε,αν ανεβειται δεν υπαρχει γυρισμος.

1=οροφος

Ανδρες με καλη οικονομικοι δυνατοτητα αλλα ασχημοι. 500ευρα


Γυναικα: εφτασα μεχρι εδω δεν παω και στον επομενο οροφο, τι ψυχη εχουν 500ευρα.

2-οροφος
Ανδρες φραγκατοι και μπορεις να τους δεις. 750 ευρα

Γυναικα: 750 και βλεπονται εεε με ενα χιλιαρικο θα ειναι και ομορφοι,παμε παραπανω

3=οροφος
Ανδρες φραγκατοι ομορφοι και πλενουν και κανα πιατο.1000ευρα

Γυναικα :αχ μπραβο τελεια, δεν παω και λιγο παραπανω μηπως εκτος απο πιατα σηκωνουν και το καπακι της τουαλετας.

4=οροφος

Ανδρες φραγκατοι ,ομορφοι πλενουν πιατα και κατεβασουν το καπακι μετα απο καθε κατουρημα.2000ευρα

Γυναικα:τελεια βρηκα τον ανθρωπο μου, μα καλα εδω που εφτασα ομως πρεπει να πρωχορησω μην ειμαι χαζη.

5=οροφος

Ανδρες φραγκατοι,ομορφοι,πλενουν πιατα κατεβαζουν το καπακι της τουαλετας ,διαθετουν ενα ειδος πρωτοποριακου ρομαντισμου και ειναι παντα ετοιμη να σας ικανοποιησουν.5000ευρα

Ζητωωωωω αυτο ειναι το πετυχα.Τοσα χρονια ομως μονη μου και τοσο ταλαιπωρημενη δεν μου αξιζει το καλυτερο?
Μια ζωη την εχουμε.

6=οροφος

Τιποτα μονο ενα ταμπελακι που εγραφε: ο ιδιοκτητης αυτου του γραφειου ανοιξε απεναντι αλλο γραφειο γιατι αυτο φαλιρησε.

Στο γραφειο απεναντι σας θα βρητε γυναικες ολων των γουστων για αντρες, μονο που υπαρχουν 2 οροφοι ,δεν χρειαστηκαμε αλλους.

Ο 1=οροφος εχει γυναικες που μαγειρευουν καλα 1000ευρα και ο

2=οροφος γυναικες που μαγειρευουν καλα και κανουν συνεχεια σεχ.5000 ευρα

Ο ιδιοκτητης ειναι πλουσιος.


Αντε φιλουμπες και καλο βραδυ.

Ειπε το γλυφιτζουρι και επεσε μεσα στο νερο.:wave2:

EVI
18/07/2007, 01:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από elias_21
:a46: :a18: :a46:

:rolleyes: :rolleyes:


καλα δε το ξερεις ??? :confused: ολη η ελλαδα το ξερει! το αστειο(τηλεφωνικη φαρσα)............τες πα.

kalesin
18/07/2007, 01:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από elias_21
:a46: :a18: :a46:

:rolleyes: :rolleyes:



:smokin:


96849

EVI
18/07/2007, 01:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
:smokin:


:bigcry: :rotflmao: που το βρηκες αυτο? :rotflmao:

kalesin
18/07/2007, 01:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
:bigcry: :rotflmao: που το βρηκες αυτο? :rotflmao:

κ ξανα

:smokin:


96850

elias_21
18/07/2007, 01:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
καλα δε το ξερεις ??? :confused: ολη η ελλαδα το ξερει! το αστειο(τηλεφωνικη φαρσα)............τες πα.



:lol: :bigcry: :lol: :bigcry: :rotflmao:

:a029: Σκάλωσε το βλήμα!!! :p :cool:


(αν και δεν το έχω ακούσει ποτέ όλο! κατι αποσπάσματα άκουσα και βαρέθηκα)

elias_21
18/07/2007, 01:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
:smokin:


:lol: :bigcry: :lol: :lol: :lol:

Aυτο μου θυμίζει αυτούς απο το γαλάζιο στρείδι, στην μεγάλη των μπάτσων :rotflmao:

kalesin
18/07/2007, 01:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από elias_21
:lol: :bigcry: :lol: :lol: :lol:

Aυτο μου θυμίζει αυτούς απο το γαλάζιο στρείδι, στην μεγάλη των μπάτσων :rotflmao:


ποια μεγαλη των μπατσων;


Κ που την εΧΧΧεις δει εσυ των μπατσων κ ξερεις οτι ειναι μεγαλη;


:eyepop: :eyepop: :eyepop:

Tropeas
18/07/2007, 05:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
1) εσεις τα φορατε, εμεις σας φταιμε?!?!?:confused:
2)εχεις δικιο αλλα...και εσεις το κανετε αυτο...:rolleyes:
3)δεν το ζηταμε καθε βραδυ....:blush: :D
4)κανεις δεν σας υποχρεωνει να φορατε αβολα υποδηματα στις 8,00 το πρωι για πατε στην δουλεια και παλι εσεις το κανετε αυτο :D
5) και να ηταν μονο αυτες...εκεινη την στολη της καμαριερας/νοσοκομας/μαθητριας ποτε θα την φορεσει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ???:confused:
6)εσεις τα βγαζετε στην φορα..αλλα παλι εμεις φταιμε ετσι?:a03:
7)ενω οταν καθεστε μουγκες σαν παγοκολωνα μας ανεβαζει την αυτοπεποιθηση....:a06:
8)εσυ τρως με σβηστα τα φωτα δηλ? πως να το κανουμε ειναι και θεμα οπτικης.....εξαλλου αν παρολο την κυτταριτιδα, τα σπυρια κτλ κτλ καταληξουμε εκει προφανως και δεν μας πειραζει και τοσο...:rolleyes:
9)ειμαστε αντρες:a56:
10) ΔΞ/ΔΑ......:rolleyes:

:lol: :rotflmao: :beer: :wave2:
ΠΕΣΤΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΕ!!!
λες και κάνουν πάντα αυτά που συμβουλεύουμε ότι μας αρέσουν...

Cpt. Haddock
18/07/2007, 08:45
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


96854

kalesin
18/07/2007, 08:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


απο οτι βλεπω η συλλογη σου ειναι ανεξαντλητη...


να μαντεψω οτι το πηρες για το αρθρο της σελιδας 42;


προβληματιζεσαι;



:lol: :lol: :lol:

Gandalf dr685sm
18/07/2007, 08:50
αχ... το ξέρω οτι θα πάμε στις διαμάχες ... αλλά τζερτζελές να γίνεται...

αγαπητή EVI όπως και κάθε άλλη κυρία εντός forum.

1) Το G-String , είναι μια εφεύρεση προς τον γυναικείο πληθυσμό , καθώς τους ήταν αδιανόητο να φαίνεται γραμμή εσώρουχου μέσα απο κολάν ή άλλο εφαρμοστό ρούχο. Ελάχιστοι απο εμάς νομίζω οτι δίνουν και σημασία σε αυτό , καθώς ούτως ή άλλως όταν φτάνεις στο σημείο να το δείς τότε το πιθανότερο είναι οτι θα το βγάλεις αμέσως μετά απο πάνω απο την σύντροφο σου.(μιλάμε για το εσώρουχο και οχι για μαγιό).

2)Το βάψιμο σε λογική ποσότητα είναι κάτι που τονίζει και ίσως προκαλεί ενδιαφέρον. Το σοβάδισμα όμως με τρείς περασιές κρέμες, σκόνες και μπογιές, είναι δουλειά για την Durostick και τα νέα εργαλεία τριψίματος με έκπτωση απο το κοντινό μπογιατζή της γειτονιάς.
Το σκηνικό το βράδυ κούκλα και το πρωί πανούκλα... είναι εις βάρος πάντα του άντρα και έτσι εξιστορείται...(σ.σ. πως την πάτησα ο μαλάκας έτσι με το transformer).

3)striptease... δεν νομίζω οτι θα δείς πολλούς να το θέλουν. Οι περισσότεροι κυνηγούν την κατάληξη. Οχι την διαδικασία. Εκτός και αν μιλάς για τους θαμώνες του Diamond and Pearls Που συνήθως είναι και υποστηρικτές του φάτε μάτια ψάρια. Προσωπικά θεωρώ οτι άλλα προκαταρκτικά είναι καλύτερα (ΟΛΕ..ΟΛΕ!!)

4) Η γόβα είναι παπούτσι θηλυκού γένους. ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ. Η γωνία που δημιουργεί όταν την φοράει γυναικείο πόδι είναι ιδιαίτερα ελκυστική σε σύγκριση με την γάμπα ποδοσφαιριστή που θα δείς , υποστηριγμένη απο μποτάκι-άρβυλλο ή σαγιονάρα mitsuko (μια μόδα που παρεπιπτόντως σιχαίνομαι... η κυρά-Χαρίκλεια με το πασούμι της :D ) Το ύψος τακουνιού και το χρώμα , μου είναι παντελώς αδιάφορο.

5) Οι ζαρτιέρες υπάγονται στην κατηγορία απάντησης με τα g-string. Φορεθούν ή οχι... την ίδια διαδρομή θα έχουν... θα βγούν προς το τελικό σημείο... εκτός και αν έχει κάποιος κάποιο φετίχ με αυτές , οπότε... εκεί σηκώνουμε τα χέρια ψηλά... τι να κάνουμε;

6)Οτι είπε ο div400.

7) Το "κρεβάτι" είναι μια δύσκολη περίπτωση να γενικεύσεις. Άλλοι το θέλουν μουγγό και άλλοι με ιαχές κατάληψης της Πόλης. Το SEX πάντα είναι το πιο δύσκολο σημείο να ταιριάξεις. Όπως πάντως το λες με τις γυναίκες , μπορεί να κάτσει και το αντίθετο με τον άντρα (σκάσε μωρή μ...#$@$@#, μας έχει πάρει χαμπάρι μέχρι και ο περιπτεράς στο κάτω στενό!!)

8) Με φώτα ή χωρίς όταν έχεις φτάσει στο σημείο (όπως λέει και ο Div400) λίγο παίζει ρόλο το τι θα δεί στο επόμενο βήμα. Δεν είναι ώρα συγκρίσεων... είναι ώρα πράξεων... μετά αφού τελειώσει το σκηνικό , ξεβιδώστε και τον γλόμπο αν θέλετε.

9) Αναλυμένο πολλάκις επιστημονικά. Οι άντρες έχουν μικρότερο χρονικό διάστημα ικανότητας αναπαραγωγικής σε σχέση με τις γυναίκες. Έτσι έχουν και περισσότερες ορμόνες και τεστοστερόνη κατά την διάρκεια αυτή που τους ωθεί σε ανάγκη για πολλαπλές επαφές χωρίς κάποια εσωτερική ανάγκη για συναισθήματα. Αντίθετα δεν ισχύει το ίδιο (σωματικά πάντα!) με τις γυναίκες.
Όπως λέει και ο Div400... είμαστε άντρες.

10) Καλά άστο αυτό.... Το όνειρο του 90% των γυναικών σήμερα, είναι να ντυθούν άσπρες μπομπονιέρες και κοντά στα 30-35 να έχουν και το κουτσούβελο κοντά. Επίσης καλό θα ήταν ο άντρας να τις συντηρεί και να τους δίνει τα πάντα , έτσι ώστε αυτές να κάνουν ανενόχλητες την καριέρα τους (σε εργασιακό ή άλλο χώρο).
Εδώ βέβαια μπαίνουμε και στο κομμάτι του ποιόν θα παντρευτούν που σημαίνει όμορφος, έξυπνος, με λεφτά και φυσικά να έχει μάτια μόνο για αυτήν με διάφορους τρόπους. Σαν τον ιππότη στο άσπρο άλογο ένα πράγμα.... μόνο που αν υπήρχαν τόσοι ιππότες, θα έπρεπε να υπάρχουν και άλλες τόσες πριγκήπισες... κάτι που φυσικά δεν υφίσταται.

Κάντε ενα τσέκ στον χώρο του γραφείο σας... ρωτήστε τους άντρες εκεί , τι σχέδια έχουν για το μέλλον.... αν έστω και ένας αναφέρει τον γάμο, κερνάω μπύρα.
Κάντε το ίδιο και για τις γυναίκες... περίπου οι μισές θα αναφέρουν την λέξη παιδί - οικογένεια.

Είπατε τίποτα για δεσίματα και τυλίγματα;...

Gandalf

Cpt. Haddock
18/07/2007, 08:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
απο οτι βλεπω η συλλογη σου ειναι ανεξαντλητη...
να μαντεψω οτι το πηρες για το αρθρο της σελιδας 42;
προβληματιζεσαι;
:lol: :lol:

μπα, έχω παντα ένα εξώφυλλο πρόχειρο για τέτοια θρεντ - που έχουν τόση σχέση με το moto όση η kawasaki με τις μηχανές :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:












να τα κάνω και λίγο πουτ@να :evil: :lol:

Cpt. Haddock
18/07/2007, 08:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
8) Με φώτα ή χωρίς .............

Gandalf

"Λυχνίας σβησθείσης, πάσα γυνή ομοία" είχε πει ο Διογένης πριν απο 2,500 χρόνια :smokin:

Λεωνίδας
18/07/2007, 08:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
1. Η συνωμοσία του στρινγκ
Πρέπει να είναι η ιδέα που τους φτιάχνει όλους τους άντρες, αλλά έχουν ξαφνικά αποφασίσει μαζικά ότι το πιο σέξι αξεσουάρ είναι το G-string. Και φυσικά δεν αντιπροτείνω τη βρακοζώνα της θείας Αμερσούδας, αλλά έχω να καταγγείλω το εξής: Και καθαρά αισθητικά να το πάρουμε, ακόμη και τη Ζιζέλ να βάλεις να φορέσει το κορδόνι, σίγουρα θα είναι πολύ χειρότερη απ' ό,τι με ένα κλασικό τριγωνάκι, που σπάει λίγο τη γύμνια και δείχνει το θέλγητρο πιο καμπυλωτό. Το στρινγκ, και θεϊκό σώμα να έχεις, κάπως σ' το πλακουτσώνει, σ' το εξαφανίζει, του χαλάει τη... γεωμετρία. Είναι η διαφορά του εντελώς γυμνού με το λίγο καλυμμένο, το οποίο είναι αναμφισβήτητα πιο σέξι. Άσε που όταν το φοράς μετατρέπεται σε μεσαιωνικό βασανιστήριο.
βάλτε ότι θέλετε, πολλή ώρα θα το δούμε; :rolleyes:




Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
2. Το βάψιμο
Εδώ πρόκειται για μια πολύ οξύμωρη περίπτωση. Oι γυναίκες το θεωρούν αναγκαίο και κάνουν καθετί για να επιμεληθούν τα πάντα επενδύοντας ασύλληπτες περιουσίες στους Χόντους, οι άντρες όμως κάνουν τους κουλ και τους οικολόγους και πρεσβεύουν ότι θέλουν τις γυναίκες φυσικές. Πολύ εύκολα θα ακούσεις έναν άντρα να σου λέει "τι τις θες τόσες μπογιές;", αλλά, αν ακούσεις να μιλάει με τους φίλους του, με την ίδια ευκολία θα περιγράφει την περιπέτειά του με μια "πατσαβούρα", που τη γνώρισε κούκλα και το πρωί τού βγήκε πανούκλα.
για το βράδυ κούκλα το πρωί πανούκλα ευθύνεται κατά 92% το αλκοόλ 7% το ότι είναι βράδυ και 1% το βάψιμο
καλύτερα να σταματήσουμε να πίνουμε τόσο και εσείς να βάφεστε τόσο :lol:



Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
3. Το στριπτίζ
Άλλη μια προπαγάνδα εναντίον του γυναικείου φύλου. Έχουν φουσκώσει τα μυαλά τους από τις ταινίες - όχι μόνο τις "ακάθαρτες", αλλά όλες, που όταν δεν έχουν τι σκηνή να βάλουν, ή στέλνουν μια στριπτιζέζ στο σπίτι ή βρίσκουν μια φτηνή δικαιολογία και στέλνουν τον αθώο πρωταγωνιστή σε στριπτιζάδικο, όπου βρίσκει την άκρη του νήματος κι ανακαλύπτει και τη χαρά του γυμνού χορού. Εντάξει, κι εσύ πήγες στα μουλωχτά μια φορά με τις φίλες σου στα go-go boys και βρεχόσουν με νερό στην τουαλέτα για να συνέλθεις, αλλά δεν υποχρέωσες κανέναν να χορεύει αφιονισμένος με το σώβρακο και τα πόδια ανοιχτά τινάζοντας τα μαλλιά του πάνω κάτω. Ενώ ο δικός σου, που εντελώςτυχαία έπεσε θύμα αποπλάνησης και πέρασε το κατώφλι του Diamonds and Pearls, ξεσηκώθηκε? κι από εκεί που το κάνατε αυστηρώς ιεραποστολικά, ξύπνησε ο Τζον Χολμς μέσα του και θέλει να του κάνεις τα κόλπα της Σβετλάνα για να τον κρατήσεις. Και στ' αλήθεια δεν ξέρω πολλές που να διασκεδάζουν χορεύοντας γυμνές σαν το σκουλήκι μπροστά στα μάτια του νεοφώτιστου, συγκρινόμενες μάλιστα με το ρώσικο ανταγωνισμό.
diamonds and pearls? από το 1999 στο 'χαν κάνει forward αυτό και τώρα το θυμήθηκες; :rotflmao:
στο θέμα μας... οι περισσότεροι ζητάμε το εν λόγω θέαμα μια δυο φορές στη ζωή μας, φροντίζετε εσείς γι' αυτό με τις χορευτικές σας ικανότητες :lol:



Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
4. Oι γόβες
Όλοι οι άντρες, αν τους ρωτήσεις τι έχουν στο μυαλό τους για το λήμμα "γυναικείο παπούτσι", για κάποιο λόγο θα σου υποδείξουν μια δωδεκάποντη γόβα και μάλιστα κόκκινη. Και φυσικά, χωρίς καμία τύψη. Αν ρωτήσεις τις γυναίκες, εκτός από την παντόφλα-γουρούνι, δεύτερη επιλογή τους θα είναι τα Μιγκάτο, και μάλιστα αυτά τα φαρδιά αδιάφορα παπούτσια που συνήθως τα πατάς από πίσω και τα σούρνεις σαν τις αγαπημένες σου παντόφλες. Αυτό μόνο το παράδειγμα αποδεικνύει ότι οι γυναίκες είναι από την Αφροδίτη και οι άντρες από τον Άρη ή τέλος πάντων από κάπου αλλού.ούτε καν... άκου κόκκινες γόβες :yuck:
καλύτερα αρβύλα (σοβαρά)



Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
5. Oι ζαρτιέρες
Άλλος καημός κι αυτός. Όχι πως ως δηλωμένο θηλυκό δεν έχεις προμηθευτεί τουλάχιστον ένα άχρηστο ζευγάρι ζαρτιέρες, αλλά αφού κυκλοφόρησαν οι κάλτσες με σιλικόνη οι ζαρτιέρες πρακτικά εξοστρακίστηκαν. Αυτό κανένας άντρας δεν εννοεί να το καταλάβει με τίποτα, αφού θεωρεί ότι υπάρχουν γυναίκες που γεννήθηκαν με τη ζαρτιέρα και άλλες που είναι για σπίτι. Και βέβαια, δεν αναλογίζεται κανείς πόσο βασανιστικό είναι να είσαι δεμένη σαν κοκορέτσι, να σου τραβάει από εδώ, να σου τραβάει από εκεί. Και μαζί με όλα αυτά πρέπει να έχεις και το νου σου να παίζεις τη μοιραία γκόμενα.
αδιάφορο αξεσουάρ. περισσότερο ανάβω αν ξέρει να φτιάχνει προφιτερόλ σπιτικό :lol:
περί ορέξεως βέβαια, κολοκυθόπιτα!


Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
6. Το αβυσσαλέο ντεκολτέ
Τι πιο αυτονόητο για έναν άντρα από το να ζει σε έναν κόσμο που τον κατακλύζουν τουρλωτά βυζιά που σπαρταράνε μέσα στα γουόντερμπρα και περιφέρονται ανέμελα γύρω του, χωρίς κανέναν απολύτως λόγο. Πού να ξέρουν ότι εκεί βρίσκεται το δράμα κάθε έφηβης που καμπουριάζει, κάθε σαραντάρας που τα ενισχύει, κάθε πιτσιρίκας που τα φασκιώνει και γενικά -άγνωστο για ποιο λόγο- κάθε πικραμένης γυναίκας που έχει συγκεντρώσει εκεί όλα της τα κόμπλεξ από την εφηβεία μέχρι τα γεράματα;
καλύτερα να καταργηθούν τα wonderbra, άντε να εξηγήσεις στον ασφαλιστή σου πώς τράκαρες μ'αυτές τις αφίσες
να ξέρουμε και ότι αυτό που βλέπουμε ντυμένο θα είναι κοντά στη γυμνή αλήθεια ρε παιδί μου...


Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
7. Τα λόγια της πλώρης
Κάθε άντρας όταν γνωρίζει μια κοπέλα πιστεύει ότι γνώρισε την Εμμανουέλα από τα Πατήσια και είναι σίγουρος ότι με το που θα τη βάλει κάτω εκείνη θα αρχίσει να σκούζει και να αναπαράγει όλο το ρεπερτόριο της Τσιτσιολίνας πριν πολιτευτεί. Αν όμως αρχίσει πρώτος τα μπινελίκια, πριν σιγουρευτεί για το ταμπεραμέντο της Εμμανουέλας, πολύ πιθανό είναι να μείνει στο τέλος μόνος του κι η Εμμανουέλα να πάρει το δρόμο -κακήν κακώς- της επιστροφής για τα Πατήσια.
κάθε 15χρονος άντρας μπορεί :wave2:



Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
8. Τα φώτα
Τι κακό κι αυτό. Από εδώ το έχει, από εκεί το έχει, εννοεί να σε κάνει σαν φωταγωγημένη ταβέρνα της Βάρης. Δεν ξέρω ποια διαστροφή είναι υπεύθυνη, ώστε να θέλει να βλέπει την κυτταρίτιδα στα χάι της, το σπυρί που ξεβάφτηκε από την περίπτυξη, το βυζί ορφανό από το γουόντερμπρα, αλλά τι αυτοπεποίθηση να έχεις κι εσύ η καημένη κάτω από το μικροσκόπιο;
απλά είμαστε πιο οπτικά πλάσματα, μην αγχώνεστε πάντως το σπυρί δε μας χαλάει



Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
9. Η αμείωτη όρεξή σου για σεξ
Άλλος απίθανος μύθος, για τον οποίο φταίνε και οι γυναίκες, που έχει επικρατήσει. Γιατί όταν τον γνωρίζεις, κάνεις το παν να του δείξεις ότι είστε πλασμένοι ο ένας για τον άλλο, ότι μια χημεία απεριόριστη σας ενώνει, ότι έχετε κάτι μοναδικό και δυσεύρετο. Οπότε, μέσα στο μυαλό του είναι δεδομένο ότι κάθε μέρα θα φοράς κόκκινα εσώρουχα και γόβες και θα είσαι έτοιμη να γλυκαναστενάξεις όποτε ο πασάς σε ζητήσει στο σεράι του. Μην παραπονιέσαι όμως, εσύ το ξεκίνησες!ενώ το ανάποδο δε συμβαίνει ποτέ :rolleyes:



Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
10. Η πρόθεσή σου να τον τυλίξεις
Αυτό είναι εντολή στο DNA και δεν ευθύνεται κανείς γι' αυτό εκτός από τη μαμά του. Εδώ δεν ξέρεις πώς να τον αντιμετωπίσεις, γιατί αν είναι κακότροπος, ό,τι και να κάνεις θα το παρεξηγεί: Κάνεις τη νοικοκυρά και του πηγαίνεις με τα τάπερ, πάει, χάθηκες. Αλλά αν, επειδή την έχεις πάθει από την καχυποψία του, κάνεις την αχαΐρευτη -που είναι και πιο εύκολο-, σε απορρίπτει κατευθείαν ως αναίσθητη και γουρούνα.

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ναι μ' αυτό το άγχος ζούμε εν έτει 2007, μη μας τυλίξουν... αυτά είναι προβλήματα :rotflmao:

makis206
18/07/2007, 09:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
ΠΕΣΤΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΕ!!!
λες και κάνουν πάντα αυτά που συμβουλεύουμε ότι μας αρέσουν...

Παραπονιάρικό μου εσύ :a9:

Εμένα αν μου κάνανε αυτά που μ'αρέσουνε θά'μουνα ή ζητιάνος ή καλόγερος τώρα :smokin:

:lol: :rotflmao: :lol:

super_toto
18/07/2007, 09:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI


1. Η συνωμοσία του στρινγκ
Πρέπει να είναι η ιδέα που τους φτιάχνει όλους τους άντρες, αλλά έχουν ξαφνικά αποφασίσει μαζικά ότι το πιο σέξι αξεσουάρ είναι το G-string. Και φυσικά δεν αντιπροτείνω τη βρακοζώνα της θείας Αμερσούδας, αλλά έχω να καταγγείλω το εξής: Και καθαρά αισθητικά να το πάρουμε, ακόμη και τη Ζιζέλ να βάλεις να φορέσει το κορδόνι, σίγουρα θα είναι πολύ χειρότερη απ' ό,τι με ένα κλασικό τριγωνάκι, που σπάει λίγο τη γύμνια και δείχνει το θέλγητρο πιο καμπυλωτό. Το στρινγκ, και θεϊκό σώμα να έχεις, κάπως σ' το πλακουτσώνει, σ' το εξαφανίζει, του χαλάει τη... γεωμετρία. Είναι η διαφορά του εντελώς γυμνού με το λίγο καλυμμένο, το οποίο είναι αναμφισβήτητα πιο σέξι. Άσε που όταν το φοράς μετατρέπεται σε μεσαιωνικό βασανιστήριο.



Καλά όλα τα υπόλοιπα. Από αποδεκτά μέχρι συζητήσιμα.
ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ STRING ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΩ ΚΟΥΒΕΝΤΑ

Αποτελεί την μεγαλύτερη εφεύρεση του αιώνα μας. Είμαι σίγουρος ότι είναι δώρο του Θεού στο ανθρώπινο είδος. Έχει δώσει ένα +40% στην σεξουαλικότητα του πλανήτη.
Οι άντρες το απολαμβάνουν και οι γυναίκες νιώθουν πιο γυναίκες μέσα σε αύτό. Εκτός του οπτικού αποτελέσματος, το οποιο είναι θεϊκο, η χρηστική του αξία είναι τεράστια. Δεν χρειάζεται να βγεί γιατί μπορείς κάλλιστα να το σκίσεις (ακόμα και με τα δόντια σου)ή να το παραμερίσεις. Είναι αόρατο μέσα από τα ρούχα με αποτέλεσμα οι ενδυματολογικές επιλογές της γυναίκας να περνάνε σε άλλο επίπεδο. Επίσης ως μαγιο προσφέρει το καλύτερο μαυρισμα αφήνοντας μόνο μια λεπτή λωρίδα λευκού δέρματος το οποίο είναι και αυτό εξαιρετικα διεγερτικό.

Θα μπορούσα να γράφω ώρες για το string. Θα μπορούσα να γράψω και βιβλίο. Για αυτό λίγα τα λόγια σας για το string

Θα μπορούσα να γράφω ώρες για το string:smokin:

Da.Vintage
18/07/2007, 09:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI

1. Η συνωμοσία του στρινγκ
2. Το βάψιμο
3. Το στριπτίζ
4. Oι γόβες
5. Oι ζαρτιέρες
6. Το αβυσσαλέο ντεκολτέ
7. Τα λόγια της πλώρης
8. Τα φώτα
9. Η αμείωτη όρεξή σου για σεξ
10. Η πρόθεσή σου να τον τυλίξεις


1. To Στρίνγκ είναι καλύτερο απο το Τ αν και εγώ προτιμώ τη γυναίκα με στρινκ-μποξερ συνοδευόμενα απο τον κατάλληλο κ^λο βέβαια!

2. Εμείς βαφόμαστε? Οχι ! Τουλάχιστον όχι οι φανατικοί άντρες! What you see is what you get... Ενώ εσείς What you see is what you regret the next morning!
Εμένα μου αρέσουν οι γυναίκες που είναι όμορφες και κυρίως γλυκιές χωρίς μακιγιάζ... δε λέω όχι σε μία μάσκαρα αλλά όχι να μου βγαίνετε έξω σαν κλόουν στις απόκρειες ή σαν τη Roxane you don't have to put on the red light!:blush:

3. Το στριπτίζ ή το έχεις ή φαίνεσαι σα βοσκός που χορεύει ΜΑΚΑΡΕΝΑ! Το προτιμώ απο επαγγελματίες!:smokin:

4. Αν παραπονιέστε για τις γόβες... εσείς φταίτε που αν τις βγάλεται εκτός του ότι πέφτεται έναν όροφο (πράγμα που δε με πειράζει) αλλάζει όλος σας ο σωματότυπος γιατί ως γνωστόν η γόβα φτιάχνει τη γάμπα και σηκώνει- καλοσχηματίζει το κ^λαρακι...
Άντε μή βάλω καμία φωτό με και χωρίς γόβα και πώ βρείτε τις διαφορές γιατί θα μας πάρει 2 μέρες τόσες πολλές που είναι!

5. Απαραίτητο αξεσουάρ αλλά μόνο για μία φορά σε επέτειο ή γενέθλια μετά καταντά τετριμένο!:winka:

6. Αν το έχεις καλώς... Μας αρέσει να το βλέπουμε στις άλλες, αλλά όχι να το βλέπουν οι άλλοι στις δικές μας! Κλασσικό σας κόλπο όταν υπάρχει μεταγιόν που καταλήγει σχεδόν μέσα! ωστε να τραβά το βλέμμα (λες και δε θα το τράβαγε) αλλά και για ξεκάρφωμα... Το μεταγιόν κοιτούσα!:look:


7. Πώς λέμε σπίτι χωρίς Γιάννη προκοπή δε κάνει! Έ! Σεχ χωρίς βρ.λόγια είναι σαν ζαμπόν χωρίς λιπαρά!:lol:

8. Να κοιτάτε να μην έχετε κυττ...δα ούτε να το γράψω δε μπορώ! για να μή τη βλέπουμε στο φώς!:yuck:

9. Αν θετε αν δε θέτε... όπως είπες εσείς το ξεκινήσατε! Αλλά ξυπνήσαμε και οι άντρες και δε σας το δίνουμε όποτε θέλετε!:cool:

10. I ain't goin back to jail!:smokin:

el_hymador
18/07/2007, 09:58
αδικος κοπος...


πιτσιρικας πιστευα οτι ολα αυτα που λεγονται για τις γυναικες ειναι μικροαστικα στερεοτυπα και μπλ-μπλα-μπλα...


ελα ντε που πολλα ισχυουν!!

και δεν εχει σημασια αν αυτη που εχεις απεναντι σου δουλευει πιστολακι σε συνοικιακο κομμωτηριο η εχει ντοκτορα στις πολιτικες επιστημες...ταλε κουαλε απλα η ''επιστημονας'' θα στο φερει με πιο πολιτικα ορθο τροπο....''θα με ενδιεφερε να συζητησουμε για την προοπτικη της σχεσης μας'' η μια....''ποτε θα με στεφανωθεις ρε τομαρι;'' η αλλη.

οιστρογονα...η πιο επικινδυνη ουσια στον πλανητη, καλυτερα να κατεβασεις ενα σφηνακι με διοξινες...

zephyr1
18/07/2007, 10:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
αδικος κοπος...


πιτσιρικας πιστευα οτι ολα αυτα που λεγονται για τις γυναικες ειναι μικροαστικα στερεοτυπα και μπλ-μπλα-μπλα...


ελα ντε που πολλα ισχυουν!!

και δεν εχει σημασια αν αυτη που εχεις απεναντι σου δουλευει πιστολακι σε συνοικιακο κομμωτηριο η εχει ντοκτορα στις πολιτικες επιστημες...ταλε κουαλε απλα η ''επιστημονας'' θα στο φερει με πιο πολιτικα ορθο τροπο....''θα με ενδιεφερε να συζητησουμε για την προοπτικη της σχεσης μας'' η μια....''ποτε θα με στεφανωθεις ρε τομαρι;'' η αλλη.

οιστρογονα...η πιο επικινδυνη ουσια στον πλανητη, καλυτερα να κατεβασεις ενα σφηνακι με διοξινες...


Ειπαμε ,προλαβαινεις να την κανεις με ελαφρα.:lol:

elias_21
18/07/2007, 10:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
ποια μεγαλη των μπατσων;


Κ που την εΧΧΧεις δει εσυ των μπατσων κ ξερεις οτι ειναι μεγαλη;


:eyepop: :eyepop: :eyepop:

μεγάλη των μπάτσων σχολή :rolleyes:

el_hymador
18/07/2007, 10:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Ειπαμε ,προλαβαινεις να την κανεις με ελαφρα.:lol:


ρε συ Ζεφυρε και να την κανω, δεν προκειται να αλλαξει κατι...αφου ολες εν δυναμη πρηχτρες ειναι...:lol:

tifoefs
18/07/2007, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
μπα, έχω παντα ένα εξώφυλλο πρόχειρο για τέτοια θρεντ - που έχουν τόση σχέση με το moto όση η kawasaki με τις μηχανές :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
να τα κάνω και λίγο πουτ@να :evil: :lol:

Λιγα λογια εσυ για τα kawasaki γιατι φθανω Ελλαδα και θα σε παω στριτζωμενο μεχρι να πεις συγγνωμη !


:a29: :a39:

Cpt. Haddock
18/07/2007, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Λιγα λογια εσυ για τα kawasaki γιατι φθανω Ελλαδα και θα σε παω στριτζωμενο μεχρι να πεις συγγνωμη !

πφφφφ....

:D

Για να σε διευκολύνω θα πάμε απο Εγνατία για να μη χρειάζεται να στρίβεις και πολύ :evil:


:D

sober
18/07/2007, 10:58
E....ENTAΞΕΙ τοτε.....

Ασ ζητησουμε λοιπον ενα μεγαλο συγγνωμη που δεν εχουμε τους αψογους Κ@λους για να φοραμε στρινγκακια ... και για να μπορουμε να αναβουμε φωτα ... που οταν ξυπναμε οπως ΟΛΟΙ φαινομαστε αγουροξυπνημενες ... που δεν εχουμε ενα σωληνα στο σαλονι για εξασκηση σε σεξυ χορο ....και που εν πασει περιπτωσει 8ελουμε (...οσες 8ελουν) να κανουν παιδια και να παντρευτουν....

Η μηπως νομιζετε οτι δεν εχουμε αναλογα παραπονα οταν μου σκατε μυτη σα σκ@τ@!!! με την κοιλαρα και το δασοτριχο και περιμενετε να φτιαχτουμε κι οταν ξυπνατε αξουριστοι να πρεπει να τρεχουμε εμεις στο μπανιο για να ρετουσαρουμε τη μαπα μας!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

makis206
18/07/2007, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
E....ENTAΞΕΙ τοτε.....
Ασ ζητησουμε λοιπον ενα μεγαλο συγγνωμη που δεν εχουμε τους αψογους Κ@λους για να φοραμε στρινγκακια ... και για να μπορουμε να αναβουμε φωτα ... που οταν ξυπναμε οπως ΟΛΟΙ φαινομαστε αγουροξυπνημενες ... που δεν εχουμε ενα σωληνα στο σαλονι για εξασκηση σε σεξυ χορο ....και που εν πασει περιπτωσει 8ελουμε (...οσες 8ελουν) να κανουν παιδια και να παντρευτουν....

Δεκτή :rotflmao: :rotflmao:


Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Η μηπως νομιζετε οτι δεν εχουμε αναλογα παραπονα οταν μου σκατε μυτη σα σκ@τ@!!! με την κοιλαρα και το δασοτριχο και περιμενετε να φτιαχτουμε κι οταν ξυπνατε αξουριστοι να πρεπει να τρεχουμε εμεις στο μπανιο για να ρετουσαρουμε τη μαπα μας!!!!!
:lol: :lol:

Συγνώμη :blush: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Gandalf dr685sm
18/07/2007, 11:02
όπως και εμείς να ζητήσουμε συγνώμη που δεν είμαστε ιππότες σε λευκό άλογο;

Οι προσδοκίες κάθε άντρα , χτίζονται με βάση αυτά που μπορεί να του δώσει η γυναίκα του. Το ίδιο και απο την αντίθετη πλευρά.

Αν περιμένει κάποια τον ιππότη τότε... ναι... καλά θα κάνει να γίνει το αντίστοιχα ικανό θηλυκό ταίρι. Αν μπορεί όμως να συμβιβαστεί με κάποια πράγματα απο τον σύντροφο της, τότε θεωρώ (προσωπική γνώμη) οτι μπορεί να γίνει το ίδιο και απο την άλλη πλευρά.

Gandalf

sober
18/07/2007, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
όπως και εμείς να ζητήσουμε συγνώμη που δεν είμαστε ιππότες σε λευκό άλογο;

Οι προσδοκίες κάθε άντρα , χτίζονται με βάση αυτά που μπορεί να του δώσει η γυναίκα του. Το ίδιο και απο την αντίθετη πλευρά.

Αν περιμένει κάποια τον ιππότη τότε... ναι... καλά θα κάνει να γίνει το αντίστοιχα ικανό θηλυκό ταίρι. Αν μπορεί όμως να συμβιβαστεί με κάποια πράγματα απο τον σύντροφο της, τότε θεωρώ (προσωπική γνώμη) οτι μπορεί να γίνει το ίδιο και απο την άλλη πλευρά.

Gandalf


Δε διαφωνω ... αλλα ουτως η αλλως το ποιον 8εωρουμε ''ιπποτη'' η αντιστοιχα ''πριγκιπισσα'' ειναι κατι κα8αρα υποκειμενικο ....

Οσον αφορα στο 8εμα των προσδοκιων νομιζω οτι μας ''εχετε'' κατα ποοοολυυυυ.....
Σκεψου μονο τι ''προετοιμασια'' κανει μια γυναικα προκειμενου να βγει ενα Σαββατο βραδυ και ποσο ανετος βγαινει ενας αντρας....
:winka:

sniper
18/07/2007, 11:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
...

Σκεψου μονο τι ''προετοιμασια'' κανει μια γυναικα προκειμενου να βγει ενα Σαββατο βραδυ και ποσο ανετος βγαινει ενας αντρας....
:winka:

Kι όπως είπε κάποτε, κάπου ένας σοφός:


All dressed up and no-one to blow :lol:



(Υ.Γ. Όποιος βρει ποιος το είπε κερδίζει ένα γλυφιτζούρι Chupa)

Tropeas
18/07/2007, 11:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Οσον αφορα στο 8εμα των προσδοκιων νομιζω οτι μας ''εχετε'' κατα ποοοολυυυυ.....
Σκεψου μονο τι ''προετοιμασια'' κανει μια γυναικα προκειμενου να βγει ενα Σαββατο βραδυ και ποσο ανετος βγαινει ενας αντρας....
:winka:
Αγαπητή,
δυστυχώς δεν έχετε καταλάβει και ούτε θα καταλάβετε ποτέ ότι με ένα ντουζ, και με ένα αναλαφρο πολύ ωραίο φορεματάκι και χωρίς πολύ ώρα στην προετοιμασία πάλι είσαστε άπιαστες...

Με λίγα λόγια η ανασφάλειά σας έχει φέρει τα παρακάτω κακά :
α. να προκαλεί ανασφάλεια σε μας απο την υπερβολική "δήθεν" περιποιησο-γκλαμουριά και να μην σας την πέφτουμε...
β. να σας δίνει ύφος που δεν χρειάζεστε , γιατί με αυτό δεν θα χτυπήσετε άντρα αλλά "φαντασμένο" για λίγες ώρες μεχρι να απομυθοποιηθείτε...
γ. σας βάζει σε τρελά έξοδα με αποτέλεσμα να αποζητάτε ακόμα περισσότερα... (π.χ. αμάξια κότερα βόλτες ταξίδια... πράγματα που έχετε στερηθεί για να πάρετε αυτό το φανταστικό miss sixty παντελονάκι) :wave2: :beer:

Gandalf dr685sm
18/07/2007, 11:22
είδες που πέφτεις μόνη σου στην "παγίδα";...

Η ερώτηση είναι γιατί τρώτε τόσο χρόνο στην προετοιμασία ενώ εμείς οχι;

Τι είναι εκείνο που σας οδηγεί να το κάνετε;

Η προσοχή των γύρω; Η δική σας ικανοποίηση; Γιατί πρέπει να προετοιμαστείτε τόσο καλά; Τι είναι εκείνο που σας κάνει να αισθάνεστε οτι πρέπει να περάσετε απο διαδικασία "φανοποϊιου" για να βγείτε έξω;

Πίστεψε με οτι πάρα πολλοί άντρες θα βγούν άνετοι επειδή ακριβώς δεν πάνε να τους προσέξουν αλλά για να διασκεδάσουν πρώτιστα και ίσως έπειτα να γνωρίσουν και τίποτα "καλό"

όπου "καλό" βάλε μια γυναίκα ναι μεν προσεγμένη αλλά οχι με την έννοια που το θέτουν οι περισσότερες (ο μισός Hondos επάνω της και ο υπόλοιπος "Λαλαούνης".

Οι προσδοκίες του άντρα για μένα ξέρεις ποιές είναι;... μια γυναίκα που να έχει το "κάτι" (όπου "κάτι" βάλε στυλ/αέρα/προσωπικότητα) και μια κάποια εμφάνιση (οχι απαραίτητα κουκλάρα... ). Αυτό είναι το πρώτο που κάνει το κλικ...

Στις όσες κοπέλες ρώτησα... τους αρέσει να είναι "εμφανίσιμος" (τουλάχιστον), να οδηγεί καλό όχημα (όπως και δήποτε) και φυσικά να έχει το "λέγειν"...

Δηλαδή περίπου τα ίδια... εκτός απο το σημάδι που δηλώνει "χρήμα" (βλ. όχημα).

Επίσης ποιές είναι οι αντιμετωπίσεις όταν θα δείς κάποιον να σε πλησιάζει, μπορείς να μου πείς;

Δηλαδή αν σε πλησιάσει με κάποια φράση (πάντα κόσμια), έστω και κλισέ... ποιά θα είναι η αντίδραση σου; Ενδόμυχα σαν σκέψη και πως σαν απάντηση; Τι είναι εκείνο που θα περιμένεις απο κάποιον να διατηρεί σαν χαρακτηριστικό για να σε πλησιάσει;


Είμαι απλά περιέργος και ρωτώ για να συγκρίνω με αυτό που έχω σαν εικόνα.

Gandalf

Da.Vintage
18/07/2007, 11:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
E....ENTAΞΕΙ τοτε.....

Ασ ζητησουμε λοιπον ενα μεγαλο συγγνωμη που δεν εχουμε τους αψογους Κ@λους για να φοραμε στρινγκακια ... και για να μπορουμε να αναβουμε φωτα ...

Γυμναστήριο?
Πόσες γυναίκες την ξέρουν αυτή τη λέξη ?
Και αυτές που την ξέρουν, Για πόσους μήνες το χρόνο την θυμούνται?
Για 1-2 πρίν το καλοκαίρι??
Που όλο το χειμώνα κάνουν αλτήρες με τα σάντουιτς και ασκήσεις στήθους με το οικογενειακό παγωτό?



Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
που οταν ξυπναμε οπως ΟΛΟΙ φαινομαστε αγουροξυπνημενες ... που δεν εχουμε ενα σωληνα στο σαλονι για εξασκηση σε σεξυ χορο ..

Όχι εμείς φαινομαστε αγουροξυπνημένοι εσείς φαινόσαστε άλλες!
Αλλά ας είναι καλά ο johny Walker o black & o Captain Morgan!
Οσο για το σωλήνα και το χωρό σε λίγους κάνει αίσθηση! και μονο για 1 φορά!


Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
και που εν πασει περιπτωσει 8ελουμε (...οσες 8ελουν) να κανουν παιδια και να παντρευτουν....

Και εμείς τί φταίμε? για εκείνο το κινέζικο βάζο που σπάσαμε? Αφού ζητήσαμε συγνώμη!
Όχι όχι όχι αυτό! Βγάλτε μας τα νύχια αν θέλετε αλλά προς θεού ΜΗ μας ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΤΕ!


Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Η μηπως νομιζετε οτι δεν εχουμε αναλογα παραπονα οταν μου σκατε μυτη σα σκ@τ@!!! με την κοιλαρα και το δασοτριχο και περιμενετε να φτιαχτουμε κι οταν ξυπνατε αξουριστοι να πρεπει να τρεχουμε εμεις στο μπανιο για να ρετουσαρουμε τη μαπα μας!!!!!


Εδώ δε σε βρίσκω άδικη!
Αν είμαστε αυστηροί με τις γυναίκες πρέπει να είμαστε αυστηροί και με τους εαυτούς μας όσον αφορά την εξωτερ.εμφάνιση (Για το χαρακτήρα δε σηκώνω κουβέντα mens rule!!!)
Οσο για το αν η μάπα μας είναι αξύριστη αυτό πολλές φορές είναι γοητεία!
Δε θέλουμε να τρέχετε στο μπάνιο για ρετουσάρισμα θέλουμε να είστε όμορφες απο το φυσικό σας και όχι να μας παραπλανείται σαν σε πάρτυ μασκέ!



ΥΓ. Τίποτα προσωπικά για σένα! Δεν έχω την παραμικρή ιδέα πως είσαι... Μιλάω γενικότατα!

road spirit
18/07/2007, 11:24
επείδη νίωθω σήμερα πολύ καμένος και μοτο-εξαρτημένος, και τη γυναίκα τη θέλω γλήγορη και μηχανόβια, και επιπλέον το παρόν φόρουμ είναι για μοτο,

1. Η συνωμοσία του στρινγκ: βλακείες. Αμα δε δω τη γυναίκα με το μαυρο το δερμάτινο dainese της δεν μου κάνει κλικ ...
2. Το βάψιμο: αφού φοράει το arai της, τι το θέλει το βάψιμο? σαν πως θα φαίνεται τπτ?
3. Το στριπτίζ : φόρα μωρό μου την ολόσωμη τη spidi μου και να σε δω να τη βγάζεις αργα αργα και αισθησιακα
4. Oι γόβες : της πήρα δώρο κατι alpinestars gp-tech στα 350 ευρά με φουλ καρμπον προστατευτικά και έχω πάθει τη πλάκα μου
5. Oι ζαρτιέρες : προστατευτικά γοφών, αφαιρούμενα και εργονομικά σχεδιασμένα για να μην ενοχλούν κατα τη κίνηση, όταν το μωρό μου θα ξύνει γόνατα στην κ5
6. Το αβυσσαλέο ντεκολτέ : βάζει θώρακα με carbon-kevlar προστασία, δείχνει σεξουαλικός πάνω της
7. Τα λόγια της πλώρης : με ανάβει οταν μου λέει "πάμε μωρό μια ψιλή? να χτυπήσουμε κόφτες? σε έχω χαλαρά λέμε..."
8. Τα φώτα : "μωρό μου, έβαλα ξενον στη μοτο μου?" -"αλήθεια? για άναψε μου, δείξε μου..."
9. Η αμείωτη όρεξή σου για σεξ : εδώ το είπε και ο μέγιστος vale "even better than sex", έτσι δικαιολογούνται τα παραπάνω καψίματα μου. Άσε με να στρίβω όλη μέρα μαζι της...
10. Η πρόθεσή σου να τον τυλίξεις : μάλλον εχει να κάνει με το προηγούμενο, εννοεί ότι θα με πάει σε ενα ορεινό επαρχιακό δρόμο που τυλίγεται γύρω απο το βουνό, και θα είμαστε όλη την ώρα "ξάπλα" (φετα ρε παιδάκι μου πως το λενε)

afrotwin
18/07/2007, 11:26
ego gia na po tin ali8ia tis ginekes tis agapao ke tis 8eoro spoudeoteres apo to oksigono
diladi xoris oksigono zo xoris ginekes oxi......

ala den mporo na piso ton kill bill oti mpori na sikonete me oti nane..
tou malaka tou aresoun ola ta prostixa ke proklitika

re ti sizitisis exoume kani
re m@l@k2 ksekola ke me tis formes kali ine ke sexy ke lipa aftos tipota re pedi mou anendotos

8eli ola ta diskola metaksia lame zartieres oti diskolo iparxi afto tou aresi

kamia mera 8a ton plakoso stis klotses leme:lol:

ke ego re ginekes mazi sas
ala to evestito dedomeno mas 8eli ta diafora


ama kataferete ke to valete se litourgia ntimenes san sk@t@ ke ego mesa...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Gandalf dr685sm
18/07/2007, 11:29
road spirit...

Καλές σκέψεις... οπότε και αν δεν σου κάτσει η κοπελιά... έχεις πάντα και την Remus/Acrapovic απο την μηχανή της που με ειδικές υποδοχές , μπορεί να "βολέψει" κάθε ορμή και συγκίνηση έτσι; Τουλάχιστον να λέμε οτι τα "βρήκαμε" με την μηχανή της.

:D :D :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Gandalf

Da.Vintage
18/07/2007, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Σκεψου μονο τι ''προετοιμασια'' κανει μια γυναικα προκειμενου να βγει ενα Σαββατο βραδυ και ποσο ανετος βγαινει ενας αντρας....
:winka:

Είναι θέμα καθαρά αυτοπεποίθησης!

Εμείς οι άντρες τα έχουμε βρεί με τον εαυτό μας!

Εσείς προσπαθείτε 2ώρες και πάλι παραπονεμένες βγαίνετε!

Πολλοί απο εμάς όπως θα σηκωθούμε το πρωί έτσι θα παραμείνουν τα μαλιά μας ούτε ζελέ ούτε ώρες στο καθρεύτη! Μόνο λίγο νερό στη μούρη ή κανα ντουζάκι αν υπαρχει χρόνος...
Το μόνο που χαζοκοιτάμε είναι να τεριάζουν τα χρώματα που φοράμε μεταξύ τους και να μην είμαστε σα τσίρκο!

road spirit
18/07/2007, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
road spirit...

Καλές σκέψεις... οπότε και αν δεν σου κάτσει η κοπελιά... έχεις πάντα και την Remus/Acrapovic απο την μηχανή της που με ειδικές υποδοχές , μπορεί να "βολέψει" κάθε ορμή και συγκίνηση έτσι; Τουλάχιστον να λέμε οτι τα "βρήκαμε" με την μηχανή της.

:D :D :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Gandalf

είπαμε, καμένος! όχι κατεστραμένος !! :lol: :lol: :lol:

Λεωνίδας
18/07/2007, 11:34
Γιατί έχω την πεποίθηση (όχι εντύπωση) ότι αυτές οι συζητήσεις δεν οδηγούν πουθενά; :rolleyes:

afrotwin
18/07/2007, 11:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Γιατί έχω την πεποίθηση (όχι εντύπωση) ότι αυτές οι συζητήσεις δεν οδηγούν πουθενά; :rolleyes:

safos ke den odigoun
afou den exoune rodes....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
18/07/2007, 11:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Γιατί έχω την πεποίθηση (όχι εντύπωση) ότι αυτές οι συζητήσεις δεν οδηγούν πουθενά; :rolleyes:

Γιατί; Συζήτησες ποτέ με γυναίκα και συμφωνήσατε σε κάτι; Και δεν λέω όταν προσπαθείς να την ρίξεις που είσαι όλο "Ναι, φυσικά, δίκιο έχεις, μόνο εσυ με καταλαβαίνεις" :lol:

Gandalf dr685sm
18/07/2007, 11:37
Τitan... να είμαστε ειλικρινείς...


Πολλοί απο εμάς όπως θα σηκωθούμε το πρωί έτσι θα παραμείνουν τα μαλιά μας ούτε ζελέ ούτε ώρες στο καθρεύτη! Μόνο λίγο νερό στη μούρη ή κανα ντουζάκι αν υπαρχει χρόνος...
Το μόνο που χαζοκοιτάμε είναι να τεριάζουν τα χρώματα που φοράμε μεταξύ τους και να μην είμαστε σα τσίρκο!

Αυτό είναι η κατά κανόνα περίσταση.. όμως υπάρχουν και εξαιρέσεις αναλόγως την περίπτωση (βλ. επίσημη επίσκεψη, ραντεβού για εργασία κτλ.) όπου θα δώσεις λίγο παραπάνω χρόνο στην εξωτερική σου εμφάνιση για να συμβαδίζει με τα πρότυπα που πρέπει όσον αφορά την περίπτωση.

Κατά τα άλλα συμφωνώ στο περί αίσθηση μειονεκτήματος και ανασφάλειας... και που να δείς τι γίνεται όταν εμφανιστεί γυναίκα με φυσική ομορφιά και σωστά προσεγμένη... εκεί έχουμε "γυναικεία δράματα".

Gandalf

Da.Vintage
18/07/2007, 11:37
Και το άλλο που δε καταλαβαίνω... με τις μάρκες...


Τσαντάκι...Gucci, Luis Viton κ.α.

Σου έχει κάνει ποτέ άντρας κοπλιμέντο για την τσάντα σου?

Αν ναί τότε πρέπει να ανησυχείς γιατί μάλλον φιλενάδες θέλει να γίνετε?


Κοσμήματα...

Εγώ σχεδόν ποτέ δε τα προσέχω...

Πέρα απο τα σκουλαρίκια Κρίκους (αυτά τα ψιλογουστάρω!)

Παπούτσι...

Μία γόβα και είστε εντάξει!

Βάψιμο...

Αν το χρειάζεστε αφηστε το καλύτερα!


¨Ολα αυτά τα κάνετε οι γυναίκες για να κοντραρίζεστε ματαξύ σας...

Εμείς βάζουμε κόντρες με τα 1000άρια εσείς με τις τσάντες!

afrotwin
18/07/2007, 11:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
safos ke den odigoun
afou den exoune rodes....


:look: tora den ksero:look:
mou arese afto to astio?:uplate:

8a to skefto:rolleyes:

ala gia na ine diko mou kalo 8a ine...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sober
18/07/2007, 11:38
@ Titan...

:lol: :lol: :lol: :lol:

Πολλες φορες δεν εχουμε την πολυτελεια του γυμναστηριου η της καλης διατροφης ...

υγ. ΝΑ ΚΟΙΤΑς ΠΟΙΟΙ ΚΑ8ΟΝΤΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ!!!

@Τροπεας

Εγω μαζι σου ειμαι ... απλα αλλα βλεπω οτι ισχυουν....

@Μαγος

Αν ειναι εμφανισιμος ( κατα τη δικη μου αποψη παντα...) δε 8α εχω προβλημα να με πλησιασει ...και δεν εννοω τον αντικειμενικα ''ωραιο τυπο'' αλλα οπως ε΄πες να μου κανει ''κατι..''...Τωρα αν στη συνεχεις αρχισει και πεταει βλακειες και ξενερωσω ε...8α φαει γειωση...:lol:

Gandalf dr685sm
18/07/2007, 11:40
Titan ....

μάρκες επώνυμες για άντρες και γυναίκες = ματαιοδοξία και οικονομικό "θεαθήναι" για το status quo. Δεν νομίζω οτι έχει να κάνει με το θέμα μας... είναι θέμα ματαιοδοξίας που μας βασανίζει σαν ανθρώπους γενικά και οχι σαν φύλα ξεχωριστά.


Gandalf

Da.Vintage
18/07/2007, 11:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
@ Titan...

:lol: :lol: :lol: :lol:

Πολλες φορες δεν εχουμε την πολυτελεια του γυμναστηριου η της καλης διατροφης ...

υγ. ΝΑ ΚΟΙΤΑς ΠΟΙΟΙ ΚΑ8ΟΝΤΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ!!!



Και γιατί δεν έχετε αυτή τη πολυτέλεια?
Λόγω χρόνου...μη τρελαθούμε...

Να μιλάτε με τις φίλες σας 2-3 ώρες την ημέρα στο τηλ έχετε...
Να λιμάρετε τα νύχια σας 1 ώρα έχετε...
Να βαφτείτε 2 'ωρες έχετε...
Να πάτε γυμναστήριο 1 ώρα ανα μία μερα ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ????

ΥΓ. Κοιτάω αλλά μετά απο 10 λεπτά ξεχνάω! Μνήμη χρυσόψαρου λέμε! Γι'αυτό είναι τόσο χαρούμενο γιατί μεχρι να γυρίσει απο τη μία μεριά της γυάλας στη άλλη έχει ξεχάσει οτι είναι φυλακισμένο!:lol:

Tropeas
18/07/2007, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
@Τροπεας
Εγω μαζι σου ειμαι ... απλα αλλα βλεπω οτι ισχυουν....
Προσπάθησε να τα εφαρμόσεις πρώτα εσύ.... και άσε τι ισχύει...
απο εκεί και πέρα μπορείς μετα να επηρεάζεις και τις φίλες σου.... :bigcry: :lol: :wave2: :beer: :smokin:

afrotwin
18/07/2007, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
@...Τωρα αν στη συνεχεις αρχισει και πεταει βλακειες και ξενερωσω ε...8α φαει γειωση...:lol:

kseris kali mou kamia fora i giosi sou mpori na ine gia kalo
pios kseri apo ti psixonevrikes anomalies sou mpori na so8i to atomo...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

safos ke afto simveni gia olous


tora an krinis kapion apo mia atixi stigmi profanos ise epifaniaki stis sxesis sou ke apesiodoksi ke epikentronese se pidimatikes sxesis


kati pou kanan ta arsenika paliotera ke ta katigorousate...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


pantos kalo 8a ine na es8aneste oloi antres ke ginekes analosimoi
ke asimantoi

giati iste:wacko:

Da.Vintage
18/07/2007, 11:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Titan ....

μάρκες επώνυμες για άντρες και γυναίκες = ματαιοδοξία και οικονομικό "θεαθήναι" για το status quo. Δεν νομίζω οτι έχει να κάνει με το θέμα μας... είναι θέμα ματαιοδοξίας που μας βασανίζει σαν ανθρώπους γενικά και οχι σαν φύλα ξεχωριστά.

Gandalf

Ναι αλλά κυρίως τις γυναίκες επηρεάζει αυτό το ζήτημα!
Εμείς οι άντρες στο συγκεκριμένο τομέα είμαστε παράπλευρες απόλειες τις δικιάς τους ματαιοδοξίας και θεαθήναι!!!:winka:

Gandalf dr685sm
18/07/2007, 11:47
sober και φυσικά και οι άλλες κυρίες...

ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΜΦΑΝΙΣΙΜΟΣ... πως θα τον απομακρύνεις; Με τι τρόπο εννοώ;

Προσωπικά διατηρώ αμφιβολίες για αρκετές κυρίες/δεσποινίδες που ενώ μπορούν να τηρήσουν ενα καλό τρόπο (ευγενικό) απομακρύνσης, επιλέγουν κάτι σαν το "άει να χαθείς γελοίε" ή το "θέλεις κάτι ή θα μας ζαλίζεις για πολύ ακόμα;" ... απο ενα ευγενικό "ευχαριστώ αλλά είμαι με παρέα" ή γενικά κάτι έμμεσο σαν απομάκρυνση χωρίς να προσβάλει.

Επίσης ένα πράγμα που έχουν πολλές γυναίκες στο κεφάλι τους. Δεν μιλώ ειδικά... μιλώ γενικά.


Όταν πλησιάζει κάποιος να μιλήσει, δεν θέλει απαραίτητα να σας γ...ει. Σίγουρα ενα 90% για αυτό πάει,αλλά δεν σημαίνει οτι θα τον χαλάσει να κρατήσει μια φιλική επαφή αν δεν "κάτσει".

Απο προσωπική εμπειρία, σπάνια γινόταν κάτι με την συγκεκριμένη κοπέλα που θα πλησίαζα... συνήθως καθόταν κάτι με φίλη της ή εκείνη με φίλο μου (ουκ ολίγες φορές).

Με λίγα λόγια το φλέρτ δεν είναι απαραίτητα κατάληξη στο κρεβάτι και δεν κατανοώ την άποψη , είναι απωθητικός/απωθητική σε πρώτη εμφάνιση άρα απορρίπτεται άμεσα.


Titan ... άστο φίλε... γιατί ξέρω κάτι "καμένους" άντρες, fashion victims που αν δεν είναι μάρκα , τότε ξινίζουν τα μούτρα τους. Είναι στον ματαιόδοξο άνθρωπο σου λέω.... μην το συγχέεις.

Gandalf

el_hymador
18/07/2007, 11:48
ενταξει, τις πηραμε παραμαζωμα ρε σεις...

εχουμε και εμεις τα στραβα μας ....

εεε..

το...

ε πειτε και εσεις τιποτα!!!

sniper
18/07/2007, 11:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
......

Απο προσωπική εμπειρία, σπάνια γινόταν κάτι με την συγκεκριμένη κοπέλα που θα πλησίαζα... συνήθως καθόταν κάτι με φίλη της ή εκείνη με φίλο μου (ουκ ολίγες φορές).

....


Υπάρχει και ο Βράχος της Ακρόπολης.... :lol: :lol: :lol:

Gandalf dr685sm
18/07/2007, 11:54
el_hymador...

Ν-Α-Ρ-Κ-Ι-Σ-Σ-Ι-Σ-Μ-Ο-Σ.

Κατά κόρον ανδρικό χαρακτηριστικό. Όλοι θεωρούμε τους εαυτούς μας ώς μοναδικούς του είδους. Για αυτό και πολλές φορές κάποιοι γίνονται "γελοίοι" ακόμα και για κάποιο άλλο αρσενικό που θα τους παρακολουθεί απο μακριά και θα βάζει τα γέλια.

παράδειγμα... βλ. γυμναστήριο και καθρέφτες... πόσους έχουμε δεί σε καθρέφτες σαν παγώνια, ενώ σηκώνουν αλτήρες των 10-12 κιλών και με 2-3 καρπούζια κάτω απο την μασχάλη;

sniper:

δοκιμασμένο.... έχω χτυπήσει κάτι τουρίστριες εκεί άλλο πράγμα...χαχαχαχαχα... σιγά μην με "τσίγκλαγες"


Gandalf

EVI
18/07/2007, 11:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
είδες που πέφτεις μόνη σου στην "παγίδα";...

Η ερώτηση είναι γιατί τρώτε τόσο χρόνο στην προετοιμασία ενώ εμείς οχι;

Τι είναι εκείνο που σας οδηγεί να το κάνετε;

Η προσοχή των γύρω; Η δική σας ικανοποίηση; Γιατί πρέπει να προετοιμαστείτε τόσο καλά; Τι είναι εκείνο που σας κάνει να αισθάνεστε οτι πρέπει να περάσετε απο διαδικασία "φανοποϊιου" για να βγείτε έξω;

Πίστεψε με οτι πάρα πολλοί άντρες θα βγούν άνετοι επειδή ακριβώς δεν πάνε να τους προσέξουν αλλά για να διασκεδάσουν πρώτιστα και ίσως έπειτα να γνωρίσουν και τίποτα "καλό"

όπου "καλό" βάλε μια γυναίκα ναι μεν προσεγμένη αλλά οχι με την έννοια που το θέτουν οι περισσότερες (ο μισός Hondos επάνω της και ο υπόλοιπος "Λαλαούνης".

Οι προσδοκίες του άντρα για μένα ξέρεις ποιές είναι;... μια γυναίκα που να έχει το "κάτι" (όπου "κάτι" βάλε στυλ/αέρα/προσωπικότητα) και μια κάποια εμφάνιση (οχι απαραίτητα κουκλάρα... ). Αυτό είναι το πρώτο που κάνει το κλικ...

Στις όσες κοπέλες ρώτησα... τους αρέσει να είναι "εμφανίσιμος" (τουλάχιστον), να οδηγεί καλό όχημα (όπως και δήποτε) και φυσικά να έχει το "λέγειν"...

Δηλαδή περίπου τα ίδια... εκτός απο το σημάδι που δηλώνει "χρήμα" (βλ. όχημα).

Επίσης ποιές είναι οι αντιμετωπίσεις όταν θα δείς κάποιον να σε πλησιάζει, μπορείς να μου πείς;

Δηλαδή αν σε πλησιάσει με κάποια φράση (πάντα κόσμια), έστω και κλισέ... ποιά θα είναι η αντίδραση σου; Ενδόμυχα σαν σκέψη και πως σαν απάντηση; Τι είναι εκείνο που θα περιμένεις απο κάποιον να διατηρεί σαν χαρακτηριστικό για να σε πλησιάσει;


Είμαι απλά περιέργος και ρωτώ για να συγκρίνω με αυτό που έχω σαν εικόνα.

Gandalf



Kαλα ρε δεν ειναι ολες ετσι ! δε κυνηγανε ολες το χρημα ειναι θεμα χαρακτηρα βιωματων και πως τα αντιλαμβανετε και οικογενειας!.

να σου πω και κατι? δε φτιαχνομε δε βαφομε δε κανω τιποτα γιατι φοραω κρανος γιατι με το νταινεσε δε πανε τα κοσμηματα ουτε οι τσαντες ουτε οι γοβες με βοηθουν πανω στη μηχανη να την οδηγησω εκτος και αν βγαζω φωτογραφια ενω την πλενω :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


και βγαινω εξω ωραια? με καποιον (παλια λεμε οχι τωρα δεν ακουει ο ιντι :smokin: )


και περνα απο διπλα μας μια που τα εχει ολα εξω το μαλλι απο κομμωτηριο με ωραια αναλαφρα ρουχαλακια κουναμενη συναμενη βαμμενη στην πενα με νυχια γαλλικο μανικιουρ (5 ωρες λιμα που λεει και ο τιταν:rotflmao: ) και γυρνα και την κοιτα(γιατι θα γυρισει δε παιζει) εμενα πως μου φαινετε αυτο? και καθε γυναικας? εχετε σκευτει ποτε οτι οι πραξεις σας μας κανουν (μας επηρεαζουν αλλες πολυ αλλες λιγοτερο)


και λες αυτες του αρεσουν. και ειναι μαζι μου αλλα αυτες θελει και οχι η δικαιολογια περασε και το ματι πηγε απο μονο του δε πιανει γιατι τον παππου που ερχοταν απο πισω δε το κοιταξατε και αυτος κουνιοτανε :rotflmao:


εχω μιλησει με πολλες και ολες το ιδιο θα μου πουν.

φανταστείτε για χρονια να γυρναγατε ΠΑΝΤΟΥ το κεφαλι σας (τηλεοραση στο δρομο αφισσες στα εργα οι τραγουδιστες τα ρουχα ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ να ηταν απο αντρες με κοιλιακους τρικεφαλους και δε ξερω τι )

el_hymador
18/07/2007, 11:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
el_hymador...

Ν-Α-Ρ-Κ-Ι-Σ-Σ-Ι-Σ-Μ-Ο-Σ.

Κατά κόρον ανδρικό χαρακτηριστικό. Όλοι θεωρούμε τους εαυτούς μας ώς μοναδικούς του είδους. Για αυτό και πολλές φορές κάποιοι γίνονται "γελοίοι" ακόμα και για κάποιο άλλο αρσενικό που θα τους παρακολουθεί απο μακριά και θα βάζει τα γέλια.

παράδειγμα... βλ. γυμναστήριο και καθρέφτες... πόσους έχουμε δεί σε καθρέφτες σαν παγώνια, ενώ σηκώνουν αλτήρες των 10-12 κιλών και με 2-3 καρπούζια κάτω απο την μασχάλη;

Gandalf


ασε μας μωρε!! αφου δεν ξερεις...εγω θα σου πω!!


:lol: :lol: :lol:

EVI
18/07/2007, 11:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
επείδη νίωθω σήμερα πολύ καμένος και μοτο-εξαρτημένος, και τη γυναίκα τη θέλω γλήγορη και μηχανόβια, και επιπλέον το παρόν φόρουμ είναι για μοτο,

1. Η συνωμοσία του στρινγκ: βλακείες. Αμα δε δω τη γυναίκα με το μαυρο το δερμάτινο dainese της δεν μου κάνει κλικ ...
2. Το βάψιμο: αφού φοράει το arai της, τι το θέλει το βάψιμο? σαν πως θα φαίνεται τπτ?
3. Το στριπτίζ : φόρα μωρό μου την ολόσωμη τη spidi μου και να σε δω να τη βγάζεις αργα αργα και αισθησιακα
4. Oι γόβες : της πήρα δώρο κατι alpinestars gp-tech στα 350 ευρά με φουλ καρμπον προστατευτικά και έχω πάθει τη πλάκα μου
5. Oι ζαρτιέρες : προστατευτικά γοφών, αφαιρούμενα και εργονομικά σχεδιασμένα για να μην ενοχλούν κατα τη κίνηση, όταν το μωρό μου θα ξύνει γόνατα στην κ5
6. Το αβυσσαλέο ντεκολτέ : βάζει θώρακα με carbon-kevlar προστασία, δείχνει σεξουαλικός πάνω της
7. Τα λόγια της πλώρης : με ανάβει οταν μου λέει "πάμε μωρό μια ψιλή? να χτυπήσουμε κόφτες? σε έχω χαλαρά λέμε..."
8. Τα φώτα : "μωρό μου, έβαλα ξενον στη μοτο μου?" -"αλήθεια? για άναψε μου, δείξε μου..."
9. Η αμείωτη όρεξή σου για σεξ : εδώ το είπε και ο μέγιστος vale "even better than sex", έτσι δικαιολογούνται τα παραπάνω καψίματα μου. Άσε με να στρίβω όλη μέρα μαζι της...
10. Η πρόθεσή σου να τον τυλίξεις : μάλλον εχει να κάνει με το προηγούμενο, εννοεί ότι θα με πάει σε ενα ορεινό επαρχιακό δρόμο που τυλίγεται γύρω απο το βουνό, και θα είμαστε όλη την ώρα "ξάπλα" (φετα ρε παιδάκι μου πως το λενε)





γιατι νομιζεις με αγαπησε ο δικος μου? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer:

EVI
18/07/2007, 11:57
ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΔΕ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΕΓΩ! ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΑΝ ΜΕ ΜΕΙΛ!

δε ξερω ποιος-α το εγραψε δε ξερω τιποτα μου φανηκε αστειο και το εβαλα απλως!

αλλα να που ακουγοντε αποψεις
















και καλα να λενε για τα kawasaki οι αλλοι






ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ :rotflmao: ΤIGER?:rotflmao: ΕΛΕΟΣ:rotflmao:


:smokin:

el_hymador
18/07/2007, 12:02
και τωρα περα απο την πλακα, οι γυναικες στην Ελλαδα εχουν παθει ενα σοκ ειναι η αληθει και δεν φταινε αυτες...


απο εκει που ηταν κουζινα - παιδι - σφουγγαρισμα , οι νεες (και πολυβελτιωμενες :D ) γενιες Ελληνιδων δεν ξερουν τι ρολο εχουν ....μητερες; καρριερα; πουτ@νες, ''κυριες''; τα εχουν μπλεξει λιγο και η αληθεια ειναι οτι δεν μπορεις να συγκερασεις ολα αυτα μαζι...

απο την αλλη εμεις ειμαστε εδω και 250.000 χρονια οι ιδιοι μ@λ@κες...κατευθυνομαστε απο τον φιρφιρικο μας ο οποιος εχει την ικανοτητα να παιρνει πολυ σημαντικες αποφασεις για την ζωη και το μελλον μας ενεργωντας αυτοβουλως.....το μοναδικο ''πρεπει'' στην ζωη ενος αντρα ειναι η καταξιωση ..επεγγελματικη, ερωτικη κτλ-κτλ αυτο ειναι το μονο αγχος μας.

εγω λεω να αφησουμε τις παπαριες της κοινωνικοποιησης και να λειτουργουμε οπως αιαθανομαστε. εκει ειναι η ομορφια στην προσωπικη αληθεια.

Λεωνίδας
18/07/2007, 12:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Γιατί; Συζήτησες ποτέ με γυναίκα και συμφωνήσατε σε κάτι; Και δεν λέω όταν προσπαθείς να την ρίξεις που είσαι όλο "Ναι, φυσικά, δίκιο έχεις, μόνο εσυ με καταλαβαίνεις" :lol: έχει τύχει ...

EVI
18/07/2007, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador


εγω λεω να αφησουμε τις παπαριες της κοινωνικοποιησης και να λειτουργουμε οπως αιαθανομαστε. εκει ειναι η ομορφια στην προσωπικη αληθεια. [/B]


:beer: :beer:

Λεωνίδας
18/07/2007, 12:09
Είναι τυχαίο τώρα ότι το θέμα ξεκίνησε από γυναίκα :confused: :confused: :confused:
Έχετε παράπονο;
Για τα (1) (3) (5) (7) (8) (9) (10) απευθυνθείτε στο σύντροφό σας
Για τα άλλα ΜΗΝ τα κάνετε / βάλετε, αν δεν πετάτε βατράχια και πάλι θα βγάλετε γκόμενο

Μόνο αυτά και ΤΕΛΛΛΟΣ

:wave2:

hotcarver
18/07/2007, 12:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
Είναι τυχαίο τώρα ότι το θέμα ξεκίνησε από γυναίκα :confused: :confused: :confused:
Έχετε παράπονο;
Για τα (1) (3) (5) (7) (8) (9) (10) απευθυνθείτε στο σύντροφό σας
Για τα άλλα ΜΗΝ τα κάνετε / βάλετε, αν δεν πετάτε βατράχια και πάλι θα βγάλετε γκόμενο

Μόνο αυτά και ΤΕΛΛΛΟΣ

:wave2:


Σου 'ρθε τωρα εσενα ετσι?σου 'ρθε...

afrotwin
18/07/2007, 12:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
γιατι νομιζεις με αγαπησε ο δικος μου? :

kala esi min milas o dikos sou agapise ke emena...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: