PDA

View Full Version : e-global καλαμαριάς



dukeandthecity
20/07/2007, 16:13
Αγαπητοί συμφορουμίτες,
Μετά και την απόκτηση από τον ΒΒΚ ενός GSXR 750, δεν μένει τίποτα άλλο στον ψεύτη τον ντουνιά από το να σας ανακοινώσω την εγκατάλειψη της υπαλληλικής μου καριέρας και την ενασχόληση μου με τους gamers, internetακιδες, chatαριστούς και λοιπούς φοβερούς τύπους και τύπισσες της ανατολικής Θεσσαλονίκης μέσω του καινούριου e-global στην καλαμαριά. Για όσους σπάμαρουν στο moto.gr κάνω έκπτωση φοβερή και κερνάω και ρακί.
Με βρίσκετε πια στην Ι. Πασαλίδη 92

Θενκς
:wave2: :wave2:

McGyver
20/07/2007, 16:19
Καλές δουλειές ρε Πολιτοδούκα!!!

:beer: :beer: :beer: :beer:

project.breeze
20/07/2007, 16:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
Αγαπητοί συμφορουμίτες,
Μετά και την απόκτηση από τον ΒΒΚ ενός GSXR 750, δεν μένει τίποτα άλλο στον ψεύτη τον ντουνιά από το να σας ανακοινώσω την εγκατάλειψη της υπαλληλικής μου καριέρας και την ενασχόληση μου με τους gamers, internetακιδες, chatαριστούς και λοιπούς φοβερούς τύπους και τύπισσες της ανατολικής Θεσσαλονίκης μέσω του καινούριου e-global στην καλαμαριά. Για όσους σπάμαρουν στο moto.gr κάνω έκπτωση φοβερή και κερνάω και ρακί.
Με βρίσκετε πια στην Ι. Πασαλίδη 92

Θενκς
:wave2: :wave2:


Καλή αρχή από έναν σχεδόν συνάδελφο,υπάλληλο (όποτε θυμάμαι) του e-global Λάρισας.Καλό κουράγιο:beer:

dukeandthecity
20/07/2007, 16:31
να είστε καλά... και στα κεφαλάκια σας :wave2: :wave2:

Nik0s
20/07/2007, 16:33
Καλή αρχή και σιδηροκέφαλος !!

:beer: :beer: :beer:

gcrook
20/07/2007, 16:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
να είστε καλά... και στα κεφαλάκια σας :wave2: :wave2:

Δεν πιστευω να εισαι απο αυτους τους αλητηριους που παιζουν κανα counterstrike που και που.:D

airamhag
20/07/2007, 16:39
καλες δουλειες!


:beer: :beer: :beer:

dukeandthecity
20/07/2007, 16:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Δεν πιστευω να εισαι απο αυτους τους αλητηριους που παιζουν κανα counterstrike που και που.:D

οχι ακόμα :blush: αλλα σύντομα θα σας έχω :evil: :evil: (ειμαι ready to race):lol:

dukeandthecity
20/07/2007, 16:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Καλή αρχή και σιδηροκέφαλος !!

:beer: :beer: :beer:


Αρχικά δημιουργήθηκε από airamhag
καλες δουλειες!


thank you να είστε καλά


:beer: :beer: :beer: :beer:

Ασωτος
20/07/2007, 17:04
Θα τα πούμε από κοντά - μπύρες έχετε, έτσι ;

dukeandthecity
20/07/2007, 17:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ασωτος
Θα τα πούμε από κοντά - μπύρες έχετε, έτσι ;

όχι ρε βάγγο, δεν εχουμε μπύρες (καθοτι θέλει άδεια) αλλα σίγουρα θα σε κανονίσω !!!! :beer: :beer:

project.breeze
20/07/2007, 19:09
Αν είναι να κανονίσουμε κανένα mixed για counterstrike,σας έχω όλους και άνετα λέμε...

gcrook
20/07/2007, 23:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Αν είναι να κανονίσουμε κανένα mixed για counterstrike,σας έχω όλους και άνετα λέμε...

Καλα μας κλανεις κανονικα, διοτι παιζουμε (μαλλον παιζαμε) απο την αρχη της 1.5....
Τωρα βεβαια θελουμε προπονηση γιατι εχουμε να ασχοληθουμε και κανα-εναμιση χρονο...

OzZzZzY
21/07/2007, 10:33
ανοιξε καινουργιο e-global? δεν ειναι εκεινο διπλα στα goodys στο δρομο που ναι καθετος στον πεζοδρομο?

Giorgos19
21/07/2007, 17:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Καλα μας κλανεις κανονικα, διοτι παιζουμε (μαλλον παιζαμε) απο την αρχη της 1.5....
Τωρα βεβαια θελουμε προπονηση γιατι εχουμε να ασχοληθουμε και κανα-εναμιση χρονο...


Geia sou re sinadelfeeeeeeeeee!!!!!!!

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Tropeas
21/07/2007, 19:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
Αγαπητοί συμφορουμίτες,
Μετά και την απόκτηση από τον ΒΒΚ ενός GSXR 750, δεν μένει τίποτα άλλο στον ψεύτη τον ντουνιά από το να σας ανακοινώσω την εγκατάλειψη της υπαλληλικής μου καριέρας και την ενασχόληση μου με τους gamers, internetακιδες, chatαριστούς και λοιπούς φοβερούς τύπους και τύπισσες της ανατολικής Θεσσαλονίκης μέσω του καινούριου e-global στην καλαμαριά. Για όσους σπάμαρουν στο moto.gr κάνω έκπτωση φοβερή και κερνάω και ρακί.
Με βρίσκετε πια στην Ι. Πασαλίδη 92

Θενκς
:wave2: :wave2:
Ωραίος !
μόλις ανέβουμε Σαλόνικα θα σε φτιάξουμε καταλλήλως.... :wave2:
άντε και ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΙΕΣ!!!:beer: :beer: :beer:

Dodok edessa
21/07/2007, 20:35
αντε ρε ομορφοπαιδο.....καλες δουλειες..επιτελους να παρεις και κανα μηχανακι της προκοπης ...:D :wave2:

project.breeze
23/07/2007, 02:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Καλα μας κλανεις κανονικα, διοτι παιζουμε (μαλλον παιζαμε) απο την αρχη της 1.5....
Τωρα βεβαια θελουμε προπονηση γιατι εχουμε να ασχοληθουμε και κανα-εναμιση χρονο...



ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!

Εγώ παίζω από την Beta 5.2 αν την έχετε ακουστά.Έχουνε περάσει καμμιά 8-9 χρόνια από τότε που ξεκίνησα να παίζω...