PDA

View Full Version : ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ!!!!!



el_hymador
25/07/2007, 13:42
Σημερα ηταν μια καλη μερα...

Τελειωσα με ολες τις υποχρεωσεις στην δουλεια που τον τελευταιο μηνα με πηγαινε γ@μιοντας....διωρα και τριωρα υπνος και συνεχεια δουλεια ....με εναν εξωτερικο σκληρο δισκο να τρεχω απο το γραφειο -σπιτι και απο το σπιτι-γραφειο....


ε σημερα τελειωσαν ολα και ειπα οτι επιτελους θα ξεκουραστω και θα ηρεμησω...


οχι ομως!!!

με καλουν απο την εισοδο της εταιρειας να παω εξω...σκεφτομαι κανας courier θα ειναι παλι ....


αλλα δεν....



ενα ΖΩΩΝ γυναικα οδηγος ξεπαρκαρε και εριξε κατω μια BMWR51 η οποια εσπρωξε την δικια μου ριχνοντας την σε μια κολωνα....


το αποτελεσμα;


θαυμαστε....μια εβδομαδα πριν τις πολυποθητες διακοπες...


97520

el_hymador
25/07/2007, 13:48
Πραδεχτηκε βεβαια την μαλακια της επικοινωνησαμε ολοι με τις ασφαλιστικες και τωρα περιμενω τροχαια....ενταξει τα πραγματα θα μπορουσαν να ειναι πολυ χειροτερα (να ειχε φυγει π.χ.) αλλα γαμοτο ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ!!! οχι να τραβιεμαι καλοκαιριατικα.....


η κολωνα και το cbf....:mad:


97521

sniper
25/07/2007, 13:54
στην μία φωτό το χτύπημα είναι δεξιά.... και στην άλλη αριστερά.... δεδομένου ότι εγινε τωρα....

τι είναι λάθος στις φωτό; :confused:

Cpt. Haddock
25/07/2007, 13:55
Αστυνόμος Μπέκας... :rolleyes:

(καλή παρατήρηση btw :winka: )

Επίσης πολύ χοντρό βαθούλωμα για πτώση απο στάση σε κολώνα ρε γμτ... :sick:

super_toto
25/07/2007, 13:56
Υπάρχει μάρκα ADNOH???

PortisHead
25/07/2007, 13:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
στην μία φωτό το χτύπημα είναι δεξιά.... και στην άλλη αριστερά.... δεδομένου ότι εγινε τωρα....

τι είναι λάθος στις φωτό; :confused:

Τιποτα.
Απλα στη δευτερη εχει γινει mirroring απο κάποιο εργαλειο (photoshop)...το καταλαβαινεις απο τα γραμματα.....HONDA...ειναι σε καθρεφτιζουσα μορφή.
:D

npat
25/07/2007, 13:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
στην μία φωτό το χτύπημα είναι δεξιά.... και στην άλλη αριστερά.... δεδομένου ότι εγινε τωρα....

τι είναι λάθος στις φωτό; :confused:

Η δεύτερη φωτό είναι λογικά "κατοπτρική" καθότι τα μηχανάκια δεν έχουν (συνήθως) πεντάλ φρένου στα αριστερά... Τώρα πως έγινε αυτό...

el_hymador
25/07/2007, 13:58
Πουαρω, η δευτερη φωτο τραβηχτηκε με την φωτογραφικη μηχανη καθετα, οποτε της εκανα αναστροφη στην ζωγραφικη των windows...εξου και το mirror effect....

gfilos
25/07/2007, 13:58
To autokolhto honda stin deuteri photo emfanizetai anapoda...

panagiotispapa
25/07/2007, 14:01
Πρέπει να είναι το πρώτο post σχετικό με πτώση με special effects......

kalesin
25/07/2007, 14:04
κ αφου λυσαμε το μυστηριο της απεικονισης της φωτο, ας ασχοληθουμε με το σοβαρο θεμα



ΤΟ R51 ΣΕ ΤΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ;

ειναι κ γερικα αυτα κ χρειαζονται στοργη
ειδοποιηθηκε ο ιδιοκτητης του;


:mad: :mad: :mad: :mad:

sniper
25/07/2007, 14:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Πουαρω, η δευτερη φωτο τραβηχτηκε με την φωτογραφικη μηχανη καθετα, οποτε της εκανα αναστροφη στην ζωγραφικη των windows...εξου και το mirror effect....


Κάθετα κι ανάποδα.... :lol: (για το αυτοκόλλητο έλεγα τί είναι το παράξενο :winka: )

Τεσπα, στο ατύχημα... δυστυχώς μάλλον ετσι θα την βγάλεις το υπόλοιπο καλοκαίρι.... :rolleyes:

(Χλωμό να προλαβαίνεις διαδικατικά και να εχει κι ο Σαρακάκης ρεζερβουάρ στοκ - βεβαια μπορεί και να εχει)

super_toto
25/07/2007, 14:05
Κριμα, πάντως ελπίζω να διασκέδασες με το φανταστικο χιουμορ που έχουμε εδω μεσα:beer:

el_hymador
25/07/2007, 14:05
ευχαριστημενοι τωρα;;;

και κατι αλλο ... μακαρι να μην γινει,αλλα αν παθετε κατι αντιστοιχα θα κανω σχολια για το καδραρισμα της φωτογραφιας....τι να πω ρε πουστη μου;:a31:

el_hymador
25/07/2007, 14:08
Ο ιδιοκτητης του R51 φυσικα και ειδοποιηθηκε απο εμενα. το μηχανακι δεν καταλαβε τιποτα και ευχαριστω τον Θεο που ο κυλινδρος του με βρηκε στην βαση του κινητηρα (εκει που μπαινουν τα μανιταρια) και οχι καπου αλλου ...

οριστε γ φωτο με πρηξατε!!!


97524

sniper
25/07/2007, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
κ αφου λυσαμε το μυστηριο της απεικονισης της φωτο, ας ασχοληθουμε με το σοβαρο θεμα



ΤΟ R51 ΣΕ ΤΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ;

ειναι κ γερικα αυτα κ χρειαζονται στοργη
ειδοποιηθηκε ο ιδιοκτητης του;


:mad: :mad: :mad: :mad:

Λες να χάλασε το μανιατό; ( AKOMA ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, oldman )

Cpt. Haddock
25/07/2007, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Λες να χάλασε το μανιατό; ( AKOMA ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, oldman )

Καλά, σοβαρά δεν ξέρεις τι ειναι το μανιατό; :confused:

(να ήσουν και κανενας πιτσιρικάς να έλεγα :p )

(δυναμό με μανιβέλα :winka: )

kalesin
25/07/2007, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Ο ιδιοκτητης του R51 φυσικα και ειδοποιηθηκε απο εμενα. το μηχανακι δεν καταλαβε τιποτα και ευχαριστω τον Θεο που ο κυλινδρος του με βρηκε στην βαση του κινητηρα (εκει που μπαινουν τα μανιταρια) και οχι καπου αλλου ...

οριστε γ φωτο με πρηξατε!!!


καλα με ποσα ξεπαρκαρε η τυπισσα;

τι διαολο, πως τα καταφερε;


τοση ζημια....:mad: :mad: :mad: :mad:

vangelis 64
25/07/2007, 14:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
καλα με ποσα ξεπαρκαρε η τυπισσα;

τι διαολο, πως τα καταφερε;


τοση ζημια....:mad: :mad: :mad: :mad: Εδώ ρε Ηλία,σ' ένα βιντεάκι τού Youtube,η τύπισσα παρκάροντας,κατόρθωσε και αναποδογύρισε το αυτοκίνητό της,εδώ θα κολλήσει;:lol: :lol: :lol:


Κωστάκη...κουράγια:wave2: :wave2:

TROOPER
25/07/2007, 14:20
ρε κωστη...τι να πω ρε φιλε...αντε καλα ξεμπερδεματα

road spirit
25/07/2007, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
καλα με ποσα ξεπαρκαρε η τυπισσα;

τι διαολο, πως τα καταφερε;


τοση ζημια....:mad: :mad: :mad: :mad:

δεν χρειάζεται φόρα, και με ελαχιστο σπρώξιμο γίνεται.

hymador, μεσ' την ατυχία σου, ήσουν τυχερός που η τύπισα ήταν εκει. Στο παρελθόν έχω μαζέψει 3 φορές μοτο μου απο κάτω, απο ξεπαρκάρισμα αυτοκινήτου που δεν σταμάτησε και έγινε καπνός
:a023: :a023: :a37:

Λεωνίδας
25/07/2007, 14:27
πωωωωω ρε ***στη :a26: :a26: :a26: :a26: :a26: :a26:

Tropeas
25/07/2007, 14:30
μου χει συμβεί και μένα...
και δήλωση να σου κάνει , ΠΡΟΣΕΧΕ...
η ασφαλιστική σε τέτοιες περιπτώσεις θα κυνηγήσει να πληρώσει τα λιγότερα, μιας και τα ντεπόζιτα είναι πανάκριβα...

εγώ τέλειωσα με δικαστήριο με την ασφαλιστική (ενώ ο παπούλης μου είχε κάνει κανονικά δήλωση και μάλιστα κατέθεσε κιόλας υπέρ μου) μετά απο 2 χρόνια , και οι που$τηδες μου γλυτώσανε ένα φλασάκι γιατί όταν πήγε ο πραγματωγνόμονας ο μηχανικός μου το χε βγάλει απο πάνω και δεν το τράβηξε στις φωτό... :rolleyes:
Καλά κουράγια και εύχομαι να κάνεις μια φιλική δήλωση και να πάρεις απο την δική σου ασφαλιστική τα λεφτά σου γρήγορα...:wave2:

Maira
25/07/2007, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
στην μία φωτό το χτύπημα είναι δεξιά.... και στην άλλη αριστερά.... δεδομένου ότι εγινε τωρα....

τι είναι λάθος στις φωτό; :confused:


Έχει γίνει καθρεπτισμός της φωτογραφίας κατά την αποθήκευση ΄!!!!!

:D :D

filipp0s
25/07/2007, 15:17
Περαστικά ρε φίλε, τι να πω, πολλοί κουλοί υπάρχουν τελικά :(

Παίζει πάντως να μην προλάβεις να το φτιάξεις, καλα ξεμπερδέματα...
:wave2:

DimChios
25/07/2007, 18:25
μλκια γμτ!


:sick: :sick: :sick: :sick:

VanDiemen
25/07/2007, 19:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Έχει γίνει καθρεπτισμός της φωτογραφίας κατά την αποθήκευση ΄!!!!!

:D :D

Έλεος ρε παιδιά με τη φωτογραφία, έλεος!

Respect
25/07/2007, 20:13
Φίλος, εγώ θα είχα λιποθυμήσει!!!










:evil: :evil: :evil:



























Και θα έβρισκα ευκαιρία να το χώσω πιο γλυκά για καινούριο!!!! ( :a49: )


Αν το περιστατικό έχει γίνει σε ιδιωτικό δρόμο (ιδιοκτησία της εταιρείας) πρόσεξε με τις ασφάλειες(!) μη παίξει καμιά λαμογιά. Το χρησιμοποιούν σα δικαιολογία προκειμένου να μην αποζημιώσουν. :beer:

Υ.Γ. Εμείς να 'μαστε καλά!!:winka: :wave2:

makis206
26/07/2007, 00:21
Μλκία ρε καλοκαιριάτικα..

Να πω άλλη μια εγώ ; Επειδή φοβάμαι ότι θα παίξει καθυστέρηση, υπάρχει περίπτωση να κάτσει πάνω του ένα bagsterάκι έστω δανεικό ; Να μην είναι σ'αυτό το χάλι μέχρι να αντικατασταθεί..

Λυπήθηκα που την είδα έτσι ρε.. (αν και κατάφερα επιτέλους να δω μια φωτό της δικιά σου :lol: )

Το χιούμορ μας έλειπε θα μου πεις αλλά απ'την άλλη θα μπορούσε να είναι χειρότερα τα πράγματα, υπομονή και γρήγορα ξεμπερδέματα εύχομαι Κωστή !

:beer: :wave2:

fantacid
26/07/2007, 01:15
επικεντρωσου στις διακοπες γιατι δε βλεπω να τελιωνεις συντομα........


βαλε ενα μπαγκστερακι να μην σου αναβουν τα λαμπακι καθε πρωι που τη καβαλας......κ εαν σε πισει ο μακις να κατεβεις κρητη διακοπες κ να σου δωσει το μπαγκστερ ......... να προσεχεις το κωλαρινι σου



:lol: :lol: :lol: :lol:

Nikoskazer2000
26/07/2007, 01:48
Πάντα εκεί που δεν το περιμένεις...:(

Περαστικά σου hym και μη στεναχωριέσαι, μετά τις διακοπές θα είναι ΟΛΑ καλύτερα! :sun:

Sotirios
26/07/2007, 07:04
πίκρα ρε φίλε σαν να βλέπω την δικιά μου που είναι και στο ίδιο χρώμα. Κουράγιο και μακάρι να την φτιάξεις εγκαίρως για τις διακοπές σου.:(

LsKostas
26/07/2007, 16:11
Eσυ να σαι καλα:sun: