PDA

View Full Version : Επεσα.....



anco
25/09/2004, 06:52
Πρωι 6:10 στην πλατεια Κυψελης με το KLR στον δρομο για την δουλεια επεσα......ο λογος καποιος μαλακας αφησε λαδια και καποιος αλλος σκεφτηκε...δεν ριχνω νερο και με μια σκουπα να τα καθαρησω, με αποτελεσμα να ειναι ολος ο δρομος λαδια με νερο.

Με το καλημερα στραβωσε το τιμονι (το εφτιαξα με λιγο τραβηγμα περα δωθε) και καθρευτης αριστερος μαζι με την βαση σπασμενος τωρα το πως εσπασε ο αριστερος ουτε που καταλαβα εκεινη την ωρα εβριζα μοναχα.

Εγω μερικα γδαρσιματα στα χερια και στο δεξι ποδι μιας και η στροφη ηταν δεξια..ευτηχως με λιγα χλμ 10-15 και οπως εστριβα επεσα.

Αν ημουν με το 400 'η το 750 θα παθενα εφραγμα (φαιρινκ κοματια αντε να τα βαψεις να τα επισκευασεις).

Κωλοκρατος.....του κερατα, γ@μω τον δημο και τα δημοτικα τελη...οι μ@λ2κες κοιμουνται.

Μικρή Λουλού
25/09/2004, 08:36
ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...
ΗΣΟΥΝ ΤΥΧΕΡΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΣΟΥ...(ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΦΑΙΡΙΝΓΚΑΤΑ..)

ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕΣ ΤΙΠΟΤΑ..

ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ..

MARK
25/09/2004, 22:34
:( Kai meis pesame simera me ton aderfo mou,me ton douka.eixe ladia kato,se para poli megali apostasi(fotiou koritsas pou kataligei sti thivon).itan katifora oute 30km den pigainame.den spasame tipota,gdarsimata polla se gonata agkones.peftane kai alloi me moto.xamos.vrika ena peripoliko sto dromo sto gurismo kai tous enimerosa,gia na riksoun tipota kato.na min pesoun kai alloi.pou afto kanonika eprepe na to kanoun ekei oi anthropoi pou menoun ekei.giati opos eipan otan irthan na mas voithisoun eixan xuthei poli ora ta ladia kato.apo kanena fortigo tha pesan.

periklisk
26/09/2004, 11:59
Περαστικά ρε συ...... ΓΜΤ έχω πέσει και εγώ από λάδια.... μιλάμε δεν καταλαβαίνεις πως πέφτεις παρά μόνο αφού είσαι κάτω και μέσα στη μπίχλα.....

RapidShade
26/09/2004, 14:10
Παίδες εύχομαι να ναι η τελευταια
μαλακία και η σοβαρότερη που
θα σας τύχει ποτέ...!

anco
26/09/2004, 14:13
Περικλη οπως τα λες ειναι καποια στιγμη κοιταγα αναποδα στον ουρανο και τα ρουχα κωλος.

Εχουμε πολλα χρονια ακομα να εξελιχθουμε σαν κρατος..........

periklisk
27/09/2004, 09:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από ancogsxr

Εχουμε πολλα χρονια ακομα να εξελιχθουμε σαν κρατος..........

Πάααρα πολλά δυστυχώς......

Μικρή Λουλού
27/09/2004, 09:30
ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΩΣ ΓΛΙΣΤΡΑΕΙ ΤΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ,ΔΕΝ ΓΛΙΣΤΡΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ !!!!!!

ΑΠΟ ΛΑΔΙΑ ΕΧΩ ΓΛΥΤΩΣΕΙ 5-6 ΦΟΡΕΣ,ΑΠΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΠΟΤΕ !!!!


ΨΑΧΝΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΑΠΟΥΝΑΔΕΣ, ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΩ ΤΙΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΕΣ ΜΟΥ...:lol: :lol: :lol:



:beer: :beer: :beer:

crs-k
27/09/2004, 09:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΩΣ ΓΛΙΣΤΡΑΕΙ ΤΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ,ΔΕΝ ΓΛΙΣΤΡΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ !!!!!!

ΑΠΟ ΛΑΔΙΑ ΕΧΩ ΓΛΥΤΩΣΕΙ 5-6 ΦΟΡΕΣ,ΑΠΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΠΟΤΕ !!!!


ΨΑΧΝΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΑΠΟΥΝΑΔΕΣ, ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΩ ΤΙΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΕΣ ΜΟΥ...:lol: :lol: :lol:



:beer: :beer: :beer:


Εχω "περασει" απο ολα τα "ειδη" που προανεφερες και συμφωνω!

Πετρελαιο rulez!!! :lol: :rotflmao: :lol: