PDA

View Full Version : ΑΓΟΡΑ monster 620 05' 3500 ευρω help!!!



low__rider
25/07/2007, 20:11
Λοιπον παιδες τα ιταλικα δεν τα ξερω καλα και ενα φιλαρακι ειναι ετοιμος αυριο να παει να σκασει 3500 ευρω για ενα 620i.e. monster dark του 2005. To λοιπον το μηχανακι εχει 21.000 χιλιομετρα γενικα ειναι καθαρο δεν φαινεται να εχει φαει σουπα ...εχει κατι μικρογρατζουνιτσες στην εξατμιση αλλα λεει οτι ειναι απο την πορτα του γκαραζ που το εβαζε μεσα. Το οδηγησα κιολας αρχικα μια χαρα ακουγεται και στην συνεχεια σε ανοιχτο δρομο δεν τραβαγε ουτε αριστερα ουτε δεξια.

και εχουμε και λεμε

-Στο βιβλιαρακι εχει 2 service ενα στα 1000 και ενα στα 10.000 χιλιομετρα στην αντιπροσωπια. Των 20.000 το εκανε σε δικο του συνεργειο αλλα δεν εχει αποδειξη. Αυτο μπορουμε να το δουμε καπως?

-την πουλαει για να παρει αμαξι

-εχει 2 δισκοφρενα μπροστα (brembo)

-To πισω λαστιχο τα ψιλο εχει φαει τα ψωμια του ...ισα για να βγαλει το καλοκαιρι

-και μπαταριουλα παιζει να θελει γιατι ειναι ψιλοψοφια ...ειχε καιρο να κουνη8ει

-Τωρα τα αλυσιδογραναζα καλα μου φανηκαν αλλα δεν ειμαι και μαστορας...στα ποσα τα αλλαζουν συνηθως ? ..με νορμαλ χρηση

-μας δινει και bagster ducati performance

-και τελος η ουρα πισω εχει ενα ραγισματακι καπου ακουμπησε σε τοιχο αλλα μας την αλλαζει

-και κατι ασχετο το οδηγησα για κανα 5 λεπτο και στην οθονιτσα που εχει την ενδειξη
θερμοκρασιας μου εβγαζε γραμουλες μονο...υποπτο αυτο η θελει και αλλο χρονο

-Α και κατι αλλο τα αυτοκολλητακια στο ντεποζιτο ειχαν ψιλοχαλασει-φθαρθει...μας ειπε εξαιτιας του ηλιου και του βγαλε βαλε το bagster


...Για πειτε καμια γνωμη βρε παιδια γιατι το παλικαρι δεν κρατιεται και μαλλον θα παει αυριο πρωι πρωι να το παρει!

tolkmt-03
25/07/2007, 23:08
Το monster 620i το 2005 το αγόραζες καινούριο 8800euro.
Μετά από 2 χρόνια και 21000 χιλ το δίνει στα 3500...
Ή έχετε βρει την καλύτερη ευκαιρία ή απλά το μηχανάκι δεν είναι όπως φαίνεται.
Αυτό το θέμα με τις γραμμούλες στο καντράν είναι ανησυχητικό.Πιθανότατα να έχει να κάνει με τον εγκέφαλο.Πηγαίντε το να το δει ένας μηχανικός πριν κάνετε οτιδήποτε.

Τς τς τς... αν φτάσαμε να παίρνουμε 2005 monster με τα λεφτά που παίρνεις ένα 125 scooter δεν πάνε καλά τα πράματα...

ntinlanden
26/07/2007, 07:19
να το πατε σε μια ellinmoto να το δει καποιος που να ξερει. Σιγουρα κατι παραπανω θα σας πει.
:wave2:

low__rider
26/07/2007, 10:53
Tιποτα παιδια ο τυπος ειναι παλικαρι!! Χτες το βραδυ στις 9 δωσαμε χερια και παμε σημερα το πρωι με τα λευτα και το μηχανακι το ειχε πουλησει!!:mad: ελεεεεεοοοοος...τι να πεις!


...Τεσπα οτι ειναι για καλο ...μπορει το μηχανακι να'χε τιποτα και για αυτο το σκοτωνε τοσο

ntinlanden
26/07/2007, 11:03
:p :rotflmao:
Ο ΤΥΠΟΣ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΟΤΑΝ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙ !
Ο ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ ΘΑ ΕΠΑΘΕ ΠΛΑΚΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ! :wave2:

paTman_the
26/07/2007, 12:33
Αν και είναι πραγματικά εντυποσιακή αυτή η τιμή, από ότι έχω δει κάμποσες αγγελίες τελευταία, τα monster τόσο πουλιούνται πλέον! Λίγο το καινούριο μοντέλο που επιτέλους βγήκε και φυσικά ας είναι καλά οι "γρήγοροι" που θέλουν άλογα και η καταραμένη αξιοπιστία των ιταλικών που τα κάνουν να μην πουλιούνται πλέον και μπορούμε και εμείς οι φτωχοί να πάρουμε ducati! Και φυσικά να ναι καλά και ο γεοργούλης που δεν έχει γυρίσει ξανά σειρά που να το καβαλάει μετά το είσαι το ταίρι μου και δεν έχει βρωμίσει ξανά ο τόπος από σφίχτες ομορφάντρες που τα καβαλάνε και τα αγοράζουν!

ntinlanden
26/07/2007, 12:55
ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΛΕΣ

DimST
26/07/2007, 13:01
Για 3500Ε νομίζω πως είναι εκπληκτική αγορα... έτσι απο περιέργεια όμως, τα καρμπυρατέρ πόσο τα πουλανε? 2000Ε???
Ενημερωτικά, ειδικά με τα ντουκάτια, αν δεν υπάρχουν χαρτιά (όπως το συγκεκριμένο) με σέρβις και σφραγίδες, καλύτερα μακρυά.

:beer: :beer: :wave2: