PDA

View Full Version : bike tatoo



kost rider
26/07/2007, 02:49
εψαχνα απο περιεργεια(και ισως χτυπισω κανενα)τατοο που να εχουν σχεση με μηχανες.απο μια απλη φραση εως δε ξερω και γω τι.ολα οσα βρηκα ηταν καγκουριστηκα,παλιομοδιτικα-παλιοσχολιτικα,και κυριως για ''χαρλεαδες''.κατι καλιτεχνικο και γενικα κατι να ξεφευγει,υπαρχει?
(οσοι θελετε μπορειτε να κοροϊδεψετε αφοβα.σημερα εχω τα γενεθλια μου και συγχωρω..:lol: )

:wave2:

Band(age)it
26/07/2007, 03:15
Αν θες κατι διαχρονικο και συναμα συμβολικο ΧΤΥΠΑ μια ΜΠΙΕΛΑ :D :D :D
Και χρονια πολλα :)

dodos 900
26/07/2007, 03:17
Χρόνια πολλά κατ'αρχήν!Και εγώ το έχω σκεφτεί αλλά όλο κάτι harley και v(βέ:D )κινητήρες έβρισκα.Καλύτερα αυτοσχεδίασε κάτι στο μυαλό σου που να μήν έχει σχέση τόσο με τον τύπο της μηχανής(ss),αλλά με αυτά που αισθάνεσαι οδηγώντας,τι σημαίνει η μηχανή για εσένα...τέτοια πράγματα. :wave2:

DimChios
26/07/2007, 04:00
Όταν θα ανακαλυφθεί το gif_tattoο τότε θα κάνω ένα!

:smokin:


Το θέλω να κινείται!!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

makis206
26/07/2007, 07:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Όταν θα ανακαλυφθεί το gif_tattoο τότε θα κάνω ένα!
:smokin:
Το θέλω να κινείται!!!

Κάνε ένα στο ποπούλι σου ρε !:blush:

κι αμα καταφέρεις να το σταθεροποιήσεις να το δουν οι φίλοι εμένα να με χέσεις

:rotflmao: :lol: :rotflmao:

Αγάπη μου εσύ ! :beer: :p

veagle
26/07/2007, 07:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από kost rider
εψαχνα απο περιεργεια(και ισως χτυπισω κανενα)τατοο που να εχουν σχεση με μηχανες.απο μια απλη φραση εως δε ξερω και γω τι.ολα οσα βρηκα ηταν καγκουριστηκα,παλιομοδιτικα-παλιοσχολιτικα,και κυριως για ''χαρλεαδες''.κατι καλιτεχνικο και γενικα κατι να ξεφευγει,υπαρχει?
(οσοι θελετε μπορειτε να κοροϊδεψετε αφοβα.σημερα εχω τα γενεθλια μου και συγχωρω..:lol: )

:wave2:

Φίλε και εγώ ξεκίνησα να κάνω ΤΑΤΟΟ μιας και είμαι καμένος Τσοπεράς, αλλά τελευταία στιγμή το μετάνιωσα!

Η μόνη συμβουλή που μπορώ να σου δώσω είναι να είσαι απόλυτα σίγουρος για το τι τατοο θα κάνεις!

Διότι αν κάνεις πχ ένα SS, σε περίπτωση που αλλάξεις μηχανή, τι γίνεται!
Εκτός και αν κάνεις συλλογή απο τατοο με μηχανές! Σοβαρά το λέω!
Αν σκοπεύεις να μείνεις στο ένα ΤΑΤΟΟ τότε πάρε μια σίγουρη απόφαση!

Φιλικά,
Καμένος Τσοπεράς

DimChios
26/07/2007, 11:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Κάνε ένα στο ποπούλι σου ρε !:blush:

κι αμα καταφέρεις να το σταθεροποιήσεις να το δουν οι φίλοι εμένα να με χέσεις

:rotflmao: :lol: :rotflmao:

Αγάπη μου εσύ ! :beer: :p




Αχ πόσο με ξέρει αυτό το παιδι!!!

:a07: :a07: :a07: :a07:

bartlal
26/07/2007, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Αχ πόσο με ξέρει αυτό το παιδι!!!

:a07: :a07: :a07: :a07:

τι νομιζεις? μονο ο μακης ξερει τον ποπουλη σου? :D :rolleyes:






:lol: :lol: :lol:

Daemon
26/07/2007, 11:47
:winka: :evil: :D

Κανε αυτο.. :smokin:

:lol: :lol:


97613

Stabak
26/07/2007, 12:10
σου βρηκα ενα


97615

kost rider
26/07/2007, 16:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από veagle
Φίλε και εγώ ξεκίνησα να κάνω ΤΑΤΟΟ μιας και είμαι καμένος Τσοπεράς, αλλά τελευταία στιγμή το μετάνιωσα!

Η μόνη συμβουλή που μπορώ να σου δώσω είναι να είσαι απόλυτα σίγουρος για το τι τατοο θα κάνεις!

Διότι αν κάνεις πχ ένα SS, σε περίπτωση που αλλάξεις μηχανή, τι γίνεται!
Εκτός και αν κάνεις συλλογή απο τατοο με μηχανές! Σοβαρά το λέω!
Αν σκοπεύεις να μείνεις στο ένα ΤΑΤΟΟ τότε πάρε μια σίγουρη απόφαση!

Φιλικά,
Καμένος Τσοπεράς

φιλε μου καταρχην να σου πω οτι λατρευω σχεδον ολα τα ειδη μηχανων.μακαρι να ειχα ενα BSA,μια ΝΟRTON,μια Fatboy,ενα cr250 και ενα 1098(και λιγα λεω).παρολαυτα ειμαι φανατικος(αλλα οχι κολημενος)''σουπερσπορτας''.απο μικρος τα ζαχαρωνα αυτα τα μηχανακια και δεν προκειται ναλλαξω ποτε!αν τελικα κανω θα το ψαξω πολυ καλα και θα το σκεφτω ακομα καλυτερα.Σευχαριστω πολυ παντως..:wave2:

kost rider
26/07/2007, 16:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stabak
σου βρηκα ενα

desmo ε?δεν ειναι κακο..:winka:

Electra
27/07/2007, 00:31
Εγώ είμαι υπέρ του ΜΟΝΑΔΙΚΟΥ!

Οπότε, όπως είπαν και τα άλλα παιδιά, ψάξε βρες κάτι που να αντιπροσωπεύει εσένα και όχι απαραίτητα μια μοτοσυκλέτα αλλά κοίτα να μή το έχει κάποιος άλλος!

Αν έχεις κάτι στο μυαλό σου, ζήτα από κάποιον να στο σχεδιάσει! Μή κοιτάς ήδη χτυπημένα στο σώμα tattoo. Κοίτα σχέδια, ψάξε, φαντάσου!

Να τα χιλιάσεις... και με ένα όμορφο tattoo! :D

:beer:

kiriakost
27/07/2007, 00:38
Να μην κάνεις τίποτα , στα μοσχάρια και τα σφάγια βάζουν στάμπες .

Και πολύχρονος, για τα γενέθλια σου . :)

veagle
27/07/2007, 01:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από kost rider
φιλε μου καταρχην να σου πω οτι λατρευω σχεδον ολα τα ειδη μηχανων.μακαρι να ειχα ενα BSA,μια ΝΟRTON,μια Fatboy,ενα cr250 και ενα 1098(και λιγα λεω).παρολαυτα ειμαι φανατικος(αλλα οχι κολημενος)''σουπερσπορτας''.απο μικρος τα ζαχαρωνα αυτα τα μηχανακια και δεν προκειται ναλλαξω ποτε!αν τελικα κανω θα το ψαξω πολυ καλα και θα το σκεφτω ακομα καλυτερα.Σευχαριστω πολυ παντως..:wave2:

ΝΑ σου προτείνω να κάνεις κάτι με χένα πρώτα, για να δεις αν τελικά σου αρέσει το τατοο, διότι θα είναι ένα σημάδι, μια ζωγραφιά, ένα σύμβολο, ένα κάτι τεσπα, το οποίο θα το έχεις όλη σου τη ζωή!

Και όντως το καλύτερο είναι να είναι μοναδικό! (Λογικά μιλώντας)

Τα λέμε!

Πολύχρονος αν και δεν είδα ημερομηνία, αλλά άκουσα τον Κιριάκοστ

kost rider
27/07/2007, 05:30
δεν ειμαι σιγουρος αν θα κανω γιατι δεν εχω βρει αυτο το ''μοναδικο'' που λετε και ειναι σωστο!Ευχαριστω για τις ευχες σας!:wave2: :wave2: