PDA

View Full Version : ζηταω 999



Eminem
30/07/2007, 00:47
παιδια μια 999 ducati στα ποσα παιζει? εχει κανεις ιδεα?
επισης μοντελα 2004, 05, 06 εχουν διαφορα μεταξυ τους? αν ναι,που...

και οποιος εχει,ας μου πει:D
thanks

fantacid
30/07/2007, 01:01
google it!!!

sirros
30/07/2007, 05:33
iparxei ena sta 10000

Ducati 999 , 03 , κοκκινο (φυσικα) , monoposto (φυσικα ) 25000 χμ ολα εκτος πολης , termignoni , λαστιχα καινουργια και 2 σετ μεταχειρισμενα .

Eminem
30/07/2007, 06:28
exeis pm ;)

DimST
30/07/2007, 07:51
Άνοιξε μια χρυσή ευκαιρία... χαμός γίνεται σε καλές έως απίστευτες τιμές.
Δύο γενιές υπάρχουν με σημαντικές διαφορές μεταξί τους.
Έχε υπ'όψιν σου πως είναι ένα ειδικό μηχανάκι γι'αυτούς που ξέρουν τι θέλουν... ψάξε το πρίν κάνεις οποιαδήποτε κίνηση.


:beer: :beer:

Eminem
31/07/2007, 19:39
to oti rwtaw edw de simainei fusika oti de tha psaksw kai monos mou.osoi kseroun omws pou PREPEI na paizoun oi times (opws px egw pou exw cbr rr kai kserw poy paizoun se auto) as poun.
thanks paidia.

Eminem
31/07/2007, 19:41
episis to topic mou den prepei na ksanapaei stis aggelies? apo ti stigmi pou zitaw mia 999 ?
to oti rwtisa kai genikotera gia times eprepe na to kanw se allo topic? as mou pei to paidi pou tin metakinise.thanks;)

bartlal
01/08/2007, 15:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Eminem
episis to topic mou den prepei na ksanapaei stis aggelies? apo ti stigmi pou zitaw mia 999 ?
to oti rwtisa kai genikotera gia times eprepe na to kanw se allo topic? as mou pei to paidi pou tin metakinise.thanks;)

mias και δεν ειδα καποιον να πουλαει το δικο του και οι απαντησεις που επεσαν (πλην μιας) ΔΕΝ ηταν συγκεκριμενες, το μετεφερα στα Μοντέλα > Ducati για να μπορει να γινει η συζητηση πιο ελευθερα, γιατι αλλιως θα επρεπε να ειμαι συνεχεια με το τσεκουρι για "περιττα" ποστς!

καλη αναζητηση και καλυτερη επιλογη στη μηχανη σου.

:winka:



:beer: :beer: :beer:


:wave2:

OldMan
01/08/2007, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
καλη αναζητηση και καλυτερη επιλογη στη μηχανη σου.
Το αυτό επιθυμούμε και δι' υμάς, φίλτατε...!!! :wave2:

stradas
01/08/2007, 16:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
...

καλη αναζητηση και καλυτερη επιλογη στη μηχανη σου.

...



το να λεγεται αυτο απο καποιον που εχει αφρικα...ξερω κ γω... ακουγεται καπως...

:lol: :lol: :lol:

no offence...

bartlal
01/08/2007, 17:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από stradas
το να λεγεται αυτο απο καποιον που εχει αφρικα...ξερω κ γω... ακουγεται καπως...

:lol: :lol: :lol:

no offence...

χωρις offences αδερφε! :winka:

περα απο τα κοληματα μας με μοντελα και μαρκες, ολοι μας θελουμε το καλο των αλλων να τους βγουν τα οχηματα που μας αρεσουν και αγοραζουμε απροβληματιστα!!! απο αυτη την αποψη εγραφη το κειμενο που μου quotαρες! :winka:




ΥΓ:ειχα (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=39348) αφρικα. τωρα πια, νομιζω οτι μπορω να λεω οτι εχω καφρικα (ετσι οπως εγινε αυτη) :( :sad: :sad: :sad:

bartlal
01/08/2007, 18:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Το αυτό επιθυμούμε και δι' υμάς, φίλτατε...!!! :wave2:

το ψαχνω Αντουαν, το ψαχνω αλλα απο Δεκεμβριο/Ιανουαριο οι οποιες κινησεις. με 0 εις το πηλικο δεν αγοραζεις οτι θα θελες... :(

















...και για να σε προλαβω, θαλασσοδανεια εγω δεν περνω! :mad:




:lol: :lol: :lol:

Ταξιδευτής
01/08/2007, 21:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Eminem
ζηταω 999...

....Δεν σου δινουμε!!! :p :lol: :lol: :lol:







Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
mias και δεν ειδα καποιον να πουλαει το δικο

Γιατι ρε ραφλα; :a38: Ειναι πολλοι αυτοι που το εχουν εδω μεσα; :lol: :lol:








ΥΓ. Seriously παντως φιλαρακι, μην σκας, και στα εχω πει: παλι με χρονια με καιρους παλι δικια σου θα ναι... Λιγος καιρος εμεινε! Εσυ να εισαι καλα! Πανε διακοπουλες κ μετα.... ;)