PDA

View Full Version : Αγορα Notebook



Defiant
30/07/2007, 10:47
Για ριξτε μια ματια, αξιζει?

LINK (http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=69975842&product=978655)

vangelis 64
30/07/2007, 10:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
Για ριξτε μια ματια, αξιζει?

LINK (http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=69975842&product=978655) Ρε φίλε,μετοχές στο πλαίσιο έχεις;Με το μπαρδόν κιόλας...αλλά το πρώτο σου post είναι.:wave2:

Defiant
30/07/2007, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Ρε φίλε,μετοχές στο πλαίσιο έχεις;Με το μπαρδόν κιόλας...αλλά το πρώτο σου post είναι.:wave2:

Δεν ειναι

X_NR750 :wave2:

vangelis 64
30/07/2007, 11:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
Δεν ειναι

X_NR750 :wave2: Έχω χάσει επεισόδια...:blush:

Λοιπόν....καλώς μάς ξανάρθες!:lol: :wave2:

Defiant
30/07/2007, 11:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Έχω χάσει επεισόδια...:blush:

Λοιπόν....καλώς μάς ξανάρθες!:lol: :wave2:

Καλως? :lol: :lol: :lol:

thanks man

Defiant
30/07/2007, 11:41
Τοσο χαλια ειναι? :lol: :lol: :lol:

mixalisX
30/07/2007, 13:26
filaraki se lathos forum malon mpikes :P

Den koitaxa ti prosferei to ergaleio, mono h marka ftanei gia na sou pw na MIN to pareis. Ta acer einai apo tin mana tous problimatika, exoun megali perash giati prosferoun pola gia liga lefta, tha sou bgei omws akribotero stin telikh analush.

Des kati allo.

Defiant
30/07/2007, 13:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από mixalisX
filaraki se lathos forum malon mpikes :P

Den koitaxa ti prosferei to ergaleio, mono h marka ftanei gia na sou pw na MIN to pareis. Ta acer einai apo tin mana tous problimatika, exoun megali perash giati prosferoun pola gia liga lefta, tha sou bgei omws akribotero stin telikh analush.

Des kati allo.



Κατσε ρε man ενας παλιοτερος Acer Aspire που ειχα δεν εβγαλε το παραμικρο προβλημα

ξερεις κατι?

mixalisX
30/07/2007, 14:45
gia na min sta lew egw tha afisw tous eidikous na sta poun kalutera. Mpes sto www.insomnia.gr kai kane ena post gia ton acer pou thes.

Davelis
30/07/2007, 21:51
Acer Aspire 5920G (http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=69975842&product=964212)

Defiant
01/08/2007, 11:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Davelis
Acer Aspire 5920G (http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=69975842&product=964212)

Ξεφευγω απο το επιθυμητο budget

τπτ αλλο σε τιμη γυρω στα 800?

odt
01/08/2007, 11:21
Στα 800? το συγκεκριμένο τεμάχιο, απλά είναι κορυφή. Ίσως το μόνο αρνητικό, να είναι η κάρτα γραφικών που δεν θα σου επιτρέπει να παίζεις πολλά παιχνίδια...(αν παίζεις). Καλό θα ήταν επίσης να πας να το δεις από κοντά, μιας και οι τιμές στο site αργούν να ενημερωθούν, ενώ μπορεί να παίζουν και κομμάτια τα οποία δεν υπάρχουν στο site (π.χ περσινά) τα οποία παίζουν σε αστείες τιμές...

Defiant
01/08/2007, 11:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από odt
Στα 800? το συγκεκριμένο τεμάχιο, απλά είναι κορυφή. Ίσως το μόνο αρνητικό, να είναι η κάρτα γραφικών που δεν θα σου επιτρέπει να παίζεις πολλά παιχνίδια...(αν παίζεις). Καλό θα ήταν επίσης να πας να το δεις από κοντά, μιας και οι τιμές στο site αργούν να ενημερωθούν, ενώ μπορεί να παίζουν και κομμάτια τα οποία δεν υπάρχουν στο site (π.χ περσινά) τα οποία παίζουν σε αστείες τιμές...

Δεν με ενδιαφερουν καθολου τα παιχνιδια

πληρης μου φαινεται, ικανοποιητικη ποσοτητα μνημης

αλλα εχω χασει την μπαλα με τις Cpu, ειναι η παλια γενια Core 2 mobile?

odt
01/08/2007, 11:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant


αλλα εχω χασει την μπαλα με τις Cpu,

Κάτσε θα σου δώσω εγώ τη δικιά μου :rotflmao:



Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
ειναι η παλια γενια Core 2 mobile?

Όχι, δεν είναι η παλιά γενιά...απλά ο 5500, είναι ο πιο αργός της σειράς core 2 duo...


Το λαπτοπάκι, αν δεν έχεις κόλλημα με το όνομα (acer) είναι κορυφή (για τα λεφτά του)

Defiant
01/08/2007, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από odt
Κάτσε θα σου δώσω εγώ τη δικιά μου :rotflmao:




Όχι, δεν είναι η παλιά γενιά...απλά ο 5500, είναι ο πιο αργός της σειράς core 2 duo...


Το λαπτοπάκι, αν δεν έχεις κόλλημα με το όνομα (acer) είναι κορυφή (για τα λεφτά του)

Ειχα και πριν Acer και ηταν μια χαρα

Χομπιστας η επαγγελματιας?

Thanks pal :wave2:

odt
01/08/2007, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant


Χομπιστας η επαγγελματιας?



Γ@μα τα, ασχολούμαι με την πληροφορική γενικότερα....:mad: :mad: :mad:

Τι να κάνεις...η δουλειά δεν είναι ντροπή...:( :(






























:lol: :lol: :lol:

Defiant
01/08/2007, 11:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από odt
Γ@μα τα, ασχολούμαι με την πληροφορική γενικότερα....:mad: :mad: :mad:

Τι να κάνεις...η δουλειά δεν είναι ντροπή...:( :


:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

:wave2:

Defiant
02/08/2007, 12:10
Τελικα πηρα αυτον (http://www.fujitsu-siemens.co.uk/Resources/47/2003167901.pdf)

Οκ πειτε μου τωρα τα ασχημα :lol: :lol: :lol:

makis206
02/08/2007, 12:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
Τελικα πηρα αυτον (http://www.fujitsu-siemens.co.uk/Resources/47/2003167901.pdf)
Οκ πειτε μου τωρα τα ασχημα :lol: :lol: :lol:


Έλα ρε μια χαρά είναι

Κι εγώ φουτζίτσου κλιματιστικό έχω και μου βρήκε μια χαρά μέχρι στιγμής !:bigcry: :rotflmao:


Καλοδούλευτο κι απροβλημάτιστο να είναι !:beer:

odt
02/08/2007, 12:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant


Οκ πειτε μου τωρα τα ασχημα :lol: :lol: :lol:

Πόσο το(ν) πήρες?

Defiant
02/08/2007, 12:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από odt
Πόσο το(ν) πήρες?

770? τελικη

odt
02/08/2007, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
770? τελικη

Έχεις βγάλει τον κόφτη; :lol:


Με γεια...:wave2:

Defiant
02/08/2007, 12:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από odt
Έχεις βγάλει τον κόφτη; :lol:


Με γεια...:wave2:


Σιγα μην χτυπαει κοφτη :lol: :lol: :lol:

Thanks man:wave2:

Defiant
07/08/2007, 11:21
Vista SUCKS :a04:

Ερωτηση

οι Core 2 Duo Τ5300 ειναι 64bit ετσι?

θα πρεπει να εγκαταστησω τα 64bit XP?

αν ναι θα εχω προβλημα με τις εφαρμογες?

odt
07/08/2007, 11:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant


Ερωτηση

οι Core 2 Duo Τ5300 ειναι 64bit ετσι?

θα πρεπει να εγκαταστησω τα 64bit XP?

αν ναι θα εχω προβλημα με τις εφαρμογες?

Απάντηση

Ναι. Όλοι οι core 2 duo είναι.

Όχι απαραίτητα

Θεωρητικά όχι....πρακτικά, δεν υπάρχουν και πολλά προγράμματα που η 64μπιτη βερσιόν τους αξίζει να την προτιμήσεις....Καλύτερα βάλε τα 32αμπιτα

Defiant
07/08/2007, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από odt
Απάντηση

Ναι. Όλοι οι core 2 duo είναι.

Όχι απαραίτητα

Θεωρητικά όχι....πρακτικά, δεν υπάρχουν και πολλά προγράμματα που η 64μπιτη βερσιόν τους αξίζει να την προτιμήσεις....Καλύτερα βάλε τα 32αμπιτα


Παντα εξυπηρετικοτατος man

Thanks :wave2:

Ερωτηση 2 τι εννοουν οι στοκοι στην Fujitsu Siemens οταν λενε οτι οι drivers που δινουν ειναι μονο για XP home?

Δλδ αν βαλω τα Pro δεν?

δεν νομιζω δλδ αλλα για πε ρε man

odt
08/08/2007, 09:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
Παντα εξυπηρετικοτατος man


Ερωτηση 2 τι εννοουν οι στοκοι στην Fujitsu Siemens οταν λενε οτι οι drivers που δινουν ειναι μονο για XP home?

Δλδ αν βαλω τα Pro δεν?

δεν νομιζω δλδ αλλα για πε ρε man


Απάντηση 2 (έστω και λίγο καθυστερημένα....)

Χλωμό έως πεθαμένο να υπάρχουν τόσο εξειδικευμένοι drivers....Δεν θα έχεις πρόβλημα...

Defiant
08/08/2007, 09:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από odt
Απάντηση 2 (έστω και λίγο καθυστερημένα....)

Χλωμό έως πεθαμένο να υπάρχουν τόσο εξειδικευμένοι drivers....Δεν θα έχεις πρόβλημα...


Ευχαριστω παρα παρα πολυ man :wave2:

dessert
08/08/2007, 21:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
Τελικα πηρα αυτον (http://www.fujitsu-siemens.co.uk/Resources/47/2003167901.pdf)

Οκ πειτε μου τωρα τα ασχημα :lol: :lol: :lol:

Ας πρόσεχες...:(

Δεν βάζουμε XP σε μηχανάκι που φτιάχτηκε για sVista....

Αλλά και πάλι όπως θές...:wave2:

Defiant
08/08/2007, 21:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από dessert
Ας πρόσεχες...:(

Δεν βάζουμε XP σε μηχανάκι που φτιάχτηκε για sVista....

Αλλά και πάλι όπως θές...:wave2:


Ποιος το λεει? :wave2:

αν απενεργοποιησεις το UAC νταξει αντεχονται

και το Aero ειναι cool

dessert
08/08/2007, 21:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
Ποιος το λεει? :wave2:

Εγω... :smokin:

Defiant
08/08/2007, 21:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από dessert
Εγω... :smokin:


Στον π$%%$#$ο μας :smokin:

dessert
08/08/2007, 21:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
Στον π$%%$#$ο μας :smokin:

Στο στόμα σας...

Και συγνώμη που πήγα να σου πώ και μια γνώμη μιάς και αυτή είναι άμεσα σε σχέση με τη δουλειά μου...
Απλά ξεχνάω οτι ο κόσμος έχει και ΠΑΠΑΡΕΣ...

Αφου για αρχή θα ζεστένεται και θα πάρει τις θερμοαπαγωγικές πάστες στο χέρι, θα σου βγάλει board ή cpu και θα τρέχεις...Προσοχή στο πληκτρολόγιο και στον δίσκο...ΠΑΠΑΡΑΚΟ, καλή πρόθεση είχα και έχω...

Μάθε τις διαφορές σε chipset που κατασκευάστηκαν για XP και είναι sVista capable και σε αυτά που ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ με sVista!!!!


Αν το μύνημα προσβάλει κάποιον παρακαλω τους mods να το σβήσουν...

Defiant
08/08/2007, 21:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από dessert
Στο στόμα σας...

Και συγνώμη που πήγα να σου πώ και μια γνώμη μιάς και αυτή είναι άμεσα σε σχέση με τη δουλειά μου...
Απλά ξεχνάω οτι ο κόσμος έχει και ΠΑΠΑΡΕΣ...

Αφου για αρχή θα ζεστένεται και θα πάρει τις θερμοαπαγωγικές πάστες στο χέρι, θα σου βγάλει board ή cpu και θα τρέχεις...Προσοχή στο πληκτρολόγιο και στον δίσκο...ΠΑΠΑΡΑΚΟ, καλή πρόθεση είχα και έχω...

Μάθε τις διαφορές σε chipset που κατασκευάστηκαν για XP, και είναι sVista capable και σε αυτά που ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ με sVista!!!!


Αν το μύνημα προσβάλει κάποιον παρακαλω τους mods να το σβήσουν...


Πασο ρε man το πηρα για χαβαλε

αν και αυτα που λες μου φαινονται τρελα

τεσπα sorry :wave2:

dessert
08/08/2007, 21:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
Πασο ρε man το πηρα για χαβαλε

αν και αυτα που λες μου φαινονται τρελα

τεσπα sorry :wave2:

Πάσο και εγώ... Την γνώμη μου πήγα να πώ...
Sorry... :wave2:

simeon
08/08/2007, 21:53
ωραιο post να ανοιξουμε ενα και για το τι μαλακτικο προτεινει ο καθενας για το πλυντηριο ενα για ζωγραφικη και ενα για ποιηση...

ειναι πολυ ωραιο να μπαινεις εδω και να βλεπεις ποσο πολυταλαντα οντα ειναι οι μοτοσυκλετιστες

θα ξανακανω ενα search μηπως βρω κανα ποστ που να ασχολειστε με μηχανες....


συγνωμη για την παρενθεση συνεχιστε... :a20:
φιλικα..........

Defiant
09/08/2007, 07:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από simeon
ωραιο post να ανοιξουμε ενα και για το τι μαλακτικο προτεινει ο καθενας για το πλυντηριο ενα για ζωγραφικη και ενα για ποιηση...

ειναι πολυ ωραιο να μπαινεις εδω και να βλεπεις ποσο πολυταλαντα οντα ειναι οι μοτοσυκλετιστες

θα ξανακανω ενα search μηπως βρω κανα ποστ που να ασχολειστε με μηχανες....


συγνωμη για την παρενθεση συνεχιστε... :a20:
φιλικα..........

:a019: φιλικα επισης

makis206
09/08/2007, 08:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από simeon
ωραιο post να ανοιξουμε ενα και για το τι μαλακτικο προτεινει ο καθενας για το πλυντηριο ενα για ζωγραφικη και ενα για ποιηση...
ειναι πολυ ωραιο να μπαινεις εδω και να βλεπεις ποσο πολυταλαντα οντα ειναι οι μοτοσυκλετιστες
θα ξανακανω ενα search μηπως βρω κανα ποστ που να ασχολειστε με μηχανες....

Φίλε μου στην κατηγορία "Γενικές" θα βρεις γενικές συζητήσεις

Στα "Ανέκδοτα" θα βρεις ανέκδοτα

Στα "Ταξιδιωτικά" θα βρεις προορισμούς, ταξίδια, φωτό από διάφορα μέρη του κόσμου κλπ..

Στις "Αγγελίες" θα βρεις αγγελίες των μελών χωρισμένες σε ΤΡΕΙΣ (3!!) υποκατηγορίες μάλιστα για κάθε γούστο

Στα "Μοντέλα" θα βρεις αυτό που ψάχνεις

Που βλέπεις το στραβό δηλαδή ; Κι απ'την άλλη μ'ένα πισί σε διαβάσαμε και σου απαντάμε.. :D


:wave2:

simeon
09/08/2007, 09:32
οπως ειδατε δεν ανεφερα τιποτα για την συζητηση μεχρι τωρα (αν και με ενοχλει που καθε φορα που θελω να δω τα νεα ποστ βλεπω ενα καρο ασχετα) αλλα απο το να κουβεντιαζουμε ακομη και ασχετα μεχρι το μπαινω και να διαβαζω κοντρα γνωσεων περι λαπτοπ και βρισιες εεε ειναι καπως....

αν το παμε ετσι μπειτε στις γενικες σε ενα φορουμ για υπολογιστες και τσακωθειτε για τις μηχανες σας....
Οσον αφορα για τις κατηγοριεσ του φορουμ οπως αναφερεις ειναι πολυ ωραια χωρισμενες αλλα οπως θα γνωριζεις στις αγγελιες π.χ. δεν ειναι μπακαλικο αλλα αποκλειστικα για πραγματα για μοτοσυκλετες... οπως προσπαθουν να ειναι και οι υπολοιπες...


οσον αφορα το φιλο defiant πολυ καλο το σχολιο του, του προτεινω να το σκεφτει... :wave2:

makis206
09/08/2007, 09:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από simeon
οπως ειδατε δεν ανεφερα τιποτα για την συζητηση μεχρι τωρα (αν και με ενοχλει που καθε φορα που θελω να δω τα νεα ποστ βλεπω ενα καρο ασχετα) αλλα απο το να κουβεντιαζουμε ακομη και ασχετα μεχρι το μπαινω και να διαβαζω κοντρα γνωσεων περι λαπτοπ και βρισιες εεε ειναι καπως....

Πάσο. Καταλαβαίνω τον τρόπο που το παίρνεις εσύ απλά εγώ δεν δίνω και τόση σημασία.:beer:


Αρχικά δημιουργήθηκε από simeon
αν το παμε ετσι μπειτε στις γενικες σε ενα φορουμ για υπολογιστες και τσακωθειτε για τις μηχανες σας....
Οσον αφορα για τις κατηγοριεσ του φορουμ οπως αναφερεις ειναι πολυ ωραια χωρισμενες αλλα οπως θα γνωριζεις στις αγγελιες π.χ. δεν ειναι μπακαλικο αλλα αποκλειστικα για πραγματα για μοτοσυκλετες... οπως προσπαθουν να ειναι και οι υπολοιπες...

Κι εδώ καταλαβαίνω αυτό που θέλεις να πεις αλλά σκέψου ότι δεν μπορούμε να μιλάμε στις Γενικές και στα Ανέκδοτα μόνο για μοτοσυκλέτες.. Σε όλες τις υπόλοιπες κατηγορίες το δέχομαι.

:sun: :beer: :wave2:

Defiant
09/08/2007, 09:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από simeon
οπως ειδατε δεν ανεφερα τιποτα για την συζητηση μεχρι τωρα (αν και με ενοχλει που καθε φορα που θελω να δω τα νεα ποστ βλεπω ενα καρο ασχετα) αλλα απο το να κουβεντιαζουμε ακομη και ασχετα μεχρι το μπαινω και να διαβαζω κοντρα γνωσεων περι λαπτοπ και βρισιες εεε ειναι καπως....

αν το παμε ετσι μπειτε στις γενικες σε ενα φορουμ για υπολογιστες και τσακωθειτε για τις μηχανες σας....
Οσον αφορα για τις κατηγοριεσ του φορουμ οπως αναφερεις ειναι πολυ ωραια χωρισμενες αλλα οπως θα γνωριζεις στις αγγελιες π.χ. δεν ειναι μπακαλικο αλλα αποκλειστικα για πραγματα για μοτοσυκλετες... οπως προσπαθουν να ειναι και οι υπολοιπες...


οσον αφορα το φιλο defiant πολυ καλο το σχολιο του, του προτεινω να το σκεφτει... :wave2:


Κοιτα man ok δεκτα οσα λες, αλλα πες μου

1) ειναι το μονο ασχετο Θρεντ μεσα στο moto.gr?

2) ειναι εντελως ασχετο Θρεντ αφου ολοι pc χρησιμοποιουμε για να μπουμε εδω?

3) μηπως λεω μηπως πρεπει να ξεκολησεις λιιιιιγο απο τις μηχανες και να το δεις ποιο σφαιρικα το θεμα?

αν παρολα αυτα εξακολουθεις να ενοχλεισαι, πες μου να ζητησω να το διαγραψουν :wave2:

l@gos
09/08/2007, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
Κοιτα man ok δεκτα οσα λες, αλλα πες μου

1) ειναι το μονο ασχετο Θρεντ μεσα στο moto.gr?

2) ειναι εντελως ασχετο Θρεντ αφου ολοι pc χρησιμοποιουμε για να μπουμε εδω?

3) μηπως λεω μηπως πρεπει να ξεκολησεις λιιιιιγο απο τις μηχανες και να το δεις ποιο σφαιρικα το θεμα?

αν παρολα αυτα εξακολουθεις να ενοχλεισαι, πες μου να ζητησω να το διαγραψουν :wave2:


πςςςςςςςςςΤ...................παιδι..........χαλαρωσε λιγο ρε.........
μην μας δειρεις κιολα.......
:lol: :bigcry: :lol: :bigcry:

Defiant
09/08/2007, 10:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από l@gos
πςςςςςςςςςΤ...................παιδι..........χαλαρωσε λιγο ρε.........
μην μας δειρεις κιολα.......
:lol: :bigcry: :lol: :bigcry:

Για εσενα σκεφτομουν κατι αλλο :winka: :smokin:

l@gos
09/08/2007, 11:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
Για εσενα σκεφτομουν κατι αλλο :winka: :smokin:


παμε διαμαχες αμα γουσταρςςςς φιΛΛαρακι!!!!!
(η μηπως σε καποιο απομερο μερος του φουρουμ???)

gay post alert!!!

:lol: :bigcry: :lol: :bigcry:

Defiant
09/08/2007, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από l@gos
παμε διαμαχες αμα γουσταρςςςς φιΛΛαρακι!!!!!
(η μηπως σε καποιο απομερο μερος του φουρουμ???)

gay post alert!!!

:lol: :bigcry: :lol: :bigcry:

Διαμαχες αλλα μονο εσυ οχι ολο το πληρωμα του πειρατικου :bawl: :rotflmao: :bawl:

l@gos
09/08/2007, 13:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Defiant
Διαμαχες αλλα μονο εσυ οχι ολο το πληρωμα του πειρατικου :bawl: :rotflmao: :bawl:


οκ, εαν δεν φερεις εσυ κ τους 300 σπαμερς μαζι σου!!!:winka:
:lol: :bigcry: :lol: :bigcry:

l@gos
09/08/2007, 16:24
:look:

κανεις??

Defiant
09/08/2007, 19:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από l@gos
:look:

κανεις??

:a22:

mob rules
10/08/2007, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από dessert
Στο στόμα σας...

Και συγνώμη που πήγα να σου πώ και μια γνώμη μιάς και αυτή είναι άμεσα σε σχέση με τη δουλειά μου...
Απλά ξεχνάω οτι ο κόσμος έχει και ΠΑΠΑΡΕΣ...

Αφου για αρχή θα ζεστένεται και θα πάρει τις θερμοαπαγωγικές πάστες στο χέρι, θα σου βγάλει board ή cpu και θα τρέχεις...Προσοχή στο πληκτρολόγιο και στον δίσκο...ΠΑΠΑΡΑΚΟ, καλή πρόθεση είχα και έχω...

Μάθε τις διαφορές σε chipset που κατασκευάστηκαν για XP και είναι sVista capable και σε αυτά που ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ με sVista!!!!


Αν το μύνημα προσβάλει κάποιον παρακαλω τους mods να το σβήσουν...



παντως εγω που εχω εναν σχεδον ιδιο,μονο που εχει amd...δεν εχει προβλημα στο να βαλεις xp,γιατι ετσι κι'αλλιος υπαρχει και με xp σαν προεγκαταστημενο λειτουργικο...οποτε δεν θα υπαρχει προβλημα...και ουτε εχω παρει τις παστες στο χερι...



δεν μπορω να καταλαβω γιατι εβαλαν βιστα σε τετοιους η/υ,αφου ολη την ωρα σερνονται...

Defiant
10/08/2007, 18:16
Σχεδον ιδιο :bawl: :rotflmao: :bawl:

dessert
11/08/2007, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
παντως εγω που εχω εναν σχεδον ιδιο,μονο που εχει amd...δεν εχει προβλημα στο να βαλεις xp,γιατι ετσι κι'αλλιος υπαρχει και με xp σαν προεγκαταστημενο λειτουργικο...οποτε δεν θα υπαρχει προβλημα...και ουτε εχω παρει τις παστες στο χερι...



δεν μπορω να καταλαβω γιατι εβαλαν βιστα σε τετοιους η/υ,αφου ολη την ωρα σερνονται...

Το γράφω πιο πάνω, άλλο το sVista Capable και άλλο το δουλεύει με sVista... Αν ο κατασκευαστής σου δείνει λειτουργικό και οδηγους για Xp είσαι εντάξει...
Δεν είναι κανόνας, αλλά λόγω κακής ποιότητας του "σασί" του φορητού, η ψήξη του δεν είναι ικανοποιητική και στις περισσότερες των περιπτώσεων αυτό συμβαίνει... :( Έχω επίσης δεί πολλές περιπτώσεις με πρόβλημα στο πληκτρολόγιο και στο δίσκο. Είναι μια αγορά που , εγώ, προσωπικά δεν θα την έκανα....
Μακάρι να βγεί ΟΚ και να μην παρουσιάσει τίποτα...



:wave2: