PDA

View Full Version : ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ ΤΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΩΝ



avenger_x
31/07/2007, 10:42
Καλημέρα σε όλους
Την XXXXXX και ώρα XXXXX αποφασίσαμε μια ομάδα από κατοίκους της Πετρούπολης και του Ιλιον να πάμε να σπάσουμε ΟΠΟΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΚΓΟΥΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΟΥ ΣΤΗ ΔΙΑΠΑΣΩΝ, ΒΡΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΕΡΑ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ.

Θα προβούμε στην συγκεκριμένη κινητοποίηση για παραδειγματισμό όλως εκείνων που ΔΕΝ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ οι οποίοι και εργάζονται τα πρωινά ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΩΝ ΔΙΚΩΝ ΤΟΥΣ ΣΕ "ΦΤΙΑΓΜΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ"

Θα προβούμε σε αυτή τη κίνηση, διότι έχοντας καλέσει την αστυνομία τουλάχιστον 4 φορές αυτή μας έγραψε εκεί που δεν πιάνει μελάνη, διότι το ΤΕΡΑ ΠΕΤΡΑ είναι δημοτικό αναψυκτήριο και βέβαι επωφελείται ο ΔΗΜΟΣ από αυτό.

Θα προβούμε σε αυτή την κίνηση, επειδή όλοι εμείς οι κάτοικοι Πετρούπολης και Ιλιου έχουμε να κοιμηθούμε και εμείς και τα μωρά παιδιά μας σαν άνθρωποι πολλά χρόνια τώρα.

Θα προωούμε σε αυτό τον βανδαλισμό επειδή δεν ΑΝΕΧΟΜΑΣΤΕ ΑΛΛΟ ΤΟΥΣ ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ.

Ηδη έχουμε μαζευτεί 20 περίοικοι. όσοι πιστοί προσέλθετε (με τα ανάλογα.....βέβαια,) να κάνουμε κομμάτια αυτά τα ΚΙΝΗΤΑ ΑΜΑΞΙΑ ΝΤΙΣΚΟΤΕΚ

Ενας απελπισμένος πολίτης

dynogix
31/07/2007, 10:48
:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:

ΓΙΑΟΥΟΥΟΥΟΥΡΤΙ!!

Daemon
31/07/2007, 10:50
Θα εχετε και ντεσιμπελομετρο :confused: :eyepop:

Cpt. Haddock
31/07/2007, 10:50
Θα κάνετε το ίδιο και για τα κ**λοπαπα με τις τρύπιες εξατμίσεις;

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


(όσο ζήσει το θρεντ... :wave2: )

Λεωνίδας
31/07/2007, 10:50
θα φέρω την πίσσα ας φέρει κάποιος τα πούπουλα :lol: :lol: :lol:

Zid
31/07/2007, 10:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από avenger_x



Χμμμ όντως έχει παραγίνει εκει πάνω το θέμα με τους μαλάκες με το ντουπου ντουπου αμάξια...
Χμμ βασικά γιατί δεν κλείνετε το parking κανα 2 φορές να φέρουν την αστυνομία ... από το κατάστημα ... καλέστε και κανα κανάλι... ίσως γίνει κάτι έτσι..
Με τη βια πάντως δεν θα βγάλετε άκρη... είναι πολλοί εξάλου οι κάγκουρες εκει πάνω ... και εγώ Λιόσα έμενα αρχή Πετρουπόλεως και τα ξέρω...:wave2:

zuper_S
31/07/2007, 10:51
Ενταξει..οκ...μαζι σου...αλλα δεν ειναι λυση αυτη..:nono:
Καταλαβαινω ομως την αγανακτηση σας..




















(προσοχη γιατι μετα θα υπαρξουν και μηνυσεις..)

avenger_x
31/07/2007, 10:53
Δεν καταλαβαίνω. Ποτέ μου δεν μπήκα σε αυτή τη διαδικασία... Οδηγώ ότι 4κίνητο υπάρχει και έχω και ένα παπί (σκυλί που λέει και η διαφήμιση)
Με πάει όπυ είναι να με πάει.
Θέλεις να ξεκ...σεις? Τράβα σε καμιά πίστα, όπως πάω εγώ με το daihatsu που έχω... Αλλά τζάμπα μάγκες

ΤΟ ωραίο ξέρετε πιο είναι, ότι οι περισσότεροι είμαστε μπαμπάδες με μικρά μωρά και αναγκαστήκαμε να το κάνουμε αυτό

Ελάτε με κάμερα να γελάσουμε
(βεβαίως και ελπίζω η λογική να πρυτανεύσει, αλλά χλωμό, δεν είμαστε ζώα, η συγεκριμένη είναι από αναδημοσίευση σε άλλο site και μάλλον γνωρίζω ποιος την πόσταρε :winka: )

liakaros
31/07/2007, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από avenger_x





ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΑΝΩ ΤΟΥΣ



Οταν τα ελεγα εγω για αναλογες καταστασεις με μηχανακια και κωλοεξατμισεις βγηκαν ολοι να με κραξουν και να προστατευσουν το καθε καγκουρω που κυκλοφορει...


Βεβαια καλυτερα θα ηταν να μην εκανες δημοσιευση τετοιας προθεσης αλλα τελος παντων...

Οπως ειπα απανω τους και μην αφησετε Ιησου Χρηστο ορθιο....



ΖΗΤΩ Η ΗΣΥΧΙΑ

thePrince
31/07/2007, 10:54
Μαζί σας είμαι κι εγώ ΑΛΛΑ θα μπλέξετε! Με την βία δεν γίνεται τίποτα. Πρέπει να βρείτε άλλες λύσεις, όπως ανέφερε ο Zid, να μπλοκάρετε το parking, να καλέσετε τα κανάλια ή να ρίξετε μπογιά (υδατοδιάλυτη) στα αυτοκίνητα, κάτι τέτοιο τέλος πάντων. Άμα αρχίσετε να σπάτε αυτοκίνητα θα σας κλείσουν μέσα και θα τους πληρώσετε κιόλας!

div400
31/07/2007, 10:55
:a31:

Zid
31/07/2007, 10:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Θα κάνετε το ίδιο και για τα κ**λοπαπα με τις τρύπιες εξατμίσεις;

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


(όσο ζήσει το θρεντ... :wave2: ) Captain δεν συμφωνώ με το να πάνε να τους πλακώσουν στις μάπες...
Αλλά δεν μπορείς να καταλάβεις τι γίνεται κάθε βράδυ εκει πάνω ... 10 αμάξια στη σειρά πλαι πλαι τέρμα λαικουρα beat-mainstream r n b....
Φαντάσου να μένεις στα 50 μέτρα.... παρακάτω ...:rolleyes: Πως θα κοιμηθείς???

avenger_x
31/07/2007, 10:56
div400 είσαι ένας από αυτούς?

αυτό για την μπογιά είναι πολύ καλή ιδέα :winka:

(επαναλαμβάνω εδώ δεν είναι πρόθεση μου κάτι τέτοιο αλλά αναδημοσίευση από αλλού)
Μακάρι να λυθεί ήσυχα το θέμα, αλλά οι εκεί κάτοικοι ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΡΙΕΜΕΝΟΙ

Και δυστυχώς η αστυνομία...δεν ασχολείται απλά!

div400
31/07/2007, 11:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από avenger_x
div400 είσαι ένας από αυτούς?

αυτό για την μπογιά είναι πολύ καλή ιδέα :winka:

(επαναλαμβάνω εδώ δεν είναι πρόθεση μου κάτι τέτοιο αλλά αναδημοσίευση από αλλού)
Μακάρι να λυθεί ήσυχα το θέμα, αλλά οι εκεί κάτοικοι ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΓΡΙΕΜΕΝΟΙ

Και δυστυχώς η αστυνομία...δεν ασχολείται απλά!

ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΑΣ 2#$%#%. ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΤΕ. ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΛΛΟΥ!!!!
ΕΧΩ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΟΣΟ ΔΥΝΑΤΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ!!!

:a21: :a24: :a31:

super_toto
31/07/2007, 11:02
Εγω δεν καταλαβαίνω πως θα γίνει η φάση. Δηλαδή θα μαζευτείτε 20 άτομα , θα προχωράτε στο δρόμο και όπου δείτε αυτοκίνητο να βαράει θα το σπάτε. Οι ιδιοκτήτες τι λετε να κάνουν? Θα χυθεί αίμα φίλε μου αν το κάνετε. Ειδικά αυτα τα ανθρωπωειδή που έχουν 4 subwoofer στο αμάξι τους αν τους αγγίξεις τον κουβά τους είναι ικανοί για φόνο.

dynogix
31/07/2007, 11:04
Καλά τι λέμε τώρα? Η αστυνομία τι κάνει ? Μόνο να κρύβονται πίσω από θάμνους και κάδους και να κόβουν κλήσεις...τι να λέμε τώρα τα (γ)ίδια και τα (γ)ίδια...:a31: :a31: :a31:

liakaros
31/07/2007, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΑΣ 2#$%#%. ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΤΕ. ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΑΛΛΟΥ!!!!
ΕΧΩ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΟΣΟ ΔΥΝΑΤΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ!!!

:a21: :a24: :a31:


A ωραια...

Αρχιζουμε λοιπον να κινουμαστε βαση του νομου της ζουγκλας...

Α να δουμε ποιος εχει μεγαλυτερα @@@

Αλλα πως θα γινει τωρα πισω απο το πληκτρολογιο δεν ξερω...

Τελος παντων καποια στιγμη καπου καποτε...ποτε δεν ξερεις...ο κοσμος ειναι μικρος...

avenger_x
31/07/2007, 11:06
παρακαλώ τους mods να δουν το τιπικ και να δουν και την αντίδραση ορισμένων, καλό θα είναι τέτοιες απόψεις να μην υπάρχουν στο forum (σαν αυτή του div400)

Από κει και στο εξής, απ όσο ξέρω η πετρούθπολη είναι ακόμα αυτό που λεμε "γειτονιά"

Το θέμα είναι ότι αυτό το έχουν τοιχοκολλήσει και εκεί κοντά

Σε πληροφορώ όμως ότι επειδή έχω δει αυτά τα πιτσιρικάκια, μία δεν πιάνουν σε ανθρώπους που απλά θέλουν να προστέψουν την οικογένεια τους...

Και επαναλαμβάνω...το αναδημοσιεύω... ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΔΩ, ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟΥ
Με εκτίμηση

liakaros
31/07/2007, 11:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από avenger_x
παρακαλώ τους mods να δουν το τιπικ και να δουν και την αντίδραση ορισμένων, καλό θα είναι τέτοιες απόψεις να μην υπάρχουν στο forum (σαν αυτή του div400)

Από κει και στο εξής, απ όσο ξέρω η πετρούθπολη είναι ακόμα αυτό που λεμε "γειτονιά"

Το θέμα είναι ότι αυτό το έχουν τοιχοκολλήσει και εκεί κοντά

Σε πληροφορώ όμως ότι επειδή έχω δει αυτά τα πιτσιρικάκια, μία δεν πιάνουν σε ανθρώπους που απλά θέλουν να προστέψουν την οικογένεια τους...

Και επαναλαμβάνω...το αναδημοσιεύω...
Με εκτίμηση

Φιλε μη δινεις σημασια στο τι λεει η καθε τσουτσου εδω μεσα...

Πατωντας κουμπια και εγω τους μαμαω ολους εδω μεσα...

Cpt. Haddock
31/07/2007, 11:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Captain δεν συμφωνώ με το να πάνε να τους πλακώσουν στις μάπες...
Αλλά δεν μπορείς να καταλάβεις τι γίνεται κάθε βράδυ εκει πάνω ... 10 αμάξια στη σειρά πλαι πλαι τέρμα λαικουρα beat-mainstream r n b....
Φαντάσου να μένεις στα 50 μέτρα.... παρακάτω ...:rolleyes: Πως θα κοιμηθείς???

Ούτε εγώ συμφωνώ

Και μπορω να καταλάβω τι γίνεται

Απο το σπίτι μου περνάνε το καλοκαίρι αυτοκίνητα με ανοιχτά παράθυρα και σκυλάδικα αλλα και κωλοπιτσιρικαρία με τρύπια εξάτμιση στο ΧΡΕΠΙ που ακούγεται απο τα 500 μέτρα καθώς πασχίζεινα ανέβει τηξ ανηφόρα με 20 χλμ :lol:

ειδικά για τους τελευταίους θα ήθελα πολύ να στηθώ στο μπαλκόνι με σφαίρες απο αλάτι για να σφίξουν οι κώλοι

αλλα σε καμία περίπτωση η βία δεν είναι λύση

div400
31/07/2007, 11:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
Εγω δεν καταλαβαίνω πως θα γίνει η φάση. Δηλαδή θα μαζευτείτε 20 άτομα , θα προχωράτε στο δρόμο και όπου δείτε αυτοκίνητο να βαράει θα το σπάτε. Οι ιδιοκτήτες τι λετε να κάνουν? Θα χυθεί αίμα φίλε μου αν το κάνετε. Ειδικά αυτα τα ανθρωπωειδή που έχουν 4 subwoofer στο αμάξι τους αν τους αγγίξεις τον κουβά τους είναι ικανοί για φόνο.

βρε μιλαμε για την αιωνια και υπερτατη βλακια του νεο ελληνα (και για τους μεν και για τους δε)

δεν γουσταρω μια κατασταση....μου την δινει....θα παρω τον νομο στα χερια μου...εξαλλου εγω ειμαι ο νομος!!! πολλα εργα με τον bronson ειδαν οι τυποι!!!
καταλάβαινω απολυτα την αγανακτηση τους, εξαλλου και εμεις ως μοτοσυκλετηστες βελπουμε και μας συμβαινουν πολλα στο δρομο καθε μερα. τι θα κανουμε δηλ? θα κουβαλαμε κουμπουρια μαζι μας δηλ?!?!?!?!?

ασε το διοξιδιο του ανθρακα απο πυρκαγιες εχει κανει μεγαλη ζημια....:sad: :sad:

Gandalf dr685sm
31/07/2007, 11:10
Εμείς είμαστε φασίστες;... αυτοί είναι που βάζουν τα DB τους να βαράνε δυνατά.... και δεν μπορούμε να έχουμε ησυχία για να γαυγίζει ο κοπρίτης απο δίπλα, να ουρλιάζει το μωρό κατά τις 4 το πρωί, να τσακώνεται ο γείτονας και να γίνεται show, κτλ.

Ορίστε μας... και αν δεν κάνουν οτι λέμε, εμείς θα τους τιμωρήσουμε κιόλας με τον δικό μας τρόπο αλά farwest... Πίσσα , πούπουλα και δημόσια διαπόμπευση αφού τους γδύσουμε θα τους δώσουμε ενα βαρέλι (χωρίς πάτο) να μπουν μέσα και να τρέχουν.

χαχαχαχαχα.... η έννοια της γραφικότητας σε όλο το μεγαλείο της.

Κύριοι αν δεν σας αρέσει αυτό που γίνεται (και δεν έχετε άδικο) καλέστε την ΕΛΑΣ ...ειδικά τώρα νομίζω είναι κάπου στα 100-150? το πρόστιμο και 3 ποντάκια στο σύστημα. Τρέχοντας θα έρθουν μιας και είναι και περίοδος διακοπών και θέλουν να "μαζέψουν" χρήματα.

Επίσης κάντε το ίδιο και για τον παπάρα που βάζει το stereo στις 12.00 το βράδυ , για τον τύπο που στριγγλιζει ενώ τσακώνεται στο τηλέφωνο ή με την σύζυγο κτλ...

Και αφού τα κάνετε όλα αυτά και δεν θα γίνει τίποτα, πάρτε τον οματιό σας και αποκεντρωθείτε... γιατί αν θέλετε πραγματικά ησυχία .. .μόνο έτσι θα την βρείτε. Αλλιώς ακόμα και αν καθαρίσετε την μισή Πετρούπολη και το Περιστέρι , πάλι φασαρία θα έχετε απο τους περαστικούς με τα δικά τους οχήματα ή απο τις παραπάνω περιπτώσεις που ανέφερα.

Ζούμε σε μια πόλη που ο ένας είναι πάνω στον άλλον , ειδικά σε Δ.Συνοικίες και Κυψέλη. Τι περιμένετε απο ησυχία δηλαδή;... στην εξοχή είσαστε;


Gandalf

airamhag
31/07/2007, 11:10
το οτι το εχουν δει το τοπικ ..ειναι σιγουρο..

το οτι προστατευετε τις οικογενειες σας παιζεται..

div400
31/07/2007, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από avenger_x
παρακαλώ τους mods να δουν το τιπικ και να δουν και την αντίδραση ορισμένων, καλό θα είναι τέτοιες απόψεις να μην υπάρχουν στο forum (σαν αυτή του div400)

Από κει και στο εξής, απ όσο ξέρω η πετρούθπολη είναι ακόμα αυτό που λεμε "γειτονιά"

Το θέμα είναι ότι αυτό το έχουν τοιχοκολλήσει και εκεί κοντά

Σε πληροφορώ όμως ότι επειδή έχω δει αυτά τα πιτσιρικάκια, μία δεν πιάνουν σε ανθρώπους που απλά θέλουν να προστέψουν την οικογένεια τους...

Και επαναλαμβάνω...το αναδημοσιεύω... ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΔΩ, ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟΥ
Με εκτίμηση



:lol: :rotflmao: :lol:

το ατομο ειναι οντως φορτωμενο..τα εχει παρει στο κρανιο....

HELLOOOOOO εισαι σε φορουμ με μοτοσυκλετες!!!! ποσους τετοιυς πιστευεις οτι θα βρεις εδω μεσα??????
και ποσους που θα ερθουν να σε υποστηριξουν σε μια ΠΑΡΑΝΟΜΗ και ΒΙΑΙ πραξη ΑΥΤΟΔΙΚΙΑΣ?!?!?!?!!?

και πιστευεις ειλικρινα οτι θα βαλει τελεος στο προβλημα σου με αυτη την πραξη?
βεντεντετα θα ανοιξεις και τπτ αλλο. εδω ειμαστε και θα το δεις.

αλλα δεν καταλαβαινω..ειναι δημοτικο αναψυξτηριο-->στο δημο πηγατε να παραπονεθειτε??? ΕΙΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΚΛΕΞΑΤΕ βρε παιδια!!!!

Daemon
31/07/2007, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από avenger_x
παρακαλώ τους mods να δουν το τιπικ και να δουν και την αντίδραση ορισμένων, καλό θα είναι τέτοιες απόψεις να μην υπάρχουν στο forum (σαν αυτή του div400)

Από κει και στο εξής, απ όσο ξέρω η πετρούθπολη είναι ακόμα αυτό που λεμε "γειτονιά"

Το θέμα είναι ότι αυτό το έχουν τοιχοκολλήσει και εκεί κοντά

Σε πληροφορώ όμως ότι επειδή έχω δει αυτά τα πιτσιρικάκια, μία δεν πιάνουν σε ανθρώπους που απλά θέλουν να προστέψουν την οικογένεια τους...

Και επαναλαμβάνω...το αναδημοσιεύω... ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΔΩ, ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟΥ
Με εκτίμηση

Ποιες αποψεις ρε φιλε? Δηλαδη το "παμε να σπασουμε τα αυτ/τα που εχουν δυνατα τη μουσικη" ειναι καλυτερη? Ενταξει, και'μενα με ενοχλουνε και τους βριζω οποτε τους βλεπω/ακουω αλλα οχι και να παρω καννα ροπαλο και να τα σπασω.. :sick: Ομως και'μενα καμια φορα μ'αρεσει να την βαλω λιγο δυνατα τη μουσικη.. θα μου πεις εσυ αν ειναι πολυ δυνατα η οχι? Θα με μετρησεις με κατι? Θα ακουμπισεις το αμαξι? Θα σε παρει και θα σε σηκωσει.. :wave2:

Εχουμε ξεφυγει τελειως μου φαινεται.. :sick: :sick:

div400
31/07/2007, 11:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Φιλε μη δινεις σημασια στο τι λεει η καθε τσουτσου εδω μεσα...

Πατωντας κουμπια και εγω τους μαμαω ολους εδω μεσα...

α) το ειπα ειρωνικα για να σατηρισω την πραξη που πανε να κανουν οι ''φιλησυχοι'' κατοικοι..
β) δεν ειμαι τσουτσου....ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΑΡΑ ειμαι.....

:wave2: :beer: :lol: :rotflmao:

avenger_x
31/07/2007, 11:23
Εξαρτάται πόσο δυνατά θα την έχεις τι ώρα της ημέρας :confused:
σοβαρά τώρα, βεβαίως και αν με ενοχλήσεις ΚΑΙ ΔΕΝ ΈΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΕΣΟ τότε θα χειροδικήσω, την οικογένεια μου προστατεύω...εσύ τι προστατεύεις? το δικαίωμά σου στην Καγκουριά? (δεν μιλώ προσωπικά για σενα να εξηγούμαστε)
Και γώ ακούω μουσική, αλλά αν θέλω να ακούσω δυνατά βάζω αιρκοντισιον και παράθυρα.
Επίσης δεν "κωλοφτιάχνω" το παπί μου να με προσέξουν.
Διαφωνώ με μέλος που είπε "λάδια στον δρόμο" θα την πληρώσει και κόσμος που δεν φταίει

Τα αυγά απ το μπαλκόνι δεν είναι και άσχημη ιδέα πάντως!!!!

CIRUS
31/07/2007, 11:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από avenger_x


ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝΕ ΟΙ Μ@Λ@ΚΕΣ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΤΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΓΑΝΑΚΤΙΣΜΕΝΟΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΤΕ ΜΕΤΑ ΑΝ ΣΑΣ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΕΣΑΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΝΑ ΣΠΑΣ ΞΕΝΗ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ Μ@Λ@ΚΙΑ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΕΙ (ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΛΕΩ)!!!!! ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΙΔΙΟΙ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΚΡΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΤΕ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥΣ!!! ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ!!!

latris mixanis
31/07/2007, 11:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από avenger_x


Πλάκα κάνεις έτσι?? :rolleyes:

Συγγνώμη αλλά έχεις σκεφτεί τι άνθρωπος είναι ο άλλος που θα πας να του σπάσεις την περιουσία?? Αν σου σκάσει μενα όπλο και στο κολλήσει στο κρόταφο τι θα κάνεις? :confused: Θα κινδυνεύσεις να χάσεις τη ζωή σου για να πεις στον άλλον ότι σ' ενοχλεί?
Είναι ενοχλητικό το καταλαβαίνω και το έχω ζήσει, αλλά η λύση δεν είναι η Βία γιατί Βία θα φέρει.! Στο τέλος δεν θα βρεις το δίκιο σου γιατί θα σου τραβήξει και μια μηνυση!

Να ενοχλείς ανα 10 λεπτά την αστυνομία, ώστε να τους αναγκάσεις να έρθουν, πάρε τα στοιχεία των αυτοκινήτων και κάνε καταγγελία, πάρε κάποιο κανάλι, βρες άλλον τρόπο....


Επικίνδυνος είναι κάποιος που βάζει δυνατά μουσική?? :confused:

liakaros
31/07/2007, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
α) το ειπα ειρωνικα για να σατηρισω την πραξη που πανε να κανουν οι ''φιλησυχοι'' κατοικοι..
β) δεν ειμαι τσουτσου....ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΑΡΑ ειμαι.....

:wave2: :beer: :lol: :rotflmao:

α)Δεν ειπα ''μην δινεις σημασια τι λεει ο div400 η τσουτσου''

ειπα γενικα ''τι λεει η καθε τσουτσου'' τωρα...αν εσυ εχεις την μυγα...


β) Και εγω πισω απο το πλκτρολογιο ειμαι ο Rossi

:smokin:

div400
31/07/2007, 11:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
α)Δεν ειπα ''μην δινεις σημασια τι λεει ο div400 η τσουτσου''

ειπα γενικα ''τι λεει η καθε τσουτσου'' τωρα...αν εσυ εχεις την μυγα...

ΟΧΙΙΙΙΙΙΙ, δεν την δινω πισω!!!!!!



Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros

β) Και εγω πισω απο το πλκτρολογιο ειμαι ο Rossi

:smokin:

σου εχει παρει τα σωβρακα αυτη η τσουτσου ο stoner, θα κανεις κατι επιτελους?????
:confused: :confused:

Daemon
31/07/2007, 11:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από avenger_x
Εξαρτάται πόσο δυνατά θα την έχεις τι ώρα της ημέρας :confused:
σοβαρά τώρα, βεβαίως και αν με ενοχλήσεις ΚΑΙ ΔΕΝ ΈΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΕΣΟ τότε θα χειροδικήσω, την οικογένεια μου προστατεύω...εσύ τι προστατεύεις? το δικαίωμά σου στην Καγκουριά? (δεν μιλώ προσωπικά για σενα να εξηγούμαστε)
Και γώ ακούω μουσική, αλλά αν θέλω να ακούσω δυνατά βάζω αιρκοντισιον και παράθυρα.
Επίσης δεν "κωλοφτιάχνω" το παπί μου να με προσέξουν.
Διαφωνώ με μέλος που είπε "λάδια στον δρόμο" θα την πληρώσει και κόσμος που δεν φταίει

Τα αυγά απ το μπαλκόνι δεν είναι και άσχημη ιδέα πάντως!!!!

Μαλλον απαντησες σε'μενα οποτε θα σου απαντησω και'γω..

Με ποια κρητηρια θα μου πεις εσυ αν ειναι δυνατα η οχι.. Δηλαδη αν περναω απο'κει εκεινη τη στιγμη και την εχω λιγο δυνατα θα "μου σπασεις το αμαξι"? Θα σηκωσεις χερι εσυ, θα σηκωσω και'γω, θα σφαχτουμε και? Μια τρυπα στο νερο θα γινει και δυο ατομα στο νοσοκομειο στην καλυτερη.. Αν ο αλλος δεν εχει καποια παιδεια η μυαλο να καταλαβει ποτε ενοχλει και ποτε οχι θα του το δωσεις να καταλαβει με το ξυλο? Δεν νομιζω.. χειροτερα θα το κανει..
Οπως το ειπε και ο Μαγος, ειμαστε 6-7 εκατ εδω μεσα, τι περιμενεις? Αν ειναι να αντιδρασουνε ολοι ετσι για το καθε τι μας ενοχλει τοτε θα μενει μια αδεια πολη σε μερικες μερες..

el_hymador
31/07/2007, 11:42
Αφου δεν χαμπαριαζουν οι μπατσοι και ο Δημος ισως θα ηταν καλυτερα να σπασετε το ΑΤ και το Δημαρχειο...

Σοβαρα τωρα, φτιαξτε μια επιστολη, μαζεψτε υπογραφες, πατε στον Δημο και ζητηστε να επιληφθει του θεματος.

Αν δεν, φωναξτε τα κορακια των ΜΜΕ , ψοφανε για κατι τετοια....

Αν και παλι δεν, τσονατρετε ολοι μαζι χρηματα, αγοραστε ενα κυκλοτρο και απελευθερωστε ηλεκτρομαγνητικο παλμο προς το parking του Tera...

Aλλη ιδεα συμβολικου χαρακτηρα ....

αφου αυτοι ηχορυπαινουν, εσεις ρυπαινετε απλως...μαζεψτε οτι πιο δυσοσμο σκουπιδι εχετε και πεταχτε το στους καδους του parking, να μην μπορει να σταθει κανενας ουτε για λεπτο απο την μποχα... :winka:

Επισης αυξηστε με καποιο τροπο την σχετικη υγρασια του χωρου ωστε να μην στεκεται κανενα ζελε μαλλιων και να χαλαει η κουπ...οπου φυγει -φυγει...


περα απο την πλακα καταλαβαινω την αγανακτηση σου....

ακριβως διπλα απο το σπιτι μου εχω ενα flocafe...

κουραγιο :wave2:

airamhag
31/07/2007, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Daemon
Μαλλον απαντησες σε'μενα οποτε θα σου απαντησω και'γω..

Με ποια κρητηρια θα μου πεις εσυ αν ειναι δυνατα η οχι.. Δηλαδη αν περναω απο'κει εκεινη τη στιγμη και την εχω λιγο δυνατα θα "μου σπασεις το αμαξι"? Θα σηκωσεις χερι εσυ, θα σηκωσω και'γω, θα σφαχτουμε και? Μια τρυπα στο νερο θα γινει και δυο ατομα στο νοσοκομειο στην καλυτερη.. Αν ο αλλος δεν εχει καποια παιδια η μυαλο να καταλαβει ποτε ενοχλει και ποτε οχι θα του το δωσεις να καταλαβει με το ξυλο? Δεν νομιζω.. χειροτερα θα το κανει..
Οπως το ειπε και ο Μαγος, ειμαστε 6-7 εκατ εδω μεσα, τι περιμενεις? Αν ειναι να αντιδρασουνε ολοι ετσι για το καθε τι μας ενοχλει τοτε θα μενει μια αδεια πολη σε μερικες μερες..


ασε που το μονο που θα τους ενοχλησει ειναι το χερακι στην τσεπη κ τα μπατσακια...

liakaros
31/07/2007, 11:46
σου εχει παρει τα σωβρακα αυτη η τσουτσου ο stoner, θα κανεις κατι επιτελους?????
:confused: :confused: [/B][/QUOTE]

Ναι με εχει αφησει ξεβρακωτο...:p
Πλακα πλακα αυτος ο stoner μαμει και δερνει φετος...

Julius
31/07/2007, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από avenger_x



Παρανομία σε όλο της το μεγαλείο


Προβλέπω να σας την πέφτουν καμία δεκαριά περιπολικά να σας μπαγλαρώνουν
και να τρωτέ κάνα τριάρι χρονάκια έκαστος


Επίσης δεν ξέρω εάν το έχεις πάρει χαμπάρι αλλά εισαι στο moto.gr και όχι στο petrouloliotesspastetaola.gr

Σε τι αποβλέπει το post σου? Σε ενδιαφέρει η γνώμη των απανταχού μοτοσικλετιστών για την ηλιθιότητα που διοργανώνεται? Κάποιοι θα συμφωνήσουν κάποιοι θα διαφωνήσουν έτσι έχουν τα πράγματα σε κάθε ελεύθερο μοτοσυκλετιστικο forum


Η μήπως θέλεις να μεγαλώσεις την ομάδα?

SF
31/07/2007, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από avenger_x

Ενας απελπισμένος πολίτης

Avenger, η απελπισία σου είναι απολύτως κατανοητή, και ξέρεις ότι πολλές περιοχές της Αθήνας υποφέρουν ανάλογα.

Αλλά επειδή η βία μόνο κακό θα φέρει, καλύτερα να εξαντλήσετε όλα τα νόμιμα μέσα. Υπάρχει και ο εισαγγελέας, υπάρχουν και πιο ήπιοι τρόποι διαμαρτυρίας... υπάρχουν κι άλλα. Στην χειρότερη, μιας κι είστε πολλοί, πάρτε τα ΙΧ σας και κλείστε τους δρόμους! Δεν είναι ανάγκη να μπείτε σε πόλεμο και δικαστικές περιπέτειες...

Julius
31/07/2007, 12:12
Μια εύλογη ερώτηση

ΠΟΥ ΑΠΟΣΚΟΠΕΙ ΤΟ POST? ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΑΡΑ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΩΡΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΙΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ?





:a41: :a41: :a41:

PortisHead
31/07/2007, 12:18
To Terra Petra αν και δημοτική επιχείρηση....φυλάσεται και απο "νονούς"....πολλά τα φράγκα.
Οποτε δεν θα εχετε να κάνετε μονο με τους ιδιοκτήτες των αυτοκινήτων.
Αν πραγματικά θέλεις να προστατέψεις την οικογένεια σου...θα πρέπει να εισαι παρών σαν πατέρας και σαν σύζυγος σε αυτήν γιατι αλλιώς διακινδυνεύεις μια μηνιαία διαμονη στο νοσοκομειο (στην καλυτερη περιπτωση) ή μια μόνιμη διαμονή σε τοπο χλοερό (στη χειρότερη περίπτωση).
ΕΣΕΝΑ χρειάζετε η οικογένεια σου....οποτε ασε τα σκηνικά τυπου φαρ-ουεστ.
Και οι 20 που ειπες...ολοι μαζι....εξω απο το ΑΤ Πετρουπόλεως...Κανάλια κ.λ.π.

Υ.Γ.
Σε καταλαβαίνω απολυτα....παθων κιεγω.

:wave2:

gcrook
31/07/2007, 12:22
Ειναι σαφεστατο απο το υφος του πρωτου ποστ οτι τα παιδια εχουν απωθημενα.
Βεβαια απο την αλλη, ενα κειμενο ανοιχτη προσκληση σε εναν τετοιο χωρο, θα μπορουσε να προερχεται απο αλλου ειδους "κυκλωματα" και να αποσκοπει σε καποιου ειδους "σκιαγραφηση" των μελων, κοινως σταμπαρισμα.

Ημουν σαφεστατος ετσι;:rotflmao:

Nik0s
31/07/2007, 12:26
Προτείνω ΖΩΝΗ


:a6:

bartlal
31/07/2007, 12:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Daemon
Ποιες αποψεις ρε φιλε? Δηλαδη το "παμε να σπασουμε τα αυτ/τα που εχουν δυνατα τη μουσικη" ειναι καλυτερη? Ενταξει, και'μενα με ενοχλουνε και τους βριζω οποτε τους βλεπω/ακουω αλλα οχι και να παρω καννα ροπαλο και να τα σπασω.. :sick: Ομως και'μενα καμια φορα μ'αρεσει να την βαλω λιγο δυνατα τη μουσικη.. θα μου πεις εσυ αν ειναι πολυ δυνατα η οχι? Θα με μετρησεις με κατι? Θα ακουμπισεις το αμαξι? Θα σε παρει και θα σε σηκωσει.. :wave2:

Εχουμε ξεφυγει τελειως μου φαινεται.. :sick: :sick:

ναι ε? και οταν σε εκανα βολτες στα περιχωρα του Μπουρναζιου με τερμα τα dB το γουστερνες ε? :mad: :mad: :mad:









:smokin:

Julius
31/07/2007, 12:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Προτείνω ΖΩΝΗ


:a6:

Kai ego

latris mixanis
31/07/2007, 12:32
Μου αρέσει που το συζητάτε κιόλας :sick:

costas_k
31/07/2007, 12:37
τελικα εχουμε χασει το μετρο μου φαινεται που αρχιζει η ελευθερια του ενος,και που τελειωνει του αλλουνου.παντως ΜΙΑ ειναι η λυση......ΝΤΟΜΑΤΑ!!!Ναι φιλοι μου ντοματα,και να εξηγηθω...πριν λιγο καιρο για αρκετα βραδυα περναγε ενα καγκουρακι κατω απ το σπιτι(πεζοδρομος)με κομμενη εξατμιση κ κομματια.προσπαθησα να τον σταματησω καμμια δυο φορες να του πω (με ευγενικο τροπο εννοειται)να περναει σαν ανθρωπος.κανενα αποτελεσμα,γκαζωνε και εφευγε..ωσπου ενα βραδυ τον ακουω απο μακρια να ερχεται βγαινω μπαλκονι ,και μολις περναει απο κατω τρωει στο κεφαλι τα απομειναρια γεμιστης ντοματας που ειχα φαει....κανεις ,ποτε,δεν ξανακουσε για αυτον:lol: :lol: :lol: .περα απο την πλακα τωρα καταλαβαινω την αγανακτηση των κατοικων εκει,αλλα ας εξαντλησουν πρωτα ΟΛΑ τα νομιμα μεσα,γιατι αν κανουν το ντου βλεπω πολεμο εκει πανω.

liakaros
31/07/2007, 12:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas_k
τελικα εχουμε χασει το μετρο μου φαινεται που αρχιζει η ελευθερια του ενος,και που τελειωνει του αλλουνου.παντως ΜΙΑ ειναι η λυση......ΝΤΟΜΑΤΑ!!!Ναι φιλοι μου ντοματα,και να εξηγηθω...πριν λιγο καιρο για αρκετα βραδυα περναγε ενα καγκουρακι κατω απ το σπιτι(πεζοδρομος)με κομμενη εξατμιση κ κομματια.προσπαθησα να τον σταματησω καμμια δυο φορες να του πω (με ευγενικο τροπο εννοειται)να περναει σαν ανθρωπος.κανενα αποτελεσμα,γκαζωνε και εφευγε..ωσπου ενα βραδυ τον ακουω απο μακρια να ερχεται βγαινω μπαλκονι ,και μολις περναει απο κατω τρωει στο κεφαλι τα απομειναρια γεμιστης ντοματας που ειχα φαει....κανεις ,ποτε,δεν ξανακουσε για αυτον:lol: :lol: :lol: .περα απο την πλακα τωρα καταλαβαινω την αγανακτηση των κατοικων εκει,αλλα ας εξαντλησουν πρωτα ΟΛΑ τα νομιμα μεσα,γιατι αν κανουν το ντου βλεπω πολεμο εκει πανω.


Ντοματα με ξυραφακια απανω:a25:

Επισης και το χοντρο αλατι πιστευω οτι κανει καλη δουλεια:smokin:

AFTER
31/07/2007, 12:42
Εγω δεν ειμαι ουτε ζεστη ουτε κρυο

Κατανοω ομως το προβλημα των κατοικων
Εχω παει στην συγκεκριμενη καφετερια, και πραγματικα λες και τους εδωσε ο δημος την αδεια, να μαζευονται καγκουρες λες και ειναι στα πιτς.Τερμα μουσικες και γκαζια

Δεν ειπα οτι δεν θα επρεπε να χτιστει εκει η καφετερια, αλλα με αλλους ορους
Δημοτικη επιχειρηση, ΓΑΜΑΤΑ
Δεν προκειται να γινει τιποτα

Βρειτε καποιον νομιμο τροπο, ή στα κρυφα σκαστε τους τα λαστιχα, δεν υπαρχει αλλη λυση, ψαγμενο :lol:

Daemon
31/07/2007, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ναι ε? και οταν σε εκανα βολτες στα περιχωρα του Μπουρναζιου με τερμα τα dB το γουστερνες ε? :mad: :mad: :mad:









:smokin:

Εσυ τι ακριβως ΔΕΝ διαβασες και πεταχτηκες? :smokin: :D Αφου ειπα οτι και'μενα μ'αρεσει καμια φορα να ακουσω κατι δυνατα.. Αλλο ειναι ομως το να περνανε 2 και 3 το πρωι και να τρεμουν η τζαμαριες απ'το σπιτι απ'την ενταση.. Αυτους βριζω..
Αυτο που με κολλησε ειναι οτι με τι κρητηριο θα κρινουν αυτοι ποιοι το εχουν δυνατα και ποιοι οχι..

Και ασε της :mad: :mad: :mad: φατσουλες εσυ :evil:

marios8
31/07/2007, 12:53
Ax Eλλαδάρα με τους κάγκουρες , τις ντομάτες σου, τα ξυραφάκια σου, τους τσαμπουκαλεμένους σου πολίτες.
Πάμε γερά. ΕΥΡΩΠΗ - ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ . Να πλακωθούμε να δούμε ποιός είναι ο καλύτερος. Εμείς η χώρα της δημοκρατίας. Η χώρα του "Ρε ξέρεις ποιός είμαι εγώ?" Α ρε κατάντια. :wave2:

AFTER
31/07/2007, 12:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Ax Eλλαδάρα με τους κάγκουρες , τις ντομάτες σου, τα ξυραφάκια σου, τους τσαμπουκαλεμένους σου πολίτες.
Πάμε γερά. ΕΥΡΩΠΗ - ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ . Να πλακωθούμε να δούμε ποιός είναι ο καλύτερος. Εμείς η χώρα της δημοκρατίας. Η χώρα του "Ρε ξέρεις ποιός είμαι εγώ?" Α ρε κατάντια. :wave2:


Ουτε αυτο ειναι σωστο, ουτε ομως ενα κρατος στρατιωτικης φιλοσοφιας οπως η Γερμανια

Για ολα φταιει αυτος που αφηνει να γινονται τετοια γεγονοτα, χωρις κυρωσεις

Και ''αυτος'', ειναι το ιδιο το κρατος

super_toto
31/07/2007, 13:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER


Βρειτε καποιον νομιμο τροπο, ή στα κρυφα σκαστε τους τα λαστιχα, δεν υπαρχει αλλη λυση, ψαγμενο :lol:

:a20:

thePrince
31/07/2007, 13:00
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε και αυγά! Με λίγη εξάσκηση θα μπορείτε -όσοι έχετε μπαλκόνια στους δρόμους απ'όπου περνάνε οι ενοχλητικοί- να πετυχαίνετε τον οδηγό ή καλύτερα τον συνοδηγό μέσα από το ανοιχτό του παράθυρο ακόμα και από τον 2ο όροφο της πολυκατοικίας. 1-2 δεν μπορεί, θα χαμπαριάσουν!

liakaros
31/07/2007, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Ax Eλλαδάρα με τους κάγκουρες , τις ντομάτες σου, τα ξυραφάκια σου, τους τσαμπουκαλεμένους σου πολίτες.
Πάμε γερά. ΕΥΡΩΠΗ - ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ . Να πλακωθούμε να δούμε ποιός είναι ο καλύτερος. Εμείς η χώρα της δημοκρατίας. Η χώρα του "Ρε ξέρεις ποιός είμαι εγώ?" Α ρε κατάντια. :wave2:


Kαι παλι καλα να λες που ειμαστε ακομα με τις ντοματες και τα καδρονια...

Σε καποιες χωρες παραοξω, εχουν την πολυτελεια να αγοραζουν και Μ16 να βγαινουν εξω και να καθαριζουν και καμμια 10ρια...

airamhag
31/07/2007, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Ουτε αυτο ειναι σωστο, ουτε ομως ενα κρατος στρατιωτικης φιλοσοφιας οπως η Γερμανια

Για ολα φταιει αυτος που αφηνει να γινονται τετοια γεγονοτα, χωρις κυρωσεις

Και ''αυτος'', ειναι το ιδιο το κρατος

εμεις..
που τους αφηνουμε να ειναι χαλαροι..
λυση δεν ειναι σιγουρα η βια...
υπαρχουν λυσεις να κινητοποιηθουν οι αρμοδιοι..

συμφωνω κ με τον Μαριο..

Daemon
31/07/2007, 13:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Kαι παλι καλα να λες που ειμαστε ακομα με τις ντοματες και τα καδρονια...

Σε καποιες χωρες παραοξω, εχουν την πολυτελεια να αγοραζουν και Μ16 να βγαινουν εξω και να καθαριζουν και καμμια 10ρια...

Εμεις θα παρουμε αυτο γιατι ειμαστε πιο μαγκες :evil: :D


98014

liakaros
31/07/2007, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Daemon
Εμεις θα παρουμε αυτο γιατι ειμαστε πιο μαγκες :evil: :D

ΑΑΑΑΑΑΑΑ ΩΡΑΙΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΡΕ ΦΙΛΕ!!!!!!!!!!!

Αλλα δεν κανει ρε γμτ...

Αυτο ειναι μονο για εκδρομη στην τουρκια:a016:

Daemon
31/07/2007, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
ΑΑΑΑΑΑΑΑ ΩΡΑΙΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΡΕ ΦΙΛΕ!!!!!!!!!!!

Αλλα δεν κανει ρε γμτ...

Αυτο ειναι μονο για εκδρομη στην τουρκια:a016:

:a013:

Μολις τελειωσουμε με τα αυτοκινητα εδω παμε και Τουρκια να τους @#$%$#@! ολους.. :D



(ρε που μπλεξαμε.. :sick: )

hotcarver
31/07/2007, 13:22
Για τους καραγκιοζηδες αυτοκινητιστες-μοτοσυκλετιστες που πανε τεζα μεσα στα στενα τι μπορουμε να κανουμε??

Daemon
31/07/2007, 13:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από hotcarver
Για τους καραγκιοζηδες αυτοκινητιστες-μοτοσυκλετιστες που πανε τεζα μεσα στα στενα τι μπορουμε να κανουμε??

Τους περιμενουμε στο τελος του στενου με καποιο ροπαλο.. η βαζουμε καρφια στο δρομο (τι σαμαρακια και μαλακιες..) Βρισκεται λυση και γι'αυτο.. :)

liakaros
31/07/2007, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Daemon
:a013:

Μολις τελειωσουμε με τα αυτοκινητα εδω παμε και Τουρκια να τους @#$%$#@! ολους.. :D



(ρε που μπλεξαμε.. :sick: )

Σωπα ρε που μπλεξατε...

Μια χαρα σας βρισκω:a25:

hotcarver
31/07/2007, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Daemon
Τους περιμενουμε στο τελος του στενου με καποιο ροπαλο.. η βαζουμε καρφια στο δρομο (τι σαμαρακια και μαλακιες..) Βρισκεται λυση και γι'αυτο.. :)

ειναι μια λυση...

liakaros
31/07/2007, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από thePrince
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε και αυγά! Με λίγη εξάσκηση θα μπορείτε -όσοι έχετε μπαλκόνια στους δρόμους απ'όπου περνάνε οι ενοχλητικοί- να πετυχαίνετε τον οδηγό ή καλύτερα τον συνοδηγό μέσα από το ανοιχτό του παράθυρο ακόμα και από τον 2ο όροφο της πολυκατοικίας. 1-2 δεν μπορεί, θα χαμπαριάσουν!


Και οταν μαθουμε σημαδι με τα αυγα,και ειμαστε σιγουροι πλεον οτι δεν θα αστοχισουμε...

το γυριζουμε σε χειροβομβιδες...ετσι κι αλλιως το ιδιο σχημα εχουν...:winka:

Prince-Garbage
31/07/2007, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από avenger_x


Πριν αρκετούς μήνες είχε ξεκινήσει μία κίνηση συλλογής υπογραφών από τους πολίτες της Πετρούπολης ώστε να τοποθετηθούν σαμαράκια στη Σουλίου (κεντρικός - ανηφορικός δρόμος της περιοχής). Φυσικά ήταν εντελώς λάθος κίνηση γιατί αυτό που θα κατάφερναν θα ήταν να σταματούν στα σαμαράκια και μετά να είναι αναγκασμένοι να μαρσάρουν όλοι οι οδηγοί (τούμπανα και μη) για να ανέβουν την ανηφόρα. Επισης, περνάει και λεωφορείο από εκεί (και όχι τα σύγχρονα λεωφορεία που περνούν από άλλες περιοχές αλλά κάτι άθλια αιωνόβια μπλε λεωφορεία).

Εγώ φιλαράκι το ζω καθημερινά αυτό, μένοντας σε χαμηλό όροφο, ιδίως τώρα το καλοκαίρι, το χειμώνα παλεύεται ελαφρώς. Αλλά δεν νομίζω ότι παίρνει αυτούς τους 20 να αντιδράσουν με τον τρόπο αυτό. Το κεφάλι τους θα φάνε.

hotcarver
31/07/2007, 13:36
Πολλες φορες η αυτοδικια γινεται η μονη λυση...δυστυχως..

AFTER
31/07/2007, 13:39
Τα σαμαρακια ειναι μια ΛΑΘΟΣ ΛΥΣΗ

Εγω καθε φορα που βλεπω σαμαρακια, παταω γκαζι(ξερογκαζιες) και κορναρω μεχρι να φυγω

Πειτε με καφρο πειτε οτι θελετε

Τα περισσοτερα σαμαρακια ειναι ΠΑΡΑΝΟΜΑ, και αν θελετε ψαξτε να δειτε πως πρεπει να ειναι τα ΝΟΜΙΜΑ σαμαρακια, συγκεκριμενο σχημα και μεγεθος, ταμπελες σημανσης κτλ.

Εχω παει να πεσω απο πολλα σαμαρακια, φτανει πια

gcrook
31/07/2007, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από hotcarver
Πολλες φορες η αυτοδικια γινεται η μονη λυση...δυστυχως..

Εσενα η αυτοδικια σε ωφελησε δηλαδη στην ζωη σου οποτε την εφαρμοσες;

Daemon
31/07/2007, 13:41
Να βαλουμε καννα τετοιο? :)


:lol: :lol: :rotflmao:


98026

Ζεύκας
31/07/2007, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από avenger_x
Καλημέρα σε όλους
Την XXXXXX και ώρα XXXXX αποφασίσαμε μια ομάδα από κατοίκους της Πετρούπολης και του Ιλιον να πάμε να σπάσουμε ΟΠΟΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΚΓΟΥΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΟΥ ΣΤΗ ΔΙΑΠΑΣΩΝ, ΒΡΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΕΡΑ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΟ.

Θα προβούμε στην συγκεκριμένη κινητοποίηση για παραδειγματισμό όλως εκείνων που ΔΕΝ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ οι οποίοι και εργάζονται τα πρωινά ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΩΝ ΔΙΚΩΝ ΤΟΥΣ ΣΕ "ΦΤΙΑΓΜΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ"

Θα προβούμε σε αυτή τη κίνηση, διότι έχοντας καλέσει την αστυνομία τουλάχιστον 4 φορές αυτή μας έγραψε εκεί που δεν πιάνει μελάνη, διότι το ΤΕΡΑ ΠΕΤΡΑ είναι δημοτικό αναψυκτήριο και βέβαι επωφελείται ο ΔΗΜΟΣ από αυτό.

Θα προβούμε σε αυτή την κίνηση, επειδή όλοι εμείς οι κάτοικοι Πετρούπολης και Ιλιου έχουμε να κοιμηθούμε και εμείς και τα μωρά παιδιά μας σαν άνθρωποι πολλά χρόνια τώρα.

Θα προωούμε σε αυτό τον βανδαλισμό επειδή δεν ΑΝΕΧΟΜΑΣΤΕ ΑΛΛΟ ΤΟΥΣ ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ.

Ηδη έχουμε μαζευτεί 20 περίοικοι. όσοι πιστοί προσέλθετε (με τα ανάλογα.....βέβαια,) να κάνουμε κομμάτια αυτά τα ΚΙΝΗΤΑ ΑΜΑΞΙΑ ΝΤΙΣΚΟΤΕΚ

Ενας απελπισμένος πολίτης

πες μου ότι θα έχετε και πυρσούς με φλόγες ένα μέτρο και θα ουρλιάζετε κιόλας! μόνο αυτό πες μου τέλος! :lol:

α κ άμα δεν καταφέρετε τίποτα, να πάτε στην ταράτσα του τέρα πέτρα και να κουνάτε ρυθμικά τους πυρσούς! Θα δει το σινιάλο ο μπάτμαν και θα έρθει να βοηθήσει τους αγανακτισμένους πολίτες που θέλουν να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΟΥΝ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΟΥΣ από την μοχθηρή συμμορία των ντεσιμπέλ! :rotflmao:


























:a31:

hotcarver
31/07/2007, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Εσενα η αυτοδικια σε ωφελησε δηλαδη στην ζωη σου οποτε την εφαρμοσες;

Οχι παντα αλλα αρκετες φορες κρινεται αναγκαιο κακο..Οταν δεν προστατευεσαι πρεπει να προστατεψεις τον εαυτο σου..

Daemon
31/07/2007, 13:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από zefkas
πες μου ότι θα έχετε και πυρσούς με φλόγες ένα μέτρο και θα ουρλιάζετε κιόλας! μόνο αυτό πες μου τέλος! :lol:

α κ άμα δεν καταφέρετε τίποτα, να πάτε στην ταράτσα του τέρα πέτρα και να κουνάτε ρυθμικά τους πυρσούς! Θα δει το σινιάλο ο μπάτμαν και θα έρθει να βοηθήσει τους αγανακτισμένους πολίτες που θέλουν να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΟΥΝ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΟΥΣ από την μοχθηρή συμμορία των ντεσιμπέλ! :rotflmao:






















:a31:

Εδω κανεις λαθος φιλε.. :a027:



























Τον Batman με προβολεα που δειχνει το σημα της νυχτεριδας στο ουρανο τον φωναζουν, οχι με πυρσους.. :lol: :lol: :lol: :lol:

Ζεύκας
31/07/2007, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Daemon
Εδω κανεις λαθος φιλε.. :a027:



























Τον Batman με προβολεα που δειχνει το σημα της νυχτεριδας στο ουρανο τον φωναζουν, οχι με πυρσους.. :lol: :lol: :lol: :lol:

ε καλά μέχρι να μαζέψουν υπογραφές για να τους αγοράσει ο δήμος τον νυχτεριδοπροβολέα ας βολευτούν με τους πυρσούς.

α και να το πουν στον batman (http://www.comicforum.de/comicforum/forumdisplay.php?f=71) να το ξέρει....

:a21:

gcrook
31/07/2007, 13:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από hotcarver
Οχι παντα αλλα αρκετες φορες κρινεται αναγκαιο κακο..Οταν δεν προστατευεσαι πρεπει να προστατεψεις τον εαυτο σου..

Αλλο η αυτοαμυνα και αλλο η αυτοδικια.
Με την αυτοδικια δεν προστατευεις τον εαυτο σου εκδικεισαι για κατι.
Ετσι λεει το λεξικο τουλαχιστον.

hotcarver
31/07/2007, 14:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Αλλο η αυτοαμυνα και αλλο η αυτοδικια.
Με την αυτοδικια δεν προστατευεις τον εαυτο σου εκδικεισαι για κατι.
Ετσι λεει το λεξικο τουλαχιστον.

εγω δεν μιλησα για αυτοαμυνα..Οταν οπως π.χ ειπαν τα παλικαρια πριν,βαζεις καρφια(λεμε τωρα) στον δρομο για τον μ...α που περναει τεζα απο κατω που παιζουν τα παιδια μου αυτοδικεις η αυτοαμυνεσαι??αν εχει προηγηθει ατυχημα ειναι το πρωτο ενω αν οχι το δευτερο..απλα οι δυο εννοιες πολλες φορες μπερδευονται..

Zid
31/07/2007, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Daemon
Να βαλουμε καννα τετοιο? :)


:lol: :lol: :rotflmao: Χμμ ενδιαφέρον... που τα πουλάνε αυτά Ανδρέα?:p

Daemon
31/07/2007, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Χμμ ενδιαφέρον... που τα πουλάνε αυτά Ανδρέα?:p

http://www.roadblade.com/


:wave2: :lol:

EVI
31/07/2007, 14:15
δια της νομιμου οδου και με πολλες συμετοχες για να κοιμαστε ήσυχοι και να μαθετε τα παιδια σας να μην ειναι ετσι και τα παιδια σας τα παιδια τους καποτε θα φτιαξει εμεις οι ιδιοι φταιμε παρτε το χαμπαρι το ριχνουμε σε αλλους (καλους η κακους) αλλα εμεις διαμορφώνουμε την κοινωνια εμεις ειμαστε η κοινωνια οχι τα κομματα ετσι πιστευω οτι ειμαστε η βαση για να φτιαχτουν ολα τα αλλα.

καλος η κακος.

:beer: :beer:

Zid
31/07/2007, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Daemon
http://www.roadblade.com/


:wave2: :lol: Είναι νόμιμα :alien: :dizzy: :dizzy:

marios8
31/07/2007, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
δια της νομιμου οδου και με πολλες συμετοχες για να κοιμαστε ήσυχοι και να μαθετε τα παιδια σας να μην ειναι ετσι και τα παιδια σας τα παιδια τους καποτε θα φτιαξει εμεις οι ιδιοι φταιμε παρτε το χαμπαρι το ριχνουμε σε αλλους (καλους η κακους) αλλα εμεις διαμορφώνουμε την κοινωνια εμεις ειμαστε η κοινωνια οχι τα κομματα ετσι πιστευω οτι ειμαστε η βαση για να φτιαχτουν ολα τα αλλα.

καλος η κακος.

:beer: :beer:

Nα και κάτι σωστό :a013:

PortisHead
31/07/2007, 14:32
Μια άλλη λύση (αλλα αυτη πιάνει μόνο σε σκυλάδες κάγκουρες)...ειναι την ώρα που περνάει κατω απο το μπαλκόνι σου...να τον ραντισεις με γαρδενιες....λες και ειναι στην πίστα (οχι των Σερρων).

Η απόλυτη ξεφτύλα......

:lol:

marios8
31/07/2007, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Τα σαμαρακια ειναι μια ΛΑΘΟΣ ΛΥΣΗ

Εγω καθε φορα που βλεπω σαμαρακια, παταω γκαζι(ξερογκαζιες) και κορναρω μεχρι να φυγω

Πειτε με καφρο πειτε οτι θελετε

Τα περισσοτερα σαμαρακια ειναι ΠΑΡΑΝΟΜΑ, και αν θελετε ψαξτε να δειτε πως πρεπει να ειναι τα ΝΟΜΙΜΑ σαμαρακια, συγκεκριμενο σχημα και μεγεθος, ταμπελες σημανσης κτλ.

Εχω παει να πεσω απο πολλα σαμαρακια, φτανει πια

Κατσε AFTER γιατί θα μας τρελάνεις.
Τα σαμαράκια τα βάλανε εκεί για κάποιο λόγο (νοσοκομείο- σχολείο κτλπ).
Οι παπάρες του κράτους βάλανε τα παράνομα σαμαράκια και όχι τα νόμιμα. Καλά ως εδώ?
Με το να κορνάρεις και να ρίχνεις ξερογκαζιές ποιούς ενοχλείς? Να σου πώ εγώ. Τα παιδάκια τους αρρώστους κτλπ.
Το κράτος κοιμάται ησυχα ήσυχα στην Εκάλη - Κολωνάκι.
Αυτό το λές διαμαρτυρία? Πόσες μηνύσεις έχεις κάνει στους δήμους?
Σκευτείτε λίγο τι κάνετε. :wave2:

Tropeas
31/07/2007, 14:34
Μαθήματα Ελέγχου οργής έχετε σκεφτεί να κάνετε?
γιατί σαν μπαμπάδες δεν σας κάνει καλό ούτε αυτό που περνάτε ούτε αυτό που θα κάνετε!!!:p :cool: :rolleyes: :D :wave2:

dynogix
31/07/2007, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Daemon
Να βαλουμε καννα τετοιο? :)


:lol: :lol: :rotflmao:

Αυτό έχω ακούσει φίλε Daemon από έγκυρες πηγές (ναι - ναι) οτι θα αποτελέσει το νέο όπλο των μπάτσων ,στα μπλόκα των Ε.Ο. για αυτους που βεβαίως βεβαίως δε σταματάνε...:dizzy:

Πάει ...το post σιγά-σιγά $αμιέται....:rolleyes:

AFTER
31/07/2007, 15:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Κατσε AFTER γιατί θα μας τρελάνεις.
Τα σαμαράκια τα βάλανε εκεί για κάποιο λόγο (νοσοκομείο- σχολείο κτλπ).
Οι παπάρες του κράτους βάλανε τα παράνομα σαμαράκια και όχι τα νόμιμα. Καλά ως εδώ?
Με το να κορνάρεις και να ρίχνεις ξερογκαζιές ποιούς ενοχλείς? Να σου πώ εγώ. Τα παιδάκια τους αρρώστους κτλπ.
Το κράτος κοιμάται ησυχα ήσυχα στην Εκάλη - Κολωνάκι.
Αυτό το λές διαμαρτυρία? Πόσες μηνύσεις έχεις κάνει στους δήμους?
Σκευτείτε λίγο τι κάνετε. :wave2:

Ειπα εγω οτι κορναρω στα νοσοκομεια?

Στην εκαλη και την φιλοθεη ειναι που κορναρω, που κανει ΚΑΡΑΜΠΑΜ οτι υα εχουν φυτεψει παρανομα

Daemon
31/07/2007, 15:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από dynogix
Αυτό έχω ακούσει φίλε Daemon από έγκυρες πηγές (ναι - ναι) οτι θα αποτελέσει το νέο όπλο των μπάτσων ,στα μπλόκα των Ε.Ο. για αυτους που βεβαίως βεβαίως δε σταματάνε...:dizzy:

Πάει ...το post σιγά-σιγά $αμιέται....:rolleyes:

Περιεργες "εγκυρες πηγες" εχεις.. Εκτος αν καταλαβες λαθως αυτο που σου ειπανε.. :wave2:


Σιγα-σιγα? :lol: :lol: :rotflmao:

avenger_x
31/07/2007, 15:22
1. Κάπου διάβασα για στρατοκρατούμενη Γερμανία, από ένα μέλος. Έχω ζήσει εκεί, λόγοι ανωτέρας βίας με γύρισαν πίσω και έχω να πω απλά ότι εκεί τουλάχιστον υπάρχει σεβασμός και από τους ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ (οι οποίοι εκεί να δείτε εξαρτήματα να σας πέσουν τα δόντια όχι φιατ ουνο τουρμπο κε 1200 αλογα και 4 magnat ηχεία)
2. Γιατί πάντα οι νομοταγείς πολίτες θα πρέπει να κάνουν anger management sessions και όχι τα κωλόπαιδα? Στην συγεκριμένη περίπτωση να τρίξουν τα δόντια στα κωλόπαιδα (χωρίς να απλώσουν χέρι βέβαια) με βρίσκει απόλυτα σύμφωνο.
3. Προσωπικά δεν είμαι υπέρ της βίας, χέρι δεν σηκώνω, αλλά ούτε θα αδικήσω οποιος σηκώσει (καθένας είναι υπεύθυνος για ότι κάνει)
4. Δεν ειμαι υπερ στα σαμαράκια, ότι μπαίνει στον κουβά με βρίσκει αντίθετο
5. Όντως η Σουλίου είναι ανηφορικός, και θα δικαιολογήσω και το σκουπιδιάρικο και το λεωφορείο που ανεβαίνει και τον κυριο με το φιατακι που αγκομαχά, αλλά σε καμία περίπτωση ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ.ΕΚΕΙ ΠΕΦΤΕΙ ΑΥΓΟ!!!!
6. Μιλάμε για ΑΠΕΛΠΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, Για οποιον ζει ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΙΛΙΟΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ και ΑΙΓΑΛΕΩ καταλαβαίνει πολυ καλά τι λέω.

Και για να μιλάμε και όπως είναι τα πράγματα, δεν φταίνε τα πιτσιρίκια, οι οικογένειες τους φταίνε, όταν από μπουρδελοικογένεια προέρχεσαι το ίδιο θα βγεις!!!

div400
31/07/2007, 15:50
AKOOOOOMAAAAAA?!?!?!?

:rolleyes:

zolotas
31/07/2007, 20:18
μην κανετε τιποτα παιδια ,παρτε ενα τηλεφωνο σε συνδεσμο του Ολυμπιακου και πειτε οτι μαζευτηκαν στο ταδε σημειο Βαζελοι και βριζουν τις μανες σας .......η και το αντιστροφο .

δεν θα μεινει καγκελο λεμε :wave2: .........απλα πραγματα και χωρις συλληψεις

Daemon
31/07/2007, 20:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
μην κανετε τιποτα παιδια ,παρτε ενα τηλεφωνο σε συνδεσμο του Ολυμπιακου και πειτε οτι μαζευτηκαν στο ταδε σημειο Βαζελοι και βριζουν τις μανες σας .......η και το αντιστροφο .

δεν θα μεινει καγκελο λεμε :wave2: .........απλα πραγματα και χωρις συλληψεις


:lol: :lol: :lol: :bawl: :lol: :lol: :lol:
:rotflmao: :rotflmao:

Lupo
31/07/2007, 21:26
Σσσσσσσσσσσσσσσσσςςςς......
ησυχία λέμε.
:smokin:





Και σταματήστε να ποστάρετε. Είναι 22:30.
Το έχω πει, 100 φορές στους μοντεράντορες να μπανάρουν τους ξενύχτηδες, αλλά μου έδωσαν την γνωστή απάντηση, έμβλημα ενός εξ αυτών (@).
Γι'αυτό και έχουμε μαζευτεί καμμιά τριανταριά άτομα, και την ΧΧΧΧ ώρα και ΧΧΧΧ μέρα, θα εκτοξεύσουμε κατάρες για τα πι-σιά σας.
:smokin:






P.S. Την αγανάκτηση σας , την καταλαβαίνω.:beer:
Την αντίδραση σας, καθόλου.:rolleyes:


:wave2:

KeLeYTiS
31/07/2007, 23:33
Παιδια ειναι κατι Πακιστανοι απεναντι απο το παραθυρο μου και ολη μερα και ολη νυχτα εχουν νταπα ντουπα την μουσικη και τις γαιδουροφωναρες τους

Παιζει να κανουμε τιποτα ? :rotflmao:

AFTER
01/08/2007, 00:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από KeLeYTiS
Παιδια ειναι κατι Πακιστανοι απεναντι απο το παραθυρο μου και ολη μερα και ολη νυχτα εχουν νταπα ντουπα την μουσικη και τις γαιδουροφωναρες τους

Παιζει να κανουμε τιποτα ? :rotflmao:


Πετα κανα ευρω, και πες ''οκ ευχαριστω παιδια''

:rotflmao:

kost rider
01/08/2007, 02:32
Καταρχας η Σουλιου ειναι μονο καθοδος απο αριστερα της 25ης Μαρτιου(κεντρικη λεωφορος πετρουπολης)και ειναι κατηφορικος δρομος που διασχιζει καθετα την 25 μαρτιου.Προβλημα εχουν οι κατοικοι της οδου Δ.Ακριτα που ειναι ανηφορικος μονοδρομος και απο κει φευγουν κομματια σχεδον ολοι οι καγκουρες απτο παρκιν.Φυσικα προβλημα εχουν οι ιδιοι κατοικοι αποσους μπελαλιδες παραμενουν στο παρκιν.
Στο συγκεκριμενο παρκιν μαζευονται χρονια τωρα σουζακιδες,γρηγοροι,αργοι,φασαριοζοι και πολλα clubs αυτοκινητων.Που να δειτε οταν εσκασαν απο club aytokinitou με ηχοσυστηματα και τιγκα καγκουροτετρατροχα φαστ φιουριους κ.λ.π..ΧΑΜΟΣ!!!Αυτα για την ιστορια..
Καταταλλα ειναι ενα ομορφο μερος με ωραια θεα που πιο αργα το βραδυ μαζευει ησυχα ζευγαρακια..
Τωρα,δεν μπορω να καταλαβω τι κολλημα τραβανε οι κατοικοι του Ιλιου..
Για καποιον που ειπε για σκ@τ@ στους καδους..να πω οτι στο παρκιν(4 πατωματα αν θυμαμαι καλα)υπαρχει μονο ενας καδος κατω απτην καφετερια για τα δικα της σκουπιδια!
Επισης θαθελα να ξερω σε ποιο site δημοσιευθηκε και ΠΟΤΕ θα γινει γιατι δεν θαθελα να το χασω με τιποτα(θαχω φερει καμερες κ.τ.π.!)!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:



(ερε ξυλο που εχουνε να φανε...)

Da.Vintage
01/08/2007, 08:06
Nα μήν αφήσετε ούτε ρόδα όρθια με τα Μ&νοπανα...

:mad:

avenger_x
01/08/2007, 08:39
Υπάρχει και άλλη λύση που άκουσα χτες από γείτονα!!! Να φωνάξουμε την γυναίκα μαραντόνα, τον παρασκευά-βας-βας, μαζί με μπατσάκια (βεβαίως) την κατμαν (θελω να γίνω ο ερατής σου) και όλο το συρφετό να κάνουμε όλοι μαζί μια συναυλία με σκοπό την διάσωση του σπίνου του αποδημιτικού.

Πίστεψέ με αγαπητέ όταν βάζουν τσίτα τη μουσική, ακούγεται παντού... Γιατί και το ίλιον ανάλογα προβλήματα δεν αντιμετωπίζει?

Α να ειδοποιήσω και δίτροχα, αλλά και τετράτροχα μέλη του φόρουμ, ότι εδώ και κανά δίμηνο η αγαπητή μας τροχαία "την στήνει" έξω απ τον Λακιώτη, όπως ανεβαίνουμε προς Ρωμυλίας...προσοχή:alien:

Εξαρτάται πως εννοείς ότι η Σουλίου είναι κάθοδος...εγώ μένω στην ανηφόρα της και τα ακούω όλα...

Prince-Garbage
01/08/2007, 10:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από kost rider
Καταρχας η Σουλιου ειναι μονο καθοδος απο αριστερα της 25ης Μαρτιου(κεντρικη λεωφορος πετρουπολης)και ειναι κατηφορικος δρομος που διασχιζει καθετα την 25 μαρτιου.

Και επειδή συνήθως ότι κατεβαίνει ανεβαίνει, γίνεται και ανηφορικός στο ύψος της Αγίας Τριάδας, όπου πλέον σταματάει να είναι μονόδρομος... αλλά τελωσπάντων...

:wave2:

valam
01/08/2007, 11:44
Πριν 10 χρονια που αραζαμε συχνα στο παρκιν του ΤΕΡΡΑ δεν ειχε τοσο πολυ νταβαντουρι, πολυ σπανιο πραγμα το ηχοσυστημα τοτε...

Κανα δυο φορες που ανεβηκα φετος , για δροσια πιο πολυ , δεν μπορουσα να ακουσω τον διπλανο μου ...

Και θυμαμαι λεγαμε τοτε "τυχεροι αυτοι που εχουν σπιτι στο τερμα του βουνου" ....
Ρε μηπως ειναι βαλτοι απο κανα μεσιτικο γραφειο για να ριξουν τις τιμες των ακινητων ....

avenger_x
01/08/2007, 12:49
χα χα παιζει να είναι και εστι

οπως ακριβως στα εξοχικά σαρωνίδας και αναβυσσου οι εταιρείες security που κάναν διαρρήξεις για να πουλάνε μετά ασφάλεια...

Μπα όσο πάει η περιοχή ανεβαίνει σε τιμές ακινήτων!!!

super_toto
01/08/2007, 13:15
Να πω εγώ μια ιδέα. Αντί να μαζευτείτε και να αρχίσετε τα μπουκέτα και τα μαχαιρώματα γιατι δεν κάνετε κάτι άλλο.

Βάλτε από 50 ευρώ ο καθένας και φτιάξτε ένα αμάξι πίτα στα ήχεία. Βάλτε ενισχυτές, πυκνωτές, έξτρα μπαταρίες και ότι άλλο χρειάζεται.

Ακολουθήστε τους subwoofer-λωτοφάγους ή μαθετε από τις πινακίδες που μένουν και μαζευτείτε απέξω από τα σπίτια τους και αρχίστε να βαράτε ανελέητα. Μπορεί να καταλάβουν έτσι (ή μπορεί να κατέβουν και να βαράνε και αυτοί μαζί σας αλλά καποια στιγμή θα βαρεθούν)

:smokin: :smokin: :smokin:

z_armagedon
01/08/2007, 15:07
γαμω τα θεματα!!!!! αν δεν παιζουν ντερτι, τοτε......


98138