PDA

View Full Version : Ευρωπαϊκή Αττική Οδό....



Nik0s
01/08/2007, 09:52
θύμιζε την Παρασκευή η Α.Ο., με τις φωτεινές επιγραφές να αναβοσβήνουν προειδοποιητικά με το μήνυμα "ΠΡΟΣΟΧΗ, ΚΙΝΟΥΜΕΝΟ ΖΩΟ ΜΠΡΟΣΤΑ" :lol:

Και αν και το μήνυμα θα μπορούσε να αναφερόταν σε πολλούς οδηγούς, επρόκειτο για σκύλο ο οποίος περιφερόταν μέσα στο δρόμο και τον οποίο είχαν εντοπίσει οι κάμερες.

Εννοείται πώς όλοι είχαν κόψει ταχύτητα

:winka:

Lupo
01/08/2007, 10:02
Επιπροσθέτως, στους υπόλοιπους δρόμους, υπάρχει και ηχητική προειδοποίηση!












ΠΡΟΣΕΧΕ ΡΕ ΖΩΟΝ!!!!









:D
:lol:

Alx 84
01/08/2007, 15:25
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gian_nykt
03/09/2007, 10:00
υπάρχει και σύστημα που πέρνει τον μπόγια τηλέφωνο με τις συντεταγμένες του ζώου?

rsp
03/09/2007, 10:38
Η Αττικη οδος ειναι απλα σε αλλη χωρα...Μας ειχαν πειραξει τοτε τα ακριβα διοδια και οτι δεν θα ειναι δικος μας ο δρομος.... Μακαρι αν ηταν ολοι οι δρομοι ετσι!

ktm640lc4
03/09/2007, 11:21
Καπου διαβασα οτι μεχρι το 2012 αν δεν κανω λαθος οι δρομοι μας θα γινουν σαν την αττικη οδο. Οι εθνικες φυσικα.

Προς ολα τα σημεια σχεδον της ελλαδας. Μαλλιακος, πατρα και λοιπα αλλα................

Επισης εγραφε πως αν και περνουν καθε μερα 290.000 αυτοκινητα και μοτοσυκλετες απο την αττικη οδο ειναι ο ασφαλεστερος δρομος σε ΟΛΗ την ευρωπη.

Εγω προσωπικα δεν εχω κανενα προβλημα να γινουν ετσι οι δρομοι και να πληρωνω τα τριπλασια απο οτι τωρα.

Μπαινεις αττικη οδο και ειναι λες και εχεις αλλαξει χωρα.

dodos_1
12/09/2007, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Καπου διαβασα οτι μεχρι το 2012 αν δεν κανω λαθος οι δρομοι μας θα γινουν σαν την αττικη οδο. Οι εθνικες φυσικα.

Προς ολα τα σημεια σχεδον της ελλαδας. Μαλλιακος, πατρα και λοιπα αλλα................

Επισης εγραφε πως αν και περνουν καθε μερα 290.000 αυτοκινητα και μοτοσυκλετες απο την αττικη οδο ειναι ο ασφαλεστερος δρομος σε ΟΛΗ την ευρωπη.

Εγω προσωπικα δεν εχω κανενα προβλημα να γινουν ετσι οι δρομοι και να πληρωνω τα τριπλασια απο οτι τωρα.

Μπαινεις αττικη οδο και ειναι λες και εχεις αλλαξει χωρα.


κανε υπομονη μεχρι να "περασει" στα χερια της δικης μας χωρας....;)