PDA

View Full Version : Nέο & Παλιό... υπάρχει περίπτωση να πάνε αντάμα....



code
30/10/2003, 09:41
Καταρχήν ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και πάλι!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο στον Julius, στον Alkis, στο Μαρκέλλο, στο Simos!!!!
Μπράβο σε όλους όσους δουλέψατε για αυτό το site. Ασχοληθήκατε με αγάπη και μεράκι και το αποτέλεσμα το φανερώνει!!!!

Τα σέβη μου κύριοι.... :) :) :)

_____________________________________________


Και τώρα μία ερωτησούλα.....


τι γίνεται με το παλιό φόρουμ και τα threads???????????

Χαθήκανε για πάντα???????!!!!!!!!!!!
Υπάρχει περίπτωση να μεταφερθούν στο νέο????????:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


όλη η ιστορία του moto.gr ήταν σ' αυτά τα threads!!!!!!!!
...οι αγωνίες μας, οι φόβοι μας, τα πάθη μας, οι αγάπες μας, τα φλερτ μας, τα χαμόγελά μας, οι γκρίνιες μας, οι διαστροφές μας, οι προβληματισμοί μας, οι αναστολές μας, τα Χρόνια μας Πολλά, τα περαστικά μας, οι εκδρομές μας, οι σπαζοκεφαλιές μας, τα καλωσορίσματα μας, οι συγκινήσεις μας, τα μούτρα μας,......... ΟΛΑ ΜΑΣ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!!!!!!!!!!!!!!


μόνο μη μου πειτε ότι χάθηκαν για πάντα......

θα πέσω σε μελαγχολία....:( :( :(

NLS
30/10/2003, 11:10
επειδή έχω ασχοληθεί με το θέμα λόγω του δικού μου forum, λογικά δεν χάθηκε τίποτα αλλά 99.999% δεν πρόκειται να μεταφερθεί τίποτα

ίσως μας βάλουν ένα κουμπάκι στην κεντρική σελίδα κάποια στιγμή για να έχουμε reference (εντωμεταξύ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ δεν πρέπει να επιτρέψουν νέα post)

Alkis
30/10/2003, 12:03
Με κάλυψε ο NLS κατά το μεγαλύτερο ποσοστό. Λόγω της διαφορετικής δομής του παλαιού forum, πιθανή προσπάθεια μεταφοράς των μηνυμάτων του στο καινούριο, μπορεί να προκαλέσει πυρηνικό όλεθρο!

Παρ' όλ' αυτά, έχει δρομολογηθεί η διαδικασία για να μπορείτε να βλέπετε όλα τα παλιά μηνύματα σε ξεχωτιστό κομμάτι. Δεν έχουμε σκοπό να τα 'πετάξουμε' έτσι απλά. Έχουνε και για μας ιδιαίτερη σημασία.

code
30/10/2003, 12:24
που αναφέρεσαι στην "ιδιαίτερη σημασία" και από την δική σας πλευρά!!! :) :) :)



εν αναμονή λοιπόν, του χώρου που θα φιλοξενήσει τα παλιά μας μηνήματα....


και μέχρι τότε.... ΑΕΕΕΕΕΕΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ στα καινούργια!!!!!!!

:p :p :p




Υ.Γ. ...το avatar σου Αlkis δίνει ρέστα!!!!!!!!!!! χαχαχα!!!!!! :)

DEMINIO
12/01/2005, 22:24
Βρε Αντμινιστρέιτς, επαναφέρω το εν λόγω θέμα, μιας και έψαχνα κάτι, και θυμήθηκα τα λίγο πιο παλιά....

Αλήθεια τι έγινε με το "πρώην" moto;;;
Τελικά υπάρχουν ακόμα τα τότε μηνύματα;;;;
Κι αν υπάρχουν, υπάρχει περίπτωση να υπάρχει κάποια γέφυρα επικοινωνίας με αυτά;;;; (καλά μιλάμε είμαι και το υπόδειγμα της ευγένιας ε :look: )

Γαμώ θα ήταν πάντως, μέμοριΖ και τέτοια..... :rolleyes: