PDA

View Full Version : Γυναίκες μηχανόβιοι



Σελίδες : [1] 2 3

Maira
02/08/2007, 16:44
είμαστε και δεν το κρύβουμε!!!!


Αλλά είμαστε και τα δύο!!!!


δυστυχώς παρατηρώ κάποιο μπέρδεμα σε σχέση με την αντιμετώπιση των γυναικών που οδηγούν μηχανή, που αγαπάνε τη μηχανή, που λατρεύουν το δίτροχό τους.


Ναι, μπορεί να είμαστε διαφορετικές από τις άλλες. Να μην φοράμε τακούνια γιατί δεν μπορούμε να οδηγήσουμε, δεν βαφόμαστε γιατί έτσι κι αλλιώς φεύγει όλο από τον αέρα επάνω στη μηχανή. Μπορεί να ντυνόμστε με παντελόνια και δερμάτινα και να μην μακρένουμε τα νύχια μας το χειμώνα γιατί δεν παλεύεται με τα χειμωνιάτικα γάντια.

Όχι δεν είμαστε όλη μέρα μπροστά σε έναν καθρέφτη και όταν γίνεται μ@λ@κία στο δρόμο να βρίζουμε σαν νταλικέριδες. Δεν θα κάτσουμε κυρίες σε μια καφετέρεια και θα έχουμε αντίλογο αν κάτι δε μας αρέσει. Κάποιοι μας φωνάζουν αγοροκόριτσα ή αντράκια ή μαγκάκια. Δεν έχουν κι άδικο! Έχουμε κάποια μαγκιά. Δεν κολλάμε εκεί που θα κόλλαγε μια συνηθισμένη γυναίκα!


όμως ο τίτλος λέει "ΓΥΝΑΙΚΕΣ μηχανόβιοι". Ναι παραμένουμε γυναίκες! Θέλουμε να μας πηγαίνουν βόλτα και να μας περιπιούνται. Μπορεί να μην χρειαζόμαστε την προστασία τους αλλά έχουμε ανάγκη το χάδι τους! Δεν είμαστε αναίσθητες. Έχουμε την ανάγκη να γίνουμε όμορφες για κάποιον αλλά για να γίνει αυτό πρέπει να οδηγάει εκείνος! Μας πονάει η συμπεριφορά ου άλλου όσο κι αν μπορούμε να κρύβουμε τα δάκριά μας.


Γυναίκα μηχανόβιος δεν σημαίνει ότι γίναμε άντρες. Σημαίνει ίσως ότι δεν μοιάζομαι στην μεγάλη πληοψοιφία των γυναικών. Κάποιες ανάγκες μας όμως παραμένουν! Όπως και οι άντρες δεν είναι όλο ίδιοι σε χαρακτήρα και συμπεριφορά! Μη μας κατατάσετε σε μία κατηγορία με 5-10 δεδομένα!!!!


Ναι, γουστάρω τη μηχανή, γουστάρω να πηγαίνω σαν αγρίμι πάνω στο δίτροχό μου,αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δεν γουστάρω να "νιαουρίζω" που και που. Επειδή ξέρουμε να οδηγούμε μηχανη δε σημαίνει ότι δεν θέλουμε να μας πηγαίνουν βόλτες! Ίσως επειδή έχουμε τόσο έντονο το "αντρικό στοιχείο" να χρειαζόμαστε κάποιον άλλο να μας θυμίζει ότι είμαστε γυναίκες (γιατί υπάρχουν φορές που ξεχνιόμαστε!!!)


(προς αποφυγήν παρεξηγήσεων, απλά διαπίστωση είναι! Δεν αναφέρεται σε υπαρκτά πρόσωπα!!!:ninja: )

:wave2:

div400
02/08/2007, 16:47
:a18: :a20: :a19: :a18: :beer:
:wave2:

Cpt. Haddock
02/08/2007, 16:50
Πάντως υπάρχουν και μηχανόβιες (sic) που και τακούνι φοράνε και βάφονται και δεν βρίζουν σα νταλικιέριδες

Αυτό δεν τις κάνει λιγότερο μηχανόβιες

(ούτε περισσότερο γυναικες)

:wave2:

AFTER
02/08/2007, 16:50
Κοιτα, ειναι ολοφανερο απο τα γραφωμενα σου οτι την λες σε μενα, αλλα θα σου απαντησω :D :

Δεν νομιζω να χρειαζεται γενικευση αυτη η κατηγορια γυναικων, που οδηγαει μοτοσυκλετα

Μπορει μια κοπελα, να μην φοραει ουτε καν γυναικειο εσωρουχο κατω απο τα δερματα, αλλα πιστεψε με, οταν κατσει διπλα μου και ανοιξει το στομα της, τοτε εκει φαινονται ολα, το ποσο θηλυπρεπης ειναι δηλαδη

Μπορει καποια να φοραει κολλητο ξεκωλο φορεμα μεχρι το ****, και να ανοιξει το στομα της και να ψαχνεις να βρεις ποτε μπηκαν νταλικιερηδες στο μαγαζι

Η πρωτη εντυπωση δεν διαρκει ουτε 5'', το μετα εχει σημασια
Η γλωσσα κοκκαλα δεν εχει και κοκκαλα τσακιζει



:winka:

Maira
02/08/2007, 16:52
Μα στο μετά αναφέρωμαι. Και όχι στην πρώτη εικόνα!

μετά από ώρες συζητήσεων και ανταλαγής απόψεων....... α είναι οδηγός μηχανής ΟΚ!!!!

γιο μεν!!!

:eek: :eek: :eek:

OldMan
02/08/2007, 16:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Ναι, γουστάρω τη μηχανή, γουστάρω να πηγαίνω σαν αγρίμι πάνω στο δίτροχό μου,αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δεν γουστάρω να "νιαουρίζω" που και που.
Ακούς Κρούκη (μου?) :blush:

AFTER
02/08/2007, 16:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Μα στο μετά αναφέρωμαι. Και όχι στην πρώτη εικόνα!

μετά από ώρες συζητήσεων και ανταλαγής απόψεων....... α είναι οδηγός μηχανής ΟΚ!!!!

γιο μεν!!!

:eek: :eek: :eek:

Aν μιλας για κολλημενους χρηστες αυτοκινητων, στους οποιους ετσι φαινονται οι γυναικες οδηγοι δικυκλων, τοτε δεν αξιζει να ασχολεισαι
Το ιδιο κολλημενοι ειναι και για τους αντρες

Θα ειμαστε παντα κακοι,αλητες,μηχανοβιοι

Για αυτο να προσεχουν :a39:

Maira
02/08/2007, 16:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Aν μιλας για κολλημενους χρηστες αυτοκινητων, στους οποιους ετσι φαινονται οι γυναικες οδηγοι δικυκλων, τοτε δεν αξιζει να ασχολεισαι
Το ιδιο κολλημενοι ειναι και για τους αντρες

Θα ειμαστε παντα κακοι,αλητες,μηχανοβιοι

Για αυτο να προσεχουν :a39:


Όχι μιλάω για την γενική αντιμετώπιση της γυναίκας που οδηγεί μηχανή!!!

:smokin:

AFTER
02/08/2007, 17:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ακούς Κρούκη (μου?) :blush:


GAY POST ALERT!!! :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:


98255

Cpt. Haddock
02/08/2007, 17:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Όχι μιλάω για την γενική αντιμετώπιση της γυναίκας που οδηγεί μηχανή!!!

:smokin:

Μια όμορφη γυναίκα που οδηγεί μηχανή εχει πάντα καλή αντιμετώπιση :smokin:

AFTER
02/08/2007, 17:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Όχι μιλάω για την γενική αντιμετώπιση της γυναίκας που οδηγεί μηχανή!!!

:smokin:

Εμενα θα μου αρεσε η κοπελα μου να οδηγει μοτοσυκλετα

Το μονο οτι θα φοβομουν μην μου την πατησει κανεις :bigcry:

VegasKitty
02/08/2007, 17:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Aν μιλας για κολλημενους χρηστες αυτοκινητων, στους οποιους ετσι φαινονται οι γυναικες οδηγοι δικυκλων, τοτε δεν αξιζει να ασχολεισαι....

Μα το θεμα δεν ειναι μονο οτο οι αντρες κουτακιδες αυτο σκευτοντε.

Υπαρχει απο πολλους αυτοι οι αντιληψη που λεει η Μαιρα, και δυστηχος
ετσι ειναι το πραγμα...

Πολυ βλεπουν γυναικα πανω σε μηχανη και ξαφνικα ξεχνανε το "γυναικα" :rolleyes:

AFTER
02/08/2007, 17:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από VegasKitty
Μα το θεμα δεν ειναι μονο οτο οι αντρες κουτακιδες αυτο σκευτοντε.

Υπαρχει απο πολλους αυτοι οι αντιληψη που λεει η Μαιρα, και δυστηχος
ετσι ειναι το πραγμα...

Πολυ βλεπουν γυναικα πανω σε μηχανη και ξαφνικα ξεχνανε το "γυναικα" :rolleyes:


Εχεις σκεφτει οτι την βλεπουν ανταγωνιστικα?

Ξερεις ποσοι κομπλεξαρισμενοι υπαρχουν που θελουν την γυναικα κατωτερη, και θα ενοχληθουν αν οδηγανε καλυτερα απο αυτους?

:winka:

div400
02/08/2007, 17:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Εχεις σκεφτει οτι την βλεπουν ανταγωνιστικα?

Ξερεις ποσοι κομπλεξαρισμενοι υπαρχουν που θελουν την γυναικα κατωτερη, και θα ενοχληθουν αν οδηγανε καλυτερα απο αυτους?

:winka:

ολοι οι straight ελληνες αντρες?!?!?!?!

:rotflmao: :lol: :rotflmao:

περα απο την πλακα, αυτο ισχυει για την μεγαλη πλειοψηφια των αντρων..... :sad:

Defiant
02/08/2007, 17:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ακούς Κρούκη (μου?) :blush:

Μαγκα κατω τα ξερα σου απο το Μωρο μου :a07: :lol: :lol: :lol:

AFTER
02/08/2007, 17:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
ολοι οι straight ελληνες αντρες?!?!?!?!

:rotflmao: :lol: :rotflmao:

περα απο την πλακα, αυτο ισχυει για την μεγαλη πλειοψηφια των αντρων..... :sad:


Η πραγματικοτητα ειναι αυτη

Εγω ας πουμε που ειμαι ακομπλεξαριστος, αφηνω την γυναικα να ερχεται...........απο πανω :lol: :lol:

OldMan
02/08/2007, 17:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από VegasKitty
Πολυ βλεπουν γυναικα πανω σε μηχανη και ξαφνικα ξεχνανε το "γυναικα" :rolleyes:
Ρε κορίτσια ...

Ποιος σας τα είπε αυτά τα πράγματα ??? :look:


Τα εννοείτε ή κάνουμε μουχαμπέτι για να περνάει η ώρα ?? :smokin:




Υ.Γ.
Για το "πολλοί" δεν είπα τίποτε, 'νταξ' ?? :winka:

VegasKitty
02/08/2007, 17:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
ολοι οι straight ελληνες αντρες?!?!?!?!

:rotflmao: :lol: :rotflmao:

περα απο την πλακα, αυτο ισχυει για την μεγαλη πλειοψηφια των αντρων..... :sad:

Αμα ηταν μονο οι Ελληνες κατι γινοταν, αλλα δεν ειναι μονο αυτοι... :sad:

Αν και στο εξωτερικο υπαρχει περισσοτερη "ανεκτικοτητα" (δεν μου ερχετε μια
καλητερη λεξη αυτη τη στιγμη) και παλι, εχει αλλη αντιμετοπηση...

Ειδικα αν, οπως λετε, ειναι και καλητερη απο καποιον αντρα, εκει να δειτε :sick:

VegasKitty
02/08/2007, 17:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ρε κορίτσια ...

Ποιος σας τα είπε αυτά τα πράγματα ??? :look:


το βλεπεις απο την αντιμετοπηση των αλλων... και ας μην εχω ακομα μηχανη, μονο και μονο που ξεκιναει η συζητηση του θεματος κτλ κτλ, αστα να πανε :rolleyes:

Τα εννοείτε ή κάνουμε μουχαμπέτι για να περνάει η ώρα ?? :smokin:




Υ.Γ.
Για το "πολλοί" δεν είπα τίποτε, 'νταξ' ?? :winka:
το ξερω και μου κανει εντυποση δε μπορω να πω... :look:

fantacid
02/08/2007, 17:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER

Μπορει μια κοπελα, να μην φοραει ουτε καν γυναικειο εσωρουχο κατω απο τα δερματα,




ε καλα μη τα ισοπεδώνουμε κ ολα........

μηπως δε σε θα σε πειραζε εαν ειχε κ @@???

OldMan
02/08/2007, 17:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από VegasKitty
το βλεπεις απο την αντιμετοπηση των αλλων... και ας μην εχω ακομα μηχανη, μονο και μονο που ξεκιναει η συζητηση του θεματος κτλ κτλ, αστα να πανε
Μάλλον συχνάζετε σε περίεργα μέρη, όπου το "πρόβλημα" είναι η ΜΗΧΑΝΗ (ασχέτως φύλου αναβάτη...) :confused:

dodos 900
02/08/2007, 17:19
Κάποτε με είχε νικήσει κάποια στο τάβλι και είχα στραβώσει!Μετά όμως ηρέμησα γιατί σκέφτηκα ότι ήταν απλά τυχερή!:D Όχι εντάξει,άν με έπαιρνε γυναίκα σε κόντρα θα τσιμπούσα ακόμη περισσότερο! Έξαλα πράγματα,έξαλα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

AFTER
02/08/2007, 17:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
ε καλα μη τα ισοπεδώνουμε κ ολα........

μηπως δε σε θα σε πειραζε εαν ειχε κ @@???


Aν ειναι @@ τοτε παμε αλλου
Θα μιλαγαμε για κομπλεξ θεασης αντρων οδηγων, απο αντρες

Δεν ξερω που να τους καταταξω
Στους gay, στις ξεφωνημενες, στους ευνουχισμενους ....δεν ξερω! :rotflmao:

AFTER
02/08/2007, 17:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από dodos 900
Κάποτε με είχε νικήσει κάποια στο τάβλι και είχα στραβώσει!Μετά όμως ηρέμησα γιατί σκέφτηκα ότι ήταν απλά τυχερή!:D Όχι εντάξει,άν με έπαιρνε γυναίκα σε κόντρα θα τσιμπούσα ακόμη περισσότερο! Έξαλα πράγματα,έξαλα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Γυναικα που σε κερδιζει στο ταβλι, αποδεδειγμενα σε γουσταρει

Αχ και εσυ ρε συ, δεν τσιμπησες... :a26: :lol:

VegasKitty
02/08/2007, 17:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Μάλλον συχνάζετε σε περίεργα μέρη, όπου το "πρόβλημα" είναι η ΜΗΧΑΝΗ (ασχέτως φύλου αναβάτη...) :confused:

Μπααα....

Καναμε τη συζητηση και μια "αποψη" ηταν "Αυτα ειναι για αγορια/αντρες και οχι γυναικες..." :evil:

Περιτο να σε πω οτι "αναψε" η κουβεντα... :smilea:

AFTER
02/08/2007, 17:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από VegasKitty
Μπααα....

Καναμε τη συζητηση και μια "αποψη" ηταν "Αυτα ειναι για αγορια/αντρες και οχι γυναικες..." :evil:


Standard ηταν κουλαδια και μισογυνηδες ολοι τους

Σορρυ αν ειναι φιλοι σου

VegasKitty
02/08/2007, 17:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Standard ηταν κουλαδια και μισογυνηδες ολοι τους

Σορρυ αν ειναι φιλοι σου


Οχι, γνωστοι μου ηταν!!!! Μπορεις να πεις οτι θες!!! :rotflmao: :rotflmao:

Γιατι πολυ απλα, ατομα με τετοιες "αποψεις" δεν παιζει να ειναι φιλοι μου :D

AFTER
02/08/2007, 17:28
Δειξ'τους αυτο

http://www.youtube.com/watch?v=GRlOTSKappc

:lol: :lol: :lol:


edit:σορρυ, αυτο
http://www.youtube.com/watch?v=Lg4a1rc4Xjk

bartlal
02/08/2007, 17:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
GAY POST ALERT!!! :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:


:eek: :eek: :eek: :eek:

ο κρουκης ΤΟΥ ειναι αυτος? :confused:

AFTER
02/08/2007, 17:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
:eek: :eek: :eek: :eek:

ο κρουκης ΤΟΥ ειναι αυτος? :confused:


Oχι, ο μηχανικος του!

:lol:

marulis
02/08/2007, 17:49
Πάντως όταν πάμε βόλτα με την παρέα μου (που περιλαμβάνει και γυναίκες ) όταν μια κοπέλα πάει καλά ισα ισα που την γουστάρουμε. Και δεν κολλάμε αν είναι ποιο γρήγορη ή όχι .γιατί το πόσο καλός είναι ο καθένας καθορίζεται από τον ίδιο και όχι από το αν βρεθεί γρηγορότερη γυναίκα.

Άσε που δεν παίζει χιχιχιχι!!!!!!!!!
:lol: :lol:

bsari
02/08/2007, 17:50
στο ΖΩΓΡΑΦΟ,αθηνα στην ανηφορα ενα ΧΤ600 σουζα εφω τοτε ημουν με το παπακι και απο πισω,ακολουθω και τι βλεπω ενα ξανθο διμετρο μωρο να κατεβαινει ,πρωτα στενοχωρηθηκα γιατι ηταν γκομενα που οδηγουσε μετα το ξανασκεφτηκα και ειπα μπραβο!!!τωρα αν με ρωτησεισ αν θα ανεβαινα για βολτα....ε αστο καλυτερα η αληθεια ειναι οτι πιστευω οτι οι γυναικεσ δεν εχουν την ιδια αισθηση στο γκαζι -ταχυτητα και οτι δε φοβουνται ευκολα και αυτο με φοβιζει...το βλεπω απο τη δικη μου το αυτοκιν. αρχιζει να πεταει πωπω και αυτη δεν το εχει καταλαβει απλα νομιζει οτι μπαινει γρηγορα(το εχω συναντησει πολλεσ φορεσ!!!)παρατιμονιεσ στα 120+,κ.α.
τωρα συμφωνω οτι η ιδιοτητα τησ γυναικασ οδηγου δε θα μου εκανε τιποτα απο μονο του ...η συζητηση μαζι τησ πολλα!!!
μια φορα εκανα κοντρα με μια ,εφαγα πολυ ξυλο ,μετα εμαθα οτι κατεβαινει στα motard στο παννελληνιο!!!(καταραμμενο κτμ):rotflmao:

AFTER
02/08/2007, 17:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από bsari

μια φορα εκανα κοντρα με μια ,εφαγα πολυ ξυλο ,μετα εμαθα οτι κατεβαινει στα motard στο παννελληνιο!!!(καταραμμενο κτμ):rotflmao:


Kοιτα αν την ειδες με κανα τετοιο, τοτε επρεπε να σκεφτεις οτι μαλλον δεν το πηρε για να κατεβαινει στην Νομικη
:rotflmao:


98259

marulis
02/08/2007, 18:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από VegasKitty
Οχι, γνωστοι μου ηταν!!!! Μπορεις να πεις οτι θες!!! :rotflmao: :rotflmao:

Γιατι πολυ απλα, ατομα με τετοιες "αποψεις" δεν παιζει να ειναι φιλοι μου :D

Και πολύ καλά κάνει και δεν παίζει

Θα σου πρότεινα να τους ξεχάσεις και από γνωστούς.

Κουβέντες με αυτά τα άτομα είναι χάσιμο χρόνου και σίελου.

Δεν νομίζω πάντως μοτοσικλετιστές/τριες με παιδία να έχουν τέτοια κολλήματα.-


:beer: :beer:

blackbusa
02/08/2007, 18:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Γυναικα που σε κερδιζει στο ταβλι, αποδεδειγμενα σε γουσταρει

Αχ και εσυ ρε συ, δεν τσιμπησες... :a26: :lol:



:lol: :rotflmao: :bigcry: :bawl: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: (δεν χωραει αλλα emotions μαμωτω)

Πολυ πετυχημενο.......για κανε και μια αναλυση και τεκμηριωση να δω ποσο λακαμας ειμουνα και εγω....Παντως μπορω να πω οτι μου εφτιαξες την μερα.......thnx

AFTER
02/08/2007, 18:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
:lol: :rotflmao: :bigcry: :bawl: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: (δεν χωραει αλλα emotions μαμωτω)

Πολυ πετυχημενο.......για κανε και μια αναλυση και τεκμηριωση να δω ποσο λακαμας ειμουνα και εγω....Παντως μπορω να πω οτι μου εφτιαξες την μερα.......thnx


Για να γινει δουλα σου μια γυναικα(κατ'επιλογειν), πρωτα πρεπει να σου αποδιξει οτι ''σε εχει'' οτι ωρα θελει

:winka:


Αυτο τωρα το εβγαλα, πρεπει να ειμαι μεγαλος φιλοσοφος τελικα. εγω και ο Σωκρατης ενα πραμα....:rotflmao:


Αν υπολογισουμε λοιπον οτι οι περισσοτερες γυναικες δεν ειναι καλες στο ταβλι, οχι γιατι δεν ξερουν αλλα γιατι δεν τις ενδιαφερει να μαθουν, τοτε φαντασου τι προσπαθειες κανουν για να σε κερδισουν
Ολη η γυναικεια αυρα του πλανητη, συνωμοτει με τα πνευματα ωστε να φερεις το ασσοδυο
Αν δεν πετυχει τοτε η καποιος σεισμος θα γινει,ή καποια πυρκαγια θα πιασει σε κανα βουνο

Τωρα ξερετε.....





:lol:

Giorgos19
02/08/2007, 18:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Για να γινει δουλα σου μια γυναικα(κατ'επιλογειν), πρωτα πρεπει να σου αποδιξει οτι ''σε εχει'' οτι ωρα θελει

:winka:


Αυτο τωρα το εβγαλα, πρεπει να ειμαι μεγαλος φιλοσοφος τελικα. εγω και ο Σωκρατης ενα πραμα....:rotflmao:


Αν υπολογισουμε λοιπον οτι οι περισσοτερες γυναικες δεν ειναι καλες στο ταβλι, οχι γιατι δεν ξερουν αλλα γιατι δεν τις ενδιαφερει να μαθουν, τοτε φαντασου τι προσπαθειες κανουν για να σε κερδισουν
Ολη η γυναικεια αυρα του πλανητη, συνωμοτει με τα πνευματα ωστε να φερεις το ασσοδυο
Αν δεν πετυχει τοτε η καποιος σεισμος θα γινει,ή καποια πυρκαγια θα πιασει σε κανα βουνο

Τωρα ξερετε.....





:lol:


Εχω λιγο μαυρο,παμε να κανουμε καμια τζουρα?


Αλλα ασε εσυ δεν χρειαζεσαι!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:wave2:

blackbusa
02/08/2007, 18:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Για να γινει δουλα σου μια γυναικα(κατ'επιλογειν), πρωτα πρεπει να σου αποδιξει οτι ''σε εχει'' οτι ωρα θελει

:winka:


Αυτο τωρα το εβγαλα, πρεπει να ειμαι μεγαλος φιλοσοφος τελικα. εγω και ο Σωκρατης ενα πραμα....:rotflmao:


Αν υπολογισουμε λοιπον οτι οι περισσοτερες γυναικες δεν ειναι καλες στο ταβλι, οχι γιατι δεν ξερουν αλλα γιατι δεν τις ενδιαφερει να μαθουν, τοτε φαντασου τι προσπαθειες κανουν για να σε κερδισουν
Ολη η γυναικεια αυρα του πλανητη, συνωμοτει με τα πνευματα ωστε να φερεις το ασσοδυο
Αν δεν πετυχει τοτε η καποιος σεισμος θα γινει,ή καποια πυρκαγια θα πιασει σε κανα βουνο

Τωρα ξερετε.....





:lol:



:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

Xωρις προσβολη φιλε.....αλλα πιο ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΜΑΚΙΑ........δεν εχω ξαναδιαβασει....
Να εισαι καλα.........μου εφτιαξες και την αυριανη μερα φαινεται......

VegasKitty
02/08/2007, 18:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Για να γινει δουλα σου μια γυναικα(κατ'επιλογειν), πρωτα πρεπει να σου αποδιξει οτι ''σε εχει'' οτι ωρα θελει

:winka:


Αυτο τωρα το εβγαλα, πρεπει να ειμαι μεγαλος φιλοσοφος τελικα. εγω και ο Σωκρατης ενα πραμα....:rotflmao:


Αν υπολογισουμε λοιπον οτι οι περισσοτερες γυναικες δεν ειναι καλες στο ταβλι, οχι γιατι δεν ξερουν αλλα γιατι δεν τις ενδιαφερει να μαθουν, τοτε φαντασου τι προσπαθειες κανουν για να σε κερδισουν
Ολη η γυναικεια αυρα του πλανητη, συνωμοτει με τα πνευματα ωστε να φερεις το ασσοδυο
Αν δεν πετυχει τοτε η καποιος σεισμος θα γινει,ή καποια πυρκαγια θα πιασει σε κανα βουνο

Τωρα ξερετε.....





:lol:



:eyepop:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μαρεσει που εχει δροσισει και εξω, και υποτιθετε οτι δε βλαπτει τοσο η ζεστη... :hypnotize


:rotflmao:


edit: και δω βεβαια κολαει το τι πινεις και δε μας δινεις.... :look:

AFTER
02/08/2007, 18:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από VegasKitty
:eyepop:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μαρεσει που εχει δροσισει και εξω, και υποτιθετε οτι δε βλαπτει τοσο η ζεστη... :hypnotize


:rotflmao:


edit: και δω βεβαια κολαει το τι πινεις και δε μας δινεις.... :look:


Δεν σας λεω ρε, ετσι για να ζηλευετε :rotflmao:

tilo_wolff
02/08/2007, 19:48
:beer: :beer: :beer:


98280

tilo_wolff
02/08/2007, 19:52
αλλά αν κάποιοι άντρες μας βλέπουν και μας φαντασιώνονται μόνο με αυτό το μάτι πάνω στις μηχανές τους τότε έχουνε σοβαρό πρόβλημα... γιατί δεν είμαστε μόνο αντικείμενα για τις δικές σας μηχανές..στην τελική ξέρουμε και να τις καβαλάμε και κάποιες από εμάς ίσως λίγο καλύτερα από ότι εσείς!!!


98281

EVI
02/08/2007, 20:52
κουλαδια ολοι σας :a08: :a08: :smokin:

fantacid
02/08/2007, 20:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από lacrimosa
αλλά αν κάποιοι άντρες μας βλέπουν και μας φαντασιώνονται μόνο με αυτό το μάτι πάνω στις μηχανές τους τότε έχουνε σοβαρό πρόβλημα... γιατί δεν είμαστε μόνο αντικείμενα για τις δικές σας μηχανές..στην τελική ξέρουμε και να τις καβαλάμε και κάποιες από εμάς ίσως λίγο καλύτερα από ότι εσείς!!!


αντρας ή γυναικα ειναι αυτο που καβαλαει τη μοτο κ κραταει στο ενα χερι το στριγκακι κ στο αλλο τη μπυρα???


:eyepop:

EVI
02/08/2007, 20:56
εχουν φτιαξει τα πραγματα ! :beer: δεν ειναι οπως παλια (παλια βαλε μια 5ετια πισω οχι πολυ μακρυα) τωρα μας συνηθιζουν σιγα σιγα :beer: αντε μην τους πατησω με τα 230 κιλα +60 εμενα δηλ με τα 290κιλα του Ζ ''καταλαθος'' γιατι δε μπορω να εχω ελεγχό στο γκαζι ναουμ :ninja:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

STOYBI
02/08/2007, 21:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
αντρας ή γυναικα ειναι αυτο που καβαλαει τη μοτο κ κραταει στο ενα χερι το στριγκακι κ στο αλλο τη μπυρα???


:eyepop:

Γυναικα ειναι αλλα εχει μειονεκτημα....... :smilea:

( Δεν εχει ταπα βενζινης στην πλατη ...... ) :blush:

marulis
02/08/2007, 21:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
εχουν φτιαξει τα πραγματα ! :beer: δεν ειναι οπως παλια (παλια βαλε μια 5ετια πισω οχι πολυ μακρυα) τωρα μας συνηθιζουν σιγα σιγα :beer: αντε μην τους πατησω με τα 230 κιλα +60 εμενα δηλ με τα 290κιλα του Ζ ''καταλαθος'' γιατι δε μπορω να εχω ελεγχό στο γκαζι ναουμ :ninja:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Δυστυχώς οι κολλημένοι μένουν για πάντα κολλημένοι :nono:
Και οι φευγάτοι ήταν πάντα φευγάτοι και πριν 5 χρόνια . :winka:
Το μόνο που αλλάζει προς το καλύτερο είναι η νέα γενιά
:wave2:

KaterinaX2
02/08/2007, 21:27
προτιμω να με πηγαινει αυτος βολτα παρα να την οδηγω εγω.....

ειδικα στη street... (το παπακι και το 125 το παιρνω κι εγω)

καποια πραγματα ανηκουν σ αυτους...

;)

el_hymador
02/08/2007, 21:34
βασικα χεστηκα.

αυριο χαραματα φευγω για πανοραμα Πελοποννησιακων βουνων.:D

:wave2:

Maria GSA
02/08/2007, 22:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
Δυστυχώς οι κολλημένοι μένουν για πάντα κολλημένοι :nono:
Και οι φευγάτοι ήταν πάντα φευγάτοι και πριν 5 χρόνια . :winka:
Το μόνο που αλλάζει προς το καλύτερο είναι η νέα γενιά
:wave2:


Δυστυχώς έτσι είναι....
Συμφωνω απόλυτα σε όλα όσα έγραψες αρχικά Maira.

Δεν νομίζω όμως κατα βάθος να προτιμάει κανείς από εσάς το κοριτσάκι με τα ροζ φιογκάκια που πατάει στο πατάκι για να ανεβεί στη μηχανή σας, που ακουμπάει το τακούνι στην εξάτμιση με αποτέλεσμα αυτό να λιώνει και γίνεται @@@@ η εξατμησούλα, να γκρινιάζει για το κράνος που θα χαλάσει τα μαλλάκια της κ.λ.π.......

Και επίσης σίγουρα θα προτιμούσατε να βρίσκατε στο δρόμο σας γυναίκες με μηχανές παρά παπούδες με αυτοκίνητα, ταξιτζίδες, θείτσες, βλάκες που οδηγούν και στέλνουν μηνύματα στο κινητό, χαζογκομενίτσες που αντί να κοιτάνε μπροστά τους φτιάχνουν το μαλλί στον καθρέφτη του κουτιού τους, κινέζους και πακιστανούς με σκούτερ φορτωμένα όσο δεν πάει άλλο και γενικότερα άλλους τέτοιους συνοδοιπόρους μας.

Anritsu
02/08/2007, 22:52
@ ΜΑΡΙΑ ΓΣΑ

τα πάντα ειναι σχετικά ,,, όπως και τα γούστα του καθενός είναι μοναδικά και σπανία δικαιολογούνται και φαίνονται λογικά σε τρίτους .


:smilea:

Maria GSA
02/08/2007, 23:06
Δεν έχεις άδικο.

Ας μην κρεμάμε λοιπόν ταμπέλες. (π.χ. γυναίκες με μηχανές = κατι άλλο και όχι γυναίκες.)

Tropeas
02/08/2007, 23:18
Γυναίκα...
έχεις παράπονο???
:rolleyes: :mad: :wave2: :beer:

Nikoskazer2000
02/08/2007, 23:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
είμαστε και δεν το κρύβουμε!!!!


Αλλά είμαστε και τα δύο!!!!


δυστυχώς παρατηρώ κάποιο μπέρδεμα σε σχέση με την αντιμετώπιση των γυναικών που οδηγούν μηχανή, που αγαπάνε τη μηχανή, που λατρεύουν το δίτροχό τους.


Ναι, μπορεί να είμαστε διαφορετικές από τις άλλες. Να μην φοράμε τακούνια γιατί δεν μπορούμε να οδηγήσουμε, δεν βαφόμαστε γιατί έτσι κι αλλιώς φεύγει όλο από τον αέρα επάνω στη μηχανή. Μπορεί να ντυνόμστε με παντελόνια και δερμάτινα και να μην μακρένουμε τα νύχια μας το χειμώνα γιατί δεν παλεύεται με τα χειμωνιάτικα γάντια.

Όχι δεν είμαστε όλη μέρα μπροστά σε έναν καθρέφτη και όταν γίνεται μ@λ@κία στο δρόμο να βρίζουμε σαν νταλικέριδες. Δεν θα κάτσουμε κυρίες σε μια καφετέρεια και θα έχουμε αντίλογο αν κάτι δε μας αρέσει. Κάποιοι μας φωνάζουν αγοροκόριτσα ή αντράκια ή μαγκάκια. Δεν έχουν κι άδικο! Έχουμε κάποια μαγκιά. Δεν κολλάμε εκεί που θα κόλλαγε μια συνηθισμένη γυναίκα!


όμως ο τίτλος λέει "ΓΥΝΑΙΚΕΣ μηχανόβιοι". Ναι παραμένουμε γυναίκες! Θέλουμε να μας πηγαίνουν βόλτα και να μας περιπιούνται. Μπορεί να μην χρειαζόμαστε την προστασία τους αλλά έχουμε ανάγκη το χάδι τους! Δεν είμαστε αναίσθητες. Έχουμε την ανάγκη να γίνουμε όμορφες για κάποιον αλλά για να γίνει αυτό πρέπει να οδηγάει εκείνος! Μας πονάει η συμπεριφορά ου άλλου όσο κι αν μπορούμε να κρύβουμε τα δάκριά μας.


Γυναίκα μηχανόβιος δεν σημαίνει ότι γίναμε άντρες. Σημαίνει ίσως ότι δεν μοιάζομαι στην μεγάλη πληοψοιφία των γυναικών. Κάποιες ανάγκες μας όμως παραμένουν! Όπως και οι άντρες δεν είναι όλο ίδιοι σε χαρακτήρα και συμπεριφορά! Μη μας κατατάσετε σε μία κατηγορία με 5-10 δεδομένα!!!!


Ναι, γουστάρω τη μηχανή, γουστάρω να πηγαίνω σαν αγρίμι πάνω στο δίτροχό μου,αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δεν γουστάρω να "νιαουρίζω" που και που. Επειδή ξέρουμε να οδηγούμε μηχανη δε σημαίνει ότι δεν θέλουμε να μας πηγαίνουν βόλτες! Ίσως επειδή έχουμε τόσο έντονο το "αντρικό στοιχείο" να χρειαζόμαστε κάποιον άλλο να μας θυμίζει ότι είμαστε γυναίκες (γιατί υπάρχουν φορές που ξεχνιόμαστε!!!)


(προς αποφυγήν παρεξηγήσεων, απλά διαπίστωση είναι! Δεν αναφέρεται σε υπαρκτά πρόσωπα!!!:ninja: )

:wave2:

Lov U girl :a19: :a20:

Nikoskazer2000
02/08/2007, 23:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Εμενα θα μου αρεσε η κοπελα μου να οδηγει μοτοσυκλετα

Το μονο οτι θα φοβομουν μην μου την πατησει κανεις :bigcry:

+1
Ομοιοπαθής.

gcrook
02/08/2007, 23:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ακούς Κρούκη (μου?) :blush:

νιαρρρρ:blush:





























Παει καραπουστεψε το θρεντ:rotflmao:

Nikoskazer2000
02/08/2007, 23:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Εχεις σκεφτει οτι την βλεπουν ανταγωνιστικα?

Ξερεις ποσοι κομπλεξαρισμενοι υπαρχουν που θελουν την γυναικα κατωτερη, και θα ενοχληθουν αν οδηγανε καλυτερα απο αυτους?

:winka:

Εμένα πάντως μια φορά που με πέρασε πανω σε στροφή νεαρή καλίγραμμη κοπέλα :blush: πάνω σ' ενα κόκκινο Kaze-R...:eyepop: ...ωωωω...μάλλον πως την ερωτεύτηκα προς στιγμην.

Να τρέχω και να μη μπορώ να τη φτάσω να δω το πρόσωπο της! Κόντεψα ν' αγοράσω παραθαλάσιο εκείνο το μεσημέρι για πάρτη της.

:a49: :a07: :a54:

Nikoskazer2000
02/08/2007, 23:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maria GSA
Δυστυχώς έτσι είναι....
Συμφωνω απόλυτα σε όλα όσα έγραψες αρχικά Maira.

Δεν νομίζω όμως κατα βάθος να προτιμάει κανείς από εσάς το κοριτσάκι με τα ροζ φιογκάκια που πατάει στο πατάκι για να ανεβεί στη μηχανή σας, που ακουμπάει το τακούνι στην εξάτμιση με αποτέλεσμα αυτό να λιώνει και γίνεται @@@@ η εξατμησούλα, να γκρινιάζει για το κράνος που θα χαλάσει τα μαλλάκια της κ.λ.π.......

Και επίσης σίγουρα θα προτιμούσατε να βρίσκατε στο δρόμο σας γυναίκες με μηχανές παρά παπούδες με αυτοκίνητα, ταξιτζίδες, θείτσες, βλάκες που οδηγούν και στέλνουν μηνύματα στο κινητό, χαζογκομενίτσες που αντί να κοιτάνε μπροστά τους φτιάχνουν το μαλλί στον καθρέφτη του κουτιού τους, κινέζους και πακιστανούς με σκούτερ φορτωμένα όσο δεν πάει άλλο και γενικότερα άλλους τέτοιους συνοδοιπόρους μας.

+1000
:a10:


ΦΕΡΤΕ ΠΙΣΩ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΡΕΕΕΕ!!!!!!

Nikoskazer2000
02/08/2007, 23:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
νιαρρρρ:blush:





























Παει καραπουστεψε το θρεντ:rotflmao:


μλκ έλειωσα!!!!!!!!!!!

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

T.R.E
02/08/2007, 23:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maria GSA

Δεν νομίζω όμως κατα βάθος να προτιμάει κανείς από εσάς το κοριτσάκι με τα ροζ φιογκάκια που πατάει στο πατάκι για να ανεβεί στη μηχανή σας, που ακουμπάει το τακούνι στην εξάτμιση με αποτέλεσμα αυτό να λιώνει και γίνεται @@@@ η εξατμησούλα, να γκρινιάζει για το κράνος που θα χαλάσει τα μαλλάκια της κ.λ.π.......


Aυτο με το τακουνι και την εξατμιση ειναι μεγαλη μαλακια...Δεν φτανει που σου κανει την εξατμιση μ@@νι,δεν φτανει που μετα κουτσαινει επειδη ελιωσε το τακουνι... :rotflmao: :bigcry: ... μετα αρχιζει και την γκρινια και σου'ρχεται να την παρατησεις εκει στην μεση του πουθενα... :a018: :a018:

panagiotispapa
03/08/2007, 00:03
Δεν ξέρω εσείς τί λετε...... πάντως εγώ το μόνο που θέλω από την ζωή μου είναι μια γυναίκα που να μπορεί να αντέχει απανωτά 12ωρα πάνω στη σέλα...... και να έχει όνειρο ζωής να γυρίσει όλο τον πλανήτη καβάλα σε μια μηχανή.........

πολλά ζητάω???


και on topic: Υπάρχει κάτι πιο sexy από μια γυναίκα, με πλήρη εξάρτηση (δερμάτινα), πάνω σε street ή ss μηχανάκι???
:smokin:





Η ώρα είναι περασμένες 1 και είμαι ακόμα στη δουλειά :dizzy: , οπότε δικαιολογούμαι να γράφω ό,τι να 'ναι

Maira
03/08/2007, 01:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Εχεις σκεφτει οτι την βλεπουν ανταγωνιστικα?

Ξερεις ποσοι κομπλεξαρισμενοι υπαρχουν που θελουν την γυναικα κατωτερη, και θα ενοχληθουν αν οδηγανε καλυτερα απο αυτους?

:winka:


Δεν είναι μόνο αυτό. Θεωρούν ότι χάνει την "θηλικότητά" της και αυτόματα παύουν να την βλέπουν σαν γυναίκα. Μπαίνουν μόνοι τους σε αυτό το τριπάκι και μετά (όπως είπε η vegaskitty) ξεχνάναι το "γυναίκα"

:wave2:

Maira
03/08/2007, 01:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ρε κορίτσια ...

Ποιος σας τα είπε αυτά τα πράγματα ??? :look:


Τα εννοείτε ή κάνουμε μουχαμπέτι για να περνάει η ώρα ?? :smokin:




Υ.Γ.
Για το "πολλοί" δεν είπα τίποτε, 'νταξ' ?? :winka:


Όσο κι αν φαίνεται περίεργο είναι πολλοί που σκέφτονται έτσι, ή μαλλον δεν σκέφτονται έτσι. Γιατί εδώ μιλάμε για τους άντρες που δεν σκέφτονται πως και αυτές που οδηγάνε μηχανή είναι και γυναίκες και έχουν ανάγκη κάποια πράγματα που τα έχουν ανάγκη και οι υπόλοιπες, όπως και από την άλλη μπορεί να είναι στην προσωπική τους ζωή όπως η πλειοψηφία των γυναικών.

:wave2:

Maira
03/08/2007, 01:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Μάλλον συχνάζετε σε περίεργα μέρη, όπου το "πρόβλημα" είναι η ΜΗΧΑΝΗ (ασχέτως φύλου αναβάτη...) :confused:



Αρχικά δημιουργήθηκε από dodos 900
Κάποτε με είχε νικήσει κάποια στο τάβλι και είχα στραβώσει!Μετά όμως ηρέμησα γιατί σκέφτηκα ότι ήταν απλά τυχερή! Όχι εντάξει,άν με έπαιρνε γυναίκα σε κόντρα θα τσιμπούσα ακόμη περισσότερο! Έξαλα πράγματα,έξαλα


Δεν συχνάζουμε καθόλου σε περίεργα μέρη! Ισα ίσα που η αγάπη μας για τη μηχανή μας προδιαθέτει να συναναστρεφόμαστε με άντρες που αγαπάνε και αυτοί τις μηχανές.

όσο για το δεύτερο δε μιλάμε για το αν θα τσιμπούσε ένας άντρας ή όχι, αλλά πως θα συμπεριφερόταν ή τι θα τον χάλαγε Δε μιλάμε για "να περάασει καλά" αλλά σε μία σχέση αρχίζουν οι απαιτήσεις και τα θέλω. Εκεί χαλάει το παιχνίδι. Μη ζητάς από μια τέτοια γυναίκα να βαφτεί όταν δεν της συμπεριφέρεσαι σα να είναι γυναίκα αλλά σα να είναι απλά μηχανόβια!!!

div400
03/08/2007, 02:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotispapa
[B].....
και on topic: Υπάρχει κάτι πιο sexy από μια γυναίκα, με πλήρη εξάρτηση (δερμάτινα), πάνω σε street ή ss μηχανάκι???
:smokin: ...



ΝΑΙ, η εν λογο γυναικα χωρις τα δερματινα!!!!!:smokin:

:lol: :rotflmao: :lol:

εχμμ μαλλον κατι σαν το παραπανω κατακρινουμε στο παρον θρεντ ε?:look:
:blush: :rolleyes:

Maira
03/08/2007, 02:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
εχουν φτιαξει τα πραγματα ! :beer: δεν ειναι οπως παλια (παλια βαλε μια 5ετια πισω οχι πολυ μακρυα) τωρα μας συνηθιζουν σιγα σιγα :beer: αντε μην τους πατησω με τα 230 κιλα +60 εμενα δηλ με τα 290κιλα του Ζ ''καταλαθος'' γιατι δε μπορω να εχω ελεγχό στο γκαζι ναουμ :ninja:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



:beer: :beer: :beer:


Το μόνο κακό είναι ότι έχουν πάψει να μας βλέπουν σαν γυναίκες! Απλά σαν οδηγούς μηχανής! Και άμα μας δουν σαν γυναίκες, ξεχνάνε ότι είμαστε οδηγοί μηχανής. Δεν μπορούν να τα συνδιάσουν και τα δύο!!!!

Maira
03/08/2007, 02:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maria GSA
Δεν έχεις άδικο.

Ας μην κρεμάμε λοιπόν ταμπέλες. (π.χ. γυναίκες με μηχανές = κατι άλλο και όχι γυναίκες.)


Μα αυτό λέω κι εγώ!!!!


Μη ξεχνάμε ούτε τη μία αλλά ούτε και την άλλη λέξη!!!!


Είναι : γυναίκες οδηγοί μηχανών=οδηγοί μηχανών γυναίκες


:beer:

Maira
03/08/2007, 02:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Γυναίκα...
έχεις παράπονο???
:rolleyes: :mad: :wave2: :beer:


Ούτε μια βόλτα δε με έχεις πάει!!!!!


Γάϊδαρε!!!!

:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol: :lol:

T.R.E
03/08/2007, 02:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
:beer: :beer: :beer:


Το μόνο κακό είναι ότι έχουν πάψει να μας βλέπουν σαν γυναίκες! Απλά σαν οδηγούς μηχανής! Και άμα μας δουν σαν γυναίκες, ξεχνάνε ότι είμαστε οδηγοί μηχανής. Δεν μπορούν να τα συνδιάσουν και τα δύο!!!!

Δλδ για να καταλαβω,καποιος που οδηγει μοτοσυκλετα δεν μπορει να εχει σχεση με καποια "μηχανοβια"???

Κατι λαθος καταλαβαινω μαλλον,ειναι και αργα...τεσπα...:o :o

Και το αλλο το καλο πως το ειπες?? Οι αντρες ζητανε απ'τις γυναικες να βαφτουν? Χαααααχαχαχα...καλο :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry:

Maira
03/08/2007, 02:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Δλδ για να καταλαβω,καποιος που οδηγει μοτοσυκλετα δεν μπορει να εχει σχεση με καποια "μηχανοβια"???

Και το αλλο το καλο πως το ειπες?? Οι αντρες ζητανε απ'τις γυναικες να βαφτουν? Χαααααχαχαχα...καλο :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry:




Χμμμμμ, όχι δεν είπα ότι κάποιος που οδηγάει μηχανή δε μπορεί να τα έχει με γυναίκα που οδηγεί κι αυτή μηχανή. Απλά λέω ότι σαν κανόνας (πάντα υπάρχουν οι εξεραίσεις που τον επιβεβαιώνουν) είναι πως ο άντρας θα θυμάται ή το ότι είναι γύναίκα ή το ότι είναι οδηγός μηχανής. Δεν μπορεί να τα συνδιάσει εύκολα.


Και πίστεψέ με υπάρχουν πολλοί άντρες που χαλιούνται που η κοπέλα τους δεν βάφεται όταν βγαίνουν!!!!

:wave2:

dodos 900
03/08/2007, 02:46
Δέν βλέπω τον λόγο να χαλιέται ο άλλος άν είναι η γυναίκα άβαφτη.Εκτός άν την έχει δεί''κοιτάξτε τι κυκλοφορεί μαζί μου/super-γκόμενα''και τέτοια!Και όμορφες υπάρχετε πολλές,η πραγματική ομορφιά είναι στο τί άνθρωπος είσαι,που δέν θα δειχθεί απο τα σοβαντίσματα ή αν κάποιος κρίνει έτσι,ισχύουνε τα παραπάνω.

Όσο για τις πλειοψηφίες,δεν πάνε να γα@@@@ η πλειοψηφία με αηδιάζει σε αυτήν την ζωή!

:)

Maira
03/08/2007, 02:48
Μακάρι να έλεγαν όλοι το ίδιο........................


στην αρχή μιας σχέσης........................







και στο τέλος της!!!!!


:beer: :wave2: :beer:

div400
03/08/2007, 02:59
οσοι θελουν τα ευκολα και τα ''καθως πρεπει'' θα βρουν ενα ωραιοτατο κοριτσι 09,00-17,00* και θα ''βολευτουν''...το αυτο οσοι θελουν μια ''χαζοbibmo''

για οσουν βλέπουν κατω απο την επιφάνεια και αναζητουν των ανθρωπο που βρισκεται μεσα στη γυναικα, απλα θα τους ειναι ''αδιαφορο'' αν καβαλαει μηχανη η κοπελα...

:wave2:



υγ:*=πρεπει να το βρω αυτο το ποστ.....:rolleyes:
υγ: ολες οι γυναικες εχουν θυληκοτητα, αλλες το ξερουν, αλλες οχι και αλλες την θεωρουν αχρηστη ιδιοτητα στην μοντερνα κοινωνια....

Nikoskazer2000
03/08/2007, 03:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Μακάρι να έλεγαν όλοι το ίδιο........................


στην αρχή μιας σχέσης........................







και στο τέλος της!!!!!


:beer: :wave2: :beer:

Στην αρχή και κατα τη διάρκεια μόνο.

(στο τέλος να μην υπάρχει ο 2ος)

T.R.E
03/08/2007, 03:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Χμμμμμ, όχι δεν είπα ότι κάποιος που οδηγάει μηχανή δε μπορεί να τα έχει με γυναίκα που οδηγεί κι αυτή μηχανή. Απλά λέω ότι σαν κανόνας (πάντα υπάρχουν οι εξεραίσεις που τον επιβεβαιώνουν) είναι πως ο άντρας θα θυμάται ή το ότι είναι γύναίκα ή το ότι είναι οδηγός μηχανής. Δεν μπορεί να τα συνδιάσει εύκολα.



Α ρε γαμωτ ειχα μια καλη φωτογραφια που ταιριαζε με την περισταση,αλλλ δεν την βρισκω..:D :D Βασικα δεν καταλαβαινω πως τον εννοεις τον συνδυασμο γυναικα-οδηγος μηχανης ολη την ωρα,και επισης πως καποιος μπορει να δεχεται το ενα η το αλλο...

Σκεψου κατι ομως που ειπες πιο πανω,οτι οι γυναικες που οδηγουν μηχανη,μηχανη ε,με κρανος δερματινο κτλ και οχι σκουτερακι με παντοφλιτσα κτλ εχουν ενα συγκεκριμενο στυλακι το οποιο ειναι ιδιαιτερο (προσωπικα το βρισκω γαματο) και πρεπει να δεχτουν οτι δεν αρεσει σε ολους εκει εξω,αντιθετα με το τι μπορεις να ακουσεις στο μοτο που οι πολλοι ειναι συμβιβασμενοι ή γουσταρουν αυτο το στυλακι...


ΥΓ: Αυτο το κοριτσι με το CBR 1000 το ξερει κανενας? Κατσε γιατι χωρις εμοτικον δεν μπορειτε να καταλαβετε το υφος της ερωτηξης...
Αυτο το κοριτσι με το CBR 1000 το ξερει κανενας?
:a42: :a42: :a35: :a35: :a33: :a33: :bawl: :bawl: :bawl:

Εεεεε,συγγγγνωμη κιολας,αλλα να ξερετε δεν με χαλαει καθολου που θα ειναι αβαφτη,που θα πετανε τουφες απ'τα μαλλια και θα εχει τσαλακωμενη μπλουζα,νταξ'με χαλάει λιγο που εχει πιο γρηγορη μηχανη απ'την δικια μου αλλα θα κανω μια υποχωρηση...:D :D


98327

Tropeas
03/08/2007, 05:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Ούτε μια βόλτα δε με έχεις πάει!!!!!


Γάϊδαρε!!!!

:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol: :lol:
:rolleyes: έχεις δερμάτινα μανάριμ???:p
βάλε τα σέξι σου δερμάτινα, να είμαστε και εντάξει απο προληπτικά μέτρα ασφαλείας...και θα δεις...:beer: :wave2:

airamhag
03/08/2007, 08:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Aυτο με το τακουνι και την εξατμιση ειναι μεγαλη μαλακια...Δεν φτανει που σου κανει την εξατμιση μ@@νι,δεν φτανει που μετα κουτσαινει επειδη ελιωσε το τακουνι... :rotflmao: :bigcry: ... μετα αρχιζει και την γκρινια και σου'ρχεται να την παρατησεις εκει στην μεση του πουθενα... :a018: :a018:

αφου το ατομο κανει μπαμ απο μακρια..γιατι την ανεβαζεις στην μηχανη σου ?

ή εστω..

γιατι δεν της εξηγεις 5 πραματακια πριν ανεβει??


@Μαιρα κ Μαρια GSA :beer: :beer: :beer:

@ Evi ξερεις.. 755...:lol:

kalgeorge
03/08/2007, 08:38
ΕΓΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΟΣΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ, ΑΛΛΑ.....
ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΕΧΕΙ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ;;

Τον καθενα ξεχωριστα να ρωτησεις θα σου δωσει και μια διαφορετικη απαντηση.

Γυναικες μηχανοβιες....ουτε την θυληκοτητα τους χανουν ουτε τιποτα (εκτος περιπτωσεων που το παρακανουν )

Οποτε αφηστε τον καθενα να πιστευει οτι θελει.

Εξαλλου και αυτος που δεν γουσταρει τις μηχανοβιες, οταν του την πεσει καμμια κουκλαρα μηχανοβια, θα αλλαξει αμεσως γνωμη.

Αλλοι απλα νοιωθουν οτι απειλουνται.....

Οπως και να εχει....δεν νομιζω οτι θα βγει ακρη :wave2: :wave2:

road spirit
03/08/2007, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotispapa
...... πάντως εγώ το μόνο που θέλω από την ζωή μου είναι μια γυναίκα που να μπορεί να αντέχει απανωτά 12ωρα πάνω στη σέλα...... και να έχει όνειρο ζωής να γυρίσει όλο τον πλανήτη καβάλα σε μια μηχανή.........[/SIZE]

ξέρεις πόσο καιρό τη ψάχνω? :rolleyes:

road spirit
03/08/2007, 10:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
...ΥΓ: Αυτο το κοριτσι με το CBR 1000 το ξερει κανενας? Κατσε γιατι χωρις εμοτικον δεν μπορειτε να καταλαβετε το υφος της ερωτηξης...
Αυτο το κοριτσι με το CBR 1000 το ξερει κανενας?
:a42: :a42: :a35: :a35: :a33: :a33: :bawl: :bawl: :bawl:

φίλε, πειράζει που θα τσακωθούμε λίγο? γιατί τη θέλω και εγώ :D :D

EVI
03/08/2007, 10:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
ξέρεις πόσο καιρό τη ψάχνω? :rolleyes:

ρε πατε καλα???????????? για καθηστε εσεις 12 ωρες στο σελακι της καθε μηχανης! οποιας και να ειναι! ο πισω τρωει μεγαλα ζορια!!! δεν εχει σχεση με αγαπες και λουλουδια αυτο! πρεπει να της αρεσει η μοτοσυκλετα ! αλλιως αντε μια φορα να το κανει οταν θα την πονανε μεσες και ποδια δε θα το ξανακανει!.

:) :)

road spirit
03/08/2007, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
δεν εχει σχεση με αγαπες και λουλουδια αυτο! πρεπει να της αρεσει η μοτοσυκλετα ! αλλιως αντε μια φορα να το κανει οταν θα την πονανε μεσες και ποδια δε θα το ξανακανει!.
:) :)

αυτό ακριβώς λέμε EVI, :) :wave2:

EVI
03/08/2007, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
αυτό ακριβώς λέμε EVI, :) :wave2:


μου αρεσει που συμφωνουμε :a08: :a09: :p

Da.Vintage
03/08/2007, 10:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
ξέρεις πόσο καιρό τη ψάχνω? :rolleyes:

Εγώ την έχω βρεί....:smokin:

Maira
03/08/2007, 10:57
Ρε σεις λέω για άλλη μια φορά και ελπίζω κάποιοι να ανατρέξουν στο πρώτο ποστ που τα αναφέρω καλύτερα. Δεν είναι αν γουστάρουν γυναίκες σε μηχανή!!!!



Ναι μια γυναίκα που ΞΕΡΕΙ να οδηγάει μηχανή είναι super, αλλά η αντιμετώπησή της σε μια σχέση είναι κάπως!!!!! Σε μια σχέση την αντιμετωπίζουν διαφορετικά απ' ότι μια γυναίκα άλλης φάσης. Περιμένουν ίσως περισσότερα απ' αυτήν μααααααααααααα



she 's only a woman!!!!(δεν το λέω υποτιμιτικά!)

:blush: :blush:

Nefos
03/08/2007, 11:01
Η αλήθεια είναι ότι κάποιος που νταραβερίζεται με κάποια που οδηγεί μηχανή, περιμένει από αυτή να δείχνει παντού, τον ίδιο τσαμπουκά που διαθέτει και σαν οδηγός μηχανής...Δεν είναι και τελείως λάθος αυτό, αφού αυτός είναι ένας λόγος που την ερωτευόμαστε.....

Ν.

Cpt. Haddock
03/08/2007, 11:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Ρε σεις λέω για άλλη μια φορά και ελπίζω κάποιοι να ανατρέξουν στο πρώτο ποστ που τα αναφέρω καλύτερα. ......

......αλλά η αντιμετώπησή της σε μια σχέση είναι κάπως......

Ξαναλέω λοιπόν κι εγώ


Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Μια όμορφη γυναίκα που οδηγεί μηχανή εχει πάντα καλή αντιμετώπιση :smokin:

:smokin:

EVI
03/08/2007, 11:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira

Ναι μια γυναίκα που ΞΕΡΕΙ να οδηγάει μηχανή είναι super, αλλά η αντιμετώπησή της σε μια σχέση είναι κάπως!!!!! Σε μια σχέση την αντιμετωπίζουν διαφορετικά απ' ότι μια γυναίκα άλλης φάσης. Περιμένουν ίσως περισσότερα απ' αυτήν [/B]


εχεις ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ

1) σου παιρνει την μηχανη γιατι λεει η δικια του θελει σερβις-λαστιχα-δε ξερω τι :mad:
2)ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ και κανεις κατι λαθος εστω και το παραμικρο! οταν θα φτασετε στο προορισμο σας θα σε πρηζει και μετα θα σε τρεχει σε αλανες για πρακτικη και θα γυρνας με την μηχανη 2 ωρες γυρο γυρο μονο και μονο για να παψει να γκρινιαζει
3)επειδη εχεις μηχανη δε φοβασαι να πηγαινεις οταν εισαι συνεπιβατης σε αυτον με 240 σε στροφη ουτε να κανεις σουζες εντο κλπ κλπ :hypnotize :hypnotize
4)παιρνεις δωρα του τυπου ζελατινες γαντια μανιταρια αντιβαρα κλπ (καλα αυτο ειναι καλο) :D
5)εφοσον οδηγεις μεγαλη μηχανη ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ δεν υπαρχει δε ξερω δε μπορω σου ερχετε καπακι η απαντηση <<αμα μπορεις να οδηγεις 1000ρια μπορεις να κανεις και αυτο>> :lol: :lol: μααααα.....δεν εχει μα!:lol:

agelos
03/08/2007, 11:06
γεια σας !!! :beer: διτροχες ! προσωπικα αισθανομαι απιστευτα ευτυχης για καθε δραστηριοτητα στην οποια θεωρηται "αντρικη" & συμμετεχουν γυναικες οπως ο χωρος της μοτοσυκλετας γιατι εκτος απο τις ομορφες παρουσιες τους , δινουν & μια αλλη αποψη στην τεχνικη του αναβατη , πολλες φορες μου εχει κανει εντυπωση το styl οδηγησης τους , επισης με την παρουσια τους στον δρομο η στο χωμα βοηθανε να φυγει η αντιληψη : " εχω μηχανη η αυτοκινητο αρα αυτο με κανει αντρα ΟΥΓΚ!!! " παντως οπως & να'χει εμεις οι αντρες πρεπει να βοηθησουμε να μπουνε περισσοτερες γυναικες στο χωρο της μοτοσυκλετας , αρκει οι ιδιες να μην αντιγραψουν οτι χειροτερο κανουν οι αντρες , αλλα να διεκδηκησουν την διαφορετικοτητα τους α....& παντα ορθιες ! & αυτα για εσας ,


98364

Giorgos19
03/08/2007, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Ρε σεις λέω για άλλη μια φορά και ελπίζω κάποιοι να ανατρέξουν στο πρώτο ποστ που τα αναφέρω καλύτερα. Δεν είναι αν γουστάρουν γυναίκες σε μηχανή!!!!



Ναι μια γυναίκα που ΞΕΡΕΙ να οδηγάει μηχανή είναι super, αλλά η αντιμετώπησή της σε μια σχέση είναι κάπως!!!!! Σε μια σχέση την αντιμετωπίζουν διαφορετικά απ' ότι μια γυναίκα άλλης φάσης. Περιμένουν ίσως περισσότερα απ' αυτήν μααααααααααααα



she 's only a woman!!!!(δεν το λέω υποτιμιτικά!)

:blush: :blush:


Maira,ειλικρανα δεν μπορω να πιστεψω οτι ατομα σχετικα μικρης ηλικιας εχουν τετοια σταση!
Ειδικοτερα αν ο αντρας ειναι και αυτος μηχανοβιος πιστευω οτι καταλαβαινει πολυ καλυτερα την κοπελα!Τωρα αν ο αντρας ειναι ασχετος απο μηχανες,εκει οντως αλλαζει το πραμα...
Αλλα παντα υπαρχει και η αντιθετη οψη.Παρε για παραδειγμα μια φωτο που ποσταριστικε πιο πριν με μια κοπελα πανω σε ενα costum.Yparxei πιθανοτητα αυτη να ειναι μια ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ γυναικα και να την πλησιασει καποιος ανδρας?
Ok θα μου πεις οτι η φωτο μπορει να ηταν χιουμοριστικη...Αλλα ας υποθεσουμε οτι την γνωριζουμε απο κοντα και ειναι ακριβως ετσι οπως ειναι στη φωτο....

Παντα θα υπαρχει καποια που θα χαλαει το ονομα...

costas81
03/08/2007, 11:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από agelos
γεια σας !!! :beer: διτροχες ! προσωπικα αισθανομαι απιστευτα ευτυχης για καθε δραστηριοτητα στην οποια θεωρηται "αντρικη" & συμμετεχουν γυναικες οπως ο χωρος της μοτοσυκλετας γιατι εκτος απο τις ομορφες παρουσιες τους , δινουν & μια αλλη αποψη στην τεχνικη του αναβατη , πολλες φορες μου εχει κανει εντυπωση το styl οδηγησης τους , επισης με την παρουσια τους στον δρομο η στο χωμα βοηθανε να φυγει η αντιληψη : " εχω μηχανη η αυτοκινητο αρα αυτο με κανει αντρα ΟΥΓΚ!!! " παντως οπως & να'χει εμεις οι αντρες πρεπει να βοηθησουμε να μπουνε περισσοτερες γυναικες στο χωρο της μοτοσυκλετας , αρκει οι ιδιες να μην αντιγραψουν οτι χειροτερο κανουν οι αντρες , αλλα να διεκδηκησουν την διαφορετικοτητα τους α....& παντα ορθιες ! & αυτα για εσας ,

:a38:...ξεκόλα!


κάτι τέτοια παλικάρια υπάρχουν και χαλάνε την πιάτσα!Τα διαβάζουν και οι δικές μας και μας αρχίζουν στην γκρίνια!

EVI
03/08/2007, 11:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
:a38:...ξεκόλα!


κάτι τέτοια παλικάρια υπάρχουν και χαλάνε την πιάτσα!Τα διαβάζουν και οι δικές μας και μας αρχίζουν στην γκρίνια!


τι θε ρε κουλαδιοΝ εσυ? ασε το παιδι να εκφραστει ελευθερα μαμω τα 2κυλινδρα της σουζουκις τα ον οφ :lol: :lol: :lol: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

costas81
03/08/2007, 11:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
εχεις ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ

1) σου παιρνει την μηχανη γιατι λεει η δικια του θελει σερβις-λαστιχα-δε ξερω τι :mad:
2)ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ και κανεις κατι λαθος εστω και το παραμικρο! οταν θα φτασετε στο προορισμο σας θα σε πρηζει και μετα θα σε τρεχει σε αλανες για πρακτικη και θα γυρνας με την μηχανη 2 ωρες γυρο γυρο μονο και μονο για να παψει να γκρινιαζει
3)επειδη εχεις μηχανη δε φοβασαι να πηγαινεις οταν εισαι συνεπιβατης σε αυτον με 240 σε στροφη ουτε να κανεις σουζες εντο κλπ κλπ :hypnotize :hypnotize
4)παιρνεις δωρα του τυπου ζελατινες γαντια μανιταρια αντιβαρα κλπ (καλα αυτο ειναι καλο) :D
5)εφοσον οδηγεις μεγαλη μηχανη ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ δεν υπαρχει δε ξερω δε μπορω σου ερχετε καπακι η απαντηση <<αμα μπορεις να οδηγεις 1000ρια μπορεις να κανεις και αυτο>> :lol: :lol: μααααα.....δεν εχει μα!:lol:


και καλά σου λέει!!


:lol: :lol: :lol:

costas81
03/08/2007, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
τι θε ρε κουλαδιοΝ εσυ? ασε το παιδι να εκφραστει ελευθερα μαμω τα 2κυλινδρα :lol: :lol: :lol: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:



χαλιέσαι που δεν με φτάνεις κοπελιά? σε είδαμε προχτές με το που πιάσανε οι στροφές σε περνάγανε και τα μονοκύλινδρα!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cpt. Haddock
03/08/2007, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
.... μαμω τα 2κυλινδρα της σουζουκις τα ον οφ .....

τα μονοκύλινδρα τ' αφήνουμε απ' έξω ε; :evil:


:lol: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :beer:

Maira
03/08/2007, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
Maira,ειλικρανα δεν μπορω να πιστεψω οτι ατομα σχετικα μικρης ηλικιας εχουν τετοια σταση!
Ειδικοτερα αν ο αντρας ειναι και αυτος μηχανοβιος πιστευω οτι καταλαβαινει πολυ καλυτερα την κοπελα!Τωρα αν ο αντρας ειναι ασχετος απο μηχανες,εκει οντως αλλαζει το πραμα...
Αλλα παντα υπαρχει και η αντιθετη οψη.Παρε για παραδειγμα μια φωτο που ποσταριστικε πιο πριν με μια κοπελα πανω σε ενα costum.Yparxei πιθανοτητα αυτη να ειναι μια ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ γυναικα και να την πλησιασει καποιος ανδρας?
Ok θα μου πεις οτι η φωτο μπορει να ηταν χιουμοριστικη...Αλλα ας υποθεσουμε οτι την γνωριζουμε απο κοντα και ειναι ακριβως ετσι οπως ειναι στη φωτο....

Παντα θα υπαρχει καποια που θα χαλαει το ονομα...


Και σκέψου ότι αυτή τη στάση την έχουν και μηχανόβιοι μεγαλύτερης ηλικίας!!!! :hypnotize


Η συμπεριφορά είναι που σκοτώνει! Επειδή οδηγάμε μηχανή σε μερικές φάσεις μπερδεύονται κο νομίζουν ότι συζούν με τον κολλητό τους!!!! :beer:

EVI
03/08/2007, 11:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas81
χαλιέσαι που δεν με φτάνεις κοπελιά? σε είδαμε προχτές με το που πιάσανε οι στροφές σε περνάγανε και τα μονοκύλινδρα!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


τους αφηνω ρε δειχνω ανωτεροτητα :smokin: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry:


4 cylinders roulZ

:a08:

costas81
03/08/2007, 11:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
τους αφηνω ρε δειχνω ανωτεροτητα :smokin: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry:


4 cylinders roulZ

:a08:



πες τωρα ότι σε έχουνε και τα παπάκια....:lol: :lol: :lol:

sober
03/08/2007, 11:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nefos
Η αλήθεια είναι ότι κάποιος που νταραβερίζεται με κάποια που οδηγεί μηχανή, περιμένει από αυτή να δείχνει παντού, τον ίδιο τσαμπουκά που διαθέτει και σαν οδηγός μηχανής...Δεν είναι και τελείως λάθος αυτό, αφού αυτός είναι ένας λόγος που την ερωτευόμαστε.....

Ν.


Δε στα ειπανε καλα....ισα ισα που αμα βγαζει παντου αυτον τον ΄΄τσαμπουκα΄΄ (που σιγα μην ειναι τσαμπουκας το απλα να εχεις το 8αρρος της γνωμης σου...:rolleyes: ) τοτε ειναι που αρχιζετε να στραβωνετε και να ξενερωνετε...

Ασε που οι περισσοτεροι 8εωρειτε οτι τη μοτο την εχουμε μονο για μοστρα κι οταν βλεπετε οτι ασχολουμαστε και μας αρεσει πραγματικα αρχιζετε αλλο τροπαρι...:mad:

Ξαφνικα δεν ειμαστε τοοοοσο 8υληκες...ξαφνικα νομιζετε οτι μας φυτρωσανε @@ ... οτι το να μας γραφετε το 8εωρουμε φυσικη εξελιξη και αντιμετωπιση ...και αλλα τετοια ''ωραια''...

:wave2:

road spirit
03/08/2007, 11:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Εγώ την έχω βρεί....:smokin:

κωλόφαρδε
:lol: