PDA

View Full Version : μπουνίδια και Airoh



OrEsTiS82
02/08/2007, 21:16
Ειχα με ενα τσογλανο προηγουμενα στη γειτονια και πιαστηκαμε στα χερια, εγω μολις ειχα κατεβει απο την μηχανη και καθως σπροχνωμασταν με πουστηκο τροπο μου τραβηξε γονατια στα @@ μου,με το που την εφαγα ξοφαλτσα ευτυχως τον αρχιζω σε 4-5 δυνατα μπουνιδια με αποτελεσμα να πεσει κατω,μετα επενεβησαν καποιοι απο αυτοκινητα και μας χωρισαν,το θεμα το γραφω γιατι ενω ετυχε και φορουσα το κρανος γιατι οδηγουσα την μηχανη μου καθως αυτος οταν τις ετρωγε απλωσε τα χερια για να μην φαει και αλλες με απιστευτο τροπο ανοιξε το λουρακι του κρανους και πεταχτηκε κατι μετρα.
Δηλαδη αμα φαω τουμπα τι θα γινει το κρανος; αμα με 2ιο ψιλες φευγει ετσι, βεβαια δεν εφαρμοζει τελεια στο κεφαλι μου ειναι λιγο μεγαλυτερο.
Ειναι το κρανος της φωτογραφιας μου...

ΥΓ: εκτος αν με τα δαχτυλα του τραβηξε το λουρακι με τετοιο τροπο που ανοιξε,τελοςπαντων τις ευχαριστηθηκα γιατι τις του χρωστουσα τις τελευταιες μερες γιατι ειναι ο μεγαλυτερος τσογλαναρας που εχω δει ποτε.

Respect
02/08/2007, 21:25
Tα είχα πει εγώ για το Airoh.. :a024:

el_hymador
02/08/2007, 21:43
φτου !!....με προβληματισες τωρα....

παω να αρχισω στα μπινελικια κανα περαστικο φορωντας το κρανος για να διαπιστωσω κατα ποσο ειναι μπουνιδι-proof...


υγ. θα βαλω και υποσιαγωνο για τα απερκατ...

makis206
02/08/2007, 21:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
φτου !!....με προβληματισες τωρα....
παω να αρχισω στα μπινελικια κανα περαστικο φορωντας το κρανος για να διαπιστωσω κατα ποσο ειναι μπουνιδι-proof...
υγ. θα βαλω και υποσιαγωνο για τα απερκατ...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Φιλική συμβουλή Κωστή !

Βάλε καλού κακού και μια ζώνη αγνότητας για τα πούστικα χτυπήματα :winka:

Μην πάρεις σε Airoh όμως, βγαίνουν εκεί που δεν το περιμένεις !

:lol: :rotflmao: :lol:

Respect
02/08/2007, 22:04
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Αυτό το ξόφαλτσα πάντως, πολύ το γουστάρω όταν το ακούω.

Τώρα με συγχωρείς, άμα δεν ήταν ξόφαλτσες και ήταν απευθείας, το Airoh θα είχε εκραγεί; :confused: :lol: :lol: :lol:

kiriakost
02/08/2007, 22:07
Μόλις παίξω μπουνίδια, με το καινούργιο μου SHOEI, θα σας πω εντυπώσεις !! :lol: :lol: :rotflmao:

KeLeYTiS
02/08/2007, 22:13
Φιλε επεσες σε ελαττωματικο

Εγω εχω το Airoh το κροσσαδικο με την ζελατινα , σε κανα 2 μπουνιδια δεν ξεκουμπωσε ποτε παρα μονο η ζελατινα επεφτε οταν δεν το περιμενα με αποτελεσμα να χανω το φως μου
Κατα τα αλλα μια χαρα ...

Σε ντου απο παντου που το δοκιμασα ομως χανει λιγο λογω γεισου και πραγματικα ευχομουν να ειχα ενα Arai

:lol:

STOYBI
02/08/2007, 22:13
Αφου τις εφαγε στα @@ του.....

Τι τον πειραξε που εφυγε το κρανος ??? :confused:


:uplate:

ktm640lc4
02/08/2007, 22:15
Με Shoei τι μπουνιδια να παιξεις;;;;;;. Αν στο χτυπησει θα σκασεις.

Ή παιζει αν στο χτυπησει, να θολωσεις και να τον σπασεις στο ξυλο.

Με το arai καπως ετσι θα αντιδρουσα.



Mε το airoh που εχω και εγω δεν ξερω. Μαλλον ηταν το κουμπωμα λαθος βαλμενο τι να πω. ισως παιζει και οτι ειναι πιο μεγαλο απο το κεφαλι σου. Παντως μερικες φορες που το εχω τραβηξει κατα λαθος δεν εχει ανοιξει ποτε και εχει και το παλιο κλεισιμο, με το κλικ.

Βασικα παρε ενα μικροτερο κρανος.

kiriakost
02/08/2007, 22:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Αφου τις εφαγε στα @@ του.....

Τι τον πειραξε που εφυγε το κρανος ??? :confused:


:uplate:



Με έλιωσες λέμε !!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
02/08/2007, 22:31
Παλιότερα είχα δει ένα σκηνικό ενώ περίμενα στο φανάρι που δεν θα το ξεχάσω ποτέ !

Έρχεται δίπλα μου ένα αυτοκίνητο και δίπλα του ένα Άστρεα και φρέναραν απότομα.
Βγαίνει ο κουτής απο τ'αμάξι και κατεβαίνει κι ο παπάκιας απ'το μηχανάκι και ξεκίνησαν τα βρισίδια για κάτι που προφανώς παίχτηκε πιο πίσω.

Όλα έδειχναν πως πάει για μπουκέτα το πράγμα και ο έξυπνος ο παπάκιας θέλησε να κρατήσει το κράνος φορεμένο στο κεφάλι του έχοντας κάνει το τραγικό λάθος να αφήσει τη ζελατίνα ανοιχτή !

Δεν χρειάστηκε πολύ ώρα, πιάνει ο κουτάκιας το κράνος απ'το σαγόνι κι άρχισε με όλη του τη δύναμη να το παίζει μπρος-πίσω, δυο τρεις φορές τό'κανε κι ο παπάκιας έπεσε ζαλισμένος κάτω !

Σήμερα δεν μου ακούγεται και τόσο αστείο αλλά τότε προσπάθησα να βοηθήσω το παλικάρι να σηκωθεί ενώ έκλαιγα απ'τα γέλια κι όταν είχε ήδη φύγει ο κουτής γελάσαμε παρέα.

:lol: :lol:

Lupo
02/08/2007, 22:37
Καλό είναι να πάρεις ένα καινούργιο κράνος, τώρα, γιατί από τις τούμπες, μπορεί να χάλασε.







Και σβέλτα, για να είσαι έτοιμος για το επόμενο ντου.


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

AFTER
02/08/2007, 22:49
Για αυτο πρεπει παντα να παιρνεις κρανος:


Β-ARAI



:rotflmao:

STOYBI
02/08/2007, 23:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Για αυτο πρεπει παντα να παιρνεις κρανος:


Β-ARAI



:rotflmao:

Και να δοκιμαζεις αμα ειναι καλο... Να ζητας να σε αρχιζει ο καταστηματαρχης στα χαστουκια....

Και για να το σιγουρεψεις το θεμα ζητα του να σου ριξει μετα και ενα σουτ στα π@π@ρι@ για να δεις αν θα σου φυγει απο το κεφαλι η οχι !!!

Το εκαβ προσφορα του καταστηματος !!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Respect
02/08/2007, 23:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Παλιότερα είχα δει ένα σκηνικό ενώ περίμενα στο φανάρι που δεν θα το ξεχάσω ποτέ !

Έρχεται δίπλα μου ένα αυτοκίνητο και δίπλα του ένα Άστρεα και φρέναραν απότομα.
Βγαίνει ο κουτής απο τ'αμάξι και κατεβαίνει κι ο παπάκιας απ'το μηχανάκι και ξεκίνησαν τα βρισίδια για κάτι που προφανώς παίχτηκε πιο πίσω.

Όλα έδειχναν πως πάει για μπουκέτα το πράγμα και ο έξυπνος ο παπάκιας θέλησε να κρατήσει το κράνος φορεμένο στο κεφάλι του έχοντας κάνει το τραγικό λάθος να αφήσει τη ζελατίνα ανοιχτή !

Δεν χρειάστηκε πολύ ώρα, πιάνει ο κουτάκιας το κράνος απ'το σαγόνι κι άρχισε με όλη του τη δύναμη να το παίζει μπρος-πίσω, δυο τρεις φορές τό'κανε κι ο παπάκιας έπεσε ζαλισμένος κάτω !

Σήμερα δεν μου ακούγεται και τόσο αστείο αλλά τότε προσπάθησα να βοηθήσω το παλικάρι να σηκωθεί ενώ έκλαιγα απ'τα γέλια κι όταν είχε ήδη φύγει ο κουτής γελάσαμε παρέα.

:lol: :lol: Σε παρακαλώ μη.. :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

fantacid
03/08/2007, 00:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
, βεβαια δεν εφαρμοζει τελεια στο κεφαλι μου ειναι λιγο μεγαλυτερο.



ρε σεις το κρανος πρεπει να ειναι στο μεγεθος του κεφαλιου κ να εφαρμοζει οσο το δυνατο καλυτερα!

εαν ειναι μαγαλυτερο ή ειναι αλυτο παραμενει αχρηστο!

τωρα δε ξερω εαν θα επρεπε να ειχε βνει λη οχι με τα μπουκετα, αλλα λογικο μου φαινετε!






μπορει να τα εβαλες με καποιον νιντζα (http://katana.phpbbtest.com/) που να ξερει τη τεχνικη "βγαλε το κρανος με τα δυο δαχτυλα" !!!!!

:lol: :lol: :lol:

EVI
03/08/2007, 02:43
:rotflmao: ε οχι :rotflmao:

καλα ρε δε ξερεις οτι τα κρανη ανοιγουν ετσι ευκολα για να μπορεις να το πεταξεις στην μαπα του αλλου στα γρηγορα ? δλδ τι? θα του ελεγες μισο να βγαλω το κρανος μου να σου σπασω τα δοντια με την τεχνικη ανθρακονιμη φλεγομενη μπαλα? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:beer: :beer: μην παιζετε ξυλο ! καντε μπανια κανει ζεστη :beer:

T.R.E
03/08/2007, 03:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
Ειχα με ενα τσογλανο προηγουμενα στη γειτονια και πιαστηκαμε στα χερια, εγω μολις ειχα κατεβει απο την μηχανη και καθως σπροχνωμασταν με πουστηκο τροπο μου τραβηξε γονατια στα @@ μου,με το που την εφαγα ξοφαλτσα ευτυχως τον αρχιζω σε 4-5 δυνατα μπουνιδια με αποτελεσμα να πεσει κατω,μετα επενεβησαν καποιοι απο αυτοκινητα και μας χωρισαν,το θεμα το γραφω γιατι ενω ετυχε και φορουσα το κρανος γιατι οδηγουσα την μηχανη μου καθως αυτος οταν τις ετρωγε απλωσε τα χερια για να μην φαει και αλλες με απιστευτο τροπο ανοιξε το λουρακι του κρανους και πεταχτηκε κατι μετρα.
Δηλαδη αμα φαω τουμπα τι θα γινει το κρανος; αμα με 2ιο ψιλες φευγει ετσι, βεβαια δεν εφαρμοζει τελεια στο κεφαλι μου ειναι λιγο μεγαλυτερο.
Ειναι το κρανος της φωτογραφιας μου...

ΥΓ: εκτος αν με τα δαχτυλα του τραβηξε το λουρακι με τετοιο τροπο που ανοιξε,τελοςπαντων τις ευχαριστηθηκα γιατι τις του χρωστουσα τις τελευταιες μερες γιατι ειναι ο μεγαλυτερος τσογλαναρας που εχω δει ποτε.


Μην μου πεις οτι ηταν αυτος με το EVO?:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

OrEsTiS82
03/08/2007, 06:46
Δεν εφαρμοζει πολυ καλα το κρανος για αυτο εφυγε,δεν ειναι αυτος με το Evo,χθες τις εφαγε για 2 λογους, γιατι 1ον: μου γρατζουναει την μηχανη και 2ον ειχε καιρο να τις φαει και να παθει κατι απο μενα,με ειχε ξεχασει και το επαιξε την προηγουμενη μαγκας σε πολυ δικο μου ατομο,τις επομενες μερες ερχονται τα καλυτερα,δε μπορω να γραψω πολλα γιατι μας διαβαζουν πολλοι που δε πρεπει αλλα χθες κατα τις 3 το πρωι φωναξε περιπολικο εξω απο το σπιτι του. (γιατι τον ενοχλουσαν κατι γατες...LooooL!!!)


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Da.Vintage
03/08/2007, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
ΥΓ: εκτος αν με τα δαχτυλα του τραβηξε το λουρακι με τετοιο τροπο που ανοιξε,.

Ρε μήπως είναι νίντζα αυτός που πλακώθηκες?


Θα ξέρει η EVI...
:lol:

EVI
03/08/2007, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Ρε μήπως είναι νίντζα αυτός που πλακώθηκες?


Θα ξέρει η EVI...
:lol:


μαλλον θα ειναι αλλα δεν ειναι με μας ειναι με τους αλλους

τωρα δεν μπορω να σου πω αν εμεις ειμαστε οι αλλοι ειναι μυστικο των νιντζα αυτο :ninja:




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OrEsTiS82
03/08/2007, 15:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Titan
Ρε μήπως είναι νίντζα αυτός που πλακώθηκες?


Θα ξέρει η EVI...
:lol:

Για να τις τρωει απανωτά μετα την πουστιά που εκανε να με χτυπησει εκει που ειπαμε πιο πανω, και να απλωνει τα χερια σαν αδερφη στο κρανος μου μαλλον κουραδας ειναι και οχι Ninja.
Δεν το αφηνω εγω ετσι θα εχουμε και Β γυρω 100%, εχουμε τσακωθει και αλλες φορες παλαιοτερα.
στα τελευταια 2 χρονια 3-4 φορες αλλα τετοια μπουνιδια πρωτη φορα πεσανε! :)

OzZzZzY
03/08/2007, 17:14
με ποιον τσακωθηκες ρε συ??

marios8
03/08/2007, 18:15
Ρε για μπουνίδια μόνο UVEX .
Γερμανικό κράνος εγγυημένο.
Εχει και συνεργασια με την ΒΑΥΕΡ. (οι ασπιρίνες δώρο):winka:


98398

ktm640lc4
03/08/2007, 20:19
Μα καλα πως τα καταφερατε ετσι;

Συνηθως πεφτουν 2-3 μπουνιδια και μετα τιποτα. Εσεις θα ξαναπλακωθητε;;;;;

:look:

OrEsTiS82
03/08/2007, 21:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Μα καλα πως τα καταφερατε ετσι;

Συνηθως πεφτουν 2-3 μπουνιδια και μετα τιποτα. Εσεις θα ξαναπλακωθητε;;;;;

:look:

Ναι εγω θελω να ξαναπλακωθω παλι γιατι δε προλαβα να κανω αυτα που ηθελα μας χωρισανε περαστικοι απο αυτοκινητα.
Και γιατι ενω της εφαγε οταν μας χωρισανε εβριζε, αρα δεν εφαγε καλο ξυλο θελει και αλλες η μαπα του.
η μαλακια μου ηταν το οτι δεν εβγαλα απο την αρχη το κρανος να φαει μια κρανιά να του σπασω δοντια μυτη να τελειωνουμε, την επομενη θα εχει κρανια το Menu.
Επειδη ειναι μεγαλο τσογλανι σε φορείο θελω να τον δω.

SPORAKIAS
03/08/2007, 21:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
Ναι εγω θελω να ξαναπλακωθω παλι γιατι δε προλαβα να κανω αυτα που ηθελα μας χωρισανε περαστικοι απο αυτοκινητα.
Και γιατι ενω της εφαγε οταν μας χωρισανε εβριζε, αρα δεν εφαγε καλο ξυλο θελει και αλλες η μαπα του.
η μαλακια μου ηταν το οτι δεν εβγαλα απο την αρχη το κρανος να φαει μια κρανιά να του σπασω δοντια μυτη να τελειωνουμε, την επομενη θα εχει κρανια το Menu.
Επειδη ειναι μεγαλο τσογλανι σε φορείο θελω να τον δω.

κουτουλιδια φιλε....:evil:

εγγυηση...:smokin:

:lol: :cool: :lol:

kiriakost
04/08/2007, 00:27
Εγω λεω να κλωσήσεις το αυγουλάκι σου , και να ευχαριστήσεις το θεό , που δεν έπεσες σε κανένα παρανοϊκό , που θα πετούσε καμιά λάμα , και τότε θα έχανες το φως σου .

Γράψε με στα τέτοια σου ,
απλά βαλέ και την επιλογή να κάνεις ειρήνη , με τον εαυτό σου ,
διότι να κάνεις καλά τον κάθε φιόγκο , είναι αδύνατο .

Φιλικά πάντα . Κυριάκος .
( Εγω προτιμώ την ειρήνη , ακόμα και εάν είμαι γνώστης πολεμικών τεχνών) Kyokushinkai.

AFTER
04/08/2007, 00:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
γνώστης πολεμικών τεχνών) Kyokushinkai.


Ποσες πολεμικες τεχνες εχουν πια?
Σαν τους διαλεκτους στην Ιταλια ειναι

Τιποτα δεν συναγωνιζεται το Ελληνικο..........VARATE!!!!

:rotflmao:

EVI
04/08/2007, 01:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Ποσες πολεμικες τεχνες εχουν πια?
Σαν τους διαλεκτους στην Ιταλια ειναι

Τιποτα δεν συναγωνιζεται το Ελληνικο..........VARATE!!!!

:rotflmao:

savoyrogamoksylo φιλτατε ειναι η επιστημονικη ορολογια των ελληνων νιντζα

:ninja: :ninja: :ninja: :ninja:

OrEsTiS82
04/08/2007, 07:02
Απο οτι μου ειπαν χθες βραδι τωρα το παιζει φοβισμενος και θυμα και ετσι, απο την μια εκανε τον μαγκα με πουστια και οταν εφαγε τις μαπες την ειδε ξαφνικα και καλα κακομοιρης,απο την μια πλευρα του προσωπου απο οτι μου ειπε δικο μου ατομο τον εχω κανει χαλια,πολυ το χαρηκα οταν μου το ειπε ενας φιλος μου.
Οσο για καποιον που ειπε οτι να προσεχω μη τυχω σε κανεναν που εχει μαχαιρι σε πληροφορω οτι εχω πολυ καλυτερα "πραγματα" απο μαχαιρι.

ΥΓ: Προχθες πριν τον πιασω εγω απειλουσε ενα φιλο μου οτι θα τον χτυπησει με φτυάρι,μιλαμε για μεγαλο τσογλανι (και δεν ειναι μικρος σε ηλικια).

kiriakost
04/08/2007, 08:39
Τελος πάντων φίλε ... εδώ είναι φόρουμ !! με χιλιάδες άτομα ως συμφορουμίτες , και ίσως ακόμα , και παιδιά που ανήκουν σε σώματα του κρατικού τομέα !!!!!! ( Με πιάνεις ?? )

Οκ, σε ακούσαμε , τα είπες , ξεθύμανες , τώρα τα υπόλοιπα είναι προσωπικό σου θέμα .
Και καλό θα ήταν , πλέων να σιωπήσεις .

Σου εύχομαι από καρδιάς , στην όποια μάχη του δρόμου να βγεις νικητής !!

Σου εύχομαι από καρδιάς , να μην βρεθείς πρόσωπο με εισαγγελέα ,
για να δικαιολογήσεις την νίκη σου .... Εκεί !! , και του Ράμπο το πουλί να έχεις , θα βγεις ηττημένος .


Ελπίζω να κατάλαβες , πόσο σοβαρές είναι οι ανεπιθύμητες συνέπειες , όταν κάνουμε τον ταρζάν ,
έτσι ώστε να δράς με σύνεση , γενικότερα στην ζωή σου .

Το 1940 , οι Έλληνες έπαιρναν τα όπλα των Γερμανων , και τους καθαρίζανε !!
1000 φορές να είσαι άοπλος , σε μανούρες .. αυτό είναι το μάθημα , από το παραπάνω .

Δεν ξαναγράφω τίποτα σε αυτό το θέμα , όποιος κατάλαβε !! ΚΑΤΑΛΑΒΕ ! . :)

OrEsTiS82
04/08/2007, 08:41
Ετσι! ωραιος!
thanx!

ΥΓ: εγω αοπλος ειμαι στους τσακωμους, ξερεις πολυ καλα ομως οτι η μισή Ελλαδα στο αυτοκινητο κουβαλαει απο λοστους,κατσαβιδια μισου μετρου,μαχαιρια και οτι αλλο μπορεις να φανταστεις για αυτοαμυνα.
:beer: :beer: :beer:

ktmboy
04/08/2007, 22:30
Gia na soy skasei ksafnika klwtsia sta arx... to ekane gia na se aifnidiasei epidi mallon ton eixes,pantos de nomizo na stin ksana pi giati fantasoy na xtipas kapoion se ekeino to simeio kai ksafnika anti na ligisi kai na pesei kato na sou arxizei sunexomenes mpounies sta moutra,

de nomizo na se ksanapiraksi meta apo aytp. afoy den se erikse kato me klotsia sta tetoia tha leei aujtos de katalabeni tipota eimai xamenos apo xeri

liakaros
05/08/2007, 23:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktmboy
Gia na soy skasei ksafnika klwtsia sta arx... to ekane gia na se aifnidiasei epidi mallon ton eixes,pantos de nomizo na stin ksana pi giati fantasoy na xtipas kapoion se ekeino to simeio kai ksafnika anti na ligisi kai na pesei kato na sou arxizei sunexomenes mpounies sta moutra,

de nomizo na se ksanapiraksi meta apo aytp. afoy den se erikse kato me klotsia sta tetoia tha leei aujtos de katalabeni tipota eimai xamenos apo xeri

Ναι ετσι, δινε του και συ αερα να παει να τον αρχισει ξανα... :a38:

xtrm600
06/08/2007, 00:00
Orestis στον επόμενο γύρο δοκίμασε και κλωτσίδια με Sidi και πες μας ρε φίλε plz γιατί νομίζω οτι μου ξεκολλάει το Velcro στις δεξιές στροφες

kiriakost
06/08/2007, 00:11
Να υποθέσω ότι .. this topic :a3: λόγο εξαντλήσεως του θέματος .

Άιντε , πάμε για άλλα .. :)

DAIMOND
05/09/2007, 17:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
φτου !!....με προβληματισες τωρα....

παω να αρχισω στα μπινελικια κανα περαστικο φορωντας το κρανος για να διαπιστωσω κατα ποσο ειναι μπουνιδι-proof...


υγ. θα βαλω και υποσιαγωνο για τα απερκατ... ΤΡΟΜΕΡΟ ΣΧΟΛΕΙΟ:rotflmao:

OrEsTiS82
05/09/2007, 19:05
looooooooooool !
:beer: :beer: :beer:

Nikker
05/09/2007, 19:42
Οι πιθανότητες να παίξεις φάπες είναι τριπλάσιες απο τις πιθανότητες να φας τούμπα.

Εσύ δεν θέλεις...κράνος, σιδερογροθιές θέλεις.

Σοβαρά τώρα, θέλει να είναι αρκετά σφιχτό το κράνος. Σε περίπτωση τούμπας μπορεί να βγαίνει. Άμα το είχες δέσει καλύτερα δεν θα είχε βγει.

Πάλι καλά που του πρόλαβες 5-6 γιατί ο πόνος στα @@ μετά απο λίγο έρχεται και σου κόβεται η ανάσα.

liakaros
05/09/2007, 20:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikker


Πάλι καλά που του πρόλαβες 5-6 γιατί ο πόνος στα @@ μετά απο λίγο έρχεται και σου κόβεται η ανάσα.

Δε μου λες ρε συ...

Τα ματια γιατι σου πεταγοντε εξω:eyepop: απο τον πονο η απο την ασφυξια:confused: :confused:

devil's animal
06/09/2007, 00:30
:a014: :a014: :a014: :a014: :a014:

lampros_fazer
06/09/2007, 00:41
Ρε καλά του έκανες του πουσταρά..Σκίστονε λέμε..τον ξέρω κ γω τι @@δι είναι..

Αλλά είδες να μην έχεις κράνος με double ring κούμπωμα..; :winka: :lol:

Αρχικά δημιουργήθηκε από xtrm600
Orestis στον επόμενο γύρο δοκίμασε και κλωτσίδια με Sidi και πες μας ρε φίλε plz γιατί νομίζω οτι μου ξεκολλάει το Velcro στις δεξιές στροφες
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

Draculas-GR
06/09/2007, 03:55
Αλλά είδες να μην έχεις κράνος με double ring κούμπωμα..;

Βασικά.. η απορία μου απο την αρχή αυτή είναι.. (αν και τώρα αναφέρθηκε)
Τελικά το κούμπωμα στο κράνος είναι με κουμπάκι? (ξέρετε.. κλικ-κλακ το άνοιξες..)
ή με double ring, χωρίς κανένα μηχανισμό? (απο αυτό που περνάς το λουρί μέσα απο τους 2 κρίκους?

DUKASII
06/09/2007, 09:15
εγω το airoh που το χω δοκίμάσει στο σούνιο με τούμπα και βρηκε κατω ..τα λεφτα του τα εβγαλε και δε βγήκε απο το κεφάλι μου.και γενικα και εξω τα εχουνε για καλα κρανη.


τωρα αν δε σου κανει η δε το δένεις καλα εχεις προβλημα σε περιπτωση που τη φας τη τουμπα σου....

τωρα για μπουνιες δε ξερω..αλλα καλυτερα να το βγαζεις οταν παιζεις ξυλο. μπορει καποιος που ξερει να σου σπασει τον αυχενα για πλακα.

stradas
06/09/2007, 09:18
Ρε τι γινεται στον κοσμο...

idi
06/09/2007, 09:32
δε διαβασα τα σχολια σας αλλα για το θεμα του κρανους θα πω οτι γιαυτο οι "καλες" μαρκες εχουν ΜΟΝΟ double D δεσιμο στα λουρακια....

Gandalf dr685sm
06/09/2007, 09:37
Λοιπόν έχω λυσσάξει στο γέλιο.... έχω λιώσει λέμε...

Εκτινασόμενα κράνη, κράνη με δώρο ασπιρίνες για καυγά, κράνη για γεννητικά όργανα, Κράνη που ζαλίζουν αυτούς που τα φοράνε , μπουνιά-resistant υποσιάγωνο...

Δακρύζω απο τα γέλια λέμε:bigcry: :rotflmao:

Φίλε Orestis82....

Είναι να μην σου κάτσει. Μαγκιές στον δρόμο ποτέ δεν ξέρεις που μπορεί να καταλήξουν. Μπορεί να τις φάει και μετά να πάει σπίτι, να βγεί με διμούτσουνη και ενα βράδυ που θα παρκάρεις να σε κάνει Ελβετική γραβιέρα.

Χίλιες φορές ακόμα και να σου έχει γρατζουνίσει την μηχανή και εισαι στα κόκκινα, (άκρως κατανοητό) αν δεν σου επιτεθεί πρώτος , παίρνεις τηλέφωνο αστυνομία και του κόβεται η μαγκιά αμέσως... έρχονται... πας κάνεις μύνηση και αγωγή για αποζημίωση και αντί για την πρόσκαιρη ικανοποίηση της μπουνιάς, αντί να βάψεις την μηχανή με τα λεφτά που θα πάρεις, την περνάς όλη ανθρακόνημα και αυτός δεν σου ξαναμιλάει για να μην σου πληρώνει και τα ελαστικά μετά.

Αν τώρα σου επιτεθεί , τον ξαπλώνεις αλλά φροντίζεις να έχεις μάρτυρα κοντά καθώς έδρασες σε αυτοάμυνα. Αμέσως μετά πάλι καλείς αστυνομία να καταγραφεί το περιστατικό (για τυχόν μετέπειτα αντιδράσεις που μπορεί να έχει ο παπάρας) και κάνεις και πάλι μύνηση για εξύβριση και επίθεση.

Έχε υπόψη σου οτι αν σου έχει κάνει μύνηση αυτός, εσύ δεν θα το γνωρίζεις μέχρι να σου έρθει κλήση απο δικαστήριο , επί ξυλοδαρμού.

Όσο για αυτο που σου είπε ο Kyriakos , έχει απόλυτο δίκιο... σε ενα δημόσιο χώρο ποτέ δεν γνωρίζεις ποιός διαβάζει. Καλύτερα να μην "ανοίγεσαι" τόσο πολύ.



Υ.Γ. Το Airoh θα το αλλάξεις τώρα;... ή θα το κρατήσεις για περαιτέρω "δοκιμές";....:lol: :lol:


Gandalf

OrEsTiS82
12/09/2007, 14:22
Ειχα μαρτυρες την ωρα της επιθεσης, οσο για την Αστυνομια ειχα παει 2 φορες στο τμημα,ειχα παει και στον διοικητη και μου λεει αμα δεν εχεις μαρτυρες δεν μπορω να του κανω τιποτα,ε τελικα οπως διαβασες πιαστηκαμε στα χερια και απο τοτε μου εκανε μια τελευταια γρατζουνια στο φτερο (επειδη περασε καποιος και του εριξε κατι στο σπιτι μεσα και εκανε μπαμ).
Απο τοτε εβαλα συρματοπλεγματα δεν μπορεσε να πειραξει ξανα το μηχανακι.
Τον εχω δει 2-3 φορες στο δρομο αλλα δεν τον βριζω πλεον γιατι θελω να αλλαξω τα πλαστικα οποτε μην τα αλλαξω παλι αδικα... :)
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΗΝΥΣΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ, ΑΥΤΟΣ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ,ΘΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ, ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΑΤΕΥΣΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΚΩΣΗ ΔΕΞΙΟΥ ΟΡΧΥ, ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑΤΡΕ ΓΡΑΨΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΙΜΑΤΑ,ΞΗΓΗΘΗΚΕ ΓΑΜΩ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΗΤΑΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ!

λοοοολ

fantacid
12/09/2007, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
ΞΗΓΗΘΗΚΕ ΓΑΜΩ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΗΤΑΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ!

λοοοολ


πως το τσεκαρες με ενα @???



:lol: :lol: :lol: :lol:

Nikker
12/09/2007, 20:57
Έχε υπόψην σου, πως άμα χάσεις και τα δυό σου @@ πρέπει να πουλήσεις το Husqvarna και να πάρεις Γιαπωνέζικο.

Γιατί ο Ευρωπαίος θέλει @@.

Όχι σαν τις σαβούρες...

OrEsTiS82
12/09/2007, 23:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
πως το τσεκαρες με ενα @???



:lol: :lol: :lol: :lol:


LooooooooooL! Εγινα Μονάρχης τι να κανουμε...

Nikker
13/09/2007, 14:17
Εσύ ήσουνα ο αλητήριος που πήγαινε driftαριστός ανάμεσα στην κίνηση σήμερα?Προς Ομόνοια πλευρά Πέμπτη μεσημέρι?

OrEsTiS82
13/09/2007, 14:19
Καλα ρε αφου με ειδες γιατι δε με σταματησες να τα πουμε;

Akatanomastos
18/09/2007, 02:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82

ΓΝΩΜΑΤΕΥΣΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΚΩΣΗ ΔΕΞΙΟΥ ΟΡΧΥ,


man, den ksero ti tha ginei me tin istoria, alla gomena apo do mesa, den paizei pleon na bgaleis..
me ena arxidi den pas pouthena

:lol: :lol: :lol:

paranoid
18/09/2007, 13:02
Καλά που δεν φώναξες την αστυνομία..
Έτσι όπως θα είσουνα με το κράνος να βαράς κόσμο θα σε περνούσαν για διαδηλωσάκια του ΚΚΕ και θα σε κλείναν μέσα....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OrEsTiS82
20/09/2007, 04:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
man, den ksero ti tha ginei me tin istoria, alla gomena apo do mesa, den paizei pleon na bgaleis..
me ena arxidi den pas pouthena

:lol: :lol: :lol:



Oχι ρε να μην ανησυχουν οι θαυμαστριες μια χαρα γ......Ω, εκανα τεστ μετα απο 2-3 μερες με την γκομενα μου! λοοοοοοολ!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


105072

Vourkoufales
23/06/2011, 07:23
Που ναι τα χρόνια αυτά...? :a022:

nikos_abel
23/06/2011, 07:46
ΔΝΤ times my friend, ΔΝΤ.....



Κάτι τέτοια διάβαζα εδώ και έγινα μέλος.....



Νοσταλγία...

GIXXERAKIAS
23/06/2011, 07:58
Epic το θρεντ (mlk vourk δεν το ειχα δει θενκς):rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

cosgili
23/06/2011, 08:25
ΤΥΜΒΩΡΥΧΟΙ :bigcry: :bigcry: :bigcry:

nikos_abel
23/06/2011, 08:28
Και να σκεφτείτε πόσα έχουν ξεφύγει τελείως και έχουν σβηστεί....


Έχω προλάβει κάποια, έχω συμμετάσχει σε άλλα, και ποιος ξέρει ποσά ακόμα υπάρχουν....



Και πόσα μέλη δεν έχουν εμφανιστεί....


:sad:

PortisHead
23/06/2011, 08:31
Εγω θελω αν μπορει καποιος να βρει τα post ενος τυπου με FZR600 απο Θεσσ/νικη , που ανεβαζε videakia , και προκαλουσε τους παντες , οτι τους "ειχε".

:lol:

Julius
23/06/2011, 09:12
Δεν σβήνεται τίποτα, απλά μεταφέρετε σε χώρο που δεν είναι ορατός από τον κόσμο. Αυτό συμβαίνει μόνο όταν ξεφύγουνε οι συμμετέχοντες και αρχίζουν μπινελίκια κλπ
Σε νορμάλ καταστάσεις παραμένουν στην θέση τους.

Μια ιδέα θα ήταν να φτιάχναμε μια ενότητα “Epic threads”

nikos_abel
23/06/2011, 10:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Δεν σβήνεται τίποτα, απλά μεταφέρετε σε χώρο που δεν είναι ορατός από τον κόσμο. ..


Δηλαδή κάπου εδώ έτσι;

nikos_abel
23/06/2011, 10:54
Δηλαδή κάπου εδώ έτσι;


229861

Julius
23/06/2011, 11:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos_abel
Δηλαδή κάπου εδώ έτσι;



:a013:

OldMan
23/06/2011, 11:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Μια ιδέα θα ήταν να φτιάχναμε μια ενότητα “Epic threads”
Εδώ το πέταξες Bro και σάλταρε ο VANDAS ..??? :look:

dmf
23/06/2011, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Εγω θελω αν μπορει καποιος να βρει τα post ενος τυπου με FZR600 απο Θεσσ/νικη , που ανεβαζε videakia , και προκαλουσε τους παντες , οτι τους "ειχε".

:lol:

για αυτα λες μαλλον
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=32539
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=33498
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=45756

PortisHead
23/06/2011, 12:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από dmf
για αυτα λες μαλλον
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=32539
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=33498
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=45756

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:beer:

nikos force
23/06/2011, 20:25
ο χαρακτηρισμος επικ , ειναι πολυ λιγος