PDA

View Full Version : ΓΚΟΜΕΝΑΚΙ+ΜΥΝΗΜΑ+ΤΑΙ=ΕΥΤΥΧΙΑ



alximistis
04/08/2007, 02:58
Όχι δεν χάζεψα. Ακόμα δηλαδή. Απλώς όταν σου σκάνε κάποια πράγματα μαζί έστω και ασήμαντα ή μικρά νιώθεις πολύ χαρούμενος. Ειδικά όταν είσαι στην αποθεραπεία από ατύχημα.
Σάββατο ξημερώματα γύρω στις 00.30 πηγαίνω αργά μπατάροντας μία δεξιά και μία αριστερά στη δουλειά μου.
Ξαφνικά λοιπόν χτυπάει κινητό. Μήνυμα λέω φτου γαμώτο δουλειά είναι.
Κοιτάω κινητό και βλέπω:

ΤΑΙ. Τι θέλει ο τρελλός τέτοια ώρα;
Και διαβάζω ότι να τώρα έτσι σε σκέφτηκα παλιοκουλάδι που έχεις βγάλει και τα σίδερα κάπως έτσι περαστικά.
Αναπάντεχο και καλό να σε σκέφτονται έτσι χωρίς λόγο. Κι εκεί που πάω να απαντήσω...
μοτοσικλέτα τσοπεροειδή με περνά. Ο τύπος φωνάζει "θα περάσει θα περάσει" γυρνάω χαμογελώ και πίσω του είναι τύπισα μελαχρινή ωραίο σώμα η οποία επίσης χαμογελά (δυστυχώς ξεκράνωτοι και οι δύο) αλλά το τζιν της ίσα που σταματάει πάνω από... ξέρετε από που.
Και σε μία ακίνηση απίστευτης αθωώτητας και συγχρόνως πρόκλησης βάζει το χέρι της ππάνω ακριβώς από το τελευταίο σημείο του τζιν.

ΟΚ θα με πείτε τρελλό ξεμωραμένο ότι τα έχασα αλλά όντας μέσα στην άδεια Αθήνα με τον πολύ λίγο κόμσο να κινειται και ενώ πηγαίνω κουτσά-στραβά στη δουλειά, η εικόνα που είδα σε συνδυασμό με το μήνυμα που έλαβα από τον Τάι που διακοπεύει κι αυτά έγιναν την ίδια στιγμή, δεν ξέρω μου έκαναν κάτι. Και μου έφτιαξαν απίστευτα το βράδυ!!!

Κι επειδή ξέρω ότι γελάτε χέστηκα και ΝΑ! Αϋγουστος είναι δεν θα πάω διακοπές κι έχω το δικαίωμα να φερθώ... καλοκαιρινά. Κοροϊδέψτε όσο θέλετε. :)

marulis
04/08/2007, 03:09
Να έβλεπα και εγώ το γκμνκ και ας με λεγαν τρελό.
:winka:

Καλημέρα
:sun: :sun:

Ξέρω ξέρω σπαμαρω
:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

Band(age)it
04/08/2007, 03:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
Να έβλεπα και εγώ το γκμνκ και ας με λεγαν τρελό.
:winka:

Καλημέρα
:sun: :sun:

Ξέρω ξέρω σπαμαρω
:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:


Τρελα ειναι που καθεσαι και χαζευεις εδω τετοια ωρα...
τρελα ειναι που βαριεμαι σε σημειο βαρεμαρας και θελω να βγω εξω αλλα ολοι κοιμουνται τον υπνο του δικαιου...
Καλημερα κι απο μεναΝΕ

lamoun
04/08/2007, 03:22
Είναι κάτι στιγμές, που πράγματα απλά, μπορούν να ζωγραφίσουν ένα χαμόγελο στο πρόσωπό σου.
Ένα μήνυμα απο ένα φίλο, έτσι για να πεί ένα γεια, ένα "αθώο" χαμόγελο απο μια κοπέλα..

κατα τα άλλα είναι όπως τα λέει ο Band(age)it:
Τρελα ειναι που καθεσαι και χαζευεις εδω τετοια ωρα...

περαστικά. :)

Band(age)it
04/08/2007, 03:32
Πειναει κανεις? :p Παμε "εκδρομη" σε κανα εβερεστ? :) :) :) :) :)

lamoun
04/08/2007, 03:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Band(age)it
Πειναει κανεις? :p Παμε "εκδρομη" σε κανα εβερεστ? :) :) :) :) :)


:rotflmao: :rotflmao:

δε τη παλεύεις τέτοια ώρα έ;

ronin1
04/08/2007, 10:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από lamoun
Είναι κάτι στιγμές, που πράγματα απλά, μπορούν να ζωγραφίσουν ένα χαμόγελο στο πρόσωπό σου.
Ένα μήνυμα απο ένα φίλο, έτσι για να πεί ένα γεια, ένα "αθώο" χαμόγελο απο μια κοπέλα..

κατα τα άλλα είναι όπως τα λέει ο Band(age)it:
Τρελα ειναι που καθεσαι και χαζευεις εδω τετοια ωρα...

περαστικά. :)


ακριβώς..ισως τελικα η ευτυχια κρυβεται πισω απο καποιες απλες καθημερινες στιγμες...κ μεις

πολλες φορες την ψαχνουμε αλλου..

να μαστε καλα ..παντα ορθιοι..:beer:

airamhag
04/08/2007, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από ronin1
ακριβώς..ισως τελικα η ευτυχια κρυβεται πισω απο καποιες απλες καθημερινες στιγμες...κ μεις

πολλες φορες την ψαχνουμε αλλου..

να μαστε καλα ..παντα ορθιοι..:beer:

φυσικα :smilea:


:beer: :beer: :beer: :beer:

συχνα μου ερχεται στο μυαλο το τραγουδι που λεει ..

"η ευτυχια ειναι αυτο που περιμενουμε να ρθει ...":smilea:

afrotwin
04/08/2007, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Όχι δεν χάζεψα. Ακόμα δηλαδή. Απλώς όταν σου σκάνε κάποια πράγματα μαζί έστω και ασήμαντα ή μικρά νιώθεις πολύ χαρούμενος. Ειδικά όταν είσαι στην αποθεραπεία από ατύχημα.
Σάββατο ξημερώματα γύρω στις 00.30 πηγαίνω αργά μπατάροντας μία δεξιά και μία αριστερά στη δουλειά μου.
Ξαφνικά λοιπόν χτυπάει κινητό. Μήνυμα λέω φτου γαμώτο δουλειά είναι.
Κοιτάω κινητό και βλέπω:

ΤΑΙ. Τι θέλει ο τρελλός τέτοια ώρα;
Και διαβάζω ότι να τώρα έτσι σε σκέφτηκα παλιοκουλάδι που έχεις βγάλει και τα σίδερα κάπως έτσι περαστικά.
Αναπάντεχο και καλό να σε σκέφτονται έτσι χωρίς λόγο. Κι εκεί που πάω να απαντήσω...
μοτοσικλέτα τσοπεροειδή με περνά. Ο τύπος φωνάζει "θα περάσει θα περάσει" γυρνάω χαμογελώ και πίσω του είναι τύπισα μελαχρινή ωραίο σώμα η οποία επίσης χαμογελά (δυστυχώς ξεκράνωτοι και οι δύο) αλλά το τζιν της ίσα που σταματάει πάνω από... ξέρετε από που.
Και σε μία ακίνηση απίστευτης αθωώτητας και συγχρόνως πρόκλησης βάζει το χέρι της ππάνω ακριβώς από το τελευταίο σημείο του τζιν.

ΟΚ θα με πείτε τρελλό ξεμωραμένο ότι τα έχασα αλλά όντας μέσα στην άδεια Αθήνα με τον πολύ λίγο κόμσο να κινειται και ενώ πηγαίνω κουτσά-στραβά στη δουλειά, η εικόνα που είδα σε συνδυασμό με το μήνυμα που έλαβα από τον Τάι που διακοπεύει κι αυτά έγιναν την ίδια στιγμή, δεν ξέρω μου έκαναν κάτι. Και μου έφτιαξαν απίστευτα το βράδυ!!!

Κι επειδή ξέρω ότι γελάτε χέστηκα και ΝΑ! Αϋγουστος είναι δεν θα πάω διακοπές κι έχω το δικαίωμα να φερθώ... καλοκαιρινά. Κοροϊδέψτε όσο θέλετε. :)


:a22: :a22: :a22: :a22: :a22:

anf125
04/08/2007, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
μοτοσικλέτα τσοπεροειδή με περνά.

Εγώ θα ξενέρωνα πάντως. Choppers suck! :yuck:

Περαστικά πάντως και προχοχή στους δρόμους (όλα τα αντικείμενα όχι μόνο τα αιθέρια) :wave2:

The_TROOPER
04/08/2007, 16:34
επρεπε να ήτανε πανω σε κανενα gsxr..εκει να εβλεπες χαρα

Nikoskazer2000
05/08/2007, 00:14
:sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun:
Στέλιο!
:smilea: :smilea: :smilea: :smilea: :smilea:

gcrook
05/08/2007, 01:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
:sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun: :sun:
Στέλιο!
:smilea: :smilea: :smilea: :smilea: :smilea:

..ο ηλιος καιει για μας τους γκει;:look:

Nikoskazer2000
05/08/2007, 02:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
..ο ηλιος καιει για μας τους γκει;:look:

:rolleyes:

alximistis
05/08/2007, 05:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
..ο ηλιος καιει για μας τους γκει;:look:


Αν δεν το γυρίσεις στο... θέμα σου και στα... δικά σου δεν γίνεται. Θα σκάσεις!!! :D

sotpag
05/08/2007, 08:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Αν δεν το γυρίσεις στο... θέμα σου και στα... δικά σου δεν γίνεται. Θα σκάσεις!!! :D




ετσι ειναι αυτα, ο καθενας στο θεμα του.....


και εσυ για το μηνυμα του Tai ηθελες να μας πεις αλλα στο γκομενακι κατεληξες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ελαβα και εγω το αναλογο μηνυμα αλλα δεν ειδα το γκομενακι και δεν ειπα κουβεντα :D