PDA

View Full Version : no comments.........



fasma
06/08/2007, 19:07
http://youtube.com/watch?v=tB8Z4T_tG4w

:eek: :eek: :eek: :eek:

AFTER
06/08/2007, 19:21
1000η φορα που μπαινει, και 100η φορα που θα το πω

Αν δεν τον εχουν στησει στο αποσπασμα ακομα, τοτε ειναι αξιοι της τυχης τους

Respect
06/08/2007, 20:34
Νόμιζα πως τα είχα δει όλα αλλά αυτό ξεπερνά κάθε φαντασία!!!!! :mad: :mad: :mad:

STOYBI
06/08/2007, 20:37
:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:

ktm640lc4
06/08/2007, 20:37
Το εχω δει ισα με 1000 φορες αλλα δεν νομιζω οτι θα τον στησουν στο αποσπασμα.

Δεν νομιζω οτι εγινε κατι δηλαδη με τον τυπο. Κυκλοφορει κανονικα. Βαρδα μην τον πετυχουμε καμια φορα στην αττικη οδο.

Τον ηπιαμε.

fantacid
06/08/2007, 22:56
ποσους σκότωσες σημερα μπαμπα?


:confused:

zoropatra
06/08/2007, 23:07
εχω φιλο που δουλευει στην περιμετρικη εδω στην πατρα και ειναι στο γραφειο που εχει τις οθωνες,
μου εδειξε μια μερα απο το κινητο του βιντεακια απο την περιμετρικη,τι τουτου που πηγενουν αντιθετο ρευμα-τι παπακια που τρακαρουν μεταξυ τους μεσα στο τουνελ-καποιοι αλλοι που κοιμονται στο τιμονι και πεφτουν πανω στα διαχοριστικα....και πολλα αλλα.....

μια μερα θα του τα ζητησω μηπως μου τα δωσει......:beer: :beer:

power hornet
06/08/2007, 23:50
βρε παιδια τι εκανε ο φονιας:a023: καλα αυτον πρεπει να τον εκτελεσουν.

AFTER
06/08/2007, 23:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra
εχω φιλο που δουλευει στην περιμετρικη εδω στην πατρα και ειναι στο γραφειο που εχει τις οθωνες,
μου εδειξε μια μερα απο το κινητο του βιντεακια απο την περιμετρικη,τι τουτου που πηγενουν αντιθετο ρευμα-τι παπακια που τρακαρουν μεταξυ τους μεσα στο τουνελ-καποιοι αλλοι που κοιμονται στο τιμονι και πεφτουν πανω στα διαχοριστικα....και πολλα αλλα.....

μια μερα θα του τα ζητησω μηπως μου τα δωσει......:beer: :beer:


Eιχα βαλει καποιο λινκ με διαφορα που εχουν συμβει, σε αναλογους δρομους

Το τι γινεται καθε μερα ειναι απεριγραφτο
Κανονικα θα επρεπε να κυκλοφορουμε ολοι με δικανα και να στελναμε στο νεκροταφειο ατομα, πριν μας στειλουν εμας

ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΕΜΟ!!!!
:uplate:

apav
07/08/2007, 16:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra
εχω φιλο που δουλευει στην περιμετρικη εδω στην πατρα και ειναι στο γραφειο που εχει τις οθωνες,
μου εδειξε μια μερα απο το κινητο του βιντεακια απο την περιμετρικη,τι τουτου που πηγενουν αντιθετο ρευμα-τι παπακια που τρακαρουν μεταξυ τους μεσα στο τουνελ-καποιοι αλλοι που κοιμονται στο τιμονι και πεφτουν πανω στα διαχοριστικα....και πολλα αλλα.....

μια μερα θα του τα ζητησω μηπως μου τα δωσει......:beer: :beer:

Τα έδειξε στο SuperB πριν 2-3 εβδομάδες. :wave2:

Maira
07/08/2007, 16:50
Εγώ πρώτη φορά το βλέπω!!!!



πόσο Μ@Λ@ΚΑΣ μπορεί να είναι ένας άνθρωπος?????




Αττική όδο??????


Αυτοί θέλουν εκτέλεση στεγνά!!!!



:a016: :a016: :a016:

Stelth
07/08/2007, 17:35
Το Έχω Δει Αρκετές Φορές.
Ο Τύπος Θέλει :a016: Είναι Δεδομένο.
Αλλά.............Γίναμε Παγκοσμίως Ξεφτίλα

costas81
07/08/2007, 17:39
εχει ξαναμπει αλλες 10 φορες...αλλά και πάλι οταν το βλέπεις νευριάζεις!


:evil: :evil: :evil: :evil:

apav
07/08/2007, 20:09
Που να το δεις και live! :rotflmao:

Περιμετρική (Πατρινός όρος :eek: ) και η είσοδος/έξοδος Οβρυάς έχει "εκτιμηθεί" πάρα πολλές φορές! Το κορυφαίο έχει γίνει με γιαγιά που από αυτή την είσοδο, έφτασε ανάποδα σχεδόν μέχρι την είσοδο στα διόδια όπου και "έπεσε" πάνω σε ένα Rallye. Το φορτηγάκι του Κέντρου Ελέγχου την πρόλαβε σε εκείνο το σημείο. Σχόλιο γιαγιάς για το ατύχημα: "Μα πήγαινα αργά και δεξιά!" :bigcry:

sergiosm
07/08/2007, 20:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από apav
Το κορυφαίο έχει γίνει με γιαγιά που από αυτή την είσοδο, έφτασε ανάποδα σχεδόν μέχρι την είσοδο στα διόδια όπου και "έπεσε" πάνω σε ένα Rallye.
Σχόλιο γιαγιάς για το ατύχημα: "Μα πήγαινα αργά και δεξιά!" :bigcry:

Με τη διαφορά ότι όταν πας στο αντίθετο ρεύμα το "δεξία" είναι "αριστερά" :eyepop: :eyepop:

hercul
07/08/2007, 20:56
Oxι ρεεεεε !!!
Δεν το είχα ξαναδεί !!!! :hypnotize :hypnotize :hypnotize :hypnotize

Θεέ μου τι μπορεί να σου συμβεί !!!

Εκτέλεση στα 2 μέτρα θέλει αυτός!!!

Respect
07/08/2007, 23:25
Μια και πιάσαμε τα της Πάτρας, ρε παιδιά άλλα δύο σημεία που πετυχαίνω συνεχώς κόσμο να πηγαίνει ανάποδα, είναι στο "κόμβο" που πάμε μετά το νοσοκομείο του Ρίου προς Αγ. Βασίλειο - προβλήτα, και αντίστροφα από την άλλη μεριά από προβλήτα προς διόδια ή νοσοκομείο..(!)
Το 2ο είναι στη "πλατεία" κάτω στη προβλήτα του Ρίου όπου πολύς κόσμος πάει ανάποδα μπαίνοντας στο κόμβο από τη πιάτσα με τα τaxι!!

Μιλάμε για τυφλά σημεία, από εκείνα που όταν σου κάτσει.. απλά το(ν) πίνεις!!

To κορυφαίο όμως έγινε τη παρασκευή που πέρασε κατά τις 16:00:

Πηγαίνοντας προς Αγ.Βασίλειο, με το που περνάμε το κόμβο του παν. νοσοκομείου κάτω από τη γέφυρα και στρίβουμε δεξιά υπάρχει μία καντίνα στα 200μ. ακριβώς απέναντι από το μονόδρομο που έρχεται απευθείας από τα διόδια των Πατρών, βγάζοντας τους οδηγούς στη παλιά εθνική με κατεύθυνση υποχρεωτικά προς Ρίο έχοντας και ένα τεράστιο stop όπου συχνά-πυκνά κάνει μπλόκο η τροχαία. Έτσι και τη Παρασκευή.

Αγροτικό καταστήματος ηλεκτρικών φορτωμένο με ψυγεία κλπ + δύο υπερμαλάκες (οδηγό-συνοδηγό) μπήκε ανάποδα σε αυτό το δρόμο σα σε αποστολή αυτοκτονίας παρόμοια με αυτή του video ενώ από πίσω η χοντρή μπατσίνα με τα κόκκινα μαλλιά να τρέχει ουρλιάζοντας κατακόκκινη από τσαντίλα, φόβο και μία έκφραση σα να μη πιστεύει (όπως όλοι μας) ό,τι συμβαίνει πραγματικά αυτό!!
(αν δεν ήταν η τροχαία εκεί, το αγροτικό θα έβγαινε ανάποδα στην ν.ε.ο. μπροστά στα διόδια από τη πλευρά που οι οδηγοί μπαίνουν στη Πάτρα και δε πληρώνουν - κόβουν ταχύτητα..)