PDA

View Full Version : Agv που?



super_toto
07/08/2007, 08:58
Ποιος διαλα τα έχει (εννοώ αντιπροσωπεία να έχει πολυ πραμα) στην Αθηνα?

giannis_hornet
07/08/2007, 09:03
το πρώτο μου agv το πήρα απο τέρμα μιχαλακοπούλου λίγο πριν βγεις στη μεσογείων. Εχει αρκετα (ισως ολα τα μοντελα) αλλα δε σου φαίνονται κ για αρκετο πραγμα...Εχει ολες τις αντιπροσωπείες με μηχανακια διπλα.Θα το βρεις.

Konti
07/08/2007, 09:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
Ποιος διαλα τα έχει (εννοώ αντιπροσωπεία να έχει πολυ πραμα) στην Αθηνα?


DEALER LOCATOR

Dealer Locator

EUROPE:

GREECE
DIMITROPOULOS BROS S.A.
KORINTHIAS STR. 66-70
AMPELOKIPI, ATHENS
tel. +30 210 7755870
fax. +30 210 7755307
email dimitropoulosbros@hotmail.com

Δεν έχω πάει βέβαια, αλλά φαντάζομαι θα έχει και έκθεση!

super_toto
07/08/2007, 09:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από giannis_hornet
το πρώτο μου agv το πήρα απο τέρμα μιχαλακοπούλου λίγο πριν βγεις στη μεσογείων. Εχει αρκετα (ισως ολα τα μοντελα) αλλα δε σου φαίνονται κ για αρκετο πραγμα...Εχει ολες τις αντιπροσωπείες με μηχανακια διπλα.Θα το βρεις.

Σ' ευχαριστώ φίλε. Αν και έχω κάνει τσαρκες στην Μιχαλακοπουλου δεν έχω δει μεγάλη ποικιλία απο AGV. Ίσως επειδή δεν τα έψαχνα . Τώρα που τα ψάχνω θα είμαι πιο προσεκτικός. Βασικά με ενδιαφέρει η σειρά AirTech. Γνωρίζεις κάτι για αυτά?

super_toto
07/08/2007, 09:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Konti
DEALER LOCATOR

Dealer Locator

EUROPE:

GREECE
DIMITROPOULOS BROS S.A.
KORINTHIAS STR. 66-70
AMPELOKIPI, ATHENS
tel. +30 210 7755870
fax. +30 210 7755307
email dimitropoulosbros@hotmail.com

Δεν έχω πάει βέβαια, αλλά φαντάζομαι θα έχει και έκθεση!

Thanx και σε σένα. Για να παρώ ενα τηλ.

giannis_hornet
07/08/2007, 09:39
οχι δεν ξερω καθολου τη σειρα που λες..δεν το εψαξα και ποτε μου να σου πω την αληθεια!Εγω ειχα το stealth και πιστευω πως ήταν καταπληκτικο κρανος για τα λεφτα του..το πιο ελαφρύ που έχω φορεσει ποτε μου και το πιο αξιοπιστο (είναι το μονο που του εχω κανει "τεστ" στο δρομο και δεν χαραξε ουτε το τζαμακι του..ισως μετα απο ολα αυτα που λεω έπρεπε να παρω την κορυφαία σειρα της agv αλλα τελικα προτιμησα arai rx7. To stealth χρωματιστο μου το ειχε δωσει τότε 285 (εκοψε κατι).το μαυρο ήταν φθινοτερο.Γενικα νομιζω έχει και κατι stock κομματια.Ειναι διπλα στην αντιπροσωπια της suzuki (και honda). (απεναντι απο kaxasaki-aprilia) ισως γωνια μιχαλακοπουλου και πυρρου

map (http://www.forthnet.gr/templates/driveme.aspx?c=10008226&initialCenterX=479367.25&initialCenterY=4204143&initialZoomLevel=2)

super_toto
07/08/2007, 09:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από giannis_hornet
οχι δεν ξερω καθολου τη σειρα που λες..δεν το εψαξα και ποτε μου να σου πω την αληθεια!Εγω ειχα το stealth και πιστευω πως ήταν καταπληκτικο κρανος για τα λεφτα του..το πιο ελαφρύ που έχω φορεσει ποτε μου και το πιο αξιοπιστο (είναι το μονο που του εχω κανει "τεστ" στο δρομο και δεν χαραξε ουτε το τζαμακι του..ισως μετα απο ολα αυτα που λεω έπρεπε να παρω την κορυφαία σειρα της agv αλλα τελικα προτιμησα arai rx7. To stealth χρωματιστο μου το ειχε δωσει τότε 285 (εκοψε κατι).το μαυρο ήταν φθινοτερο.Γενικα νομιζω έχει και κατι stock κομματια.Ειναι διπλα στην αντιπροσωπια της suzuki (και honda). (απεναντι απο kaxasaki-aprilia) ισως γωνια μιχαλακοπουλου και πυρρου

map (http://www.forthnet.gr/templates/driveme.aspx?c=10008226&initialCenterX=479367.25&initialCenterY=4204143&initialZoomLevel=2)

Είσαι φοβερός φίλε τσάκο μια :beer:

κριμα που είναι ψευτικη