PDA

View Full Version : ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΙ ΞΑΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ...



alximistis
09/08/2007, 11:54
Χεχεχεχε...
ωραία μέρα σήμερα. Ορίστε κυρίες και κύριοι! Από το in.gr.
Πάρτε να έχετε!

Ύποπτος για φοροδιαφυγή είναι ο ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ ΡΟΣΙ, σύμφωνα με ανακοίνωση της ιταλικής Εφορίας. Οι Αρχές της γειτονικής χώρας προτίθενται να ερευνήσουν τα οικονομικά του Ιταλού πρώην Παγκόσμιου Πρωταθλητή στο Moto GP, καθώς πιθανολογείται ότι την περίοδο 2000-2004 είχε αποκρύψει έσοδα ύψους 60 εκατομμύριων ευρώ.

Μια ζωή... απατεώνας!!! :D

super_toto
09/08/2007, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Χεχεχεχε...
ωραία μέρα σήμερα. Ορίστε κυρίες και κύριοι! Από το in.gr.
Πάρτε να έχετε!

Ύποπτος για φοροδιαφυγή είναι ο ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ ΡΟΣΙ, σύμφωνα με ανακοίνωση της ιταλικής Εφορίας. Οι Αρχές της γειτονικής χώρας προτίθενται να ερευνήσουν τα οικονομικά του Ιταλού πρώην Παγκόσμιου Πρωταθλητή στο Moto GP, καθώς πιθανολογείται ότι την περίοδο 2000-2004 είχε αποκρύψει έσοδα ύψους 60 εκατομμύριων ευρώ.

Μια ζωή... απατεώνας!!! :D

Είμαι βέβαιος ότι από πίσω κρύβεται η Ducati, προσπαθούν να τον εξοντώσουν με κάθε τρόπο . Αισχος .

Alx 84
09/08/2007, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
Είμαι βέβαιος ότι από πίσω κρύβεται η Ducati, προσπαθούν να τον εξοντώσουν με κάθε τρόπο . Αισχος .

πές τα πές τα!!!:mad: :mad: :mad: :mad:

alximistis
09/08/2007, 12:23
XAXAXAXAXAXA!!!
Ρουφιάνο Ιταλιάνο! Έφτασε η ώρα να... πληρώσεις. :D

sober
09/08/2007, 12:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
XAXAXAXAXAXA!!!
Ρουφιάνο Ιταλιάνο! Έφτασε η ώρα να... πληρώσεις. :D


O Heyden ΕΙΝΑΙ Μ@Λ@Κ@Σ...:smokin:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2: :wave2: :wave2:

makis206
09/08/2007, 12:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
O Heyden ΕΙΝΑΙ Μ@Λ@Κ@Σ...:smokin:

Και Νο1 μάλιστα...:smokin:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

alximistis
09/08/2007, 12:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
O Heyden ΕΙΝΑΙ Μ@Λ@Κ@Σ...:smokin:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2: :wave2: :wave2:

Ώπα! Να καινούργιος αντίπαλος!!! :)
Στο είπαν οι άλλοι ε; Καλά... θα τα πούμε κύριοι που κρύβεστε από πίσω.
Ο Heyden του έκοψε το σερί και του ΠΗΡΕ το πρωτάθλημα.
Και είναι υπεύθυνος για την κατρακύλα του... αχώνευτου η οποία θα συνεχιστεί ω ναι!!! και θα ολοκληρωθεί μόλις βρεθεί να πληρώνει τα μαλλιοκέφαλά του!!!
Ζήτωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :D :)

makis206
09/08/2007, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Στο είπαν οι άλλοι ε; Καλά... θα τα πούμε κύριοι που κρύβεστε από πίσω.
Ο Heyden του έκοψε το σερί και του ΠΗΡΕ το πρωτάθλημα.
Και είναι υπεύθυνος για την κατρακύλα του... αχώνευτου η οποία θα συνεχιστεί ω ναι!!! και θα ολοκληρωθεί μόλις βρεθεί να πληρώνει τα μαλλιοκέφαλά του!!!
Ζήτωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :D :)

Άσε που'τά'χει καλά με τη ΔΟΥ του

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

alximistis
09/08/2007, 12:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Άσε που'τά'χει καλά με τη ΔΟΥ του

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Που το πας αυτό;
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα...

Cpt. Haddock
09/08/2007, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
O Heyden ΕΙΝΑΙ Μ@Λ@Κ@Σ...:smokin:

Ποιος είναι ο Hayden?

:smokin: :evil:

sober
09/08/2007, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Ώπα! Να καινούργιος αντίπαλος!!! :)
Στο είπαν οι άλλοι ε; Καλά... θα τα πούμε κύριοι που κρύβεστε από πίσω.
Ο Heyden του έκοψε το σερί και του ΠΗΡΕ το πρωτάθλημα.
Και είναι υπεύθυνος για την κατρακύλα του... αχώνευτου η οποία θα συνεχιστεί ω ναι!!! και θα ολοκληρωθεί μόλις βρεθεί να πληρώνει τα μαλλιοκέφαλά του!!!
Ζήτωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :D :)


Δε χρειαζεται να μου τα πουν αλλοι...8υμισου μονο τα λεγομενα σου στη βολτα για Αρκαδια...και τις απαντησεις ΟΛΩΝ φυσικα ....

Οσο για το πρωτα8λημα αμα λογω κ@λοφαρδιας (πχ Ασεν νομιζω ..με το γιατρο χτυπημενο και τον Εντουαρντς να πεφτει 100μετρα πριν το τερμα..)


και μια ζωη δευτερος (γιατι σιγα μη ρισκαρει το κοτοπουλο..)....ε...καλα...ετσι παιρνω πρωτα8λημα κι εγω ...



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wave2:

alximistis
09/08/2007, 12:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Δε χρειαζεται να μου τα πουν αλλοι...8υμισου μονο τα λεγομενα σου στη βολτα για Αρκαδια...και τις απαντησεις ΟΛΩΝ φυσικα ....

Οσο για το πρωτα8λημα αμα λογω κ@λοφαρδιας (πχ Ασεν νομιζω ..με το γιατρο χτυπημενο και τον Εντουαρντς να πεφτει 100μετρα πριν το τερμα..)


και μια ζωη δευτερος (γιατι σιγα μη ρισκαρει το κοτοπουλο..)....ε...καλα...ετσι παιρνω πρωτα8λημα κι εγω ...



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wave2:



Κι... αφού θα το έπαιρνες και συ... γιατί δεν το έκανε αυτό κάποιος άλλος;;;;;;;; ούτε παλιότερα αλλά ούτε πέρσι;
Soberaki... στην μαύρη λίστα και συ! :D

sober
09/08/2007, 12:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Κι... αφού θα το έπαιρνες και συ... γιατί δεν το έκανε αυτό κάποιος άλλος;;;;;;;; ούτε παλιότερα αλλά ούτε πέρσι;
Soberaki... στην μαύρη λίστα και συ! :D


Εγω μπορει να ειμαι στη μαυρη λιστα ..αλλα εσυ αποτελεις μειοψηφια και το ξερεις!!!

:lol: :lol: :lol: :wave2:

alximistis
09/08/2007, 12:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Εγω μπορει να ειμαι στη μαυρη λιστα ..αλλα εσυ αποτελεις μειοψηφια και το ξερεις!!!

:lol: :lol: :lol: :wave2:


Οι μεοψηφίες... είναι δυνατές βρε! Και συμπαθητικές! :)

Λεωνίδας
09/08/2007, 12:55
δεν τα συζητάμε σε κανένα τραπέζι ρε Στέλιο αυτά... :confused:
(τι ώρα τελειώνεις σήμερα από τη δουλειά :rolleyes: )

alximistis
09/08/2007, 13:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
δεν τα συζητάμε σε κανένα τραπέζι ρε Στέλιο αυτά... :confused:
(τι ώρα τελειώνεις σήμερα από τη δουλειά :rolleyes: )


Ο νους σου... στο φαί.
Δεν ημπορώ σήμερις. έχω δουλίτσα ως αργά και μετά έχω φυσικοθεραπεία. :)

Λεωνίδας
09/08/2007, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Ο νους σου... στο φαί.
Δεν ημπορώ σήμερις. έχω δουλίτσα ως αργά και μετά έχω φυσικοθεραπεία. :) δεν εννοούσα φαΐ μωρέ :rolleyes: κανένα ανθρακούχο νερό έλεγα να πιούμε :rotflmao: :rotflmao:

sober
09/08/2007, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
δεν εννοούσα φαΐ μωρέ :rolleyes: κανένα ανθρακούχο νερό έλεγα να πιούμε :rotflmao: :rotflmao:

Εγω παντως καταφερα να του κλεψω ενα ολοκληρο πα'ι'δακι την αλλη φορα..

Βεβαια το εκανα νομιζοντας οτι ειναι κοινο πιατο για ολους...:a018: :a018: :a018:

Ευτυχως ζω ακομα...:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Λεωνίδας
09/08/2007, 13:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Εγω παντως καταφερα να του κλεψω ενα ολοκληρο πα'ι'δακι την αλλη φορα..

Βεβαια το εκανα νομιζοντας οτι ειναι κοινο πιατο για ολους...:a018: :a018: :a018:

Ευτυχως ζω ακομα...:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ο τελευταίος που το έκανε αυτό οδηγεί μόνο σκούτερ (δεν έχει αριστερό χέρι) :sad: :sad: :sad:

sober
09/08/2007, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
ο τελευταίος που το έκανε αυτό οδηγεί μόνο σκούτερ (δεν έχει αριστερό χέρι) :sad: :sad: :sad:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

alximistis
09/08/2007, 13:20
Αφού.. από δω το έχετε από εκεί το φέρνετε... πότε θα πάμε να ρημαδοφάμε; Πότε θέλετε και μπορείτε; :)

Λεωνίδας
09/08/2007, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Αφού.. από δω το έχετε από εκεί το φέρνετε... πότε θα πάμε να ρημαδοφάμε; Πότε θέλετε και μπορείτε; :) τραβάτε με κι ας κλαίω είσαι ρε φίλε :lol: :lol: :lol: :lol:

monarxis
09/08/2007, 13:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Χεχεχεχε...
ωραία μέρα σήμερα. Ορίστε κυρίες και κύριοι! Από το in.gr.
Πάρτε να έχετε!

Ύποπτος για φοροδιαφυγή είναι ο ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ ΡΟΣΙ, σύμφωνα με ανακοίνωση της ιταλικής Εφορίας. Οι Αρχές της γειτονικής χώρας προτίθενται να ερευνήσουν τα οικονομικά του Ιταλού πρώην Παγκόσμιου Πρωταθλητή στο Moto GP, καθώς πιθανολογείται ότι την περίοδο 2000-2004 είχε αποκρύψει έσοδα ύψους 60 εκατομμύριων ευρώ.

Μια ζωή... απατεώνας!!! :D

τον εκρινες,τον δικασες,τον καταδικασες,τον διαπομπευσες...

και ποιος εισαι ρε μεγαλε εσυ?:yuck:

ρομπα ξεκουμπωτη:evil:

alximistis
09/08/2007, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από monarxis
τον εκρινες,τον δικασες,τον καταδικασες,τον διαπομπευσες...

και ποιος εισαι ρε μεγαλε εσυ?:yuck:

ρομπα ξεκουμπωτη:evil:


Διαπόμπευσα; όχι μετέδωσα είδηση για την ακρίβεια αναμετάδωσα. Με σχόλια δικά μου βεβαίως-βεβαίως! :D
Ποιος είμαι;
Η... ρόμπα της... γειτονιάς σας... :)

EVI
09/08/2007, 13:42
espresso σελ23......η ζωη του heyden.........





σελ23


Μεγαλωμενος στο τεξας μεσα σε ενα τροχοσπιτο αρμεγοντας αγελαδες και κυνηγοντας σαυρες περασε την παιδικη του ηλικια ο Χειντεν.Η μητερα του που ηταν καουμποισα ειχε μεινει ζωντοχηρα μιας και ο πατερας του που ηταν και αυτος καουμποις τα εφτιαξε με αλλον καουμποι και φυγαν προς την δυση πανω σε ενα αλογο ασπρο που το λεγαν Ντολυ.
Μια μερα στην καλωδιακη μεσα στο τροχοσπιτο και καθως η ζεστη ηταν αφορητη και η σημαια της Αμερικης κυματιζε πανω απο την κεραια του τροχοσπιτου η μανα-χειντεν (πως λεμε μανα-ρειβερ) βλεπει εναν αγωνα τζι πι .Τοτε της τα σκαει (ποιος ξερει μαλλον απο τη ζεστη) γυρνα βλεπει τον γιο της που κυνηγουσε κατι κοτες και εκανε κατι ωραια εσακια καθως απεφευγε τους κακτους και λεει ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ θα παει εκει να πλουτισουμε!


ετσι και εγινε.....πηγε δουλεψε γκαρσονα και του πηρε το πρωτο του μηχανακι και τον εβαζε να κοβει βολτες γυρω γυρω απο του κακτους .....το τι κακτο ειχε φαει στη μαπα απο σαβουρες δε λεγετε για αυτο οταν επιασε τα πρωτα του λεφτα εκανε λιφτινγκ στην μαπα και το αποτελεσμα ειανι αυτο που ξερουμε ολοι (να μοιαζει με τον σποκ απο το σταρ τρεκ)



η συνέχεια στη σελ 24.......

sober
09/08/2007, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
espresso σελ23......η ζωη του heyden.........





σελ23


Μεγαλωμενος στο τεξας μεσα σε ενα τροχοσπιτο αρμεγοντας αγελαδες και κυνηγοντας σαυρες περασε την παιδικη του ηλικια ο Χειντεν.Η μητερα του που ηταν καουμποισα ειχε μεινει ζωντοχηρα μιας και ο πατερας του που ηταν και αυτος καουμποις τα εφτιαξε με αλλον καουμποι και φυγαν προς την δυση πανω σε ενα αλογο ασπρο που το λεγαν Ντολυ.
Μια μερα στην καλωδιακη μεσα στο τροχοσπιτο και καθως η ζεστη ηταν αφορητη και η σημαια της Αμερικης κυματιζε πανω απο την κεραια του τροχοσπιτου η μανα-χειντεν (πως λεμε μανα-ρειβερ) βλεπει εναν αγωνα τζι πι .Τοτε της τα σκαει (ποιος ξερει μαλλον απο τη ζεστη) γυρνα βλεπει τον γιο της που κυνηγουσε κατι κοτες και εκανε κατι ωραια εσακια καθως απεφευγε τους κακτους και λεει ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ θα παει εκει να πλουτισουμε!


ετσι και εγινε.....πηγε δουλεψε γκαρσονα και του πηρε το πρωτο του μηχανακι και τον εβαζε να κοβει βολτες γυρω γυρω απο του κακτους .....το τι κακτο ειχε φαει στη μαπα απο σαβουρες δε λεγετε για αυτο οταν επιασε τα πρωτα του λεφτα εκανε λιφτινγκ στην μαπα και το αποτελεσμα ειανι αυτο που ξερουμε ολοι (να μοιαζει με τον σπορκυ απο το σταρ τρεκ)



η συνέχεια στη σελ 24.......


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ..ΑΑΑΑΨΟΓΗ!!!!!!!!!!!!!

Cpt. Haddock
09/08/2007, 13:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
..να μοιαζει με τον σπορκυ απο το σταρ τρεκ....

SPOK απο το Σταρ Τρεκ

(ο σπόρκυ ειναι χρήστης του moto.gr :lol: :lol: )

κατα τα άλλα αψογο :rotflmao: :rotflmao: :beer:

EVI
09/08/2007, 13:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
SPOK απο το Σταρ Τρεκ

(ο σπόρκυ ειναι χρήστης του moto.gr :lol: :lol: )

κατα τα άλλα αψογο :rotflmao: :rotflmao: :beer:

:look: :blush: :blush: το αλλαξα :lol:

alximistis
09/08/2007, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
espresso σελ23......η ζωη του heyden.........





σελ23


Μεγαλωμενος στο τεξας μεσα σε ενα τροχοσπιτο αρμεγοντας αγελαδες και κυνηγοντας σαυρες περασε την παιδικη του ηλικια ο Χειντεν.Η μητερα του που ηταν καουμποισα ειχε μεινει ζωντοχηρα μιας και ο πατερας του που ηταν και αυτος καουμποις τα εφτιαξε με αλλον καουμποι και φυγαν προς την δυση πανω σε ενα αλογο ασπρο που το λεγαν Ντολυ.
Μια μερα στην καλωδιακη μεσα στο τροχοσπιτο και καθως η ζεστη ηταν αφορητη και η σημαια της Αμερικης κυματιζε πανω απο την κεραια του τροχοσπιτου η μανα-χειντεν (πως λεμε μανα-ρειβερ) βλεπει εναν αγωνα τζι πι .Τοτε της τα σκαει (ποιος ξερει μαλλον απο τη ζεστη) γυρνα βλεπει τον γιο της που κυνηγουσε κατι κοτες και εκανε κατι ωραια εσακια καθως απεφευγε τους κακτους και λεει ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ θα παει εκει να πλουτισουμε!


ετσι και εγινε.....πηγε δουλεψε γκαρσονα και του πηρε το πρωτο του μηχανακι και τον εβαζε να κοβει βολτες γυρω γυρω απο του κακτους .....το τι κακτο ειχε φαει στη μαπα απο σαβουρες δε λεγετε για αυτο οταν επιασε τα πρωτα του λεφτα εκανε λιφτινγκ στην μαπα και το αποτελεσμα ειανι αυτο που ξερουμε ολοι (να μοιαζει με τον σποκ απο το σταρ τρεκ)



η συνέχεια στη σελ 24.......


Ναι καθόλου ειδυλλιακή ζωή. Σε ένα ράντζο με τη φύση και τα ζώα.
Ενώ στην Αθήνα ας πούμε που μεγαλώνουμε με το νέφος το θόρυβο και τη μόλυνση και που οι κυρίες του Κολωνακίου δεν ψάχνονται να κάνουν λίφτινγκ ούτε να βρους νεαρούς γκόμενους είναι καλύτερα.
Χίλια συγγνώμη για το σοβαρό ξαφνικά της απάντησης αλλά μου ήρθε στο μυαλό η εικόα και η διαφορά με εδώ και κάπου... μ έπιασε.
Ευτυχώς δε για να ολοκληρώσω που κι εμείς έχουμε τρομεφρούς αγωνιζόμενους στα motogp.:(
Τεσπα μιν γίνω άλλο πικρόχολος...

makis206
09/08/2007, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Χίλια συγγνώμη για το σοβαρό ξαφνικά της απάντησης αλλά μου ήρθε στο μυαλό η εικόα και η διαφορά με εδώ και κάπου... μ έπιασε.

Άντε ρε.... που δίνεις σημασία στην Espresso.. :a38:



:lol: :beer: :rotflmao:

EVI
09/08/2007, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Ναι καθόλου ειδυλλιακή ζωή. Σε ένα ράντζο με τη φύση και τα ζώα.
Ενώ στην Αθήνα ας πούμε που μεγαλώνουμε με το νέφος το θόρυβο και τη μόλυνση και που οι κυρίες του Κολωνακίου δεν ψάχνονται να κάνουν λίφτινγκ ούτε να βρους νεαρούς γκόμενους είναι καλύτερα.
Χίλια συγγνώμη για το σοβαρό ξαφνικά της απάντησης αλλά μου ήρθε στο μυαλό η εικόα και η διαφορά με εδώ και κάπου... μ έπιασε.
Ευτυχώς δε για να ολοκληρώσω που κι εμείς έχουμε τρομεφρούς αγωνιζόμενους στα motogp.:(
Τεσπα μιν γίνω άλλο πικρόχολος...


:a38: :a38: ασε μας ρε με τον κουλο που σε επιασε και κοινωνικη απελπισια

και σινάφι πια με το κολωνακι !! εκει ειστε καθε μερα? εγω απεξω περασα πριν 2 χρονια τελευταια φορα :smokin: :smokin: :lol:


και αμα υπηρχε υποδομη και χρημα γιατι να μην ειχαμε δλδ αγωνιζομενους????????? και αμα αρχισουμε και τις θεωρειες ΕΣΥ θεωρεις οτι ξερεις να οδηγεις μπροστα στον Μπουστα η τους Συνιωριδες? :wacko:

EVI
09/08/2007, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Άντε ρε.... που δίνεις σημασία στην Espresso.. :a38:



:lol: :beer: :rotflmao:


μα τι λετε κυριε? ειναι μια σοβαροτατη εφημεριδα με κυρος :cool:


:rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
09/08/2007, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
μα τι λετε κυριε? ειναι μια σοβαροτατη εφημεριδα με κυρος :cool:

Εννοείται...

Ενώ η Traffic... :evil:

alximistis
09/08/2007, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Εννοείται...

Ενώ η Traffic... :evil:


ΕΕΕΕΕΕΠ!!!
Εφημερίδα με κύρος! Σοβαρότατη! :D

makis206
09/08/2007, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
μα τι λετε κυριε? ειναι μια σοβαροτατη εφημεριδα με κυρος :cool:


τη συκοφαντώ γιατί είμαι φαν του φραπέ.. :D


:a13:



:lol: :beer: :lol:

alximistis
09/08/2007, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
:a38: :a38: ασε μας ρε με τον κουλο που σε επιασε και κοινωνικη απελπισια

και σινάφι πια με το κολωνακι !! εκει ειστε καθε μερα? εγω απεξω περασα πριν 2 χρονια τελευταια φορα :smokin: :smokin: :lol:


και αμα υπηρχε υποδομη και χρημα γιατι να μην ειχαμε δλδ αγωνιζομενους????????? και αμα αρχισουμε και τις θεωρειες ΕΣΥ θεωρεις οτι ξερεις να οδηγεις μπροστα στον Μπουστα η τους Συνιωριδες? :wacko:



Δεν ξέρω να οδηγώ όχι μόνο μπροστά σε Μπούστα και Σινιώρη αλλά και μπροστά σε πολλούς άλλους και μέσα στο μοτό. :)
Αλλά οκ μην το σοβαρέψω. Σταματάω και παραμένουμε στην πλάκα. :)

EVI
09/08/2007, 14:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Δεν ξέρω να οδηγώ όχι μόνο μπροστά σε Μπούστα και Σινιώρη αλλά και μπροστά σε πολλούς άλλους και μέσα στο μοτό. :)
Αλλά οκ μην το σοβαρέψω. Σταματάω και παραμένουμε στην πλάκα. :)

ΣΤΙΚΥ ΣΤΙΚΥ ΟΜΟΛΟΓΙΑ


εεεεελλλαααατεεεεε μωωωρεεεεεεεεεεεε καντεεεε τοοοο στικυυυυυ πλιιιιΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ

:blush: :blush:




:lol: :lol: :beer: :beer: :wave2:

vangelis 64
09/08/2007, 16:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ποιος είναι ο Hayden?

:smokin: :evil: Έλα ρε....δρόμος είναι στη Βικτώρια,δεν τον ξέρεις;:rotflmao: :rotflmao:

vassilis88
09/08/2007, 16:26
δν θα δει ξανα πρωταθλημα ε.. καλα νταξει, βγαινει τωρα ο καθενας κ μιλαει για το ροσσι. τεσπα ασχετα με το οτι δν θα επρεπε καν να μιλατε με ΤΟΣΗ Π**ΤΣΑ. κ δν αξιζει να ασχολουμαστε με το χευντεν ρε παιδια ολοι ειδαμε τι εγινε περσι. τωρα υπαρχει ενας στονερ κ ενας πεντροζα..

Star motorcyclist faces tax probe

By Paul Bompard in Rome
Published: August 8 2007 18:52 | Last updated: August 8 2007 18:52

Champion motorcyclist Valentino Rossi is under inves-tigation by the Italian tax authorities for alleged evasion of ?60m in taxes between 2000 and 2004. The alleged offence is said to have occurred after he acquired the status of “resident but not domiciled” in the UK in March 2000.
Rossi, 29, won the top class 500cc and MotoGP world championship every year from 2001 to 2005. However, in 2006 he lost out to American Nicky Hayden and lies in second place in the 2007 standings behind Casey Stoner of Australia with seven races left.

He is the only rider to have won a world title in four classes: 125cc, 250cc, 500cc and MotoGP.
His unprecedented success on the race track together with his humour and charisma have made Rossi highly popular. He is also very well paid to endorse a wide range of commercial products, including Telecom Italia, Peroni beer and Dainese sportswear. He has also appeared as an actor in television commercials.
If it is proved that Rossi did evade payment of ?60m ($83m, £40m) in taxes, he would, under Italian law, have to pay a fine of between two and four times the evaded sum, amounting to as much as ?240m.
Given the scale of the suspected evasion, the tax authorities are expected to lodge a formal complaint with the judiciary.
Rossi was officially notified of the investigation on August 3. So far he has not responded to the news of the investigation. His father, Graziano Rossi, himself a prominent motorcyclist in the 1970s, said: “I don’t know anything at all about this. The first I heard was when a friend rang me up and read something to me off a website. In fact, I do not even know where Valentino is.”
According to the tax authorities, under “resident but not domiciled” status Rossi paid what are described as “minimal” taxes in the UK only on his modest earnings in that country. They maintain that Rossi remained in practice a resident of Italy but declared only earnings deriving from property investments, rather than the far greater income from sponsorships and his contract with the Yamaha race team.
Rossi’s tax consultants created a network of companies outside Italy, with which Rossi’s various contracts were established, rather than with Rossi as an individual.
The tax authorities claim that the headquarters of this group of companies remained de facto in Italy; that Rossi has maintained solid “social and family” ties in Italy; and that therefore he should have paid Italian taxes on all his earnings.
The revenue agency of Italy’s Marche region, which is the office reported to be investigating Rossi, has confirmed the story but has declined to make any further comment.
Rossi is one of the leading motorcyclists of the past 40 years. He is known among motorcycle fans as “The Doctor” for the brilliance and precision of his riding style.

Aggelos_SV
09/08/2007, 18:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Έλα ρε....δρόμος είναι στη Βικτώρια,δεν τον ξέρεις;:rotflmao: :rotflmao:


Χέυδεν .... :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

Λες να δούμε και κανέναν Κοδριγκτον να τρέχει στα gp?:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: