PDA

View Full Version : EΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ "ΔΑΣΚΑΛΟ"



Bil_2
09/08/2007, 20:27
Κατ’αρχάς αν και παρακολουθώ αρκετό καιρό το forum είναι το πρώτο μου post οπότε είναι ευκαιρία να σας ευχαριστήσω όλους για της γνώσεις που μου έχετε προσφέρει.

Εδώ και ένα χρόνο έχω το SUZUKI GS500 –τελευταίο μοντέλο,το "γυμνό"- και πραγματικά είμαι πολύ ευχαριστημένος (για την κατηγορία του βέβαια, μην παρεξηγηθούμε!).
Αυτή η μηχανή πιστεύω ότι είναι ένας πραγματικός δάσκαλος οδήγησης, με σκυλίσιο μοτέρ και αρκετό γκάζι (για mid level μηχανή πάντα).

Το πρόβλημα μου είναι ότι θέλω οι παλαιότεροι και εμπειρότεροι να μου προτείνεται ένα καλό μαστόρι σχετικά κοντά μου -η περιοχή μου είναι Γαλάτσι- γιατί δεν θέλω να την πηγαίνω σε κάθε λαμόγιο (ξέρετε τώρα…) )

ΥΓ: Έχω ξεσηκωθεί άσχημα για το καινούργιο Hornet..

costas81
10/08/2007, 10:06
welcome!


καλο μαστορα εχουμε αλλα ειναι θηβων μεριά οπότε δεν ειναι κοντα!

Πάντως ένα τηλ μπορώ να σου δώσω!

:wave2:

zoropatra
10/08/2007, 10:13
καλως ηρθες......!!!!!!





υ.γ εγω δεν μπορω να σε βοηθησω μενω λιγο μακρια.....

:beer: :beer: :beer: :beer:

x-rider
10/08/2007, 10:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bil_2
Κατ’αρχάς αν και παρακολουθώ αρκετό καιρό το forum είναι το πρώτο μου post οπότε είναι ευκαιρία να σας ευχαριστήσω όλους για της γνώσεις που μου έχετε προσφέρει.

Εδώ και ένα χρόνο έχω το SUZUKI GS500 –τελευταίο μοντέλο,το "γυμνό"- και πραγματικά είμαι πολύ ευχαριστημένος (για την κατηγορία του βέβαια, μην παρεξηγηθούμε!).
Αυτή η μηχανή πιστεύω ότι είναι ένας πραγματικός δάσκαλος οδήγησης, με σκυλίσιο μοτέρ και αρκετό γκάζι (για mid level μηχανή πάντα).

Το πρόβλημα μου είναι ότι θέλω οι παλαιότεροι και εμπειρότεροι να μου προτείνεται ένα καλό μαστόρι σχετικά κοντά μου -η περιοχή μου είναι Γαλάτσι- γιατί δεν θέλω να την πηγαίνω σε κάθε λαμόγιο (ξέρετε τώρα…) )

ΥΓ: Έχω ξεσηκωθεί άσχημα για το καινούργιο Hornet..




καλως τον




Bike center 210 - 2131491



στην Αγιας Γλυκεριας (λιγο πριν την εκκλησια)- ειναι ο Σπυρος & ο Ηλιας


πολυ εντιμα παιδια.οτι θα σου πουν -και ας μην εισαι μπροστα- να εισαι σιγουρος οτι θα το κανουν και με το καλυτερο τροπο.

υ.γ. τωρα ομως θα λειπουν σε αδεια για 2 βδομαδες

Bil_2
10/08/2007, 12:48
Ευχαριστώ ρε παιδιά, και ειδικά εσένα x-rider γιατί το bike center το είχα μπανίσει εδώ και καιρό και είναι πολύ κοντά μου, τώρα που έχω και συστάσεις εκει θα την πάω standart! –έτσι και αλλιώς το service μου είναι για μετά το καλοκαίρι-.
Να είσαι καλά

ΥΓ: Έχω ξεσηκωθεί ΠΟΛΥ άσχημα για το καινούργιο Hornet..
Το βλέπω στο δρόμο και…λιώνω τέλος πάντων

Daemon
10/08/2007, 12:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bil_2

Το βλέπω στο δρόμο και…λιώνω τέλος πάντων

Απ'τη ζεστη ειναι.. :D :D

Bil_2
10/08/2007, 13:13
Φίλτατε Daemon σίγουρα φταίει και η ζέστη και αυτά που βλέπω όλη μέρα στον δρόμο (είμαι και ταρίφας βλέπεις!) αλλά φταίει και ότι η HONDA αυτή τι φορά πιστεύω ότι ξεπέρασε τον εαυτό της, νομίζω ότι το φετινό HORNET είναι ένα από τα καλύτερα μοντέλα παραγωγής της,υπερβολικό;

:sun: :

Daemon
10/08/2007, 13:55
Πλακα κανω, μη μου δινεις σημασια εμενα.. :D :D :wave2:

:a27:

zzr2005
10/08/2007, 18:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bil_2
Ευχαριστώ ρε παιδιά, και ειδικά εσένα x-rider γιατί το bike center το είχα μπανίσει εδώ και καιρό και είναι πολύ κοντά μου, τώρα που έχω και συστάσεις εκει θα την πάω standart! –έτσι και αλλιώς το service μου είναι για μετά το καλοκαίρι-.
Να είσαι καλά

ΥΓ: Έχω ξεσηκωθεί ΠΟΛΥ άσχημα για το καινούργιο Hornet..
Το βλέπω στο δρόμο και…λιώνω τέλος πάντων

εναλλακτικά υπάρχει και ο παρακάτω...
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΟΜΠΑΝΗΣ ....ΤΕΑΜ SERVICE...Ιωάννου Φωκκά 114 (κάθετος Τραλλεών) 210-2223077
ο πιο προσεκτικός και ψείρας μάστορας πού έχω πάει μεχρι τώρα...
αν εχεις κουράγιο και δεν έχει δουλειά φτιάχνεις καφεδάκι και κάθεσε απο πάνω όση ώρα κανουν τη δουλείά τους ....
και σου εξηγούν όσο άσχετος και να είσαι (όπως εγώ...:D )....

Bil_2
10/08/2007, 19:20
Ναι, μπράβο ΤΣΟΜΠΑΝΗΣ, μου το είχαν συστήσει παλαιότερα αυτό το συνεργείο
και το είχα ξεχάσει. Μάλιστα μου είχαν πει ότι κατέβαινε χρόνια και σε αγώνες –δεν ξέρω αν αληθεύει- και ότι γενικότερα είναι «ψείρας» στην δουλειά του.

Ευχαριστώ zzr2005
:beer:

zzr2005
10/08/2007, 19:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bil_2
Ναι, μπράβο ΤΣΟΜΠΑΝΗΣ, μου το είχαν συστήσει παλαιότερα αυτό το συνεργείο
και το είχα ξεχάσει. Μάλιστα μου είχαν πει ότι κατέβαινε χρόνια και σε αγώνες –δεν ξέρω αν αληθεύει- και ότι γενικότερα είναι «ψείρας» στην δουλειά του.

Ευχαριστώ zzr2005
:beer:

όντως κατέβαινε σε αγώνες και εκεί φτιάχνει φίλος αγωνιστικό 250άρι για την κάβλα του...και για αύτό μου τον σύστησε....
εκτός απο το ότι ειναι υπερβολικά ψείρας έχει απίστευτη διάθεση να σε ενημερώνει για το τι κάνει επί τόπου ....(πράγμα σπάνιο για μηχανικό)....



:wave2:

victor1986
10/08/2014, 20:21
welcome!


καλο μαστορα εχουμε αλλα ειναι θηβων μεριά οπότε δεν ειναι κοντα!

Πάντως ένα τηλ μπορώ να σου δώσω!

:wave2:
Φιλε εχω αναγκη απο ενα καλο μαστορα και μενω αιγαλεω. Σε παρακαλω πες μου που ακριβως ειναι αυτος που λες ? Σε ποιο υψος στην Θηβων ? Ενα ονομα κι ενα τηλεφωνο θα τα εκτιμουσα ιδιαιτερα. Ευχαριστω.

tzimidis
10/08/2014, 20:56
παλτεζανακης -ελ.βενιζέλου κοντά στο πρακτικερ -αιγάλεω/αγ.βαρβάρα. best of. αν και νομιζω οτι κλεινει για λιγες μερες το 15αυγουστο.