PDA

View Full Version : ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!



MAICO
10/08/2007, 16:50
Σημερα καθως πηγαινα προς το κεντρο της επαρχιακης πολης που μενω βλεπω το εξης τρελο..
στο αντιθετο ρευμα ενα παπακι και απο πισω του αυτοκινητο της τροχαιας οι οποιοι χτυπανε το μηχανακι με σκοπο να το ακινητοποιησουν αποτελεσμα το παπι σφηνωνει στον τροχο ενος αγροτικου που ειναι σταθμευμενο με το παιδακι επανω και το περιπολικο να μην κανει οπισθεν να τον απεγκλωβισει.ολα αυτα τα εβλεπα και ακομα μου φαινεται σαν ψεμα.το παιδι πανω απο 18 δυσκολα ακομα κι εγκληματιας να ηταν..τι να πω..και δεν ηξερα και τι να κανω
σταματαει και καποιος με μια μηχανη ο οποιος ειδε τι εγινε ακριβως και τους φωναζε αλλα χαμπαρι οι τυποι το μονο που καναν φωναζαν στον πιτσιρικα:eyepop:
Στην επιστροφη μου απο το κεντρο μπροστα το περιπολικο στο πισω καθισμα ο φοβερος και τρομερος εγκληματιας(παιζει να του φορεσαν και χειροπεδες)και πισω ο δευτερος φοβερος αστυνομος Σαινης με το χτυπημενο παπι.
Μετα απο μια ωρα παιρνει τηλ στην τροχαια ο φιλος μου που ημασταν μαζι στο αμαξι και ζηταει τον διοικητη του ανεφερε το περιστατικο για το οποιο του ειπε οτι γνωριζε οτι βεβαιως και δεν επρεπε να συμβει αυτο..φοβερο και τρομερο λαθος αλλα....ενα μεγαλο αλλα..
τα συμπερασματα δικα σας!

AFTER
10/08/2007, 17:25
Tηλεφωνο ΤΩΡΑ σε ολα τα καναλια