PDA

View Full Version : Πρόσκληση για μπάνια



zireous
11/08/2007, 01:33
Ισχύει από τώρα μέχρι κάποια μέρα του Σεπτέβρη...

Για όσους από σας ξερουν που είμαι -να το μάθουν κι άλλοι δεν υπάρχει πρόβλημα, αρκεί να μην αναφέρεται στο φόρουμ-, υπάρχει ένας χώρος, (μη περιμένετε πολλά, δύο ράντζα είναι, σε υπαίθρια πλην ζόρικη αυλή με σκεπή έξω ακριβώς από το σπίτι μου -σιγά μη σας βάλω μέσα, ένα δωμάτιο είναι το σπίτι μου).

Διανυκτέρευση, κάνα τσάι για πρωινό (καφέ δε πίνω), τίποτα ψιλές μάσες και λοιπά δωρεάν, και καλή ως περίεργη μουσική (άμα παίζετε φέρτε ότι έχετε).

Παραλία δίπλα, και άμα καταφέρω και φτιάξω το μεγάλο πραπρά, μπορεί να προλάβω να έρθω και γω καμμιά βόλτα μαζί στις άλλες, τις καλές -προαιρετικά, εσείς θα κάνετε διακοπές, εγώ μόνο στέγη και όση παρέα αντέχετε βάζω.


Εννοείται ότι δε θα είμαι και πολύ σπίτι τα πρωινά άμα στραβώσω και δουλέψω λίγο -παρόλο που φέτος κάνω χαλαρωτικές διακοπές πριν την επερχόμενη καταστροφή του χειμώνα -καλό είναι να εξαφανίζεστε εσεις για βόλτες όμως (έχει πράμα το μέρος). :D


ΠΜ για συνεννόηση, έχω ράντζα για δύο άτομα -μιας και δε πίνω πολύ, όλο και καμμιά μπύρα θα ξεμείνει.

:beer: :wave2:

Πςςςς ξέχασα. Ή χλιδή: Για τα κουνούπια, παίζουν φιδάκια...

Nikoskazer2000
11/08/2007, 02:30
Καλοσύνη σου...

:sun:
:wave2:

DimChios
11/08/2007, 06:02
:rolleyes:

Δευτερα μεχρι Σαββατο είμαι free και ψάχνομαι!

Εχεις να προτείνεις κάτι? :D

Δεχόμεθα και π.μ!

:beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

crs-k
11/08/2007, 06:22
Μετακομισε απο τα "ταξιδιωτικα". :wave2:

Tropeas
11/08/2007, 11:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από zireous
Ισχύει από τώρα μέχρι κάποια μέρα του Σεπτέβρη...

Για όσους από σας ξερουν που είμαι -να το μάθουν κι άλλοι δεν υπάρχει πρόβλημα, αρκεί να μην αναφέρεται στο φόρουμ-, υπάρχει ένας χώρος, (μη περιμένετε πολλά, δύο ράντζα είναι, σε υπαίθρια πλην ζόρικη αυλή με σκεπή έξω ακριβώς από το σπίτι μου -σιγά μη σας βάλω μέσα, ένα δωμάτιο είναι το σπίτι μου).

Διανυκτέρευση, κάνα τσάι για πρωινό (καφέ δε πίνω), τίποτα ψιλές μάσες και λοιπά δωρεάν, και καλή ως περίεργη μουσική (άμα παίζετε φέρτε ότι έχετε).

Παραλία δίπλα, και άμα καταφέρω και φτιάξω το μεγάλο πραπρά, μπορεί να προλάβω να έρθω και γω καμμιά βόλτα μαζί στις άλλες, τις καλές -προαιρετικά, εσείς θα κάνετε διακοπές, εγώ μόνο στέγη και όση παρέα αντέχετε βάζω.


Εννοείται ότι δε θα είμαι και πολύ σπίτι τα πρωινά άμα στραβώσω και δουλέψω λίγο -παρόλο που φέτος κάνω χαλαρωτικές διακοπές πριν την επερχόμενη καταστροφή του χειμώνα -καλό είναι να εξαφανίζεστε εσεις για βόλτες όμως (έχει πράμα το μέρος). :D


ΠΜ για συνεννόηση, έχω ράντζα για δύο άτομα -μιας και δε πίνω πολύ, όλο και καμμιά μπύρα θα ξεμείνει.

:beer: :wave2:

Πςςςς ξέχασα. Ή χλιδή: Για τα κουνούπια, παίζουν φιδάκια...
κάτι τέτοια έκανα παλιότερα και τώρα είχα καιρό να κάνω...
που βρίσκεται όλο αυτό?
αν είναι κοντά κανονίζω με τον Dim-Τριαλαριλαρο και ερχόμαστε μια ...
:beer: :beer: :beer: :wave2:

Defiant
11/08/2007, 12:33
Εισαι ωραιος Zir

αν και το ηξερα αυτο ηδη

:beer: :wave2:

zireous
11/08/2007, 23:13
Έχετε ΠΜ.

kiriakost
11/08/2007, 23:23
Βρε ΠΜ έχουμε , εργαλείο δεν έχουμε ακόμα !! :lol:

ίσως μπω στην σεζόν Σεπτεμβρίου ;)

zireous
11/09/2007, 21:31
Οι διακοπές μου μόλις έλαβαν τέλος, ίσως του χρόνου ξανά...

Όσοι δε γυρίσατε απο διακοπές, μην έρθετε ρε εκεί καλά είστε. :lol: