PDA

View Full Version : !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Σελίδες : [1] 2

tassosrr
11/08/2007, 20:30
:(

tassosrr
11/08/2007, 20:32
:(


99236

sober
11/08/2007, 20:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από tassosrr
:(

:eyepop: :eyepop: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tassosrr
11/08/2007, 20:37
metopiki me 200 klm.

tassosrr
11/08/2007, 20:38
!


99238

kiriakost
11/08/2007, 20:41
Βρε το καημένο τα αυτοκίνητο χάλια έγινε .

AFTER
11/08/2007, 20:48
Kαι απο οτι βλεπω εγινε στην Ελλαδα

Ξερει κανεις την συνεχεια?

kiriakost
11/08/2007, 20:51
Την ταινια ο ιπτάμενος ολλανδός την έχεις δει .... εεε καμία σχέση .

Ο ένας έπαθε σοκ , και πάει και το κάρο ... και ο άλλος έφυγε πετώντας ... σιγά μην τον έσωζε το κράνος , το παλιό μαλακκκ ... . *&!#@#$%^%^& μπήκε αντίθετο ρεύμα .

siakattackj
11/08/2007, 20:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Την ταινια ο ιπτάμενος ολλανδός την έχεις δει .... εεε καμία σχέση .

Ο ένας έπαθε σοκ , και πάει το κάρο ... και ο άλλος έφυγε πετώντας ... σιγά μην τον έσωζε το κράνος , το παλιό μαλακκκ ... . *&!#@#$%^%^&

Έχω να πώ ότι είσαι μεγάλος κάφρος!!!!!!!!!!!!

το παιδί μπορεί να έφυγε πετώντας και να μην έσκασε πουθενά και απλά να σύρθηκε.....
ξέρουμε τι έπαθε το παιδί??
ότι και να έγινε δε μπορείς να λες μαλακίες σε τέτοια περισταστικά παλιοπαπάρα.....

με σύγχησες βραδιάτικα....
γαμώ το στανιό μου...


πάρε την παλιοπατάτα σου και βάλτο φρένα και αναρτήσεις γιατί μπορείς να πάθεις ακριβώς το ίδιο με 50χλμ με το χάρχαλό σου....(για το ΑΧ-1 μιλάω.....μην πω τα ίδια και για το Ζ)

kalesin
11/08/2007, 20:58
δυστυχως απο την λακουβα στην οροφη του αυτοκινητου, μαντευω οτι ο μοτοσυκλετιστης δεν πρεπει να εφυγε πανω απο το αυτοκινητο, αλλα βρηκε εκει... κ μαλιστα με πολλα για να κανει τετοια ζημια


μακαρι να ειναι καλα...


:( :(

DimChios
11/08/2007, 21:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Την ταινια ο ιπτάμενος ολλανδός την έχεις δει .... εεε καμία σχέση .

Ο ένας έπαθε σοκ , και πάει και το κάρο ... και ο άλλος έφυγε πετώντας ... σιγά μην τον έσωζε το κράνος , το παλιό μαλακκκ ... . *&!#@#$%^%^& μπήκε αντίθετο ρεύμα .


ΔΕΝ ΠΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ!

la_villa
11/08/2007, 21:03
έχει δίκιο ο siakattackj

έλεος δηλαδή και ευγενικά εκφράστηκε...

:yuck: :yuck: :yuck:

DimChios
11/08/2007, 21:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από siakattackj
Έχω να πώ ότι είσαι μεγάλος κάφρος!!!!!!!!!!!!

το παιδί μπορεί να έφυγε πετώντας και να μην έσκασε πουθενά και απλά να σύρθηκε.....
ξέρουμε τι έπαθε το παιδί??
ότι και να έγινε δε μπορείς να λες μαλακίες σε τέτοια περισταστικά παλιοπαπάρα.....

με σύγχησες βραδιάτικα....
γαμώ το στανιό μου...


πάρε την παλιοπατάτα σου και βάλτο φρένα και αναρτήσεις γιατί μπορείς να πάθεις ακριβώς το ίδιο με 50χλμ με το χάρχαλό σου....(για το ΑΧ-1 μιλάω.....μην πω τα ίδια και για το Ζ)


Ειπα να μην του πω τιποτα χειρότερο αλλα τωρα που σε διαβαζω μπριζωθηκα...

ΚΥΡΙΑΚΟ, ΠΟΥ ΝΑ ΞΑΝΑΚΡΑΤΗΘΩ ΓΙΑΤΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ,ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ!

apav
11/08/2007, 21:52
:(

ΥΓ Κυριάκο, εάν βρεις τον χρόνο, κάνε τον κόπο και διάβασε ΑΥΤΟ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=2714)

odt
11/08/2007, 22:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από tassosrr
metopiki me 200 klm.


Κωλοκατάσταση και για τους δύο...Μακάρι να μην υπάρχουν θύματα, μακρυά από μας :( :mad:

Lupo
11/08/2007, 22:20
Ξέρει κανείς την κατάληξη των ανθρώπων ρε παιδιά? :(
Αν ξέρει κάποιος, ας ποστάρει.
:( :( :(


Τα υπόλοιπα δεν τα σχολιάζω.

Stelth
11/08/2007, 22:30
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Αρχικά δημιουργήθηκε από siakattackj
Έχω να πώ ότι είσαι μεγάλος κάφρος!!!!!!!!!!!!

το παιδί μπορεί να έφυγε πετώντας και να μην έσκασε πουθενά και απλά να σύρθηκε.....
ξέρουμε τι έπαθε το παιδί??
ότι και να έγινε δε μπορείς να λες μαλακίες σε τέτοια περισταστικά παλιοπαπάρα.....

με σύγχησες βραδιάτικα....
γαμώ το στανιό μου...


πάρε την παλιοπατάτα σου και βάλτο φρένα και αναρτήσεις γιατί μπορείς να πάθεις ακριβώς το ίδιο με 50χλμ με το χάρχαλό σου....(για το ΑΧ-1 μιλάω.....μην πω τα ίδια και για το Ζ)
--------------------------------------------------------------------------------




Ειπα να μην του πω τιποτα χειρότερο αλλα τωρα που σε διαβαζω μπριζωθηκα...

ΚΥΡΙΑΚΟ, ΠΟΥ ΝΑ ΞΑΝΑΚΡΑΤΗΘΩ ΓΙΑΤΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ,ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ!


__________________

Παιδιά αυτού του είδους η διαμάχες δεν βγάζουν πουθενά.
μόνο εχθρότητες μεταξύ μας
πάνω απ' όλα αν ξέρει κανένας τι έγινε??????????
πως είναι το παλικάρι?
είχε δεύτερο άτομο?
Μακάρι να ήταν μόνος του και μακάρι να μην έπαθε τπτ σοβαρό
αν είναι έτσι αν δηλαδή δεν έπαθε τπτ σοβαρό και ήταν μόνος του
Ο Μ%$#@*& ΘΕΛΕΙ ΚΛΟΤΣΙΕΣ

zireous
11/08/2007, 23:39
Πολλά μπορεί να έγιναν, από τη φωτό δεν αποκλείω το φταίξιμο κανενός (και τα 200 τα πιάνουν πολλοί με διαφορετικά οχήματα).

Τα βλέπω πολλά τα 200 στη κίνηση πάντως.

Προσέχουμε για να τρέχουμε.

gcrook
12/08/2007, 01:29
Χαλαρωστε λιγο κοριτσια.
Εχουμε ενα καθημερινο φαινομενο μπροστα μας, και ο καθενας μπορει να εκφραζεται οπως του γουσταρει στην τελικη.
Εδω μεσα εχω διαβασει και πολυ χειροτερες και πιο εγκληματικες μαλακιες σε στυλ προτροπης/συμβουλης και κανενας σας δεν μιλησε.
Πεσατε να τον φατε τον ανθρωπο.

kiriakost
12/08/2007, 01:40
Οταν ένας άνθρωπος , βάζει ένα πιστόλι στο κεφάλι του και πυροβολεί ... το εάν επέζησε , λίγο μετράει.

Πεσατε να με φάτε ... αλλά δεν με πειράζει .

Μαλλον ανήκετε στους , αγριόγκαζους με τις Χαγιαχαβούζες , που πάνε φέτες , και τρομάζουν τις γριές .

Αντικειμενικά , εαν δεν υπολογίζει την ζωή του ο κάθε τιμονιέρης , εγώ δεν την βάζω την γάτα μου να κλαίει .

Ειμαι ψυχροκολος σε κάτι τέτοια .

lampros_fazer
12/08/2007, 02:22
Μα πόσο παπάρας μπορεί να είσαι..ή μάλλον πόσο μπορείς να γίνεις ακόμα..

kiriakost
12/08/2007, 08:08
Τον κώλο σας να χτυπάτε κάτω ..
Για τα πρεζάκια της ταχύτητας , που μου κάνουν τον οδηγό αγώνων σε τριάμισι μέτρα δρόμο στο επαρχιακό δίκτυο ... ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΑΚΡΥΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ .

Και ναι .. είμαι πολύ μεγάλος παπάρας . σε τέτοια θέματα !! Thank you :)

Ααα και Good morning .. !!

crs-k
12/08/2007, 08:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Τον κώλο σας να χτυπάτε κάτω ..
Για τα πρεζάκια της ταχύτητας , που μου κάνουν τον οδηγό αγώνων σε τριάμισι μέτρα δρόμο στο επαρχιακό δίκτυο ... ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΑΚΡΥΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ .

Και ναι .. είμαι πολύ μεγάλος παπάρας . σε τέτοια θέματα !! Thank you :)

Ααα και Good morning .. !!



Ο Θεος (Σου) μαζι σου... :dizzy:








Αλλωστε ΔΕΝ μπορει πια να σε βοηθησει ΚΑΝΕΝΑΣ ψυχιατρος ... :sick:

HEATSEEKER750
12/08/2007, 11:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Τον κώλο σας να χτυπάτε κάτω ..
Για τα πρεζάκια της ταχύτητας , που μου κάνουν τον οδηγό αγώνων σε τριάμισι μέτρα δρόμο στο επαρχιακό δίκτυο ... ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΑΚΡΥΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ .

Και ναι .. είμαι πολύ μεγάλος παπάρας . σε τέτοια θέματα !! Thank you :)

Ααα και Good morning .. !!

Κανένας δεν σου είπε ούτε εσύ να κλάψεις ούτε η γάτα σου!!!!!Σταμάτα να είσαι πικρόχολος και σκέψου ότι και σε σένα μπορεί να συμβεί το ίδιο (ναι,ναι ακόμα και με το καβουρντιστήρι που καβαλάς...)

la_villa
12/08/2007, 11:08
τι να πει κανεις...
μεγάλος @@ς για να γράφεις τέτοια...

tasosrr το ατύχημα έγινε μετα την εγνατία προς Παραμυθιά?

apav
12/08/2007, 11:50
:sad:


Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Οταν ένας άνθρωπος , βάζει ένα πιστόλι στο κεφάλι του και πυροβολεί ... το εάν επέζησε , λίγο μετράει.

Πεσατε να με φάτε ... αλλά δεν με πειράζει .

Μαλλον ανήκετε στους , αγριόγκαζους με τις Χαγιαχαβούζες , που πάνε φέτες , και τρομάζουν τις γριές .

Αντικειμενικά , εαν δεν υπολογίζει την ζωή του ο κάθε τιμονιέρης , εγώ δεν την βάζω την γάτα μου να κλαίει .

Ειμαι ψυχροκολος σε κάτι τέτοια .

και


Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Τον κώλο σας να χτυπάτε κάτω ..
Για τα πρεζάκια της ταχύτητας , που μου κάνουν τον οδηγό αγώνων σε τριάμισι μέτρα δρόμο στο επαρχιακό δίκτυο ... ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΑΚΡΥΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ .

Και ναι .. είμαι πολύ μεγάλος παπάρας . σε τέτοια θέματα !! Thank you :)

Ααα και Good morning .. !!

Κυριακό μπορείς να μας πεις για ποιους μιλάς;


Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Μπήκα φέτα σε 90 μοίρες στροφή με 110 (πήγα να κάνω φιγούρα σε φίλο μοτοσικλετιστή , και δεν υπολόγισα την ταχύτητα μου , για να μπω στην στροφή) , και πλάγιασε η φουκαριάρα λες και ήταν CBR , με πέταξε η φυγόκεντρος στο αντιθέτω ρεύμα (ευτυχώς άδειο) , χωρίς το παραμικρό τρέμουλο , το πλαισιάκι αυτό, με κράτησε ..... έφτασα στο τέλος της ασφάλτου , και ξαφνικά ενώ είχα αρχίσει τις προσευχές , διοτι μετά την άσφαλτο σε 25 εκατοστά ήταν ξυρισμένο βουνό ( πέτρινος ογκος ) με γύρισε ομαλά ξανά στο κανονικό ρεύμα.

Εάν ο Respect έχει δρομολόγιο εκείνη την ημέρα, τι θα συζητάς με τον Πέτρο;

Η φωτογραφία είναι από ένα τροχαίο. Δεν γνωρίζουμε λεπτομέρειες για πως έγινε, εάν έχουμε νεκρούς και τραυματίες. Δεν είμαστε δικαστές και δεν κρίνουμε χωρίς στοιχεία. Είτε ευθύνεται το αυτοκίνητο, είτε η μηχανή, σεβασμός στους 2.000 νεκρούς και τους χιλιάδες τραυματίες (εγώ, ο After, ο Katanas και πάει λέγοντας) που έχουμε κάθε χρόνο. Εάν θες να κάνεις κάτι, διάβασε και ΑΥΤΟ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=34144).

ΥΓ Διάβασε και το προηγούμενο link που έδωσα. :wave2:

kiriakost
12/08/2007, 11:54
Πω πω.... , μαζεύτηκαν όλα τα μεγάλα φέρινγκ , και μας βρίζουν .... :lol:


Να πω την αλήθεια , το επιδίωξα να προκαλέσω .... έτσι για να σας φρικάρω ακόμα περισσότερο , στην περίπτωση που η φωτογραφία ... σας φρικάρισε ελαφρώς !!

Εκτος απο μοτοσικλετιστής , σκέφτομαι , και ως απλος οδηγος , που βγαζω βολτα την μελλοντικη μου οικογένεια, με το κουτάκι .

Αλλα , και ως μελλοντικός πατέρας !!

Ούτε τον άγγελο κάνω , ούτε τον Διάολο .... παν μέτρο άριστον έλεγαν οι αρχαίοι .
Ούτε μαθήματα , ασφαλής οδήγησης θα παραδώσω .
Ούτε το δικαστή θα κάνω .
Ούτε την κουτσομπόλα της γειτονιάς .


Τελος , δώστε πιο πολύ προσοχή στο αρχικό θέμα μπας και βάλετε στο κεφάλι σας τα αποτελέσματα μια δυσάρεστης εμπειρίας αλλουνού , η οποία θα λειτουργήσει στο μέλλον αποτρεπτικά !!


Και κάτι τελευταίο , όχι απαραίτητα σημαντικό , η όποια υπεραξία , που έχω , είναι ατομική ,
και την έχω μόνιμα ... η μηχανή μου είναι ασήμαντη , μπροστά στην δική μου , προσωπική δυναμική .

Δεν κρατάω κακίες σε κανέναν ..για τα λογάκια ... πάμε για άλλα :wave2:


.

kiriakost
12/08/2007, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από apav
Εάν ο Respect έχει δρομολόγιο εκείνη την ημέρα, τι θα συζητάς με τον Πέτρο;

:wave2:

Εχεις δίκιο , αλλά στην περίπτωση μου , δεν θα ζητούσα απο κανέναν να με κλάψει ... και δεύτερων το πάθημα μου έγινε μάθημα .... ευτυχώς που έγινε τον πρώτο μήνα από την αγορά της μηχανής , και έτσι έζησα δεκατέσσερα χρόνια ειρηνικά μαζί της , και χωρίς γύψο μέχρι σήμερα . :wave2:

Respect
12/08/2007, 12:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από apav
:sad:



και



Κυριακό μπορείς να μας πεις για ποιους μιλάς;



Εάν ο Respect έχει δρομολόγιο εκείνη την ημέρα, τι θα συζητάς με τον Πέτρο;

Η φωτογραφία είναι από ένα τροχαίο. Δεν γνωρίζουμε λεπτομέρειες για πως έγινε, εάν έχουμε νεκρούς και τραυματίες. Δεν είμαστε δικαστές και δεν κρίνουμε χωρίς στοιχεία. Είτε ευθύνεται το αυτοκίνητο, είτε η μηχανή, σεβασμός στους 2.000 νεκρούς και τους χιλιάδες τραυματίες (εγώ, ο After, ο Katanas και πάει λέγοντας) που έχουμε κάθε χρόνο. Εάν θες να κάνεις κάτι, διάβασε και ΑΥΤΟ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=34144).

ΥΓ Διάβασε και το προηγούμενο link που έδωσα. :wave2: Για το φορτηγατζή που τον σκότωσε!

DimChios
12/08/2007, 18:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Πω πω.... , μαζεύτηκαν όλα τα μεγάλα φέρινγκ , και μας βρίζουν .... :lol:


Να πω την αλήθεια , το επιδίωξα να προκαλέσω .... έτσι για να σας φρικάρω ακόμα περισσότερο , στην περίπτωση που η φωτογραφία ... σας φρικάρισε ελαφρώς !!

Εκτος απο μοτοσικλετιστής , σκέφτομαι , και ως απλος οδηγος , που βγαζω βολτα την μελλοντικη μου οικογένεια, με το κουτάκι .

Αλλα , και ως μελλοντικός πατέρας !!

Ούτε τον άγγελο κάνω , ούτε τον Διάολο .... παν μέτρο άριστον έλεγαν οι αρχαίοι .
Ούτε μαθήματα , ασφαλής οδήγησης θα παραδώσω .
Ούτε το δικαστή θα κάνω .
Ούτε την κουτσομπόλα της γειτονιάς .


Τελος , δώστε πιο πολύ προσοχή στο αρχικό θέμα μπας και βάλετε στο κεφάλι σας τα αποτελέσματα μια δυσάρεστης εμπειρίας αλλουνού , η οποία θα λειτουργήσει στο μέλλον αποτρεπτικά !!


Και κάτι τελευταίο , όχι απαραίτητα σημαντικό , η όποια υπεραξία , που έχω , είναι ατομική ,
και την έχω μόνιμα ... η μηχανή μου είναι ασήμαντη , μπροστά στην δική μου , προσωπική δυναμική .

Δεν κρατάω κακίες σε κανέναν ..για τα λογάκια ... πάμε για άλλα :wave2:


.



Ο,οοοοτι να ναι! :a24: :a24: :a24: :a24: :a21: :a21: :a21:

tassosrr
12/08/2007, 19:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa
τι να πει κανεις...
μεγάλος @@ς για να γράφεις τέτοια...

tasosrr το ατύχημα έγινε μετα την εγνατία προς Παραμυθιά?

nai ekei!

to palikari espase ta dio xeria kai ragise tin lekani....tipota allo.
oi giatroi eipane pos se tesseris mines to poli tha mporei na kanei oti ekane xoris kanena kousouri. oute kan tis esthiseis tou den exase!(perase mia pinakida 6m apo pano)!!!.

to autokinito bgike paranoma apo eisodo pratirioy kai i mixani gia na ton apofigei mpike sto antotheto reuma me apotelesma....!to paradextike oti eftege.

fantacid
12/08/2007, 19:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από tassosrr
nai ekei!

to palikari espase ta dio xeria kai ragise tin lekani....tipota allo.
oi giatroi eipane pos se tesseris mines to poli tha mporei na kanei oti ekane xoris kanena kousouri. oute kan tis esthiseis tou den exase!(perase mia pinakida 6m apo pano)!!!.

to autokinito bgike paranoma apo eisodo pratirioy kai i mixani gia na ton apofigei mpike sto antotheto reuma me apotelesma....!to paradextike oti eftege.


επιτελους ενα χαρουμενο μήνυμα σαυτο το θρεντ!!!!
αφου τη εβγαλε μονο με σπασμενα κοκκαλα παλι καλα.....τι καλα δλδ, που με τοσα που εσπασε ειναι πολυ δυσκολα!
ευχομαι σε ταχια κ ανώδυνη (οσο γινετε σε τετοιες περιπτωσεις) αναρρωση!






τελικα ειδατε ποσο εξω μπορεις να πεσεις με υποθεσεις που κανεις βλεποντας ΜΟΝΟ μια φωτο!

χαιρομαι που καποιοι ειχατε ΑΠΟΛΥΤΟ αδικο!

Lupo
12/08/2007, 19:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από tassosrr
nai ekei!

to palikari espase ta dio xeria kai ragise tin lekani....tipota allo.
oi giatroi eipane pos se tesseris mines to poli tha mporei na kanei oti ekane xoris kanena kousouri. oute kan tis esthiseis tou den exase!(perase mia pinakida 6m apo pano)!!!.

to autokinito bgike paranoma apo eisodo pratirioy kai i mixani gia na ton apofigei mpike sto antotheto reuma me apotelesma....!to paradextike oti eftege.
Μπράβο!
Ευχάριστο νέο!
:beer:


Δεν είναι όλα άσπρα ή μαύρα τελικά, ε?
:beer:
:wave2:

tassosrr
12/08/2007, 20:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Την ταινια ο ιπτάμενος ολλανδός την έχεις δει .... εεε καμία σχέση .

Ο ένας έπαθε σοκ , και πάει και το κάρο ... και ο άλλος έφυγε πετώντας ... σιγά μην τον έσωζε το κράνος , το παλιό μαλακκκ ... . *&!#@#$%^%^& μπήκε αντίθετο ρεύμα .

eisai kai 38 eton....malaka!

pou anti na bazeis ta gialia stous perissoterous edo mesa kathese kai krineis me tropo pou mas deixneis ti eisai!

bravo sou!

apav
12/08/2007, 20:28
Άντε ευχάριστα νέα! Γρήγορη ανάρρωση! :wave2:

la_villa
12/08/2007, 20:49
πάλι καλά
γιατι έτσι όπως φαίνεται στην φωτό :eyepop:

καλή του αναρρωση

paramedic
12/08/2007, 21:07
Πραγματικά χαίρομαι που ο kyriakos αντέδρασε έτσι!!
Απο εδώ και πέρα θα επιδιώκω να απαντά με αυτόν τον τρόπο σε κάθε άσχημο γεγονός!

Εξηγούμαι: Άλλη μια φορά που ο SPORAKIAS έγραψε ένα άσχημο γεγονός(για ένα παπί που του κλέψανε) πολλοί αγανάκτηασν, στεναχωρηθήκανε αλλά ο kyriakos αντέδρασε με τον ίδιο τρόπο(τίγκα στον αρνητισμό και την αρνητική κριτική) και τελικά ο SPORAKIAS βρήκε το παπί!!!!!!!!!!
Έτσι και εδώ....αναφέρθηκε το γεγονός,πολλοί στεναχωρήθηκαν, ο kyriakos αντέδρασε όπως ξέρει και τελικά το παιδί την έχει γλιτώσει ευτυχώς με μικρές "απώλλειες"!
Γι'αυτό σας λέω αφήστε τον να λέει τα δικά του, ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ!!!!!!!!

siakattackj
12/08/2007, 21:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από paramedic
Πραγματικά χαίρομαι που ο kyriakos αντέδρασε έτσι!!
Απο εδώ και πέρα θα επιδιώκω να απαντά με αυτόν τον τρόπο σε κάθε άσχημο γεγονός!

Εξηγούμαι: Άλλη μια φορά που ο SPORAKIAS έγραψε ένα άσχημο γεγονός(για ένα παπί που του κλέψανε) πολλοί αγανάκτηασν, στεναχωρηθήκανε αλλά ο kyriakos αντέδρασε με τον ίδιο τρόπο(τίγκα στον αρνητισμό και την αρνητική κριτική) και τελικά ο SPORAKIAS βρήκε το παπί!!!!!!!!!!
Έτσι και εδώ....αναφέρθηκε το γεγονός,πολλοί στεναχωρήθηκαν, ο kyriakos αντέδρασε όπως ξέρει και τελικά το παιδί την έχει γλιτώσει ευτυχώς με μικρές "απώλλειες"!
Γι'αυτό σας λέω αφήστε τον να λέει τα δικά του, ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ!!!!!!!!


xaxaxaxaxaxaxaxaxa........


ΛΕΣΣΣ????????

fantacid
12/08/2007, 21:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από paramedic
Πραγματικά χαίρομαι που ο kyriakos αντέδρασε έτσι!!
Απο εδώ και πέρα θα επιδιώκω να απαντά με αυτόν τον τρόπο σε κάθε άσχημο γεγονός!

Εξηγούμαι: Άλλη μια φορά που ο SPORAKIAS έγραψε ένα άσχημο γεγονός(για ένα παπί που του κλέψανε) πολλοί αγανάκτηασν, στεναχωρηθήκανε αλλά ο kyriakos αντέδρασε με τον ίδιο τρόπο(τίγκα στον αρνητισμό και την αρνητική κριτική) και τελικά ο SPORAKIAS βρήκε το παπί!!!!!!!!!!
Έτσι και εδώ....αναφέρθηκε το γεγονός,πολλοί στεναχωρήθηκαν, ο kyriakos αντέδρασε όπως ξέρει και τελικά το παιδί την έχει γλιτώσει ευτυχώς με μικρές "απώλλειες"!
Γι'αυτό σας λέω αφήστε τον να λέει τα δικά του, ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ!!!!!!!!


λες να ειναι η καλη μας νεραιδα???


:lol: :lol: :lol: :lol:

Stelth
12/08/2007, 21:21
Καλή και γρήγορη ανάρρωση να έχει το παλικάρι

Loudovikos
13/08/2007, 16:49
Εγω να ρωτησω κατι άσχετο.

Μπαίνεις και βάζεις μια photo που όλοι λιγο πολυ φανταστήκαμε το χειρότερο.
Γιατι δεν λές κατευθειαν οτι το παλικάρι "γλύτωσε" με σπασιματα??

:confused: :confused:

la_villa
13/08/2007, 18:43
αυτό πράγματι το έχω και εγώ απορία!!
:confused: :confused: :confused:

zephyr1
13/08/2007, 19:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από Loudovikos
Εγω να ρωτησω κατι άσχετο.

Μπαίνεις και βάζεις μια photo που όλοι λιγο πολυ φανταστήκαμε το χειρότερο.
Γιατι δεν λές κατευθειαν οτι το παλικάρι "γλύτωσε" με σπασιματα??

:confused: :confused:

Και πως θα γινει της πουτ@νας αμα το πει?:wacko:

fantacid
13/08/2007, 20:20
ναι ρε, με το που σκαει κατω το παλικαρι κ ερχετε το ιου ιου (ασθενοφορο) κατεβαινει ο τραυματιοφορεας κ του λεει!

καλα ρε ειστε σοβαροι?
για δυο σπασιματα μας φωναξατε κ μας ειπατε κ καλα επειγον????




:a21:

mystik
17/08/2007, 20:50
(file) kyriakos den se xero kai se sebome oso kai na me exorgisan ola ayta poy egrapses mporei na Argo na sto leo
ALLA MEGALE MOY SOY EFXOME STIN ZOI SOY NA MIN BRE8EIS POTE SE AYTIN TIN 8ESI KAI AYTOI POY 8A EINAI STO AS8ENOFORO NA SE ANTIMETOPISOYN OPOS OLOYS EMAS MAS XARAKTIRISE STA LEGOMENA SOY H MALON KALITERA NA POYN ALLOS ENAS ALITIS ME MIAXANI POY TO EPEZE KAAPIOS H TA I8ELE KAI TA EPA8E KAI NA ARGISOYN NA SE MAZEPSOYN APO TIN ASFALTO KAI H ZOI SOY NA KREMETE STA XERIA TOYS AN EIXES MIALO 8A TO EBAZES NA DOYLEPSI KAI DEN 8A EKRINES ETSI
KAI NA XEREIS OTI XLEBAZOYME STIN ZOI MAS KAPIA STIGMI TIN PA8ENOYME KAI TO PADI 8A HTAN AKOMA STA PODIA AN DEN EBGENE O KARAGIOZEIS ME TO AMAXI
KAI ILIKRINA SE LIPAME POY EXEIS TETIES APOPSEIS KAI IPOTI8ETE ODIGAS KAI MIXANI
:a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31: :a31:

Akatanomastos
19/08/2007, 20:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από tassosrr
eisai kai 38 eton....malaka!

pou anti na bazeis ta gialia stous perissoterous edo mesa kathese kai krineis me tropo pou mas deixneis ti eisai!

bravo sou!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

afta einai....


metaksi mas tora
i alitheia einai pos kalitera na masas para na milas kiriakost


perastika sto paidi..ipomoni 4 mines sto krevati, kouragio:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

kawasaki ZX-12
20/08/2007, 08:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Πω πω.... , μαζεύτηκαν όλα τα μεγάλα φέρινγκ , και μας βρίζουν .... :lol:


Να πω την αλήθεια , το επιδίωξα να προκαλέσω .... έτσι για να σας φρικάρω ακόμα περισσότερο , στην περίπτωση που η φωτογραφία ... σας φρικάρισε ελαφρώς !!

Εκτος απο μοτοσικλετιστής , σκέφτομαι , και ως απλος οδηγος , που βγαζω βολτα την μελλοντικη μου οικογένεια, με το κουτάκι .

Αλλα , και ως μελλοντικός πατέρας !!

Ούτε τον άγγελο κάνω , ούτε τον Διάολο .... παν μέτρο άριστον έλεγαν οι αρχαίοι .
Ούτε μαθήματα , ασφαλής οδήγησης θα παραδώσω .
Ούτε το δικαστή θα κάνω .
Ούτε την κουτσομπόλα της γειτονιάς .


Τελος , δώστε πιο πολύ προσοχή στο αρχικό θέμα μπας και βάλετε στο κεφάλι σας τα αποτελέσματα μια δυσάρεστης εμπειρίας αλλουνού , η οποία θα λειτουργήσει στο μέλλον αποτρεπτικά !!


Και κάτι τελευταίο , όχι απαραίτητα σημαντικό , η όποια υπεραξία , που έχω , είναι ατομική ,
και την έχω μόνιμα ... η μηχανή μου είναι ασήμαντη , μπροστά στην δική μου , προσωπική δυναμική .

Δεν κρατάω κακίες σε κανέναν ..για τα λογάκια ... πάμε για άλλα :wave2:


.


ρε φιλε γιατι δεν σκεφτεσαι το ενδεχομενο να επεσε το αμαξι επανω στην μηχανη και ας κινιοταν με 200!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ξερεις ποσους οικογενειαρχες με τα αγγελουδια τους εχω δει να πηγαινουν σαν μαλακες στην εθνικη?????????

και παρτο και αλλιως γιατι δεν ξερεις τι συνεβη.............
αν στο αντιθετο ησουνα εσυ με 80 χιλιομετρα και ερχοταν απο απεναντι ενα αυτοκινητο με 140
και επεφτε επανω σου θα παθαινες λιγοτερα θα ησουνα μαλακας και καραγκιοζης???????????

ασ το διαλο συγχηστηκα!!!!!!

ευχομαι ποτε τα ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΣΟΥΝΕ ΠΟΤΕ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΣΚΕΠΤΙΚΟ!!!!!!!!!!

tassosrr
20/08/2007, 09:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από kawasaki ZX-12
ρε φιλε γιατι δεν σκεφτεσαι το ενδεχομενο να επεσε το αμαξι επανω στην μηχανη και ας κινιοταν με 200!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ξερεις ποσους οικογενειαρχες με τα αγγελουδια τους εχω δει να πηγαινουν σαν μαλακες στην εθνικη?????????

και παρτο και αλλιως γιατι δεν ξερεις τι συνεβη.............
αν στο αντιθετο ησουνα εσυ με 80 χιλιομετρα και ερχοταν απο απεναντι ενα αυτοκινητο με 140
και επεφτε επανω σου θα παθαινες λιγοτερα θα ησουνα μαλακας και καραγκιοζης???????????

ασ το διαλο συγχηστηκα!!!!!!

ευχομαι ποτε τα ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΣΟΥΝΕ ΠΟΤΕ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΣΚΕΠΤΙΚΟ!!!!!!!!!!

ETSI.....

idi
20/08/2007, 09:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από tassosrr
metopiki me 200 klm.

αν ηταν με 200 δε θα υπηρχ τιποτα να δεις.... παρα μονο βιδες και πλαστικα διασπαρτα... μη λεμε οτι θελουμε...

κριμα... :(

tassosrr
20/08/2007, 16:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
αν ηταν με 200 δε θα υπηρχ τιποτα να δεις.... παρα μονο βιδες και πλαστικα διασπαρτα... μη λεμε οτι θελουμε...

κριμα... :(

signomi.....180 itane...


plaka mou kaneis?

Maira
20/08/2007, 16:19
Το θέμα είναι ότι από μια φωτογραφία, ένα ατύχημα και έναν τραυματία, μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα για πολλά πράγματα



(ποιος είναι μ@λ@κ@ς εδώ μέσα και ποιός όχι!!!!)




Περαστικά στο παλικάρι και προσοχή όλοι μας!!!!


Κυκλοφορούν πολλοί εκεί έξω που νομίζουν ότι είναι πάντα σωστοί και έχουν δικαίωμα να κρίνουν να κατακρίνουν και να εκτελούν!!!!!


Γιατί είμαι σίγουρη πως ένας άνθρωπος μου τις απόψεις του Κυριάκου, θα έκανε μεγάλο κακό σε κάποιον που θα πήγεναι αντίθετα με τα πιστεύω του και τις αρχές του!!!!!


Δεν σε κάνει καλό άνθρωπο το να πηγαίνεις αργά! Καλό άνθρωπο σε κάνει το να νοι΄ζαεσαι για τον συνάνθρωπό σου όποιος κι αν είναι αυτός!!!!!!

sniper
20/08/2007, 16:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
......

Αλλα , και ως μελλοντικός πατέρας !!

....


Βρήκες τον τρόπο να συλλαμβάνουν οι γυναίκες όταν τον παίζεις;

Maira
20/08/2007, 16:29
Ρε μη λες τέτοια και του έρθει καμιά ιδέα και αρχίσει τα παρακάλια στους άνωθεν!!!!!


:bigcry: :bigcry: :bigcry:



Θα γεμίσει ο τόπος μετά με τόσο παίξιμο!!!!


:eek: :eek: :eek: :eek:

idi
20/08/2007, 16:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από tassosrr
signomi.....180 itane...


plaka mou kaneis?

καθολου πλακα δε σου κανω

κοψε καμια 100ρια χλμ να εισαι μεσα....

ειπα να μη λεμε αρλουμπες

με 200 χλμ/ω μετωπικη δε θα υπηρχε αυτοκινητο και μοτοσυκλετα.+_ θα ειχαν γινει ολα κοματια

αυτα για οσους εχουν ασχοληθει...

fantacid
20/08/2007, 16:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Βρήκες τον τρόπο να συλλαμβάνουν οι γυναίκες όταν τον παίζεις;



:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

kiriakost
20/08/2007, 16:58
Εχετε βγει όλοι εκτός ορίων .... νόμιζα ότι θα πει ο κάθε βαρεμένος την παπαριά του ...και θα τελείωνε εκεί το θέμα .

Για τις προσωπικές μου απόψεις δεν σηκώνω μύγα στο σπαθί μου .
Και τελος .. αμα σας καλέσω στο σπίτι μου , να μην έρθετε ... Τα βρισίδια όμως σας τα επιστρέφω !!


Εβαλε ένας μια σκέτη φωτογραφια χωρίς λόγια , και έκανα ενα σενάριο και εκει τελείωσε το θέμα .

Χέστηκα για την γνώμη του κάθε βλήματος , που νομίζει οτι έχει μεγαλύτερη βαρύτητα από του αλλουνού .


Και τέλος , όποιος γκαζοπρεζάκιας θέλει να τρέχει με 200 , έχει την ευχή μου ,
αλλά όχι το δάκρυ μου .
Και αυτό ισχύει για όλες τις περιπτώσεις , δεν μιλάω για την φάση αυτήν εδώ .. που ΔΕΝ γνωρίζω καλά καλά τι έγινε

Το καταλάβατε ? ... ή να κάνω και κακά ...

fantacid
20/08/2007, 17:03
:a014: :a014: :a014:

DimChios
20/08/2007, 17:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Εχετε βγει όλοι εκτός ορίων .... νόμιζα ότι θα πει ο κάθε βαρεμένος την παπαριά του ...και θα τελείωνε εκεί το θέμα .

Για τις προσωπικές μου απόψεις δεν σηκώνω μύγα στο σπαθί μου .
Και τελος .. αμα σας καλέσω στο σπίτι μου , να μην έρθετε ... Τα βρισίδια όμως σας τα επιστρέφω !!


Εβαλε ένας μια σκέτη φωτογραφια χωρίς λόγια , και έκανα ενα σενάριο και εκει τελείωσε το θέμα .

Χέστηκα για την γνώμη του κάθε βλήματος , που νομίζει οτι έχει μεγαλύτερη βαρύτητα από του αλλουνού .


Και τέλος , όποιος γκαζοπρεζάκιας θέλει να τρέχει με 200 , έχει την ευχή μου ,
αλλά όχι το δάκρυ μου .
Και αυτό ισχύει για όλες τις περιπτώσεις , δεν μιλάω για την φάση αυτήν εδώ .. που ΔΕΝ γνωρίζω καλά καλά τι έγινε

Το καταλάβατε ? ... ή να κάνω και κακά ...



Δεν είναι τόσο δύσκολο τελικά! :rolleyes:

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΚΙ ΑΛΛΟ!

:a31: :a31: :a31: :a31:

Επισης, στ@@δια μας αν σηκώνεις μυγα στο σπαθί σου ή οχι, ΓΕΛΟΙΕ!

kiriakost
20/08/2007, 17:20
Ωραιο τρόπο βρήκες να περνάς την ώρα σου .... με της σαπουνάδες που πετάς , να προσέξεις να μην κάψεις την αντίσταση , από το πλυντήριο σου , που μόνο στα μέρη σου ονομάζετε ΚΕΦΑΛΙ :a31:

gixxerpap
20/08/2007, 17:22
καλησπερες και απο εμενα! ετυχε και ημουν στην γυρω περιοχη, εκεινες τις ημερες και εμαθα για το ατυχημα απο τους ντοπιους...οντως το παληκαρι δεν διατρεχει κανενα κινδυνο, επιφυλασσομαι ομως για το αν το διαστημα αναρρωσης θα ειναι 4 μηνες μονο!

η ταχυτητες πανω κατω ηταν αυτες που ειπανε τα παιδια πιο πανω, οσο και να φιανεται απιστευτο!

Υ.Γ. εσυ ρε tassosrr, δεν κατεβηκες καθολου απο μεγα αμμο φετος?:mad:
...και ελεγα φετος οτι θα σας γνωριζα:wave2:

hercul
20/08/2007, 17:23
Τι έγινε εδώ ρε παιδιά?? :a014: :a014: :a014:

MikeG
20/08/2007, 17:24
Είναι μαλακία κάποιος συνάνθρωπος να είναι στο κρεββάτι για οποιδήποτε λόγο!Είτε φταίει είτε όχι!Επίσης είναι μαλακία να τσακωνόμαστε εδώ μέσα, ειδικά για τέτοια θέματα. Νομίζω ότι θα πρέπει να ευχηθούμε όλοι περαστικά στο παλικάρι & να είναι το τελευταίο ατύχημα για όλους, & κάποια στιγμή να βάλουν όλοι λίγο περισσότερο μυαλό ώστε να σταματήσουμε πια να πεθαίνουμε από την άσφαλτο αλλά & το γ******ο το κράτος να προσέξει επιτέλους τους πολίτες του!
Σταματήστε να βρίζεστε! Ας έχει ο καθένας την άποψη του.Ας είναι όμως όλοι πάντα καλά!

:sad: :sad: :sad: :sad:

hercul
20/08/2007, 17:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Είναι μαλακία κάποιος συνάνθρωπος να είναι στο κρεββάτι για οποιδήποτε λόγω!Είτε φταίει είτε όχι!Επίσης είναι μαλακία να τσακονώμαστε εδώ μέσα, ειδικά για τέτοια θέματα. Νομίζω ότι θα πρέπει να ευχηθούμε όλοι περαστικά στο παλικάρι & να είναι το τελευταίο ατύχημα για όλους, & κάποια στιγμή να βάλουν όλοι λίγο περισσότερο μυαλό ώστε να σταματήσουμε πια να πεθαίνουμε από την άσφαλτο αλλά & το γ******ο το κράτος να προσέξει επιτέλους τους πολίτες του!
Σταματήστε να βρίζεστε! Ας έχει ο καθένας την άποψη του.Ας είναι όμως όλοι πάντα καλά!

:sad: :sad: :sad: :sad:


+1000

fantacid
20/08/2007, 19:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Είναι μαλακία κάποιος συνάνθρωπος να είναι στο κρεββάτι για οποιδήποτε λόγο!Είτε φταίει είτε όχι!Επίσης είναι μαλακία να τσακωνόμαστε εδώ μέσα, ειδικά για τέτοια θέματα. Νομίζω ότι θα πρέπει να ευχηθούμε όλοι περαστικά στο παλικάρι & να είναι το τελευταίο ατύχημα για όλους, & κάποια στιγμή να βάλουν όλοι λίγο περισσότερο μυαλό ώστε να σταματήσουμε πια να πεθαίνουμε από την άσφαλτο αλλά & το γ******ο το κράτος να προσέξει επιτέλους τους πολίτες του!
Σταματήστε να βρίζεστε! Ας έχει ο καθένας την άποψη του.Ας είναι όμως όλοι πάντα καλά!

:sad: :sad: :sad: :sad:

ρε μαικ δε θα τον βρισεις ρε???


τι σκατα...... τοσα ποπ-κορν ψωνισα!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol:

Akatanomastos
20/08/2007, 19:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Εχετε βγει όλοι εκτός ορίων .... νόμιζα ότι θα πει ο κάθε βαρεμένος την παπαριά του ...και θα τελείωνε εκεί το θέμα .

Για τις προσωπικές μου απόψεις δεν σηκώνω μύγα στο σπαθί μου .
Και τελος .. αμα σας καλέσω στο σπίτι μου , να μην έρθετε ... Τα βρισίδια όμως σας τα επιστρέφω !!


Εβαλε ένας μια σκέτη φωτογραφια χωρίς λόγια , και έκανα ενα σενάριο και εκει τελείωσε το θέμα .

Χέστηκα για την γνώμη του κάθε βλήματος , που νομίζει οτι έχει μεγαλύτερη βαρύτητα από του αλλουνού .


Και τέλος , όποιος γκαζοπρεζάκιας θέλει να τρέχει με 200 , έχει την ευχή μου ,
αλλά όχι το δάκρυ μου .
Και αυτό ισχύει για όλες τις περιπτώσεις , δεν μιλάω για την φάση αυτήν εδώ .. που ΔΕΝ γνωρίζω καλά καλά τι έγινε

Το καταλάβατε ? ... ή να κάνω και κακά ...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kala exoun poli plaka oi diamaxes


re paidi kathe mera skotonte stin afriki xiliades ston mesi anatoli ekatontades stous elinikous dromous kapoioi.. entaksi den tha klapsoume kiolas, giati an stenoxoriomastan etsi efkola tha varagame prezes (toulaxiston oxi akoma)
alla gia mena exei diafora to na min stenoxoritheis me to na vlastimas kapoion pou pethane (gia opoio logo kai na pethane)
einai kafrila
ligo sevasmo

la_villa
20/08/2007, 20:11
πάντως σχετικά με την ταχύτητα θα συμφωνήσω λίγο με τον idi (λίγο γιατι είναι κωλοχανούμι :lol: :lol: )

αλήθεια οι επιβαίνοντες στο αυτοκίνητο τι έγιναν?

MikeG
20/08/2007, 20:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
ρε μαικ δε θα τον βρισεις ρε???


τι σκατα...... τοσα ποπ-κορν ψωνισα!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol:

Σήμερα είμαι cool......:winka: :winka:

marulis
20/08/2007, 22:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
αν ηταν με 200 δε θα υπηρχ τιποτα να δεις.... παρα μονο βιδες και πλαστικα διασπαρτα... μη λεμε οτι θελουμε...

κριμα... :(

Σαν να μην έχεις άδικο.

Με 80 να πέσει σε σταθερό σημείο δεν μένη κολυμπηθροξυλο ( ορα κρας τεστ)

DimChios
20/08/2007, 23:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Ωραιο τρόπο βρήκες να περνάς την ώρα σου .... με της σαπουνάδες που πετάς , να προσέξεις να μην κάψεις την αντίσταση , από το πλυντήριο σου , που μόνο στα μέρη σου ονομάζετε ΚΕΦΑΛΙ :a31:



Εχεις δίκιο!

Εχω καλυτερα πραγματα να κανω!

Θα σε αφησω στη γελοιοτητα και την ηλιθιοτητα σου χαμενε και δεν θα ασχοληθω αλλο!

Maira
21/08/2007, 09:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από marulis
Σαν να μην έχεις άδικο.

Με 80 να πέσει σε σταθερό σημείο δεν μένη κολυμπηθροξυλο ( ορα κρας τεστ)


καλά αυτό δεν είναι απόλυτο. Έχω κοντινό παράδειγμα όπου η μηχανή έσκασε με το λιγότερο 120χλμ. (μάλλον ήταν άνω των 140) και αν δεν είχε σουρθεί στην άσφαλτο (έτσι έσπασαν τα πλαστικά) θα είχε έναν σπασμένο σκελετό και τίποτ' άλλο!!!!


Παίζουν τόσα πολλά ρόλο σε ένα τρακάρισμα που δεν μπορούμε να βγάλουμε συμπεράσματα από μια φωτογραφία! Το συμαντικό είναι πώς δεν είχαμε θύματα και οι τραυματίες θα αναρρώσουν ευτυχώς!!!!



Όσο για μερικούς καλά θα κάνουν να διαβάζουν τι απάντησαν στα πρώτα τους πόστ και μετά να δικιολογούνται γιατί άλλα λένε στην αρχή και μόλις κατάλαβαν τη μ@λ@κία τους άρχισαν τις δικιολογίες!!!!



Όσο για τους γκαζοπρεζάκιδες όπως ανέφερε "Κάποιος" Αν όλοι οι γκαζοπρεζάκιδες πηγαίναν μόνο με 200 θα ήμασταν τέλεια!!!! Αλλά αν δεν γουστάρεις (όπως κι εγώ) να πηγαίνεις με τόσα δεν είναι απαραίτητο να βρίζεις και να εκφράζεσαι έτσι γι΄αυτούς που τους αρέσει αυτό!!!!!


:smokin:

byron
21/08/2007, 10:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από tassosrr
to palikari espase ta dio xeria kai ragise tin lekani....tipota allo.
oi giatroi eipane pos se tesseris mines to poli tha mporei na kanei oti ekane xoris kanena kousouri. oute kan tis esthiseis tou den exase!(perase mia pinakida 6m apo pano)!!!.

Ευτυχώς και μια φορά καλά νέα. Πολύ τυχερό πάντως το παλληκάρι.

dirtbird
21/08/2007, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
καθολου πλακα δε σου κανω

κοψε καμια 100ρια χλμ να εισαι μεσα....

ειπα να μη λεμε αρλουμπες

με 200 χλμ/ω μετωπικη δε θα υπηρχε αυτοκινητο και μοτοσυκλετα.+_ θα ειχαν γινει ολα κοματια

αυτα για οσους εχουν ασχοληθει...

+1000

Από μετωπική που είχα με Mitsu ασφαλίτικο, (εκείνο με καμμιά 80αριά, εγώ με 15-20), οι ζημιές στο μπροστινό μέρος του αυτοκινήτου ήταν ελαφρά μικρότερες (το είχα πάει μισό μέτρο μέσα), ενώ στην μοτό ελάχιστες.....

marulis
21/08/2007, 11:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
καλά αυτό δεν είναι απόλυτο. Έχω κοντινό παράδειγμα όπου η μηχανή έσκασε με το λιγότερο 120χλμ. (μάλλον ήταν άνω των 140) και αν δεν είχε σουρθεί στην άσφαλτο (έτσι έσπασαν τα πλαστικά) θα είχε έναν σπασμένο σκελετό και τίποτ' άλλο!!!!

Ναι γλυκιά μου , για αυτό μίλησα για σταθερό σημείο όπου όλη η δύναμη εκτονώνεται στη σύγκρουση στιγμιαία. Από ότι γράφεις η μηχανή σύρθηκε για …. μέτρα
_____________________________________________________________________

Παίζουν τόσα πολλά ρόλο σε ένα τρακάρισμα που δεν μπορούμε να βγάλουμε συμπεράσματα από μια φωτογραφία! Το συμαντικό είναι πώς δεν είχαμε θύματα και οι τραυματίες θα αναρρώσουν ευτυχώς!!!!

+ 1000000
_________________________________________________________________________


Όσο για μερικούς καλά θα κάνουν να διαβάζουν τι απάντησαν στα πρώτα τους πόστ και μετά να δικιολογούνται γιατί άλλα λένε στην αρχή και μόλις κατάλαβαν τη μ@λ@κία τους άρχισαν τις δικιολογίες!!!!

:cool:
____________________________________________________________________


Όσο για τους γκαζοπρεζάκιδες όπως ανέφερε "Κάποιος" Αν όλοι οι γκαζοπρεζάκιδες πηγαίναν μόνο με 200 θα ήμασταν τέλεια!!!! Αλλά αν δεν γουστάρεις (όπως κι εγώ) να πηγαίνεις με τόσα δεν είναι απαραίτητο να βρίζεις και να εκφράζεσαι έτσι γι΄αυτούς που τους αρέσει αυτό!!!!!

Όλοι παρασυρόμαστε κάποια στιγμή . το θέμα είναι στη μαγκιά να ανακαλούμε αν κάναμε λάθος ή να επιμένουμε αν εξακολουθούμε να το πιστεύουμε. Από τα παραπάνω ώμος κρινόμαστε σε λα βη .
__________________________________________________________________________
:smokin:

:beer: :beer:

Maira
21/08/2007, 12:34
περιστατικό με Fazer, με 180 χλμ μετωπική σύγκρουση, η μηχανή δεν σύρθικε, είχε ράγισμα στο σκελετό (ούτε καν σπάσιμο) και τα μπροστινα όλα χάλια (λογικο) Το αυτοκίνητο έμοιαζε πολύ με αυτό της φωτογραφίας!!!!


Δεν παίζουν ρόλο τα χιλιόμετρα για μια ζημιά αλλά οι γωνίες των οχημάτων!!!!!!


:wave2: :wave2:



Δεν έχουν όμως και πολύ σημασία!!!!! αφού τέλος καλό, όλα καλά!!!!


:smokin:

marulis
21/08/2007, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira

:wave2: :wave2:

Δεν έχουν όμως και πολύ σημασία!!!!! αφού τέλος καλό, όλα καλά!!!!


:smokin:

:a013:

blackbusa
21/08/2007, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Την ταινια ο ιπτάμενος ολλανδός την έχεις δει .... εεε καμία σχέση .

Ο ένας έπαθε σοκ , και πάει και το κάρο ... και ο άλλος έφυγε πετώντας ... σιγά μην τον έσωζε το κράνος , το παλιό μαλακκκ ... . *&!#@#$%^%^& μπήκε αντίθετο ρεύμα .


Μαλλον δεν εχεις παρει χαμπαρι γιατι σε κραζουν πολλοι(για μενα σωστα).Το να γραψεις κατι,με αφορμη μια φωτο που ειδες ειναι δικο σου δικαιωμα.Ομως το να εισαι τοσο ΧΑΖΟΕΙΡΩΝΑΣ για ενα τοσο σοβαρο ατυχημα,χωρις να ξερεις και τις λεπτομεριες τι να πει κανεις???Εχουν ανοιξει και αλλα thread με παρομοια σκηνικα και ο καθενας λεει το δικο του (π.χ. Περαστικα και ορθιοι,αφου ετρεχε καλα να παθει κλπ κλπ),ομως δεν εχω δει κανενα να γραφει τετοια κοτσανα που εγραψες εσυ.


ΥΓ.Οταν θα βγαινεις βολτιτσα με το αυτοκινητο σου με την οικογενεια σου,πιο πολυ πρεπει να προσεχεις τον μαλακα απο το αντιθετο ρευμα που νομιζει οτι εχει ferrari και θα προλαβει,παρα μια μηχανη που θα περασει σε χρονο μηδεν....

Maira
21/08/2007, 15:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
Μαλλον δεν εχεις παρει χαμπαρι γιατι σε κραζουν πολλοι(για μενα σωστα).Το να γραψεις κατι,με αφορμη μια φωτο που ειδες ειναι δικο σου δικαιωμα.Ομως το να εισαι τοσο ΧΑΖΟΕΙΡΩΝΑΣ για ενα τοσο σοβαρο ατυχημα,χωρις να ξερεις και τις λεπτομεριες τι να πει κανεις???Εχουν ανοιξει και αλλα thread με παρομοια σκηνικα και ο καθενας λεει το δικο του (π.χ. Περαστικα και ορθιοι,αφου ετρεχε καλα να παθει κλπ κλπ),ομως δεν εχω δει κανενα να γραφει τετοια κοτσανα που εγραψες εσυ.


ΥΓ.Οταν θα βγαινεις βολτιτσα με το αυτοκινητο σου με την οικογενεια σου,πιο πολυ πρεπει να προσεχεις τον μαλακα απο το αντιθετο ρευμα που νομιζει οτι εχει ferrari και θα προλαβει,παρα μια μηχανη που θα περασει σε χρονο μηδεν....



Καλά και τώρα που του τα είπες νομίζεις κατάλαβε τι έκανε?????


Τόσοι και τόσοι προσπάθησαν να τον κάνουν να καταλάβει πως ότι και να έχει γίνει δεν ήταν τρόπος αυτός για να εκφραστεί, αλλά χαμπάρι!!!!


Το χαβά του αυτός!!!!!!!

afrotwin
21/08/2007, 15:41
ego ena exo na po i fotografiki pou traviksan ine gamati...:lol:

blackbusa
21/08/2007, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Καλά και τώρα που του τα είπες νομίζεις κατάλαβε τι έκανε?????


Τόσοι και τόσοι προσπάθησαν να τον κάνουν να καταλάβει πως ότι και να έχει γίνει δεν ήταν τρόπος αυτός για να εκφραστεί, αλλά χαμπάρι!!!!


Το χαβά του αυτός!!!!!!!

Eνταξει ρε Ιωαννα.....πανω στον αυθορμιτισμο μας ολοι εχουμε πει και μια και δυο κουβεντες παραπανω.Ο σκοπος ειναι να μαθαινουμε απο τα λαθη μας, η εστω να προσεχουμε τι λεμε και γραφουμε.Μπορει να μην καταλαβε το πεσιμο που του εγινε(εμενα παντως με στραβωσε για αυτα τα ειρωνικα που εγραψε)Και τωρα που μου ηρθε....πιστευω οτι εγινε και μεγαλος ντορος γιατι ειμαστε σε Φορουμ με μηχανες και τα βλεπουμε καθε μερα,καποιοι δυστηχως τα εχουνε παθει,και ολοι φοβομαστε να μην ερθουμε ποτε σε αυτη την θεση.....

kiriakost
21/08/2007, 18:51
Δεν χρειαζετε να καταλάβω τίποτα επί του θέματος .. έδωσα εξηγήσεις , αλλά μάλλον είναι ακατανόητες , και έτσι πήγαν τσάμπα .

Το μόνο που δεν έχω καταλάβει ακόμα είναι .... ο λόγος να μαζευόμαστε σαν τα κοράκια , σχολιάζοντας ατυχήματα των άλλων , κουτσομπολεύοντας χωρίς στοιχειά ..

Στο κάτω κάτω , τα ατυχήματα αναφέρονται στις εφημερίδες , και όποιος θέλει τα διαβάζει .

Ο καλοδιάθετος ή κακοδιάθετος σχολιασμός , είναι δικαίωμα του καθενός .


Το μονό λάθος που αναγνωρίζω ότι έκανα , είναι οτι συμμετείχα στο θέμα ... έπρεπε να αφήσω όλες τις κουτσομπόλες του φόρουμ στην ησυχία τους .. :lol:

tassosrr
21/08/2007, 20:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Δεν χρειαζετε να καταλάβω τίποτα επί του θέματος .. έδωσα εξηγήσεις , αλλά μάλλον είναι ακατανόητες , και έτσι πήγαν τσάμπα .

Το μόνο που δεν έχω καταλάβει ακόμα είναι .... ο λόγος να μαζευόμαστε σαν τα κοράκια , σχολιάζοντας ατυχήματα των άλλων , κουτσομπολεύοντας χωρίς στοιχειά ..

Στο κάτω κάτω , τα ατυχήματα αναφέρονται στις εφημερίδες , και όποιος θέλει τα διαβάζει .

Ο καλοδιάθετος ή κακοδιάθετος σχολιασμός , είναι δικαίωμα του καθενός .


Το μονό λάθος που αναγνωρίζω ότι έκανα , είναι οτι συμμετείχα στο θέμα ... έπρεπε να αφήσω όλες τις κουτσομπόλες του φόρουμ στην ησυχία τους .. :lol:

den mazeutike kanenas san koraki....enas sinanthropos motosikletistis eixe ena atixima
kai endiaferthikan na rotisoun...oxi san esena pou (irthes san to koraki na peis tin malakia sou).

ta atiximata anaferonte stis efimerides alla edo an exeis katalabei einai forum motosikletiston....kati pou esi den eisai!

mallon prepei na afiseis to foroum olo giati den nomizo na breis kapoion pou na mporeis na sinenoitheis san anthropos edo...!!

tassosrr
21/08/2007, 20:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
καλησπερες και απο εμενα! ετυχε και ημουν στην γυρω περιοχη, εκεινες τις ημερες και εμαθα για το ατυχημα απο τους ντοπιους...οντως το παληκαρι δεν διατρεχει κανενα κινδυνο, επιφυλασσομαι ομως για το αν το διαστημα αναρρωσης θα ειναι 4 μηνες μονο!

η ταχυτητες πανω κατω ηταν αυτες που ειπανε τα παιδια πιο πανω, οσο και να φιανεται απιστευτο!

Υ.Γ. εσυ ρε tassosrr, δεν κατεβηκες καθολου απο μεγα αμμο φετος?:mad:
...και ελεγα φετος οτι θα σας γνωριζα:wave2:

pote irthes re??????

steile kana min prin katebeis re gamoto.....

axxxxx!!

mystik
21/08/2007, 20:35
a ok re magale esy mallon eisai o pappas kai den kaneis la8ei kai to oti soy tin pesane oloi oi aloi simenei oti eimaste malakes kai den katalabenoyme emeis ti grafei kala eisai kai poly megalos malaka...............
kai afoy mas 8eoreis oloy koytsimpoles giati den pas poy8ena alloy na kaneis koybentoyles mporeis na anixeis mia selida malekes oloy toy kosmoy eno8ite 8a ta pas kalitera pios soy eipe oti mas niazei h gnomi apo kati tipoys san esena :hypnotize :hypnotize :hypnotize :hypnotize


kai gia na apantiso den 8imame pios eipe na ontos ta xiliometra htan 200 kai me tin fora perase pano apo tin pinakida poy grafei tis time tis benzineis oso kai api8ano akoygete:confused: :confused: :confused:
ta plastika exoyn spasei ola to elatirio apo to piso amortiser einai akoma sto meros me to atixima h daganes spasane sti mesi kai kai h diskoplaka eixe ligisei

blackbusa
21/08/2007, 21:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Δεν χρειαζετε να καταλάβω τίποτα επί του θέματος .. έδωσα εξηγήσεις , αλλά μάλλον είναι ακατανόητες , και έτσι πήγαν τσάμπα .

Το μόνο που δεν έχω καταλάβει ακόμα είναι .... ο λόγος να μαζευόμαστε σαν τα κοράκια , σχολιάζοντας ατυχήματα των άλλων , κουτσομπολεύοντας χωρίς στοιχειά ..

Στο κάτω κάτω , τα ατυχήματα αναφέρονται στις εφημερίδες , και όποιος θέλει τα διαβάζει .

Ο καλοδιάθετος ή κακοδιάθετος σχολιασμός , είναι δικαίωμα του καθενός .


Το μονό λάθος που αναγνωρίζω ότι έκανα , είναι οτι συμμετείχα στο θέμα ... έπρεπε να αφήσω όλες τις κουτσομπόλες του φόρουμ στην ησυχία τους .. :lol:


Kαι γαμω τις εξηγησεις......

-----------------------------------------------------------------------------------

Βρε το καημένο τα αυτοκίνητο χάλια έγινε.

-----------------------------------------------------------------------------------

Καλα αυτο βεβαια εγραψε....πληρη στοιχεια......αψογος

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Την ταινια ο ιπτάμενος ολλανδός την έχεις δει .... εεε καμία σχέση .

Ο ένας έπαθε σοκ , και πάει και το κάρο ... και ο άλλος έφυγε πετώντας ... σιγά μην τον έσωζε το κράνος , το παλιό μαλακκκ ... . *&!#@#$%^%^& μπήκε αντίθετο ρεύμα.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Και αφου επιμενεις.....το μονο που λεω ειναι οτι λυπαμαι εσενα και τα μελλοντα παιδια σου για το τι θα εχουν για προτυπο.....και εις ανωτερα.....

Maira
22/08/2007, 00:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από tassosrr
den mazeutike kanenas san koraki....enas sinanthropos motosikletistis eixe ena atixima
kai endiaferthikan na rotisoun...oxi san esena pou (irthes san to koraki na peis tin malakia sou).

ta atiximata anaferonte stis efimerides alla edo an exeis katalabei einai forum motosikletiston....kati pou esi den eisai!

mallon prepei na afiseis to foroum olo giati den nomizo na breis kapoion pou na mporeis na sinenoitheis san anthropos edo...!!



:a013: :a013: :a013: :a013:

Maira
22/08/2007, 00:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από mystik
a ok re magale esy mallon eisai o pappas kai den kaneis la8ei kai to oti soy tin pesane oloi oi aloi simenei oti eimaste malakes kai den katalabenoyme emeis ti grafei kala eisai kai poly megalos malaka...............
kai afoy mas 8eoreis oloy koytsimpoles giati den pas poy8ena alloy na kaneis koybentoyles mporeis na anixeis mia selida malekes oloy toy kosmoy eno8ite 8a ta pas kalitera pios soy eipe oti mas niazei h gnomi apo kati tipoys san esena :hypnotize :hypnotize :hypnotize :hypnotize


kai gia na apantiso den 8imame pios eipe na ontos ta xiliometra htan 200 kai me tin fora perase pano apo tin pinakida poy grafei tis time tis benzineis oso kai api8ano akoygete:confused: :confused: :confused:
ta plastika exoyn spasei ola to elatirio apo to piso amortiser einai akoma sto meros me to atixima h daganes spasane sti mesi kai kai h diskoplaka eixe ligisei



Ξέρεις έ, με αυτά που γράφει μου θυμίζει το ανέδοτο: "κάποιος τρελός πάει ανάποδα στην Πανεπιστιμιου. -Τι κάποιος ρε, αυτοί είναι χιλιάδες!!!!"


Με φωνάζουν και κοράκι!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Maira
22/08/2007, 00:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa


.........

Και αφου επιμενεις.....το μονο που λεω ειναι οτι λυπαμαι εσενα και τα μελλοντα παιδια σου για το τι θα εχουν για προτυπο.....και εις ανωτερα.....







ΡΕ φάε τη γλώσσα σου!!!!!

blackbusa
22/08/2007, 00:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
ΡΕ φάε τη γλώσσα σου!!!!!


Τελικας ειχες δικιο....πολυ δικιο.....αποχωρω και παω να κουτσομπολεψω αλλου,και να κατασπαραξω κανεναν αλλο....τελικα εγινα και εγω spammer ρε γαμωτω.....το τριπτυχο της συμφορας.....KOΡΑΚΙ,ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΑ,ΚΑΙ SPAMMER....:sad: :sad: :sad:

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ.....

koyrsaross
22/08/2007, 07:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
καθολου πλακα δε σου κανω

κοψε καμια 100ρια χλμ να εισαι μεσα....

ειπα να μη λεμε αρλουμπες

με 200 χλμ/ω μετωπικη δε θα υπηρχε αυτοκινητο και μοτοσυκλετα.+_ θα ειχαν γινει ολα κοματια

αυτα για οσους εχουν ασχοληθει...




enas filos mou me r6 sthn itea epese me 180 sto pisw meros enos aytokinhtou pou molis ksekynage kai to esteile to amaksi sto gremo.h mhxanh egine peripou opws ayth edw pou eidame!

gixxerpap
22/08/2007, 13:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από tassosrr
pote irthes re??????

steile kana min prin katebeis re gamoto.....

axxxxx!!

αν ειδες κανα μαυρο tuono με ακραπες, να αλωνιζει στη γυρω περιοχη, εγω ημουν!
του χρονου παλι:wave2:

ADVENTURAZ
22/08/2007, 13:28
Κουλα μα' κους? πολυ κωλοπαιδο οΚ Υ Ρ Ι Α Κ Ο Σ :a26: :a31: :a31: :a016: :a57: :a04: :a31:

costas81
22/08/2007, 13:30
εχουν χτυπησει με αρκετα χιλιομετρα αλλα οχι με 200! απλα επειδη η μηχανη εχει μικρο μετωπικο εμβαδο προκαλει μεγαλυτερη εισχωριση στο χτυπημα με το αυτοκινητο.
εγω ειχα τρακαρει με το παπι με ενα ταξι toyota corona με 60 χιλιομετρα και η πορτα του ειχε ανεβει στο καθισμα του συνοδηγου!

και το αυτοκινητο απ οτι βλεπω ενα hyundai accent ειναι, ολο πλαστικα και ψευτικες λαμαρινες!

1.5 αστερι προστασία!!

http://www.euroncap.com/tests/hyundai_accent_1998/36.aspx


100182

Nikker
23/08/2007, 14:05
Eμ άμα έπιασε αντίθετο και σκοτώθηκε τι είναι?

α) Ξύπνιος
β) Μαλάκας
γ) Ωραίος.


Και ακόμα μυαλό δεν βάζουμε. Πάει η κάθε κουτσή Μαρία που το Saxorallo άρχησε να της φαίνεται λίγο (όταν άρχησε να τον τρώει στα φανάρια απο Daihatsu) παίρνει μία MotoGP μηχανή και νομίζει ότι είναι Λούνα Παρκ ο δρόμος.

Όσοι εδώ πέρα βρίζετε τον τυπά που τον χαρακτήρησε μαλάκα έχετε την απλή λογική (ο Θανατός είναι κακός...), φυσικά και είναι. Δεν μπορεί να πει κανείς το αντίθετο.
Αλλά ο μαλάκας, μαλάκας.Είτε ζωντανός είτε νεκρός (συνήθως νεκρός).

Maira
23/08/2007, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikker
Eμ άμα έπιασε αντίθετο και σκοτώθηκε τι είναι?

α) Ξύπνιος
β) Μαλάκας
γ) Ωραίος.


......






Να σου δώσω και μερικές επιλογές ακόμα????


δ) Άτυχος που του πετάχτικε ο άλλος από το βενζινάδικο
ε) Τυχαιρός που είναι ζωντανός
στ) Γρήγορος που πρόλαβε και αντέδρασε
ζ) .....




Γιατί κοιτάς μόνο το ότι βγήκε στο αντίθετο???


Γιατί δεν κοιτάς συνολικά το πώς έγινε η όλη φάση????

Και ΟΚ αν έβγαινε κάποιος στο αντίθετο γιατί γουστάρει να παίζει τη ζωή του, ακόμα και τότε είναι ψυχάκιας (ειδικά με μηχανή), δεν είναι μ@λ@κας!!!!!


Και δεν το βρίσαμε για το ότι τον έβρισε, αλλά γιατί χωρίς να ξέρει, έκρινε, κατέκρινε και έβγαλε και ετοιμιγορία!!!! αν δλδ εσένα σου έδειχναν μια φώτο, θα ήξερες απόλυτα τι είχε συμβεί πριν τραβιχτεί?????

κάτσε να μάθεις και μετά πες ό,τι γουστάρεις!!!!

:wave2:

Filosofos
23/08/2007, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Να σου δώσω και μερικές επιλογές ακόμα????


δ) Άτυχος που του πετάχτικε ο άλλος από το βενζινάδικο
ε) Τυχαιρός που είναι ζωντανός
στ) Γρήγορος που πρόλαβε και αντέδρασε
ζ) .....




Γιατί κοιτάς μόνο το ότι βγήκε στο αντίθετο???


Γιατί δεν κοιτάς συνολικά το πώς έγινε η όλη φάση????

Και ΟΚ αν έβγαινε κάποιος στο αντίθετο γιατί γουστάρει να παίζει τη ζωή του, ακόμα και τότε είναι ψυχάκιας (ειδικά με μηχανή), δεν είναι μ@λ@κας!!!!!


Και δεν το βρίσαμε για το ότι τον έβρισε, αλλά γιατί χωρίς να ξέρει, έκρινε, κατέκρινε και έβγαλε και ετοιμιγορία!!!! αν δλδ εσένα σου έδειχναν μια φώτο, θα ήξερες απόλυτα τι είχε συμβεί πριν τραβιχτεί?????

κάτσε να μάθεις και μετά πες ό,τι γουστάρεις!!!!

:wave2:

+10000:smokin:

tassosrr
23/08/2007, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Να σου δώσω και μερικές επιλογές ακόμα????


δ) Άτυχος που του πετάχτικε ο άλλος από το βενζινάδικο
ε) Τυχαιρός που είναι ζωντανός
στ) Γρήγορος που πρόλαβε και αντέδρασε
ζ) .....




Γιατί κοιτάς μόνο το ότι βγήκε στο αντίθετο???


Γιατί δεν κοιτάς συνολικά το πώς έγινε η όλη φάση????

Και ΟΚ αν έβγαινε κάποιος στο αντίθετο γιατί γουστάρει να παίζει τη ζωή του, ακόμα και τότε είναι ψυχάκιας (ειδικά με μηχανή), δεν είναι μ@λ@κας!!!!!


Και δεν το βρίσαμε για το ότι τον έβρισε, αλλά γιατί χωρίς να ξέρει, έκρινε, κατέκρινε και έβγαλε και ετοιμιγορία!!!! αν δλδ εσένα σου έδειχναν μια φώτο, θα ήξερες απόλυτα τι είχε συμβεί πριν τραβιχτεί?????

κάτσε να μάθεις και μετά πες ό,τι γουστάρεις!!!!

:wave2:



*1000000000:)

afrotwin
23/08/2007, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Να σου δώσω και μερικές επιλογές ακόμα????


δ) Άτυχος που του πετάχτικε ο άλλος από το βενζινάδικο
ε) Τυχαιρός που είναι ζωντανός
στ) Γρήγορος που πρόλαβε και αντέδρασε
ζ) .....




Γιατί κοιτάς μόνο το ότι βγήκε στο αντίθετο???


Γιατί δεν κοιτάς συνολικά το πώς έγινε η όλη φάση????

Και ΟΚ αν έβγαινε κάποιος στο αντίθετο γιατί γουστάρει να παίζει τη ζωή του, ακόμα και τότε είναι ψυχάκιας (ειδικά με μηχανή), δεν είναι μ@λ@κας!!!!!


Και δεν το βρίσαμε για το ότι τον έβρισε, αλλά γιατί χωρίς να ξέρει, έκρινε, κατέκρινε και έβγαλε και ετοιμιγορία!!!! αν δλδ εσένα σου έδειχναν μια φώτο, θα ήξερες απόλυτα τι είχε συμβεί πριν τραβιχτεί?????

κάτσε να μάθεις και μετά πες ό,τι γουστάρεις!!!!

:wave2:

sosta exo pai na soso gineka pou tin ksilofortone o alos ke i tipisa mou petai ena esi ti anakatevese re malaka...:hypnotize

den ta vlepis ola apo eki pou ta kitas

kanenas den mpori

as poume i koutakias mpeni spiti vlepi enan tipo na kavalai moto ke na fevgi me 1000 ke apo tin porta tin gineka tou mesa sta emata ke tin kori tou viasmeni ton prolaveni apo alo dromo ke tou vgeni mprosta ke ton ketrari......

lipon?:look:


apo edo vgeni to arxeo rito i apopsis ine san tin kolotripides oloi exoun apo mia...
:rotflmao: :rotflmao:

blueblack
23/08/2007, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikker
Eμ άμα έπιασε αντίθετο και σκοτώθηκε τι είναι?

α) Ξύπνιος
β) Μαλάκας
γ) Ωραίος.


Και ακόμα μυαλό δεν βάζουμε. Πάει η κάθε κουτσή Μαρία που το Saxorallo άρχησε να της φαίνεται λίγο (όταν άρχησε να τον τρώει στα φανάρια απο Daihatsu) παίρνει μία MotoGP μηχανή και νομίζει ότι είναι Λούνα Παρκ ο δρόμος.

Όσοι εδώ πέρα βρίζετε τον τυπά που τον χαρακτήρησε μαλάκα έχετε την απλή λογική (ο Θανατός είναι κακός...), φυσικά και είναι. Δεν μπορεί να πει κανείς το αντίθετο.
Αλλά ο μαλάκας, μαλάκας.Είτε ζωντανός είτε νεκρός (συνήθως νεκρός).

ΔΕ ΣΟΥΜΑΘΕ ΚΑΝΕΙΣ ΛΕΒΕΝΤΗ ΜΟΥ..............ΟΤΙ

Τό νά βρίζεις τούς νεκρούς.............ΕΙΝΑΙ ΑΣΕΒΕΙΑ...????????


Έσύ θά μάς πείς τελικά τί είσαι.......
ζωντανός.............??????????
νεκρός.................??????????
φυτό....................??????????


:wave2:

ADVENTURAZ
23/08/2007, 14:41
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikker
[B]Eμ άμα έπιασε αντίθετο και σκοτώθηκε τι είναι?

α) Ξύπνιος
β) Μαλάκας
γ) Ωραίος.

.................................................................................................... ................................................ Δηλαδη εσυ που οδηγας την πολυθρονα με ροδες αν σου πεταχτει ενας "εξυπνος" απο βενζιναδικο, δε θα προσπαθησεις να τον αποφυγεις αλλα θα πεσεις πανω του ε; τελικα εχω μπερδευτει: ποιοι ειναι οι εξυπνοι κ' ποιοι οι μαλακες σ' αυτη τη μπουρδελοχωρα;ε;:confused:

afrotwin
23/08/2007, 14:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από ADVENTURAZ
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikker
[B]Eμ άμα έπιασε αντίθετο και σκοτώθηκε τι είναι?

α) Ξύπνιος
β) Μαλάκας
γ) Ωραίος.

.................................................................................................... ................................................ Δηλαδη εσυ που οδηγας την πολυθρονα με ροδες αν σου πεταχτει ενας "εξυπνος" απο βενζιναδικο, δε θα προσπαθησεις να τον αποφυγεις αλλα θα πεσεις πανω του ε; τελικα εχω μπερδευτει: ποιοι ειναι οι εξυπνοι κ' ποιοι οι μαλακες σ' αυτη τη μπουρδελοχωρα;ε;:confused:

oloi oi an8ropoi ine mazi me esena
diladi esi pistevis oti ise mono sostos?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: