PDA

View Full Version : Ας μην προκαλούμε κιόλας....



nikos33ath
13/08/2007, 10:49
Σκηνικό πριν μισή ωρα
Παλικάρι μαλλον με ΧΤ660 ξεκινάει απο Λ.Αλεξάνδρας ψηλά λίγο πιο κάτω απο συμβολή με Κηφισίας,γκαζώνει,σουζαρει και στριβει δεξια Πανόρμου περνόντας με ΚΟΚΚΙΝΟ!!!
Απο πίσω δυο Ζητάδες οπου βέβαια τον σταμάτησαν στην Πανορμου και μάλλον τον εγραψαν.
Πέρα απο επικίνδυνο ,ρε παιδιά οι δρομοι ειναι αδειοι ποιος ο λογος να περασεις με κόκκινο(οχι οτι αλλιως το δικαιολογώ)????????

zephyr1
13/08/2007, 10:57
Η σουζα καλη ή μουφα?:confused:

sober
13/08/2007, 10:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos33ath
Σκηνικό πριν μισή ωρα
Παλικάρι μαλλον με ΧΤ660 ξεκινάει απο Λ.Αλεξάνδρας ψηλά λίγο πιο κάτω απο συμβολή με Κηφισίας,γκαζώνει,σουζαρει και στριβει δεξια Πανόρμου περνόντας με ΚΟΚΚΙΝΟ!!!
Απο πίσω δυο Ζητάδες οπου βέβαια τον σταμάτησαν στην Πανορμου και μάλλον τον εγραψαν.
Πέρα απο επικίνδυνο ,ρε παιδιά οι δρομοι ειναι αδειοι ποιος ο λογος να περασεις με κόκκινο(οχι οτι αλλιως το δικαιολογώ)????????


Εχεις δικιο ειναι μεγαλη μλκια!!!!!!!! Μου εχει τυχει καμια φορα κα8αρα απο ηλι8ιοτητα να μη δω το φαναρι και να μην προλαβω να σταματησω εγκαιρως ... με αποτελεσμα να το περασω με κοκκινο....Δε μπορεις να φανταστεις ποοοοοοσο ευχαριστουσα οοοολες τις δυναμεις του συμπαντος που τη γλιτωσα!!!


Ισα ισα επειδη ειναι αδεια η Α8ηνα ολοι 8εωρουν πως μπορουν να περνανε ετσι ...στο χαλαρο..και φυσικα τις περισσοτερες φορες γινονται τρελλα τρακαρισματα...

:sad:

EVI
13/08/2007, 11:02
εγω αλλο δε μπορω να καταλαβω..........οταν ολοι ειμαστε εδω και γινετε το πανηγύρι της ντισνειλαντ ο ενας πανω στον αλλον γιατι προσπαθούμε να τρεξουμε να προσπερασουμε να ,να ,να ,

και τωρα που ειναι αδειοι οι δρομοι πανε με 30χαω? :sick: :uplate: :hypnotize :look:

siakattackj
13/08/2007, 11:15
Κακήν κακώς κάκιστα σταμάτησε το παλικάρι.....
Μαλακία για το κόκκινο (δεν το συζητώ)...
Αλλά δεν έπρεπε να σταματήσει...:nono:

σούζα μπάντα αλητεία και τα μυαλά στα κάγκελα....:beer:

άχχχχχ ρε γαμώτη μου!!
Γιατί να μήν ήμουν 25 χρονών το 1980??

nikos33ath
13/08/2007, 11:15
Μου εχει τυχει καμια φορα κα8αρα απο ηλι8ιοτητα να μη δω το φαναρι και να μην προλαβω να σταματησω εγκαιρως ... με αποτελεσμα να το περασω με κοκκινο....Δε μπορεις να φανταστεις ποοοοοοσο ευχαριστουσα οοοολες τις δυναμεις του συμπαντος που τη γλιτωσα!!!
μου εχει τυχει επισης φρικαρισμενος λογω δουλειας και ζεστης ,να ειμαι σταματημενος σε φαναρι και να περιμένω να ανάψει.και ξαφνικά νομιζα οτι αναψε πρασινο και ξεκινησα!!!!!!!
Βγηκα καθετα στην Πανορμου και να αναρωτιέμαι πως περνανε τοσοι με κόκκινο!!!!!
τυχερος και λιγα λέω!!!!
Αλλα οχι ρε παιδια επειδη οδηγουμε μηχανη και ειμαστε ευελικτοι,να θεωρουμε οτι δεν πρεπει να σταματαμε πουθενα!!!
Παρεπιπτόντως μουφοσουζα ηταν!!!!

nikos33ath
13/08/2007, 11:19
Κακήν κακώς κάκιστα σταμάτησε το παλικάρι.....
Διακινδυνέυεις να ξεφυγεις απο δυο ζηταδες στην Πανορμου?
Ακομα και αν καταφερεις να ξεφυγεις δεν σκεφτεσαι μαναδες με παιδια και παπούδες που περνανε τον δρομο και μαλιστα ακομα πιο απροσεχτα τωρα που δεν εχει κινηση?
:a53:

byron
13/08/2007, 11:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από siakattackj
Κακήν κακώς κάκιστα σταμάτησε το παλικάρι.....
Μαλακία για το κόκκινο (δεν το συζητώ)...
Αλλά δεν έπρεπε να σταματήσει...:nono:

σούζα μπάντα αλητεία και τα μυαλά στα κάγκελα....:beer:

άχχχχχ ρε γαμώτη μου!!
Γιατί να μήν ήμουν 25 χρονών το 1980??

To να μην σταματήσεις στην Αλεξάνδρας αποτελεί ύψιστη μαλακία. Μέχρι την Ομόνοια θα είχε 10 Ζάδες πίσω του, και χωρίς κίνηση δεν νομίζω ότι θα πήγαινε και μακριά.

Μην είσαι και τόσο σίγουρος ότι θα ήθελες να είσαι κάγκουρας την δεκαετία του 80. Πιο χαλαρά μεν τα πράγματα, αλλά αν σε τσακώνανε έπεφτε πολύ κλωτσομπουνίδι :D

zephyr1
13/08/2007, 11:26
:lol: :rotflmao:

byron
13/08/2007, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
:lol: :rotflmao:

Μωρή κουφάλα, εσύ το οδήγαγες το ΧΤ και έχεις σκάσει στα γέλια;;;;

siakattackj
13/08/2007, 11:30
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ....................


Παίδες μη βαράτε....
Δεν είμαι από αθήνα και δεν κατέχω καθόλου δρόμους και περιοχές...

εεεεε..... απλά ένα σχόλιο έκανα....

φιλιά σε όλους....

""""fuck the police""""

zephyr1
13/08/2007, 11:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Μωρή κουφάλα, εσύ το οδήγαγες το ΧΤ και έχεις σκάσει στα γέλια;;;;


Του 89' το 94'.:D

siakattackj
13/08/2007, 11:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Μην είσαι και τόσο σίγουρος ότι θα ήθελες να είσαι κάγκουρας την δεκαετία του 80. Πιο χαλαρά μεν τα πράγματα, αλλά αν σε τσακώνανε έπεφτε πολύ κλωτσομπουνίδι :D



.....xaxaxaxaxa.....:rotflmao: :rotflmao:

Προτημώ κλωτσομπουνίδι παρά 700ευρό....

εεεεε να... όλοι έχουμε φετίχ....:D

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
13/08/2007, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από siakattackj
""""fuck the police""""

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

πάλι τα ίδια...

ρε κομπλεξ που κουβαλάει ο κόσμος σήμερα...

nikos33ath
13/08/2007, 11:34
Για να σε διαφωτισω λιγο για ποια περιοχη μιλάω,στα 50 μετρα πιο κάτω ειναι η Γενική Αστυνομική Διεύθυνση Αθηνών!!!!Η γνωστη σε ολους μας ΓΑΔΑ!!!!!
Περα απο επικίνδυνο γιατι ειναι πυκνοκατοικημένη περιοχη,ειναι και αστυνομοκρατούμενη με συχνα μπλοκα λιγο πιο κάτω απο εκει που τον σταμάτησαν!(βλέπε BLUES το γνωστό μπαράκι)

siakattackj
13/08/2007, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

πάλι τα ίδια...

ρε κομπλεξ που κουβαλάει ο κόσμος σήμερα...


Τελικά έχω απ'όλα τα καλά!!!!!

φετίχ, κόμπλεξ, παραξενιές, κολλήματα κ.α.

είμαι και γαμώ τα παιδιά....
και πολύ μετριόφρων συννάμα....

sniper
13/08/2007, 11:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από siakattackj
Τελικά έχω απ'όλα τα καλά!!!!!

φετίχ, κόμπλεξ, παραξενιές, κολλήματα κ.α.

είμαι και γαμώ τα παιδιά....
και πολύ μετριόφρων συννάμα....


Το ανώριμος ξέχασες :nono:

Alchimistis
13/08/2007, 11:44
Σκηνικό στο φανάρι που ειναι το καινούργιο Τζάμπο τώρα στον Πειραιά...
Θεια έχει σταματήσει με αλάρμ για να πάει στο παιχνιδάδικο μπροστά στα φανάρια , κυκλοφοριακό χάος, ζέστη, νεύρα τα γνωστά...

με το που καταφέρνω να περάσω ανάμεσα απο ολα τα σταματημένα αμάξια φτάνω στο φανάρι που γινεται περτικαλί....
Κατεβάζω ταχύτητα δεν ηξερα και το Ηορνετ καλα και σηκώνεται σούζα το μηχανάκι , με εμενα να περνάω καντιλι με "βαθυ περτικαλι"...

Πραγματικά πολυ χέσιμο οσο σκεφτόμουν τι μπορεί να ειχε συμβεί για πλάκα :eek:
:uplate:

siakattackj
13/08/2007, 11:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Το ανώριμος ξέχασες :nono:


ναι ναι ναι ναι..............
Έχεις δίκιο...........


Αλλά σε καμία περίπτωση δε θέλω να γίνω μισητός......
θα στεναχωρηθώ πάρα πολύ (χωρίς πλάκα)

nikos33ath
13/08/2007, 11:54
αυτά συμβάνουν,αλλα.... ο συγκεκριμένος ξεκίνησε τις σουζες πολύ νωρίτερα,επίτηδες γιατι γκάζωσε,συμπλεχτάρισε,και ξανά γκάζι!!!
Φτάνει συμβολή Αλεξάνδρας-Πανορμου ριχνει μια ματιά δεξιά για να δει αν ερχεται κανεις απο ανοδο Αλεξανδρας ή Σουτσου και χώνεται!
Αντε να πεισει τους Ζηταδες που τον ειχαν παρει απο πισω απο την αρχη της Αλεξάνδρας(ειτε απο Κηφισιας ,ειτε απο Φειδιπίδου)οτι ''κυριε αστυνόμε μου πατινάριζε ο συμπλέκτης και εκει που πηγαινα ομορφα και ωραία πατιναριστος ξαφνικά επιασε!!!!Μετά να δείτε τι επαθα!!!!!Βλεπω το κόκκινο πιάνω τα φρένα ,αλλα τιποτα!!!!περναγε και ενα χελωνάκι το δρόμο και εγω ειμαι γνωστός φιλόζωος!!!!Τι να εκανα κυριε αστυνόμε ,εκοψα δεξιά!!!!!''
Λετε να επιανε μια τέτοια δικαιολογία?

Alchimistis
13/08/2007, 12:13
εύκολα....

Γιατι νομίζεις οτι έχουν μυαλό τα στρούμφ...

Την άλλη φορά κόλλαγα σε ζητά για κόντρα και τσίμπησε! Κόντευε να σκοτωθει με αυτές τις βάρκες που καβαλάνε

nikos33ath
13/08/2007, 12:14
για πες!!!!!!

Alchimistis
13/08/2007, 12:20
Ναι στα ισα...ειμασταν και οι δύο στο φανάρι Πειραιώς στο ρεύμα προς Αθήνα, μαρσάρω και τον κοιτάω, κανει και εκεινος το ιδιο και στο Πράσινο...πανικός,του σκοτωμου ο τύπος εγω ειχα μεινει μαλακας πισω γιατι δεν περιμενα οτι θα τσιμπαγε...

2 Φορές πηγε να του φυγει απο τα παντιλίκια...φαντάσου τώρα το μπαντιτ με τα μπακάζια, φαρους ασύρματους κτλ να πηγαινει δέξια αριστερα ψάχνοντας πρόσφρυση...

nikos33ath
13/08/2007, 12:22
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Αντε παιδάκια ,σας χαιρετάω όλους και όλες!!!!
Φευγω σε λιγο,παιρνω πραγματα και σαλπαρω για Κω!!!
Να προσεχουμε ολοι μας για να τα λεμε και παλι εδω μεσα και στο Δελεαρ!!!!
Καλα να περασετε ολοι σας και χρονια πολλά σε Ολους και ολες που γιορταζουν αυτες τις μερες!!!
Υ.Γ παλι καλά που εχω και ιντερνετ στην δουλειά γιατι αλλιως δεν θα περναγε με τιποτα η μερα σημερα!

Alchimistis
13/08/2007, 12:41
Καλό ταξίδι...

Στην Κώ ακουσα ότι εχει καλές τουριστριες και πολύ φιλικές οποτε...Καλό...ξεφάντωμα

sober
13/08/2007, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos33ath
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Αντε παιδάκια ,σας χαιρετάω όλους και όλες!!!!
Φευγω σε λιγο,παιρνω πραγματα και σαλπαρω για Κω!!!
Να προσεχουμε ολοι μας για να τα λεμε και παλι εδω μεσα και στο Δελεαρ!!!!
Καλα να περασετε ολοι σας και χρονια πολλά σε Ολους και ολες που γιορταζουν αυτες τις μερες!!!
Υ.Γ παλι καλά που εχω και ιντερνετ στην δουλειά γιατι αλλιως δεν θα περναγε με τιποτα η μερα σημερα!


Σου ευχομαι να βρεις 36 γκ@μενες!!!
Ετσι...για τα χρονια πολλα!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :beer: :beer: :wave2:

dammed_kittin
13/08/2007, 13:07
τα χειροτεερα γινονται τετοιες μερες!!!!

"ελα μωρε αφου ειναι αδειοι οι δρομοι" -το χω ακουσει καμια 20αρια φορες αυτες τις μερες!!!

liakaros
13/08/2007, 23:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alchimistis

φαντάσου τώρα το μπαντιτ με τα μπακάζια, φαρους ασύρματους κτλ να πηγαινει δέξια αριστερα ψάχνοντας πρόσφρυση...


Gsx 750:wave2:

kiriakost
13/08/2007, 23:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos33ath
Παρεπιπτόντως μουφοσουζα ηταν!!!!

Νταξ μωρέ .. είπα και εγώ !! :rotflmao:


Αντε καλό ταξίδι ! ;)

Ταξιδευτής
14/08/2007, 11:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από dammed_kittin
τα χειροτεερα γινονται τετοιες μερες!!!!

"ελα μωρε αφου ειναι αδειοι οι δρομοι" -το χω ακουσει καμια 20αρια φορες αυτες τις μερες!!!

Δυστυχως. Και οχι μονο απο μηχανες.
Εχθες βραδυ γυρω στις 9.30 ανεβαινω Αλιμου. Κοκκινο φαναρι και καθως κοβω και παω να σταματησω χαλαρα, ενα χρεπι Nissan Sunny 20ετιας με νεαρο τυπο γυρω στα 30 κανει σφηνα μπροστα μου για να μπει πρωτος στο φαναρι.
Δεν δινω ιδιαιτερη σημασια, αλλα ενω ολοι εχουμε σταματησει (ΚΑΙ αυτος), αρχιζει και βγαινει -με κοκκινο- μπροστα και βεβαια παραβιαζει το φαναρι και φευγει.

Ανοιγει πρασινο τον φτανω του παιζω φωτα/κορνα και φτανοντας στο επομενο κοκκινο γυρναει με υφακι τσαμπουκα και μου λεει "ελα, τι θες"

- Συγνωμη ρε φιλε, το κοκκινο γιατι το περασες;
- Τι εισαι ρε μεγαλε; Αστυνομια;
- Οχι, αλλα μπορει καποια φορα να σκοτωσεις καποιο φιλο μου!

Με κοιταει και μου απανταει: Στα @@ μου σε γραφω!

Του λεω "προσεξε αυτα που λες γιατι μπορει να τα βρεις μπροστα σου καμια μερα"

Λεει "τι θες ρε μεγαλε δηλαδη; να κατεβω κατω να πλακωθουμε; Εχε χαρη που δουλευω πρωι και ειμαι κουρασμενος" :rolleyes:

Καπου εκει επαψα να μιλαω αλλο στο ζωο αυτο, αλλα για αλλη μια φορα απογοητευτηκα βαθεια απο το επιπεδο των κατοικων της Μπανανιας.... :sad:

dammed_kittin
14/08/2007, 13:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
Δυστυχως. Και οχι μονο απο μηχανες.
Εχθες βραδυ γυρω στις 9.30 ανεβαινω Αλιμου. Κοκκινο φαναρι και καθως κοβω και παω να σταματησω χαλαρα, ενα χρεπι Nissan Sunny 20ετιας με νεαρο τυπο γυρω στα 30 κανει σφηνα μπροστα μου για να μπει πρωτος στο φαναρι.
Δεν δινω ιδιαιτερη σημασια, αλλα ενω ολοι εχουμε σταματησει (ΚΑΙ αυτος), αρχιζει και βγαινει -με κοκκινο- μπροστα και βεβαια παραβιαζει το φαναρι και φευγει.
:sad:

δεν αναφερομουν σε μηχανες μονο
που μεταξυ μας απ τα 5 μηχανακια που σταματανε στο φαναρι φευγουν τελικα τα 3 με κοκκινο
κ αμα παθει κανενα απ αυτα τιποτα θα βγουνε ολοι κ θα κλαιγονται για παρτη του

αλλα το χειροτερο νομιζω ειναι να σου κανουν μαλακια να σου σηκωνουν το χερι κ να σου λενε:"sorry δεν σε ειδα"
ενταξει οκ δεν ειδες, αν καθοσουν ομως στο stop να κοιταξεις θα με ειχες δει
κ αμα σκοτωσεις κανεναν ρε λ@κ@μ@ παλι δεν τον ειδα θα πεις??

η αναισθησια σε ολο της το μεγαλειο καλοκαιριατικα!!:( :mad: