PDA

View Full Version : Cardion AB Grand Prix Ceske Republiky



dessert
17/08/2007, 13:03
:o Γκούχου ... . .. γκούχου....

...μωρέ παιδιάαάάαάάαα καημένα....:a49:

Πάλι τσόντα θα δούμε....
Άντες και καλό τους χειμώνα...:beer: :beer: :beer: :beer:


99672

vassilis88
17/08/2007, 14:54
Free practice times (combined) - Brno.

1. Sylvain Guintoli FRA Dunlop Tech 3 Yamaha (D) 1min 58.362 secs :eyepop:
2. Casey Stoner AUS Ducati Marlboro Team (B) 1min 58.568 secs
3. John Hopkins USA Rizla Suzuki MotoGP (B) 1min 58.868 secs
4. Loris Capirossi ITA Ducati Marlboro Team (B) 1min 58.969 secs
5. Randy de Puniet FRA Kawasaki Racing Team (B) 1min 59.064 secs
6. Valentino Rossi ITA Fiat Yamaha Team (M) 1min 59.176 secs
7. Dani Pedrosa SPA Repsol Honda Team (M) 1min 59.266 secs
8. Nicky Hayden USA Repsol Honda Team (M) 1min 59.466 secs
9. Makoto Tamada JPN Dunlop Tech 3 Yamaha (D) 1min 59.494 secs
10. Chris Vermeulen AUS Rizla Suzuki MotoGP (B) 1min 59.508 secs
11. Alex Barros BRA Pramac d'Antin MotoGP (B) 1min 59.738 secs
12. Carlos Checa SPA Honda LCR (M) 1min 59.857 secs
13. Colin Edwards USA Fiat Yamaha Team (M) 2min 0.001 secs
14. Toni Elias SPA Gresini Honda (B) 2min 0.271 secs
15. Anthony West AUS Kawasaki Racing Team (B) 2min 0.398 secs
16. Shinya Nakano JPN Konica Minolta Honda (M) 2min 0.793 secs
17. Marco Melandri ITA Gresini Honda (B) 2min 1.318 secs *
18. Kurtis Roberts USA Team Roberts (M) 2min 1.725 secs
19. Ivan Silva SPA Pramac d'Antin MotoGP (B) 2min 1.854 secs

* time set in FP1.

dessert
17/08/2007, 18:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
Free practice times (combined) - Brno.

1. Sylvain Guintoli FRA Dunlop Tech 3 Yamaha (D) 1min 58.362 secs :eyepop:
...
1


:lol: :lol: Τι έπαθε αυτός;;;; Του βάλανε νέφτι στον τελευταίο γύρο;;;;;;:lol: :lol: :lol:
:wave2:

siakattackj
17/08/2007, 18:18
Να δείτε που ο θεός θα ξεκινήσει τα θαύματα....!!!!!!!!!!!


:eyepop: :eyepop: ΡΟΣΣΙΙΙΙΙΙΙ:eyepop: :eyepop:

vassilis88
17/08/2007, 19:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από dessert
:lol: :lol: Τι έπαθε αυτός;;;; Του βάλανε νέφτι στον τελευταίο γύρο;;;;;;:lol: :lol: :lol:
:wave2:

oχι, του βαλανε μαλακα λαστιχα..:lol: :lol: (i guess):look:

Aggelos_SV
18/08/2007, 00:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από siakattackj
Να δείτε που ο θεός θα ξεκινήσει τα θαύματα....!!!!!!!!!!!


:eyepop: :eyepop: ΡΟΣΣΙΙΙΙΙΙΙ:eyepop: :eyepop:


Θαύματα δεν γίνονται....αλλιώς θα είχα κερδίσει ΗΔΗ το ΤΖΟΚΕΡ:D

vassilis88
18/08/2007, 15:10
μαλλον θα φυγει ο στονερ οπως ο καπι περσι..

qp


99762

dessert
19/08/2007, 13:09
:eyepop: Πολύ ξύλο και στα 125 και στα 250...!!!!!!:eyepop:


Είχε και ένα ατύχημα το πρωί στο WU των 250... Εύχομαι να πάει καλά το παλουκάρι ο Taro αν και λένε οτι έχει τις αισθήσεις του και η κατάστασή του είναι σταθερή... :(



:look:

Το νού σας Σχιστομάτιδες...


Έρχετε ο Αυστραλός με την Ιταλίδα όπου νά 'ναι....

:look:

dessert
19/08/2007, 14:34
... for once a g a i n you 've been ... ...



D e S m O M i Z e D ...


:a021:


:a01: :a01: :a01: :a01:




... τα διάλα...

:a22:

Dodok edessa
19/08/2007, 14:42
...πωω κατσε να ανaψω τσιγαρο ...:a47:

τωρα ειναι το καλυτερο ,,,,να ακους δικαιολογιες :D και αμπελοφιλοσοφιες :D :D

για να δουμε τι εφταιγε σημερα στον θεο?





FORZA DUCATI


:beer:


99826

dessert
19/08/2007, 14:44
Κάτσε θα σου γράψω εγώ...

Τα λάστιχα φιλαράκι...
Είναι χάλια...

Θέλουν διόρθωμα...

Οι θέσεις 2, 3, 5 στο πρωτάθλημα τι λάστιχα φοράνε μωρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε....



:lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Dodok edessa
19/08/2007, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από dessert
Κάτσε θα σου γράψω εγώ...

Τα λάστιχα φιλαράκι...
Είναι χάλια...

Θέλουν διόρθωμα...

Οι θέσεις 2, 3, 5 στο πρωτάθλημα τι λάστιχα φοράνε μωρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε....



:lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

:rotflmao: :rotflmao: εγω λεω οτι η ψυχολογια ειναι αυτη που φταιει:rotflmao: του κανει πολεμο η εφορια της ιταλιας ..:rotflmao:
κατσε ..περιμενε ..θα ακουσουμε πολλα:lol: :rotflmao:


:a014: :a014:

dessert
19/08/2007, 14:52
...και οι δημοσιογράφοι....:bigcry:

...τους τα έχει κρατημένα λέει...

...ούτε κουκου δεν του κάνει, γιατί βγάλαν την προσωπική του ζωή στη φόρα...:bigcry: :bawl: :bigcry:




Και μην ξεχνιώμαστε...
Το φετινό πρωτάθλημά είναι μία ακόμα Γιασπωνέζικη επιτυχία...

Της Bridgestone....



:lol: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :lol:

vassilis88
19/08/2007, 15:55
ρε ακομα κ σε αυτον τον αγωνα, ο μονος που προσφερε λιγο θεαμα ηταν ο βαλε με τις μαχες πισω πισω στην εξαδα..:D ΛΟΛ! δν μου φαινεται κ πολυ φυσιολογικο να ειναι εκει με το βερμου κ το ντε πουνιε ομως ε..:wacko: τεσπα, μακαρι να γινει ικανο να παρει νικες το γιαμαχα με τα αυριανα τεστ..δε γουσταρω στον πρωτο αγωνα που θα δω λαιβ να χασει ο βαλε....!!!!:D :lol:

χαιλαιτ η σουζα του χοππερ στο τελος κατα τ αλλα ηταν βαρετος αγωνας λιγους γυρους μετα το ξεκινημα. ουτε μια προσπεραση μπροστα. μονο ο χευντεν ειναι η αληθεια..:D ο στονερ αμα συνεχισει ετσι θα σπασει αυτος μου φαινεται το ρεκορ του ντουχαν!:eek:

Runner Ducati
19/08/2007, 16:12
:a01:

:a021:


99828

nakedorange
19/08/2007, 16:20
s

t

o

n

e

r



:beer:


αντε γεια...

:a19:

H.A.Balafoutre
19/08/2007, 18:49
Βλέπουμε πολύχρωμα βάθρα πάντως κι αυτό είναι καλό. Η πρώτη θέση βέβαια είναι πιασμένη, αλλά αυτό δεν είναι κατά ανάγκη κακό.

Εγώ αρχίζω να βλέπω κάτι άλλο. Σαν να μειώθηκαν τα προσπεράσματα.....παρόλο που και η Suzuki και η Kawasaki ανέβηκε.....δεν βλέπω μάχη. Τέσπα, ίσως είναι η ιδέα μου.

Έτσι είναι οι αγώνες.....και σίγουρα το ξέρει κι ο Ρόσσι αυτό και η Yamaha.

zephyr1
19/08/2007, 19:13
800cc :a12:

nakedorange
19/08/2007, 19:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
800cc :a12:

Stoner does...

:winka:

nakedorange
19/08/2007, 20:33
Το Κυριακάτικο απόγευμα στο Brno ήταν ένα από τα χειρότερα στην καριέρα του Valentino Rossi,καθώς πέρα από τη 7η θέση, έχασε και τις τελευταίες ελπίδες που μπορεί να είχε για τον φετινό τίτλο. Η απογοήτευση του ήταν εμφανέστατη μετά τον αγώνα αφού δεν μπορούσε να χωνέψει την τόσο κακή εμφάνιση του ίδιου και της Yamaha. Τα δοκιμαστικά που θα ακολουθήσουν στις επόμενες δυο ημέρες θα είναι πολύ σημαντικά για την εξέλιξη της M1, καθώς οδεύουμε στο Misano σε δυο εβδομάδες όπου είναι το «σπίτι» του Rossi. Πάντως για τον τίτλο δεν γίνεται συζήτηση, αφού δεν είναι τόσο η διαφορά των 60 βαθμών, όσο η απίστευτη απόδοση του νεαρού Casey Stoner που διαλύει κάθε σκέψη για επιστροφή.

Ο Ιταλός αναβάτης της Yamaha δήλωσε μετά τον αγώνα
«Περιμέναμε ότι θα είναι δύσκολα σήμερα διότι γνωρίζαμε ότι οι δυνατότητες μας δεν ήταν υψηλές μετά τις δυο πρώτες ημέρες. Παρόλα αυτά ήταν ακόμη χειρότερα από ότι περιμέναμε. Προσπάθησα να διατηρήσω τον ρυθμό μου άλλα, μετά από επτά γύρους, το ελαστικό ξεκίνησε να γλιστράει πολύ από την δεξιά πλευρά και από εκεί και μετά δεν μπόρεσα να ανοίξω το γκάζι».

«Καθ’ όλη την διάρκεια του διημέρου κάναμε τα πάντα για να βρούμε περισσότερη πρόσφυση. Αλλάξαμε το στήσιμο πολύ για να βρούμε έναν τρόπο να δουλέψει το ελαστικό, άλλα δυστυχώς κατά τη διάρκεια του αγώνα δεν είχαμε πρόσφυση. Επίσης, με το στήσιμο που έπρεπε να έχουμε, έπρεπε να θυσιάσουμε κάποια από την ταχύτητα μέσα στην στροφή και αυτό μας καθυστέρησε αρκετά. Ήταν πολύ δύσκολα σήμερα. Κατάφερα να κάνω 1.59 στην αρχή άλλα μετά από μερικούς γύρους το ελαστικό έπεσε πολύ και μετά απλά έπρεπε να περιμένω το τέλος του αγώνα».

«Είχα δύσκολο έργο με το Capirossi στην αρχή. Σε κάποια κομμάτια ήμουν γρηγορότερος από εκείνον άλλα δεν μπορούσα να τον περάσω διότι απομακρυνόταν στις ευθείες. Τελικά κατάφερα να τον περάσω άλλα έμεινε μαζί μου και δεν κατάφερα να απομακρυνθώ. Πίεσα όσο πιο δυνατά μπορούσα. Σε εκείνο το σημείο δεν ήμουν πολύ γρήγορος άλλα όχι και τόσο αργός, άλλα μετά από αυτό τα ελαστικά μου τελείωσαν και τότε ο Vermeulen ήρθε, μετά ο Loris πάλι, ήμουν στενοχωρημένος διότι δεν μπορούσα ούτε να προσπαθήσω να παλέψω με αυτούς σήμερα. Προς το τέλος έπρεπε να πιέσω στο όριο για να κρατηθώ μπροστά από τον de Puniet και ευτυχώς τα κατάφερα, άλλα ήμασταν πολύ μακριά από την καλή μας απόδοση. Προσπάθησα να αλλάξω το στυλ μου, να οδηγήσω με έναν διαφορετικό τρόπο για να βοηθήσω την κατάσταση, άλλα δεν ήταν αρκετό».

«Έχουμε ένα δοκιμαστικό τώρα άλλα στην πραγματικότητα η κατάσταση μας είναι άσχημη και έχουμε διάφορα προβλήματα να λύσουμε. Θα προσπαθήσουμε να κάνουμε το καλύτερο δυνατό τις επόμενες δυο ημέρες για να βρούμε κάτι διαφορετικό για τους υπόλοιπους αγώνες. Πρέπει να περιμένουμε και να δούμε τι θα βρούμε, άλλα σίγουρα θα είναι πολύ δύσκολο. Αυτή είναι πολύ σκληρή στιγμή για εμάς. Έχουμε έξι αγώνες ακόμη και απλά πρέπει να δουλέψουμε όσο το δυνατό πιο σκληρά ώστε να βρούμε έναν τρόπο να πάρουμε κάποια καλά αποτελέσματα».

απο msfree.gr


:wave2:

alximistis
19/08/2007, 20:43
Παραδέχομαι πάντως πως δεν αρχίσατε τις δικαιολογίες! :)
Ήταν όμως ΤΟ τσιμπούκι έτσι;;;;;
Και ο Stoner πρώτος και ο Βλάχος ποιος ο Βλάχος (!) τρίτος στο βάθρο πάνω από το γιατρό και 7ος από έκτος που ξεκίνησε!!!!!!!!!
Μπουαχαχαχαχαχαχα!!!
Κυρίες και κύριοι ραντεβού και πάλι μαζί σας σε δύο εβδομάδες. Η κατρακύλα συνεχίζεται... :D

marmel.gr
19/08/2007, 21:27
α ρε valentino παραλιγο να σε περασει και kawasaki.....
ποσο πισω επεσες....

ειδες για να παρατησεις τη μαμα σου τη honda?
λαχανιαζε τωρα....

vangelis 64
19/08/2007, 22:56
Δεν ξέρω τι τού φταίει τού Rossi,αυτό που βλέπω όμως είναι ότι ο Stoner οδηγεί καταπληκτικά.

Ο χρόνος θα δείξει αν έχει τη διάρκεια και το ταλέντο-τρέλλα τού γιατρού,τού οποίου είμαι κι εγώ fan.

Ως τότε,respect στον Casey!!:beer: :beer: :a18: :a012: :a012: :a20: :a18:

dessert
19/08/2007, 22:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από marmel.gr
α ρε valentino παραλιγο να σε περασει και kawasaki.....
ποσο πισω επεσες....

ειδες για να παρατησεις τη μαμα σου τη honda?
λαχανιαζε τωρα....


Ναι αν ήταν στην Honda, θα τον βλέπαμε να κάνει βόλτα στην πρώτη θέση ακολουθούμενο απο τον καθόλα σεβαστο Δανιήλ ή απο τον πρωταθλητή της Β' θέσης "Κοτόπουλο"...:rolleyes:

Έπαιξε και έχασε... Κάποτε θα συνέβαινε, αν δεν ήταν ο Stoner και η Ducati, ίσως να ήταν ο Hopper και η Sutzuki...
Δεν έχει σημασία, σημασία έχει οτι το πρωτάθλημα το έχασε και αυτό δεν γυρίζει πίσω. Είναι ο κορυφαίος οδηγός, αλλά δεν είναι ο φετινός πρωταθλητής...:winka:

panos_sin
19/08/2007, 23:31
Μπραβο στον Στονερ, κρίμα για τον Vale που δεν μπορεσε να κανει κατι παραπανω...α ρε Μισελεν...

marmel.gr
20/08/2007, 14:07
ναι τα λαστιχα φταινε τωρα....
μονο αυτος εχει μισλεν?

Aggelos_SV
20/08/2007, 14:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64

Ο χρόνος θα δείξει αν έχει τη διάρκεια και το ταλέντο-τρέλλα τού γιατρού,τού οποίου είμαι κι εγώ fan.




+1821

Το δύσκολο δεν είναι να ανέβεις στην κορυφή , αλλά το να μείνεις σε αυτήν.

alximistis
20/08/2007, 14:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV
+1821

Το δύσκολο δεν είναι να ανέβεις στην κορυφή , αλλά το να μείνεις σε αυτήν.


Απόλυτα σωστό!!!

Το ωραίο όμως ποιο είναι;;;;;;

Να χάνει ο Ρόσι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

vassilis88
20/08/2007, 15:58
αν σκεφτουμε οτι οι μισοι οπαδοι ειναι φανατικοι ροσσικοι κ αλλοι μισοι φανατικοι αντιροσσικοι τοτε οντως το αθλημα θα χασει πολυ κοσμο οταν φυγει..:lol:

αν δν γινει τπτ με τα νεα εξαρτηματα τοτε ο στονερ δυσκολο να χασει αλλο αγωνα.

θα δω απο κοντα κ θα σας πω!:D :a30: :a01: :a08: :a9: :a43: :a46: :a44: :a54:

siakattackj
20/08/2007, 19:11
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί χαίρεστε με την μειωμένη απόδοση του ροσσι???

Βασικά καλήτερα θα ήταν να έλεγα, γιατί δεν βλέπετε ότι το μηχανάκι του ρόσσι είναι ΠΑΤΑΤΑ........

Με 15χλμ μικρότερη τελική είναι απόλυτα φυσικό να μένεις πίσω 1.000.000 ώρες μέσα σε 25 γύρους.....


Έλεος.... Ο ΡΟΣΣΙ ήταν είναι και θα είναι πάντα ένας πρωταθλητής....
και ας πάίσατε όλοι με τα μούτρα να τον φάτε.....

Να δούμε τι θα λέγατε αν έτρεχε με ντουκάτι και δεν τον έβλεπε κανεις???!!!

ΤΕΣΠΑ.............


......................ΡΟΣΣΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ Σ'ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ......................

panayiotis
20/08/2007, 22:52
Stoner tops first day of testing at Brno

Pos Rider Make Time
1. Casey Stoner Ducati (B) 1:56.901
2. John Hopkins Suzuki (B) 1:57.660 + 0.759
3. Chris Vermeulen Suzuki (B) 1:58.420 + 1.519
4. Nicky Hayden Honda (M) 1:58.425 + 1.524
5. Daniel Pedrosa Honda (M) 1:58.550 + 1.649
6. Loris Capirossi Ducati (B) 1:58.767 + 1.866
7. Randy de Puniet Kawasaki (B) 1:58.840 + 1.939
8. Carlos Checa Honda (M) 1:59.070 + 2.169
9. Alex Barros Ducati (B) 1:59.100 + 2.199
10. Valentino Rossi Yamaha (M) 1:59.200 + 2.299
11. Anthony West Kawasaki (B) 1:59.407 + 2.506
12. Colin Edwards Yamaha (M) 1:59.640 + 2.739
13. Shinya Nakano Honda (M) 1:59.760 + 2.859
14. Sylvain Guintoli Yamaha (D) 1:59.820 + 2.919
15. Ivan Silva Ducati (B) 1:59.910 + 3.009
16. Makoto Tamada Yamaha (D) 2:00.060 + 3.159
17. Taddy Okada Honda (M) 2:00.340 + 3.439
18. Nobu Aoki Suzuki (B) 2:00.730 + 3.829

alximistis
20/08/2007, 23:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από siakattackj
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί χαίρεστε με την μειωμένη απόδοση του ροσσι???

Βασικά καλήτερα θα ήταν να έλεγα, γιατί δεν βλέπετε ότι το μηχανάκι του ρόσσι είναι ΠΑΤΑΤΑ........

Με 15χλμ μικρότερη τελική είναι απόλυτα φυσικό να μένεις πίσω 1.000.000 ώρες μέσα σε 25 γύρους.....


Έλεος.... Ο ΡΟΣΣΙ ήταν είναι και θα είναι πάντα ένας πρωταθλητής....
και ας πάίσατε όλοι με τα μούτρα να τον φάτε.....

Να δούμε τι θα λέγατε αν έτρεχε με ντουκάτι και δεν τον έβλεπε κανεις???!!!

ΤΕΣΠΑ.............


......................ΡΟΣΣΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ Σ'ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ......................




Μπράβο σου. Έτσι αγάπα τον!!! Τα τρένα που φύγαν... αγάπες μου πήρανε... :D
Τα έχουμε πει άλλωστε από την αρχή. Φταίει η λιγότερη τελική τα λάστιχα η βροχή η εξάτμιση το φέρινγκ η καρμπονάρα που έφαγε πριν τον αγώνα η λεκάνη της τουαλέτας που ήταν κρύα και το κρεβάτι που είχε σκληρό στρώμα. Α επίσης και ο τύπος που τον λοξοκοίταξε στα δοκιμαστικά.
Αλλά έτσι είναι οι αγάπες... ανόητες αγάπες ανόητα φιλιά... λόγια λόγια λόγια... ψεύτικα... :) :D

Dodok edessa
21/08/2007, 07:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Μπράβο σου. Έτσι αγάπα τον!!! Τα τρένα που φύγαν... αγάπες μου πήρανε... :D
Τα έχουμε πει άλλωστε από την αρχή. Φταίει η λιγότερη τελική τα λάστιχα η βροχή η εξάτμιση το φέρινγκ η καρμπονάρα που έφαγε πριν τον αγώνα η λεκάνη της τουαλέτας που ήταν κρύα και το κρεβάτι που είχε σκληρό στρώμα. Α επίσης και ο τύπος που τον λοξοκοίταξε στα δοκιμαστικά.
:) :D

ξεχασες τα δαση που καικαν ,η κυβερνηση που κανει εκλογες ,η πεθερα μου που εκλασε :lol: :rotflmao: :lol:

Εγω προσωπικα δεν εχω τιποτα με τον ντοκτορ ......και σε παρα πολλες φασεις τον θαυμασα για τις ικανοτητες του πανω στην μοτοσυκλετα ....και αν ερθει στην ducati θα ειναι αχτυπητος ...

Ομως εγω δεν ειμαι ουτε στονερ ουτε ροσσι ουτε καπιροσσσι..εγω ειμαι DUCATI μονο..
και δεν παει να το οδηγαει ο κυρ Θρασυβουλος απο την κατω ραχουλα !:lol: :rotflmao: :lol:

siakattackj
21/08/2007, 08:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Μπράβο σου. Έτσι αγάπα τον!!! Τα τρένα που φύγαν... αγάπες μου πήρανε... :D
Τα έχουμε πει άλλωστε από την αρχή. Φταίει η λιγότερη τελική τα λάστιχα η βροχή η εξάτμιση το φέρινγκ η καρμπονάρα που έφαγε πριν τον αγώνα η λεκάνη της τουαλέτας που ήταν κρύα και το κρεβάτι που είχε σκληρό στρώμα. Α επίσης και ο τύπος που τον λοξοκοίταξε στα δοκιμαστικά.
Αλλά έτσι είναι οι αγάπες... ανόητες αγάπες ανόητα φιλιά... λόγια λόγια λόγια... ψεύτικα... :) :D


Εγώ δύο λέξεις θα πω μόνο.....


Αΐντε - Αΐντε.....................:dizzy:

siakattackj
21/08/2007, 08:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
ξεχασες τα δαση που καικαν ,η κυβερνηση που κανει εκλογες ,η πεθερα μου που εκλασε :lol: :rotflmao: :lol:

Εγω προσωπικα δεν εχω τιποτα με τον ντοκτορ ......και σε παρα πολλες φασεις τον θαυμασα για τις ικανοτητες του πανω στην μοτοσυκλετα ....και αν ερθει στην ducati θα ειναι αχτυπητος ...

Ομως εγω δεν ειμαι ουτε στονερ ουτε ροσσι ουτε καπιροσσσι..εγω ειμαι DUCATI μονο..
και δεν παει να το οδηγαει ο κυρ Θρασυβουλος απο την κατω ραχουλα !:lol: :rotflmao: :lol:


Επίσεις....

Αΐντε - Αΐντε.......................

καλά διάλεξες και συ εταιρία....... DUCATI ΜΥ ASS.................

αντε παρε και συ DUCATI να γίνεις και εσύ κολλητός του μάστορα.....

για τα DUCATI αντί για πάρκινγ πρέπει να έχεις συνεργείο, μετά τη βόλτα να το βάζεις μέσα και όταν (άμα) ποτέ το φτιάξεις, να ξαναπάς βόλτα...:bawl: :lol: :bawl: :lol:


!!!!!!!!!!!!ΕΕΕΕΕΕΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!

:lol: :rotflmao: DUCATI:rotflmao: :lol:

dessert
21/08/2007, 08:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από siakattackj
Επίσεις....

Αΐντε - Αΐντε.......................

καλά διάλεξες και συ εταιρία....... DUCATI ΜΥ ASS.................

αντε παρε και συ DUCATI να γίνεις και εσύ κολλητός του μάστορα.....

για τα DUCATI αντί για πάρκινγ πρέπει να έχεις συνεργείο, μετά τη βόλτα να το βάζεις μέσα και όταν (άμα) ποτέ το φτιάξεις, να ξαναπάς βόλτα...:bawl: :lol: :bawl: :lol:


!!!!!!!!!!!!ΕΕΕΕΕΕΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!

:lol: :rotflmao: DUCATI:rotflmao: :lol:

Πόσες είχες και γνωρίζεις τόσες λεπτομέρειες...;;;;;:confused:

Runner Ducati
21/08/2007, 08:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από siakattackj
Επίσεις....

Αΐντε - Αΐντε.......................

καλά διάλεξες και συ εταιρία....... DUCATI ΜΥ ASS.................

αντε παρε και συ DUCATI να γίνεις και εσύ κολλητός του μάστορα.....

για τα DUCATI αντί για πάρκινγ πρέπει να έχεις συνεργείο, μετά τη βόλτα να το βάζεις μέσα και όταν (άμα) ποτέ το φτιάξεις, να ξαναπάς βόλτα...:bawl: :lol: :bawl: :lol:


!!!!!!!!!!!!ΕΕΕΕΕΕΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!

:lol: :rotflmao: DUCATI:rotflmao: :lol:

Ετσι ετσι... πες του τα...

γιαυτο και γω μαζευω λεφτα να ανοιξω δικο μου συνεργειο Ducati, θα εχω εναν μηχανικο, και οι βοηθοι (5-6) θα ειναι ολοι(λες) Ρωσσιδες, Ουκρανεζες, απο λατινικη Αμερικη κλπ...


:bawl:


:rotflmao: :rotflmao:


100062

siakattackj
21/08/2007, 08:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από dessert
Πόσες είχες και γνωρίζεις τόσες λεπτομέρειες...;;;;;:confused:


Πολλές και διάφορες.....

Το ευτυχές ήταν ότι δεν ήταν δικές μου....

Είναι σαν τα μωρά, που όταν δεν είναι δικά σου είναι γλυκούλικα και παιχνιδιάρικα...
Όταν τα έχεις στο σπίτι όμως, σε ξυπνάνε το βράδυ, χέζουν κατουράνε δεν κοιμούντε κτλ....

Runner Ducati
21/08/2007, 08:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από siakattackj
Πολλές και διάφορες.....

Το ευτυχές ήταν ότι δεν ήταν δικές μου....



Δεν μου λες, Sanyo ειναι το ραδιοφωνο σου? ...

:rotflmao: :rotflmao:

dessert
21/08/2007, 10:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από siakattackj
Πολλές και διάφορες.....

Το ευτυχές ήταν ότι δεν ήταν δικές μου....
Επειδή απο μπούρδες εγώ προσωπικά,αλλά και όλοι οι ducatisti, έχουμε πήξει... Πάενε να τα πείς αυτά, οταν πίνεις καφέ με τους φίλους σου και τα τριμπ@υρδελα, ηλεκτροκίνητα, νεκροταφεία σας με τα περιφερειακά ποδηλάτων που έμειναν στο ράφι μόνο 10 έτη...
Και άμα σε 10 χρονάκια βάλεις μυαλό και πάρεις Ευρωπαικό ΔΙΚΟ ΣΟΥ τα λέμε...


Αρχικά δημιουργήθηκε από siakattackj
Είναι σαν τα μωρά, που όταν δεν είναι δικά σου είναι γλυκούλικα και παιχνιδιάρικα...
Όταν τα έχεις στο σπίτι όμως, σε ξυπνάνε το βράδυ, χέζουν κατουράνε δεν κοιμούντε κτλ....
Ακριβώς το αντίθετο περιγράφεις στο κατα τ'άλλα "εύστοχο" σου παράδειγμα...

:wave2:

vassilis88
21/08/2007, 10:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Φταίει η λιγότερη τελική τα λάστιχα η βροχή η εξάτμιση το φέρινγκ η καρμπονάρα που έφαγε πριν τον αγώνα η λεκάνη της τουαλέτας που ήταν κρύα και το κρεβάτι που είχε σκληρό στρώμα. Α επίσης και ο τύπος που τον λοξοκοίταξε στα δοκιμαστικά.


Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
ξεχασες τα δαση που καικαν ,η κυβερνηση που κανει εκλογες ,η πεθερα μου που εκλασε

μπα.. ο στονερ φταιει..

vangelis 64
21/08/2007, 12:25
Εδώ να πούμε κάτι.Και η Ducati η ίδια να όριζε τούς κανονισμούς,δύσκολα θα έβρισκε την καινοτομία τών 800αριών για να κερδίζει.Ο desmo έχει φοβερό πλεονέκτημα τώρα που έπεσε η ιπποδύναμη.
Στα χιλιάρια δεν το είχε αυτό(στην πράξη,γιατί στα νούμερα το είχε πάλι)ή τουλάχιστον δεν μπορούσε να φανεί,εκτός τής περίπτωσης πολύ μεγάλων ευθειών.
Όσο για τα λάστιχα,μού φαίνεται απίστευτο το να βγάζει η Michelin τόσο πατάτα υλικό τη στιγμή μάλιστα πού το χρησιμοποιούν τόσοι και τόσοι αναβάτες με πρώτο τον Rossi.
Αλήθεια...πώς ο γιατρός κέρδισε το Mugello,με την τεράστια ευθεία;

Aggelos_SV
21/08/2007, 12:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Εδώ να πούμε κάτι.Και η Ducati η ίδια να όριζε τούς κανονισμούς,δύσκολα θα έβρισκε την καινοτομία τών 800αριών για να κερδίζει.Ο desmo έχει φοβερό πλεονέκτημα τώρα που έπεσε η ιπποδύναμη.


Άρα που καταλήγουμε?

Η Χοντα φταίει που ο Rossi δεν πάει για πρωτάθλημα φέτος:lol:

savvas
21/08/2007, 13:36
Βλέπω και ξανά βλέπω αυτή τη φώτο:

http://www.moto.gr/forums/attachment.php?s=&postid=862669


Τελικά αποφάνθηκα ότι η Ducati βάζει στα λάστιχα της, βενζινόκολα! Ή σιλικόνη.... :D :D :D :p

siakattackj
21/08/2007, 18:46
Αΐντε βρε ντουκατίστοι πάρτε τις πατάτες σας και πετάξτε τις στο θάλασσα μπας και γίνουν οικοσύστημα για τα ψάρια..... μόνο εκεί είναι χρήσιμες....


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl:

dessert
21/08/2007, 21:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από siakattackj
Αΐντε βρε ντουκατίστοι πάρτε τις πατάτες σας και πετάξτε τις στο θάλασσα μπας και γίνουν οικοσύστημα για τα ψάρια..... μόνο εκεί είναι χρήσιμες....


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl:

Και μετά που θα παρκάρετε τα ΧΡΕΠΙΑ σας ρε παλουκάρι;;;;
Σε καταλαβαίνω θέλετε παρέα εκεί στον πάτο απο κάτι όμορφο και Ευρωπαικό, είναι πολύ βαρετό να κοιτάς τις Τζαμπάν αηδίες κάθε μέρα...


Όποτε θές ΔΙΑΜΑΧΕΣ μικρε...
:wave2:

siakattackj
22/08/2007, 08:08
Μα πόσο "ψαράδες" είναι αυτοί οι ντιυκατίστοι???? :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :bawl: :rotflmao:


Είδατε άμεσως συσχετισμός με τη θάλασσα?? Ακριβώς εκεί που ανήκουν οι ντουντούκες!!!!

:beer: :rotflmao: :beer: :rotflmao:

:smokin:

ktm640lc4
22/08/2007, 10:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από savvas
Βλέπω και ξανά βλέπω αυτή τη φώτο:

http://www.moto.gr/forums/attachment.php?s=&postid=862669


Τελικά αποφάνθηκα ότι η Ducati βάζει στα λάστιχα της, βενζινόκολα! Ή σιλικόνη.... :D :D :D :p



Δηλαδη δεν εχει πεσει στην φωτο αυτη;;;;;;;;;;;;;;;;:eyepop: :eyepop: :eyepop:

Dodok edessa
22/08/2007, 20:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από siakattackj
Μα πόσο "ψαράδες" είναι αυτοί οι ντιυκατίστοι???? :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :bawl: :rotflmao:


Είδατε άμεσως συσχετισμός με τη θάλασσα?? Ακριβώς εκεί που ανήκουν οι ντουντούκες!!!!

:beer: :rotflmao: :beer: :rotflmao:

:smokin:

:confused: δε με λες ρε ομορφαντρα ....το εγκεφαλογραφημα στο αβαταρ ειναι δικο σου :confused:


αν ναι δινει την απαντηση για οσα λες :lol: :rotflmao: :lol:

dessert
22/08/2007, 22:04
Δεν είναι δικό του ...
Το δανείστηκε... Το δικό του δεν έγραφε κάτι και....
Καλά κάνει μωρε..........






Απλά να το πάει ΔΙΑΜΑΧΕΣ και να μην χαλάει το thread στα αγωνιστικά....



...

vangelis 64
23/08/2007, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Δηλαδη δεν εχει πεσει στην φωτο αυτη;;;;;;;;;;;;;;;;:eyepop: :eyepop: :eyepop: Αμ δεν έχει πέσει!Να και μια από κοντά που είχε βάλει ο Panayotis.....:hypnotize :uplate: :eyepop:


100393

dessert
23/08/2007, 20:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Αμ δεν έχει πέσει!Να και μια από κοντά που είχε βάλει ο Panayotis.....:hypnotize :uplate: :eyepop:

Καλά φαίνεται εξωπραγματικό....:eek:

60 μοίρες+ και δεν πέφτω...


:look:

siakattackj
24/08/2007, 07:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
:confused: δε με λες ρε ομορφαντρα ....το εγκεφαλογραφημα στο αβαταρ ειναι δικο σου :confused:


αν ναι δινει την απαντηση για οσα λες :lol: :rotflmao: :lol:


Αν ήσουν λίγο παρατηρητικός θα "έβλεπες" και δε θα έπερνες νοτυκάτι, επίσης θα έβλεπες ότι γράφω σαν σχόλιο στο εγκεφαλογράφημα "Ναι, εγώ είμαι αυτός" :rotflmao: :rotflmao:

siakattackj
24/08/2007, 07:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από dessert
Δεν είναι δικό του ...
Το δανείστηκε... Το δικό του δεν έγραφε κάτι και....
Καλά κάνει μωρε..........






Απλά να το πάει ΔΙΑΜΑΧΕΣ και να μην χαλάει το thread στα αγωνιστικά....



...

Βασικά δεν ξέρω πως να το πάω στις διαμάχες..... Δέν είναι αρμοδιότητα των μοντς???

panayiotis
24/08/2007, 10:42
Stoner dominates final day of test





1. Casey Stoner Ducati (B) 1:57.92
2. John Hopkins Suzuki (B) 1:58.40
3. Randy de Puniet Kawasaki (B) 1:58.49
4. Nicky Hayden Honda (M) 1:58.70
5. Chris Vermeulen Suzuki (B) 1:58.74
6. Alex Barros Ducati (B) 1:58.84
7. Colin Edwards Yamaha (M) 1:58.86
8. Carlos Checa Honda (M) 1:59.13
9. Dani Pedrosa Honda (M) 1:59.23
10. Anthony West Kawasaki (B) 1:59.28
11. Valentino Rossi Yamaha (M) 1:59.35
12. Loris Capirossi Ducati (B) 1:59.62
13. Sylvain Guintoli Yamaha (D) 2:00.80
14. Makoto Tamada Yamaha (D) 2:01.92

stradas
26/08/2007, 17:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από siakattackj
Αΐντε βρε ντουκατίστοι πάρτε τις πατάτες σας και πετάξτε τις στο θάλασσα μπας και γίνουν οικοσύστημα για τα ψάρια..... μόνο εκεί είναι χρήσιμες....


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl:

:lol: :lol: :lol:

ρουφα το μπαλακι...

+60 :D