PDA

View Full Version : ti mixanh na parw?



gergos_christos
17/08/2007, 17:26
Loipon tha sas pw mia istoria kai thelw apanthsh...
Prin liges meres phga diakopes na mhn ta polulogw egw phga me to amaxi mou ws ton peiraia apo
Thesaloniki kai o kolhtos mou me thn V-Strom 650. Egw to amaxi to afhsa se filo ekei kai o kolhtos mou hrthe me thn mhxanh sto nisi. Opos katalabenete emena mou fygan 350 ? epipleon gia na noikiazw mhxanaki. Ston gyrismo epeidh ton filo mou ton ponese to xeri...phra egw thn VStrom apo
lamia mexri tempi. E AYTO HTAN THELW MHXANH. Loipon gia auto mpika edw thelw protaseis apo oso ginete perissoterous. AAAA Den eixa pote mhxanh alla o allos o kolhtos mou exei trela apo 10 xronwn eixe mhxanaki. Etsi exetias tou exw odhghsei... bandit 400 , z 750, z 1000 kai twra to V-Strom. V-strom den thelw polu baria gia thn polh kai den einai tou stil mou. Z 750 den ftanoun ta oikonomika kai ektos autou to thelw kai gia taxidia giati paw synexeia thessaloniki xalkidiki 100 xiliometra kai thelw kati poio aneto. (enoeite gia metaxeirismeno psaxnw). Kapoios mou petaxe thn idea gia faser 600. Oti einai eykolo sthn odhghsh gia neo odhgo..kai exei kalo gazi... thelw na akousw tis protaseis sas..PLEASE na einai apo atoma gnwstes stis mhxanes. Episeis to faser pou eida sto internet htan xalia mia aidia...alla to gumno to exei enas katw apo emena kai einai koukli..an parw gymno diorthonete h katastash me ton aera me kapoio kranos? giati thelw na eimai orthios kai oxi na me ponaei h mesh otan katebenw.

1) Tou xronou me ayto pou tha parw thelw na paw ekdromh Italia
2)Na mporw na balw kai kamia mpagaziera pisw dexia aristera
3)Mou aresoun omos ta gymna ta mhxanakia
4) O synodhgos na einai ligo anetos
5)elafry gia mesa sthn polh kai na stribei kala giati eimai neos odhgos
6) H V-strom me kourase ligo meta thn 1.30 wra panw ths logo tou oti me 150 poria eprpe na skybw gia na mhn me pernei o aeras kai ektos aytou epeidh fysouse polu ekeinh thn hmera epireaze se megalo bathmo thn mhxanh.
7)Mou aresei auto to faser alla xwris ta tzamia mprosta to gymno.

AAAA!!!! Tha parw metaxeirismeno kai malon arketa prohgoumeno montelo giati den exw skopo na dwsw panw apo 4000?. Ektos an prokeite gia kati pou tha me trelanei.

As syndiazei apo ola kai apo ligo
Thanks

HateNord
17/08/2007, 17:55
Ακου τη φωνή της λογικής και δεν θα χάσεις...πάρε το νεό Bandit GSF 650...καινουριο έχει μόνο 5.995 ευρώ με ABS...και μια ζωή θα έχεις μηχανή.Αθάνατο μηχανάκι κάτι ξέρουν και οι Γερμανοί που το έχουν πρώτο σε πωλήσεις...

zubitos
17/08/2007, 18:16
πάρ το και δεν θα το μετανιώσεις.

Ασε που τα δίνουν και τζάμπα :winka:


99725

zolotas
17/08/2007, 19:03
γιατρε ,εισαι λιγο μπερδεμενος με φαινεται..........θες και γκαζια ,να ειναι γυμνο και να μην τρως αερα:confused: και το κρανος του Σουμι να παρεις ,παπαλα

gergos_christos
17/08/2007, 19:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
γιατρε ,εισαι λιγο μπερδεμενος με φαινεται..........θες και γκαζια ,να ειναι γυμνο και να μην τρως αερα:confused: και το κρανος του Σουμι να παρεις ,παπαλα

To xerw re file gia ayto rwtaw esas allios den tha rwtousa. ta 6000€ παιδια είναι πολλά για αυτό αν μπορείτε protaseis gia poio palia montela...se omorfia wraio alla polla ta money..kai to palio to 400ari kai ekeino mou arese tote alla gia tote. AAA prothmw isio timoni se stil faser.

gdevelek
17/08/2007, 19:26
δεν γίνεται να λες θέλω γυμνό ΜΕ προστασία από αέρα, δεν το έχουν εφεύρει ακόμη αυτό το μηχανάκι... ;)

αποφάσισε τι είναι πιο σημαντικο για σένα

ειδικά αν σε ενόχλησε ο αέρας στο στρώμα με την προστασία που παρέχει, στα 150 μόλις

πολλοί οδηγούν γυμνά στα 180+

διάλεξε ένα φερινγκάτο που σου αρέσει, δεν μπορεί, κάποιο θα βρεις

vassilis88
17/08/2007, 19:30
sv 650s

Ταξιδευτής
17/08/2007, 19:41
Ρε παιδια, μισο λεπτο: ο ανθρωπος ειπε τι θελει: του αρεσει το Fazer το γυμνο, αλλα θελει και λιγο προστασια απο τον αερα. Οποτε;

Παιρνει το γυμνο και βαζει μια ωραιοτατη ζελατινα μπροστα! :) Επισης το Fazer ειναι απο τις μηχανες που δεν δειχνει καθολου ασχημο με μπαγκαζιερα πισω, ΣΥΝ οτι ΕΧΕΙ γκαζια και ειναι ευκολοδηγητο.

Λοιπον! Μια γρηγορη ματια στο mototriti και σου βρηκα ΑΚΡΙΒΩΣ αυτο που ψαχνεις φιλε Γιωργο!!

http://www.mototriti.gr/moto/00_mtx/search/page1aggelies.asp?page=1&sum=6&marka=62&montelo=275&idarea=all&kyb_from=all&kyb_to=all&etos_from=all&etos_to=all&timh_from=all&timh_to=all&typ_plhr=M&MIN_PROK=all&MAX_DOSEIS=all&IXE_=all&CatgSport=&CatgStreet=&CatgTouring=&CatgCustom=&CatgOnoff=&CatgEnduro=&CatgTrial=&CatgScooter=&CatgPapi=&CatgAutomoto=&CatgRacing=&CatgMx=&CatgEndurro=&CatgTriall=&dixrono=&tetraxrono=&ydropsicto=&aeropsicto=&xlm_from=0&xlm_to=all&XROMA=&EKSOPLISMOS=&EGGYHSH=all&perATTIKI=&perSALONICA=&perMACEDONIA=&perTHRACE=&perTHESSALIA=&perWESTSIDE=&perSTEREA=&perPELOPONESE=&perCRETE=&perDODECANESE=&perCYCLADES=&perEASTSIDE=&sortorder=

YAMAHA FZ6 NAKED, 4.500 ?, 04, (ιδιώτης)
600κυβ., 53000 χλμ.,
ΙΧ, τετράχρονο, σχάρα, ανεμοθώρακας, tank cover, κεντρικό stand, immobilaizer, σωληνάκια υψηλής, book service, απο service, τηλ.693-2569624

Δεν τον ξερω τον ανθρωπο της αγγελιας, ετσι;
Απλα απο τα λεγομενα σου πληρει ολα τα κριτηρια που εθεσες. ΚΑΙ ειναι σε ωραιοτατη τιμη. :wave2:


99731

S705
17/08/2007, 20:27
Πάρε το fazer που σου λέει ο zubitos.
Είναι πολύ καλό. Το είχε φίλος και το έχω οδηγήσει και μέσα σε πόλη και εθνική. Το μηχανάκι είναι τέλειο. Εύκολο στην πόλη ( καλά δεν είναι και strada) γρήγορο στην εθνική και πολύ στριφτερο. Προσωπικά το πήγα μέχρι 225 και από αέρα δεν με ένοιαζε τίποτα ,δεν το συζητώ για ταχύτητες ταξιδιού 140 – 150 , δεν καταλαβαίνεις τίποτα. Βασικά το θέμα αέρας είναι και συνήθεια. Στην αρχή με το strada στα 130 έλεγα ότι με παίρνει πίσω , τώρα πάω άνετα με 160.

Αλλά το πιο σωστό είναι να κανείς το έξεις : βαλε κάτω τα θέλω σου από μια μηχανί, σκέψου σε πια θες να υποχωρήσεις και πόσο. Έτσι θα αποφασίσεις.
Έτσι το έκανα και εγώ.
Π.Χ. ήθελα μηχανή πόλης ,να στύβει και να πλασάρετε , ένα ψευτο motar δηλαδή. Αλλά ήθελα να μπορώ να κάνω και ταξιδάκια , με οποίους περιορισμούς.
Αρα : XT δεν μου έκανε λόγο ψιλού φτερού
Bmw f 650 cs όχι γιατί δεν είναι πολύ παιχνιδιάρα.
Fmx πολύ ψόφιο
Άρα : το strada είναι αυτό που μου έκανε αυτά που ήθελα.
:D :D :D :D :D :D :D
Μακρηγόρησα αλλά ελπίζω να σε κάλυψα

bar-code
17/08/2007, 20:43
psakse na bris kana suzuki gs 500 f.an psaksis poli isos bris kenourgio sta 4500,allios psaksto metaxirismeno 2etias.to pira persi kainourgio kai ine idanikon gia proti mixani.sti poli sa papi kai stin ethniki me 160 eos 190!

kinhsh
18/08/2007, 04:55
- Με γυμνη μηχανη δεν μπορει να οδηγησει κανεις με ταχυτητα πανω απο 120 χλμ.
-Οσο ακριβο κρανος και αν βαλεις η αντισταση του αερα ειναι πολυ δυνατη και προσωπικα η μονη ανετη μοτοσυκλετα που εχω οδηγησει με ταχυτητες 150-160 ειναι η fjr1300 των 15000 ευρω. Η αμεσως επομενη σε σχεση και με την τιμη ειναι η vstrom 650.
-Οι ελαφριες μηχανες δεν κανουν για ταξιδι.Το ταξιδι απαιτει βαρια μηχανη.

kinhsh
18/08/2007, 04:59
- Με γυμνη μηχανη δεν μπορει να οδηγησει κανεις με ταχυτητα πανω απο 120 χλμ.
-Οσο ακριβο κρανος και αν βαλεις η αντισταση του αερα ειναι πολυ δυνατη και προσωπικα η μονη ανετη μοτοσυκλετα που εχω οδηγησει με ταχυτητες 150-160 ειναι η fjr1300 των 15000 ευρω. Η αμεσως επομενη σε σχεση και με την τιμη ειναι η vstrom 650.
-Οι ελαφριες μηχανες δεν κανουν για ταξιδι.Το ταξιδι απαιτει βαρια μηχανη.
Πιστευω οτι μια βεσπα πιατζιο ειναι μια καλη λυση για εκδρομες και καθημερινη χρηση.Και ας πηγαινει κανεις με 110 χλμ. Η διαφορα σε χρονο δεν ειναι πολυ μεγαλη.

vagkan
18/08/2007, 07:14
Πρίν από πολλά χρόνια πήγαινα σε ένα συνεργείο, είχα ένα απρίλια 600 και όλο εκεί ήμουνα και τα έσκαγα. Λοιπόν πιάσαμε κουβέντα για το ποιά μηχανή είναι καλή, για εκδρομές κλπ., οπότε ο τύπος μου είπε ότι άκουσον άκουσον όλες οι μηχανές έιναι φύρα, είχε μια βέσπα 200άρα, είναι λέιε σκυλί, δεν καίει και πολύ βενζίνη, φορτώνεται και πάει εκδρομούλες με αυτή.
Μπορεί να έχει δίκιο αλλά εγώ δεν ξαναπάτησα στο @πουρδ@λο του. Αμα δεν σου αρέσει η δουλειά σου και θεωρείς λαμάκες αυτούς που σου τα ακουμπάνε και έχεις βέσπα, άστο να πάω αλλού, σκέφτηκα.


Μηχανή γυρεύει να πάρει ο άνθρωπος, άκου βέσπα, σε λίγο θα βγάλουμε τα τρίκυκλα τα καλύτερα μηχανήματα και θα γίνουμε γκοτζαμάνηδες.
(πάρτο μεγάλε δεν χαλάει ποτέ, βάζεις πάνω και ίσαμε 40 τελάρα):beer: :beer: :beer:

bsari
18/08/2007, 08:58
θα το βρεισ στα λεφτα αυτα με ενα flyscreen θα εισαι οκ,τωρα για ταχυτητεσ εγω θα ελεγα γυμνο για συνεχομενα χλμ.με ταχυτητεσ πανω απο 150 οχι(εχει σημασια ο σωματοτυπος και ο τροποσ που οδηγας) ,αλλα απο οτι καταλαβα για γυμνο πασ μια και τα Ζ750,Ζ1000 που λεσ οτι οδηγησες ειδεσ πωσ ειναι στον αερα!!!
παντως και το Ζ750 ειναι καλη αγορα ,τωρα εχει πεσει αρκετα!το suzuki που ειπαν τα παιδια ειναι φαντασικο τιμη-αποδοση αλλα εμενα δεν μου αρεσει ειναι σχετικα αδιαφορο χαρακτηρα...


γιατι δε παιρνεισ ενα cbr 600f 2000-2002 einai teleio και σε πολυ καλη τιμη και μπορει να κανει τα περισσοτερα απο αυτα που λεσ!

ΜΟΖΑΡΤ
18/08/2007, 09:39
τελος


99749

gdevelek
18/08/2007, 09:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από kinhsh
- Με γυμνη μηχανη δεν μπορει να οδηγησει κανεις με ταχυτητα πανω απο 120 χλμ.

έγραψες!!!


Αρχικά δημιουργήθηκε από kinhsh
Πιστευω οτι μια βεσπα πιατζιο ειναι μια καλη λυση για εκδρομες και καθημερινη χρηση.Και ας πηγαινει κανεις με 110 χλμ. Η διαφορα σε χρονο δεν ειναι πολυ μεγαλη.

ξανα-έγραψες!!!! :beer:

vagkan
18/08/2007, 12:09
-Οι ελαφριες μηχανες δεν κανουν για ταξιδι.Το ταξιδι απαιτει βαρια μηχανη.


ξαναμαναέγραψες

¨Ολοι οι κατασκευαστές που ψάχνονται πως θα ελαφρύνουν τα μηχανάκια τους δεν το έχουν παρε πρέφα αυτό. και εκεί που όλοι τσακόνωνται ποιός έχει την καλύτερη μηχανή γιατί να μην τις ζυγιάζουνε να τελειώνουνε.:a4:

dosko
18/08/2007, 12:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
Ρε παιδια, μισο λεπτο: ο ανθρωπος ειπε τι θελει: του αρεσει το Fazer το γυμνο, αλλα θελει και λιγο προστασια απο τον αερα. Οποτε;

Παιρνει το γυμνο και βαζει μια ωραιοτατη ζελατινα μπροστα! :) Επισης το Fazer ειναι απο τις μηχανες που δεν δειχνει καθολου ασχημο με μπαγκαζιερα πισω, ΣΥΝ οτι ΕΧΕΙ γκαζια και ειναι ευκολοδηγητο.

Λοιπον! Μια γρηγορη ματια στο mototriti και σου βρηκα ΑΚΡΙΒΩΣ αυτο που ψαχνεις φιλε Γιωργο!!

http://www.mototriti.gr/moto/00_mtx/search/page1aggelies.asp?page=1&sum=6&marka=62&montelo=275&idarea=all&kyb_from=all&kyb_to=all&etos_from=all&etos_to=all&timh_from=all&timh_to=all&typ_plhr=M&MIN_PROK=all&MAX_DOSEIS=all&IXE_=all&CatgSport=&CatgStreet=&CatgTouring=&CatgCustom=&CatgOnoff=&CatgEnduro=&CatgTrial=&CatgScooter=&CatgPapi=&CatgAutomoto=&CatgRacing=&CatgMx=&CatgEndurro=&CatgTriall=&dixrono=&tetraxrono=&ydropsicto=&aeropsicto=&xlm_from=0&xlm_to=all&XROMA=&EKSOPLISMOS=&EGGYHSH=all&perATTIKI=&perSALONICA=&perMACEDONIA=&perTHRACE=&perTHESSALIA=&perWESTSIDE=&perSTEREA=&perPELOPONESE=&perCRETE=&perDODECANESE=&perCYCLADES=&perEASTSIDE=&sortorder=

YAMAHA FZ6 NAKED, 4.500 ?, 04, (ιδιώτης)
600κυβ., 53000 χλμ.,
ΙΧ, τετράχρονο, σχάρα, ανεμοθώρακας, tank cover, κεντρικό stand, immobilaizer, σωληνάκια υψηλής, book service, απο service, τηλ.693-2569624

Δεν τον ξερω τον ανθρωπο της αγγελιας, ετσι;
Απλα απο τα λεγομενα σου πληρει ολα τα κριτηρια που εθεσες. ΚΑΙ ειναι σε ωραιοτατη τιμη. :wave2:


Το συγκεκριμένο έχει μπει και αγγελία εδώ.
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=35520&highlight=4500
:wave2:

ps. ούτε εγώ τον ξέρω τον άνθρωπο. απλά το θυμήθηκα γιατί την γλυκοκοίταζα μια εποχή. :D

kinhsh
18/08/2007, 21:59
Vagkan τι μηχανη εχεις; γιατι μου φαινεσαι ασχετος απο ταξιδια με μηχανη.

HateNord
18/08/2007, 22:06
:a014: :a014: :a014:

Aggelos_SV
18/08/2007, 22:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
sv 650s


Εύγε αγόρι μου!!!!!

Να σε αναμένουμε στο club των γλυκών αγοριών???:D

Aggelos_SV
18/08/2007, 22:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από kinhsh

- Με γυμνη μηχανη δεν μπορει να οδηγησει κανεις με ταχυτητα πανω απο 120 χλμ.

-Οι ελαφριες μηχανες δεν κανουν για ταξιδι.Το ταξιδι απαιτει βαρια μηχανη.

Πιστευω οτι μια βεσπα πιατζιο ειναι μια καλη λυση για εκδρομες και καθημερινη χρηση.Και ας πηγαινει κανεις με 110 χλμ. Η διαφορα σε χρονο δεν ειναι πολυ μεγαλη.


-Εγώ μπορώ μέχρι και τελική να πιάσω:eyepop:

-Μπορεί να πάρει ελαφριά μηχανή και να της φορτώνει 2 σακιά πατάτες όποτε πάει ταξίδι:eyepop:

:eyepop: :eyepop: :eyepop: Τι άλλο θ'ακούσουμε?

gdevelek
19/08/2007, 00:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από vagkan
-Οι ελαφριες μηχανες δεν κανουν για ταξιδι.Το ταξιδι απαιτει βαρια μηχανη.


ξαναμαναέγραψες

¨Ολοι οι κατασκευαστές που ψάχνονται πως θα ελαφρύνουν τα μηχανάκια τους δεν το έχουν παρε πρέφα αυτό. και εκεί που όλοι τσακόνωνται ποιός έχει την καλύτερη μηχανή γιατί να μην τις ζυγιάζουνε να τελειώνουνε.:a4:

η αλήθεια είναι πως μηχανάκια touring και sport-touring όπως FJR, BMW-R1200RT, VFR, Blackbird-XX, ZZR και λοιπά ΔΕΝ διακρίνονται για το χαμηλό τους βάρος...

vagkan
19/08/2007, 08:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από kinhsh
Vagkan τι μηχανη εχεις; γιατι μου φαινεσαι ασχετος απο ταξιδια με μηχανη.

Ασε ρε μεγάλε, τι έχω και τι έχεις, κουβέντα θα ανοίξουμε...
Μπές στο προφίλ μου να δείς τι έχω.

Τώρα από ταξίδια, γεράσαμε και φάγαμε τα κόκαλα μας στις μηχανές

Εσύ ψωνίζεις μηχανές με το καντάρι?? :a018:

vagkan
19/08/2007, 09:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
η αλήθεια είναι πως μηχανάκια touring και sport-touring όπως FJR, BMW-R1200RT, VFR, Blackbird-XX, ZZR και λοιπά ΔΕΝ διακρίνονται για το χαμηλό τους βάρος...

Σωστά, είναι θηρία επειδή χρειάζοται μοτερούκλες, πλαισιάρες και τα λοιπά παρελκόμενα. Αλλά η προσπάθεια ΄΄ολως είναι να μειώσοουν το βάρος.

φεριπείν, το 1200 RT άμα θέλανε να είχε μεγάλο βάρος, θα κρατούσανε τα κιβώτια και την μετάδοση απότο προηγούμενο μοντέλο και θα είχανε +30 κιλά.
Τα υπολοιπα που αναφέρεις δεν ελαφράινουν όσο αλλάζουν μοντέλα?

Stelth
20/08/2007, 00:28
Αυτό να πάρεις


http://www.youtube.com/watch?v=oPQIizRp9ck&mode=related&search=

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

καλό αλλα τρελό :lol:

Πάντως καλό είναι και το BMW το 650 για ταξίδια

Το έχει ο αδερφός μου κι έτσι μου έχει δοθεί η δυνατότητα να το οδηγήσω και δεν σου κρύβω ότι ενθουσιαστικά.

Αλλά σκέψου και την πιο πάνω λύση του youtude :p

EVI
20/08/2007, 00:37
φιλε η ζελατινα στα γυμνα δε κανει απολυτος τπτ ξεχασε το.


το κρανος ειναι ενα θεμα .........τα κρανη με καλη αεροδυναμικη και ελαφρια ειναι πολυ καλυτερα απο βαρια και ολοστρογγυλα σε οτι μηχανη και να εχεις η αερας δεν σου ερχετε μονο απο μπροστα .

καλη αγορα.

EVI
20/08/2007, 00:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από kinhsh
- Με γυμνη μηχανη δεν μπορει να οδηγησει κανεις με ταχυτητα πανω απο 120 χλμ.
-Οσο ακριβο κρανος και αν βαλεις η αντισταση του αερα ειναι πολυ δυνατη και προσωπικα η μονη ανετη μοτοσυκλετα που εχω οδηγησει με ταχυτητες 150-160 ειναι η fjr1300 των 15000 ευρω. Η αμεσως επομενη σε σχεση και με την τιμη ειναι η vstrom 650.
-Οι ελαφριες μηχανες δεν κανουν για ταξιδι.Το ταξιδι απαιτει βαρια μηχανη.
Πιστευω οτι μια βεσπα πιατζιο ειναι μια καλη λυση για εκδρομες και καθημερινη χρηση.Και ας πηγαινει κανεις με 110 χλμ. Η διαφορα σε χρονο δεν ειναι πολυ μεγαλη.


-λαθος μπορει και με 260 και με 300 αλλα το θεμα ειναι για ποσο μπορει ο καθενας εχει τις αντοχες του και για να μην λεμε οτι θελουμε τα 150-170 ειναι μια ταχυτητα που ταξιδευουν οι περισσοτεροι που εχουν γυμνο.

- οντως αλλα αλλο ενα κρανος που ζυγιζει 1 κιλο και αλλο να ζυγιζει 1,5 η κοντα 2
επισεις το σχημα του παιζει ρολο (αεροδυναμικη) και οι καλοι αεραγωγοι για την θερμοκρασια και το θορυβο.

-πως το υποστηρίζεις αυτο??και τι εννοεις βαρια μηχανη για σενα?? απο ποσα κιλα και πανω? και για ποιον βαρια??? καταλαβαινεις οτι ειναι ανουσιο αυτο που λες.?ετσι πως το λες τουλαχιστον.


ο ανθρωπος θελει μηχανη προφανως και οχι παπι η βεσπα η μεγκα σκουτερ . αν παλι θελει ας μας το πει να του πουμε αν μπορουμε οτι ξερουμε.

παντως αυτα που λες αντικρουν το ενα το αλλο

απο τι μια λες οτι θες μια βαρια μηχανη για ταξιδια και απο την αλλη λες για βεσπες και μαλιστα πιατζιο οχι αυτες τις παλιες που ζυγιζαν 800 τονους.(υπερβολη)


και πλιΖ μην μου πεις αν ξερω απο ταξιδια οπως προειπες χωρις να ξερεις για αλλον συνφορουμιτη ειανι τουλαχιστον χαζομαρα.

για πες μου λοιπον την γνωμη σου :wave2:

Nikoskazer2000
20/08/2007, 00:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgalis
V-STROM 650 ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ.ΜΟΝΟ 3 ΜΕΡΚΕΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΙ SUZUKI ONDA KAI YAMAHA ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ ΧΡΕΠΙΑ.SUZUKI V-STROM ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΗΝ ΤΑ ΣΠΑΣΩ ΟΛΑ!!!

Δηλαδή η Kawa και τα ευρωπαικά τρώνε την απόξω-μέσα; :sad:
































:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

EVI
20/08/2007, 00:51
εγω εχω αλλη απορια η ONDA ειναι καμμια αρρωστια απο την αφρικη? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Nikoskazer2000
20/08/2007, 00:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
εγω εχω αλλη απορια η ONDA ειναι καμμια αρρωστια απο την αφρικη? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Είναι μια :alien: εταιρία με ONDA απο αλλο πλανήτη!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

EVI
20/08/2007, 01:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
Είναι μια :alien: εταιρία με ONDA απο αλλο πλανήτη!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

αααααα οκ




































:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

dodos 900
20/08/2007, 01:07
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από gergos_christos

3)Mou aresoun omos ta gymna ta mhxanakia


Πάρε γυμνό τότε!Άν σου αρέσει η μηχανή σου θα ξεχνάς τον αέρα για πάρτη της!
Κάνουνε και για την πόλη-μπορείς να μετακινηθείς και να παίξεις.

Αγοράζουμε μηχανές που μας αρέσουνε!!!:wave2:

afrotwin
20/08/2007, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από gergos_christos
Loipon tha sas pw mia istoria kai thelw apanthsh...
Prin liges meres phga diakopes na mhn ta polulogw egw phga me to amaxi mou ws ton peiraia apo
Thesaloniki kai o kolhtos mou me thn V-Strom 650. Egw to amaxi to afhsa se filo ekei kai o kolhtos mou hrthe me thn mhxanh sto nisi. Opos katalabenete emena mou fygan 350 ? epipleon gia na noikiazw mhxanaki. Ston gyrismo epeidh ton filo mou ton ponese to xeri...phra egw thn VStrom apo
lamia mexri tempi. E AYTO HTAN THELW MHXANH. Loipon gia auto mpika edw thelw protaseis apo oso ginete perissoterous. AAAA Den eixa pote mhxanh alla o allos o kolhtos mou exei trela apo 10 xronwn eixe mhxanaki. Etsi exetias tou exw odhghsei... bandit 400 , z 750, z 1000 kai twra to V-Strom. V-strom den thelw polu baria gia thn polh kai den einai tou stil mou. Z 750 den ftanoun ta oikonomika kai ektos autou to thelw kai gia taxidia giati paw synexeia thessaloniki xalkidiki 100 xiliometra kai thelw kati poio aneto. (enoeite gia metaxeirismeno psaxnw). Kapoios mou petaxe thn idea gia faser 600. Oti einai eykolo sthn odhghsh gia neo odhgo..kai exei kalo gazi... thelw na akousw tis protaseis sas..PLEASE na einai apo atoma gnwstes stis mhxanes. Episeis to faser pou eida sto internet htan xalia mia aidia...alla to gumno to exei enas katw apo emena kai einai koukli..an parw gymno diorthonete h katastash me ton aera me kapoio kranos? giati thelw na eimai orthios kai oxi na me ponaei h mesh otan katebenw.

1) Tou xronou me ayto pou tha parw thelw na paw ekdromh Italia
2)Na mporw na balw kai kamia mpagaziera pisw dexia aristera
3)Mou aresoun omos ta gymna ta mhxanakia
4) O synodhgos na einai ligo anetos
5)elafry gia mesa sthn polh kai na stribei kala giati eimai neos odhgos
6) H V-strom me kourase ligo meta thn 1.30 wra panw ths logo tou oti me 150 poria eprpe na skybw gia na mhn me pernei o aeras kai ektos aytou epeidh fysouse polu ekeinh thn hmera epireaze se megalo bathmo thn mhxanh.
7)Mou aresei auto to faser alla xwris ta tzamia mprosta to gymno.

AAAA!!!! Tha parw metaxeirismeno kai malon arketa prohgoumeno montelo giati den exw skopo na dwsw panw apo 4000?. Ektos an prokeite gia kati pou tha me trelanei.

As syndiazei apo ola kai apo ligo
Thanks


min akous kanenan ke pare mia karta aperioriston diadromon na vgazis ke gkomenes...
:rotflmao: :rotflmao:

vagkan
20/08/2007, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από gergos_christos
Loipon tha sas pw mia istoria kai thelw apanthsh...
Prin liges meres phga diakopes na mhn ta polulogw egw phga me to amaxi mou ws ton peiraia apo
Thesaloniki kai o kolhtos mou me thn V-Strom 650. Egw to amaxi to afhsa se filo ekei kai o kolhtos mou hrthe me thn mhxanh sto nisi. Opos katalabenete emena mou fygan 350 ? epipleon gia na noikiazw mhxanaki. Ston gyrismo epeidh ton filo mou ton ponese to xeri...phra egw thn VStrom apo
lamia mexri tempi. E AYTO HTAN THELW MHXANH. Loipon gia auto mpika edw thelw protaseis apo oso ginete perissoterous. AAAA Den eixa pote mhxanh alla o allos o kolhtos mou exei trela apo 10 xronwn eixe mhxanaki. Etsi exetias tou exw odhghsei... bandit 400 , z 750, z 1000 kai twra to V-Strom. V-strom den thelw polu baria gia thn polh kai den einai tou stil mou. Z 750 den ftanoun ta oikonomika kai ektos autou to thelw kai gia taxidia giati paw synexeia thessaloniki xalkidiki 100 xiliometra kai thelw kati poio aneto. (enoeite gia metaxeirismeno psaxnw). Kapoios mou petaxe thn idea gia faser 600. Oti einai eykolo sthn odhghsh gia neo odhgo..kai exei kalo gazi... thelw na akousw tis protaseis sas..PLEASE na einai apo atoma gnwstes stis mhxanes. Episeis to faser pou eida sto internet htan xalia mia aidia...alla to gumno to exei enas katw apo emena kai einai koukli..an parw gymno diorthonete h katastash me ton aera me kapoio kranos? giati thelw na eimai orthios kai oxi na me ponaei h mesh otan katebenw.

1) Tou xronou me ayto pou tha parw thelw na paw ekdromh Italia
2)Na mporw na balw kai kamia mpagaziera pisw dexia aristera
3)Mou aresoun omos ta gymna ta mhxanakia
4) O synodhgos na einai ligo anetos
5)elafry gia mesa sthn polh kai na stribei kala giati eimai neos odhgos
6) H V-strom me kourase ligo meta thn 1.30 wra panw ths logo tou oti me 150 poria eprpe na skybw gia na mhn me pernei o aeras kai ektos aytou epeidh fysouse polu ekeinh thn hmera epireaze se megalo bathmo thn mhxanh.
7)Mou aresei auto to faser alla xwris ta tzamia mprosta to gymno.

AAAA!!!! Tha parw metaxeirismeno kai malon arketa prohgoumeno montelo giati den exw skopo na dwsw panw apo 4000?. Ektos an prokeite gia kati pou tha me trelanei.

As syndiazei apo ola kai apo ligo
Thanks



Αφού πήγες με το αμάξι στο Πειραιά και το άφησες σε φίλο, πώς γίνεται να γύρισες Σαλονίκη με την μηχανή δικάβαλος???

Και γιατί πόνεσε το χέρι του φίλου σου και όχι το δικό σου???? δήλαδή ο φίλος με το στρομ δεν έβγαλε γκόμενα στο νησί και εσύ με ενοικιαστικό έβγαλες???

Αυτά φίλε είναι πολύ σημαντικά ερωτήματα και πρέπει να απαντηθούν πρίν πάρεις απόφαση για το ποιά μηχανή θα αγοράσεις.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
20/08/2007, 12:05
:rolleyes:

Άδεια οδήγησης για μηχανή έχει;

:look:

afrotwin
20/08/2007, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nikoskazer2000
Δηλαδή η Kawa και τα ευρωπαικά τρώνε την απόξω-μέσα; :sad:


re sis afta ta mpourdela ta vstrom ta poulane akoma?
kala den treponte ka8olou i poustides..
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gergos_christos
20/08/2007, 12:08
Eyxaristw polu paidia...na xerete oti diabazw kathe mera oles tis apopseis kai tis meletaw oles prosektika....gia vespa den to syzhtaw kan mhxanh thelw na parw...mia erwthsh to faser exei monokomath sela h spasth ...... h mhpos bgenei kai sta 2... to palikari pou eipe gia faser gymno kai na prosthesw egw zelatina nomizw pws exei dikio...alla faser me 4000 logika prepei na einai ligo palio to montelo etsi? Kai allh erwthsh isws blakia alla oloi mathenoume siga siga. MPORW NA PARW TO FAZER TO GYMNO NA PARW KAI ZELATINA KAI NA THN BAZW MONO SE TAXIDIA? dHLADH THELW NA PW MPENEI KAI BGAINEI EYKOLA? sYNEXIZW NA METRAW GNWMES...OPOIOS MPOREI NA BAZEI KAI FOTO AKOMA KALYTERA tHANKS. OXI PANW APO 4000 EUROULAKIA. KAI AN GINETE NA SKEFTOUME LIGO KAI TON SYNODHGO MESA STIS APOPSEIS. mAGES NA EISTE KALA!!!!

gdevelek
20/08/2007, 12:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
φιλε η ζελατινα στα γυμνα δε κανει απολυτος τπτ ξεχασε το.



κάνει και παρακάνει

αρκεί να έχει το κατάλληλο μέγεθος (δηλαδή σε ένα στρογγυλοφάναρο μηχανάκι περίπου 35+ εκατοστά πάνω από το φανάρι)

τώρα, αν σε ενοχλεί αισθητικά, και πας και βάλεις ένα σκ@τό που να εξέχει μόνο 20 εκατοστά, δεν σου φταίει κανείς αν δεν δεις μεγάλη διαφορά

η GIVI έχει αρκετά μεγάλη ποικιλία

Cpt. Haddock
20/08/2007, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από gergos_christos
MPORW NA PARW TO FAZER TO GYMNO NA PARW KAI ZELATINA KAI NA THN BAZW MONO SE TAXIDIA?

Οι πιο πολλές ζελατίνες μπαινοβγαίνουν εύκολα

(μόνο τη πρώτη φορά παιδεύεσαι, μέχρι να μάθεις :blush: )

gdevelek
20/08/2007, 12:17
δες εδώ τι έχει η givi

http://www.givi.it/caschi_borse_bauli_accessori.asp?CO_ID=22380

δεν είναι αρκετά ψηλή πάντως για σημαντική κάλυψη από αέρα, αρκεί όμως μέχρι τα 160-180, ειδικά αν σκύψεις

μονοκόμματη σέλα έχει το μηχανάκι

sniper
20/08/2007, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
...

δεν είναι αρκετά ψηλή πάντως για σημαντική κάλυψη από αέρα, αρκεί όμως μέχρι τα 160-180, ειδικά αν σκύψεις

....

+954

Δεν νοιώθω καλά..... συμφωνώ με τον gdevelek..... :lol:

afrotwin
20/08/2007, 13:03
tis zelatines na tis pernete olosomes na sas kaliptoun ke tis astragaloi

kolofloroi....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
20/08/2007, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
+954

Δεν νοιώθω καλά..... συμφωνώ με τον gdevelek..... :lol:

καμμια φορα: ποναει για ΠΑΝΤΑ, για ΠΑΝΤΑ η πρωτη φορα!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
20/08/2007, 13:10
Και για να απαντήσουμε σοβαρά τώρα, γιατί όλοι σας βλέπω μόνο Ducati 1098 δεν του είπατε να πάρει.....


Αρχίζεις τα "Του χρόνου θέλω να πάω Ιταλία με αυτή"....
Θεωρείς τον εαυτό σου έτοιμο να κάνει τόσα χιλιόμετρα με μηχανή;
Θέλω γυμνή αλλά με προστασία...
ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΑΥΤΟ
Οδήγησα το Βεστρόμ και το θέλω...
Όλοι κάνουμε λάθη.. :D
Μπαγκάζια δεξιά/αριστερά....
Ωραία εδώ....
Ο συνοδηγός να είναι άνετος.....
Στις μηχανές είναι συνεπιβάτης....
Με 150 με το Βεστρομ κουράστηκες μετά απο 1,5 ώρα και σε έπαιρνε ο αέρας...
Αν με τον ανεμοθώρακα του Βεστρόμ σε έπαιρνε, φαντάζεσαι τι θα πάθεις στο γυμνό με 150;
Σου αρέσει επίσης το φαζερ με τα τζάμια...
Ζελατίνα/ Φαίρινγκ/Μούτρο τα λέμε στα μοτοσακά....

Δεν ξέρουμε τι εμπειρία έχεις..... Αλλά μάλλον λίγη είναι....

Ότι και να κάνεις..... Πάρε ΚΑΛΟ εξοπλισμό....

zephyr1
20/08/2007, 13:26
Χαλαρωσε σου βρηκα το μηχανακι σου.


99926

idi
20/08/2007, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgalis
...ΜΟΝΟ 3 ΜΕΡΚΕΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΙ SUZUKI ONDA KAI YAMAHA ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ ΧΡΕΠΙΑ....

AAAYTA EINAI! ΑΠΟΨΗ ΜΕ @@...

Ή @@ ΑΠΟΨΗ??? :confused: :confused: :confused: :smokin: :rotflmao:

afrotwin
20/08/2007, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Χαλαρωσε σου βρηκα το μηχανακι σου.

ti ine afto re 2007 exoume afto itan gia to 1980....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
20/08/2007, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
AAAYTA EINAI! ΑΠΟΨΗ ΜΕ @@...

Ή @@ ΑΠΟΨΗ??? :confused: :confused: :confused: :smokin: :rotflmao:

@@ αποψη με @@ σε κανει? :lol: :lol: :lol:

Runner Ducati
20/08/2007, 14:10
Στριβει εξαιρετικα, αξεπεραστη Ιταλικη ενεργητικη ασφαλεια, παει σχεδον παντου (με δεδομενο τον στρηταδικο πιο πολυ χαρακτηρα), ταξιδευει μια χαρα, καει λιγο, κλπ... και ειναι σχολειο ειδικα για αρχαριους... used σε καλη κατασταση και ειναι οκ.


99933

gdevelek
20/08/2007, 14:15
ντουκάτι "used σε καλή κατάσταση"... :dizzy:





τώρα ΝΕΟ από τον ΟΠΑΠ!!!! :sun:





"Πάμε Στοίχημα!" στα μεταχειρισμένα ντουκάτια!!!

:rotflmao:

afrotwin
20/08/2007, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
Στριβει εξαιρετικα, αξεπεραστη Ιταλικη ενεργητικη ασφαλεια, παει σχεδον παντου (με δεδομενο τον στρηταδικο πιο πολυ χαρακτηρα), ταξιδευει μια χαρα, καει λιγο, κλπ... και ειναι σχολειο ειδικα για αρχαριους... used σε καλη κατασταση και ειναι οκ.

signomi mia erotisi to sxolio pou anaferate ti ores litourgi giati exoume ke ala pragmata na doume an prolavenoume re aderfe...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
20/08/2007, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
Στριβει εξαιρετικα, αξεπεραστη Ιταλικη ενεργητικη ασφαλεια, παει σχεδον παντου (με δεδομενο τον στρηταδικο πιο πολυ χαρακτηρα), ταξιδευει μια χαρα, καει λιγο, κλπ... και ειναι σχολειο ειδικα για αρχαριους... used σε καλη κατασταση και ειναι οκ.

Συγνώμη, στο πραπάνω μηχανάκι μάλλον ξέχασαν να στερεώσουν τον κινητήρα και κρέμεται κάτω απο κάτι σωλήνες που ξέχασε να πάρει μαζί του ο υδραυλικός....

Ή είναι αναμονές για το Φυσικό Αέριο; :lol: :lol: :lol:

afrotwin
20/08/2007, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Συγνώμη, στο πραπάνω μηχανάκι μάλλον ξέχασαν να στερεώσουν τον κινητήρα και κρέμεται κάτω απο κάτι σωλήνες που ξέχασε να πάρει μαζί του ο υδραυλικός....

Ή είναι αναμονές για το Φυσικό Αέριο; :lol: :lol: :lol:

ali8ia re ama kopi kanas solinasti ginete?
fevgi to miso mprosta ke to alo to kinigai apo piso?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
20/08/2007, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ali8ia re ama kopi kanas solinasti ginete?
fevgi to miso mprosta ke to alo to kinigai apo piso?


na fantasou na kopi eki pou denoun xiasti...
:rotflmao:

ke afti i sisiliani giati vanoun akoma solines den exi pai akoma to alouminio stin xora tis makaronadas?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gcrook
20/08/2007, 14:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
αξεπεραστη Ιταλικη ενεργητικη ασφαλεια

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Το εχετε παιξει εντελως μαλακες
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Runner Ducati
20/08/2007, 14:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
ντουκάτι "used σε καλή κατάσταση"... :dizzy:





τώρα ΝΕΟ από τον ΟΠΑΠ!!!! :sun:





"Πάμε Στοίχημα!" στα μεταχειρισμένα ντουκάτια!!!

:rotflmao:

Αγαπημενο κουλαδι... και τα 2 Ducati μου τα αγορασα used, και τα 2 στα 20.000 χλμ, το ενα εχει τωρα σχεδον 80.000 χλμ, εχει αλλαξει 3 ιδιοκτητες που εμαθαν πανω σε αυτο, κοινως το γαμησαν, εχει κανει ποοολλα trackdays και εχει εκπαιδευσει τους 2 απο τους 3 ιδιοκτητες στις πιστες... και συνεχιζει ακαθεκτο... το 2 Ducati εχει τωρα 42.000 χλμ και ολημερις κινειται σαν racing, πολλες πιστες, τουμπες, και ειναι σε καλυτερη κατασταση απο το δικο σου που και σε καλογρια χωρις διπλωμα να το δωσεις θα το παει πιο δυναμικα...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
20/08/2007, 14:36
exo arxisi ke fovame pou to vlepo ase kalitera...
a pa pa pa...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Runner Ducati
20/08/2007, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ali8ia re ama kopi kanas solinasti ginete?
fevgi to miso mprosta ke to alo to kinigai apo piso?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Τι το περασες ρε για να κοβει πλαισιο...




























SUZUKI? ............


μουυυυυυααααααααααααααααααχαχαχαχαχα.........


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Runner Ducati
20/08/2007, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
exo arxisi ke fovame pou to vlepo ase kalitera...
a pa pa pa...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Το ιδιο παθαινω και γω, στην διαρκεια που περναω κανα SV η κανα Vstrom 650... σκεφτομαι λες να σπασει κανα μοτερ την ωρα που τα προσπερναω και να με παρουν τα κομματια? ..........


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Runner Ducati
20/08/2007, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Το εχετε παιξει εντελως μαλακες
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

οχι ρε... αλλα εαν κρινω οτι το 95% των ιδιοκτητων ιαπωνικων γυμνων μοτοσυκλετων και οχι μονο, αλλαζουν τις αναρτησεις, αμορτισερ, ελατηρια, λαδια κλπ, βαζουν σωληνακια φρενων και οχι μονο, σε ελληνικα συνεργεια και χερια :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: και το μηχανακι Βελτιωνεται σε κρατημα, ασφαλεια, και φρενα... σε σχεση με το οτι εχει φτιαξει το μεγαθηριο ιαπωνικο εργοστασιο... καταλαβαινεις για τι μιλαμε...


ααααααχαχαχαχα.......

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gcrook
20/08/2007, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
οχι ρε... αλλα εαν κρινω οτι το 95% των ιδιοκτητων ιαπωνικων γυμνων μοτοσυκλετων και οχι μονο, αλλαζουν τις αναρτησεις, αμορτισερ, ελατηρια, λαδια κλπ, βαζουν σωληνακια φρενων και οχι μονο, σε ελληνικα συνεργεια και χερια :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: και το μηχανακι Βελτιωνεται σε κρατημα, ασφαλεια, και φρενα... σε σχεση με το οτι εχει φτιαξει το μεγαθηριο ιαπωνικο εργοστασιο... καταλαβαινεις για τι μιλαμε...


ααααααχαχαχαχα.......

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Εμεις βολευομαστε με μετριοτητες βελτιωμενες στα σημεια.
Και μαλιστα και πολυ μας πεφτουν.

Εσεις παρτε την μηχανολογικη τελειοτητα με τα εξωτικα υλικα και μεταλλα και μετα καντε την οτι γουσταρετε.
Τι να κανουμε ολοι ισα και ομοια ειμαστε;:lol:

sniper
20/08/2007, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
οχι ρε... αλλα εαν κρινω οτι το 95% των ιδιοκτητων ιαπωνικων γυμνων μοτοσυκλετων και οχι μονο, αλλαζουν τις αναρτησεις, αμορτισερ, ελατηρια, λαδια κλπ, βαζουν σωληνακια φρενων και οχι μονο, σε ελληνικα συνεργεια και χερια :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: και το μηχανακι Βελτιωνεται σε κρατημα, ασφαλεια, και φρενα... σε σχεση με το οτι εχει φτιαξει το μεγαθηριο ιαπωνικο εργοστασιο... καταλαβαινεις για τι μιλαμε...


ααααααχαχαχαχα.......

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Έχεις σκεφτεί ότι αυτό γίνεται για τον εντυπωσιασμό στις καφετέρειες;

Στα Ιταλικά... απλά σας στα παίρνουν όταν τα αγοράζετε.... έτσι κι αλλιώς τι ενεργητική ασφάλεια να θες πάνω στην οδική βοήθεια; :lol: :lol: :lol:

afrotwin
20/08/2007, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Εμεις βολευομαστε με μετριοτητες βελτιωμενες στα σημεια.
Και μαλιστα και πολυ μας πεφτουν.

Εσεις παρτε την μηχανολογικη τελειοτητα με τα εξωτικα υλικα και μεταλλα και μετα καντε την οτι γουσταρετε.
Τι να κανουμε ολοι ισα και ομοια ειμαστε;:lol:

ke min ksexnas oti pernis ke ena sxolio mazi....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
20/08/2007, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Έχεις σκεφτεί ότι αυτό γίνεται για τον εντυπωσιασμό στις καφετέρειες;

Στα Ιταλικά... απλά σας στα παίρνουν όταν τα αγοράζετε.... έτσι κι αλλιώς τι ενεργητική ασφάλεια να θες πάνω στην οδική βοήθεια; :lol: :lol: :lol:

re sis energitiki asfalia ti ine
na min sou fevgoun ka8os odigas?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
20/08/2007, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
ke min ksexnas oti pernis ke ena sxolio mazi....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Κι ένα ραδιόφωνο.... :D

DUKASII
20/08/2007, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Έχεις σκεφτεί ότι αυτό γίνεται για τον εντυπωσιασμό στις καφετέρειες;

Στα Ιταλικά... απλά σας στα παίρνουν όταν τα αγοράζετε.... έτσι κι αλλιώς τι ενεργητική ασφάλεια να θες πάνω στην οδική βοήθεια; :lol: :lol: :lol: ξεχασες να πεις οτι στα γιαπωνεζικα παιζει και η επιλογη αναμεσα σε 3 η 4 κυλινδρους αναλογα τα κέφια της μοτο.
εκει που πας επαρχιακο με το χρεπι το 4κυλίνδρο σου...μπαμ..ξαφνικα και ετσι στη τρελα του και επειδη το πας σα παπακι ο κουλαρχος ο οδηγος βαριεται ο 4κ και λεει..δε γινομαι μια 3κυλινδρος ετσι πανω στη τρελα μου??
και τσουπ εχεις και εσυ ενα φανταστικο 3 κυλινδρο στρητ...:lol: :rotflmao: :lol:

afrotwin
20/08/2007, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
Το ιδιο παθαινω και γω, στην διαρκεια που περναω κανα SV η κανα Vstrom 650... σκεφτομαι λες να σπασει κανα μοτερ την ωρα που τα προσπερναω και να με παρουν τα κομματια? ..........




telika miazi san kati anandrous pou pane stis gkomenes ke poulane ntailiki...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
20/08/2007, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ξεχασες να πεις οτι στα γιαπωνεζικα παιζει και η επιλογη αναμεσα σε 3 η 4 κυλινδρους αναλογα τα κέφια της μοτο.
εκει που πας επαρχιακο με το χρεπι το 4κυλίνδρο σου...μπαμ..ξαφνικα και ετσι στη τρελα του και επειδη το πας σα παπακι ο κουλαρχος ο οδηγος βαριεται ο 4κ και λεει..δε γινομαι μια 3κυλινδρος ετσι πανω στη τρελα μου??
και τσουπ εχεις και εσυ ενα φανταστικο 3 κυλινδρο στρητ...:lol: :rotflmao: :lol:

telika oso zis ma8enis

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

mou aresi i parea sas giati morfonome...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
20/08/2007, 14:52
ενα τουμπεκι με παγο στο 4 παρακαλω και γρήγορα..:wave2: :rotflmao: :lol: :beer:

Runner Ducati
20/08/2007, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Εμεις βολευομαστε με μετριοτητες βελτιωμενες στα σημεια.
Και μαλιστα και πολυ μας πεφτουν.

Εσεις παρτε την μηχανολογικη τελειοτητα με τα εξωτικα υλικα και μεταλλα και μετα καντε την οτι γουσταρετε.
Τι να κανουμε ολοι ισα και ομοια ειμαστε;:lol:

Ρε παρτε οτι γουσταρετε... ολοι τα ιδια λεφτα δινουμε... 4500 πηρα το ενα DUCATI, το 600 σχεδον σαν καινουριο... και 7000 το αλλο Used το 800 με τα Carbon-τιτανια εξατμισονια, φτερακια, μασκακια, εγκεφαλο, performannce parts, με καινουρια ελαστικα, αλυσιδογραναζα, τακακια, λαδια ξυδια... και σε κατασταση λιγο καλυτερο απο καινουριο... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ειμαι πλουσιος τι να κανουμε...

:rotflmao:

sniper
20/08/2007, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
.....


Θα παρακαλέσω τον παραπάνω κάτοχο Ιαπωνικού 4κύλινδρου να περάσει απο το ταμείο για τα ρέστα του.... :D

bartlal
20/08/2007, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ξεχασες να πεις οτι στα γιαπωνεζικα παιζει και η επιλογη αναμεσα σε 3 η 4 κυλινδρους αναλογα τα κέφια της μοτο.
εκει που πας επαρχιακο με το χρεπι το 4κυλίνδρο σου...μπαμ..ξαφνικα και ετσι στη τρελα του και επειδη το πας σα παπακι ο κουλαρχος ο οδηγος βαριεται ο 4κ και λεει..δε γινομαι μια 3κυλινδρος ετσι πανω στη τρελα μου??
και τσουπ εχεις και εσυ ενα φανταστικο 3 κυλινδρο στρητ...:lol: :rotflmao: :lol:


:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

gcrook
20/08/2007, 14:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
Το ιδιο παθαινω και γω, στην διαρκεια που περναω κανα SV η κανα Vstrom 650... σκεφτομαι λες να σπασει κανα μοτερ την ωρα που τα προσπερναω και να με παρουν τα κομματια? ..........



Koita na mazepseis kana kommati na to valeis sto xrepi sou mpas kai deis pote aspri mera.:rotflmao:

bartlal
20/08/2007, 14:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Θα παρακαλέσω τον παραπάνω κάτοχο Ιαπωνικού 4κύλινδρου να περάσει απο το ταμείο για τα ρέστα του.... :D



...ειναι μίο? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
20/08/2007, 14:54
δε παω με 3κ φιλε..εκκλησίες δε κλεβω εγω..:rotflmao: :rotflmao: :lol:

sniper
20/08/2007, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
...ειναι μίο? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:D

bartlal
20/08/2007, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
:D


:look: :look: οτι τι? :look: :look:





















:a22::a22::a22:

Runner Ducati
20/08/2007, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Koita na mazepseis kana kommati na to valeis sto xrepi sou mpas kai deis pote aspri mera.:rotflmao:


Το σκεφτηκα, αλλα λεω ασε μην ειναι κολλητικο το σπασιμο... :p


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
20/08/2007, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
Το σκεφτηκα, αλλα λεω ασε μην ειναι κολλητικο το σπασιμο... :p


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Όταν λένε ότι τα Ιταλικά είναι έτοιμα στημένα για να στρίβουν....

Τι ακριβώς εννοούν; Μέχρι πόσες μοίρες; Μετά..... στρίβεις μόνο σου; χωρίς να το καβαλάς; :D :lol: :lol:

:wave2:

Runner Ducati
20/08/2007, 15:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Όταν λένε ότι τα Ιταλικά είναι έτοιμα στημένα για να στρίβουν....

Τι ακριβώς εννοούν; Μέχρι πόσες μοίρες; Μετά..... στρίβεις μόνο σου; χωρίς να το καβαλάς; :D :lol: :lol:

:wave2:

Τα Μονστερακια για παραδειγμα εντελως στοκ στριβουν με τον αναβατη μαζι (ασχετου οδηγικης εμπειριας) μεχρι 54.5 μοιρες ανετοτατα...

μετα τις 55 συνεχιζουν και χωρις αυτον (για καποιο διαστημα)...




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
20/08/2007, 15:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από gergos_christos
Loipon tha sas pw mia istoria kai thelw apanthsh...


να σε παρουμε 1 ζευγαρι apres ski να παρεις τα βουνα ρε φιλαρακι καλυτερα?

:lol: :lol: :lol:

sniper
20/08/2007, 15:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
να σε παρουμε 1 ζευγαρι apres ski να παρεις τα βουνα ρε φιλαρακι καλυτερα?

:lol: :lol: :lol:

Α ναι......

ΚΤΜ πάρε φίλε...

MxBoy
20/08/2007, 15:44
Θα σου πρότεινα καινούριο varadero 125.Kαι προστασία από τον αέρα και μοντέλο του 2007.Κάνει 5000ευρώ.Ελπίζω να σε βοήθησα:D

sniper
20/08/2007, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από MxBoy
Θα σου πρότεινα καινούριο varadero 125.Kαι προστασία από τον αέρα και μοντέλο του 2007.Κάνει 5000ευρώ.Ελπίζω να σε βοήθησα:D


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

idi
20/08/2007, 15:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από MxBoy
Θα σου πρότεινα καινούριο varadero 125.Kαι προστασία από τον αέρα και μοντέλο του 2007.Κάνει 5000ευρώ.Ελπίζω να σε βοήθησα:D

τι να την κανει τη προστασια απο τον αερα?

στα 80χλμ/ω αναβεις και τσιγαρο αμαλαχει :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gcrook
20/08/2007, 16:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
Το σκεφτηκα, αλλα λεω ασε μην ειναι κολλητικο το σπασιμο... :p


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μην φοβασαι αφου η φυσικη καταληξη του πραπρα σου ειναι να ανοιξει μια τρυπα στα καρτερ προς το τελος της ζωης του. (μεσα στη πενταετια)
Θα προτεινα να πειραματιστεις....:rotflmao:

Runner Ducati
20/08/2007, 16:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Μην φοβασαι αφου η φυσικη καταληξη του πραπρα σου ειναι να ανοιξει μια τρυπα στα καρτερ προς το τελος της ζωης του. (μεσα στη πενταετια)
Θα προτεινα να πειραματιστεις....:rotflmao:

Ειναι σχεδον 5 χρονων το δικο μου τωρα (4.5 :lol: ), και το 600 που ειχα και το εχει ενα φιλαρακι μου και ειναι 6 χρονων... δεν παρατηρησαμε κατι τετοιο...

αντιθετα suzukia sv ξερουμε καμποσα που το επαθαν αυτο, και μαλιστα οχι στο τελος της ζωης τους, ωστε να εχουν αποσβεσει τουλαχιστον, αλλα στην αρχη μαλιστα... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
20/08/2007, 16:16
Τωρα δλδ τσακώνονται οι κουδουνίστρες; Εεεεε V2 :lol: :lol: :lol:

gdevelek
20/08/2007, 18:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
και τα 2 Ducati μου τα αγορασα used, και τα 2 στα 20.000 χλμ, το ενα εχει τωρα σχεδον 80.000 χλμ, εχει αλλαξει 3 ιδιοκτητες που εμαθαν πανω σε αυτο, κοινως το γαμησαν, εχει κανει ποοολλα trackdays και εχει εκπαιδευσει τους 2 απο τους 3 ιδιοκτητες στις πιστες... και συνεχιζει ακαθεκτο...


εντάξει μην τρελαίνεσαι, όλες οι εταιρίες βγάζουν 1-2 κομμάτια εκτός προδιαγραφών...

:rotflmao:

άμα σε χαλάει πολύ, δώστο σε κανένα που ΔΕΝ έπεσε στην περίπτωση και κλαίει τα λεφτάκια του...

:smokin:



Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
και ειναι σε καλυτερη κατασταση απο το δικο σου



πότε το είδες το δικό μου ωρέ και έχεις και άποψη;

EVI
20/08/2007, 18:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
κάνει και παρακάνει

αρκεί να έχει το κατάλληλο μέγεθος (δηλαδή σε ένα στρογγυλοφάναρο μηχανάκι περίπου 35+ εκατοστά πάνω από το φανάρι)

τώρα, αν σε ενοχλεί αισθητικά, και πας και βάλεις ένα σκ@τό που να εξέχει μόνο 20 εκατοστά, δεν σου φταίει κανείς αν δεν δεις μεγάλη διαφορά

η GIVI έχει αρκετά μεγάλη ποικιλία

αμα ειναι να βαλεις 3μετρα ζελατινα και να πηγαινεις με 100 κατι κανει ναι

ολα τα αλλα το μονο που κανουν ειναι περισσοτερους στροβιλισμους :wave2:

ειναι η γνωμη μου και η προσωπικη μου εμπειρια δεν θα τσακωθουμε κιολας για αυτο :beer:

gdevelek
20/08/2007, 19:08
άμα είναι εγώ να γράφω για 35 εκατοστά και εσύ να καταλαβαίνεις 3 μέτρα, μάλλον ΘΕΛΕΙΣ να τσακωθούμε

όσο για χλμ, εφόσον δεν φυσάει δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα με το σουπερφοράκι να πάω 140, χωρίς καμία ζελατίνα

:wave2:

EVI
20/08/2007, 19:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
άμα είναι εγώ να γράφω για 35 εκατοστά και εσύ να καταλαβαίνεις 3 μέτρα, μάλλον ΘΕΛΕΙΣ να τσακωθούμε

όσο για χλμ, εφόσον δεν φυσάει δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα με το σουπερφοράκι να πάω 140, χωρίς καμία ζελατίνα

:wave2:

καλα φιλε κουνα το κεφαλι σου ημουν υπερβολικη δεν ειπα οτι εννοουσες 3 μετρα

και εγω με Ζ750 ΚΑΙ Ζ1000 δε μου κανει τιποτα καμμια ζελατινα εκτος και αν βαλω μεγαλη και θα χαλασει η μηχανη ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΔΕ ΘΑ ΑΓΟΡΑΖΑ ΓΥΜΝΟ για να το ντυσω

τωρα που εχω το s στα 180 ουτε που το καταλαβαινω :wave2:

gcrook
21/08/2007, 00:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Τωρα δλδ τσακώνονται οι κουδουνίστρες; Εεεεε V2 :lol: :lol: :lol:

Καλα λιγο ακομα και το δικο σου θα δουλευει σαν δικυλινδρο εν σειρα:rotflmao:

Ντουκατι ρανερ....
Ψοφαω να διαβαζω τις αντικειμενικες αποψεις σου καθε τρεις και λιγο που ξεχνας την φαρμακευτικη αγωγη σου:rotflmao:

Runner Ducati
21/08/2007, 06:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
εντάξει μην τρελαίνεσαι, όλες οι εταιρίες βγάζουν 1-2 κομμάτια εκτός προδιαγραφών...

:rotflmao:

άμα σε χαλάει πολύ, δώστο σε κανένα που ΔΕΝ έπεσε στην περίπτωση και κλαίει τα λεφτάκια του...

:smokin:




πότε το είδες το δικό μου ωρέ και έχεις και άποψη;

Εγω εχω αγορασει 2 Ducati, και μαλιστα μεταχειρισμενα, και απο αυτα που ειδα και βλεπω, εκτος απο Ducati τιποτε αλλο δεν αγοραζω, δηλαδη αγοραζω σε supermoto Husqvarna και σε διχρονα Aprilia, και εαν παρω αλλη μοτοσυκλετα street, ΠΑΛΙ DUCATI θα αγορασω χωρις δευτερη σκεψη... ειμαι τοσο τυχερος και παντα 100% πεφτω παντα στα κομματια εκτος προδιαγραφων :hypnotize

δεν χρειαζεται να το δω το δικο σου, ειμαι σιγουρος... οσο ξερεις εσυ απο Ducati ... δηλαδη μονο σε φωτογραφια τα εχεις δει και αυτη δανεικη... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Runner Ducati
21/08/2007, 07:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook


Ντουκατι ρανερ....
Ψοφαω να διαβαζω τις αντικειμενικες αποψεις σου καθε τρεις και λιγο που ξεχνας την φαρμακευτικη αγωγη σου:rotflmao:

ζηλιαρη ντελιβερα... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
































































αλλαξε δουλεια αλλιως Ducati δεν βλεπεις, ολο μα'ι'μουδιαρικα V2 θα εχεις...

:p :p

:wave2:









edit: :rotflmao:

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=44848

:p

gcrook
22/08/2007, 00:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati


http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=44848

:p

Εισαι τελικα οχι μονο αντικειμενικος και αμεροληπτος, αλλα και πολυ ψαγμενος απ'οτι βλεπω.
Μπορεσες και εντοπισες ενα πολυ σπανιο προβλημα σε ενα πολυ ψαγμενο και απομακρο φορουμ.
Προσκυνω....

gcrook
22/08/2007, 00:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
ζηλιαρη ντελιβερα... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=44848

:p

αλλαξε δουλεια αλλιως Ducati δεν βλεπεις, ολο μα'ι'μουδιαρικα V2 θα εχεις...

:p :p

:wave2:



Εμενα το ντιλιβερι μου δινει λεφτα για να συντηρω 2 μηχανακια εκ των οποιων το ενα ειναι SV.
Σκεψου για τι χρημα μιλαμε.

Αν ημουν κακομοιρης ναυτικος σαν και σενα σαφως και θα επαιρνα Ντουκατι αεροψυκτο.
:)

gergos_christos
22/08/2007, 22:43
LOIPON THN KALYTERH IDEA THN EDWSE O TAXIDEUTHS ALLA OXI GIA TO MHXANAKI POU MOU EDEIXE ALLA GIA TO ALLO TO ASIMI POU YPARXEI STO LINK STHN FOTO. KALA KAI TO MAYRO EINAI KOUKLA ALLA MALON THA EINAI ARKETA AKRIBO... RE FILE AN EINAI NA PARW AUTO TO MPORDOKOKKINO THN AIDIA KALYTERA NA MHN PARW...OSO GIA TO PALIKARI POU ANARWTIETAI PWS THA KANW TETOIO TAXIDI XWRIS EMPEIRIA THA TOU PW OTI EPEIDH THN EXW MIA TRELA GENIKOTERH....MESA SE ENA MHNA TO MHXANAKI THA TO AKOUMPAW TA PATARAKIA...AYTOS EINAI KAI O LOGOS POU DEN EPERNA TOSO KERO MHXANAKI...GIATI OLOI MOU LEGANE PWS EIMAI TRELOS KAI NA MHN PARW THA SKOTOTHW...GIA AYTO PERHMENA NA FTASW 28 GIA NA PARW MHXANH GIATI MALON EXW BALEI LIGO MYALO PARAPANW...TO NOIWTHW OTI PSILOFOBAME OTAN TREXW POLU ENW PALIA DEN ENOIOTHA TIPOTA...XWRIS NA XERW OTI PATAW KAI TO MPROSTINO TO FRENO EIXA PAEI TO Z WS THN TETARTH KOFTES. TO LOIPON....EKEINO TO WRAIO TO Z-750 TO PORTOKALI POU EINAI KOUKLA POSO NA PAEI METAXEIRISMENO PERIPOU?????? TO FASER TO 650 ALLA 05 MONTELO POSO NA PAEI PERIPOU???? H THESH ODHGOU EINAI POLU KOURASTIKH SE AUTA TA 2 POU APO OTI EXW KATALABEI MOU ARESOUN PERISOTERO??? GIATI TO KALOKERI THA KANW THESSALONIKI-XALKIDIKI 100XLM APOSTASH 3 FORES THN EBDOMADA DEN TO THELW MONO GIA NA TO PERNW NA PLAKONOMAI GIA 20 LEPTA KAI META NA TO AFHNW. THA EIMAI PANW ARKETES WRES...DEN THYMAME KALA ME TO Z 750 POU EKANA BOLTA GIATI HTAN 15 LEPTA...ALLIOS EINAI NA TO EXEIS TO MHXANAKI KAI ALLIOS NA TO PAREIS NA KANEIS MIA BOLTA. AUTO TO FASER STHN FOTO TO ASHMI ALLA KAI TO MAYRO HTAN KOUKLIA!!!!!!!!!!!!!!!!!GIA TO LINK TOU TAXIDEYTH MHLAW!!!!!! http://www.mototriti.gr/moto/00_mtx/search/page1aggelies.asp?page=1&sum=6&marka=62&montelo=275&idarea=all&kyb_from=all&kyb_to=all&etos_from=all&etos_to=all&timh_from=all&timh_to=all&typ_plhr=M&MIN_PROK=all&MAX_DOSEIS=all&IXE_=all&CatgSport=&CatgStreet=&CatgTouring=&CatgCustom=&CatgOnoff=&CatgEnduro=&CatgTrial=&CatgScooter=&CatgPapi=&CatgAutomoto=&CatgRacing=&CatgMx=&CatgEndurro=&CatgTriall=&dixrono=&tetraxrono=&ydropsicto=&aeropsicto=&xlm_from=0&xlm_to=all&XROMA=&EKSOPLISMOS=&EGGYHSH=all&perATTIKI=&perSALONICA=&perMACEDONIA=&perTHRACE=&perTHESSALIA=&perWESTSIDE=&perSTEREA=&perPELOPONESE=&perCRETE=&perDODECANESE=&perCYCLADES=&perEASTSIDE=&sortorder=

vagkan
23/08/2007, 07:13
OSO GIA TO PALIKARI POU ANARWTIETAI PWS THA KANW TETOIO TAXIDI XWRIS EMPEIRIA THA TOU PW OTI EPEIDH THN EXW MIA TRELA GENIKOTERH....MESA SE ENA MHNA TO MHXANAKI THA TO AKOUMPAW TA PATARAKIA...

Κακά ξεκινάς...


μήπως να περιμένεις ακόμα λίγο μέχρι τα 45?? για το καλό σου στο λέω.
:beer: