PDA

View Full Version : ΦΟΡΤΩΜΑ ΜΗΧΑΝΗΣ (ΓΙΑ ΚΑΤΟΧΟΥΣ Ss)



devil's animal
19/08/2007, 01:31
καθότι ο φιλος PACMAN εθειξε ενα μεγαλο θεμα οσον αφορα το φορτωμα του ΧΤ του..παραθετω για τους κατοχους ss πως πρεπει να γινει το σωστο φορτωμα....

devil's animal
19/08/2007, 01:32
.....

devil's animal
19/08/2007, 01:34
.

devil's animal
19/08/2007, 01:36
τα πραγματα.....


99794

devil's animal
19/08/2007, 01:37
αλλη μια.....
:D


99795

devil's animal
19/08/2007, 01:39
η προετοιμασια.....


99798

devil's animal
19/08/2007, 01:41
πιο καλα τωρα.....


99799

devil's animal
19/08/2007, 01:42
ολα ετοιμα......


99800

devil's animal
19/08/2007, 01:44
+ ΤΟ ΦΟΡΤΩΜΑ!!!!!!!



(στην αρχη ισως χρειαστειτε λιγη βοηθεια απο καποιον εμπειρο αναβατη, αλλα μετα θα τα καταφερετε και μονοι σας):rotflmao: :rotflmao:


99801

devil's animal
19/08/2007, 01:47
ενταξει τωρα τερμα η πλακα.....:nono:


να σας δειξω πως πραγματικα φορτωσα το kawasaki μου.....


.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


99802

devil's animal
19/08/2007, 01:48
και απο μια αλλη γωνιτσα.......:a01: :a01: :a01:

devil's animal
19/08/2007, 01:50
ωπ,ξεχασα απο τη βιασυνη μου την εικονα....:lol: :lol: :lol:


99803

devil's animal
19/08/2007, 01:51
και η τελευταια που φαινεται το ΜΕΓΑΛΕΙΟ!!!!!!

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:


99804

devil's animal
19/08/2007, 01:55
θΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ NPAT (NIKOΣ) KAI ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ BLACKBUSA (ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΣΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΓΧΕΙΡΗΜΑ....



:a10: :a10: :a10: :a10:










Υ.Γ: ΠΑΝΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΜΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΦΟΡΤΩΜΑ:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DimChios
19/08/2007, 03:06
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:


ΡΕ ΤΟΝ ΧΑΛΙΑ!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:cry: :cry: :cry:

simeon
19/08/2007, 12:20
δεν ξερω αν κανω λαθος ή οχι αλλα αυτη η τσαντα στη πλατη μου καθετε στο λαιμό.

Νομιζω πως στην κακια στιγμη ολη σου η μεση ειναι στον αερα αφου κανει το σωμα σου ανομοιομορφο και δεν θα σε αφησει να τσουλησεις/κυλήσεις ομαλα σε μια πτωση....

devil's animal
19/08/2007, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από simeon
δεν ξερω αν κανω λαθος ή οχι αλλα αυτη η τσαντα στη πλατη μου καθετε στο λαιμό.

Νομιζω πως στην κακια στιγμη ολη σου η μεση ειναι στον αερα αφου κανει το σωμα σου ανομοιομορφο και δεν θα σε αφησει να τσουλησεις/κυλήσεις ομαλα σε μια πτωση....





αυτη ειναι η μια αποψη και ενδεχομενως να ειναι σωστη....

στον αντιποδα, προφυλασσει (περα απο το δερμα του μπουφαν και τον κροκοδειλο) την σπονδυλικη στηλη αν σκασω π.χ. σε μια κολωνα της Δ.Ε.Η με την πλατη.



επειδη παντως το ταξιδι εγινε στην Χαλκιδικη 685 χλμ στο πηγαινε και αλλα τοσα στο ελα...ειναι ΠΟΛΥ κουραστικο...ειδικα για τους ωμους.
γι'αυτο και στην επιστροφη η τσαντα δεθηκε με χταποδακι (οχι ξυδατο ρε πειναλες!!:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: ) στην θεση του συνοδηγου!

:wave2:

blackbusa
19/08/2007, 18:42
Εγω δεν εχω να παραθεσω καμμια τρομερη φωτο γιατι μετα απο το φορτωμα του Σταυρου δεν ειχε μεινει τιποτα αλλο να παιξει.....βασικα ηταν ενα τροχοσπιτο εκει.....αλλα το πουλαγανε ακριβα......9000 γιουργια νομιζω:confused: :confused: :confused: ρε ουστ......:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Το μονο που μπορω να παραθεσω ειναι να μου πειτε τι ειναι αυτο????ο νικητης θα παρει το δωρο του απο τον animal.....:a021: :a021: :a021:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


99838

blackbusa
19/08/2007, 18:44
A ναι ξεχασα...........τοσο καλο δεσιμο κανανε που καποια Μπαοκια θα χαιρονται λευκη πετσετουλα ΓΣΠεριστεριου.....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ωραια περασαμε ρε γαμωτο.....γιατι γυρισαμε πισω....:bawl: :bawl: :bawl:


Υ.γ.Ηταν 650 χλμ....

devil's animal
19/08/2007, 20:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
Εγω δεν εχω να παραθεσω καμμια τρομερη φωτο γιατι μετα απο το φορτωμα του Σταυρου δεν ειχε μεινει τιποτα αλλο να παιξει.....βασικα ηταν ενα τροχοσπιτο εκει.....αλλα το πουλαγανε ακριβα......9000 γιουργια νομιζω ρε ουστ......Το μονο που μπορω να παραθεσω ειναι να μου πειτε τι ειναι αυτο????ο νικητης θα παρει το δωρο του απο τον animal.....




Πανουλη αυτο ηταν χτυπημα κατω απο την μεση....:a017: :a017: :a38: :a38:


αλλα δεν θα πεσω στο επιπεδο σου γιατι ετσι και αρχισω να ποσταρω....
1ον: θα καταλαβουν ολοι οτι εισαι κρυφαδερφη...ουπς!!!:sick: μου ξεφυγε!!:a13:
2ον: δεν θα τελειωσουμε ποτε με τοσες φωτογραφιες που εχουμε...





α, και που'σαι........:a17: :a17: :a17: :a17:

devil's animal
19/08/2007, 20:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
A ναι ξεχασα...........τοσο καλο δεσιμο κανανε που καποια Μπαοκια θα χαιρονται λευκη πετσετουλα ΓΣΠεριστεριου.....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ωραια περασαμε ρε γαμωτο.....γιατι γυρισαμε πισω....


Υ.γ.Ηταν 650 χλμ....





οχι κανανΕ!!!
εκανε ο Νικολακης!!

εγω κοιταγα...:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:


οντως πολυ ωραια ηταν!!!
:smokin:




Υ.Γ: ΗΤΑΝ 685ΧΛΜ Γ@ΜΩ ΤΗΝ ΤΥΧΗ Γ@ΜΩ:a29: :a29: :a016: :a015: :a37:
:a57:

blackbusa
19/08/2007, 20:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
Πανουλη αυτο ηταν χτυπημα κατω απο την μεση....:


αλλα δεν θα πεσω στο επιπεδο σου γιατι ετσι και αρχισω να ποσταρω....
1ον: θα καταλαβουν ολοι οτι εισαι κρυφαδερφη...ουπς!!!:sick: μου ξεφυγε!!:a13:
2ον: δεν θα τελειωσουμε ποτε με τοσες φωτογραφιες που εχουμε...





α, και που'σαι........:a17: :a17: :a17: :a17:


Oκ πουτανακ........εεεεεεμμμμμμμμμ.........φιλαρακι......:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
1ον...δεν βαρεθηκες να λες τις ιδιες μαλακιες συνεχεια???
2ον...δεν με νοιαζει τοσο πολυ το ποσταρισμα,οσο το κραξιμο που θα πεσει...:D :D :D

α,ναι εδω ειμαι.....ξερεις εσυ......:a021: :a021: :a021:

blackbusa
19/08/2007, 20:35
Ρε λαμογιο ο ΖΑΝΤΑΣ δεν εχει πει τιποτα......να ανυσηχουμε????
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
19/08/2007, 20:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
Ρε λαμογιο ο ΖΑΝΤΑΣ δεν εχει πει τιποτα......να ανυσηχουμε????



εκθετεις κοσμο ρε κερατα!!!!:a33: :a33: :a33: :a33:


:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:


μαλλον θα μπει και θα μας αγνοησει....

(μπορει να μην ξερει καν για την υπαρξη του thread)....

αυριο στο Λελεαρ φερε laptop να παιξει dvdακι....
:wave2:

gcrook
19/08/2007, 23:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
αυτη ειναι η μια αποψη και ενδεχομενως να ειναι σωστη....

στον αντιποδα, προφυλασσει (περα απο το δερμα του μπουφαν και τον κροκοδειλο) την σπονδυλικη στηλη αν σκασω π.χ. σε μια κολωνα της Δ.Ε.Η με την πλατη.




:wave2:

Ναι και αμα εισαι τυχερος και εκτοξευθεις και σκασεις σε σταθερο εμποδια με την πλατη με την τσαντα στον ωμο θα γινει ο αυχενας σου θρυψαλλα αν δεν σου καρφωθει καμια οδοντοβουρτσα και σου βγει απο μην πω που.
Ο εξοπλισμος ασφαλειας περιλαμβανει μονο την ειδικη ενδυση με ενισχυσεις η οποια παιρνει το σχημα του αναβατη, αλλιως ολοι θα κοτσαραμε 2-3 μαξιλαρια μπρος πισω θα πριτσινωναμε και 2 κομματια κεβλαρ στα αρχιδια μας, και θα πηγαιναμε πυροβολαρχια. :lol:

Ασε που αμα πεσεις με την τσαντα με πολλα και αρχισεις να σβαρνας το πιο πιθανο ειναι οτι θα σερνεσαι μονοπαντα και δεν θα μεινει κολυμπηθροξυλο, η στην καλυτερα θα μαγκωσει πουθενα η τσαντα και θα μεινεις ο μισος.

Ακραια παραδειγματα αλλα ολα θα μπορουσαν να συμβουν.

blackbusa
20/08/2007, 19:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ναι και αμα εισαι τυχερος και εκτοξευθεις και σκασεις σε σταθερο εμποδια με την πλατη με την τσαντα στον ωμο θα γινει ο αυχενας σου θρυψαλλα αν δεν σου καρφωθει καμια οδοντοβουρτσα και σου βγει απο μην πω που.
Ο εξοπλισμος ασφαλειας περιλαμβανει μονο την ειδικη ενδυση με ενισχυσεις η οποια παιρνει το σχημα του αναβατη, αλλιως ολοι θα κοτσαραμε 2-3 μαξιλαρια μπρος πισω θα πριτσινωναμε και 2 κομματια κεβλαρ στα αρχιδια μας, και θα πηγαιναμε πυροβολαρχια. :lol:

Ασε που αμα πεσεις με την τσαντα με πολλα και αρχισεις να σβαρνας το πιο πιθανο ειναι οτι θα σερνεσαι μονοπαντα και δεν θα μεινει κολυμπηθροξυλο, η στην καλυτερα θα μαγκωσει πουθενα η τσαντα και θα μεινεις ο μισος.

Ακραια παραδειγματα αλλα ολα θα μπορουσαν να συμβουν.

Θελω να δηλωσω οτι......
εχει την οδοντοβουρτσα του Γκρισσινο (οποιος ξερει απο Ποπαυ καταλαβαινει)....:D :D :D
και ενα μικροσκοπικο κομματακι κεβλαρ ειναι υπεραρκετο.....

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΒΕΒΑΙΑ....:beer: :beer: :beer:

npat
20/08/2007, 22:39
Θα σας δείξω εγώ τώρα πως πραγματικά φορτώνεται ένα SS για ταξίδι... Άντε γιατί με τσαντίσατε :rotflmao:

.
.
.

ΕΤΣΙ!


100031

npat
20/08/2007, 22:59
Και εξηγώ αναλύοντας σε απλά βηματάκια, για όσους δεν τα πιάνουν εύκολα...

ΒΗΜΑ 1: Πάρνουμε τα δευτερεύοντα και ασήμαντα μικρο-πράγματα, οίτοι:

- Σκηνή
- Υπνόσακο
- Υπόστρομα
- Πετσέτες μπάνιου
- Πετσέτες παραλίας
- Λουκέτο μοτοσυκλέτας
- κλπ

ΒΗΜΑ 2: Τα δίνουμε σε φίλο με κανένα σοβαρό μηχανάκι να τα φορτώσει αυτός (βλ. παραπάνω εικόνα), αριστοτεχνικά και επαγγελματικά δεμένα.

ΒΗΜΑ 3: Παίρνουμε τα σημαντικά και ογκώδη αντικείμενα όπως, την οδοντόβουρτσά μας, το σώβρακο Superman, κλπ, και τα βάζουμε σε ένα τσαντάκι πλάτης.

ΒΗΜΑ 4: Πάμε διακοπές

ΒΗΜΑ 5: Κατά την επιστροφή κλαιγόμαστε ότι μας πόνεσε η πλατούλα από την ΤΕΡΑΣΤΙΑ τσάντα που κουβαλούσαμε, και ζητάμε από τον ανωτέρω φίλο να μας δώσει κανένα χταποδάκι να την δέσουμε στο σελάκι του συνεπιβάτη.

ΒΗΜΑ 6: Έχοντας πάρει το χταποδάκι καταστρέφουμε το αριστοτεχνικό δέσιμο (βλ. εικόνα) και δένουμε τις πετσέτες όπως-όπως με ένα σκοινάκι. Αρνούμαστε τις αντιρρήσεις του φίλου μας και τον βεβαιώνουμε ότι "μην φοβάσαι, μια χαρά στέκονται, δεν πέφτουν"

ΒΗΜΑ 7: Δημιουργούμε μείζον θέμα στους αρχαιολόγους του 2512 που συντάσσουν διατριβές επί διατριβών σχετικά με την μετανάστευση των Περιστεριωτών στην Θεσσαλονίκη υποστηριζόμενες από το εύρημα μιας πετσέτας "Γ.Σ. Περιστερίου" κάπου στον περιφεριακό της εν λόγω πόλης (επαναλαμβάνω: "μην φοβάσαι, μια χαρά στέκονται, δεν πέφτουν").

ΒΗΜΑ 8: Χάνουμε τον δρόμο και πάμε μέσα από την Θεσσαλονίκη, μια και πάμε πολύ γρήγορα για να κοιτάξουμε ταμπέλες, αναγκάζοντας τους άλλους να περιμένουν κανά μισάωρο στα διόδια...

ΒΗΜΑ 9: Σταματάμε οπουδήποτε δούμε αυτοκίνητο με γκόμενες, και τους δίνουμε το τηλέφωνό μας (ε, εκλογές έρχονται)

ΒΗΜΑ 10: Παραπονιόμαστε γιατί κάναμε τοοοόσες ώρες να γυρίσουμε (γιατί άραγε?)

Καταλάβατε τώρα?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

npat
20/08/2007, 23:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
Ρε λαμογιο ο ΖΑΝΤΑΣ δεν εχει πει τιποτα......να ανυσηχουμε????
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Όσο για το "Ζάντας", ένα έχω να πω... έμαθα κι εγώ μια καινούρια 'σαλλλονικιότικια λέξη και είπα να την δοκιμάσω...
τελικά καλά ήταν!

blackbusa
21/08/2007, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Και εξηγώ αναλύοντας σε απλά βηματάκια, για όσους δεν τα πιάνουν εύκολα...

ΒΗΜΑ 1: Πάρνουμε τα δευτερεύοντα και ασήμαντα μικρο-πράγματα, οίτοι:

- Σκηνή
- Υπνόσακο
- Υπόστρομα
- Πετσέτες μπάνιου
- Πετσέτες παραλίας
- Λουκέτο μοτοσυκλέτας
- κλπ

ΒΗΜΑ 2: Τα δίνουμε σε φίλο με κανένα σοβαρό μηχανάκι να τα φορτώσει αυτός (βλ. παραπάνω εικόνα), αριστοτεχνικά και επαγγελματικά δεμένα.

ΒΗΜΑ 3: Παίρνουμε τα σημαντικά και ογκώδη αντικείμενα όπως, την οδοντόβουρτσά μας, το σώβρακο Superman, κλπ, και τα βάζουμε σε ένα τσαντάκι πλάτης.

ΒΗΜΑ 4: Πάμε διακοπές

ΒΗΜΑ 5: Κατά την επιστροφή κλαιγόμαστε ότι μας πόνεσε η πλατούλα από την ΤΕΡΑΣΤΙΑ τσάντα που κουβαλούσαμε, και ζητάμε από τον ανωτέρω φίλο να μας δώσει κανένα χταποδάκι να την δέσουμε στο σελάκι του συνεπιβάτη.

ΒΗΜΑ 6: Έχοντας πάρει το χταποδάκι καταστρέφουμε το αριστοτεχνικό δέσιμο (βλ. εικόνα) και δένουμε τις πετσέτες όπως-όπως με ένα σκοινάκι. Αρνούμαστε τις αντιρρήσεις του φίλου μας και τον βεβαιώνουμε ότι "μην φοβάσαι, μια χαρά στέκονται, δεν πέφτουν"

ΒΗΜΑ 7: Δημιουργούμε μείζον θέμα στους αρχαιολόγους του 2512 που συντάσσουν διατριβές επί διατριβών σχετικά με την μετανάστευση των Περιστεριωτών στην Θεσσαλονίκη υποστηριζόμενες από το εύρημα μιας πετσέτας "Γ.Σ. Περιστερίου" κάπου στον περιφεριακό της εν λόγω πόλης (επαναλαμβάνω: "μην φοβάσαι, μια χαρά στέκονται, δεν πέφτουν").

ΒΗΜΑ 8: Χάνουμε τον δρόμο και πάμε μέσα από την Θεσσαλονίκη, μια και πάμε πολύ γρήγορα για να κοιτάξουμε ταμπέλες, αναγκάζοντας τους άλλους να περιμένουν κανά μισάωρο στα διόδια...

ΒΗΜΑ 9: Σταματάμε οπουδήποτε δούμε αυτοκίνητο με γκόμενες, και τους δίνουμε το τηλέφωνό μας (ε, εκλογές έρχονται)

ΒΗΜΑ 10: Παραπονιόμαστε γιατί κάναμε τοοοόσες ώρες να γυρίσουμε (γιατί άραγε?)

Καταλάβατε τώρα?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



:a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23:

Ρε ΖΑΝΤΑ μας εχεις και τους δυο ΧΑΑΛΛΛΑΑΡΑΑΑ γιαυτο προσκηνω και κανω τουμπεκι ψιλικομμενο.....:blush: :blush: :blush:

devil's animal
22/08/2007, 00:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Και εξηγώ αναλύοντας σε απλά βηματάκια, για όσους δεν τα πιάνουν εύκολα...

ΒΗΜΑ 1: Πάρνουμε τα δευτερεύοντα και ασήμαντα μικρο-πράγματα, οίτοι:

- Σκηνή
- Υπνόσακο
- Υπόστρομα
- Πετσέτες μπάνιου
- Πετσέτες παραλίας
- Λουκέτο μοτοσυκλέτας
- κλπ

ΒΗΜΑ 2: Τα δίνουμε σε φίλο με κανένα σοβαρό μηχανάκι να τα φορτώσει αυτός (βλ. παραπάνω εικόνα), αριστοτεχνικά και επαγγελματικά δεμένα.

ΒΗΜΑ 3: Παίρνουμε τα σημαντικά και ογκώδη αντικείμενα όπως, την οδοντόβουρτσά μας, το σώβρακο Superman, κλπ, και τα βάζουμε σε ένα τσαντάκι πλάτης.

ΒΗΜΑ 4: Πάμε διακοπές

ΒΗΜΑ 5: Κατά την επιστροφή κλαιγόμαστε ότι μας πόνεσε η πλατούλα από την ΤΕΡΑΣΤΙΑ τσάντα που κουβαλούσαμε, και ζητάμε από τον ανωτέρω φίλο να μας δώσει κανένα χταποδάκι να την δέσουμε στο σελάκι του συνεπιβάτη.

ΒΗΜΑ 6: Έχοντας πάρει το χταποδάκι καταστρέφουμε το αριστοτεχνικό δέσιμο (βλ. εικόνα) και δένουμε τις πετσέτες όπως-όπως με ένα σκοινάκι. Αρνούμαστε τις αντιρρήσεις του φίλου μας και τον βεβαιώνουμε ότι "μην φοβάσαι, μια χαρά στέκονται, δεν πέφτουν"

ΒΗΜΑ 7: Δημιουργούμε μείζον θέμα στους αρχαιολόγους του 2512 που συντάσσουν διατριβές επί διατριβών σχετικά με την μετανάστευση των Περιστεριωτών στην Θεσσαλονίκη υποστηριζόμενες από το εύρημα μιας πετσέτας "Γ.Σ. Περιστερίου" κάπου στον περιφεριακό της εν λόγω πόλης (επαναλαμβάνω: "μην φοβάσαι, μια χαρά στέκονται, δεν πέφτουν").

ΒΗΜΑ 8: Χάνουμε τον δρόμο και πάμε μέσα από την Θεσσαλονίκη, μια και πάμε πολύ γρήγορα για να κοιτάξουμε ταμπέλες, αναγκάζοντας τους άλλους να περιμένουν κανά μισάωρο στα διόδια...

ΒΗΜΑ 9: Σταματάμε οπουδήποτε δούμε αυτοκίνητο με γκόμενες, και τους δίνουμε το τηλέφωνό μας (ε, εκλογές έρχονται)

ΒΗΜΑ 10: Παραπονιόμαστε γιατί κάναμε τοοοόσες ώρες να γυρίσουμε (γιατί άραγε?)

Καταλάβατε τώρα?



απλα...
:a18: :a19: :a20: :a012:
:a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23:

devil's animal
22/08/2007, 01:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Και εξηγώ αναλύοντας σε απλά βηματάκια, για όσους δεν τα πιάνουν εύκολα...

ΒΗΜΑ 1: Πάρνουμε τα δευτερεύοντα και ασήμαντα μικρο-πράγματα, οίτοι:

- Σκηνή
- Υπνόσακο
- Υπόστρομα
- Πετσέτες μπάνιου
- Πετσέτες παραλίας
- Λουκέτο μοτοσυκλέτας
- κλπ

δεν πηρα καν σκηνη, ουτε υποστρωμα...οσο για τα αλλα τι τους εχουμε τους φιλους και ΣΥΝ-ΟΔΟΙΠΟΡΟΥΣ??


ΒΗΜΑ 2: Τα δίνουμε σε φίλο με κανένα σοβαρό μηχανάκι να τα φορτώσει αυτός (βλ. παραπάνω εικόνα), αριστοτεχνικά και επαγγελματικά δεμένα.

το μηχανακι του φιλου ΔΕΝ ειναι σοβαρο!! ακου καρμπιρατερ εν ετοι 2007!!!


ΒΗΜΑ 3: Παίρνουμε τα σημαντικά και ογκώδη αντικείμενα όπως, την οδοντόβουρτσά μας, το σώβρακο Superman, κλπ, και τα βάζουμε σε ένα τσαντάκι πλάτης.

Ειναι τσαντα και οχι τσαντακι...τα δοντια μας πρεπει να τα φροντιζουμε...για το αλλο απλα ...συμβολιζει το αρχικο του ονοματος μου!!!


ΒΗΜΑ 4: Πάμε διακοπές

ε,τι θες να κανουμε καλοκαιριατικα?? σαουνα??


ΒΗΜΑ 5: Κατά την επιστροφή κλαιγόμαστε ότι μας πόνεσε η πλατούλα από την ΤΕΡΑΣΤΙΑ τσάντα που κουβαλούσαμε, και ζητάμε από τον ανωτέρω φίλο να μας δώσει κανένα χταποδάκι να την δέσουμε στο σελάκι του συνεπιβάτη.

επρεπε να σε δω εσενα ρε μαγκα πανω στο ss με 9 κιλα τσαντα στα 680+χλμ!!


ΒΗΜΑ 6: Έχοντας πάρει το χταποδάκι καταστρέφουμε το αριστοτεχνικό δέσιμο (βλ. εικόνα) και δένουμε τις πετσέτες όπως-όπως με ένα σκοινάκι. Αρνούμαστε τις αντιρρήσεις του φίλου μας και τον βεβαιώνουμε ότι "μην φοβάσαι, μια χαρά στέκονται, δεν πέφτουν"

ΔΕΝ εδεσα εγω τιποτα!! ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ φιλος τα εδεσε.και εγω για να μην τον αποπαρω δεν του ειπα τιποτα. Ας οψεται η καλη μου η ψυχη!!


ΒΗΜΑ 7: Δημιουργούμε μείζον θέμα στους αρχαιολόγους του 2512 που συντάσσουν διατριβές επί διατριβών σχετικά με την μετανάστευση των Περιστεριωτών στην Θεσσαλονίκη υποστηριζόμενες από το εύρημα μιας πετσέτας "Γ.Σ. Περιστερίου" κάπου στον περιφεριακό της εν λόγω πόλης (επαναλαμβάνω: "μην φοβάσαι, μια χαρά στέκονται, δεν πέφτουν").

με λιγα λογια...ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ φιλος μου εχασε την πετσετα που ειχα απο πιτσιρικας και επαιζα στο Περιστερι,μεσα σχεδον στην Σαλονικα!!Η πετσετα εχει συναισθηματικο χαρακτηρα και κοστιζει περιπου.....................30.000?


ΒΗΜΑ 8: Χάνουμε τον δρόμο και πάμε μέσα από την Θεσσαλονίκη, μια και πάμε πολύ γρήγορα για να κοιτάξουμε ταμπέλες, αναγκάζοντας τους άλλους να περιμένουν κανά μισάωρο στα διόδια...

πηγα μεσα απο την Θεσσαλονικη για να βρω την εν λογω πετσετα,και να χαιρετισω και κατι καρντασια φιλαρακια (αφου ηξερα οτι πηγαινατε ετσι οπως πηγαινατε ...θα σας πετυχαινα ....30-40 χλμ πιο κατω)


ΒΗΜΑ 9: Σταματάμε οπουδήποτε δούμε αυτοκίνητο με γκόμενες, και τους δίνουμε το τηλέφωνό μας (ε, εκλογές έρχονται)

ψευδη,ψευδη,ψευδη!!σταματαμε ΜΟΝΟ τις ωραιες κοπελιτσες που μας κοιτανε και δινουμε το τηλ μας ΜΟΝΟ στις πιο ομορφες (απο τις ηδη ομορφες)!!


ΒΗΜΑ 10: Παραπονιόμαστε γιατί κάναμε τοοοόσες ώρες να γυρίσουμε (γιατί άραγε?)

ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΤΑΦΟΙ!!! ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΒΛΑΚΑΣ ΜΕ ΤΟ BUSA!!!!!!!! (με τα ποδια να κατεβαινα πιο γρηγορα θα ερχομουν)

Καταλάβατε τώρα?


ναι πως δεν καταλαβαμε???
ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:wave2:

για να μην ξεχνιωμαστε

blackbusa
22/08/2007, 01:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Και εξηγώ αναλύοντας σε απλά βηματάκια, για όσους δεν τα πιάνουν εύκολα...

ΒΗΜΑ 1: Πάρνουμε τα δευτερεύοντα και ασήμαντα μικρο-πράγματα, οίτοι:

- Σκηνή
- Υπνόσακο
- Υπόστρομα
- Πετσέτες μπάνιου
- Πετσέτες παραλίας
- Λουκέτο μοτοσυκλέτας
- κλπ

δεν πηρα καν σκηνη, ουτε υποστρωμα...οσο για τα αλλα τι τους εχουμε τους φιλους και ΣΥΝ-ΟΔΟΙΠΟΡΟΥΣ??

ΚΑΒΑΤΖΟΠΟΥΣΤΑ


ΒΗΜΑ 2: Τα δίνουμε σε φίλο με κανένα σοβαρό μηχανάκι να τα φορτώσει αυτός (βλ. παραπάνω εικόνα), αριστοτεχνικά και επαγγελματικά δεμένα.

το μηχανακι του φιλου ΔΕΝ ειναι σοβαρο!! ακου καρμπιρατερ εν ετοι 2007!!!

ΤΙ ΖΟΡΙ ΤΡΑΒΑΣ ΕΣΥ ΡΕ


ΒΗΜΑ 3: Παίρνουμε τα σημαντικά και ογκώδη αντικείμενα όπως, την οδοντόβουρτσά μας, το σώβρακο Superman, κλπ, και τα βάζουμε σε ένα τσαντάκι πλάτης.

Ειναι τσαντα και οχι τσαντακι...τα δοντια μας πρεπει να τα φροντιζουμε...για το αλλο απλα ...συμβολιζει το αρχικο του ονοματος μου!!!

ΣΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΕΒΑΖΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΧΥΡΕΥΣΤΟ ΛΕΥΚΑΝΤΙΚΟ ΥΓΡΟ???ΝΑΙ ΝΑΙ ΣΟΥΦΡΑΣ


ΒΗΜΑ 4: Πάμε διακοπές

ε,τι θες να κανουμε καλοκαιριατικα?? σαουνα??

ΝΟ COMMENT


ΒΗΜΑ 5: Κατά την επιστροφή κλαιγόμαστε ότι μας πόνεσε η πλατούλα από την ΤΕΡΑΣΤΙΑ τσάντα που κουβαλούσαμε, και ζητάμε από τον ανωτέρω φίλο να μας δώσει κανένα χταποδάκι να την δέσουμε στο σελάκι του συνεπιβάτη.

επρεπε να σε δω εσενα ρε μαγκα πανω στο ss με 9 κιλα τσαντα στα 680+χλμ!!

ΣΙΓΑ ΤΑ ΩΑ ΓΙΑ 650 ΚΑΤΙ ΧΛΜ


ΒΗΜΑ 6: Έχοντας πάρει το χταποδάκι καταστρέφουμε το αριστοτεχνικό δέσιμο (βλ. εικόνα) και δένουμε τις πετσέτες όπως-όπως με ένα σκοινάκι. Αρνούμαστε τις αντιρρήσεις του φίλου μας και τον βεβαιώνουμε ότι "μην φοβάσαι, μια χαρά στέκονται, δεν πέφτουν"

ΔΕΝ εδεσα εγω τιποτα!! ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ φιλος τα εδεσε.και εγω για να μην τον αποπαρω δεν του ειπα τιποτα. Ας οψεται η καλη μου η ψυχη!!

AΦΟΥ ΡΕ ΕΙΣΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ....ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ


ΒΗΜΑ 7: Δημιουργούμε μείζον θέμα στους αρχαιολόγους του 2512 που συντάσσουν διατριβές επί διατριβών σχετικά με την μετανάστευση των Περιστεριωτών στην Θεσσαλονίκη υποστηριζόμενες από το εύρημα μιας πετσέτας "Γ.Σ. Περιστερίου" κάπου στον περιφεριακό της εν λόγω πόλης (επαναλαμβάνω: "μην φοβάσαι, μια χαρά στέκονται, δεν πέφτουν").

με λιγα λογια...ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ φιλος μου εχασε την πετσετα που ειχα απο πιτσιρικας και επαιζα στο Περιστερι,μεσα σχεδον στην Σαλονικα!!Η πετσετα εχει συναισθηματικο χαρακτηρα και κοστιζει περιπου.....................30.000?

AX ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΣΟΥ ΧΡΟΝΙΑ....ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΒΟΥΡ ΣΤΙΣ ΝΤΟΥΖΙΕΡΕΣ....ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΕΠΕΦΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΤΩ ΤΟ ΣΑΠΟΥΝΙ???


ΒΗΜΑ 8: Χάνουμε τον δρόμο και πάμε μέσα από την Θεσσαλονίκη, μια και πάμε πολύ γρήγορα για να κοιτάξουμε ταμπέλες, αναγκάζοντας τους άλλους να περιμένουν κανά μισάωρο στα διόδια...

πηγα μεσα απο την Θεσσαλονικη για να βρω την εν λογω πετσετα,και να χαιρετισω και κατι καρντασια φιλαρακια (αφου ηξερα οτι πηγαινατε ετσι οπως πηγαινατε ...θα σας πετυχαινα ....30-40 χλμ πιο κατω)

ΑΦΟΥ ΡΕ ΜΠΑΜΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΣ ΝΑ ΦΡΕΝΑΡΕΙΣ.....ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΗΚΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΤΣΕΤΑ


ΒΗΜΑ 9: Σταματάμε οπουδήποτε δούμε αυτοκίνητο με γκόμενες, και τους δίνουμε το τηλέφωνό μας (ε, εκλογές έρχονται)

ψευδη,ψευδη,ψευδη!!σταματαμε ΜΟΝΟ τις ωραιες κοπελιτσες που μας κοιτανε και δινουμε το τηλ μας ΜΟΝΟ στις πιο ομορφες (απο τις ηδη ομορφες)!!

ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΨΑΡΩΝΑΝ ΜΕ ΤΗΝ BUSA ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ....ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ???ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


ΒΗΜΑ 10: Παραπονιόμαστε γιατί κάναμε τοοοόσες ώρες να γυρίσουμε (γιατί άραγε?)

ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΤΑΦΟΙ!!! ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΒΛΑΚΑΣ ΜΕ ΤΟ BUSA!!!!!!!! (με τα ποδια να κατεβαινα πιο γρηγορα θα ερχομουν)

ΩΠΑ ΡΕ VALENTINO CAPIROSSI STONER....ΚΙΟΥΓΚΙ.....ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΣΟΥ ΧΑΣΑΜΕ ΤΟΣΗ ΩΡΑ

Καταλάβατε τώρα?


ναι πως δεν καταλαβαμε???
ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ!!!

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΕΝΑ!!!ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΑΓΚΑΛΕΣ!!!ΕΝΤΑΞΕΙ ΓΙΟΥΣΟΥΦΑΚΙ!!!ΕΙΤΑΝ ΓΑΜΑΤΑ!!!ΜΑΛΑΚΙΑ ΚΑΝΑΜΕ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑΜΕ!!!

bartlal
22/08/2007, 12:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal


ψευδη,ψευδη,ψευδη!!σταματαμε ΜΟΝΟ τις ωραιες κοπελιτσες που μας κοιτανε και δινουμε το τηλ μας ΜΟΝΟ στις πιο ομορφες (απο τις ηδη ομορφες)!!

:wave2:

για να μην ξεχνιωμαστε

δεν θα την πετυχω την κοπελα σου να της το μεταδωσω! :evil: :evil: :smokin: :evil: :evil:

blackbusa
22/08/2007, 12:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
δεν θα την πετυχω την κοπελα σου να της το μεταδωσω! :evil: :evil: :smokin: :evil: :evil:

Tι θε συ ρε???:alien: :alien:

DimChios
22/08/2007, 12:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
δεν θα την πετυχω την κοπελα σου να της το μεταδωσω! :evil: :evil: :smokin: :evil: :evil:



Πληροφορίες εντός! :smokin:

Καθότι γνωρίζουμε κύριος, και συνεργαζόμεθα επίσης!

:D :smokin:




























:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

costas81
22/08/2007, 13:08
ωραία πράγματα!


:beer:

bartlal
22/08/2007, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
Tι θε συ ρε???:alien: :alien:

h kopela του εισαι και πεταχτηκες? :smokin: :alien: :evil:

blackbusa
22/08/2007, 13:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
h kopela του εισαι και πεταχτηκες? :smokin: :alien: :evil:

Δεν μπορω να σου πω,αλλα στις διακοπες περασαμε τελεια......βεβαια μου εμεινε η απορια με το ξαφνικο ενδιαφερον του animal για τα τρενα....και ιδίος για την θεση του μηχανοδηγου που ηθελε συνεχεια να παρειστανει....:blush: :blush: :blush:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
22/08/2007, 13:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
Δεν μπορω να σου πω,αλλα στις διακοπες περασαμε τελεια......βεβαια μου εμεινε η απορια με το ξαφνικο ενδιαφερον του animal για τα τρενα....και ιδίος για την θεση του μηχανοδηγου που ηθελε συνεχεια να παρειστανει....:blush: :blush: :blush:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



Φωνάξτε τον Καπετάνιο που ξέρει από τραίνα!

:D :smokin:





















:blush:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
22/08/2007, 13:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Φωνάξτε τον Καπετάνιο που ξέρει από τραίνα!

Ο Καπετάνιος ακριβώς επειδή ξέρει απο τρένα κάθεται ΠΑΝΤΑ στο τελευταίο βαγόνι

:smokin: :D :evil:

DimChios
22/08/2007, 13:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ο Καπετάνιος ακριβώς επειδή ξέρει απο τρένα κάθεται ΠΑΝΤΑ στο τελευταίο βαγόνι

:smokin: :D :evil:


Ειδες? :D

Γι αυτο ειπα!

:lol: :lol: :lol: :lol:

bartlal
22/08/2007, 14:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
Δεν μπορω να σου πω,αλλα στις διακοπες περασαμε τελεια......βεβαια μου εμεινε η απορια με το ξαφνικο ενδιαφερον του animal για τα τρενα....και ιδίος για την θεση του μηχανοδηγου που ηθελε συνεχεια να παρειστανει....:blush: :blush: :blush:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ουπς! σορυ! δεν το ηξερα... ε, να απομακρυνθω μην σας ενοχλουμε κιολας! :blush:

devil's animal
24/08/2007, 14:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
δεν θα την πετυχω την κοπελα σου να της το μεταδωσω! :evil: :evil: :smokin: :evil: :evil:






εχω χωρισει εδω και εναμιση μηνα....
:wave2:

devil's animal
24/08/2007, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Πληροφορίες εντός! :smokin:

Καθότι γνωρίζουμε κύριος, και συνεργαζόμεθα επίσης!

:D :smokin:




























:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


κρυβε λογια Δημητρακη....:ZZZ:
:p

devil's animal
24/08/2007, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
Δεν μπορω να σου πω,αλλα στις διακοπες περασαμε τελεια......βεβαια μου εμεινε η απορια με το ξαφνικο ενδιαφερον του animal για τα τρενα....και ιδίος για την θεση του μηχανοδηγου που ηθελε συνεχεια να παρειστανει....:blush: :blush: :blush:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:







κριμα....
:sad:




































επειτα απο αυτη σου την απαντηση.....











































επεσες στα ματια μου....:rotflmao: :rotflmao:

















































και νομιζα οτι επεφτες μονο στα τεσσερα.....
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

angel-m
24/08/2007, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
και νομιζα οτι επεφτες μονο στα τεσσερα.....
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:



Κρύβε λογιααααα!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:



:smokin:

devil's animal
24/08/2007, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από angel-m
Κρύβε λογιααααα!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:



:smokin:



εμ με τον π0υστη.....




επιδιωκει να με βγαζει απο τα ρουχα μου....και τα καταφερνει....



ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ?????


ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ! ΟΧΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΩΤΟΙ!!!




:bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

angel-m
24/08/2007, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
εμ με τον π0υστη.....




επιδιωκει να με βγαζει απο τα ρουχα μου....και τα καταφερνει....



ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ?????


ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ! ΟΧΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΩΤΟΙ!!!




:bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:



Σε βγάζει από τα ρούχα σου???? :eek: :eek: :eek:


:rolleyes: Αχχχχχχχχχχχ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolleyes:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Lupo
24/08/2007, 14:51
Η βόλτα σας πρέπει να ήταν υπέροχη, απ'αυτά που λέτε.:beer:

Το ταξιδάκι, μοναδικό!:beer:

Το thread όλο , είναι καταπληκτικό!:beer:







Αλλά το πιό ωραίο είναι.....

Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Θα σας δείξω εγώ τώρα πως πραγματικά φορτώνεται ένα SS για ταξίδι... Άντε γιατί με τσαντίσατε :rotflmao:

.
.
.

ΕΤΣΙ!
Και όπου SS, βλέπε CBF!:eyepop:

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:
:beer:

blackbusa
24/08/2007, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
εμ με τον π0υστη.....




επιδιωκει να με βγαζει απο τα ρουχα μου....και τα καταφερνει....





:) :D ;) :smokin:

bartlal
24/08/2007, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
εχω χωρισει εδω και εναμιση μηνα....
:wave2:

ποσο να σε αντεξει ρε καραμητρο? :sad:

devil's animal
24/08/2007, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lupo
Η βόλτα σας πρέπει να ήταν υπέροχη, απ'αυτά που λέτε.:beer:

Το ταξιδάκι, μοναδικό!

Το thread όλο , είναι καταπληκτικό!







Αλλά το πιό ωραίο είναι.....

Και όπου SS, βλέπε CBF!







οντως ηταν καταπληκτικα...
οπως καταλαβες το φορτωμα ηταν το λιγοτερο....
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:


πλακα πλακα για σκεφτειτε καμια 50αρια ατομα απο το μοτο....διακοπες.....σε καμπινγκ......:eek: :eek: :eek:

κατι σαν ενα μεγαλο Δελεαρ αλλα συνεχιζομενο για 5-6 μερες...

:eyepop: :eyepop:


:bawl: :lol: :bawl: :lol:

devil's animal
24/08/2007, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ποσο να σε αντεξει ρε καραμητρο? :sad:


γιατι γινεσαι κακος μωρη καραφλαδερφη??
:evil: :evil:




3 χρονακια δεν ηταν λιγα...:wave2:
καποια πραγματα παιρνουν καλως η κακως τον δρομο τους...
:wave2:

bartlal
24/08/2007, 15:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
γιατι γινεσαι κακος μωρη καραφλαδερφη??
:evil: :evil:



καααααααααλα. θα το πω αλλιως: καιρος ηταν μπας και σε χαρουμε και εμεις λιγακι :a48: :a48:





blackbusa, npat, ΜΑΚΗΗΗΗ και οποιος αλλος θελει, ειναι διαθεσιμος τωρα πια! :lol: :lol: :lol:























:beer: :beer: :beer: :beer:


:wave2:

npat
24/08/2007, 15:08
Εγώ πάντως ένα έχω να πω....

ΕΧΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ...

:smokin: :smokin: :ninja: :ninja: :a39: :a39: :a45: :a45:

.....

.....

bartlal
24/08/2007, 15:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Εγώ πάντως ένα έχω να πω....

ΕΧΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ...

:smokin: :smokin: :ninja: :ninja: :a39: :a39: :a45: :a45:

.....

.....

μπορω να εχω μια συγκεκριμενη? :D :smilea: :D

blackbusa
24/08/2007, 15:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Εγώ πάντως ένα έχω να πω....

ΕΧΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ...

:smokin: :smokin: :ninja: :ninja: :a39: :a39: :a45: :a45:

.....

.....


Αλλα αν κανεις καμμια μαλακια δεν θα εχεις πια XΕΡΙΑ.......και θα γινεις και δυτης.......στα 500 μετρα βαθος......για παντα ομως......:D :D :D

npat
24/08/2007, 15:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
μπορω να εχω μια συγκεκριμενη? :D :smilea: :D

<mode "με λένε Αρτέμη">

Να δούμε πρώτα τι θα μου τάξουν....

:a01: :a01: :a01:

</mode>

blackbusa
24/08/2007, 15:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
<mode "με λένε Αρτέμη">

Να δούμε πρώτα τι θα μου τάξουν....

:a01: :a01: :a01:

</mode>


:a021: :a021: :a021: :a021: :a021: :a021: :a021: :a021:

devil's animal
24/08/2007, 15:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
καααααααααλα. θα το πω αλλιως: καιρος ηταν μπας και σε χαρουμε και εμεις λιγακι :a48:





blackbusa, npat, ΜΑΚΗΗΗΗ και οποιος αλλος θελει, ειναι διαθεσιμος τωρα πια!























:beer: :beer:


:wave2:


χαχαχαχαχαχαχα
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:
τι μ@λακα εισαι??

devil's animal
24/08/2007, 15:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Εγώ πάντως ένα έχω να πω....

ΕΧΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ...

:smokin: :smokin: :ninja: :ninja: :a39: :a39: :a45: :a45:

.....

.....


καλα εσυ αμα κανεις καμι μ@λακια θα θες ζυγοσταθμιση...

παλιοΖΑΝΤΑ!!!

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

bartlal
24/08/2007, 15:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
<mode "με λένε Αρτέμη">

Να δούμε πρώτα τι θα μου τάξουν....

:a01: :a01: :a01:

</mode>

done!

:a10: :a10: :a10:

devil's animal
24/08/2007, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
<mode "με λένε Αρτέμη">

Να δούμε πρώτα τι θα μου τάξουν....

:a01: :a01: :a01:

</mode>


τι να σου ταξουμε εσενα??

ενα τζιν τονικ??
:rotflmao:

ψεκασμο για το παρταλι σου ισως???
:rotflmao:
:bigcry: :rotflmao:

bartlal
24/08/2007, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal

τι μ@λακα εισαι??

χωρις διακοπες... :sad:

npat
24/08/2007, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
Αλλα αν κανεις καμμια μαλακια δεν θα εχεις πια XΕΡΙΑ.......και θα γινεις και δυτης.......στα 500 μετρα βαθος......για παντα ομως......:D :D :D

Απ' ότι βλέπω, άλλοι ασχολούνται με καταδύσεις, και κυρίως με ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΗΡΕΣ....

:a32: :a32: :a48: :a48:

bartlal
24/08/2007, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Απ' ότι βλέπω, άλλοι ασχολούνται με καταδύσεις, και κυρίως με ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΗΡΕΣ....

:a32: :a32: :a48: :a48:

οι ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΗΡΕΣ εχουν και φλεβες?

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

angel-m
24/08/2007, 15:24
Λίγα με τους δύτες ρε :evil:


:smokin:

blackbusa
24/08/2007, 15:25
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Θα ηθελα να ενημερωσω τον 3 φορες ''καληνυχτα μωρο μου'' οτι δεν εχει λαβει ολα τα ντοκουμεντα....και να προσεχει απο εδω και εμπρος πολυ τις κινησεις του.....και να μην κανει συμφωνιες με παλιοκιουγκια.....

Ευχαριστω πολυ,μετα τιμης
blackbusa

devil's animal
24/08/2007, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
χωρις διακοπες... :sad:

θα παμε μαζι του χρονου καραφλουλη μου!!
θα φωναξουμε και το αλλο το "ξεσκεπαστο" αγορι ..να γινουμε μια ευτυχισμενη οικογενεια!!
χαχαχαχαχα
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

blackbusa
24/08/2007, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
θα παμε μαζι του χρονου καραφλουλη μου!!
θα φωναξουμε και το αλλο το "ξεσκεπαστο" αγορι ..να γινουμε μια ευτυχισμενη οικογενεια!!
χαχαχαχαχα
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:


Χαλαρα.......θα κανεις και του χρονου το πουτανακι οπως φετος????:smokin: :smokin: :smokin:

devil's animal
24/08/2007, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Θα ηθελα να ενημερωσω τον 3 φορες ''καληνυχτα μωρο μου'' οτι δεν εχει λαβει ολα τα ντοκουμεντα....και να προσεχει απο εδω και εμπρος πολυ τις κινησεις του.....και να μην κανει συμφωνιες με παλιοκιουγκια.....

Ευχαριστω πολυ,μετα τιμης
blackbusa


τελικα την εμαθες την λεξη...:winka:

κ0υφαλα!!
:rotflmao:

devil's animal
24/08/2007, 15:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
Χαλαρα.......θα κανεις και του χρονου το πουτανακι οπως φετος????:smokin: :smokin: :smokin:

παρεκτρεπεσαι ψηλε....:nono:



και αφου λες οτι εγω ημουν π0υτανακι..πως γινεται η πλατη σου να ειναι γεματη απο τα σαλια μου??

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

npat
24/08/2007, 15:34
Για να δείξω ότι δεν φοβάμαι κάποιους κάποιους, να σας δώσω ένα μικρό trailer...

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...


http://www.youtube.com/watch?v=f5Pjo0WjBcs

devil's animal
24/08/2007, 15:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Για να δείξω ότι δεν φοβάμαι κάποιους κάποιους, να σας δώσω ένα μικρό trailer...

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...


http://www.youtube.com/watch?v=f5Pjo0WjBcs


τι μ@λακα Θεε μου?????
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

bartlal
24/08/2007, 15:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
Χαλαρα.......θα κανεις και του χρονου το πουτανακι οπως φετος????:smokin: :smokin: :smokin:
για το "ξεσκεπαστο" αγορι δεν ειπες τιποτα! :evil











.....σου ριχνανε και κουβερτα τα μαναρια μου? :lol: :lol: :lol: :

npat
24/08/2007, 15:53
Και ένα τελευταίο με οοοοόλη την παρέα.....

http://www.youtube.com/watch?v=P0tCJX6FUTk

devil's animal
24/08/2007, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Και ένα τελευταίο με οοοοόλη την παρέα.....

http://www.youtube.com/watch?v=P0tCJX6FUTk


Νικο πεθανα ρε μ@λακα!!
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:


που τα βρισκεις???
:beer: :beer: :beer:

blackbusa
24/08/2007, 16:01
Νικο....................................


























ΑΙΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΙΣΟΥ.................ΜΩΡΟ ΜΟΥ

























:rotflmao: :bawl: :rotflmao: :bawl: :bigcry: :bigcry: :bawl: :rotflmao: :bawl: :bigcry: :rotflmao:

bartlal
24/08/2007, 16:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
για το "ξεσκεπαστο" αγορι δεν ειπες τιποτα! :evil:











.....σου ριχνανε και κουβερτα τα μαναρια μου? :lol: :lol: :lol: :

blackbusa.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ακομα περιμενω απαντηΚΣη!


:smokin:

blackbusa
24/08/2007, 16:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
blackbusa.
.
.
.
.
.
.ακομα περιμενω απαντηΚΣη!


:smokin:


Tην κουβερτα την ειχα,επειδη κοιμομουνα στην αιωρα,και το βραδακυ εκανε λιγο ψυχρουλα.....γιατι δεν ρωτας το ζευγαρακι που κοιμοντουσαν μαζι,στην ιδια σκηνη?????τι κανανε????:look: :look: :look:

blackbusa
24/08/2007, 16:17
ΝΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ




http://www.youtube.com/watch?v=qM6vzMpf-GI





:beer: ...:smokin: ....:a51: ....:a33: ....:a47: ....:a30: ....:a33: :a33: :a33: ....:a04: ....:a49: ....:ZZZ: ..................:a021: ....:D

Maira
24/08/2007, 16:17
πολλά ακούμε αλλά τίποτα δε βλέπουμε!!!!



:a13: :a13: :a13: :a13:

bartlal
24/08/2007, 16:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
Tην κουβερτα την ειχα,επειδη κοιμομουνα στην αιωρα,και το βραδακυ εκανε λιγο ψυχρουλα.....γιατι δεν ρωτας το ζευγαρακι που κοιμοντουσαν μαζι,στην ιδια σκηνη?????τι κανανε????:look: :look: :look:

:eyepop: :eek: :eyepop: :eek: :eyepop:

WTF!

ε?


ουπς! σορυ! παρενοχληση οικογενειακης ηρεμιας! :blush:

blackbusa
24/08/2007, 16:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
πολλά ακούμε αλλά τίποτα δε βλέπουμε!!!!



:a13: :a13: :a13: :a13:


Ποτε μια φωτο δεν θα απικονειζε αυτο που σας αφηνουμε να φανταστειτε.......:smokin: :smokin: :smokin:

Maira
24/08/2007, 16:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
Ποτε μια φωτο δεν θα απικονειζε αυτο που σας αφηνουμε να φανταστειτε.......:smokin: :smokin: :smokin:



Να αλλά θα μας έκανε να φανταστούμε ακόμα περισσότερα!!!!



:lol: :lol: :lol: :bigcry: :lol: :lol: :lol: :lol:

blackbusa
24/08/2007, 16:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
:eyepop: :eek: :eyepop: :eek: :eyepop:

WTF!

ε?


ουπς! σορυ! παρενοχληση οικογενειακης ηρεμιας! :blush:


not WTH but HMF???:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

blackbusa
24/08/2007, 16:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Maira
Να αλλά θα μας έκανε να φανταστούμε ακόμα περισσότερα!!!!



:lol: :lol: :lol: :bigcry: :lol: :lol: :lol: :lol:

Βλεποντας το πανεμορφο avatar σας,και γνωριζοντας σας λιγο,ειμαι σιγουρος οτι η φαντασια σας δεν χρειαζεται πεζες και ανοητες φωτο....:sun: :sun: :sun:

devil's animal
24/08/2007, 16:22
ελα γ@μησατε το thread μου!!!:evil: :a015: :a017: :a023: :a023: :a57:



ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ MODS NA ΚΑΘΑΡΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΑΥΤΟΥΣΙΟ ΤΟ ΦΟΡΤΩΜΑ!!
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

blackbusa
24/08/2007, 16:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
ελα γ@μησατε το thread μου!!!:evil: :a015: :a017: :a023: :a023: :a57:



ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ MODS NA ΚΑΘΑΡΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΑΥΤΟΥΣΙΟ ΤΟ ΦΟΡΤΩΜΑ!!



:a029: :a029: :a029: :a029: :a029: ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Λεμε και καμμια μαλακια να περασει η ωρα εεεεεεεεεεεεεεεεε?????:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

npat
24/08/2007, 16:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
Νικο....................................

ΑΙΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜΙΣΟΥ.................ΜΩΡΟ ΜΟΥ



Ε, αφού επιμένεις, έχω και κάτι για σένα....
Έχει απ' όλα: Και σεντονάκι και κουβερτούλα, απ 'όλα λέμε...

...

http://www.youtube.com/watch?v=rcU42AOPhqo

blackbusa
24/08/2007, 16:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Ε, αφού επιμένεις, έχω και κάτι για σένα....
Έχει απ' όλα: Και σεντονάκι και κουβερτούλα, απ 'όλα λέμε...

...

http://www.youtube.com/watch?v=rcU42AOPhqo



:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

ΠΕΟΚΡΟΥΣΤΗ........τελικα εισαι θεος........:a23: :a23: :a23: :a23:

npat
24/08/2007, 17:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa

ΠΕΟΚΡΟΥΣΤΗ........τελικα εισαι θεος........

Να 'σαι καλά... ΠΟΥΤΑΝΙΑΡΗ μου :lol: :lol:

bartlal
24/08/2007, 19:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
ελα γ@μησατε το thread μου!!!:evil: :a015: :a017: :a023: :a023: :a57:



ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ MODS NA ΚΑΘΑΡΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΑΥΤΟΥΣΙΟ ΤΟ ΦΟΡΤΩΜΑ!!
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

ποιος το ξεκινησε? (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&postid=862427#post862427) :D :smilea: :D


100525

motomaniac
12/07/2013, 23:30
xaxaxxaa ειστε ολοι απαισιοι. σαν να μιλαγα με τους φιλους μου! τωρα το διαβασα! να ειστε καλα να γινοσαστε χαλια. νταξ οχι ολοι.. χαχχαχαα :beer::beer::beer:

Toumpas
13/07/2013, 02:53
Επειδή είστε γατάκια, ιδού πως φορτώνεται ένα μηχανάκι SS...
http://imageshack.us/a/img109/3227/img0133ni.jpg
και..
http://imageshack.us/a/img225/5821/img0285xs.jpg

ΓΑ ΤΑ ΚΙΑ !!!!

motomaniac
13/07/2013, 10:19
Επειδή είστε γατάκια, ιδού πως φορτώνεται ένα μηχανάκι SS...
http://imageshack.us/a/img109/3227/img0133ni.jpg
και..
http://imageshack.us/a/img225/5821/img0285xs.jpg

ΓΑ ΤΑ ΚΙΑ !!!!

ωραιος!! τα σαμαρια δεν παθανε βαβα με τις σομπες απο διπλα τους?

DimChios
13/07/2013, 10:48
Επειδή είστε γατάκια, ιδού πως φορτώνεται ένα μηχανάκι SS...
http://imageshack.us/a/img109/3227/img0133ni.jpg
και..
http://imageshack.us/a/img225/5821/img0285xs.jpg

ΓΑ ΤΑ ΚΙΑ !!!!


το SS που το ειδες? :confused:







α το R1 λες! :p