PDA

View Full Version : c.s.s. 15-16 σεπτεμβρη



sotiris68
19/08/2007, 12:34
ξερει κανεις ρε παιδια ,τι θα γινει με το california superbike school την ημερα των εκλογων:
θα αναβληθει,θα γινει κανονικα,υπαρχει καμμια ενημερωση;:rolleyes: :wave2:

gcrook
19/08/2007, 23:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotiris68
ξερει κανεις ρε παιδια ,τι θα γινει με το california superbike school την ημερα των εκλογων:
θα αναβληθει,θα γινει κανονικα,υπαρχει καμμια ενημερωση;:rolleyes: :wave2:

Γιατι; την ημερα των εκλογων δεν δουλευει δηλαδη ο ιδιωτικος τομεας;:confused:
Οι ετεροδημοτες βεβαια θα τον πιουνε κανονικα, αλλα απο την αλλη θα ανοιξουν κενες θεσεις...:smokin:

sotiris68
20/08/2007, 14:10
εποικηνωνησα σημερα με την κα Ιωαννα Αρβανιτακη και μου ειπε οτι θα γινει κανονικα,αλλα θα κοιταξουν να ειναι πιο συντομο για οσους πρεπει να φυγουν να ψηφισουν!:wave2:

[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
[B]Γιατι; την ημερα των εκλογων δεν δουλευει δηλαδη ο ιδιωτικος τομεας;:confused:
ευτυχως,δουλευει!:wave2:

sniper
20/08/2007, 14:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Γιατι; την ημερα των εκλογων δεν δουλευει δηλαδη ο ιδιωτικος τομεας;:confused:
Οι ετεροδημοτες βεβαια θα τον πιουνε κανονικα, αλλα απο την αλλη θα ανοιξουν κενες θεσεις...:smokin:


Αν το διαβάσει η jarv.....

lvl 3 :D

byron
20/08/2007, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Αν το διαβάσει η jarv.....

lvl 3 :D

Κάντο αρχές Οκτώβρη βρε .. (στα Σέρρας) :D

SPORAKIAS
20/08/2007, 15:48
εγω θα ειμαι στις 16...λεβελ 3...

κανεις αλλος...?

sniper
20/08/2007, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Κάντο αρχές Οκτώβρη βρε .. (στα Σέρρας) :D

Θέλω να ευχαριστήσω τον srx6 για την ευγενική χορηγία που θα μου κάνει για να ανέβω στην πιστα των Σερρών....

Θα βάλω αυτοκόλλητο Byron στα fairing :D

byron
20/08/2007, 16:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Θέλω να ευχαριστήσω τον srx6 για την ευγενική χορηγία που θα μου κάνει για να ανέβω στην πιστα των Σερρών....


Ευχαρίστως......:D

Το πρόγραμμα περιλαμβάνει :

Νυχτερινή κατάκλιση στην Δράμα (με αντίτιμο το σπάσιμο και βελόνιασμα 2 στρεμματων καπνού)

Μεταφορά με το Tuono (στον κοκοβιό όμως γιατί σελλα συνεπιβάτη :nono: )

Κέρασμα cheese berger στα Τέμπη

Τυχόν ενστάσεις του στυλ λάστιχα βενζίνες κλπ δεν θα ληφθούν υπ΄όψη καθώς τα ίδια θα χαλάσεις και στα Μέγαρα + το ότι για να φθείρεις λάστιχα και να κάψεις οκτάνια, θες άλογα...... :smokin:

Πόσα βγάζει τώρα το 3κύλινδρο daxaki ? 80 τροχό καλά είναι ? :smokin:

sniper
20/08/2007, 16:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Ευχαρίστως......:D

Το πρόγραμμα περιλαμβάνει :

Νυχτερινή κατάκλιση στην Δράμα (με αντίτιμο το σπάσιμο και βελόνιασμα 2 στρεμματων καπνού)

Μεταφορά με το Tuono (στον κοκοβιό όμως γιατί σελλα συνεπιβάτη :nono: )

Κέρασμα cheese berger στα Τέμπη

Τυχόν ενστάσεις του στυλ λάστιχα βενζίνες κλπ δεν θα ληφθούν υπ΄όψη καθώς τα ίδια θα χαλάσεις και στα Μέγαρα + το ότι για να φθείρεις λάστιχα και να κάψεις οκτάνια, θες άλογα...... :smokin:

Πόσα βγάζει τώρα το 3κύλινδρο daxaki ? 80 τροχό καλά είναι ? :smokin:

Ανόητοι Ιταλοί........

Μια χαρά είναι το dax :winka: :D

zephyr1
20/08/2007, 16:04
Τι αποφασισε να γινει 675 για παντα?:confused:

byron
20/08/2007, 16:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Τι αποφασισε να γινει 675 για παντα?:confused:

Ακριβώς....:rotflmao: Αποφάσισε να κοιτάει τα Triumph κατάματα πλέον :evil:

sniper
20/08/2007, 16:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
Ακριβώς....:rotflmao: Αποφάσισε να κοιτάει τα Triumph κατάματα πλέον :evil:


Τα είδε αλλά μετά εκείνα το έβλεπαν :D :a021:


99938

Cpt. Haddock
20/08/2007, 16:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
...το dax...

Πάει το ax?

:lol: :lol: :lol:

zephyr1
20/08/2007, 16:26
:rolleyes:


Καλα ρε και τα 3 lv σε λιγοτερο απο 3 μηνες?:sick:

Πως το ειχε πει ο Αρης(sapila) οτι παθαινεις, οταν παιρνεις τοσο πολυ πληροφορια σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα?:confused:

jarv
20/08/2007, 16:29
Σιγα μην το αναβάλουμε λόγω εκλογών άλλωστε δεν μας ρώτησαν αν θέλουμε να τρέχουμε στις κάλπες μέσα στον Σεπτέμβριο...
Το μάθημα θα γίνει κανονικά, οι κάλπες κλείνουν στις 19:30 άρα προλαβαίνουμε να ψηφίσουμε όλοι, οι μόνοι που έχουν ακυρώσει μέχρι τώρα είναι από επαρχία. Δεν θα αλλάξει κάτι στο πρόγραμμα ούτε θα γίνει πιο σύντομο το μάθημα, άλλωστε δεν γίνεται.
Ιωάννα

sniper
20/08/2007, 16:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
:rolleyes:


Καλα ρε και τα 3 lv σε λιγοτερο απο 3 μηνες?:sick:

Πως το ειχε πει ο Αρης(sapila) οτι παθαινεις, οταν παιρνεις τοσο πολυ πληροφορια σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα?:confused:

Μην μου αγχώνεσαι.....

Είναι όλα υπό απόλυτο έλεγχο :D

(Άλλωστε το 3 δεν έχει να κανει με την οδήγηση αλλά με το σώμα - που προϋποθέτει βέβαια ότι τα 2 πρώτα lvl τα έχεις ήδη κατανοήσει κι εμπεδώσει και τα έχεις βάλει στην οδήγησή σου)

sniper
20/08/2007, 16:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από jarv
Σιγα μην το αναβάλουμε λόγω εκλογών άλλωστε δεν μας ρώτησαν αν θέλουμε να τρέχουμε στις κάλπες μέσα στον Σεπτέμβριο...
Το μάθημα θα γίνει κανονικά, οι κάλπες κλείνουν στις 19:30 άρα προλαβαίνουμε να ψηφίσουμε όλοι, οι μόνοι που έχουν ακυρώσει μέχρι τώρα είναι από επαρχία. Δεν θα αλλάξει κάτι στο πρόγραμμα ούτε θα γίνει πιο σύντομο το μάθημα, άλλωστε δεν γίνεται.
Ιωάννα

Κάτι μου χρωστάς εμένα :D

Runner Ducati
20/08/2007, 16:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Τα είδε αλλά μετά εκείνα το έβλεπαν :D :a021:

βελτιωσα αισθητικα την φωτογραφια γιατι ηταν χαλια...

:p

:lol:


99939

sniper
20/08/2007, 16:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
βελτιωσα αισθητικα την φωτογραφια γιατι ηταν χαλια...

:p

:lol:

Πάλι καλά που δεν έβαλες κανένα DUCATI πάνω μου :lol: :lol:

byron
20/08/2007, 16:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Runner Ducati
βελτιωσα αισθητικα την φωτογραφια γιατι ηταν χαλια...

:p

:lol:


:lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

Το μόνο που παραπέμπει πλέον σε Honda είναι ότι φοράει τα νούμερα του ινδάλματος του :rotflmao: :rotflmao:


Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Πως το ειχε πει ο Αρης(sapila) οτι παθαινεις, οταν παιρνεις τοσο πολυ πληροφορια σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα?:confused:

Data overflow ή ελληνιστί «μαλάκυνση»

jarv
20/08/2007, 16:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Κάτι μου χρωστάς εμένα :D

καλύτερα να σου χρωστάνε, παρά να χρωστάς...

sniper
20/08/2007, 16:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx6
:lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

Το μόνο που παραπέμπει πλέον σε Honda είναι ότι φοράει τα νούμερα του ινδάλματος του :rotflmao: :rotflmao:



Data overflow ή ελληνιστί «μαλάκυνση»

Το νούμερο πρέπει να μου δώθηκε μετά από προφανή συνομωσία του σύμπαντος με τον CD :lol: αλλά σε καμμία περίπτωση δεν έχει να κάνει με τον Παγκόσμιο :winka:

Για το data overflow το συζητάμε απο κοντά κάποια άλλη φορά.... Γενικά πάντως δίκιο έχει

sniper
20/08/2007, 16:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από jarv
καλύτερα να σου χρωστάνε, παρά να χρωστάς...

Αν μου πεις κι αν υπάρχει θέση για το lvl 3 στις 16...... (γιατί είμαστε εν μέσω διακοπών και δεν εχουμε και ιντερνετ κάθε μέρα)

zephyr1
20/08/2007, 16:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Μην μου αγχώνεσαι.....

Είναι όλα υπό απόλυτο έλεγχο :D

(Άλλωστε το 3 δεν έχει να κανει με την οδήγηση αλλά με το σώμα - που προϋποθέτει βέβαια ότι τα 2 πρώτα lvl τα έχεις ήδη κατανοήσει κι εμπεδώσει και τα έχεις βάλει στην οδήγησή σου)


Ρε Νικολα που τα κατανοησες και τα εμπεδωσες? :confused:

Στην βολτα στο οδικο δυκτιο που παραμονευει η καθε παπαρία πισω απο καθε στροφη.

Εγω παντως 1 - 2 βολτες που πηγα δεν καταφερα να πηγαινω οπως πηγαινα στο τελος του CSS lv1.

sniper
20/08/2007, 16:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Ρε Νικολα που τα κατανοησες και τα εμπεδωσες? :confused:

Στην βολτα στο οδικο δυκτιο που παραμονευει η καθε παπαρία πισω απο καθε στροφη.

Εγω παντως 1 - 2 βολτες που πηγα δεν καταφερα να πηγαινω οπως πηγαινα στο τελος του CSS lv1.

Περίπου....

zephyr1
20/08/2007, 16:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper

Για το data overflow το συζητάμε απο κοντά κάποια άλλη φορά.... Γενικά πάντως δίκιο έχει

Αυτο βλεπω και εγω για αυτο το ειπα.:wave2:

jarv
20/08/2007, 16:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Αν μου πεις κι αν υπάρχει θέση για το lvl 3 στις 16...... (γιατί είμαστε εν μέσω διακοπών και δεν εχουμε και ιντερνετ κάθε μέρα)

αυτή τη στιγμή όχι δεν υπάρχει, αλλά μπορεί από βδομάδα να αλλάξει (εκλογές είπαμε), στείλε μου με PM τα στοιχεία σου να σε βάλω στη λίστα

sniper
20/08/2007, 16:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Αυτο βλεπω και εγω για αυτο το ειπα.:wave2:

Και μην ξεχνάς ότι τα λέει στους κουλούς με τα Ιταλικά.... που νομίζουν ότι πάνε γρήγορα επειδή κάνει σεισμό πανω στο μοτοσακό τους :rotflmao: :rotflmao:

sniper
20/08/2007, 16:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από jarv
αυτή τη στιγμή όχι δεν υπάρχει, αλλά μπορεί από βδομάδα να αλλάξει (εκλογές είπαμε), στείλε μου με PM τα στοιχεία σου να σε βάλω στη λίστα

Τα έχεις ήδη :D

Σου στέλνω ΠΜ να θυμηθείς :D

sotiris68
20/08/2007, 18:02
άρα προλαβαίνουμε να ψηφίσουμε όλοι,

δηλαδη τι ωρα ξεκιναμε και τι ωρα τελειωνουμε πανω κατω;

SPORAKIAS
20/08/2007, 18:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotiris68
δηλαδη τι ωρα ξεκιναμε και τι ωρα τελειωνουμε πανω κατω;

07,00-17,00....περιπου...

sotiris68
20/08/2007, 18:24
thnx,φιλαρακι!:beer:

McGyver
23/08/2007, 17:42
CSS levels 1 και 2...

:smokin:

zephyr1
23/08/2007, 18:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
CSS levels 1 και 2...

:smokin:

data overflow :eek: :a53:

gcrook
24/08/2007, 00:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
:rolleyes:




Πως το ειχε πει ο Αρης(sapila) οτι παθαινεις, οταν παιρνεις τοσο πολυ πληροφορια σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα?:confused:

Μουνοπλακα..:lol:

fazerakis
24/08/2007, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Μουνοπλακα..:lol:

Λάθος

Τιμουνόπλακα...:lol:

Alki_Viades
12/09/2007, 10:42
CSS level 2, το αλλαξα απο κυριακη σαββατο, κανεις αλλος σαββατο;

Και κατι αλλο, για Μεγαρα, στην εξοδο Μεγαρα/Παχη βγαινουμε;

Ρε σπορακια, ποτε το εκανες το 2 :confused: :confused: :confused:

CyBeRseXX
12/09/2007, 11:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alki_Viades
CSS level 2, το αλλαξα απο κυριακη σαββατο, κανεις αλλος σαββατο;


Πααααρών για το Σάββατο.

Η εξοδος για Μεγαρα ειναι μετα τα ΣΕΑ με τα goodies kai Avin. Περνας πάνω απο την γέφυρα της εθνικής κ σε λιγοτερο απο χιλιομετρο βλεπεις ταμπελα κ πας αριστερα για πιστα.

Σι γιου δαιαρ

Θάνος
12/09/2007, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από CyBeRseXX
Πααααρών για το Σάββατο.

Η εξοδος για Μεγαρα ειναι μετα τα ΣΕΑ με τα goodies kai Avin. Περνας πάνω απο την γέφυρα της εθνικής κ σε λιγοτερο απο χιλιομετρο βλεπεις ταμπελα κ πας αριστερα για πιστα.

Σι γιου δαιαρ

Ναι η έξοδος μετά τα Goody's είναι, αλλά λέει Πάχη και όχι Μέγαρα.

Εγώ Κυριακή... άντε να δούμε τι θα πρωτοκάνουμε αυτό το ΣΚ.

sniper
12/09/2007, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Ναι η έξοδος μετά τα Goody's είναι, αλλά λέει Πάχη και όχι Μέγαρα.

Εγώ Κυριακή... άντε να δούμε τι θα πρωτοκάνουμε αυτό το ΣΚ.

Κι έχει μια τεράστια πινακίδα... που λέει.... Megara Circuit :D


103242

sergiosm
12/09/2007, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από jarv
οι κάλπες κλείνουν στις 19:30 άρα προλαβαίνουμε να ψηφίσουμε όλοι

Οι κάλπες ανοίγουν στις 07:00 και κλείνουν στις 19:00

Alki_Viades
12/09/2007, 15:50
Ευχαριστω για τις οδηγιες, τα λεμε εκει στις 7πμ.

Παντως ομολογω ημουν σχεδον σιγουρος πως τουλαχιστον η κυριακη θα αναβαλλοταν για αλλη μερα, οσο οργανωτικα δυσκολο κι αν ηταν αυτο... δε νοειται το CSS να εχει προτεραιοτητα των εθνικων εκλογων.

Ακομα και υποθετοντας πως 5μμ θα εχει τελειωσει, μενουν 2 ωρες για να φτασει καποιος "ντοπιος" σε καλπη που ποιος ξερει ποσο μακρυα ειναι.... Θα μου πειτε το πολυ πολυ να σκασει στο εκλογικο κεντρο με τα δερματινα και στη χειροτερη να πλακωσει η αντιτρομοκρατικη! :eek: :rotflmao:

SPORAKIAS
13/09/2007, 00:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alki_Viades
Ευχαριστω για τις οδηγιες, τα λεμε εκει στις 7πμ.

Παντως ομολογω ημουν σχεδον σιγουρος πως τουλαχιστον η κυριακη θα αναβαλλοταν για αλλη μερα, οσο οργανωτικα δυσκολο κι αν ηταν αυτο... δε νοειται το CSS να εχει προτεραιοτητα των εθνικων εκλογων.

Ακομα και υποθετοντας πως 5μμ θα εχει τελειωσει, μενουν 2 ωρες για να φτασει καποιος "ντοπιος" σε καλπη που ποιος ξερει ποσο μακρυα ειναι.... Θα μου πειτε το πολυ πολυ να σκασει στο εκλογικο κεντρο με τα δερματινα και στη χειροτερη να πλακωσει η αντιτρομοκρατικη! :eek: :rotflmao:

σιγα μην αφησουμε τα πουρναρια να παμε στο γαμο...:smokin: :rotflmao:

το λεβελ 1 το εκανα τον ιουλιο...νομιζω...:lol:

παμε για 3...φουλ....:cool:

jarv
13/09/2007, 11:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alki_Viades
Ευχαριστω για τις οδηγιες, τα λεμε εκει στις 7πμ.

Παντως ομολογω ημουν σχεδον σιγουρος πως τουλαχιστον η κυριακη θα αναβαλλοταν για αλλη μερα, οσο οργανωτικα δυσκολο κι αν ηταν αυτο... δε νοειται το CSS να εχει προτεραιοτητα των εθνικων εκλογων.

Ακομα και υποθετοντας πως 5μμ θα εχει τελειωσει, μενουν 2 ωρες για να φτασει καποιος "ντοπιος" σε καλπη που ποιος ξερει ποσο μακρυα ειναι.... Θα μου πειτε το πολυ πολυ να σκασει στο εκλογικο κεντρο με τα δερματινα και στη χειροτερη να πλακωσει η αντιτρομοκρατικη! :eek: :rotflmao:

Αν είχαν ανακοινώσει τις εκλογές 2-3 μήνες νωρίτερα που είναι το πιο σωστό τότε δεν θα κάναμε μαθήματα, όμως αποφασίζουν για εκλογές μέσα στον Αύγουστο που τα πάντα στην Ελλάδα δεν λειτουργούν. Οι κάλπες κλείνουν με τη δύση του ήλιου, άρα βάση ημερολογίου 19:34, θα μειώσουμε το μεσημεριανό διάλλειμα και αν όλα πάνε καλά στις 17:00 θα έχετε τελειώσει από την πίστα και θα προλάβετε να ψηφίσετε.
Ιωάννα

sergiosm
13/09/2007, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από jarv
Αν είχαν ανακοινώσει τις εκλογές 2-3 μήνες νωρίτερα που είναι το πιο σωστό τότε δεν θα κάναμε μαθήματα, όμως αποφασίζουν για εκλογές μέσα στον Αύγουστο που τα πάντα στην Ελλάδα δεν λειτουργούν. Οι κάλπες κλείνουν με τη δύση του ήλιου, άρα βάση ημερολογίου 19:34, θα μειώσουμε το μεσημεριανό διάλλειμα και αν όλα πάνε καλά στις 17:00 θα έχετε τελειώσει από την πίστα και θα προλάβετε να ψηφίσετε.
Ιωάννα


Η ανατολή και η δύση του ήλιου έχει -εδώ και χρόνια- καταργηθεί ως κριτήριο του χρόνου έναρξης και λήξης των εκλογών και έχει θεσμοθετηθεί το 07:00 έως 19:00.

Και για του λόγου το αληθές δες και το σχετικό (πλέον πρόσφατο π.δ.)

ΠΔ 96/2007 / Α-116 Κωδικοποίηση της νομοθεσίας για την ΕΚΛΟΓΗ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ
ΚΕΦΑΛΑΙΟ Γ΄
Χρόνος και τόπος ψηφοφορίας
'Αρθρο 50
(Άρθρο 50 π.δ. 351/2003)
Ημέρα ψηφοφορίας
1. Η ψηφοφορία διεξάγεται ημέρα Κυριακή και διαρκεί από την ώρα 07.00' έως την ώρα 19.00' της ίδιας ημέρας.
2. Με αποφάσεις του Υπουργού Δημόσιας Τάξης ρυθμίζονται τα σχετικά με τη λειτουργία των δημοσίων γενικά κέντρων την ημέρα της ψηφοφορίας, καθώς και τα σχετικά με την κίνηση των οχημάτων και κάθε τροχοφόρου.

R-1nas
13/09/2007, 14:43
Tha eimai kai ego ekei...


.... gia kafe :P


Os ithiki-psixologiki-filiki ypostiriksi ston kolito mou pou skeftetai tis 72 doseis tou R1 kai den to strivi.

Alki_Viades
13/09/2007, 15:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από jarv
Αν είχαν ανακοινώσει τις εκλογές 2-3 μήνες νωρίτερα που είναι το πιο σωστό τότε δεν θα κάναμε μαθήματα, όμως αποφασίζουν για εκλογές μέσα στον Αύγουστο που τα πάντα στην Ελλάδα δεν λειτουργούν. Οι κάλπες κλείνουν με τη δύση του ήλιου, άρα βάση ημερολογίου 19:34, θα μειώσουμε το μεσημεριανό διάλλειμα και αν όλα πάνε καλά στις 17:00 θα έχετε τελειώσει από την πίστα και θα προλάβετε να ψηφίσετε.
Ιωάννα

Τελος παντων, εγω εξακολουθω να διαφωνω επι της αρχης (μιας και ειμαστε σε κλιμα εκλογων να χρσιμοποιησουμε και λιγο ξυλινη γλωσσα) , αυτο που εχει σημασια τελικα ειναι αν οι συμμετεχοντες βολευτηκαν και δεν ειχαμε αναγκαστικες ακυρωσεις, κτλ. Προσωπικα αφου μπορεσα και το αλλαξα δεν εχω ιδιαιτερο παραπονο...

karagiannisv
14/09/2007, 21:48
ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ:sun: :sun: :sun: :sun:

SPORAKIAS
15/09/2007, 00:26
την κυριακη θα ειμαι κατα τις 06,20 στο περιπτερο χαιδαριου...για ενα γρηγορο φραπεδακι...

οποιος θελει ερχετε και παμε μαζι για την πιστα...:wave2:

maniak.
18/09/2007, 21:57
εγω ειμουν εκει :a08: :a25: :a08:


εκανα το 1 level και εχω να πω τα καλυτερα :beer:


δεν μετανιωσα ουτε που ξυπνησα 5 το πρωΐ και σιγουρα με την πρωτη ευκαιρια θα κανω

και το level 2 :D


το μονο προβλημα που ειχα ηταν μετα το φαγητο ....:ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: προσπαθησα να αποφυγω τους ελιγμους ,αλλα μετα ποιος ακουγε την Ιωαννα :lol:


ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΗΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ
ΑΠΟ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΛΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ :a18:

sotiris68
18/09/2007, 23:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από maniak.
εκανα το 1 level και εχω να πω τα καλυτερα :beer:

+1000!
στο ιδιο γκρουπ ειμαστε maniac, το fz6.
μαζι φυγαμε το πρωι και γυρισαμε μαζι μεχρι τη κορινθο,μετα σας εχασα!

:eek:
το css απλα δεν παιζεται και σε πρωτη ευκαιρια θα κανω κι εγω το level 2.:sun:
μπραβο στους οργανωτες,η πιο καλη βελτιωση που μπορεις να κανεις στη μοτοσυκλεττα σου ειναι να βελτιωθεις σαν αναβατης:a2:

και κατι τελευταιο:a25: :a25: ....ξεχωριστη εμπειρια!

R-1nas
19/09/2007, 21:50
pantos ego tha to leo....

to Riding School einai poly kalytero apo to CSS level 1